Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24351) Źşë' válasza Def26 (#24350) üzenetére


Źşë'
addikt

spot nélküli SC szerveren oda nem kell sniper korlát, de egy olyan szerverre amin látni még azt is amit nem kellene, ill, könnyen halnak az emberek - 1 lövés - elég bosszantó tud lenni ám a sok nyamvadt csipa (lelőnek 15sec, előjössz lelőnek, ez megy kb 10x zsinórban) :( :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24352) Def26 válasza Źşë' (#24351) üzenetére


Def26
félisten

Én magamból indulok ki, és azt tudom, hogy amelyik szerveren ilyen korlát van már lépek is. :))
Nem sniperkodom annyit, de néha igen jól jön, és tuti, hogy akkor kéne a kaszt amikor épp foglalt mindegyik és szerencsétlenkednek vele valami fa mögül. Hiába szólsz rájuk, hogy legalább spotting cuccot dobálják...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24353) Xaels válasza Def26 (#24352) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam bizonyos pályákon pozitívum ha van korlát, de valamelyik nap jól megszopatott a sniperlimit. Már jópár kör óta csipáztam eredményesen, aztán meghaltam és mire megszülettem a limit el lett érve és jött az instant halál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24354) Xaels válasza ciry (#24348) üzenetére


Xaels
félisten

Komolyan mondom szégyen ilyen szabályokkal játszani. Tiszta cod feelingem van ettől a képtől. Agyhugykövet tudok ezektől kapni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24355) Źşë' válasza Def26 (#24352) üzenetére


Źşë'
addikt

:D picit vicces is abból a szempontból h :D tegnap este picit játszottam és egy squadtársam csipával jött be folyton, bejön, összeesik, én meg felélesztem :DDD és ezt eljátszottam vagy 4x :D jót nevettem, de azt nem figyeltem h kaptam e pontot rá de sztem csak az 1.re

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24356) WhiteWalker válasza Def26 (#24350) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szerintem jó ha van csipa korlát....multkor felmentem egy szeróra és minden csapattársam csipa volt :W ,átmentem egy másik squadba, na ott is... :W ,persze nuku támadás , ment a mortar eső....aztán léptem is...jó ha van korlát :K

(#24357) r-chee


r-chee
őstag

Ma találkoztam olyannal Heavy Metal pályán, hogy figyuzok fedezékből, mérem fel a terepet (nem, nem sniperként), erre elcsúszik előttem egy álló fa :D. Rendesen csúszott ki a mezőre, állva. Csúszott kb 40 métert aztán elposszant. Szerencse, hogy nem az egész erdő vonult le a dombról...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24358) Źşë' válasza r-chee (#24357) üzenetére


Źşë'
addikt

elposszant :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24359) r-chee válasza Źşë' (#24358) üzenetére


r-chee
őstag

Ja. Mint amikor a kilőtt fák, bokrok egy kis idő után eltűnnek olyan posszanó hanggal :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24360) ciry


ciry
őstag

Ez az osztag lett a legjobb ebben a menetben: 2 fő összesen
Hat nem is tudom milyen csapatok voltak :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24361) gergo0328 válasza ciry (#24360) üzenetére


gergo0328
senior tag

húdejóó:D Egyre indegesítőbbek a csapatok...eltűntek a jó csapatmunkák.Mindig csak azok támadnak akik össze vannak szokva (szval beszélgetőprogiban dumálnak) csakis ők támadnak...amikor egyedül játszok (ritkán) egyedül kell támadnom ráadásul én csipával szoktam menni és így kicsit kemény HC-ban futkorászni egyedül csipával...főleg amikor még élesítek is és mindenki hátul van és esélytelen megvédenem. :(

(#24362) sith7 válasza Def26 (#24350) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

(#24363) r-chee válasza gergo0328 (#24361) üzenetére


r-chee
őstag

Ma egy conquest szerón, Heavy Metal mapon történt, hogy elveszítettük a birtokolt zászlókat, így főbázisról voltam kénytelen indulni. Kétszer is onnan indultam, mert csapattársaim csipultak a bázishoz közel eső hegyen, így rájuk nem spawn-oltam, másik squadba nem tudtam átlépni, igaz azok is többnyire a bázison ugrándoztak a helipadon. Aztán meguntam, bepattantam tankba és felhajtottam vele a sniperekhez :). Nem hagytam őket békén, felvertem a port, széjjel lőttem a fákat, majd miután kiszúrtak minket, kaptunk ellentől egy kis mortart :D. Köv. indulásnál ugyanúgy felmentek hegyre, többiek ugyanúgy bázison ugráltak. Ismét be tankba, fel a hegyre, csipások kikészítése. Aztán egyikük kapcsolt, beszállt hozzám, majd elindultunk "A" pont hoz, amit be is vettünk. Csipás srác utána már enginerként tért vissza a halálaiból :). S miután megvolt "A" zászló, mertek tovább menni a többiek, nem a főbázison ugráltak. Nem tudom, mit fosnak, ha egyik zászló sem a miénk és támadni kell, mer nincs mit védeni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24364) ErosenZold válasza WhiteWalker (#24356) üzenetére


