Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) Balinov válasza gergo0328 (#24850) üzenetére


Balinov
félisten

melyik verzio? 3 akarhany vagy a regi 2 akarhany. mint irtam, 3-assal nincs tapasztalatom,meg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24852) Źşë' válasza WhiteWalker (#24830) üzenetére


Źşë'
addikt

női megérzés :D

tegnap volt pár vicces jelenetem ismét :))

Vietnámban a templomos térképen a start úgy indul hogy futunk ki a pici laguna szerű bázisról (nem tudom hogy kié pontosan de alighanem amcsi) erre egy oltári hangos kiáltást hallok :D már vigyorogtam mint a tejbetök, hát a csapattársam halt meg a vizen XD! gondolom még ugorhatott is azt jött is az üzenet wtf :F ln meg írtam h valószínűleg egy bug :DD mert már én is elhaláloztam így

akkor egészen odáig visszaszorítottak minket, erre bal oldalt akartam támadni, csipaként.. egy gyereket kiszedtem mortarral egy szikla mögül de volt még 1, azt meg le akartam késelni, mire odaosonok - lekéselem és abban a pillanatban haver lelő :D mondom fszom nem éltem túl sokáig, erre látom h ő lőtt le :DDD mondta h nagyon remegett a kép, mert épp mortarozták a bázist és ugye az az ellenség akit én lekéseltem lett volna az igazi célpont erre a helyére léptem :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24853) ViTaZi válasza Torry (#24849) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Rossz topikba tetted fel a kérdést, de egyikkel sem jársz rosszul. :))

braner00 kerüljétek!

(#24854) gergo0328 válasza Balinov (#24851) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem 2.6.0-ás regisztrált verzió van. tökéletesen fut.

Más:valaki nem tudja miért nem indul el a BC2?Hiba:Kétt klikk az ikonra bejön a fekete kép 2 msp-re utána leteszi ezt a fekete képet kis ablakba és kilép belőle.
Hol vannak a patchek?Hogy lehet őket lementeni ha újra akarom tenni a játékot? :R

(#24855) Zoli1222 válasza Torry (#24849) üzenetére


Zoli1222
őstag

Röviden és tömören, játszható. :K

(#24856) SZKEBE75 válasza Torry (#24849) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Inkább a 6850-el probálkozz,A gtx460-al gyenge a gpu kihasználtság.
A 4mag kiváló hozzá.
most olvasom BF2 v BFBC2?

ADAM1337 : hogy alakult a gém Radeonnal?

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#24857) gergo0328 válasza gergo0328 (#24854) üzenetére


gergo0328
senior tag

Talán a Dist mappába lennének a frissítések? :F

(#24858) Torry válasza SZKEBE75 (#24856) üzenetére


Torry
addikt

BC2, csak elírtam :D
Eddig is 6850-re hajlottam, de amint eladtam a boxot, megyek is érte +2gb rammal egyetemben. Ill. lehet megvárom a vizsgaidőszak végét a vásárlással, még nem döntöttem el :D

(#24859) Illusion1010 válasza SZKEBE75 (#24856) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nekem 100% közeli az a GPU kihasználtság.

[link]

(#24860) gergo0328


gergo0328
senior tag

Vki aki ért a használt gépek értékesítéséhez megnézné az adatlapomat h az alapgépem mennyit ér?:DDD Nagyon hálás lennék :D :R

(#24861) Balinov válasza gergo0328 (#24860) üzenetére


Balinov
félisten

Regen aktivan piacoztam, kepbe voltam, de ma mar nem annyira, igy inkabb ezt a topikot ajanlanam.

Esetleg meg meg fogjak a tapegyseged pontos tipusat/markajat kerdezni, jobb ha felkeszulsz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24862) gergo0328


gergo0328
senior tag

nagyon köszönöm :R

(#24863) haly válasza gabipaci (#24800) üzenetére


haly
őstag

Köszi szépen, nem az együtt játék a cél, csak, hogy kipróbáljam.

