Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24551) Neoteric válasza megint én (#24549) üzenetére


Neoteric
addikt

Neoteric a nicknevem és külföldön is Specact Kit a neve. (nem magyar találmány :P )
New weapons meg már csak azért sem jó, mert nem kapsz semmilyen új fegyvert, csak más lesz a göncöd +fegyvered színe. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24552) Źşë' válasza megint én (#24549) üzenetére


Źşë'
addikt

az az undorító amikor egész meccs alatt ott gubbaszt... én csak akkor nyúlok hozzá ha a taktika megkívánja... gondolkozni kell... nem baj ha vannak csipák, csak ésszel, sztem ez a kulcs

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24553) madgie válasza megint én (#24549) üzenetére


madgie
titán

Tökömtuggya, nem csípem a medic kasztot se, meg egy ideje nem mentem M60-nal sem. A PKM-et ismerem, az játék elején vele mentem, elég tápos fegyó volt akkor is (de az akkoriban az M60 brutálisan overpóver volt). Egyébként ha végignézed, a többi kaszt alapstukija is bőven erős.

(#24554) Laraxior


Laraxior
titán

első szinten ami van sniper azzal hány lövés egy ember? nagyon nem tudok túljutni az első szinten :( :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24555) Źşë' válasza Laraxior (#24554) üzenetére


Źşë'
addikt

attól függ milyen mód SC vagy HC, HCnál többnyire 1 lövés, ill csak akkor ha magnum tölténnyel lövöd, amúgy 2, de sztem SC-nél is. Talán 1-2 olyan csipa van amihez nem kell magnum kiegészítés (ezt is csak idővel kapod meg, és be lehet tnni egyfajta kiegként, így nagyobbat sebez a lövésed! Én hcra is berakom szinte mindig a magnum kieget. Ami kivétel az az enginer, oda explosiv upgrdet teszek be.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24556) Def26 válasza Źşë' (#24552) üzenetére


Def26
félisten

De miért lenne undirító? Amikor az ellen ugyanezt csinálja csak lentről, az jobb? Sőt amikor feljönnek a dombtetőre és onnan campelnek befelé és már ejtőernyőzés közben lelőnek az sem éppen egy nagy buli, csak nekik. Biztos keverdetél már Te is ilyen helyzetbe, úgy hogy tele van a csapatod noobokkal, hiába nyomod nekik, hogy hajrá vonuljunk neki, basznak rá. Ekkor vagy lelépsz, vagy "leülsz" Te is sniperkodni és összeszedsz legalább pár killt. :)

Egyébként, sniper általában snipert öl, én legalábbis ezt szoktam. Takarítok a többieknek és igen hatásosan, szvsz. Kilövöm az anti tank mine -okat, a campereket, az ágyú mögött lévőket, hogy tankjaink ne legyenek veszélyben. Lehet ésszel is sniperkodni és kaptam nem egy dícséretet már, hogy legalább nem csak a killre megyek. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24557) ADAM1337 válasza Laraxior (#24554) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1db elég.
Csak a golyónak van esése is.

(#24558) ciry válasza Neoteric (#24551) üzenetére


ciry
őstag

Milyen volt a gamenight a szervereteken?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24559) r-chee válasza sith7 (#24546) üzenetére


r-chee
őstag

Én a "PC-s játékipar haldoklik" jellegű híreken már csak jót nevetek. Talán azért is, mert mindig olyan játékokkal játszom, amik jók és tuti karrieristák a jétákpiacon :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24560) Illusion1010 válasza megint én (#24549) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Na most már tudom miért nem tudok ezzel az AT4 vacakkal lőni.....én mindig a helire irányítottam a kockát, azt hittem oda megy ahova célzok vele. De gáz :B

(#24561) madgie válasza Def26 (#24556) üzenetére


madgie
titán

Jaja, Atacama Desert-en támadóként majdnem mindig csipaként megyek az elején. Hogy miért? Mert bal oldalon a dombok között mozogva szemmel tartod a VADS-ot, a háztetőről leszeded a csipákat, a szikláknál a kempelő medikeket takarítod el a támadó csapat elől, közben boldog-boldogtalant spotolsz, mortarozod a házak oldalát. Sokan azt hiszik, hogy elől, az első roncsoknál le kell sátorozni oszt onnan csipázni, pedig nagyon nem, reconként pont, hogy okosan mozognod kell, nagyon sokszor oldalról kerülve meg a védőket.

