Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23601) Illusion1010 válasza Def26 (#23598) üzenetére


Illusion1010
senior tag

300k emlékeim szerint.

(#23602) ADAM1337 válasza ciry (#23599) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nyertes oldal. :U

(#23603) Zoli1222 válasza ciry (#23599) üzenetére


Zoli1222
őstag

AZ egyik, amit Adam mond, a másik, h neked van jobb arányod.

(#23593) Źşë': talán az árnyék?

[ Szerkesztve ]

(#23604) WhiteWalker válasza Źşë' (#23593) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jól össze szedted, így lenne teljes a kép :D :C

(#23605) ciry válasza Zoli1222 (#23603) üzenetére


ciry
őstag

Vagy, hogy több a csapatpontom.
Ne találgassatok már, nem azt kérdeztem, hogy mi a különbség a képen :N

r-chee: itt van még egy magyar szerver

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23606) Zoli1222 válasza ciry (#23605) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mondom!
In a round, be the best player. Ugyanannyi a pontod, de jobb a k/d arányod, mint az ellenfélnek. Ennyi! :D

[ Szerkesztve ]

(#23607) ciry válasza Zoli1222 (#23606) üzenetére


ciry
őstag

Mi alapján rangsorol azt kérdeztem, mint itt:
Aktuális: mi dönt a futballvébén pontegyenlőség esetén?
1. Elsősorban a megszerzett pontok.
2. Pontegyenlőség esetén a gólkülönbség.
3. Ha az is egyenlő, akkor a több szerzett gól.
4. Ha a fenti három kritérium alapján is egyenlően állna két, vagy több csapat, akkor az egymás elleni eredmény a meghatározó.
5. Ha legalább három csapat végez azonos ponttal, s az összes többi, fenti kritérium sem dönt, akkor az egymás elleni eredmények gólkülönbségét számolják.
6. Ha az is egyenlő, akkor a több szerzett gól az érintett csapatok egymás elleni eredményein belül.
7. Sorsolás.

Tehát, ha mondjuk ugyanaz a K/D akkor mi a következő ami dönt?
A győztes csapat, a több csapatpont, vagy mi?
Nem mintha olyan fontos lenne, csak érdeklődöm csókolom :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23608) sith7 válasza ciry (#23607) üzenetére


sith7
nagyúr

Valószínű, akkor a győztes csapat :))

(#23609) Źşë' válasza sith7 (#23595) üzenetére


Źşë'
addikt

nem sebez nagyobbat, de jól mutat ha megvan minél több fegyóra a platina, ill. talán annyit h válogatás nélkül mindegyikkel fraggeltél : ) - meg pici kihívás is talán mert nem 1xű a használata egyes dolgoknak, valamivel könnyebben ölsz, valamivel kevésbé

(#23603) Zoli1222 nem, hanem a játékmód mint látjátok az Squad Deathmatch és ha eleve squadban vagy a csapatodat nem láthatod zöld (squad) színen kívül máshogy (teamben - kék). A poén hogy a srác a squad listán sem szerepelt! hanem csak volt a vakvilágban.

ezen a képen még jobban észrevenni:

+ ami bug nekem, az még mindig a növényzet, de nem tom h miért.... mindig full sötét lesz és megnő óriásira! amiből nem látok ki :s van hogy jó van hogy meg tök gáz :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23610) sith7 válasza Źşë' (#23609) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi

(#23611) ciry


ciry
őstag

Vótmá?
baleset
így rossz csipázni

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23612) madgie válasza ciry (#23611) üzenetére


madgie
titán

Tegnap az egyik srác így járt Port Valdezen. Lekaptam a helit, kiugrottak belőle, az egyiket még röptében levadásztam, a másik meg hiba kolbászolt a romok között, nyitva maradt az ejtőernyő :D

(#23613) Neoteric válasza ciry (#23611) üzenetére


Neoteric
addikt

Az ejtőernyős haláli :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#23614) gergo0328 válasza ciry (#23611) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát ez az epic fail baromi vicces:D megállítottam a videót mielőtt nekiszált ...hát elég félelmetes :D

