Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21601) r-chee válasza gergo0328 (#21598) üzenetére


r-chee
őstag

Csak az a nagy kérdés, ha egy hack progi a hozzáféréssel, a progi által használt IP, portok, miegymás ismeretében tud-e valami hosszú távú védelmet kialakítani a DICE, PB, PBBbans...?? Mert lehet, hogy pár dolgot megváltoztatnak a csítkészítők, és mehet minden a régiben.

Más: http://bfbcs.com-on a majdnem egy hónapja elavult statisztikámat sikerült befrissítenem naprakészre. Cirka 10 percig nyomogattam az Update gombot, mire az 500 sorbanállóból (Queue) az első lettem és egy oldalfrissítéssel megjelentek a friss adataim :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21602) gergo0328 válasza r-chee (#21601) üzenetére


gergo0328
senior tag

elég ha 499.vagy és vársz 20 percet és tadaaam. :DD

(#21603) r-chee válasza gergo0328 (#21602) üzenetére


r-chee
őstag

Hátőőő...minél gyorsabban le akartam tudni a dolgot :D .

Visszatérve csíterekhez: ezek gond nélkül játszhatnak PB ON ranked szervereken, még PBBans is figyelhet mellette, nem gond nekik...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21604) F_Zolee válasza r-chee (#21603) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én alapba csak Ranked+PB-s szerverre járok fel de eddig még csak 1-2 esetben találkoztam csalóval aki tuti, hogy azt csinálta. Az más, hogy közben voltak olyanok akikről nem lehet 100%-ig azt mondani de furcsák voltak. Ez az adminkodós dolgot eléggé elszúrták, mert nincs mód megfigyelni a játékosokat. :(

[ Szerkesztve ]

(#21605) r-chee válasza F_Zolee (#21604) üzenetére


r-chee
őstag

Jó lenne egy spectate mód, hogy szépen körbe lehessen lavírozni a pályákon az emberek között, vagy lehetne kiválasztani admin progiban embereket, és a saját szemszögükből nézni a játékukat, vagyis azt látni, amit és ahogy ők látnak.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21606) szabi62 válasza r-chee (#21597) üzenetére


szabi62
csendes tag

Az R22 szerverpatch kijött, és pl. a Battlefield.hu szervere már úgy megy :DD

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21607) Def26 válasza r-chee (#21605) üzenetére


Def26
félisten

Persze, hogy elnézzétek a taktikákat. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21608) harry3


harry3
őstag

Csaló a csaló ellen, az elmúlt fél órában:
[link]

(#21609) Def26 válasza harry3 (#21608) üzenetére


Def26
félisten

Ezen nagyon jót nevettem. El tudom képzelni mit gondolhatott a többi "egyszerű" ember a szerveren. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21610) harry3 válasza Def26 (#21609) üzenetére


harry3
őstag

AnArchY mindig eltalált, én meg biztattam SCORE_88-at, hogy lője le. :DDD Aztán egy squadba kerültem vele, egy !!CSALÓVAL!!, akkor akartam kilépni, de mindkettőjüket kickelték.

(#21611) r-chee válasza Def26 (#21607) üzenetére


r-chee
őstag

Ha nézném a taktikákat, attól még nem biztos, hogy meg is tudnám csinálni. :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21612) Def26 válasza harry3 (#21610) üzenetére


Def26
félisten

Látom azért ott van Xbull is. most nem is tudom hirtelen melyikőtök az. Ez amúgy melyik szerver?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21613) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok !

Level of Detail:max
Texture Quality:max
AA:*4,vagy amit bír...
AF:*16
minden más-off
mindez DX10-ben 1920*1080-ban.

