Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) ciry


ciry
őstag

Ha valakit érdekelne

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20452) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Offok törölve. Nem vitát nyitottam, hanem megkértem a topiklakókat, az offok mellőzésére a topikban. Egyelőre..... A moderációval kapcsolatos reklamációkra van külön topik, a véleményeket oda postolhatjátok.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20453) KL


KL
tag

Ugyan már ritkán játszok, de felvidítani magam meg szoktam nézni a fórumot, mert mindig valami hülyeségen megy a vita.

Javaslom a topic címét változtatni a témához és megszűnik minden gond! Legyen mondjuk BC2 magyar közösség és szerverek (vagy bármi, ami lefedi az itt zajló történéseket). Általánosságban a Bad Company 2-ről a kutya sem fog már beszélni, de ha nagyon muszáj, annak lehet külön fórumot nyitni.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#20454) Źşë' válasza philoxenia (#20452) üzenetére


Źşë'
addikt

de legalább válaszoltál volna nekem arra amit írtam... mielőtt kitörlöd kvázi

csak mert ennyi erővel minden olyan hozzászólás OFF ami nem a játék technikai hátterét vitatja megbeszélni... és akkor ide elég kb 10 hsz ami azt tárgyalja mivel ez nem egy olyan komplikált játék mint amilyennek talán páran hiszik

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20455) philoxenia válasza Źşë' (#20454) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ide csak 12 év alatti gyerekek járnak? :F

Írtam, hogy a vitának itt nincs helye.

Olvassatok Alapelveket:
moderációval kapcsolatos kérdéseket kizárólag a Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!] topikban lehet feltenni

Ez itt szakmai topiknak számít, nem gondoljátok talán komolyan, hogy aki beírja, hogy épp mennyi frag-et ért el, az egyenértékű azzal, mikor valaki komoly tanácsokat ad hardveres/szoftveres/játék kérdésekre válaszolva.
Szerk.-re: Minden olyan kérdés-válasz nem off, ami a játékot általánosságban tárgyalja.... Ennyire nehéz ezt megérteni? :F

KL: Most úgy gondolod menjen innen aki nem offolni akar és nyissunk egy új szakmai topikot? :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20456) Źşë' válasza philoxenia (#20455) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg feldobtam egy 5letet amire te nem reagáltál, és ez nem vita, csak kérdezem, amúgy ez az egész dolog neked volt az 5leted vagy vki más segített benne? csak kérdés...

tudom amit a mod mond az a szent, el is fogadom ,csak ez az egész dolog furcsa hisz ott a fórum címe, csak meg kell nézni, és az a bizonyos "ph" szerver is azért lett elköltöztetve, mert rengeteg személyeskedést szült bizonyos emberek jóvoltából nevek említése nélkül. Előtted volt itt 2 modi akinek a beleegyezésével történtek a dolgok. És ugye te nem nagyon láttad mindennek az előzményeit. Mióta nincs itt a ph szerverről szó, teljes mértékben megszűntek a személyeskedések, és ennek függvényében én feleslegesnek tartom azt a topikot.

(zárójelben megjegyezném az a phs szerver sem olyan phs szerver amit maga a Prohardver szponzorál, van 2 vagy talán picivel több ember aki működteti, a PH név felhasználásával, azaz akár én is lehetnék az a személy aki felhasználja ezt a tag-et, magyarán az nem egy eRedeti PH! szerver, csak egy annak elnevezett valami ami elsősorban a PH látogatóknak lett fenntartva, de magyarok és külföldiek egyaránt látogatják - csak félreértések elkerülése végett írtam)

de amúgy szinte mind1ik topikban vannak ilyen hszek amelyek az adott dolog legapróbb területére is eltévednek, de mégis a játék egészét képezik

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20457) eugabesz válasza Źşë' (#20456) üzenetére


eugabesz
őstag

Akkor vázolom,hogy kell kinézni egy hsz-nekl
Eygszerű forma:
Nekem általában kevesebb szokott az fps-em lenni,de nekem gyengébb a kártyám is.Amúgy amit a szerverről írtál teljesen igaz,helytálló.De amúgy meg ki kérdezett? :DDD

Moderált forma:
Ez a topik:
Nekem általában kevesebb szokott az fps-em lenni,de nekem gyengébb a kártyám is.
PH! szerver topik:
Amúgy amit a szerverről írtál teljesen igaz,helytálló.
Gumiszoba:
De amúgy meg ki kérdezett? :DDD
(természetesen érdekel amit írrsz,ez csak példa)
Ugye ezt nem gondoltátok komolyan? :DDD ;] :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20458) philoxenia válasza Źşë' (#20456) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem a személyeskedésről van szó, azt tűzzel-vassal irtani kell....