Laraxior: tartsd nyomva a jobb gombot folyamatosan, lövés közben is, így látni fogod és kitapasztalod, mekkora az esése a lövedéknek adott távon. Egyébként nekem az az alapcsipa cucc a kedvencem, a GOL túl pontos, az M95 megszokást igényel és lassú, az SV98 jó még nagyon, de az is amolyan M95-féle, se nem túl pontos, se nem túl parittya stuki (csak jóval gyorsabb és sokkal nagyobb a tárkapacitása). Egyébként valószínűleg azért szeretem az M24-et, mert azzal kezdtem, azt szoktam meg.

[ Szerkesztve ]

(#24562) Def26 válasza madgie (#24561) üzenetére


Def26
félisten

Igen, és azért az a sok spotting sem jön rosszul a helinek. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24563) madgie válasza Def26 (#24562) üzenetére


madgie
titán

Jaja, meg a gyalogos/négykerekű támadóknak sem.

(#24564) BalaNce87 válasza Illusion1010 (#24560) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen kicsit furán van megoldva, eleinte tök jó dolognak találtam hogy célkövető és irányíthatod, aztán elég fura hogy végülis a célkereszt nem azt mutatja ahová a rakéta menni fog, hozzá kell szokni. Amúgy ez a célkövető dolog sokkal jobban lett megcsinálva ebbe az új bf play 4 freebe.

[ Szerkesztve ]

(#24565) Neoteric válasza ciry (#24558) üzenetére


Neoteric
addikt

Röviden, király volt. Ha lesz még ilyen, akkor megyek legközelebb is tutira. :K
Jó csapatunk volt, összedolgoztunk, azt csináltuk amit a commander mondott. Bár azér volt pár baki nálunk is. ;] De megnyertük mind a 4 kört.
Csináltak csapat képet rólunk is, de még nem láttam fent a battlefield.hu-n. ( a videót se..)

375-0-ra nyertünk összesítve:
Arica Harbor:
270-0
15-0

Heavy Metal:
46-0
44-0

PSN: ne0teric_sAN

(#24566) Zoli1222 válasza Laraxior (#24554) üzenetére


Zoli1222
őstag

Marksman headshot-okkal gyorsan lehet haladni. :K
Milyen néven futsz?

(#24560) Illusion1010: 1-2 lövés után, ez nem tűnt fel? :B

[ Szerkesztve ]

(#24567) Def26 válasza Zoli1222 (#24566) üzenetére


Def26
félisten

Vannak jó helyek ahol nem ritka a 250+ -os Marksman headshot sem. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24568) Zoli1222 válasza Def26 (#24567) üzenetére


Zoli1222
őstag

Arica Harbor-on volt, h kiosztottam jópár 450-500-as marksman hs-t. :K

Most jut eszembe. Vmelyik nap már nagyon pipa voltam rád. :P
Persze akkor még nem tudtam, h te vagy az. :N persze a lényegen ez nem változtat. :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#24569) megint én válasza Xaels (#24550) üzenetére


megint én
őstag

Te meg mit szítod a flamet, még csak nem is hozzád szólt... szóval le lehet kopni....

(#24570) gergo0328 válasza megint én (#24549) üzenetére


gergo0328
senior tag

tegnap én jetski-t lőttem ki meg véletlen nozoomban lőttem el a rakétát és úgy szedtem ki a helit :D :R

(#24571) megint én válasza gergo0328 (#24570) üzenetére


megint én
őstag

És Te nem tudod, (vagy valaki) Mi az a skill level? Minek a függvénye?