Ezen beállításokkal milyen fps-t kapnék 5850-el?

driverek milyenek?kell hotfix meg ilyenek?

lag van v. teljesen simán fut?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#21614) SzlobiG válasza SZKEBE75 (#21613) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ha meghúzod akkor kb olyan átlag 60 fps körül lenne bár az 5870 jobb már csak a szűrők miatt is, a másik meg kevés a procid 4magost igencsak szereti bc2 szal az is közre játszik a kevesebb fps miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21615) lala42


lala42
őstag

Azt hiszem ez megnyugtató a tiszta becsületes béna játékhozzáállásra :DDD ;]
A smiley-re katt :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21616) lala42


lala42
őstag

Egyébként meglepően vannak kimagasló K/D arányok becsületes módon is. :K
A minap a saját szememmel láttam, amikor a gyerkőc - a fiam - 62/0-ás arányt ért el. Ekkor valszeg automata kidobta a szerverről. HC-volt. Csipázott a gyerek és Atacama-nál az első m-com meletti dombtetőről aprította az ellent a 3.m-comnál. M-24 4 vonás emelés és hullottak. Nem csítelt, mert egy lemezünk van és nem kockáztatok meg 10 rugót, hogy elvegyék. :N Igaz ovodás korától fps-ezik, OFP, ArMAA Bf összes sorozata Cod összes ( MW-2 nem). Il-2, Lock-on ugyan nem fps, de ott is jól teljesít.
Nem fizettünk csitért, sem más baromságokért. (kell a pínz a kajára :DDD )
Szóval vannak kimagasló statok, de neki sem minden alkalommal sikerül ez. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21617) bul07 válasza Def26 (#21612) üzenetére


bul07
nagyúr

ez a szerver az
[link]

szerver adminoktól kérdezném hogy ha ezzel rak ki azt ember csinálta vagy a pb magától
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21618) mackosajt válasza bul07 (#21617) üzenetére


mackosajt
addikt

pb hiba miatt rúgott ki a pb.
Valamit hiába kérdezett a kliensedtől a szerveren futó rész, nem kapta meg, és így válaszolt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21619) Audifan válasza SzlobiG (#21614) üzenetére


Audifan
tag

A Q8400 4 magos. nem?! :D

[ Szerkesztve ]

(#21620) SZKEBE75 válasza Audifan (#21619) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Néha nem merek már tanácsot kérni....

Q8400

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#21621) gabipaci válasza szabi62 (#21606) üzenetére


gabipaci
addikt

Hu, az tok jo, de :
"BFBC2 R22 Update
Sep 26 2010 16:00:50 by ShiningFalcon
The R22 update for Battlefield Bad Company 2 has now been installed. "
csak nem volt lehetosegem beirni, sorry, amienk hamarabb ment ugy :R

Logitech hardware tester

(#21622) SzlobiG válasza Audifan (#21619) üzenetére


SzlobiG
félisten

Benéztem E8400-at láttam.:B:D De azt is meg kell húzni attól független.:)

(#21623) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Mi a '"!!%%//= van ezzel a rohadt játékkal :F
Az összes szerveren méterekre mellé kell lőnöm hogy eltaláljak valakit......
Ráadásul már 5x dob ki az asztalra mikor meghalok......

Szét fogom verni az egeremet ha ez sokáig így megy.....

[ Szerkesztve ]

(#21624) bul07 válasza Illusion1010 (#21623) üzenetére


bul07
nagyúr

elé mögé lövésre ezt a hozzászólást javaslom sokat segíthet

kidobálásra nincs ötletem nálam is néha előjön hetente párszor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21625) gergo0328 válasza lala42 (#21616) üzenetére


gergo0328
senior tag

a Te fiadnak a vérébe ivódott az FPS játék :D (hála neked):D

(#21626) bul07


bul07
nagyúr

[link]
az utolsó írása után gondoltam azt hogy felesleges volt írnom egy sort is
végén igaz nyertük a pályát de félelmetes hogy egyesekbe ennyi értelem sem szorult
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21627) Illusion1010 válasza bul07 (#21624) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igen olvastam, hogy elő szokott fordulni másoknál is, de nekem eddig egyszer sem.

A mellé lövések valami hálózati hiba okozta, mert már megszűnt :D

:R

(#21628) BF.hu admin válasza bul07 (#21624) üzenetére


BF.hu admin
csendes tag

Igen hat ezzel az a gond hogy belagoltatja a szervert es jatszhatatlan lesz az egesz.