ErosenZold
senior tag

ez nem a játék hibája... És a fegyver korlát egy baromság.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#24365) Źşë'


Źşë'
addikt

akit érdekel jelenleg 13,6 € a sima bc2 steamen! sajnos a dlcket nem csapták hozzá, pedig akkor megvettem volna!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24366) Źşë' válasza ErosenZold (#24364) üzenetére


Źşë'
addikt

nem rosszindulatból, de sztem titeket be kellene zárni a harvest day mapra egyedüli assault, enginer vagy medik kaszttal, és ellenetek meg csak mesterlövészek lehetnének, kiv vok meddig bírnátok ki nyugodt idegrendszerrel a dolgot ;] , előjössz, bumm m95, vársz 15secet, előjössz squad társra, mortar eső, vársz 15secet, előjössz gol snip magnum, ....stb és you loose, mert lélegzetnyi időt sem adtak neked...

szvsz aki azt mondja h a snipereket nem kell korlátozni, jó annyi belőle amennyi csak elfér a mapon az vagy szimplán egész végig egy bokor tövében gubbaszt csipaként és szart sem csinál a csapatmunka érdekében, vagy picit szadomazó és szereti ha folyton egyszeműek lövik seggbe ;]

ha azt vesszük háborúban is meg voltak a "kasztok" nem volt egy 8 tagú csapatban 5-6 mesterlövész, hanem mindegyikből csak annyi amennyit a taktika megkívánt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24367) r-chee válasza Źşë' (#24366) üzenetére


r-chee
őstag

Az se jó, ha van sniper limit, és az sem, ha a csapaton belül fele ember sniper.
Akkor mi lenne a megoldás?? Szerintem:

1. Adminok aktív jelenléte. Na nem azért, hogy kidobja a fél sniper bandát... :) Lehet egyéni üzenetet küldeni csipásoknak, hogy "figyu, jó vagy meg minden, de ez kevés most, legalább mozogj kicsit a köv. pontig", vagy elnyomhat egy kis parancsot és mindenki fekszik, mellé a kiírás, hogy egy perc múlva ismét döglés, ha nem csökken a sniper létszám. Talán beég és észhez kap a többbsége :) .

2. Ha a játékosok képesek lennének arra, hogy változatosan használják a kasztokat, azok minden előnyével. Egy jó közösségben menne a téma, és a betérő idegeneket is lehetne megfejmosni, hogy ne avasodjanak be, ne zombuljanak bokrok tövében.

Aztán ki tudja...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24368) Xaels válasza r-chee (#24367) üzenetére


Xaels
félisten

Squadonként 1 sniper szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24369) madgie válasza Xaels (#24368) üzenetére


madgie
titán

Lehet több is, de akkor shotgun legyen a kezükben :D
Vagy csak red dot az M95-ön... akkor talán bemennének a sűrűjébe.

(#24370) Xaels válasza madgie (#24369) üzenetére


Xaels
félisten

Annak semmi értelme csak elvesz egy helyet, ha van limit... Shotizni lehet salátadzsogging nélkül is. Szerintem 1 squadba egy recon elég, így azért van limit, de nem kerülne elő az, hogy a squadodban mindenki egy bokor vagy kő mögött guggol te meg önfeláldozóan mész előre egymagadban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24371) kovsol


kovsol
titán

arra lennék kíváncsi, hogy az egyjátékoshoz képest hogy alakul multiban az FPS ?

May the Force be with you!