(#23615) WhiteWalker válasza ciry (#23611) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A balesetes video tisztára olyan végső állomásos feelingje van :DDD

(#23616) megint én


megint én
őstag

Sziasztok! Lehet,hogy már elhangzott, de miket lehet csinálni az alábbi bugokkal, illetve másnál is jelentkeznek-e.
Sorrendbe rakom, és külön-külön szeretném megvitatni őket.
1. Leveszi a Zoomot amikor belenézek a távcsőbe.
Ez nem csak távcsőnél jelentkezik, hanem pl AAgun, Gustav, AT4, Apache, M1... mindenhol. Tegnap pl Apache lövész voltam és egyszercsak eltávolodott minden...
2. Miért van az, hogy ha bedobom a gránátot az ablakon akkor visszarepül, ha meg fölédobom, akkor meg valami varázslatszerűen pörög-forog, és betalál...
3. Miért van az, hogy néha Én húzom be az M-comot, és teleC4ezem a házat amit felrobbantok és összedől, Mégsem Én kapom a 250pontot???
4. Hogyan hehet az, hogy messze-messze én vagyok az első a szerveren mégsem én kapom az ACE-t Pl tegnap én voltam kb 4200pontal az első, a második az ellenfélnél 2900pontos, de mégsem lettem ACE. És az sem lehet, hogy KDra vagy másra előzött meg valaki, a legelejétől a legvégéig én vezettem.
5. Kissé kezdő vagyok ezért még nem tudom, de mit érdemesebb berakni? Magnum lőszer, vagy pontosabb "MARKSMAN ASSAULT RIFLE TRAINING"

(#23617) gergo0328 válasza megint én (#23616) üzenetére


gergo0328
senior tag

1.ha ezt csinálja nyomd újra be és ki a scope-ot és akkor működik(nekem)
2.az ablakprobléma elég bonyolult...semmit sem tudsz vele csinálni max annyit h annyira pontosan dobod az ablak közepébe h semmi se tudja elvinni.akkor talált nem köt bele a játék abba h nem talált be.
3.sztem megadja a 250 pontot max meghalsz és nem írja ki...nálam ilyenkor szokott az lenni. vagy vhogy mégis előtted robbantják fel.
4.az ACE pin a lista végén szokott lenni ami nekem néha bebuggol és a kép nem jelenik meg de aa leírása és a pont igen. szval lehet csak a képet nem láttad.
5.én mindig a magnumot teszem be...sztem egyensúlyozza a magnum a félrehordást. szval lehet h csak fele annyi golyó találja el de abba belehal. :R

(#23618) megint én válasza gergo0328 (#23617) üzenetére


megint én
őstag

Akkor oké, ha a csak a scope csinálná, de akkor már nehezebb a szitu ha pl apache lövész vagyok és ott zoomol el... :S
A gránátos cucc meg olyan, ha totá csont nélkül dobom be... Pont akkor repül vissza.
Mert pl CSben a gránátok fizikája 100x jobban meg volt csinálva...

A magnum lőszert meg álltalában én is beszoktam rakni, de ez kaszt, vagy pályafüggő. Pl én reconnál rengeteget szoktam C4ezni és oda inkább az "IMPROVED DEMOLITIONS"-t rakom de gyakran tolok mellvértet is...

[ Szerkesztve ]

(#23619) Illusion1010 válasza megint én (#23618) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én ezt a ki zoomolást meg a visszajövő gránátot a lag nak szoktam tulajdonítani.
Nekem Abakánnyal meg M16tal az Assault Rifle Training jobban adja a találatokat meg a killeket mint a magnum. A többinél viszont egyértelműen hasznosabb a magnum lőszer.

(#23620) Illusion1010 válasza ciry (#23611) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én is imádok úgy öngyilkos lenni hogy rám zuhan egy helikopter. Ez is olyan amit soha nem fogok megérteni.... miért suicide ez ? :F

(#23621) quasarus


quasarus
tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan szervert ahol gyengébb játékosok játszanak? Mert semmi élvezetet nem nyújt a sok géniusz közt játszanom, esek kelek egyfolytában :-)
Valahol kicsit trenirozni kellene magam, amig legalább olyan szintre jutok, hogy mindenhol labdába rúgjak.