(#24572) megint én


megint én
őstag

Na nem csináltam low grafkóval referencia képet, de gondolom a többségnek ismerős, mennyire ködfátylas, hófúvásos a map... Hát ha minden max, és a DXlevel 11 akkor olyan éles a kép mint sehogy máshogy...

(#24573) sith7 válasza r-chee (#24559) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :R

(#24574) robyg válasza Neoteric (#24548) üzenetére


robyg
senior tag

Oksa valahogy ha tudom megszerzem.
Csak ilyen külföldi utalást még nem csináltam,majd megkérem a szomszédomat hogy segítsen (állandóan Ebay-ezik)

(#24575) robyg válasza Źşë' (#24491) üzenetére


robyg
senior tag

Köszi mégegyszer a helpet a veterán státusszal kapcsolatban.

Az unokatesommal együtt próbáltuk megszerezni a veteránt.Tegnap írtunk az EA-nak ezzel kapcsolatban.Nekem már meg is van az M1 Galand.

(#24576) Illusion1010 válasza Zoli1222 (#24566) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ööööö nem nagyon :DDD
Ritkán vagyok mérnök,. :B

(#24577) r-chee válasza gergo0328 (#24570) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem is volt minap több jó pillanatom, egyiket véletlenül fel is vettem Fraps-szel: videó :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24578) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez az eredménye ha az ember balfasz bandában játszik. :O

Az első 5 percben elment a kedvem az egésztől, de kíváncsi voltam hogy mennyi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#24579) Def26 válasza Illusion1010 (#24578) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24580) ciry válasza Neoteric (#24565) üzenetére


ciry
őstag

Remélem Jaffa meg Drang odatette magát. :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24581) sith7 válasza Illusion1010 (#24578) üzenetére


sith7
nagyúr

úúúúúhhhh ... :F
ennél még nekem is jobb köreim szoktak lenni

elismerésem, hogy a végéig maradtál

(#24582) ricsy888


ricsy888
senior tag

Sziasztok!

Így utólag megleptem magam a játékkal. :D Bétával játszottam és nagyon bejött anno.
Nem igazán tudom még melyek a jó magyar szerverek, ahol van jó közösség.
Esetleg szoktatok TS-en vagy akár máshol beszélni játék közbe? Csak mert nem szeretek egyedül szaladgálni.

Steam: ricsy888 Vegyetek fel. ;)

(#24583) WhiteWalker válasza ricsy888 (#24582) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gergo itt megadta a mumble beállitásait,mit ott vagyunk :K

(#24584) gergo0328 válasza WhiteWalker (#24583) üzenetére


gergo0328
senior tag

már csak a lekódolás maradt ki
bal felső sarok server->acces token->add->badboys és így be tudsz lépni a szobákba.(amelyiknek ez a jelszava)mumble.hu-n van képi segítség a beállításokhoz.Szeretettel várunk:R

(#24585) Illusion1010 válasza sith7 (#24581) üzenetére


Illusion1010
senior tag

És azóta is ez megy.
Az egész játék egy nagy rakás sz@r. Lagol mint állat, az összes gránát visszajön, 200 méterről lelőnek egy pisztoly lövéssel én meg nem bírom kinyírni egész tárral sem. Azt hiszem mára elég volt ebből.

