Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21501) Def26 válasza Źşë' (#21500) üzenetére


Def26
félisten

A művészlelkek... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21502) gergo0328 válasza Źşë' (#21500) üzenetére


gergo0328
senior tag

Még mindig csodálkozom a képeiden...összesen hány képet csináltál és hány TB-ot foglal ez el?:DD Kellene nyitnod egy galériát Pesten és belépőt fizetni(persze nekünk játékosoknak ingyen):DD

(#21503) bul07


bul07
nagyúr

elég idegesítő volt ma is hogy állandóan kidobott jatték közbe
legtöbbször ezzel a hibaüzenettel
[link] de volt hogy ezzel[link]
persze nem akkor mikkor rosszul álltam áá dehogy

Źşë' mutatta meg a C4-es bug-ot elég érdekes
youtube

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21504) Def26 válasza bul07 (#21503) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is volt jó párszor ez a hiba, én meg többnyire azt hittem, hogy tiltva van a szerveren, mert általában quadon volt 5-6 db és az meg az m-com mellett parkolt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21505) ciry válasza SzlobiG (#21498) üzenetére


ciry
őstag

"rátettem a 4X zoomot és sokkal jobban adta"
Mondjuk ezt már mondtam régen ;)

Meghaltam ma egy ilyentől [link]
Emmeg mi a rák? :Y
Lőttem reggel egy ilyet: [link] [link]
Nagyon gyengus volt az ellen :F bár kell ilyen is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21506) F_Zolee válasza ciry (#21505) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem gyengus az ellen. Aimbot biztos. ;] Amúgy az a halálfejes halás az a bredly 3-4-dik kiságyúja lehetett csak kilőtték abban a pillanatban amikor téged is megöltek aztán így jelöli érdekes módon.

(#21507) mackosajt


mackosajt
addikt

Én is a bredli oldalsó lakóinak lövésére tippelek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21508) madgie válasza ciry (#21505) üzenetére


madgie
titán

No, jó neked. Én tegnap délelőtt itthon voltam ,gondoltam játszom pár órát. Vagy hülyékkel volt tele egy szerver (saját M-Com-ra pakolja a Mine-t) vagy fullprofikkal (?), akik szinte futás közben lőtték a 200+ Marksman HS-t :D

(#21509) F_Zolee válasza madgie (#21508) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem 205 pont volt a legtöbb marksman fejes, mostanában. Port Valdez CQ-n a középső zászlórésztől lőttem le az "orosz" kempert aki a szikla tetején ült a szokásos helyen amikor rush lenne. :) Az nem kis táv szóval futva nehéz olyat kivitelezni.

[ Szerkesztve ]

(#21510) r-chee válasza ciry (#21505) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyen jelvényt én is kaptam múltkor Atacama Desert cq-n és asszem tankozásnál jött össze...
Második linkél a képen mintha kissé növényszegény lenne a környezet :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21511) szabi62


szabi62
csendes tag

Multiplay - FoXHounD Clan Server - HUN

Felejtős szeró !!!!

Gondoltam reggel játszom egy kicsit valamelyik magyar szerveren .... hát mit mondjak:

30 másodperce megy a játék, amikor fél másodpercenként headsotot lő egy gyerek :Y és már 21/1 K/D-nél tart semmi kick vagy hasonló, az ellen egyszer csak leszületik a semmiből ( 6-8 fő egyszerre ) egy olyan zászlónál amit nem ők uralnak, ezt eljátszák minden zászlónál és már az övék az összes.

Érdekes módon állandóan mögöttem születik le valaki, és lelő :W akárhol vagyok a pályán :F

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21512) ciry válasza r-chee (#21510) üzenetére


ciry
őstag

Hogy növényszegény? :F
Ha valami Ilyesmire gondolsz itt tényleg az.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21513) ADAM1337 válasza ciry (#21512) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a baja hogy nem max grafon játszol. :D