Arról van szó, hogy egy olyan topikban, amit majd akár évek múlva is olvasnak júzerek, ne a személyes élményekről legyen szó...
Nyitottam egy topikot, oda mg véletlenül sem posztolt senki..[link]
Anno a maffiózósok meg tudták érteni a lényeget, Ti nem ?

eugabesz: Neked az itteni hozzászólásaid adják az összes szakmai hozzászólások jelentős részét... Szerinted ebből hány tekinthető valóban szakmainak? :F

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20459) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ati tulajoknak nem kell tovább a 10.5hotfixt használni próbáljátok ki nálam bevállt +fps-t is hozott.:))

(#20460) bullseye válasza eugabesz (#20457) üzenetére


bullseye
addikt

helyesbítek:
Egyszerű
Rohadt játék még a 10.5 hotfix mellett is akad, szarik ránk a DICE, de szerencsére így is sikerült tegnap egy 24/5-öt menni, csítereztek is, főleg egy multikilles bombázás után. PH szerveren viszont nem lehetek scout mert már 4 lúzer ül a hegytetőn, és boldogan lődözget mellé.

Kötelező

ide: Rohadt játék még a 10.5 hotfix mellett is akad, szarik ránk a DICE
új topikba: sikerült tegnap egy 24/5-öt menni, csítereztek is, főleg egy multikilles bombázás után.
szervertopikba: PH szerveren viszont nem lehetek scout mert már 4 lúzer ül a hegytetőn, és boldogan lődözget mellé.
moderatopik: amúgy tuti minden játék ilyen szétbontva vagy fegyelemmel van tárgyalva itt a PH-n, vagy csak ma valaki úgy ébredt, hogy belénk rúgna?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20461) ciry


ciry
őstag

Lement bő 20000 hsz és most derül ki, hogy elég lett volna 50 :U
Mennyivel egyszerűbb már végigolvasni egy idegennek, mint megkérdezni minket...
Ugyan már.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20462) Źşë' válasza bullseye (#20460) üzenetére


Źşë'
addikt

3 azonos a játékkal kapcsolatban álló dolog amit 3 külön helyre kell írni

philoxenia: amelyik hszemet kitörölted, abban adtam egy az ehhez a tech dologhoz hozzá kapcsolódó 5letet, de ezek szerint el sem olvastad mert nem is nyugtáztad h most jó e vagy sem. Am ez volt: lehetne gta4 topik 1hsz mintájára uígy létrehozni ide is egy olyat ami a játék főbb dolgait foglalja össze (+ a gta4 topik címe: GTA IV - Olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!). Talán ezek után nem lenne szükség ilyen különálló részre, csak mert ha az a topik ott lesz ide szinte senki nem teszi be a lábát max az aki kérdez, aki válaszolna az meg ott, abból a topikból ki nem teszi a virtuális lábát, mert minek ha ott is meg tudják beszélni a játék sajátosságait... egy szó mint száz, zsákutca.

Arra sem válaszoltál h ez az 5let most magadtól jött vagy valaki felhozta neked mint egy alternative megoldást mert "az én kutyám megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is" alapelven, az illető tudja kire értem ezt itt most (hozzászólásait olvasva még mindig burkoltan de írja a nemtetszését az off rész ellen), ill. magadtól jöttél ide be vagy valaki behívott?! csak mert ez a topik eddig nagyon szépen "üzemelt" és mindezt furcsának találom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20463) KL


KL
tag

Szervertől már búcsút vettem a moderálási elvek miatt, most lehet a fórumtól is kell (merthogy nem fogom 3 helyen nézegetni az tuti :) )

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#20464) philoxenia válasza Źşë' (#20462) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Visszaállítottam az ominózus hsz.-ed, csak hogy emlékezz rá, pontosan mit is írtál....
A GTAIV topikban gyorsan visszaolvasva alig-alig látok off hozzászólást, mind a játékról szól általában.... Nem személyes élményekről....

