Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) Zolás válasza Xaels (#24250) üzenetére


Zolás
addikt

Próbáltam rádcsatlakozni de folyton teli volt a szeró.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24252) ciry válasza Neoteric (#24249) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, a gyerek nem bírt magával :U

Xaels: én meg beszülettem egy squad-társra aki épp sötét zónába rohanó után szaladt :D
Egyikőnk se tudta, hogy merre kell menni, meghaltunk mindannyian :DD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24253) Def26 válasza Xaels (#24250) üzenetére


Def26
félisten

Ezen helyzetekben jövök rá, hogy nem kell nekem mamba egér, mert amikor felqrom magam, nem éli túl valami a közelemben. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24254) sith7 válasza Def26 (#24253) üzenetére


sith7
nagyúr

;]

(#24255) Balika23hun válasza Xaels (#24250) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A szerón be van állítva az automata chat szűrő ami bizonyos szavak használata esetén lenémít 3 körre.Legközelebb inkább csak a csávó nevét írd be hogy kivághassam (hülyéből akad úgy is elég).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24256) Xaels válasza Balika23hun (#24255) üzenetére


Xaels
félisten

Gondoltam, hogy automata nem is az volt a legnagyobb bajom, hanem hogy sorban egyedül én hullottam a squad-omból. Előre mentem, utat "vágtam" magamnak egy biztos pontig, de csesztek utánam jönni. Persze amikor már 3-4en jönnek szembe azt egyedül nehéz megnyerni és kezdhettem a hegyre mászást elölről. Aztán meg kamikaze módjára próbálok lejutni a hegyről, hogy odapörköljek RPG-vel a tanknak(ami a mi jutalmunk lenne az m-comok elpusztításáért) amit kb. 8-9 meghalás után sikerült is elintézni, de a csapat még mindig a hegyen és úgy csücsülnek a medpack-en meg az ammo box-on mintha tojás lenne és ők lennének a tyúkok...

A videóimból azért valamennyire látszik, hogy próbálok csapatban játszani és az objektívával foglalkozom, de amikor ennyire magamra vagyok utalva azt nem szeretem. Sajnos másik squad-ban nem volt hely, egyedül meg teljesen felesleges átmenni másikba.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24257) Balika23hun válasza Xaels (#24256) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sajnos ezzel már válszeg mindenki találkozott és még fog is.Sokan elfelejtik hogy ez nem tdm.Ez ellen sokat nem lehet tenni de azért ban-al lehet ritkítani a hülyék nyáján.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24258) Xaels válasza Balika23hun (#24257) üzenetére


Xaels
félisten

Hát sajnos ez a játék ilyen néha, de nem a játék számlájára írom. Egyszerűen nem képes a sok COD-on nevelkedett h@lye felfogni, hogy nem csak magával csesz ki, ha csak a K/D-re megy. Sokkal könnyebb fejlődni és szerintem a játék is élvezetesebb, ha úgy játszunk ahogy kell. Ez főleg Rush módban jön elő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24259) gergo0328 válasza Xaels (#24258) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én is COD-on nevelkedtem és az elején ritka béna csapatjátékban játszottam de így élőbeszédben könnyebb csapatmunkát létrehozni.Sztem már elég jó csapatmunkás emberke vagyok (xeals ha van mikrofonod feljöhetnél mumblére és akkor tolhatnánk egy pár menetet) :R

(#24260) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

én is mint kezdő szeretnék csatlakozni játékhoz.
Mi a nyerő teamspeak, skype játék alatt ?
a vietnam kieg csak jövőhéten lesz meg.

ez esetleges beállítások is kellenének, hogy játék alatt csapatban tudjunk összehangoltan menetelni a győzelem felé.
illetve szerver cím is jól jönne.

előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#24261) gergo0328 válasza Motaba78 (#24260) üzenetére


gergo0328
senior tag

mi mumble-t használunk ha kellene a cím küldj egy privit és elküldöm és segítek h h kell beállítani a programot. Üdv a harcmezőn :R

(#24262) Xaels válasza gergo0328 (#24259) üzenetére


Xaels
félisten

Én is Cod2-n éltem 1-2évig(főleg mert BF-hez kevés volt a gépem akkoriban) aztán jött Cod4, de meguntam és a tököm tele lett a sok Pro-val és az idióta community modjaikkal. A folytatás meg mindenki tudja, hogy milyen lett.

Lehet róla szó, hogy felmegyek majd mumble-ra valamikor.

