Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20542) Źşë' válasza bullseye (#20531) üzenetére


Źşë'
addikt

persze h nem gondoltam komolyan, csak hülyeségből írtam, de igazat adok h ahány ember van itt annyiféle stílus, pl haverom nem díjazza a mai nap folyamán, általam belinkelt videókat.. nem tartja viccesnek, mondom szar neked :D nem tudsz min nevetni.. mert hülyülni csak jó... bár ezek után neki nem :D

én az olyan dolgokra vagyok allergiás amelyek lekezelőek, amelynek a hátterében állnak esetleges rosszindulatú dolgok, és akkor ezzel mindent elárultam (kvázi nem szeretem ha hülyének néznek stb..) sokszor próbálom megérteni a másik ember álláspontját, végiggondolni az ő szemszögéből a dolgot... megtárgyalni azt h mi fér bele abba a bizonyos dologba ami még normál emberi kereteken belül van... de sokszor a másik féltől a megoldás csöpp jelét sem látom, nemhogy még a megértést.... persze ilyenkor nincs mit tenni :s

pl nekünk volt anno q3as szerverünk, de nem raktunk ki senkit sem mert annyit szólt h te f*sz, menj a p***ba... és ennél dúrvább dolgok nem is történtek... lezajlottak a meccsek, kupák voltak, ott egy kétszer be is rágott hawer mert nem ment neki, de ettől még megmaradt uolyan embernek mint mi, és lecsillapodott - elnézést kért mindenkitől, és minden visszatért a rég ikerékvágásba ellenben a phszerverrel ami nekem olyan mint egy bölcsöde vagy óvoda, mindenkit próbálnak megnevelni, ami nem éppen jó5let, aki szabálytalanul játszik mert bc2ben lehet olyat is azt oké jutalmazzák meg egy felszólítással és utána kirúgással, de neám felszólítás nélkül kick stb (ez már amolyan hatalommal való visszaélés - mert meddig tart beírni h a következő kick lesz? és mennyire egyszerű a töltőképernyő alján lévő szabályzatra nem hivatkozva kitenni valakit?!)... voltak kemperek, akik ellen sokat nem tudtunk tenni, de őket sem rúgtuk ki... engem a ph szerver mondom leginkább egy óvodára emlékeztet ahol kiélhetik az adminok gyereknevelési hajlamaikat - engem ne neveljen senki sem ennyi idős fejjel, ismerem a fer játékot, és a határvonalakat is, meddig lehet elmenni, de az olyan dolgot rühellem ha valami olyanért vesznek elő amiről nem tehetek! ezt még lehetne tovább boncolgatni de aki az eddigiekből nem tanult annak kár venni továbbiakban a fáradtságot, felesleges, erre is lehetne azt mondani h kutyából nem lesz szalonna

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.