Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) sith7


sith7
nagyúr

Erre valaki tudja esetleg a választ ? :F

(#23341)

(#23352) Xaels válasza sith7 (#23351) üzenetére


Xaels
félisten

Tudtommal játszani is lehet majd már vele, ha lesz hely a szervereken ;]

#23350: Hát ja, múltkor összelőttek nekem pár pontot Blackhawk-kal, mert én nem ugrottam ki belőle az objektíva felett, mint sok f@sz, már elnézést a kifejezésért, de nagyon idegesít amikor 1 ember egyedül elviszi a BH-t és aztán egyből ki is ugrik belőle. Az F1 meg alap, hogy készenlétben van ha ismeretlen mellé ülök helibe. Azért még gyakorolnom kell kicsit, nem mindig megy tökéletesen a vezetés, de próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23353) BalaNce87 válasza sith7 (#23341) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak ha steamen veszed meg akkor játhatsz vele 18.-án, de ugye steames dlc steames bc2-höz van.
Így belegondolva ez is mi karácsony előtt adják ki 3 nappal, mit gondolnak mindenki bekockul ezerrel az ünnepekkor, az időzítés azért nice. :U jól elb...ták az időt.

[ Szerkesztve ]

(#23354) Xaels válasza BalaNce87 (#23353) üzenetére


Xaels
félisten

[link] EAstore is játszik, nem csak Steam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23355) BalaNce87 válasza Xaels (#23354) üzenetére


BalaNce87
addikt

Értem azthittem hogy ott csak elő lehet rendelni ahogy bárhol máshol, viszont nem játszhatsz előbb vele. Bár érdekes megveszem 18.-a előtt 1-2 nappal akkor is előrendelésnek számít, szóval túl sok értelme nincs ugyanis nem fogynak ki a kódokból digitális kiadásnál. Dobozosnál jobban megérteném ezt az előrendelési mizériát.

(#23356) HEMP válasza Xaels (#23352) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem is engedném a heliből való ugrálást, az egy hülyeség. :((( Sajna nem rajtam múlik...

Elértem a 30. szintig és már nem igazán dob fel a magányos harcos vonal, próbálnék én csatlakozni normális squadokhoz, de az ritka mint a fehér holló.
Ha megírnátok mikor és hol játszatok csatlakoznék és lehetne végre megint értelme a játéknak. Esetleg vmi klánba felvétel? Ezitténvok

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#23357) Sontir Fel válasza HEMP (#23356) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én is szívesen csatlakoznék egy csapathoz. Magányos hentelés helyett csapatosan jelige :C
[link]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#23358) HEMP válasza Sontir Fel (#23357) üzenetére


HEMP
aktív tag

Azért az overall accuracy-d, az a 468% az nem rossz! :Y
Azt hogy is kellene értelmezni? Minden kilőtt skulód 4.68szor talál be? :DD

[ Szerkesztve ]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#23359) Xaels válasza HEMP (#23356) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lenne végül is rossz ötlet, de nekem COD4-5 óta elment a kedvem a klánozástól. BF-ben még nem voltam klánban, de lehet egyszer ki tudja. A sok meló mellett nem mindig van erőm vagy időm játszani pedig még szerveren is gondolkoztam már, csak jelenleg azt sem tudnám megengedni magamnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23360) Zoli1222 válasza Źşë' (#23339) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nagyon hasonló a gondolkodásunk, hallod-e? :) Csak 1 a sok közül, h azgyf@szt kapok mikor beszállok vki mellé a gépbe és indulás után 1 mp-cel már 1000-rel zuhanunk a tuti halálba, ha nem ugranék ki. Az ilyen mi a faszt erőlködik?

(#23361) sith7 válasza Xaels (#23354) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi, meglátjuk

(#23362) Polllen válasza HEMP (#23358) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az vmi bugféle a stat oldalon, mert egy időben nekem is 2-300 % volt... Mikor sokat lőttem tankokat AT-vel... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23363) ciry válasza Sontir Fel (#23357) üzenetére


ciry
őstag

Két klánt javasolnék nektek ahol érdeklődjetek, őket ismerem és jó srácok: IRAM es a cBc.
Szerintem náluk megoldhatjátok a jó csapatjátékot(mindkettőben vannak fiatalabbak és idősebbek is).
Hozzánk is jöhettek mumblera publicolni(priviben elküldöm az élérhetőséget ha kell valakinek), de nálunk bezárt a bazár(nincs tgf).

