Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20901) lala42 válasza r-chee (#20900) üzenetére


lala42
őstag

Köszi, megjavult. nem tudom, mi a nyavaja volt vele. Már jó. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20902) Źşë' válasza Def26 (#20897) üzenetére


Źşë'
addikt

pár jobbat berakok még :))

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

bocs ha picit túlzásba estem, akit érdekel megnézheti ezeket, a legjobbakat válogattam össze ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20903) Zolás válasza Źşë' (#20902) üzenetére


Zolás
addikt

Tényleg sok egy kicsit de nagyon jó mindegyik :DDD 9esbe ha nem lenne benne a kezed még extrém háttérnek is jó lenne :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20904) Źşë' válasza Zolás (#20903) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja előttem a tracert ás kapásból tárazott, én meg gyorsan lekaptam, fejreállt vele valaki :D azt eldölt a heli XD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20905) kacsyx válasza Źşë' (#20902) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az első kép már csak a chatbox miatt is érdekes :DDD

(#20906) Źşë' válasza kacsyx (#20905) üzenetére


Źşë'
addikt

igen :)) gyerek szövegel... :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20907) ciry válasza Źşë' (#20902) üzenetére


ciry
őstag

Jó képek, el sem tudom képzelni, hogy az utolsóval mi történt :Y
Az biztos nem utálod Atacamat :D
Nekem itt intett búcsút az egyik áldozatom [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20908) eugabesz


eugabesz
őstag

Megértem,hogy vesztettek,de nem kéne ennyire kiborulni...[link]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20909) Def26 válasza Źşë' (#20902) üzenetére


Def26
félisten

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20910) Def26


Def26
félisten

Tegnap voltam egy szerveren ahol belépésemkor egyből közölték, hogy ők bizony most nemesis és payback érmeket szereznek egymástól, úgyhogy ha jót akarok akkor ne szóljak (lőjek) bele a dolgokba. Ha ők végeztek akkor jöhetek én is. :DDD Mondom fasza, már ilyen is van?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20911) bunfi válasza Def26 (#20910) üzenetére


bunfi
őstag

Igen. Ezt a jelenséget a valve játékokban már el is nevezték, ez az achievement farming. Szánalmas tevékenység, a e-penis sem nő tőle és attól még, hogy van egy rakat nemesis/payback pinem (gondolom a kitüntetéshez kellett) nem biztos hogy tudok játszani. A platina csillagokra is ugyanez az igaz...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20912) Źşë' válasza lala42 (#20876) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet ő nem lagzik, mert azon szerencsések közé tartozik akiknek a hazájukban lehet official bc2 szerver :DDD
nem láttam am semmi csítre utaló jelet : ) ahogy nézem inkább rushol, ott sok xpt lehet szerezni

(#20907) ciry mintha odaszögezték volna azzal a lmgvel :D, vididben búcsút int és eltávozik sorainkból! :)) kewl! :D am sok ilyen érdekes bug van benne, meglövöm és repül 5-20 métert :DDD

(#20908) eugabesz mi lelte :D felkötötte magát egy villanyoszlopra? biztos visszahozhatatlanul vesztésre állt xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20913) r-chee válasza Def26 (#20910) üzenetére


r-chee
őstag

Vannak furcsa szerverek, nah. És sok elindult abba az irányba, hogy fegyvereket tiltanak le teljesen, vagy csak pár adott fegyverrel lehet menni, különben BAN. Sok helyen admin jelenléte mellett szénné lőheted a játékosokat rakétavetővel, és bézrépelhetsz is, az admin nem tesz semit, pedig kint fityeg a szabályuk, hogy No CG meg No Baserape :). Vagy lelövöd az admin-t v. a haverját aztán BooAaaaNn :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20914) Źşë'


Źşë'
addikt

ez sem rossz :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20915) Źşë' válasza Źşë' (#20914) üzenetére


Źşë'
addikt

huhh most nézem, 1 nap még hátra és 1000 napos leszek!!! :C :)) :C de az is lehet h most délben? :DDD

(#20916) Def26 poénos lenne :DDD ott szteppelni a kis rotorján : ))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20916) Def26 válasza r-chee (#20913) üzenetére


Def26
félisten

Voltam olyanon ahol tiltva van a combat 870 és messzire lövés kiegészítő. Erre egyszer mivel szednek le? Qrva messziről combat 870 -el. :DDD

