Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20651) ADAM1337 válasza eugabesz (#20650) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tényleg Iram-ra ma raktátok be cq arica-t, mert mintha reggel nem lett volna illetve admin írta hogy nincs a listában.
Amúgy újra lesz 26 slotos ?, csak mert szerintem néptunk a 32 slot.

(#20652) beginn


beginn
csendes tag

Hali!

Mit gondoltok megy még a héten lejjebb a BF_BC2 ára?
Cdgalaxis-on hezitálok, de nem tudom szept.1-e után milyen ára lesz náluk.
Esetleg tudtok ajánlani más boltot is ahol hasonlóan kedvezményes árral lehet megvásárolni?

Üdv!

(#20653) ADAM1337 válasza beginn (#20652) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem így se vészes én spec 9k-ért vettem ennyit megér a játék, de már boltba is 7k tájt van ezt bőven megéri a játék.

(#20654) Debilon válasza beginn (#20652) üzenetére


Debilon
addikt

g2play-en 4267 HUF jelenleg a BC2, EA DL manageres

[link]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#20655) anshin válasza ciry (#20645) üzenetére


anshin
csendes tag

Néha az én számból is elhangzik, ám nem vettem észre magamon, hogy utálnám a magyarokat ;Đ

Görényezni nem fogok, de érdekes tapasztalataink vannak a magyar klánokkal kapcsolatban, tegnap a vLr szerveren kettővel is összehozott az élet, de nem volt felhőtlen a találkozás.

Az egyik csapat Dragon néven futott, hát ők úgy távoztak, hogy a vLr tagjait egymás közötti orális kapcsolatra buzdították, hogy szépen fejezzem ki magam, mert hogy társam védésnél az mcom pusztulás után elbujt, majd az ellenfél járművébe bepattanva eljátszogatott a kezdőjükön. Mint mondtuk, nálunk rush módban nincs olyan, hogy baserape, nem tudom miért nem lehet ezt normálisan megérteni, miért kell mindenféle dologra felszólítani azonnal, ami anyámmal kapcsolatos.

A másik csapat ha jól emlékszem az SHS prefixel tolta. Szandra, legitos és társai. 1-2 körig csendben ment a játék, majd talán 3. körben leléptek, mert hogy csalunk. Ráadásul két tagjuk is 50-es volt már, tehát valami játék tapasztalattal csak rendelkezniük kéne, de sajnos az 50-es magyarok általában csak sírni tudnak, én ezt vettem idáig észre.

Egyébként tegnaptól fut a szerveren a PBbans, én le voltam döbbenve, hány ember lett kidobva cheat miatt. Ha belegondolok, hogy ezek eddig minden gond nélkül játszottak, meg együtt játszottak velünk, mert volt olyan is akit már többször láttunk, akkor kicsit elborzadok.

Volt tegnap egy ember viszont, akit nem dobott ki a PB.. viszont vagy nagyon PRO volt a srác, vagy jó cheatet vett valahonnan... DARKSIDE prefixel játszott, valaki tud valami infót? Jó hasznát vettem volna annak a PB screenshotnak tegnap :) De még mindig nem tudom hogy kell ;Đ

(#20656) ciry válasza anshin (#20655) üzenetére


ciry
őstag

Azért hangzik el a szádból neked is mert belédnevelték a tudatformálók.
Az, meg hogy valaki 50-es, egy állapot, ha te is leszel, remélem nem válsz síróssá :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20657) gabipaci válasza anshin (#20655) üzenetére


gabipaci
addikt

az a sok ember nem toletek lett am kidobva ;)
hanem globalisan, csak nalatok bek
apcsolva maradt az opcio, ami minden szerver banjat folyamatosan kiirja a szervereteken.
nem sok erteleme, en kikapcsoltam.
eddig nalunk 6 ember valt aldozatava, koztuk egy magyar is...

pbbans ss ugyben nincs kedved inkabb ts-re jonni?
mert mindig kimegy a fejembol.
dolgozok egesz heten, hetvegen a mi szerverunk is beallitast igenyelt, a gyerek is szeret velem lenni, meg az asszonyt is karban kell tartani.
szoban gyorsabb lenne szerintem.
keso este fent vagyok az iram ts-en