(#24864) madgie válasza SZKEBE75 (#24856) üzenetére


madgie
titán

Jövő héten kiderül, nálam miért nincs normális kihasználtság. Sanszos, hogy pont a három magot nem szereti a BC2 valamiért, ezért lecserélem egy négymagosra.

(#24865) sith7 válasza madgie (#24864) üzenetére


sith7
nagyúr

azon a +1 magon múlna ... ? :F

(#24866) BalaNce87 válasza Neoteric (#24845) üzenetére


BalaNce87
addikt

Miért az xfire nem extra program? semmi szükség a futtatására, én steam mellet már nem használom, mert felesleges, cod2 miatt kezdtem használni mert ASE megszűnt (nah meg 4) steames játékokhoz steamen kerestem szervert. Azért meg nem használom hogy mindenki lássa mennyit játszottam egy adott játékkal, ha cod2 fent van logikusan felteszem, de már leszoktam róla.

(#24867) madgie válasza sith7 (#24865) üzenetére


madgie
titán

Mondom, ki fog derülni. Én elsőre drivernyűgre gondoltam, más azt mondja, a procim kevés ,a BC2 négy maggal futná ki magát. Régebbi VGA-knál nem volt ilyen baj, mert azok gyengébbek voltak, ott 100%-on kellett dolgozniuk, ahol a mostani 460 csak erős félgőzzel megy. De a fene tudja, meglátjuk majd...

(#24868) Neoteric válasza BalaNce87 (#24866) üzenetére


Neoteric
addikt

Ki mondta neked, hogy xfire-t használok?

PSN: ne0teric_sAN

(#24869) ADAM1337 válasza SZKEBE75 (#24856) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jobban megy mint anno gtx 460 sli-vel, az a szégyen ..sokkal stabilabb az fps-em.

(#24870) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Ó de felhúztak pár perce :o
Oasis rush védőben, indul a map, szaladok az úthoz aknázni, közben meg egy bar0marcú csapattárs a tank géppuskájánál ülve tak-tak-tak, lassan engem lövöldöz ahogy halad el mellettem. Ó mondom a !%=%"'+, odaszaladtam melléjük, két akna eldob, G3 elő és tak-tak-tak meg egy kis vigyor az arcomon. :U
Pusztuljon az összes aljadék! :((

(#24871) BalaNce87 válasza Neoteric (#24868) üzenetére


BalaNce87
addikt

Közöltem hogy xfire is ugyanúgy extra program, mint a fraps, nah meg ő steamen is játszana vele plusz bad company-nek csak beépített keresője van, xfire felismeri csak éppen nemtudsz hozzá keresni szervert.
Ugye az fps kiíratásáról volt szó ezért hoztam csak fel az xfire-t meg más is, egy szó nem volt arról hogy te is azt használod amúgy, csak mondom.
Ha már így megkérdezted beírtam kíváncsiságból a nevedet xfire-ra és kidobott egyből téged, és ahogy mutatja használni is szoktad néha, nah mind1.

(#24872) Neoteric válasza BalaNce87 (#24871) üzenetére


Neoteric
addikt

Én hszemre reagáltál úgy mintha xfiret ajnároztam volna..
Xfire amúgy hasznos cucc, mert haverokkal is lehet rajta dumálni, képeket-videókat felrakni profilodba, stb, szal nem egy lapon említendő a frapssel (sztem).
Van xifre-m amúgy tényleg, (neoteric5 usernamemel) de nem használom mióta abbahagytam CoD2-t. (1.5-2éve kb..)

PSN: ne0teric_sAN

(#24873) lala42


lala42
őstag

Nektek a Fraps a video felvételnél milyen méretben veszi fel a vidit? (tárterületre gondolok.) Nekem GB-ban mérhető :F
Választ köszi, de már csak holnap olvasom. :K :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24874) Neoteric válasza lala42 (#24873) üzenetére


Neoteric
addikt

Több gb, mer nem konvertál vagy tömörít semmit.
Át kell konvertálni vmi progival és lemegy a mérete egyből, csak nem árt a sok szabad hely a rögzítéshez.