Źşë': Ezt vajon meg lehet csinálni UAV -vel is? :U :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20917) glspeter1 válasza BalaNce87 (#20880) üzenetére


glspeter1
őstag

Ezen behaltam :DDD :DDD
Nem kell mást tennetek mint napi 16!!!! órát játszani és tadam! :C

30/5-ös stat ? Az meg micsoda ? :D

[link]
[link]
[link]

:))

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#20918) Źşë' válasza glspeter1 (#20917) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk az a 104 kill az tényleg hihetetlen :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20919) r-chee válasza Def26 (#20916) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem egyszer sikerült úgy felállnom UAV tetejére, hogy magasra felvitt. Közejátszott a szerencse és az, hogy srác függőlegesen felfelé indult el vele, nem srégen fel.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20920) F_Zolee válasza Źşë' (#20918) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem az eddigi legjobb is csak 72 volt rohangálva fel-alá.

(#20921) Źşë' válasza F_Zolee (#20920) üzenetére


Źşë'
addikt

valahogy nekem is így, most picit kiakadtam, egy szerveren előjöttek az eddig megismert bugok szinte mind1ike.... hcban magnummal nem ölt meg az m95 egy embert, olyan golyóelveszéseim voltak h csak na, nem is beszélve g gl-el mögé lőttem és semmi

ez a white pass nevű map rush modban akkora egy gáz, kimeríti a baserape fogalmát... nem tudom megérteni a fejlesztők ezt hogy a f*szba gondolták komolyan?! sniperek nézik a támadók bázisát, az összes utat!, ha jobbról akarok támadni, már ott bujkálnak a dzsindzsásban, és várják az embert h lelőhessék, iszonyat szánalom...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20922) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ha már ennyire "képesek" vagyunk akkor én is bevezetek egy fogalmat. :D Na ki találja el először? ;]

(#20923) Źşë' válasza F_Zolee (#20922) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom mire gondolsz : ) de ha cg noobra, akk sztem az a rakétánál látszó csík az sztem a bradley lövege, szép a térkép, mindenki bámul befelé mintha muszáj lenne :s erre miért nem lehet engedni h akkor az ellenség bázisára teremjenek, vagy ha nem is oda akk legalább egy szétszórt helyre...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20924) F_Zolee válasza Źşë' (#20923) üzenetére


F_Zolee
veterán

Várom még a megoldást. Nem volt jó a tipped. ;]

(#20925) harry3 válasza F_Zolee (#20922) üzenetére


harry3
őstag

Talán azt kell nézni, hogy előbb van a robbanás, mint ahogy a rakéta becsapódik? Lagg?

(#20926) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na ne gyerekek. Ennyire azért nem nehéz. :C Továbbra is jelentkezhet valaki a megfejtéssel.

[ Szerkesztve ]

(#20927) Madn!ght válasza F_Zolee (#20926) üzenetére


Madn!ght
addikt

Baserape, de 1000-rel. :P :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20928) r-chee válasza F_Zolee (#20922) üzenetére


r-chee
őstag

Ööö...csendélet? :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20929) F_Zolee válasza Madn!ght (#20927) üzenetére


F_Zolee
veterán

Végre megvan a nyertes. Sosem volt mégy ilyen szoros küzdelem az elsőségért. :C :DDD Még annyi, hogy lehet a basecamp egyik alfaja is de elfogadjuk a választ. :) Mint látható a képen én elzárkózom az ilyen fajta cselekedetektől de sokak vérszemet kapnak és kiélik a pont/kill gyűjtési hajlamukat.

[ Szerkesztve ]

(#20930) Źşë' válasza F_Zolee (#20929) üzenetére


Źşë'
addikt

de azt írtad h bevezetsz egy új fogalmat :D ez nem új, már elavult :DDD

visszaolvasva nincs benne az új, de én úgy gondoltam h új, amit te magad találtál ki :)) igaz a cg noob se új fogalom :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20931) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Voltam egy szerveren (nevét nemtoom sajnos) ,amin egy érdekes cucc futott : [link]. Mega kill :D

hkv.hu

(#20932) F_Zolee válasza Źşë' (#20930) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jól látod nem szerepelt benne az új szó. Kicsit összetetten kellett nézni, hogy minden pont a miénk és rajtam kívül mindenki az ellen bázisának bejárata köré gyűlt kártyázni. :) Nem tudom neked, hogy jött le a cg núb ebből. ;]