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23364) r-chee válasza r-chee (#23349) üzenetére


r-chee
őstag

Elment vele egy kis időm (oda a mai játékidőm :) ), de összehoztam egy kiegészített táblázatot a kasztokról, fegyók nevével, plusz képességekről, kiegészítőkről egy magyar leírást (mert csak angolt látni mindenmerre, mi meg ugye magyarok vagyunk :) ): LINK (Logout blogomban is elérhető link formájában korábbi helyén.)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23365) sith7 válasza r-chee (#23364) üzenetére


sith7
nagyúr

Elmentettem a képet, köszönöm, Nekem sokat segítettél :R

(#23366) sith7 válasza r-chee (#23320) üzenetére


sith7
nagyúr

Megnéztem ezt a tracer dart - os videót, hát nem semmi cucc ... :K

(#23367) Kakaduku válasza r-chee (#23364) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Üdv! Csak megtaláltam az aktív fórumot! :D Én a régibe írogattam eddig!

Nagyon jó kis kép. Sokat segít majd!

(#23368) Zolás válasza r-chee (#23364) üzenetére


Zolás
addikt

Kitünő munka de a söréteshez kétféle kiegészitő van és csak egyféle szerepel a táblázatban a több lőszeres. A másik amivel nem egy bazi nagy kör hanem rendes kicsi célkereszt lesz az nincs a listában.
Egyébként respect nekem nincs ilyesmire türelmem. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23369) r-chee válasza Zolás (#23368) üzenetére


r-chee
őstag

Észrevettem pár hiányosságot illetve kaptam visszajelzést pár hibával kapcsolatban, azokat midnenképpen pótolom ill. javítom. Szal az itt belinkelt kép nem 100%, a jó linkje a blogomban alul a lesz majd frissítve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23370) Zolás válasza r-chee (#23369) üzenetére


Zolás
addikt

Amugy azt hol írja hogy ammoboxot csak 10x lehet dobni?
Na mindegy majd ha meglesz a fullos dobd be ide is légyszíves. Több szem többet lát meg ilyesmik :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23371) bonat


bonat
senior tag

upp

(#23372) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Amúgy tényleg jó lenne olyannal játszani akikkel egy csapatba lehet, sajnos ez elég ritka, ma jól játszottam ha kértem ammot adtak, fedeztek szóval segítették a munkámat.:D
Más: Sok kiegészítésnek nem látom értelmét, de már egyszer leírtam.
Body armort egyszer nem használtam, a gyorsabban futok cucc addig ment amíg nem volt más, akkor érzed hogy gyorsabb vagy ha futóversenyt rendeztek csapattársal, előnye 0.
Azokat se használtam nagyon amitől elviekben pontosabbak lesznek a fegyvereid, egyszerűen nem érzem hogy bármi is változna, enginél meg halkabb lesz a hozzá tartozó smg-k hangja ha azt dobod be, érted engihez aki fossá robbant mindent hangtompítós fegyvert adunk, túl sok logikát nem érzek benne.
Ha nem használok assaultal red-et vagy acogot akkor a dupla gránátátot szoktam berakni, az hasznosabb, mert ugye az nem kéziből ad többet hanem gl, smoke és shotgun.
Az jó dolog hogy plusz sörét sotihoz, csak az a bibi hogy alapból rohadt kevés van bennük, pl egy SPAS-ba legalább 8-nak kéne lennie, erre van 4... és ahhoz hogy 8 legyen fel kell használnom, és lecserélnem egy hasznosabbat. Ez ilyen szopassuk be az embert dolog, és ugye ha 8 lesz benne akkor a táram is kevesebb lesz azzal 4-el, így óriási haszna sajna ennek sincsen.
Az első részbe viszont azon néztem nagyot hogy az összes smg-be 60 töltény van egy tárba, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#23373) eugabesz válasza r-chee (#23364) üzenetére


eugabesz
őstag

Kiteszem IRAM-ra is,ha megengeded,nem mindenki pro,hogy rögtön vágja ki mit hogyan miért...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23374) r-chee válasza eugabesz (#23373) üzenetére


r-chee
őstag

Linkeld be inkább logout blogomat, úgy is van benne pár hasznos infó, illetve bővül majd még. De ha vársz egy kicsit, nemsokára elkészülök a javításával, és beírom ide a javított linkjét :) .
Amúgy pont azért készítettem, mert nem mindenki vágja. Párat én sem használtam még :).