Logitech hardware tester

(#20658) philoxenia válasza WhiteWalker (#20644) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olvasd el, nézd át, hány topik van a PH!-n.... Ezen belül még egy húszezres topik is kismiska.
Ha az a szabály, hogy szakmainak minősített topikban nincs mértéktelen offolás, akkor ez a szabály. Mikor regisztráltál elfogadtad ezt is. A játékok topikjai nem túl régen szakmaiak, anno a Gamepod előtt nemigen voltak ilyenek. Ha nem tudod fölfogni a magyarázatot, amit már párszor leírtam, akkor fogadd el önkényként. Ha lettél volna katona, tudnád, mikor lehet/érdemes vitatni egy döntést, mikor nincs értelme....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20659) anshin válasza gabipaci (#20657) üzenetére


anshin
csendes tag

Igen, közben engem is felvilágosítottak már, de a lényeg, hogy nem tudtam. Nekem nem lenne logikus, hogy lássam, hogy teljesen más szerverről kit tesz ki a PB. Ám mondjuk jó volt látni, hogy működik :) Majd kikapcsoljuk mi is, mert tényleg felesleges :)

Bár a tény, hogy ennyit kap el a PB, az önmagában is durva, akkor hány lehet még, akiket nem kap el.... Ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy miért csal valaki, miért jó neki ez, miért teszi.... számomra felfoghatatlan... bar mindig az a mentség, hogy "csak kipróbáltam" ;Đ

Lehet TS is, bár akkor csak hétvége :)

(#20660) eugabesz válasza anshin (#20659) üzenetére


eugabesz
őstag

Dehogy felesleges,olyan jó látni mikor dolgozik :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20661) ciry válasza philoxenia (#20658) üzenetére


ciry
őstag

Hol voltál katona?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20663) eugabesz válasza ADAM1337 (#20651) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen,egy hiba folytán bekerült,d majd javítom.:D
Nem,nem lesz már 26-slot,hacsak az adminok többsége úgy nem dönt.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20665) anshin válasza philoxenia (#20664) üzenetére


anshin
csendes tag

Akkor gondolom sokat láttál rohanó, csípőből tüzelő, egymással szemben ugráló katonákat ;Đ pssz, és érdekelne azaz AK47 amit a spejzban dugdosol, pssz ;Đ

[ Szerkesztve ]

(#20666) Audifan válasza ADAM1337 (#20648) üzenetére


Audifan
tag

AZ FINOM :DD

(#20667) ciry válasza philoxenia (#20664) üzenetére


ciry
őstag

Ott a komám volt anno, mélységi felderítőként.
"Lőtereseknek" nálunk a világ legjobb dolga volt, hol az egyik, hol a másik volt eltávon.
Semmi Ügyeletes Alegység :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20668) Źşë' válasza bul07 (#20612) üzenetére


Źşë'
addikt

én is rohadtul unom olykor pályákat, azért lehetne már valami a térképek terén :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20669) Zolás válasza philoxenia (#20658) üzenetére


Zolás
addikt

Azt áruld el akkor csak hogy miért ezt az egy fórumot alacsonyitottad le erre a szintre? Más játékos fórumon ugyanez megy az szakmai csak ez nem?
Ja és voltam katona most is nekük dolgozom és a leghülyébb döntések születnek naponta. Ha onnan vetted a mintát akkor köszi hogy benéztél :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20670) Źşë' válasza gabipaci (#20643) üzenetére


Źşë'
addikt

szvsz a Te hangnemeddel volt/van a legtöbb gond, ami sztem elsősorban segítette ide a topikot, nem mintha most már lényeg lenne...

magyar mentalitás alatt értsd a következőt: megdöglött a kutyám, dögöljön meg a szomszédé is... ami annyit jelent ebben az esetben h mivel el lett költöztetve a szerverem innen külön topikba, ezért szólok a modinak a sok off miatt, hátha meg lesz büntetve x+y
- ha nem állt a háttérben hátsó szándék, én kérek tőled elnézést... csak azt nem értem hogy minek kellett ismét modit hívni :F ezt nem értem... mintha olyan eget verő fontosságú lett volna, személyeskedtek volna veled stb.... nem értem :(

neked egy valami számít az én meglátásom szerint, de javíts ki ha tévedek), mégpedig h a szervered legyen minél népszerűbb - a ranglistán legyen minél előrébb (h miért gondlom így? mert nem nagyon törődtél azokkal az emberekkel akiknek problémájuk volt, letudtad őket egy szimpla hszel), és h elérd mindenkin végigtaposol, ez is egy jellegzetes magyar mentalitás és nem pusztán joker duma! ha nem így van ismét elnézést, de nekem ez jött le.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20671) ADAM1337 válasza Źşë' (#20670) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyetértek ezzel teljes mértékben. :((