(#24372) r-chee válasza kovsol (#24371) üzenetére


r-chee
őstag

Hát Hankook, valamivel kisebb, ha sokan vannak a szerón és sok az effekt :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24373) gergo0328 válasza r-chee (#24367) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem sok helyen van aktív admin...egyszerűen nincs nekik se annyi idejük h mindig ott legyenek. család/haverok, meló/suli. Esélytelen a dolog.Ha gond van ott kell hagyni és kész.
Ati Radeon HD6850+AMD Phenom II X4 955 3.20Ghz jó összeállítás egy 400w-os táphoz és egy MSI K9N SLIV2-es laphoz 2GB RAM-al? :R

(#24374) Xaels válasza gergo0328 (#24373) üzenetére


Xaels
félisten

Hát szerintem a 400W-os táp elég zajos lesz amennyiben elbírja. Gondolom márkás táp, mert csak azzal próbálkoznék a helyedben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24375) gergo0328 válasza Xaels (#24374) üzenetére


gergo0328
senior tag

Majd egy tápújítás is lesz de sztem marad 400-4500W-os márkásabb és kész (még nincs rá keret sajna akármennyire olcsó is az a 12k az 12k.)Azért köszi.a lappal kompatibilis a kártya és a proci ugye?Remélem nem néztem el semmit se:DDD

(#24376) Źşë' válasza gergo0328 (#24373) üzenetére


Źşë'
addikt

nem rossz, de én a vgat egy 460 1gre cserélném : ) mondom én : )

megvettem steamen a batman aa goty-t és meglepetésemre különálló darab az alaptól, megkülönbözteti a gfwl, ismét nekiállok összeszedni az acsivmenteket ez a játék nagyon faja lett, tisztára batman hangulat :D amúgy arra akartam kilyukadni csak h ebben a játékban a physx nagyot alkot ! igen látványos, sztem nvidia : ) meg azét azt húzni is lehet. Zombi driver egy egyszerű kis játék, abban is physx van és eléggé megadja a hangulatot : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24377) Xaels válasza gergo0328 (#24375) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jól láttam BIOS frissítés kell a procihoz, de mennie kell. VGA bele fog menni minden gond nélkül.

#24376 Zsé: hát azért annyira sokat nem villant a physx szerintem. Egy játékban sem mutat sokat, talán egyedül UT3 speckó pályákon lehetett belőle értelmes dolgokat is látni. Batman-nél szerintem az a pár repülő extra nem jelent nagy látvány "+"-t.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24378) gergo0328 válasza Źşë' (#24376) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem nagyon akarok Nvida-t a húzást meg én mint kezdő nem nagyon szeretném csinálni...Túl könnyű szétcseszni egy VGA-t a 460-at már amúgy is veri a 6850.:DD:R

Hat ha lesz keret ezek jönnének utána:táp, lap, RAM, proci, VGA.

[ Szerkesztve ]

(#24379) Def26 válasza r-chee (#24367) üzenetére


Def26
félisten

És miért nem lehet úgy hagyni az egészet ahogy azt a fejlesztők kitalálták? Most komolyan, egy admin is tud sültök lenni. Szvsz mindenki tudna hozni nem is egy példát, hogy éppen melyik csapat felé hajlik az admin keze.

Támadók port valdezen quadra lökik a c4 -et aztán simán behajtanak az m-comhoz ahol robbantják azt, 2-3 ilyen azt szevasz. Amikor meg fordul a kocka és ők a védők már egyből úgy kezd a paraszt, hogy benyomja a képernyőre üzenetként, hogy tilos c4 -el bármilyen formában m-com -ot robbantani. :Y

Ennek ellenére nyelem a gombócot, mert nagyon jó squadban voltam, és (itt jön az a mondás, hogy egy jó squad bármilyen támadást véghezvisz) atacama deserten, ugyanilyen módon már a legelső szakaszban a nehezebben bevehető (nem a házban lévő) m-com -ot így robbantgatják (quad -ra c4)...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24380) Def26 válasza gergo0328 (#24378) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem eléggé gyengék lettek az új ati kártyák. Én most nv -t vennék megint.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24381) Źşë' válasza Xaels (#24377) üzenetére


Źşë'
addikt

én a füstön hasaltam el, és a földön keresgéltem az államat :D belement B-Man : ) a füstbe és a palástjával szanaszét terelte azt! Meg a sok repkedő tégla, szemét, papír, átszakítható lezárt terület szalag! nem is beszélve az elmegyogyi betegellátó osztályának az átlátszó függönyeiről :DDD
nekem nagyon bejött ebben a játékban a physx! és ezzel a kártyával fullhdben minden maxra húzva ezzel a kis 2 magossal legalacsonyabb a 37 fps volt a bencsmarkban, és még mi lenne ha 4 magom lenne : ), én am 43 ért vettem ezt a giga 1gb vgat, és nagyon megérte sztem, mellé még majd egy quad jön vagy egy i7 a tavasszal.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24382) Xaels válasza Def26 (#24380) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg azt mondom, hogy az anyagi lehetőségemből a legjobb teljesítményt akarom legyen az Ati vagy Nvidia. Lehet nem lettek az új Ati-k annyira erősek mint azt várták, de árban mindenképp jobban vannak pozicionálva. A 68XX-ek pláne nagyon jót tettek az áraknak szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24383) Def26 válasza Xaels (#24382) üzenetére


