Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24951) Balinov válasza Zolás (#24950) üzenetére


Balinov
félisten

ezmiez? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24952) Zolás válasza Balinov (#24951) üzenetére


Zolás
addikt

[link]A bfbc2 statoldala. Meg tudod nézni melyik fegyóval mennyit kell még ölnöd ahhoz hogy meglegyen a 100kill és megkapd az aranycsillagot meg ilyesmik.
Jó kis oldal volt csak kicsit tulterhelt :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24953) ADAM1337 válasza Zolás (#24952) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Emlékszem amikor 500-as lista volt és 2-3 perc volt maximum a frissítés, ennyire túl terhelt lenne ?

(#24954) Zolás válasza ADAM1337 (#24953) üzenetére


Zolás
addikt

A hozzávaló szervereket kölcsönadták a Vietnámhoz. :DDD
Már 200-al beljebb vagyok de 4 órával többet ír. :)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24955) Kakaduku válasza Zolás (#24950) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én úgy tudom, hogy nem szükséges megvárni, nyugodtan kikapcsolhatod a gépedet. Én is úgy szoktam, hogy ha bekerülök az 5000-es limitbe és kiírja, hogy mennyi van még hátra kikapcsolom a gépet és lefrissül úgy is.

(#24956) gergo0328 válasza Zolás (#24950) üzenetére


gergo0328
senior tag

4999/5000 15h 45min WTF? De elkurrantották ezt az egészet...nemigaz h a régi változat nem jó amikor 1/fél óra is elég volt :F

(#24957) Sz. Géza válasza eugabesz (#24940) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ez kemény:

"Tracer - Nyomjelző lövedék"!!!
"Légicsapás kérő (Mortair)"!!!

Na itt estem hanyatt a röhögéstől. :)

(#24958) gergo0328 válasza Sz. Géza (#24957) üzenetére


gergo0328
senior tag

Most nem azért de te hogy fogalmaznád meg? :F

(#24959) Źşë' válasza gergo0328 (#24958) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz, a nyomjelző az a foszfor csíkos hüvely, a mortar meg már javítva lett

a tracer inkább mágneses jeladó nyílpisztoly

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24960) r-chee válasza Sz. Géza (#24957) üzenetére


r-chee
őstag

Gabesz korai verzsönt rakott be. Legfrissebbet meg linkeltem pár hsz-szel utána. Ha az sem tetszik, készíts jobbat ;) . 5 perc összedobni egyet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24961) kacsyx válasza gergo0328 (#24956) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Vannak más oldalak is:
statsverse
bfbc2
Ezek gyorsak.

(#24962) sith7 válasza gergo0328 (#24947) üzenetére


sith7
nagyúr

az nem semmi
egyszer én is mellbelőttem egy tagot M95 - tel, nem tudom melyikünk lepődött meg jobban .... összefutottunk egy házban, és bumm

(#24963) gergo0328 válasza sith7 (#24962) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen az ilyen dolgok a felemelőek. Nekem az összes felhúzós csipa így lett kiakasztva platinára igaz M95-nél meg M24-nél red dot-oztam is meg 4X optikoztam is de akkor is jó vele futkározni :D (sc szerókon nagyobb esélyed van túlélni:D) T88 sniper, VSS, SVU marad csak ki de ezeket nem tom úgy használni sajna :(

szerk.:Vkinek nincs kedve rusholni+mumble? nincs fenn egy ember se itt mumblén xD

[ Szerkesztve ]

(#24964) sith7 válasza gergo0328 (#24963) üzenetére


sith7
nagyúr

sc szerókon ???

nem hc ? :F

(#24965) gergo0328 válasza sith7 (#24964) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem. a HC a hardcore au SC pőedig ami nem hc szval több lőszer kell egy emberbe.(így neked is több az életed)

(#24966) Def26 válasza sith7 (#24964) üzenetére


Def26
félisten

Neked mi a játék nicked?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24967) Źşë' válasza gergo0328 (#24965) üzenetére