Megvan a másik shotgun-os ikon is. Azt írják hozzá: Shotgun Slugs. Akkor ez azt takarja, hogy lesz normális célkerszt, vagy mi? Hogyan lehetne legrövidebben és legpontosabban leírni?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23375) ADAM1337 válasza r-chee (#23374) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Röviden igen, de a lényeg ott van hogy az másfajta lószer ami nem szór hanem sima mint a többi fegyóban lévő illetve hasonló.
Ergo azért nem kör a célkereszted mert az a szórás sugarát mutatja így meg a lövedék-et mutatja a rendes szálcélkereszt.

(#23376) r-chee válasza r-chee (#23374) üzenetére


r-chee
őstag

Íme a patch :D: LINK Ez már csak hibamentes lesz. Ha nem, tessék ordítani.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23377) ADAM1337 válasza r-chee (#23376) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mortar strike egy felesleges i betű belekerült.
Amúgy okésnak tűnik.
Annyit még beleírnék hogy az utoljára eldobott motion sensor él csak.

(#23378) Kakaduku válasza r-chee (#23376) üzenetére


Kakaduku
senior tag

UP!

(#23379) Źşë' válasza r-chee (#23364) üzenetére


Źşë'
addikt

szép munka, grat hozzá! és köszi! :R

(#23367) Kakaduku annak kellene lenni az aktívnak ez csak amolyan semmit mondó off topik :DDD ezen mindig jót röhögök :D kedves xelofónia, vagy ki (van ennek története csak picit hosszú)

(#23372) BalaNce87 nagyon én sem éreztem h változna :S elég fura

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23380) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Kipróbáltam m14-et acoggal de valami borzalmasan pontatlan, esküszöm jobban adja anélkül, valamit nagyon elszúrtak vele.

(#23381) Sontir Fel válasza HEMP (#23358) üzenetére


Sontir Fel
őstag

SPASnál minden kis sörét szorozza a találtaim számát :DD vicc, nem tudom miért írja ennyinek

(#23363) ciry: köszönöm, utána fogok nézni a dolognak

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#23382) BalaNce87 válasza r-chee (#23376) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azzal kiegészíteném, amit előző monológomba is leírtam csak nem az alkotásodhoz:) amiért respect. Nah szóval ahhoz az ikonhoz amin az emberke mellett egy gránát van az nem csak gránátból ad duplát, hanem az assault fegyók kiegészítőihöz is, azaz 4 lesz benne (smoke, shotgun, gl).

(#23383) haly


haly
őstag

Helló!

Új gépet tervezek venni, és a bc2őt is fontolgatom.
Cod4-ezek és most farcry1et tolom. A cod 70fps alatt élvezhetetlen, viszont a farcry az 30-40fps-el telljes mértékben élvezhető. Még fullra is tudtam rakni :D
A kérdés az lenne, hogy bc2-vel hogyan van? 40-50 fpsnél élvezhető már a jaték? Aki codozik az írjon feltétlen, mert ő tudja miről beszélek.
A gépben 6870 lesz és vidik alapján viszi maxon 50-70fps-el a game-et.
THX

(#23384) Illusion1010 válasza haly (#23383) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Amennyiben nagy füstben/porban sem megy 40 alá, akkor elég.
Nyilván mint minden játékban, itt is érvényesül a minél több, annál jobb elv :)

(#23385) ciry válasza r-chee (#23376) üzenetére


ciry
őstag

Találtam hibát :B
Füst: UAV-nál gránátokat vet
Másodlagos fegyver: géppuska/rakétavető vezetőként, heli gunnerként tracer dart

Egyébként érdemes lenne az első hsz-be beletetetni ezt is :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23386) Zoli1222 válasza ciry (#23363) üzenetére


Zoli1222
őstag

Asszem felkeresem én is őket, mert már nagyon unom a sok bénázó kis majmot. :K :((( Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

(#23387) r-chee válasza ciry (#23385) üzenetére


r-chee
őstag

Hát igen, van még rajt korrigálni való:
- dupla gránát és C4 mellett 2x akna is
- assault kieges téma
- jármű másodlagos cuccok
- UAV- nál füst gránátot ad
- Mortar nevének javítása

Kösz mindenkinek az észrevételeket.
Első hsz-ben ott van a logout blogom linkje, csak szövegezése elavult. Du-n majd szólok egy modinak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23388) Zoli1222 válasza eugabesz (#23373) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia!