(#21514) ciry válasza ADAM1337 (#21513) üzenetére


ciry
őstag

Ja, akkor az már csalás :D
Lepjen meg egy jobb videókarival akinek nem tetszik és csinálok szebb képeket is :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21515) Źşë' válasza gergo0328 (#21502) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek (#21492) bul07 képei :)) csak kiragadtam azt a 2t, mert űber brutálok! :_D

ugye ill ahogy bul07 is írta ez a bug akkor jön elő ha az ember pl a quadra dobálja a c4eket, és még a friss animáció mellé nyomtok neki egy felszállást, ilyenkor mikor lepattantok és robbantani akarjátok a c4ezett quadot, nem fog felrobbanni a lerakott c4 hanem a detonációs gombbal/animációval együtt lehet c4et dobálni, méghozzá korlátlan mennyiséggel, ammo utántöltése nélkül! csak annyi a buko benne h vagy granyóval v pedig lőve robbantjátok fel. Ez lett volna az a 3. bug amit említettem :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21516) SzlobiG válasza ciry (#21505) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja tudom olvastam.:)

Ez is jó.:D

(#21517) r-chee válasza ciry (#21514) üzenetére


r-chee
őstag

Nem írtam, hogy csalás lenne (bár gondoltam rá :D ), csak keveseltem róla a növényzetet. Túl átlátható a terep. Inkább nem folytatom :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21518) gergo0328


gergo0328
senior tag

enemy csapatban az első statja :D...[link]

itt az adatlapja.

[ Szerkesztve ]

(#21519) Źşë' válasza gergo0328 (#21518) üzenetére


Źşë'
addikt

homokviharban mindent látott a szerencsétlen :W az ilyeneket hogy utálom! tegnap bullal nekünk is volt egy hasonló esetünk, egyre több a csiter :s :( :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21520) Źşë' válasza bul07 (#21503) üzenetére


Źşë'
addikt

szerintem ilyenkor a neted szakad meg, vagy router vagy modem, vagy direktben a szolgáltató

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21521) bul07 válasza Źşë' (#21520) üzenetére


bul07
nagyúr

ere gondoltam én is így egy alkalommal mikkor ezt csinálta háttérben futtattam a pingelést a szervere
nem mondom hogy nem volt egy egy sor ilyen
"A kérésre nem érkezett válasz határidőn belül"
de egy ilyen sor kevesebb mint 1másodperc kimaradást jelent ez még nem indokolná hibaüzenettel való kidobást bár lehet hogy fontos pillanatba van és a játék utána már nem tudja újra felvenni a kapcsolatot a szerverrel

lehet csak rászánom magam a Win7 vagy csak a játék újratelepítésére

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21522) ciry válasza r-chee (#21517) üzenetére


ciry
őstag

Én meg azt mondom, hogy neked meg 2-szer annyi fps-ed van.
Folytonosabb kép, pontosabb célzás, nem is folytatom...
Egyébként ez a kevesebb növényzet kamu, ugyanannyi van csak nem annyira kidolgozott.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21523) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Egy csíterbe botlottam most az előbb:

Ez ugye még hihető és ugye a stat nem minden a "nagyok" szerint
No ,de mikor nelsonon támadóként ejtőernyővel ereszkedtem egyszer csak pang meghalok ,no nem a szokásos módon ,hogy fogy az életerő stb és nem is egy mákoscsipa lövéstől hanem a srácétől döglöttem meg.
Aztán figyelgettem a killcamot és a jó öreg rángatós effekt befigyelt és nem is kicsit...
Írtam is Messernek ,de nem reagált semmit ,hogy az első helyezett náluk enyhén csíter.
Menetváltáskor meg nem szívbajoskodott a drága ,meg is jegyeztem a squadtársaimnak ,hogy nem kóser a srác erre egyre többen kezdték írni mind2 oldalról ,hogy izéé :D
6mb os klippet csináltam a srácró ,biztos csak a lagg

2-3x megöltem ,aztán kiléptem a rákba.. Itt is biztos csak ügyes..
Meg a PB megfogja majd mi? fejsze

hkv.hu

(#21524) Target78hu válasza Target78hu (#21523) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Most néztem a bfbc2.com on a srácot (statját) és hogy hol játszik [link]. Ott nem tudott kibontakozni ,mert már volt egy másik gyerők... aimbotwar :W

hkv.hu

(#21525) r-chee válasza Target78hu (#21523) üzenetére


r-chee
őstag

Máglyára a csíterekkel! Amúgy tök jellemző rájuk, hogy képtelenek beilleszkedni a többség statjába, végig fullon nyomatják a csítjüket, és lesz*rják, ki mit írkál be nekik chat-be. Legfeljebb odébbálnak, hiszen van szerver bőven...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21526) Źşë' válasza Target78hu (#21524) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor 2 nap alatt ez a 3., nem rossz statisztika :s ez a játék is olyan lesz már mitn a cod6 kb :/

pici humor :DDD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21527) madgie válasza F_Zolee (#21509) üzenetére


madgie
titán

Én lőttem már négyszáz körülit is, de ahhoz az kell, hogy két m-com-mal visszább csücsülj arica-n a dombon, a csapatod meg már a legutolsó m-com-ot támadja (tehát k*rvára nem hasznos csapat szempontból).