Pár végzőstat: [link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24263) megint én


megint én
őstag

Emberek, Ha ez igaz, akkor nagy csalódás a game!
[link]
Ez egy táblázat mindenféle fegyverekkel/sebéssel stb.
Ha ez igaz, akkor szinte nincs is külömbség a fegyverek között...
1-1 kivétel azért még van, de pl a socik.
M870, SPAS, NS 2000 minden tök ugyan az... Vagy éppen az M60 és a PKM közt sincs szinte semmi... -_-' Ez azért kiábrándító.
Főleg az assault fegyóknál 60 méter után szinte mindegyik 14.3at sebez. Na azért egy ilyen kaliberű játéknál ezt sokkal-sokkal precízebben meg kellett volna csinálni. És még hozzá kellett volna tenne egy torkolati sebességgel, és a kalibertől függene a (tehetetlenség) a röppálya, stb, stb... Azaz, hogy ne legyen 2 egyforma fegyver.

Ja, és a Bradley, BMD-3, Abrams, és a T90-nek is 1250 élete van. Csak úgy oldották meg, h a könnyűek 1.2xes demadet kaptak, hát az szánalmas. :( Ha fele annyit adtak volna a részletekre mint amennyit a grafikárt SOKKAL jobb game lenne... De azt elismerem hogy máig ez messze-messze a legjobb FPS.

[ Szerkesztve ]

(#24264) v!ct0y válasza megint én (#24263) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van olyan játék is ARMA 2 :) Ez az oldal meg nem hiszem, hogy hivatalos :)

(#24265) megint én válasza v!ct0y (#24264) üzenetére


megint én
őstag

Ja-ja De ezt a táblázatot több helyen is megtaláltam.
De tény, hogy ettől még azért nem ábrándultam ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#24266) Xaels válasza megint én (#24263) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom, de szerintem te csak a sebzésnél levő értékeket nézted. Azért ezek nem csak ebből állnak és ha jobbra haladsz a táblázatban akkor vannak eltérések azért a fegyverek között. A tanknál meg nem rohadt mind1, hogy a HP-ját csökkentik vagy a ráeső sebzést növelik? A végeredmény ugyanaz, hogy könnyebb a kisebbet kiszedni mint a nagyot.

Mit vártál amúgy egy játéktól? Élethű harc- és fegyverszimulációt? Ez nem arra készült és csak sajnálni tudlak ha emiatt csalódsz egy játékban...

Arról meg ugye nem is beszélve, hogy ez nem hivatalos forrás...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24267) gergo0328 válasza Xaels (#24262) üzenetére


gergo0328
senior tag

Látom elég jól megy neked a Vietnám...Én ma Dömével toltam és black hawk-al toltuk neki mint állat...én vezettem füsttel ő meg lőtt mint a franc +volt egy örök javítónk is. Aztán amikor ellenünk volt a heli olyan jó volt kiszedni AT4-el hogy za valami hihetetlen ...kiszedtem kb 6 helit:D :R
Nah fel is mek egs heli szeróra(Ha akarsz jönni adok egy mumble címet)

[ Szerkesztve ]

(#24268) WhiteWalker válasza gergo0328 (#24267) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az tényleg zsivány volt...jó volt a pilóta (nem a keksz :DDD ), meg persze én is :DDD ,aztán osztottad őket At4-gyel ;]
most megyek eszem némi hal lét :))
még kb 2 nap mire játékhoz férek... :O

[ Szerkesztve ]

(#24269) gergo0328 válasza WhiteWalker (#24268) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát elég nagy kár :D
De várunk vissza és majd jössz is újult erővel :D :R

(#24270) Perillustris válasza Neoteric (#24229) üzenetére


Perillustris
senior tag

Ha meg valakinek nincs meg:

EA Store

Perillustris

(#24271) Neoteric válasza Perillustris (#24270) üzenetére


Neoteric
addikt

:Y
BestBuy
MustHave
:Y

PSN: ne0teric_sAN

(#24272) sith7 válasza Perillustris (#24270) üzenetére


sith7
nagyúr

Aki most veszi meg, annak az alsó 2 ingyen van ? :F

(#24273) Torry válasza Perillustris (#24270) üzenetére


Torry
addikt

Ejj, ejj.
Pár napja vettem meg steam-en a simát.

(#24274) gergo0328 válasza Torry (#24273) üzenetére


gergo0328
senior tag

a legalsó az micsoda? :F

[ Szerkesztve ]

(#24275) Torry válasza gergo0328 (#24274) üzenetére


Torry
addikt

Ha jól tudom, fegyvereket és járműveket pénzért lehetett megvenni, most ezt is ingyen mellécsapják.