PSN: ne0teric_sAN

(#24875) BalaNce87 válasza Neoteric (#24872) üzenetére


BalaNce87
addikt

Persze nem azt mondom hogy egyenrangú, csak azért ne tegye fel mert fps-t akar mérni arra bőven jó a fraps is szerintem.

(#24876) sith7 válasza madgie (#24867) üzenetére


sith7
nagyúr

kiváncsi vagyok mi lesz a végeredmény :))

(#24877) Balinov válasza Neoteric (#24874) üzenetére


Balinov
félisten

pontosabban eleg lazan tomorit, kb, mint egy DV, huffyuv,picvideo mjpeg kodek, csereben viszont gyonyoruen tomoritheto 2-3 menetben xvidbe pl.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24878) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most voltam egy HC szerón,nagyon király csapatba kerültem,én csipáztam a többiek meg mentek előre mint a gép,felvették a poziciókat,védték a széleket,mindenki tudta a dolgát,ezért érdemes volt fent maradni :))

(#24879) r-chee válasza lala42 (#24873) üzenetére


r-chee
őstag

Fraps felvételekhez kell a tárhely, mert könnyen összejönnek a pár GB-os videók, mivel nem tömörít/konvertál. Elkészült videókat VirtualDub-bal, Ulead VideoStudio-val stb. progival át lehet konvertálnije.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24880) Motaba78


Motaba78
őstag

sziasztok

csatlakoznék játékhoz csapattársként, (vietnam kieg is megvan) újoncként.

ha van csapat ahova kellenék, szívesen mennék.

előre is köszi.

(#24881) gabipaci válasza Motaba78 (#24880) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#24882) Xaels válasza lala42 (#24873) üzenetére


Xaels
félisten

Fraps kódolatlan .avi -ban rögzít, ezért lesz mindig nagy a mérete. Ugyanez van Playclaw-nál is. Mindenképp utólag kell átkonvertálni. Szerintem az egyik legbarátságosabb program erre a formatfactory. Teljesen ingyenes és könnyen kezelhető, én azzal szoktam konvertálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24883) Motaba78 válasza gabipaci (#24881) üzenetére


Motaba78
őstag

köszi

estefelé ha betudok menni szerverre akkor nagyon szívesen beszállnék.
esetleges játék alatti team beszélgetés megoldott ? gondolok itt pl. ts3 ?
annak esetleges beállításai ?

(#24884) Prison85 válasza Xaels (#24882) üzenetére


Prison85
senior tag

Fraps-ben 60FPS-en rögzítve 1GB/perc a "mértékegység". Mire összeszedtem a rövid videómhoz az anyagot, addigra kb 50GB anyag gyűlt össze. Megvágva, konvertálva nem egész 200MB lett belőle. Rögzítés alatt a játékot is kellően darabossá teszi.

Kérdés:
Igaz, hogy a DX11 VGA-t eszik reggelire? Értem ez alatt azt, hogy a minap mondták miszerint a VGA-t elég jól megviseli a DX11. Nekem jelenleg ez van fenn. Tudok valahogy "downgradelni" egy régebbi verzióra? :F

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24885) Balinov válasza Prison85 (#24884) üzenetére


Balinov
félisten

Elvileg ebben a logoutos irasban linkelt BFBC2 launcher-el ki tudod valasztani a megjelenitesi modot (DX9/10/11).