De ez a csomó kétszáz körüli halál komoly, kifut a bucka mögül a csipa atacama-n oldalra néz futás közben és már le is lőtt, pedig alig látszottam ki az égő roncs mögül és ő is elég apró volt még távcsövön keresztül is.

(#21528) SzlobiG válasza Target78hu (#21524) üzenetére


SzlobiG
félisten

Last seen online: 2010-09-25 16:35

Ez még miért nincs kibannolva a picsába?

14-es k/d...

(#21529) ciry válasza Target78hu (#21524) üzenetére


ciry
őstag

Hányok az ilyenektől

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21530) F_Zolee válasza Target78hu (#21524) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezen kell eugabeszéknek csámcsogni. XM8 Protot kevesebb, mint két óra alatt kivitte platinára. Nekem ugyan ehhez 15 óra kellett de biztos én vagyok a furcsa. :C

(#21531) bul07


bul07
nagyúr

baze nem hiszem el olyan csalóval találkoztam hogy nem is hiszem el áthelyezte az embereket vagy mifene
leírni hosszú lenne de felvetem a történéseket csak kell egy jó óra mire felmegy a youtube-ra (lassú a feltöltésem ez van)
de egy kép végéről
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21532) szabi62 válasza F_Zolee (#21530) üzenetére


szabi62
csendes tag

Az még plussz érdekesség, hogy majdnem minden fegyverrel kb. 80%-ban headsotot lő :F

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21533) harry3


harry3
őstag

Ma annyira nem tudok játszani, de már két hete vergődök 26-27 között. Ma egy ilyennel találkoztam és még integetett is a kezével.
Biztos elfáradt
Hogy lehet a legkönnyebben megcsinálni a roadkillt? Már mióta próbálkozok, de egyszerűen nem meg, mindig elmegyek az ember mellett. Helikoptert sem tudom lelőni RPG-vel.
Mindig van egy kicsi híja.

(#21526) Źşë': :Y

[ Szerkesztve ]

(#21534) F_Zolee válasza szabi62 (#21532) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt nem is figyeltem. ;] De most, hogy mondod valóban.

(#21535) szabi62 válasza harry3 (#21533) üzenetére


szabi62
csendes tag

A helit úgy a legkönnyebb, hogy előtte tracerrel meglövöd, az majd rávezeti az RPG-t :))

A roadkill legkönnyebben a quaddal ment nekem .... igyekezz középre venni a gyalogost :DD

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21536) ciry válasza bul07 (#21531) üzenetére


ciry
őstag

Pont ilyennel találkoztam ma, andoid vagy mi a f...om volt a neve.
Mintha teleportálgatott volna minket...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21537) bul07


bul07
nagyúr

helyzet Isla Inocentes pálya utolsó két m-com én a védő oldalon voltam
és a két videó (valamiért kicsit akad egy két helyen nem tudom miért)
youtube , youtube

na ha ere valaki magyarázatot tud adni persze azon kívül hogy egy újabb fajta csalás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21538) ciry válasza bul07 (#21537) üzenetére


ciry
őstag

Ugyanez volt velem is: helizek Atacaman, majd a B pont UAV-jára kerültem squadostól, majd térképek kivülre meg ilyenek.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21539) Def26 válasza bul07 (#21537) üzenetére


Def26
félisten

Beszarok... Lehet, hogy ez a level 50 -es klub kiváltsága. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21540) Target78hu válasza bul07 (#21537) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nem gyenge... alig féléves a bécé oszt agyon van má hekkelve ,szomorú :S
Fear combatot szerettem régen ,de ott is tönkre vágták a gyö.csíterek ,bár nem fél év alatt.

