Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24801) v!ct0y válasza haly (#24799) üzenetére


v!ct0y
veterán

CSak az ő accountjával tutsz multizni így van.

(#24802) Illusion1010 válasza Prison85 (#24792) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Te mekkora mázlista vagy, én még sosem találkoztam olyan csajjal aki szeretett volna ilyenekkel játszani :B

[ Szerkesztve ]

(#24803) Prison85 válasza eugabesz (#24795) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszi szépen mindannyiunk nevében! :C :R Regisztrálni akartam az oldalra, de valamiért nem enged :F Remélem hatásos lesz az emiled. Jó az a szeró, gyakran szoktunk ott játszani és nem volt sosem probléma két hónappal ezelőttig. Nem tudtam, hogy milyen szabályok vonatkoznak a ranked serverekre, pedig anno én csináltam a FairPHlayKlub-ot. Most egy kicsit felhomályosítottatok. :)

Illusion1010: ebben az a pláne, hogy ő szoktatott rá. :DDD Autós játékokat kedveltem és Age Of Empires-t toltuk haverokkal. Csak a koleszban játszottunk anno CS 1.3-at, de annyira nem kötött le. Barátnőm rákapott a BF-re, singleben nyomta. Láttuk egy újságban, hogy le van akciózva és megvettem neki meglepetés gyanánt. Persze amikor az ember az egyjátékos mód után belecsöppen a tutiba a pro gémerek közé, akkor nem sok sikerélménye van, de szép lassan felfejlődött. Néztem hogy játszik és gondoltam ezt nem hagyhatom annyiban. Most próbálom átszoktatni BC2-re, mert 2142-ben már alig van server (42-45). Ha egy kicsit megtetszik neki, akkor kap beruházunk egy új gépre, hogy neki is legyen saját accountja. Talán hamarosan ti is találkoztok vele a harcmezőkön (*818* Giina). ;]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24804) WhiteWalker válasza Prison85 (#24803) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kit érdekel a nick neve....a telószámát add meg ;] :DD

(#24805) Prison85 válasza WhiteWalker (#24804) üzenetére


Prison85
senior tag

...hát persze... :N :DDD

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24806) Balinov


Balinov
félisten

udv,

egy baratomtol karacsonyra megkaptam az alapjatekot + Vietnam kieget steamen. Epp belevetettem magam a multiba, a masik BF2BC-s topikban talalhato launcherrel belottem a DX10-et, 1650x1080-at, de korabbi allapothoz kepest elegge beszaggat.

Kerdesem lenne, hogy:

Q8300 (alaporajelen) + HD4870@512MiB letezik az,hogy DX10 modban ilyen docogos (mondjuk java reszt high-ra allitottam). Procituningot tervezek, legalabb egy 7.5*400 orajelet szinkonban a 2x2GIB ddr2-800-as ramokkal. Ez, vagy inkabb VGA tuning lenne a nyero(bb)?

Ennel a jateknal mennyire szamit az FPS ill. a ping? Van-e konzol ill. abbol elohivhato FPS kiiratas. Szivesen jatszanek magyar szervereken, de az elobb, amire beleptem steam-et hasznalva 150+-os volt a pinggem (Irorszagban lakom)

MW/MW2-nel tudom, hogy szamit a ping, gondolom itt is, mint minden multiFPS-nel.

Koszi minden tippet
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24807) Neoteric válasza Prison85 (#24803) üzenetére


Neoteric
addikt

Battlefielddel játszó leányzó?
Valahol biztos el van ásva a kutya.. ez így túl szép h igaz legyen. :DDD

Kinézetre ilyen >100kg+ félcentis szemüveg+pattanásos fej? ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24808) sith7 válasza Neoteric (#24807) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem nem lenne jó, ha az asszony ilyen lenne .... mikor játszanék én ??? :DDD
Sose engedne a géphez :))

(#24809) Źşë' válasza Neoteric (#24807) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem quake3ból anno volt 4 csaj ismerősöm, 2vel webkamon keresztül is dumáltam, nagyon aranyos, helyes csajszik voltak, csak egy volt a baj, nem honbéliek :(

volt 2 magyar, egy nagyon fiatal (16 év körüli, és egy tőlem kb 4 évvel idősebb :) egy bulgár, és egy német, utóbbinak volt is már egy gyereke :) tesója szervert bérelt és ebben a klánban ismertem meg, ill a bulgár csajszit meg ezen a szerveren (ők korom béliek voltak :P)

sztem egyáltalán nem baj ha egy csajszi játszik, sőőt : ) a kifejezett plázacicákat, ill a 100% tökély csajok nekem be sem jönnek... semmi természetes nincs bennük, csak a fél kiló festék meg parfüm :U