(#20672) Zolás válasza Źşë' (#20670) üzenetére


Zolás
addikt

"Szivemből szóóóól ez a daaal- hsz :DDD
+1 :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20673) Źşë' válasza gabipaci (#20643) üzenetére


Źşë'
addikt

szvsz a Te hangnemeddel volt/van a legtöbb gond, ami sztem elsősorban segítette ide a topikot, nem mintha most már lényeg lenne...

magyar mentalitás alatt értsd a következőt: megdöglött a kutyám, dögöljön meg a szomszédé is... ami annyit jelent ebben az esetben h mivel el lett költöztetve a szerverem innen külön topikba, ezért szólok a modinak a sok off miatt, hátha meg lesz büntetve x+y
- ha nem állt a háttérben hátsó szándék, én kérek tőled elnézést... csak azt nem értem hogy minek kellett ismét modit hívni :F ezt nem értem... mintha olyan eget verő fontosságú lett volna, személyeskedtek volna veled stb.... nem értem :(

neked egy valami számít az én meglátásom szerint, de javíts ki ha tévedek), mégpedig h a szervered legyen minél népszerűbb - a ranglistán legyen minél előrébb (h miért gondlom így? mert nem nagyon törődtél azokkal az emberekkel akiknek problémájuk volt, letudtad őket egy szimpla hszel), és h elérd mindenkin végigtaposol, ez is egy jellegzetes magyar mentalitás és nem pusztán joker duma! ha nem így van ismét elnézést, de nekem ez jött le.

(#20645) ciry ez sajnos egy megszokott dolog idehaza, én is tapasztaltam, ne vegye senki se zokon példaként felhozom a b*nkó Pestieket, mondom csak példa, nem sértés! amolyan jellegzetes szószerkezet, ami valamiért elterjedt, biztos sokan hallották már...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20674) Źşë' válasza mackosajt (#20646) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez nem foci, szted nem lehet megoldani egy dolgot mint ember az emberrel? sztem nem lenne nehéz keresni a közös nevezőt

(#20673) Źşë' vmiért 2x ment el sry, valszeg a szerkesztés miatt :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20675) Odin_James


Odin_James
tag

Hány pályát tartalmaz a játék single része?

(#20676) Zolás válasza Źşë' (#20673) üzenetére


Zolás
addikt

A "bunkó pesti" az nálunk csak a harmadik a bunkó BMW-s és a digók merdzsóval után :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20677) r-chee válasza deathevil99 (#20640) üzenetére


r-chee
őstag

Megtaláltam a hiba okát erre a "Lost key packets" kidobálásra (legalább is nagyvonalakban): ugyebár a Punkbuster telepítésem rendben volt, a netem sebessége és a pingek méréssel hibátlanok voltak, hálózati és tűzfalbeállításaim rendben voltak...és most jön a ludas...routeremmel (Asus RT-N13) látszólag minden rendben volt, hisz nem állítottam rajta semmit az elmúlt időszakban. Próbaképp kiiktattam a routert a gép és az ADSL modem közül és hipp-hopp már nem dobott ki a játék. Visszakötöttem a routert, csináltam rajta egy factory reset-et, vissza beállítottam rajta a mindent, és a nem dobál ki a játék. Hogy mi volt a konkrét gond a routeren belül (vagy a router és a gépem között), arról fingom sincs.

Tehát érdemes elsőként a routert visszaállítani gyári beállításokra, majd azt újra beállítani.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20679) r-chee válasza philoxenia (#20678) üzenetére


r-chee
őstag

Azért tetted be címbe off szót, hogy ideszemetelj a hasonló szövegeddel :F Fogd már fel, hogy leszerepeltél előttünk, mint moderátor...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20680) Zolás válasza philoxenia (#20678) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor egyszerüen tedd vissza a helyére és ne itt próbálj atyauristent játszani köszönjük :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20681) anshin válasza r-chee (#20679) üzenetére


anshin
csendes tag

Szükséges ez? Mi (én) kérdeztük, ő válaszolt... ez már csak szőrszál hasogatás.. szvsz... Így biztosan nem lesz visszaállítva a régi állapot...