Źşë'
addikt

Singlecore elvileg, ami sima, térképes játékmód

mindegyiknek megvan az előnye, spot egy gecinagy csit :DDD ha már valaki bespottolt, és faház mögé vagy dzsindzsásba futsz tuti meghalsz :D és lehetsz mérges az official wallhackre :D de ezzel számolni kell, sc ben sokkal könnyebb járművekkel ölni, főleg golyószóróval

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24968) sith7 válasza Def26 (#24966) üzenetére


sith7
nagyúr

meg fogsz lepődni .... Sith7 .. :DDD

(#24969) gabipaci válasza sith7 (#24964) üzenetére


gabipaci
addikt

A HC az hardcore, az SC meg softcore, a kettő között meg van a Modificated.
A HC-ben ki van véve minden segítség (minimap, 3d spot, stb, és a sebzés is életszerűbb) Az SC ennek az ellentéte, van minden könnyítés, és a sebzés is gagyi.
A modificated meg ezeknek a kombinációja, kivéve a sebzést. Ha azt életszerűre (HC) veszed, akkor minden más segítség is megszűnik.
Tehát sima sebzéssel lehet 3d spot nélkül játszani, de fordítva nem.

Logitech hardware tester

(#24970) sith7 válasza gabipaci (#24969) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszönöm

(#24971) gergo0328 válasza gabipaci (#24969) üzenetére


gergo0328
senior tag

szval ez az SC :D adminbácsi megmondta :D :R

(#24972) gabipaci válasza gergo0328 (#24971) üzenetére


gabipaci
addikt

Gondoltam nem árt tisztába tenni a dolgokat!
Jézusom, mekkora ász leszek, ha elérem az 50-es szintet, és mindent tudni fogok a BC2-ről. Pff, rossz bele gondolni is ;]

Logitech hardware tester

(#24973) gergo0328 válasza gabipaci (#24972) üzenetére


gergo0328
senior tag

inkább ne is érd el mert elszáll az egód :D Már én is 50-es vok :D ;]

(#24974) gabipaci válasza gergo0328 (#24973) üzenetére


gabipaci
addikt

Félre értettél, szarkazmus volt.
Arra az időre utaltam vissza, mikor azt állították többen, hogy kár a PH! szerver dolgaiba adminként és bérlőként beleszólnom, amíg nem vagyok jó magas rangú, mert addig nem láthatok a dolgok mögé.
Pedig ez mennyire nem így van. Nem egy bonyolult játék. Aki 10-es szintig nem érti meg, annak már úgyis mindegy. Azon felül csak a reflexek, célzás és pályaismeret javulhat. Ja, meg a platinák száma :W

Logitech hardware tester

(#24975) ADAM1337 válasza gabipaci (#24974) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jól megaszondtad, pár cuccot mint pl a magnum ammo még 10-esen nincs unlockolva.
Akkor most ez hogy is van ? :U

(#24976) gabipaci válasza ADAM1337 (#24975) üzenetére


gabipaci
addikt

Valóban, ha a magnum ammoban látod a bc2 miértjét, akkor megérte megcsinálnod 50-esre.
Már csak a főbéz bejáratát kell aláaknáznod, és csodálkozni, hogy kirúgnak.
Így is van ez ;] :C

Logitech hardware tester

(#24977) gergo0328 válasza gabipaci (#24976) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezaz. és még én voltam leoltva h 17 éves létemre gyerekként gondolkodom, néha már azt látom komolyabb vagyok pár embernél(Döménél biztosan:DDD) itt veszekedtek tök nagy f@szságokról aminek semmi értelme sincs...nem a rang volt az ami meghatározza milyen játékos vagy hanem a lejátszott idő alatt szerzett tapasztalat. Mert az nem volt vmi jó h adminprogramból nézted a dolgot. Persze a ki csalt azt ki tudtad rúgni meg hasonlók viszont a korlátozásokat lehet nem igazán találtad el(de legalább javítottá
l a vip csipa dologgal)(Ha jól emlékszem volt ilyen).Sztem a base behatárolása és hasonlók nem a legjobb ötleteid közé tartozott.A legidegesítőbb h kifelé lőhetnek de én be megvédve magamat nem.Lásd Battlefield szerver.Nah csak ennyi remélem nem lyukasztottam ki a bevart zsákot... :R