:O

(#24586) Def26 válasza Illusion1010 (#24585) üzenetére


Def26
félisten

Nálam is ez volt. Nem bírtam felhívtam a t-homeot. Állítólag, délutánonként sűrűn előjön a "vonalhiba" a hideg miatt. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24587) Illusion1010 válasza Def26 (#24586) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nekem DIGI kábelmodemes van. Ezeknek teljesen mindegy, azt sem tudják mi az a ping, meg lag. Jó lenne végre valami normális net :((

Úgy vannak vele ha a sebesség megvan akkor minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#24588) Zoli1222 válasza Illusion1010 (#24578) üzenetére


Zoli1222
őstag

Könnyű a másikat hibáztatni. :P :DDD

(#24589) megint én válasza Zoli1222 (#24588) üzenetére


megint én
őstag

Á... Dehogy ez tényleg így van. Ha szar a csapat, akkor nincs ki fedezzen, nincs ki Mcomot/zászlót húzzon, stb, stb... Szóval nagyon el tudja cseszni a csapat a Te K/Ddat is...

(#24590) harry3 válasza Def26 (#24586) üzenetére


harry3
őstag

Amióta nálunk elég sok hó esett és ilyen hideg van, mindig elmegy a net, van úgy, hogy percenként. Ma is játszani szerettem volna és nem volt net egy óráig, persze utána még meg-meg szakadt. Az volt a jó, mikor tegnap játék közben ment el, amikor pont jól álltam, párszor eljátszotta.

[ Szerkesztve ]

(#24591) Źşë' válasza megint én (#24589) üzenetére


Źşë'
addikt

ez így igaz, nem dolgozhatsz rajtad kívül még 7 ember helyett is.... szar az mikor te bele adsz apait anyait de nem jutsz(tok) egyről a kettőre!

nagyon el tudja cseszni a csapat a Te K/Ddat is...

ha nem fedeznek, hátba kapod a golyót, ez így igaz, volt nekem is nem egy ilyen köröm, mikor ott állt csapattárs mellett az ellenfél és kivégzett mindenkit... csupán mert bamba/kezdő volt az illető.. mikor meghalok ilyen helyzetekben arra gondolok ha picivel profibb lett volna még élnék : ) az ilyen savior killeket szeretem, mikor sikerül megmenteni csapattársam életét, még ezt is pontozza a játék :R

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24592) Balika23hun válasza Illusion1010 (#24587) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem is DIGI netem van és nincs se ping se lagg problémám.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24593) Illusion1010 válasza Balika23hun (#24592) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ennek igazán örülök :)

Kábelmodemes vagy optikai? (lan)

[ Szerkesztve ]

(#24594) Balika23hun válasza Illusion1010 (#24593) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Na mondjuk ja, ha jól tudom nekem lan-os van.Azt nem tudtam hogy a modemes sávszéllessége ilyen kicsi.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24595) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

(#24596) megint én válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


megint én
őstag

IGEN! IGEN! IGEN! IGEN! :C :R :C Így is kell neki... Rohadt kemper csíra

[ Szerkesztve ]

(#24597) Źşë' válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


Źşë'
addikt

ey azért ez már nem fer... én kom mondom sajnálom... általában a kezdők szoktak kempelni, ill a nem profi játékosok, én nem szivatnám meg ennyire...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24598) Xaels válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nagyon durva, de látszik, hogy valami iszonyatosan gyökér volt a srác mert nem nagyon akart neki leesni, hogy miről van szó. Épelméjű ember már rég lelépett volna.

Ma Vietnam-ban 2en kihajóztak Cao Son Temple térképen PBR-el a pálya szélére és onnan lőtték szinte vaktában az átfutó helyeket. Az egyiket M40-el eltaláltam de nem halt bele, mondom nem szórakozok ezekkel és rájuk küldtem a Mortar-t. Persze megpusztultak aztán az egyik nekiállt sírni, hogyha nem tudok lőni egyből jön a Mortar. Végülis csak 7es killstreak-em volt előtte a puskával...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24599) sith7 válasza Illusion1010 (#24585) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt elhiszem ... :((

(#24600) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem tudom egérrel irányítani a játékot. Balra és jobbra mozgatásnál is csak jobbra mozog, valamint fel-le mozgatásra is mindig felfelé. Magyarul az eget nézve tudok jobbra forogni, ami nem olyan kellemes. Ilyenkor mi a teendő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.