(#24808) sith7 hehe ez jó : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24810) sith7


sith7
nagyúr

Ne nevessetek ki, de van olyan, hogy lagg cheat ? :F

hihetetlen volt

- nem tudtam bemenni a házba a nyitott ajtón
- ha bementem, nem tudtam kimenni
- ha az mcom felé mentem , mintha szél fújt volna vissza, futással is csak gyalogoltam előre, ha megálltam, csúsztam hátrafele
- tankra vittem a célkeresztet elugrott róla

Nem kis anyázás ment közbe a többiek részéről , ők is írták ezeket a dolgokat ... :U

(#24811) Prison85 válasza Neoteric (#24807) üzenetére


Prison85
senior tag

nem a pattanásos, 100+ kg-os típusból való. :N [link]

CSFT klánban is van egy cseh lány, aki elég jól nyomja BF2142-t...

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24812) r-chee válasza sith7 (#24810) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy le volt terhelve a géped, és nagyon megzuhant az fps. Vagy bazi nagy volt a pinged. Esetleg kettő együtt :). Vagy volt egy más játékos, akinek az égben volt a pingje, és "lefogta" a szerót. Egy biztos, ilyen csít nincs.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24813) BalaNce87 válasza sith7 (#24810) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ilyen van csak ez nem csalás hanem a játék része.
Milyen jó lenne ha 20-30-as pingü szerverek is léteznének, biztos jobban adná, a szerverkeresőbe ping szerint rendezem, de ugyanúgy előfordul az alap lagg, bár lehet annak semmi köze a ping-hez csak így van megírva a játék.
Nekem azt mondták mindig hogy az az igazi ping amit browserbe látok, de akkor meg játékon belül miért ír 120-as pinget?

(#24814) eugabesz válasza Prison85 (#24811) üzenetére


eugabesz
őstag

Sőt az <SHS> klánban is van...nem annyira újdonság..de igaza van sith7-nek,nekem nem kéne ilyen asszony,még így is elfoglalja a gépemet az a farmos köcsög játékkal néha...ha még játszana is...fúúú

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24815) gergo0328 válasza Prison85 (#24805) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ha összeveszel vele akkor nem szócsata megy hanem egy 1vs1 war vagy hogy?:DDD Only knife vagy only nozoom csipa?:D ;]
eugabesz: netezésre használható gép olcsón használtan :D vagy ez vagy sok-sok türelem:D

[ Szerkesztve ]

(#24816) Neoteric válasza Prison85 (#24811) üzenetére


Neoteric
addikt

Valóban nem az általam leírt kategória :)) :R
De azért csak belekötök.. :D azta füstölgő fehér rudat igazán eldobhatná, úgy még jobb lenne az összkép ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24817) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

gyerekek hagyjuk már ezt a pinges dolgokat....felejtsétek már el....sosem lesz tökéletes a hálózat...túl összetett,hogy jól működjön....sajnos :(((

[ Szerkesztve ]

(#24818) Prison85 válasza eugabesz (#24814) üzenetére


Prison85
senior tag

No para, van saját gépe. Vitákat nem játékban szoktuk lezavarni. Ellenkezőleg! Inkább ott kezdődnek a veszekedések :DDD

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24819) WhiteWalker válasza eugabesz (#24814) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezért vettem asszonykának egy notebook-ot, nézze azon az iwiwet,engem meg hagyjon játszani ;]

(#24820) sith7 válasza r-chee (#24812) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem futott semmi, ilyenkor lekapcsolok mindent :U

Nagyon soka panaszkodtak, lehet a pin a ludas, de alapból mindig 50 alatti szerverekre megyek ... ráadásul ennek a nevében még az is szerepelt, hogy "no lag" :W

(#24821) Źşë' válasza WhiteWalker (#24819) üzenetére


Źşë'
addikt

ez is egy megoldás :DD haver is most költözött be barátnőjéhez és picit elmosolyodtam mikor megjött a barátnője, elköszönünk - skype lerak :D kemény női terror alatt van :DDD de megértem mert azért az vele töltött idő mindennél fontosabb :K szóval thumbs up a csajoknak :))

(#24820) sith7 mondhatom jó kis szójátékot alkottál :DDD -> "lehet a pin-a ludas"
rossz aki rosszra gondol, szokták mondani :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24822) Neoteric válasza Źşë' (#24821) üzenetére