hkv.hu

(#21541) Źşë' válasza bul07 (#21537) üzenetére


Źşë'
addikt

na egyszer még az elején uezt írtam nektek, h atakama deserten én is kajak így jártam, eleinte azt hittem h lag... ki tudja lehet uaz a gyerek volt ott valahol aki nálam anno

fura volt mert egy helyre termett mindenki, egy zöld konténer szerű akármibe, és mikor a tank belelőtt csak úgy repdestek a testek szanaszét :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21542) Zolás válasza bul07 (#21537) üzenetére


Zolás
addikt

Na ilyennel még nem futottam össze :DDD Igaz nem játszok mostanában annyit mert egyedül már uncsi haverok meg nem vették meg de eddig összesen 1 csiterrel találkoztam. Mondjuk az csak pisztollyal ment és egyszer se halt meg :DDD
Remélem jön valami peccs és elmennek a sunyiba a kis rohadékok.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21543) ciry válasza Zolás (#21542) üzenetére


ciry
őstag

Nagyon fura volt egyszer itt, egyszer itt, egyszer ott teremni, de érdekes, hogy odakerült mindig 1-1 enemy is, akit szépet ledaráltunk :P
Volt, hogy a pályán kivül halt ki az osztag...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21544) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a jó büdös csaló programokba.....most toltuk Tóbival és van valami uj csalás.....srác ment kocsival és mindenki elé teleportált és áthajtott a népeken....a PB meg lapitott mint szar a gazba..... :W , akkora a fejem mint állat... :(( admin meg sehol.... :(( :W

(#21545) bul07


bul07
nagyúr

ugyanaz a szerver(kedvenc helyem volt eddig) és megint jelen volt egy két cheater

félelmetes az volt hogy jelen volt egy admin is de nem tudott vele mit csinálni ha ki is rakta visszajött (lehet balf@sz volt ő is)

remélem nem szaporodnak meg ezek az esetek mert a MW2-őt is a csalók miatt hagytam ott azt meg nem igen lehet elvárni hogy napi 24órába jelen legyen egy admin hogy rakja ki ezeket
arról nem is beszélve hogy most akarnak majd újabb pénzmagot elkérni 4pályáért
ki fog fizetni érte ha tele lesz minden szerver csalóval

youtube
aki játszik tudja melyik pálya és hogy semmi keresnivalója ejtőernyősnek a levegőbe

(#21544) Giinos
nézd meg a videóimat ugyan ez volt nálad is

menjenek oda ahova gondolom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21546) gergo0328 válasza bul07 (#21545) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen-igen...de a legjobb az egészben az hogy a csaló kiválasztott egy embert(köztük volt everest is[aki nem ismerné magyar játékos és mumbletárs...nem csaló] és ő ment a kocsival és mindig elételeporltáltak az emberek.(acepin lett a vége.) szval nem a csaló nyert hanem az akit kiválasztott...evere3st csak a W-t nyomta és kill...kill...kill... ennyi volt a játéka. Ha már vki vesz egy cheat-et akkor legalább magára használja.

most mondta everest hogy ő vezetett és a srác beszállt mellé és így ő is kapott pontot.

kép és videó:kép.
videó. istenem egy csomó játéknál már éjjel kijavítják az ilyen dolgokat.

(#21547) WhiteWalker válasza bul07 (#21545) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ilyen is volt ,igen,egy kis magasugrás ejtőernyővel :W , ha egy többször előfordul,aszem teszem a játékot az apróhirdetésekbe....Ez volt a GTA IV-gyel is...a csalók miatt hagytam abba.... :((

Na ez a durva,erről beszéltem , amit gergő linkelt fentebb videot....

[ Szerkesztve ]

(#21548) harry3 válasza szabi62 (#21535) üzenetére


harry3
őstag

Az a baj, hogy tracerrel sem tudom eltalálni. :)
Újabb bogár:
[link]

(#21549) Źşë' válasza gergo0328 (#21546) üzenetére


Źşë'
addikt

elég elkeserítő, utóbbi 1 hétben kb 10x annyi csíter lett mint amennyi eddig volt :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21550) gergo0328 válasza Źşë' (#21549) üzenetére


gergo0328
senior tag

így van... k.rva idegesiítő....Döme mondta h fizetünk a játékért és azt kapjuk.... Normális PB-t nem tudnak csinálni. mennyire igaza van...már nam az idegesít h bugos a játék hanem az h sok a cheater. én is ezért hagytam ott az MW2-őt -.-''''"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.