(#24978) gabipaci válasza gergo0328 (#24977) üzenetére


gabipaci
addikt

Nálunk olyan sose volt, hogy kifelé lehetett lőni, befelé meg nem, csak ezt volt aki nem értette meg.
Egyébiránt meg szerintem nem a bázis behatárolása volt a fő gond, hanem az, hogy a csipakorlátot hamarabb vezettem be, minthogy a VIP tagságot meg lehetett oldani.
Ezen kezdődött el a hercehurca.

Logitech hardware tester

(#24979) gergo0328 válasza gabipaci (#24978) üzenetére


gergo0328
senior tag

akkor bocsi h rosszul emlékeztem ez csak a Battlefieldnél van h nem engedik h befelé lőj de kifelé mindenki lőhet...felszálló helit se lőhetem csak akkor ha már felszállt és ő is lő...hát basszák meg... :R

(#24980) gabipaci válasza gergo0328 (#24979) üzenetére


gabipaci
addikt

Az csak elméletben működik (tudtommal ők is ugyanazt a programot használják).
A program egy felülnézeti okosság, csak két dimenzióban dolgozik.
Azt látja, ha lelövöd a helit, hogy hol durrant el a térképen, de hogy a földön volt-e, vagy a levegőben, azt nem tudja.
Igazából azt sem tudja, hogy a heliben voltak, csak azt, hogy meghaltak az emberek.

Logitech hardware tester

(#24981) gergo0328 válasza gabipaci (#24980) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem tök pocsék ilyen szabályokkal elrontani a szerókat. PH!-ra is addig jártam amíg szabálymentes volt aztán máshova mentem.Most tök randomra mek mert nem a szerver számít már hanem a társaság legyen együtt és kész.
Na mindenkinek jó éjt :R

[ Szerkesztve ]

(#24982) eugabesz válasza gergo0328 (#24981) üzenetére


eugabesz
őstag

Na ezért van nálunk a kezdetektől egy,azaz 1 db szabály,no base camp és ebben ki is merült a szabályozás.Tanultunk...a BF2 szerónkon nagyon sok szabály volt,s nem is ment valami jól.
Az hogy van egy 3 fős csipalimit,azt már csak a legtöbb player idegrendszerének nyugtatására hoztuk...vannak nagyon kemper mapok,ami elviselhetetlen lenne több csipával.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24983) Źşë' válasza eugabesz (#24982) üzenetére


Źşë'
addikt

hát erre csak azt tudom mondani aki szerint nagy f*szság SC/HC szerón az only 1 sniper / team szabály és még a fontosabbak mint a no baserape/basecamp, no enemy vehicle steal, no rpg on infantry, no teamkill, no c4 on flags az sztem nem lehet valami jó/fer játékos, csak mert: én már voltam abban a helyzetben hogy meg sem lehetett moccani a mapon mert csipák figyeltek minden bokorból, rakéta robbanások mindenhol amit csak el lehet képzelni infantryra.. ami sztem normál kereteken belül van az amikor az illető épületben van, és ellene lehet rakétát használni+gl-t.... jártam már úgy hogy mit sem sejtve atakamán aláaknázták a tankkifutót, voltam már abban a helyzetben hogy rush játékmódban mindent vagy semmit alapon lődöztek rakétavetőkkel gyalogosokra... olyan is akadt az egyetlen helikoptert ellopta az ellenfél így már 2 darabbal lőtték szarrá a gyalogságot és nyerték meg a játékot...