Van most hozzátok tag felvétel? :))

A csapatmunkáról meg csak annyit, h be kell látni, h elég nehéz úgy szervezetten csatázni, ha akkor látod a társakat először és vagy 10 nemzettől vannak. A chat meg elég lassú, mikor van 2mp-ed, h vmit közölj. :(

(#23389) ciry válasza Zoli1222 (#23386) üzenetére


ciry
őstag

Nincs mit ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23390) mj111-hun válasza Zoli1222 (#23388) üzenetére


mj111-hun
csendes tag

Hali
Gyere ts-re, játszani [IRAM] SERVERRE ,és közös játék után eldüntjük a csatlakozást is.
Kell hogy megismerjünk kicsit.

(#23391) Zoli1222 válasza mj111-hun (#23390) üzenetére


Zoli1222
őstag

Majd csak este tudok menni, de akkor feltétlen jelentkezem. :R

(#23392) sith7 válasza Zoli1222 (#23388) üzenetére


sith7
nagyúr

Csapatmunka ...
Tegnap beélesítik az egyik M-Com állomást futok feléje, hogy kikapcsoljam, akkor látom 2 sniperünk is van a mellette lévő házban, szóval nem kell odamennem, ők úgyis hatástalanítják ... aha persze .... szartak rá, de a K/D - jük nekik volt a legjobb ... :W

most ilyenkor mit lehet tenni, ha kettő 8-9 fős csapat esetén a Te csapatod 2 tagja csak lövöldöz, és nem foglalkozik semmivel :W :W :W

(#23393) Def26 válasza sith7 (#23392) üzenetére


Def26
félisten

Semmit, beletörődsz. Egyes szervereken ezért vannak sniper korlátok, de azok meg nem olyan sikeres.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23394) Zoli1222 válasza sith7 (#23392) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezért jó egy jól bevált, összeszokott csapattal dolgozni. És az se hátrány, ha van vmi gebasz, akkor fülessel tudtok egymásnak gyorsan utasításokat adni. :K

Ezek hiánya miatt megy el egyre jobban a kedvem a játéktól és nem a sok bug-tól. :(

Ejj, de jó volt anno, amikor még megvoltak a ph-s szerverek. TS-en lehet közben diskurálni...
Nagy köszönet így utólag is a szerverek finanszírozóinak! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#23395) sith7 válasza Def26 (#23393) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem a sniper korlát a gondom, hanem hogy nem érdekli az egész játék lényege, csak a HEADSHOT

(#23396) Balika23hun válasza sith7 (#23395) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Public-on ezzel sajnos nem lehet mit tenni, még saját szerón se.A probléma ott van hogy sok a tizenéves pöcs (tisztelet a kivételnek és biztos az idősebbek közt is akad ilyen) aki vagy szimplán nem érti hogy mi a játéknak (pl rush) a lényege vagy nem is érdekli.Nálam is volt már olyan 3x élesítettem ugyanazt az mcom-ot és 3x hagyták deaktiválni, pedig volt csapattárs több is a közelbe csak az mcom védelem helyett rohangásztak össze-vissza mint a mérgezett egér.Én persze min 3x belehaltam az élesítésbe.Szerencsére előfordul ennek ellentettje is amikor nagyon jó csapatmunka van és ilyenkor nagyon élvezetes a játék.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#23397) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap összefutottam egy kiváló pilótával! ez is ritka mint a fehér holló. Picit vicces is volt a fószer, mikor leszállt javítani a helit, olyankor volt h egy tank elé közvetlen landolt, és a tankról átugorva a helire javította meg, +néha mintha táncolt volna :D elmondása szerint picit ivott, am orosz volt a kollega, csak picit beszelt angolul. Annyira alacsonyan repült h lejjebb már nem is lehetett volna szerintem :D párszor lekapott a tank minket, de aztán feljebb szállt. Rég láttam ennyire normális és jó játékost! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23398) kapeti07 válasza sith7 (#23395) üzenetére


kapeti07
senior tag

Az ilyen játékosok majdnem rosszabbak mint a "bénázók".

Xbox: kapeti

(#23399) kapeti07 válasza Źşë' (#23397) üzenetére


kapeti07
senior tag

Ritka az ilyen ügyes pilóta, én is gondoltam, hogy egy üres szerón gyakorlok egy kicsit.

Kár, hogy nincs egy olyan Single player szerű Tutoral ahol lehetne gyakorolni.

Xbox: kapeti

(#23400) Źşë' válasza kapeti07 (#23399) üzenetére


Źşë'
addikt

én gta4 után állítottam be a gombkiosztást, és hamar belejöttem. Amire érdemes vigyázni azok az oszlopok és a kimagasló dolgok. Könnyen fennakad a heli és onnantól tuti robbanás

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.