Ez a topik is jó példa az általam vázolt megoldásra, olyan lehetőség van még, hogy az egész topikot áttesszük nem szakmai részre......

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20465) bul07 válasza philoxenia (#20458) üzenetére


bul07
nagyúr

nem kötekedésnek vagy értetlenkedésnek szánom de akkor minden PC játéknak lehet külön nyitni egyet a LOKÁL részben is(ha van akkor sry) mert elég csak bekukkantani a MW2,StarCraft 2,Battlefield 2,stb, fórumokba és kb, ugyanígy mennek a beszélgetések mint itt (eredmények,videók,élmények,problémák)
de ha itt így kell akkor így kell át kell oda tenni a társalgást és ez a kész megmarad a problémára,csakhogy ha nem lesz ki válaszoljon mert ritkák lesznek a hozzászólások ki fog kérdést feltelni itt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20466) gabipaci válasza philoxenia (#20464) üzenetére


gabipaci
addikt

olyan lehetőség van még, hogy az egész topikot áttesszük nem szakmai részre......
legegyszerubb megoldas, es a legjobb is.

Logitech hardware tester

(#20467) r-chee válasza philoxenia (#20458) üzenetére


r-chee
őstag

Vicc, amit művelsz... Ezt a topikot látogató közösség sajnos már megbomlott az utóbbi időben, s Te most ezt még jobban fokozni akarod?? Ha majd senki sem ír ide, annak örülni fogsz??

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20468) Target78hu válasza bul07 (#20465) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ugyan ez merült fel bennem is (meg #20461 ciry hszre is) ,de inkább nem írtam le ;)
Totál nem értem az egészet ,számomra (is) furcsa 20e hsz után ez a dolog :F

hkv.hu

(#20469) BalaNce87 válasza Target78hu (#20468) üzenetére


BalaNce87
addikt

Biztos valaki beköpősdit játszott. :U
Amúgy most nagyon rákaptam a vss-re, meg is lett az arany, előtte mondom egy ezüstöt megszerzek vele azt csá kb kellett hozzá 10 kill, aznap még 50-et öltem.:D
HC szerón rámjött 2 ember leszedtem őket majd jött még 4 és mind meghalt, mondhatni beleszaladtak, nem is értettem hogy minek jönnek oda ha tudják ott lőttem le a társakat, mindenesetre mókás volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#20470) bunfi


bunfi
őstag

dupla... :F

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20471) bunfi


bunfi
őstag

Valahogy úgy érzem, hogy amúgy nem zavarna ez senkit, ha nem lett volna egy-két embernek olyan kérése, hogy "valaki" személyeskedik és osztja az észt és moderáljátok. Azóta a "bögyötökben" van ez a topic...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20472) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor semmi gond a továbbiakban. Itt a Lokálban nyugodtan mehet az off is.
A PC-s játékok között csinálunk egy új topikot, ahol nincs off és nincs warez sem, valódi szakmai topikhoz illően. Az itteni közösség pedig a megszokott módon folytathatja, bármilyen egyéni és szerverhez kapcsolódó eredmény közlése így már belefér.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20473) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na ha eddig a sok off miatt meg a személyeskedés miatt nem volt alkalmas a topik a célra én már azt se tudom követni, hogy hány új lesz még és oda miért/mit kell írni. :F Gratulálok azoknak akik így megkavarták a nyugalmat. Most akkor ennek a címe Battlefield: Bad Company 2 off is| nincs warez!. Eléggé érthetőre sikeredett BC2 off... Akinek ismeretlen ez a világ annak egyből világos lesz hova is írjon. :F

(#20474) mackosajt válasza F_Zolee (#20473) üzenetére


mackosajt
addikt

Szerintem elsősorban azoknak köszönhetjük, akik rohantak a modikhoz, amikor a szerver(szerverek)ről írt valaki, és visított miatta.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20475) F_Zolee válasza SzlobiG (#20459) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja azt nem hagytad véletlenül ki, hogy a 2gpu-s tulajok? Ez a profil cucc nem azokhoz kell?