(#20682) Zolás válasza anshin (#20681) üzenetére


Zolás
addikt

Mivel élvezi hogy visszaélhetett a kicsinyke hatalmával nem is lesz soha :(

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20683) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah ide írom, mivel ezt úgy is öbben olvassák, néztem egy videót és hallottam hogy az oroszok is angolul beszélnek, aztán valahogy sikerült rákeresnem, először azthittem ez is csak only xbox funkció, de nem. Most így játszok, az orosz beüvöltéseket már rohadtul untam és némelyik idegesítő is.

(#20684) philoxenia válasza r-chee (#20679) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link][link][link][link][link][link] stb Azután oldalakon keresztül a szerverekkel kapcsolatos hozzászólások.
De most, hogy elolvastam őket, teljesen tisztában vagyok már a játékkal.... :O
Minél többet olvasok vissza, annál több az off, kezdek persze megérteni bizonyos ellentéteket is, de ettől inkább kevésbé lesz szakmai a topik. A Te hozzászólásaid egy időszakban például leginkább a szerverrel kapcsolatosak, ott mi legyen, mi nem. De ha van egy ilyen szerver, ahová mind tudtok járni, akkor miért nem ott beszélitek ezt meg... :F
Nem olvasok nagyon sok játékos topikot, de ilyen mennyiségű saját beszámolót, szervezést csak pont a Klánoknál lehet találni. Nem véletlenül nem számítanak szakmainak itt a hozzászólások. Szerintem a hozzászólások zömét véve alapul, most van a topik jó helyen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20685) Zolás válasza philoxenia (#20684) üzenetére


Zolás
addikt

Miattad van egy csomó off nem tünik fel? Hagyjuk a fától nem látod az erdőt :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20686) anshin válasza Zolás (#20682) üzenetére


anshin
csendes tag

Élvezi? Nem tudom, ha te mondod bizonyára.

Egyetértek a topic megváltoztatásával? Nem, ám megértem az indokot / célt, de utólag már nem lehet igazságosan rendet tenni, már hagyni kellett volna mindent maga útján menni.

Moderátor magától téved erre, vagy hívták? Nem tudom, pletyka szerint hívták, ha így volt vissza fele sült el.

Vissza lehetne állítani az eredeti állapotot? Elképzelhető, ám azzal ha folyamatosan támadjátok, akkor biztosan nem.

Lenne egyáltalán rá esély? Nem tudom, beszélt vele erről valaki esetleg?

Akár milyen kicsinyke is az a "hatalom", van. Nem hiszem, hogy a provokáció előbbre vinné a témát és itteni közösséget, már amúgy is elég ellentétesek a vélemények a szerver botrány óta.

Számomra meg sok minden nem változott, jövők, írok, ennyi.

Sajnos én csak ennyit látok, persze én vagyok az újonc, biztosan rosszul látom a dolgokat és húzzak a p***ba ;Đ

[ Szerkesztve ]

(#20687) WhiteWalker válasza philoxenia (#20658) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mivel változás úgysem lesz,elfogadni meg nem fogom a döntésed....De abban tévedsz,hogy ha lettél volna katona....mert voltam, mégpedig Szabadszálláson,majd Pesten kaptam tűzszerész képesitést,ugy hogy nekem ne mond hogy mi a katonaság....De ezzel példálozni....Annyi logika volt ott mint a Te döntésedben jelenleg...Tudod a katona azért vár hogy siethessen és azért siet hogy várhasson.... ;]

Nem tűnik fel hogy senkinek sem tetszik amit cselekedtél,de azért csak kötöd az ebet a karóhoz :U

[ Szerkesztve ]

(#20688) philoxenia válasza Zolás (#20685) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az előző hsz.-emben lévő linkjeimen lévő hozzászólások idején, azt sem tudtam, hogy létezik ez a topik....
Régen nem a mostani offokról van már szó. Először próbálkoztam húzni egy vonalat [link][link][link][link], de jöttek páran és megmondták, hogy mi az off. [link][link][link]Nos nem az az off, amit páran megszavaztak.
Volt egy javaslatom, mikor belefáradtam:[link]
Nemcsak itt kérdeztem meg, hanem a többi moderátort is. Azután lett ez:[link]
Majd később, hogy ne a lokálban legyen a megfelelő helyre raktam át.