Előre is ezer hála :R

(#23622) ciry válasza quasarus (#23621) üzenetére


ciry
őstag

ez nem annyira erős

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23623) Illusion1010 válasza quasarus (#23621) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Keress olyat aminek a nevében benne van a Noob szó, vagy az hogy: max lvl XX

Például

training

Persze ez nem garancia semmire. Én pár napja 2 órát nyomtam egy NOOB szerveren, ahol MAX LVL 15 volt kiírva.

[ Szerkesztve ]

(#23624) quasarus


quasarus
tag

Köszi mindenkinek!!! :R

(#23625) megint én válasza Illusion1010 (#23619) üzenetére


megint én
őstag

:( :( Ez tuti, hogy nem lagg...
ez olyan bug mit állat... Ebben a vidiben tökéletesen látni 6:45 től kell nézni
http://www.youtube.com/watch?v=D4Cz--1HC9E

(#23626) Illusion1010 válasza megint én (#23625) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ismerős helyzet :D Párszor már haltam meg így ...

(#23627) ciry válasza megint én (#23625) üzenetére


ciry
őstag

Jó ez a vidi :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23628) sith7 válasza Illusion1010 (#23623) üzenetére


sith7
nagyúr

"Keress olyat aminek a nevében benne van a Noob szó"

Ilyen is van ... nem semmi ... :U

(#23629) Illusion1010 válasza sith7 (#23628) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A noob kezdőt jelent. Nincs ebben semmi negatív, persze ma az interneten mindenki núbozik mindenkit.....

[ Szerkesztve ]

(#23630) sith7 válasza Illusion1010 (#23629) üzenetére


sith7
nagyúr

Pontosan emiatt csodálkozom rajta ...

(#23631) F_Zolee válasza ciry (#23611) üzenetére


F_Zolee
veterán

A balesetes velem is megvolt. Már egyszer leírtam itt. Rohantam atakamán orosz oldalon az első zászlónál a tankhoz. A házak és a tank között húzott el egy apacs. De közben kilőtték rakétával és a lehulló darabok vágtak agyon...esélyem se volt. :)

(#23632) madgie


madgie
titán

Jee, ma akárhová mentem, olyan lagom volt, mint az állat. 40mm shoti telibe, egy tár F2000, majd a hatodik pisztolylövésre nyúlt ki egy átlag csóka :D
( szeretem az olcsó, kiegyensúlyozott, felhasználóbarát kisvárosi netet, aminek a fő jellemzője a csodálatos ping :DDD )

(#23633) harry3 válasza megint én (#23625) üzenetére


harry3
őstag

A vége felé jókat nevettem, a zene is jó volt.
Ma nekem is volt olyan, hogy dobáltam a gránátot és ha az ablakon bedobtam a falon kigurult és leesett a földre, vagy nem tudtam egy bizonyos pontnál messzebb dobni, mintha egy láthatatlan fal lett volna.

(#23634) BalaNce87 válasza harry3 (#23633) üzenetére


BalaNce87
addikt

A gránát fizikája borzalmas, és akkor visszapattan meghalok és betol egy epic failt, akkor egy csöppet felforr az agyvizem. :U

(#23635) Xaels válasza Źşë' (#23593) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen lehet sorolni, de még is szemet tudunk ezek felett hunyni mert amúgy meg nagyon élvezetes a játék, főleg ha van kivel játszani. Tegnap haverral játszottunk és sorban 4-szer vittük el a Gold Squad Pin-t és nekem is sikerült 4 Ace Pin-t bezsebelnem. Még az sem zavart amikor 4/12 -es K/D-vel végeztem mert mellette a dolgom tettem és bezsebeltem jó sok pontot. Igaz medic-el volt, de a squad-om tudott rám támaszkodni.