(#24276) Illusion1010 válasza Def26 (#24253) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A Razert nyugodtan csapkodhatod :) Enyém is bírja már egy ideje, pedig ha rossz napom van nem szoktam kímélni :))

(#24277) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

[link]

fps gameplay :)

(#24278) Def26 válasza Illusion1010 (#24277) üzenetére


Def26
félisten

Jó a grafikája. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24279) F_Zolee válasza Illusion1010 (#24277) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jól sikerült. De ez biztos HC mód volt, mert nincs minimap. :DDD

(#24280) Def26


Def26
félisten

Van most valami működő stat oldal?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24281) r-chee válasza Perillustris (#24270) üzenetére


r-chee
őstag

A legalsó gondolom azok a korai unlock-ok, amit a Limited Edition tartalmazott.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24282) ciry válasza Def26 (#24280) üzenetére


ciry
őstag

Ez engem is érdekelne, főleg Vietnamos.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24283) r-chee válasza Def26 (#24280) üzenetére


r-chee
őstag

Szegény EA adatbázisát széjjelterhelte a sok karácsonyi ajándék. :D

Szerk: Jóvanna, ki a farnc nézegeti állandóan a statját :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24284) Def26 válasza r-chee (#24283) üzenetére


Def26
félisten

Már kb., 2 hete nincs stat oldal. :U

Kéne még szerezzek 200000 pontot 50 -es szintre, és ilyenkor szoktam mazsolázni, hogy mire érdemes ráfeküdni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24285) v!ct0y válasza Def26 (#24284) üzenetére


v!ct0y
veterán

Neke mióta van a vietnam megtriplázódott a pontom :)
Valami bug lehet 50 es vagyok és vietnam előtt olyan 300000 pontom lehetett most meg van több mint 1 millió. És ennyit nem játszottam :)

(#24286) Def26 válasza v!ct0y (#24285) üzenetére


Def26
félisten

Csaló. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24287) harry3


harry3
őstag

Végre elértem egy kis tuningolással, hogy fusson közepes beállításokkal, úgy hogy játszható is. :C
Nem tudom, hogy az exe után írt +fullproc, vagy a videokártya tuning segített.
Boldog karácsonyt!

(#24288) gergo0328 válasza Def26 (#24284) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem is 20000 pont kell így tolom az aranyokat a fegyókra meg a vietnám bronzok ezüstök is segítenek :D

(#24289) eugabesz


eugabesz
őstag

Karácsonyi akció az IRAM-nál...mindenki "tiszta lappal" indul.clear banlist...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24290) Balika23hun válasza eugabesz (#24289) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Túl nagylelkű vagy gabesz. :D

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24291) Źşë' válasza Balika23hun (#24290) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is, aki kiérdemelte a bant az tudja miért, és ugye jogosan : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24292) r-chee válasza eugabesz (#24289) üzenetére


r-chee
őstag

F*szom tisztázná a banlistán szereplőket... Sosem fogom megérteni a túlzottan bannolókat és a jólelkű adminokat. Szerintem mindkettő wrong way...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24293) Neoteric


Neoteric
addikt

Specact Kit 2.5júró EA Storeon, ha EA Download Managerből veszed.

PSN: ne0teric_sAN

(#24294) Def26 válasza gergo0328 (#24288) üzenetére


Def26
félisten

Nekem egy nullával több. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24295) v!ct0y válasza Neoteric (#24293) üzenetére


v!ct0y
veterán

Meg minden olcsóbb is mint tegnap :)

(#24296) r-chee válasza v!ct0y (#24295) üzenetére


r-chee
őstag

"Olcsón van minden, a mocsok és a szenny is, ingyenes a dögvész és a pestis." :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24297) gergo0328 válasza Def26 (#24294) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem is csak elírtam :DDD
EA Download Managerből hogy lehet vásárolni? :R

(#24298) lala42


lala42
őstag

Az EA store-n vagy a STEAM-en mivel lehet fizetni? csak euroval és dollárral?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24299) gabipaci válasza lala42 (#24298) üzenetére


gabipaci
addikt

Dombornyomásos hitelkártyával, vagy PayPal-al (amit én személy szerint jobban ajánlok)
PayPal accounthoz nem kell hitelkártya, lehet előre feltölteni az egyenleget, amit később levásárolsz.

Logitech hardware tester

(#24300) Xaels válasza gabipaci (#24299) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell dombornyomott. Haver sima OTP-s MasterCard kártyával is tudott EAStore-on vásárolni. Steam-hez kell viszont olyan amivel lehet neten vásárolni. Én ezt Internet kártyával oldottam meg (CIB). Ez annyit tesz, hogy nyitnak egy másik számlaszámot amihez kapsz egy kártyát a vásárláshoz szükséges adatokkal, de nincs benne mágnescsík. Vásárlás előtt csak átvezetek internet bankon keresztül annyi pénzt amennyi kell és ennyi. Amikor csináltam nekem ez nem került pénzbe viszont a dombornyomott kártyáért fizetni kellett volna. Csak ajánlani tudom ezt a fajta megoldást mert így az állandó folyószámlája az embernek biztonságban van internetes vásárlás esetén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.