(#20476) ciry válasza mackosajt (#20474) üzenetére


ciry
őstag

Most akkor mi van?
Dögöljek meg ha átlátom, hogy mi történt...
Most a moderátor önkénye miatt nem fórumozhatunk?
Milyen szakmai dolgot irjak le, hogy hogy kell telepiteni, meg ilyenek? :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20477) mackosajt válasza ciry (#20476) üzenetére


mackosajt
addikt

Mostantól muindegy mit írsz ide, mert itt semmi sem off.
Áthelyezte a topikot a szakmainak számító részből ide.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20478) Target78hu válasza ciry (#20476) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Má semmit nem kő tenned ,mert úgy van mint régen csak mégsem teljesen ,de a végeredmény ugyan az :D (bocs ,ha még jobban összezavartalak ;) )

hkv.hu

(#20479) F_Zolee válasza mackosajt (#20477) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk most aztán nagyon meg lett büntetve a nép, hogy nem a szakmaiba van. Nem hoz se többet se kevesebbet. Bár ez a hurcibálás sokadjára meg a sok "fröcsögés" már végképp eltántorított sok embert a "közösségtől".

(#20480) bul07


bul07
nagyúr

ezzel szerintem a friss játékosoknak lett rosszabb mert a PC-s fórumban fognak kérdezni és vagy kapnak választ vagy nem

ha minden jól megy a hétvégén meg lesz az új egerem kezd meghalni a mostani(LIDL-s egér de bírta két évet) remélem az újjal könnyebb lesz játszani
ez a kiszemeltem Microsoft SideWinder X8

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20481) ciry válasza Target78hu (#20478) üzenetére


ciry
őstag

Látom már, máshol van a topik :F
Jó sok közösségi hsz.-em lett most látom csak :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20482) bul07 válasza ciry (#20481) üzenetére


bul07
nagyúr

tényleg és le is fokozott sima tag-á :D
nem mintha számítana

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20483) Źşë'


Źşë'
addikt

viccesen röhejes ez az egész, remélem egyesek most elégedetten csücsülnek odahaza a kis laptopjuk/számítógépük előtt, és a kárörvendően idióta vigyor legalább fél évig az arcán(ukon) ragad!!! :))

kellően bebizonyították az illetők h az óvodai viselkedésnél többre nem képesek!
innentől kezdve akkor még az sem off ezek szerint ha a szomszéd Gejza bácsi tolja a bicskebokorban Bözsi nénit :DD

találtam pár állat jutub videot! :D

[link]

[link]

ez a kedvencem!!! :DDDD

[link] :Y :R :C :Y

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20484) Zolás válasza Źşë' (#20483) üzenetére


Zolás
addikt

Az első vidi nagyon jó a többin meg feküdtem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20485) Źşë' válasza Zolás (#20484) üzenetére


Źşë'
addikt

sajnos most szembesült vele sok ember hogy hogyan is kell leharcolni egy jó topikot :( nembaj é nem megyek innen sehova, még ha "csak" közösségi is, de legalább jól elleszünk! :C :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20486) ADAM1337 válasza SzlobiG (#20459) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez mehetne át a szakmai részbe is akkor ha ez a topik off-nak számít.
Ott lehetne egy jó 1.hsz-t csinálni szerintem.

(#20487) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Köszönjük gabipaci és társainak, hogy tönkrevágták a topikot!

[ Szerkesztve ]

(#20488) philoxenia válasza v!ct0y (#20487) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ő bukta a legtöbb szakmai hsz.-t talán...[link]
De neki sem a hsz vadászat a fontos:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20489) Zolás válasza Źşë' (#20485) üzenetére


Zolás
addikt

Ennyi. Azt elérték hogy a Piri néne tyúkszemétől a Józsi bácsi nagyot mondottig bármit be lehessen írni. És hogy ne kössenek bele hogy még ide is off be kell írni a végére hogy C4el lenyomtam 2 embert és már jó is :DDD
Ez van. Buzgó hozzá nem értéssel lehet a legtöbb kárt okozni. :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20490) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A szabadság nem mindig jó dolog, ezt hamar meg lehet tanulni,... Mindenesetre, ha lecsöng ez az egész, akkor gondolom a legtöbben nem fognak visszaélni a szabadsággal, hanem csak élnek vele...