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24886) gergo0328 válasza Motaba78 (#24883) üzenetére


gergo0328
senior tag

itt leírtam egy mumble elérhetőséget.(mumble.hu-n le tudod tölteni.) Mi random szerókra megyünk általában megegyezünk a beállításokról és akkor együtt. ha van kedved csatlakozz.:R

(#24887) Prison85 válasza Balinov (#24885) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszi szépen! :R Sikerült is átállítani :R Este kipróbálom, hogy mennyit változtak a dolgok :)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24888) Balinov válasza Prison85 (#24887) üzenetére


Balinov
félisten

szivesen, de ne nekem koszond, hanem r-chee-nek a kiraly osszeallitasert ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24889) gabipaci válasza Motaba78 (#24883) üzenetére


gabipaci
addikt

A honlapunkon latsz egy TS3 bannert, ugy nez ki mint egy konyvtarfa. A tetejere kattintva egybol csatlakozol is, irsz valamelyik adminnak, az ad jogot a szobavaltasra, es ennyi. Varunk szeretettel.

Logitech hardware tester

(#24890) lala42


lala42
őstag

Köszi mindenkinek a választ. Csak arra voltam kíváncsi, hogy hátha van valamilyen okosság a fraps-ban. :U De akkor marad az ashampoo konvertálója. Az elég jó. :K :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24891) Xaels válasza Prison85 (#24884) üzenetére


Xaels
félisten

60Fps-re rögzítve ne is csodálkozz rajta. Ha csak azért akarsz 60fps-el rögzíteni mert a Fraps felvevés közben a játékon belül is annyi fps-ed lesz mint amennyivel a Fraps rögzít, akkor ajánlom inkább a Playclaw nevű programot. (Régen úgy volt, az új verziókat ki sem próbáltam már)

DX11 abban az esetben van, ha settings.ini -ben Auto-n van a DirectX verzió vagy eleve 11-re van állítva. Amennyiben 10-re vagy 9-re van szükséged akkor launcher-rel vagy a settings.ini átírásával tudsz váltani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24892) Prison85 válasza Xaels (#24891) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszi a Playcaw tippet. Később kipróbálom, de egyenlőre elég volt a videóvágásból. Utolsónál SonyVegas már kiakasztott, mert nehezen bírt a több gigányi fájllal és a fél tucatnyi szállal. BC2-ben pedig még elég kezdő vagyok így nem tudok minőségi alapanyagot rögzíteni.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24893) Balinov válasza Prison85 (#24892) üzenetére


Balinov
félisten

nem kell ahoz atomfizikus Vegas hasznalonak lenni, mezei virtualdub is megteszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24894) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

10000 ticket HC szerver. Harvest Day. 3 óra után még mindig 7000 ticket körül tartottunk. 220 killnél kifagyott a játék :(((

Sajnos a másik csapat kissé gyenge volt, beszorultak.
Igazából majdnem csak sniperekből áll a játék.

(BC2, nem MOH mint a banneren)

[ Szerkesztve ]

(#24895) ADAM1337 válasza lala42 (#24890) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem értem miért nem xfire-t használtok.
Az nem terhel szanaszét record közben és az utólagos mp4 kodek-je is elég tiszta. :F

(#24896) WhiteWalker válasza ADAM1337 (#24895) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mint a katonaság alatt: ami gömb volt vinni ,ami kocka azt guritani kellett :DDD

(#24897) sith7 válasza Illusion1010 (#24894) üzenetére


sith7
nagyúr

10.000 ??? :Y

Maratoni ütközet :))

(#24898) gergo0328


gergo0328
senior tag

Egész hetes játék :D :Y

(#24899) Illusion1010 válasza sith7 (#24897) üzenetére


Illusion1010
senior tag

jaja, csak egy idő után marha unalmas lett. Letaroltuk már az elején az egész terepet. Nem volt hova bújni.

Azon gondolkodtam, melyik mapon lenne a legjobb ez a 10k ticket. De mindet le lehet amortizálni, így nem tudom eldönteni.

Lehet hogy mégis csak sok az a 10k? Pedig eddig erre vágytam :)

(Azért Laguna Presát megnézném 3-4 óra gyilkolászás után :) )

(#24900) Xaels válasza Illusion1010 (#24899) üzenetére


Xaels
félisten

Oasis CQ-ban talán, de azért megnézném a kisvárost romokba döntve teljesen legyalulva...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.