Giinos :
Ha nem fogadod el a döntést, akkor mit csinálsz? :F
Nem tetszésnyilvánításért csinálom egyébként, nem vagyok politikus, nem kellenek szavazatok.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20689) bunfi válasza philoxenia (#20688) üzenetére


bunfi
őstag

A probléma az, hogy a szakmai topic nem nagyon pörög, tehát ha valaki segítséget kér, az nem biztos, hogy ott kap. Pedig elméletileg a szakmai topicot kereste fel. Szerintem kellene lennie valami kompromisszumos megoldásnak, hogy az aki segítséget kér, vagy érdekli valami az megkaphassa rá a választ záros időn belül.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20690) r-chee válasza BalaNce87 (#20683) üzenetére


r-chee
őstag

Aki orosz csapatban angol dumát akar hallani orosz szövegelés helyett, az a C:\Documents and Settings\gépnév\Dokumentumok\BFBC2 mappában található GameSettings.ini fájlt megnyitva az elején szereplő OriginalVOForEnemyTeam értékét írja át nullára és mentés.

philoxenia: Nem tagadom, sokat írtam róla.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20691) Źşë' válasza bunfi (#20689) üzenetére


Źşë'
addikt

majd belinkeljük oda ezt a topikot, ha kell segítség, akkor itt kérdezhetsz címszóval :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20692) Zolás válasza r-chee (#20690) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt a játékon belül is beállithatod....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20693) WhiteWalker válasza philoxenia (#20688) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lázadok, és rábeszélni hogy helyezd vissza a topicot az eredeti helyére!

(#20694) BalaNce87 válasza WhiteWalker (#20693) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez tényleg nemtudom miért kellett most, ha ennyire rajta vannak ezen az off nem off témán akkor szépen minden játéknak csináljanak ilyet, addig teljesen rendben volt amíg a ph szervernek lett külön fórum létrehozva (jogosan) nah de ez már nem mást, mint szarkavarás.
A másik meg hogy a másik topicot a kutya nem nézi, végülis jogos mert mit írjak, eddig a szerver volt a téma, most max az hogy milyen bugba ütköztem és hogy ment a játék stb stb, de hát erről szól egy fórum, megosztják egymás tapasztalatát.

r-chee: Én játékon belül állítottam át.

[ Szerkesztve ]

(#20695) r-chee válasza BalaNce87 (#20694) üzenetére


r-chee
őstag

Igen, játék menüjében is beállítható:

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20696) Zolás válasza philoxenia (#20688) üzenetére


Zolás
addikt

Tettél egy javaslatot amire egy ember aki azóta 2x járt itt azt mondta hogy oké és ezzel a maradék emberek topikját elb@sztad.
Az hogy nem vagy hajlandó más topikokban megtalálni az offolást csak itt azt meg hagyjuk. Dehogy vagy részrehajló dehogyis.
A többi moderátor meg mivel eléggé elfoglaltak gondolom bólogattak anélkül hogy odanéztek volna. Már da-raa moderálását se értettem(bezárom a topikot 1 napra mert a másik!!! topikban elgurult a gyógyszer) és a tiednek sincs semmi értelme. Pont mint a katonaság. Halmozzuk a hülyeséget megmagyarázzuk és mivel mi ülünk fent ugyis ugy lesz ahogy a legrosszabb.
"Nem tetszésnyilvánításért csinálom egyébként, nem vagyok politikus, nem kellenek szavazatok." Ennyit erről. Nehogymár a topikba járók jobban tudják akik mindennap idejárnak és mikor gondjuk volt kértek moderációt. Na nehogymár elképzeljék. Majd én a hős moderátor jól kib@szok mindenkivel és kész.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20697) Źşë' válasza BalaNce87 (#20694) üzenetére


Źşë'
addikt

ez az, ez nem holmi műszaki cikk, én sem értem, de ezen túltettem magamat már, csak megint nagyon előjött a téma :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20698) v!ct0y válasza r-chee (#20695) üzenetére


v!ct0y
veterán

Amikor én utoljára átraktam amcsi oroszra akkor nem tudtam visszaállítani:)

(#20699) BalaNce87 válasza Źşë' (#20697) üzenetére


BalaNce87
addikt

Konkrétan engem sem izgat, csak mondjuk úgy hogy kb unalom űzés eredménye lett ez az egész, mert másra nemtudom vélni miért is kellett ezt ennyire.

(#20700) bullseye válasza Odin_James (#20675) üzenetére


bullseye
addikt

13 összesen. de hamar vége, a multi a lényeg...
különben is, hogy mersz itt értelmes kérdést feltenni? ez a fölösleges/anyászós topik! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.