aki ezeket a szabályokat elutasítja valószínűleg eléggé kezdő / vagy szeret borsot törni más orra alá, ahogy írtam, az én logikám alapján - szó mi szó nubság (noob = kezdő csak picit negatív ám jó értelemben - nem célom senkinek se a megsértése) és köcsögség ami pedig tükrözi a nem fer játékot az adott illető részéről

az 50 es szintnek még ha kis (attól függ ki hogy nézi, mert ez lehet nagy is) mértékben is de van köze ahhoz hogy mennyire jó játékos valaki, az az 50 es szint valami 300-400 óra, ami idő alatt az ember megismeri a térképeket / játékmódokat.. kvázi tapasztalatokat szerez, taktikát tanul, ami alapján boldogul és lesz a statja olyan amilyen - valakinek több érzéke van valakinek kevesebb - persze mindennemű segédeszköz nélkül (hack)

nekem alapvetően 2 szabály fontos, legyen 1 sniper (vagy max 3 de ennél több semmiképp, mert azt nagyon megérezni) / team (ha nagyon csipával akarok lenni, csak mert a taktika megkívánja és az az 1 hely foglalt épp, akkor ügyesen és okosan csinálok magamnak egy sniper kasztot - mert ugye ettől még lehet hogy az adott csipás only kukkeres, és egész játék alatt fel sem áll a bokorból), és ne legyen baserape... a fair playt mindennél fontosabbnak tartom

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24984) Xaels válasza Źşë' (#24983) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak igazságok abban amit mondasz, de sajnos azért nem minden fekete vagy fehér. Sokat engineer-ezek és magnum ammo nélkül nyelik az ólmot, általában dupla robbanószerrel és azok nagyobb sebzésével meg tracer-rel tolom, így hamar elfogy a skuló. Sajnos a csapattársakra sem lehet mindig számítani így a szükség rávisz arra, hogy Rpg-vel óvjam meg a drága életem. Sniper limit meg örök vita, szerintem lehetne több is csak squad-on belül ne legyen 1-nél több, mert halálom amikor a csapatomból senkire nem lehet érdemben születni mert egyedül vagyok mozgó egység. Tegnap is Heavy Metalon mindkettő hegyen csücsültek a madarak és mozdulni sem tudtunk tőlük B-n. Gyorsan felkaptam a Gol-t és 1 nagy marksman headshot vetett véget a pályának.

Minden éremnek 2oldala van, így a szabályokat is lehet jó vagy rossz szemmel nézni. Én szvsz örülök, ha van 1-2 alapszabály, de túlzásba sem illik vinni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24985) szabi62 válasza Xaels (#24984) üzenetére


szabi62
csendes tag

Jól mondod :K

Szerintem az a legnagyobb probléma/félreértés, hogy sokan elfelejtik pl. a coquest mód lényegét : foglald el az összes zászlót és védd meg .... nem pedig az, hogy az alapbázisára beszorítani az ellent, és nem foglalkozni a zászlókkal.

A hentelésre ott van a squad deathmatch mód.

Annyit kellene csak tenni, hogy amelyik seron játszik az ember ott betartja a szabályokat ... ha nem tetszenek az adott szabályok, kilép és keres másik serot, van elég /szerencsére :DD /

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#24986) lala42


lala42
őstag

Hali!
lehet,hogy baromság a kérdésem, de nálatok full grafikán ( most nem tudom, hogy hányszoros élsimitás, stb.) mennyi FPS-t hoz? Én tegnap próbáltam a fraps-al mérni, és minden mapon, ahol voltam 80 alá egy-két alkalomma (nagy füst) esett. Akkor is a 70-75-öt tartotta. Valamit nem jól mértem? :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24987) lala42 válasza szabi62 (#24985) üzenetére


lala42
őstag

Mert ha elfoglaltad az összes zászlót és beszoritottad az ellent a bázisára, akkor mi is a gond? Nem ez a lényeg,hogy ne tudjanak az ellenfelek a zászlóhoz jutni? :U ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24988) eugabesz válasza lala42 (#24986) üzenetére


eugabesz
őstag

Én a stabil 35-nek is örülök....
(mondjuk az igazság az,hogy egyetlen egyszer mértem,mikor betettem a 3 magost)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24989) Def26 válasza lala42 (#24986) üzenetére


Def26
félisten

mekkora felbontás?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24990) lala42 válasza Def26 (#24989) üzenetére


lala42
őstag

1680x1050

Du. ( most meló van) csinálok képet is.