A másik topikba kellene majd egy jó első hsz. mint itt említve lett a la GTA IV ...

Az Alapelvek ellenben ide is vonatkoznak, azaz mindenféle ökörséget, már elnézést a kifejezésért, ide sem szabad beírni, arra célzottan van egy-két topik a PH-n...
Úgyhogy az ide postolt hozzászólások kapcsolódjanak azért valamilyen módon a játékhoz, ha betévedne valaki aki csak szmájlizik, linkelget stb. azt jelezzétek a modkerbe.

A másik topik így már tisztán szakmai lehet, de innen sem lett elriasztva senki azért, mert szeretett volna beszámolni a saját dolgairól.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20491) Źşë' válasza philoxenia (#20488) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor ezzel nyugtáztad azt a kérdést, amit már 2x feltettem, de nem válaszoltál rá :R

itt nem arról van szó h szint, meg hozzászólások száma, sokkal inkább az emberi becsület ami a fontos szvsz, és hogy valaki olyan h fut a modhoz h bemószeroljon valakit, köszi de ez sztem undorító, uúgy mint a valós életben... egyszer csináltam ilyet még anno suliban de ki***ttul meg is bántam amit tettem, ez gerinctelen dolog... szégyelltem is magamat mint a fene

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20492) bunfi


bunfi
őstag

Szerintem mindenki részéről mehet itt a topic tovább. Engem nem érdekelnek a fórumrangok, ha érdekelne, mindenhova odakommenteltem volna az elmúlt több mint 2 évben. A probléma csak az, hogy aki szakmai segítséget két, már ha lehet egy játékról "szakmai" keretekben beszélni egyáltalán, az lehet, hogy nem talál a másik témában senkit, ha itt ezt is, azt is lehet...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20493) mackosajt válasza v!ct0y (#20487) üzenetére


mackosajt
addikt

Szerintem az alattad szóló 3 embernek köszönd elsősorban...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20494) Źşë' válasza bunfi (#20492) üzenetére


Źşë'
addikt

engemet sem érdekel, ha érdekelne akk itt hagynám a topikot.. csak kár főleg így 20k hsz után ilyet csinálni, csak mert komoly múltja van.... itt mindenki tudja ill már aki végigkísérte

annyiból jó h legalább nem kell annyira arra figyelni h mi az off és mi a nem off

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20495) philoxenia válasza Źşë' (#20491) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mivel nem élek a topikkal együtt, sőt a játékot sem játszom egyelőre, nekem miután "behívtak", bár tudtommal nem én voltam az első, csak annyi tűnt föl, hogy valóban sok a személyes téma, hozzászólás, ami az itt rendszeresen élőknek érthető, de a kívülről betévedőknek érdektelen és sokszor nem is érthető, ez a topik mint szakmai topik így nem igazán használható, de az idelátogatóknak fontos volt úgy tűnik, hogy ne legyen ilyen szigorú a topik, szabadabban beszélgethessenek. A közösség viszont közösségi hozzászólásokat generál sokszor akár akaratlanul is. Ezért mivel kiválogatni nehéz lenne a kétféle hozzászólást egy ekkora topikból választani kellett. Egy nagyobb közösség, a PH! többi topikjából itt csak olvasók és a még tágabb közösség az alkalmi betévedők érdekében.
A PH! szakmai topikjainak többsége, legalábbis a cél ez lenne, jól olvasható, nekem is sikerült már sok problémámra megoldást találni némi keresés és pár oldal hozzászólás olvasgatása után. Ha azonban a problémák, kérdések és a rájuk adott válaszok között oldalszám vannak olyan hozzászólások, amik nem tartoznak az adott problémához, sőt akár két nappal és többszáz hozzászólással korábbi adott tagok /bennfentesek/ számára érthető hozzászóláshoz kapcsolódnak, akkor hamar unalmassá, átláthatatlanná válik az alkalmi olvasónak.
Ekkor kérdezni kezdenek. Így azonban egy adott probléma, kérdéskör többször, sokszor, akár tízszer is előkerül és kitárgyalják, de könnyen megkaphatja a kérdező a "miért nem olvasol vissza?" választ is.
Egy sovány szakmai topik, ha a problémák az adott témában nem bonyolultak, akár párszáz hozzászólás is lehet, de aki betéved oda, a problémájára választ kap rövid idő alatt, anélkül, hogy az internetdzsungel liánjait tovább szaporítaná.
Ma gyakorlatilag az újabb témákról minden fönn van a neten, de megtalálni művészet, a rengeteg fals találat miatt. Ma például Fatalyt1-re kerestem rá, de maga a személy sehol nem volt az első találatok között a nevét beírva./Gondolom az öregebbek azért emlékeznek az egykor legjobb FPS játékosnak tartott emberre./