(#20933) Ironing


Ironing
tag

Helló emberek, lehet valahogy csatlakozni a bagázshoz, mert eddig csak olvasgattam a fórumot és egyedül játszottam, de azért jobb ha ismerősökkel van az ember. Szal van TS vagy ilyesmi, akkor szívesen csatlakoznék, és vegyetek fel barátnak ha arra tévedtek :P "IroningHUN" a becses nevem játékon belül ;)

(#20934) Madn!ght válasza F_Zolee (#20929) üzenetére


Madn!ght
addikt

:Đ Mit nyertem?! Mit nyertem?! :Đ
:))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20935) Def26 válasza Madn!ght (#20934) üzenetére


Def26
félisten

Őt, ráadásul napszaktól függően választhatsz. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20936) F_Zolee válasza Madn!ght (#20934) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nyertél egy 3 hónapos cigánygyereket. Átvétele 3 napon belül lehetséges. Amennyiben ez nem történik meg, úgy postázzuk a családot is. :DDD ;] :DD

(#20937) Źşë' válasza F_Zolee (#20936) üzenetére


Źşë'
addikt

lol :DDD :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20938) Madn!ght válasza F_Zolee (#20936) üzenetére


Madn!ght
addikt

Inkább nem reagálok rá, mert kitesznek egy napra mint az egyik cimbit. :D

Inkább ezt a sunát szerezd meg nekem. :P

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20939) F_Zolee válasza Madn!ght (#20938) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyen árut nem szoktam tovább adni. :DDD Esetleg még felajánlhatok egy teleszkópos fogpiszkálót. :D

(#20940) lala42 válasza F_Zolee (#20922) üzenetére


lala42
őstag

A Berlin melletti légihíd :DDD :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20941) eugabesz válasza Madn!ght (#20938) üzenetére


eugabesz
őstag

Hagyd a fenébe...azt is unja már valaki. :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20942) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!

Ezt nézzétek:) Milyen jót lehet zúzni a tájat a játékban:))):P

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20943) Źşë' válasza medvezsolt (#20942) üzenetére


Źşë'
addikt

leépült a laguna :D

sztetek ez tiszta játék lehetett?! ezt a srácot említettem nemrég, h mondta nekem h csíthez nyúl mert a játék már nem tud újat mutatni :DDD majd megkérdezem tőle

+egy két kép, utóbbin megtetszett a fény/árnyék effekt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20944) mj111-hun válasza Źşë' (#20943) üzenetére


mj111-hun
csendes tag

Kizárt hogy tiszta legyen.
Ki ez a srác??

(#20945) Mrdevil válasza Madn!ght (#20938) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vigyázz azzal a csajjal,biztos valami biotikus képessége is van.Ahogy látom egyenesen a Mass Effect2-ből lépett ki. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20946) medvezsolt válasza Źşë' (#20943) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Szépen leépítettük , jaja:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20947) Źşë' válasza mj111-hun (#20944) üzenetére


Źşë'
addikt

német ismerős :))

háhá 1000 napos lettem :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20948) ADAM1337 válasza Źşë' (#20943) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond hogy nem látjuk a pineket mert nagyon bénák ellen tankozással simán elképzelhető a stat, simán gyalogosként már hihetetlen főleg ezzel a fegyoval.ű

(#20949) r-chee: "csak a testemen keresztül" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20949) r-chee


r-chee
őstag

A katona, aki lassan egyé válik az épülettel:

Źşë' : Nekem sem jönne rosszul a körök végén 37000 pontocska, akkor talán ki tudnék lépni a 35-ös rang csapdájából :U . 1200-2500 pontokkal igen csak lassan gördülök előre a 200000 pont felé, hogy átléphessek 36-ba.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20950) Źşë' válasza ADAM1337 (#20948) üzenetére


Źşë'
addikt

ha 48perces lett volna a kör, akkor a kör alatt egymás után lőtte volna az embereket, ez mennyire elképzelhető? 191frag! :)) senkit sem szedsz ki te így még tankkal sem! legalább 500as volt a ticket, + ilyen 32fős szeró lehetett, amúgy ott vannak a pinek, enginer smg+sok headshoot

még 1 kép amin már a neve is látszik

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.