(#24991) sith7
Biztos utjában vagy , meg akar ölni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24991) sith7 válasza Def26 (#24989) üzenetére


sith7
nagyúr

miért kérdezted, hogy mi a nickem ? :U

(#24992) Sz. Géza válasza gergo0328 (#24958) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Már elnézést de ne keverjük Gizikét a gőzekével.
A Tracer és a nyomjelzős lövedék két külön fogalom.
A Mortar-é pedig nem légicsapás, hanem aknavető tűz. (hülye szóviccel mondhatnám: ég és föld a különbség) :)

(#24993) Zolás válasza sith7 (#24991) üzenetére


Zolás
addikt

Kell neki a dögcédulád :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24994) sith7 válasza Zolás (#24993) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD

(#24995) WhiteWalker válasza gergo0328 (#24977) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

biztos vagy te ebben? majd adok egy headshotot nevelő célzattal öcsém :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24996) Kakaduku válasza gergo0328 (#24963) üzenetére


Kakaduku
senior tag

umblézni hasunáld a Battlefield.hu mumble szerverét. Általában mindig van fent valaki, csúcsidőben, meg vagyunk úgy 8-10-en.

mumble.battlefield.hu
port: 64739

(#24997) r-chee válasza Sz. Géza (#24992) üzenetére


r-chee
őstag

"Mortar. Légicsapás kérhető vele. Használat után 1 perc múlva újra aktív."

Utánanéztem, mortar valóban aknavetőt jelent (meg mozsárágyút is). De a megfogalmazásom helyesnek tekinthető, mert légből jön az áldás, jópár lövedék hullik alá az égből, tehát légicsapás :). De ha én is nagyon akarnék kötekedni, a távcsöves cucc nem lehet mortar, mert az maga az aknavető, amit nem is látsz a játékban. Meg ha felnézel az égre, teljesen függőlegesen jönnek végig a lövedékek, holott röppályájuknak kéne lenniük.

Tracer-ről pedig, hogy mit gondolsz, mit sem....te dolgod. Többségünk számára szerintem elfogadható, hogy nyomjelző lövedéket lő, mivel a megjelölt járművek helyét, mozgását pontosan látod.

gabipaci: "Nem egy bonyolult játék. Aki 10-es szintig nem érti meg, annak már úgyis mindegy." << Ezek szerint én hiába erőlködtem idáig, sőt, abba is kéne hagynom gyorsan a játékot? :D :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24998) Źşë' válasza Xaels (#24984) üzenetére


Źşë'
addikt

ez meg tudod h miért nem lenne jó, mert a sok láma akkor belemenne a különálló squadokba és magára zárná, és még squadban sem tudnál játszani

(#24997) r-chee sztem is belefér a légicsapás, mert ugye ez valamilyen szinten artillery támadás csak kisebb lövegekkel.. és az is légi csapás, talán még a szőnyegbombázást is lehet egyfajta légicsapásnak tekinteni (vagy ha úgy vesszük akkor egy gyűjtőfogalom is ami alatt van az aknavető/artillery/szőnyegbombázás)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24999) F_Zolee válasza lala42 (#24986) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem húzom a procit, vgan is csak egy kicsit rántottam...1280x1024-es felbontásban minden high kivéve az árnyék medium, 2x-es élsimításokkal olyan átlag 70fps lehet. Külön még nem mértem ki. 32-es szerveren néha már be-be lassul érezhetőbben.

(#25000) Źşë'


Źşë'
addikt

mindenki hozzon magával még +1 embert : ) nagy esélye van a battlefield.hu-nak a "2010es év Battlefield oldala" verseny győztes cím birtoklására!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.