Def26
félisten

A 68xx -ek igen. Abban a kategóriában nagyot húz megint az nv. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24384) gergo0328 válasza Xaels (#24382) üzenetére


gergo0328
senior tag

1.ezért is akarok 6850-et venni.
2. Majd javul ez az idők során új driverekkel stb.
3. időtállóbb mint az 5850.
Mostani gépem:
Proci:AMD Athlon 64 X2 5000+
VGA: Nvidia GeForce 8600GT
Alaplap: MSI K9N SLIV2
Táp: 400W-os
Ezek mellett fullHD-ben és HIGH grafon 25 FPS-ad.
Új VGA-al és Procival ez ilyen beállítások mellett hova megy?
Köszi a segítőkészségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#24385) Xaels válasza Def26 (#24383) üzenetére


Xaels
félisten

Jelenleg már csak a közép kategória ami anyagilag érdekel. Többre igazából nincs is szükség egyelőre szerintem. Az 5770-el is elég szépen mennek a mostani játékok is. BC2-ben sem kell a fullHD felbontáshoz sok kompromisszumot kötnöm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24386) Źşë' válasza gergo0328 (#24384) üzenetére


Źşë'
addikt

azét az 5850 es sokkal erősebb ám a 6850 nél

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24387) Xaels válasza gergo0328 (#24384) üzenetére


Xaels
félisten

Proci nekem is Phenom II X4 955BE és Ezekkel a beállításokkal 40fps mindenhol megvan egy 5770 Vapor-X társaságában. Na meg 4GB 1600-as DDR3-al...

3. Az 5850 erősebb mint a 6850-es csak ez utóbbi optimalizáltabb kártya lett jobb árral.

VGA Teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24388) gergo0328 válasza Źşë' (#24386) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen, de nem tudom h melyiket vásároljam mert most jobb de mi lesz később. :F43-ért tok 5850-et és ugyan ennyiért 6850-et de nemtom h melyik lenne a jobb vásár. :F
5770-se rossz de az 5850 azért ráver egy 10 FPS-t min.

[ Szerkesztve ]

(#24389) Xaels válasza gergo0328 (#24388) üzenetére


Xaels
félisten

6850-ből a driverek sem fognak többet kihozni mert az architektúra nem változott sokat. CSak a 69XX hozott újítást ezen a téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24390) gergo0328 válasza Xaels (#24389) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát akkor marad az 5850. sztem most le is ütöm azt az 5850-et amit kinéztem (oem-es) mielőtt elviszik. :R
46-lett abból a kártyából viszont az újabb fajta hűtővel+dobozzal

[ Szerkesztve ]

(#24391) Źşë' válasza gergo0328 (#24390) üzenetére


Źşë'
addikt

és ezt még húzni is lehet! mármint az 5850et, a 6850et meg ha jól tudom akkor iszonyat picit tuningpotenciállal szerelték fel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24392) gergo0328 válasza Źşë' (#24391) üzenetére


gergo0328
senior tag

lehet h lehet húzni csak én nem értek hozzá...(amit veszek procit AMD 955 Black editont is jól lehet húzni de nem tudom h kell ezeket csinálni:D

(#24393) Źşë' válasza gergo0328 (#24392) üzenetére


Źşë'
addikt

érdemes húzni, és nem is nehéz, az alapokat kérdezd meg ebben a topikban (ha ésszerű határon belül csinálod baj nem lehet, ezekről a limitekről is tudsz kérdezősködni, kom nem nehéz ; )
A teljesítményen meg rengeteget dob olykor!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24394) gergo0328 válasza Źşë' (#24393) üzenetére


gergo0328
senior tag

na majd ha meglesz (jövőre) belevágok hátha nem égetem le mint a mirelit pizzát (konyhába ki->sütőbe pizza be->vissza gépezni->kimenni konyhába->kiszedni fekete pizza->kom nem nehéz :DDD) Sokat foglalkoztatott ez a tuningolás de annyira fostam h elkuROM a gépem meg azt mondták h ne vágjak bele mert nehéz...hát ok akkor mind1. Na de ilyen bíztatás mellett majd megpróbálom (viszont ha csuklik édesanyád bocsi):DD :R