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20496) Źşë' válasza mackosajt (#20493) üzenetére


Źşë'
addikt

mégpedig név szerint? :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20497) r-chee


r-chee
őstag

Szerintem nem túlzás, ha azt mondom, hogy ma véget ért a Bad Company 2 topikok eddigi pályafutása itt PH!-n. Mindegy, hány topik lett, melyik van offnak melyik nem, melyik foglalkozik konkrét szerókkal, melyik nem...ami volt, itt megszakadt.
Sajnos én is - mint még sokan - közrejátszottam ebben, hogy szétszakadt egy, a kezdetekkor jó közösség.

Nevetséges hogy a "Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek" stílusú topikok közé lett besorolva ez a topik. Továbbá - bár sosem hozzászólás gyűjtésből írtam ide - nevetséges az is, hogy szakmai hozzászólások százai vesztek el és sorolódtak be közösséginek.

Részemről teljes mértékben elhagyom ezt a topikot, olvasás tekintetében is. Lehet, hogy a többit is.

Jó játékot mindenkinek ! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20498) mackosajt válasza Źşë' (#20496) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha neked másképp van rendezve a fórum, akkor a felette szólók.
Mellesleg az a jutubos videjós hozzászólásod konkrétan akkor hogy is kötődik a BC2-höz?
AHogy Philoxenia írását olvastam, nem igazán.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20499) philoxenia válasza philoxenia (#20495) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Félelmetes a gugli. beírva a keresőbe még pár szót a tíz perccel azelőtti hozzászólásom már hozta:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20500) Źşë' válasza philoxenia (#20495) üzenetére


Źşë'
addikt

érthető a te álláspontot is, csak hirtelen történt itt minden, és ami a legelszomorítóbb h eléggé lehangoló mód

röviden a történtekről:

A "PH" szervernek nevezett hely dolgai rendszeresen itt lettek megbeszélve. Sok oda járó játékost ért sérelem miszerint pár admin, és játékos kellemetlenül járt el az ügyükben. Mindez pici személyeskedést váltott ki itt néhányunkból. Persze nem lett megoldva semmi sem. Miután gabipaci behívott pár modit h csináljanak rendet lettek kitörölve azok a bizonyos hszek, de ezzel nem oldódott meg a gond mert még mindig jöttek elő kellemetlen szituációk játékosok részéről. Ekkor jött még egy modi, nem tudom h ki hívta, de csak tippem van, nem is ez a lényeg. Akkor lett elköltöztetve a PH szerver -ről szóló rész máshova, külön topik lett neki létrehozva. Mindezek után pár ember ismételten negatív élményben részesült ide beírta a tapasztalatait stb... és szócsere után jöttél te. Ami elég meglepetésszerűen hatott, nemhogy még a történtek : ) sztem itt mindenkire.

más: http://www.electronicarts.hu/ oldalon elég klafa videó van összevágva a játékról :D élő és játék beli felvételek iszonyat jó hanganyaggal : )) lehet h nem azonnal fogja beadni a videót mert láttam még crysis 2ről is egyet, de érdemes kivárni! -> ja jobb oldalt kattintsatok a bc2 képre és máris ott van

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.