Neoteric
addikt

meg hülye aki nem ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24823) eugabesz válasza gergo0328 (#24815) üzenetére


eugabesz
őstag

B@szki két gép van még az enyémen kívül(mindkét fiamnak is van) de miért ne ezen élné ki a farmos vágyait :):))

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24824) ciry válasza Balinov (#24806) üzenetére


ciry
őstag

Ez a játék a 4 magos procikat szereti(ebben gondolkodj), a 150-es pinged meg nem katasztrófa.Vedd lejjebb a részletességet mindenképp.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24825) WhiteWalker válasza Źşë' (#24821) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"de megértem mert azért az vele töltött idő mindennél fontosabb"
Ez így igaz, csak valami isteni érzékük van ahhoz ,hogy akkor akarna a gép elé ülni mikor legjobban megy a játék és együtt van a csapat mumble-n.... :DDD
Néha vannak mentőövek a TV-ben: pl krimihétfő vagy éppen direktbe letöltök vmi női romantikus filmet,hogy nézze meg,nekem meg legyen másfél órám játszani ;]

[ Szerkesztve ]

(#24826) sith7 válasza Źşë' (#24821) üzenetére


sith7
nagyúr

észre se vettem :DD :C

(#24827) eugabesz válasza WhiteWalker (#24825) üzenetére


eugabesz
őstag

Ez az ún. női megérzés,s egyben a kötekedés 1 fázisa...sajnos tudnak még vagy 20-at.:)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24828) madgie válasza WhiteWalker (#24825) üzenetére


madgie
titán

Nemrég vettem egy ötvenezres netbookot, fécbúkra meg fórumozni jóa' neki, az is csak annyit segített a dolgon, hogy most más feladatokat talál ki :D (szkenneljek már be két képet, keressek már elő egy másfél éves fotót, stb)

(#24829) sith7 válasza eugabesz (#24827) üzenetére


sith7
nagyúr

:N :N :N ...... 120 - at

(#24830) WhiteWalker válasza madgie (#24828) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ugyan ez megy itt is... :DDD , " már megint a gép előtt ülsz" , jah mondom ennyi erővel modelleket is festhetnék az pont olyan baj lenne ;] ,
A nőknek 2 agysejtjük van: az egyik a hisztiért a másik a menstruációért felelős. :DDD
De így kerek a világ :K

A bnőm kezd megtérni : valamelyik nap káromkodtam játék közbe mint egy kocsis,lelőtt vmi csipa....jött a kérdés bnőmtől -a monitort azt nem látta- : " sniperes volt ugye? " :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24831) madgie válasza WhiteWalker (#24830) üzenetére


madgie
titán

Az enyém is kezdi kapiskálni, mi van. Ha fújtatok és dobolok az ujjaimmal, akkor pár ticket híja volt, hogy megnyerjünk egy meccset, ha csak szolidan, tömören qvaanyázok egyet magamnak, akkor a szokásos "fél tárat belelövök hátba, de ő megfordul és két lövéssel lelő" szitu van, ha hosszasan, ízesen káromkodom, akkor meg harmadszor húz fel a medic a golyózápor közepén :DDD

(#24832) Balinov válasza ciry (#24824) üzenetére


Balinov
félisten

Szia,

Okes, a Quad nem tema, karacsony ota ez dolgozik a gepemben, igy az adott, csakugy mint a tobbi parameter, amit megadtam.
Nekiesek a 7vegen egy szolid kis 7.5*400-as tuningnak, remelhetoleg egy kicsit alulfeszelve is menni fog neki. Eszembe jutott, hogy valamelyik szurot beallitotta a BF2BCLauncher, megnezem azt, hogy ha leveszem, akkor mennyire javul. Ez ilyen kiserletezgetos lesz, ugy nezem.

FPS kiirasra nincs mod? Muszaly frapsot hasznalnom?

VGA tuningot nem tervesze, 70-esen szarfostalicska gyari azusz hutes van. Hamar VGA, ATI-bol 5-os, 6-os szeriabol melyik ajanlott a gemhez?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24833) ciry válasza Balinov (#24832) üzenetére


ciry
őstag

FPS: X-fire is tudja, csak ne feledd beállítani a játéknál a direktx verziót.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24834) Neoteric válasza Balinov (#24832) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem msi Afterburner van és azzal iratom ki a vga hőfokot, fpst, stb.