Beragadós hiba velem is volt. Az egyik pályán egy teherautó roncs mellé csúsztam le és nem volt onnan kiút csak az öngyilkosság(suicide). Igaz dobtam véletlen egy tripla kill-t mert elkezdtem GL-el lőni a pont melletti épületet ami összedőlt. Kaptam érte flag defense bónuszt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23636) WhiteWalker válasza BalaNce87 (#23634) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

már bocs , de állandóan kulázol mindent....van neked pozitiv gondolatod is a játékkal kapcsolatban???? :U

(#23637) sith7 válasza WhiteWalker (#23636) üzenetére


sith7
nagyúr

Biztosan ... különben nem játszana vele :DDD

(#23638) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Hogy lehet az egér oldalgombjaira a fegyverváltást beállítani,nem találom ezt a hozzászólást :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#23639) Źşë' válasza Xaels (#23635) üzenetére


Źşë'
addikt

ez nem véletlen a nelson bay, havas mapon történt ami éjszakai, én squad deathmatchben jártam majdnem így, de a teherautó kerekére épphogy fel tudtam ugrani és kiszökkenni

(#23638) Norb3rto be lehet az oldalsó gombokra állítani, de gondolom ez egér és driver függő is lehet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23640) BalaNce87 válasza WhiteWalker (#23636) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezek szerint csak én vagyok az akinek furcsaságok történnek ebbe a játékba?
Mondjuk lehet azért kulázom mert van alapja? csak kérdezem.
Jobb játék lehetne ha nem lenne ennyire összecsapott ennyi (igénytelen) bár valakinek ez már minőségi. Nyilván nem azért vettem meg mert hánytam az egésztől, csak miután megtapasztaltam nem számítottam ilyen farkasordító bugokra/hibákra, ettől még játszok vele miért ne tenném.

[ Szerkesztve ]

(#23641) Target78hu válasza BalaNce87 (#23640) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Béta óta nyomom mint sokan itt ,de az ordenáré bugok és a nem kívánt "featurék" ellenére is nekem most ez a best of fps! A folyamatosan negatív kritikákkal meg semmire nem megy az ember sztem ,mert mindenki tudja mik fordulnak elő s mégis sokan játszanak vele - akkor annyira x@r nem lehet talán ?! :D Sőt így bugosan is übereli a nem kicsit felkapott/agyon reklámozott nyúgen játékokat számomra!
Nekem pl a tracer célkereszt eltűnéses effekt zavart minap ,de amúgy is inkább AT4-ezek ,mert jóval hatékonyabbnak találom ,így problem megoldva :D (meg hiába trészerezek úgyse lövik le a prú engik az ingyen fraget ,me kö a emberre a cégé ,nehogymá' :DD)

hkv.hu

(#23642) BalaNce87 válasza Target78hu (#23641) üzenetére


BalaNce87
addikt

Persze nah de azért az túlzás hogy csak negatívumokat írok be csak ő mindig ezt szúrja ki ha ide téved, igazából túl sok infót nemtudok írni és ha szóba kerül egy hiba akkor megerősítem hogy igaza van, most is ez történt. Jó multis fps csak ha nem lennének tele idióta dolgokkal, akkor sokkal jobb lehetne így meg csak még mindig félkész sajnos. Beta óta nem érzem hogy megváltozott volna bármi is, persze most nem ilyen fegyver gyengítésekre/erősítésekre gondolok. Nem nevezném stabil rendszernek ami a játék alatt fut, mert néha eldönti hogy most nem hal bele 30 golyóba néha meg meghal 1 fejesbe is, persze hogy utóbbi a ritkább.