(#24395) gergo0328 válasza Źşë' (#24393) üzenetére


gergo0328
senior tag

Neked mennyi plusz FPS-t hozott a proci és a VGA tuningolása? :R

(#24396) Źşë' válasza gergo0328 (#24395) üzenetére


Źşë'
addikt

Plussz fps :D én nem nézem játékokon belül h mennyit megy, egyszer letesztelem 3dmarkban (2006 és vantage) hogy mennyit megy alapon és mennyit húzva. Előző vgaval (8800 gts 512) alapon elértem (2,66ghz és alap vga) 11500 pontot, mire meghúztam a cput 4ghzre és a vgat 650/765 - 970/1055) ebből lett 15126... és én azt mondom h közel így nőtt a teljesítmény játékokban is (a legtöbben szvsz, ez sok mindentől is függ). Most 24/7ben 3,6on megy a procim, így 14500 pont, ezzel az új vgaval alapon (mivel sok értelme nincs a tuningnak ilyen cpu mellett) 16800 at kapok 3,6on, amit még jócskán tudna egy quad növelni, szó mi szó nem hajtja ki egy 2 magos duó 4 ghzen járatva ezt! amit viszont tapasztaltam hogy az élsimítást jobban bírja és mivel full hdban játszom így nincs procilimitem annyira (jobban megy magasabb felbontáson mint alacsony felbontáson).

ha azt vesszük akkor közel 32%os tuning jelentkezett 3dmark06ban, nem mondom h az összes játékban lineárisan ugrott meg mert az hülyeség, de érezhető volt mikor 2,6on és 3,6on ment a proci! +a gtsen volt oc

am én is nézegettem ezt a cput ami te linkeltél, de ha addig lesz valami ár esés az új cpuknak köszönhetően akkor egy i7 860at fogok venni, ezek lazán mennek 4 ghzet és az felett, ami már bőven elég hosszabb távra!

leteszteltem Batman Benchmarkban, fullhd minden max kivéve az élsimítás ami 4x, physx max, átlag 55fps, legalacsonyabb 37 volt
bc2nek is lehetne, am vietnam érezhetően jobban van optimalizálva, nem tudom mit csináltak vele de ég és föld a különbség... mintha lazán 60fps felett lenne az érték játék alatt, majd megnézem ha megkapom a héten

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24397) Xaels válasza Źşë' (#24393) üzenetére


Xaels
félisten

Én azért nem ajánlgatnám a tunningot ennyire. Ha nem ért hozzá pórul is járhat. Amúgy 955BE proci a gyári értékekkel is jó teljesítményt ad és jól is melegszik alapból. Gyári hűtő kuka vagy tényleg csak végszükség esetén erős kompromisszum. 1-2fps kicsavarásáért kockáztatni az instabil működést vagy rosszabb esetben a megsülést nem bölcs dolog szerintem. VGA-nál ugyanez csak ott általában a memóriára nem tesznek gyárilag megfelelő bordákat és pillanatok alatt képes elpukkani, ha nem cseréli le őket az ember.

955BE + 5850-es VGA szerintem bőven elég lesz még egy darabig és mire kéne a plusz teljesítmény addigra "olcsón" lehet majd újítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24398) madgie válasza gergo0328 (#24373) üzenetére


madgie
titán

380-as táp hajtja az én gépemet is (Phenom II X3 720 + GTX 460), simán elbírja, közben nem is hangoskodik (egyébként cca 250W maximum terhelésem van, van itthon fogyimérő). De tényleg nagyon fontos (!) hogy minőségi táp legyen, egy elcépóver-szint a géped közelébe se kerüljön :)

Źşë': egy dolog a bencsmárk, másik meg az, hogy bizonyos helyeken játék közben egyszerűen sok a 460-nak a max PhysX. Egészen addig én is maxon toltam a Batmant, míg Bane-hez nem értem. Ott lett is vagy 8 fps-em :D (közepes physX megoldotta)

[ Szerkesztve ]

(#24399) sith7


sith7
nagyúr

Ha jól értem, AMD 955 , és 5850 lesz a provi + vga ...

Ezt minek húzni ??? :F
Gyönyörűen fog az menni alapon is, nálam is szépen megy, és nem ilyen volumenű a gépem

(#24400) eugabesz


eugabesz
őstag

Processor AMD Phenom(tm) 8750 Triple-Core Processor
Memory 2.00 GB
Hard Drive 76.33 GB, NVIDIA JBOD 76.33G
Video Card ATI Radeon HD 4600 Series
Se füstben,sem effekteknél nem ment még 30 alá,sztem ez a "még játszható" kategória.
Igaz én is csak az elején,mikor betettem a procit akkor teszteltem.
(meg persze fel is van húzva 2,78-ra a proci :))

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.