PSN: ne0teric_sAN

(#24835) Balinov válasza ciry (#24833) üzenetére


Balinov
félisten

ezert tegyek fel kulon xfire-t? vegulis ha nincs mas, ugyis fel akarom tenni a MW1-et

hopp, talaltam egy ilyet, konzol elohiv majd renderer.drawfps 1

steames verzional van konzol?

Neoteric: de neked GTX275-od van, nekem meg HD4870-em

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24836) Ashooka


Ashooka
tag

Hali
Valaki tud abban segíteni hogy hogyan kell a rakétát rá vezetni egy tankra ha már egyszer be jelöltem!

Eddig nekem mindig mellé ment, ahogy néztem a többiek csak fellövik a levegőbe és bumm! nekem nem sikerül!

Előre is köszi!

(#24837) ADAM1337 válasza Ashooka (#24836) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tartsd rajta az rpg célkeresztjét(a piros négyzeten, ugye fedezékből) míg a távolságot ki nem írja utána jöhet az égbe rántás és lővés.
Szemléltetés. video

[ Szerkesztve ]

(#24838) Neoteric válasza Balinov (#24835) üzenetére


Neoteric
addikt

És ATi-n nem megy az afterburner? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#24839) Ashooka válasza ADAM1337 (#24837) üzenetére


Ashooka
tag

OKsa.

Nagyon szépen köszönöm. Megyek is és ki tesztelem!

(#24840) Balinov válasza Neoteric (#24838) üzenetére


Balinov
félisten

nemtom, nem kizart,hogy csak nvidiakhoz van, esetleg hw id alapjan csak MSI kartyakon megy. + probalom az x-et, es/vagy a rivatunert, csak abba ujra bele kell asnom magam, hgoy lehet OSD infot kiiratni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24841) ADAM1337 válasza Balinov (#24840) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szó nélkül kellene mennie.
Még a gigabyte gtx 460-akkal is mutatott mindent, most egy hd5850 van azzal is tökéletesen megy pedig ez is asus.

(#24842) Neoteric válasza ADAM1337 (#24841) üzenetére


Neoteric
addikt

msi 4890-en + Gigabyte GTX275-ön szintúgy működött.

A kiírása sem bonyolult, ott van sok érték, aztán berakhatod h tálcán, OSDn egyikense v mind2n mutassa az értéket.
Hasonszőrű program amúgy az evga precision tool is és annak sem kell feltétlen evga kártya..

PSN: ne0teric_sAN

(#24843) Balinov válasza Neoteric (#24842) üzenetére


Balinov
félisten

Oh, koszonom mindkettotoknek, ha az xfire nem valik be, megjatszom ezt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24844) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Miért nem szeretitek a Fraps nevű programot? Sok helyen olvastam már, hogy nem akarják feltenni,de miért?

(#24845) Neoteric válasza Kakaduku (#24844) üzenetére


Neoteric
addikt

Minek rakjak fel fölösbe egy extra programot? ;]
Amúgy anno én azt hallottam, hogy a fraps játék alatt ha fut akkor kevesebb az fps.. de aztán nemtom ennek mennyi a valóságtartalma.

PSN: ne0teric_sAN

(#24846) kacsyx válasza Kakaduku (#24844) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A PB hajlamos miatta kickelni (vagy legalábbis régebben az volt).

(#24847) sith7 válasza WhiteWalker (#24830) üzenetére


sith7
nagyúr

ez jó :C

(#24848) Balinov válasza Neoteric (#24845) üzenetére


Balinov
félisten

anno XP SP2 76GT + AM2 Sempron 2800@9x255 kombon kimertem RT OSD-jevel kivancsisagbol, 5-10FPS volt COD4-be, maptol fuggoen.

Mondjuk egy masik sw-s megoldassal merni egy SW-s megoldast nem tudom, mennyire realis.

PB kickelt miatta parszor, de teljesen random modon. Viszont az meg a 2.x verzio volt, most nezem van 3.2.x is. Lehet erdemes ujbol kiprobalni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24849) Torry


Torry
addikt

6850-el vagy 460-al játszik valaki?
BF2 lesz az elsődleges játék, mennyire játszható full-hd-ben? Phenom II x4 van hozzá.

(#24850) gergo0328 válasza Balinov (#24848) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nekem Fraps géppel együtt indul és játék alatt folyamatosan fut és semmi gond nincs vele. így is úgy is annyi az fps-em 20-30 (majd ha 5850 beüzemel akkor hátha ez megugrik de már 4 napja keresem a PCI-E 6 tűs kábelt de Szegeden sehol :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.