[ Szerkesztve ]

(#23643) madgie válasza Target78hu (#23641) üzenetére


madgie
titán

Hihi, bezony így van. Tegnap délután, Oasis eleje, védők vagyunk. Tankkal elrongyolok gyorsan a (védőnek) bal oldali dombhoz, mert onnan szeret jönni az acél (tudom, én is onnan szeretek) erre két tankaranka is ott figyel már. Egyiket kilövöm, másik kilő, aztán gyorsan leszületek, tracer neki, RPG-vel megtűzdeltem, így nem maradt rakettám. De ugye jön a heli is, meg a másik tankkal megint jönnek, gondoltam, ha nincs is RPG lőszer, meg Assault sincs, attól még jelölhetek a többieknek. Az Apache-ot és a tankot is betracereztem, erre a sok f@szláma engineer, a csipákat CG-zi a hegyoldalban :DD Ja, volt egy csapattársam, aki lelkes medic módjára folyamatosan a helit lőtte, asszem PKM-mel :D Szóval előre kellett menni kinyíratni magam, mert amúgy a kutya nem lövi ki a heli/tankot :(

(#23644) sith7 válasza madgie (#23643) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem az tetszik, amikor védők vagyunk, beélesítik az m-com állomást, és akkor ott állnak a csapattársak egy ház mellett, és nézik hogyan villog az "A" betű ... :U
De odamenni, kikapcsolni azt nem ... :W

(#23645) ciry válasza F_Zolee (#23631) üzenetére


ciry
őstag

Én úgy jártam, hogy Atacamán szétlőtték az amcsi oldalt az apacsot, vártam a következőt a roncs mellett, és az újraszülető heli a régi maradványain megcsúszott és eltiport :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23646) madgie válasza sith7 (#23644) üzenetére


madgie
titán

Viccelsz? Ott vannak elbújva a csúnya támadók, ők meg nem fogják lerontani a kis K/D arányukat. Inkább megvárják, míg felrobban az M-Com és a támadók előjönnek a fedezékből. ezzel mondjuk az az átlag cumi, hogy más támadó addig rendszerint mögéjük kerül, oszt kard... izé késélre hányja őket :))

(#23647) eugabesz


eugabesz
őstag

Az a baj,hogy lassan elérik azt a szintet,mikor majd egy játék keresgélése,esetleg egy várva várt játék megérkezése közben a játékosok zöme majd csak legyint egyet,hogy á,EA-DICE,s tovább lapoz a kínálati listában.
Természetes,hogy itt is érezteti a hatását a válság,nem tudják-nem akarják-megfizetni a megfelelő szakember-gárdát aki ÉRT is a játék készítéshez,nem "csak" meg tud írni és egymás után tud illeszteni két kódsort.
Csapatoknak! kellene figyelni a gyártó részéről a fórumokat- és itt nem csak a saját és egy-két még toppon lévő fórumról beszélek- hogy milyenek a visszajelzések,kutatni, keresni az előforduló hibákat,s azonnal orvosolni...
Persze lehet pénzt keresni videó készítéssel is,amioben beharangozzuk,hogy milyen tökös játékot hoztunk össze,de ez csak rövidtávon ér valamit.Nem vagyok közgazdász,sem kutató,de meg merném jósolni,hogy ha így folytatják,3-5 éven belül feledésbe fog merülni az EA neve.Ami a mostani tulajoknak nem érdekes,mert átmnetik a vagyonukat egy másik cégbe és ugyanúgy megy majd tovább más néven a "kész árverés" show...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23648) Norb3rto válasza Źşë' (#23639) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Egy két sort kellett beírni de most sehogy nem találom,akkor kellett volna elmenteni :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#23649) r-chee válasza madgie (#23646) üzenetére


r-chee
őstag

Ha többen ismernék, mire jó a füstgránát, talán kevesebb ilyen szitu lenne :U.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23650) madgie válasza r-chee (#23649) üzenetére


madgie
titán

Egyrészt igaz, másrészt meg igenis bele kell menni a szituációkba, úgy lehet kiismerni, ki hová bújik el. Egy idő múlva már reflexból oda dobod a gránátot, amoda pörkölsz a 40mm GL-lel, vagy tudod, melyik házfalat kell megbontani az RPG-vel. Meg eleve nem ész nélkül rohansz az M-Com felé, sejted, merről kéne megközelíteni. De ha csak lapít az ember a fűben ötven méterrel odébb, világéletében meg fogják szívatni :D

szerk: ja igen, meg a füstgránát. Én is szeretem, de még gyakrabban kéne használni, mert csak arra nincs meg a bronz :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.