(#21629) Ironing


Ironing
tag

Hali

Lenne egy problémám
egy idő után (max fél óra) 999 lesz a pingem és még a menü is elkezd akadni BC2-ben, ha vki tud légyszi segítsen. Minden szerveren ilyen a helyzet... Lentebb a konfigom

intel pentium D 2.80 GHz
Ati 5670 1GB
2GB RAM
win7
5 megabites nettel

(#21630) bul07 válasza BF.hu admin (#21628) üzenetére


bul07
nagyúr

nem tudom ezeket a módosításokat igen sokan használják
én még nem tapasztaltam hogy pont e miatt laggolna a szerver
pb se dobot ki még ezért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21631) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Pár képecske.

Felakasztva:

Mire gondolhatott?

Legtöbb killem:

Legjob K/D:

Legtöbb pont:

(#21632) BF.hu admin válasza bul07 (#21630) üzenetére


BF.hu admin
csendes tag

Igen? A pb akkor fog kidobni erte ha beadjak neki a parametereket hogy ha bent van azon 2sor akkor kirak. Viszont aki azt a tweaket hasznalja nem veszi eszre hogy a szerver laggol vagy jatszhatatlan,ez mellett meg nem fair a tobbi jatekossal szemben.

(#21633) Zolás válasza Ironing (#21629) üzenetére


Zolás
addikt

Az a proci igen karcsú a játékhoz. Ez a 4 magot szereti de nagyon. Még egy jól megcibált 2magos is elég neki, de 1 mag az max reggeli :DDD
Ami a fél órát illeti nem melegszik túl a proci?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21634) harry3


harry3
őstag

Biztos, hogy nem a reflexük jó. Csaló a csaló ellen(megint):
[link]
A csapatunkban lévő gyöngyszem kilépett, de a védőknél maradt és a játék végére 90 körüli volt a killek száma.

[ Szerkesztve ]

(#21635) gergo0328 válasza harry3 (#21634) üzenetére


gergo0328
senior tag

tiszta szánalom ez a játék...

(#21636) Target78hu válasza harry3 (#21634) üzenetére


Target78hu
aktív tag

AA prexif nem a csít oldal rövidítése ? :D Bár lehet csak én gondolom mögé mittomén.
Ma kicsit lűttem pár törököt SVU-val [link] egész jó kiegyenlített meccsek voltak néha :)

hkv.hu

(#21637) Źşë'


Źşë'
addikt

uav+scope mekkora állatság :DDD nem hittem volna h ekkorát lehet vele fleselni! eddig at hittem h amelyik uavot nem látom, és könnyedén leszed az csiter, de ezek után :D egy kör alatt valami 15 killt csináltam islán :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21638) Audifan válasza Target78hu (#21636) üzenetére


Audifan
tag

Eltaláltad :) , sajnos :(

(#21639) Def26 válasza Źşë' (#21637) üzenetére


Def26
félisten

Én is mostanában kezdtem el használni. De én nem ölök vele, hanem az m-comot lövöldözöm. :DDD 10 lövés 1 m-com.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21640) madgie válasza Def26 (#21639) üzenetére


madgie
titán

Atacama-n ezer éve úgy nyomom a UAV-t, jó móka (főleg a legvégén, ott plusz még távolról lehet aprítani a tankokat. Volt olyan kör, hogy tízet kilőttem ott a végin') :)

(#21641) Def26 válasza madgie (#21640) üzenetére


Def26
félisten

Szemét camper. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21642) madgie válasza Def26 (#21641) üzenetére


madgie
titán

Én csak a saját tankjainkat fedezem :D

Bár néha olyan balf@szok Arica-n is az elején, hogy be kell írnom chat-be, hogy "no enemy tanks, go to the B", mert a drágák a domb mögött lapítanak, holott két perce kijúévíztem az összes ellenséges tankot. Neeem, megvárják, míg jön a következő adag, addig meg leszed engem is egy csipa a kezelőnél :)

(#21643) harry3 válasza Target78hu (#21636) üzenetére


harry3
őstag

Valami olyasmi, mert a az ellenfélnek írták, hogy mit használ, az simán beírta, hogy AA, felmegy az ember este egy kicsit játszani lefekvés előtt és ez fogadja. :Y

(#21644) madgie válasza harry3 (#21643) üzenetére


madgie
titán

Engem reggel fogadott egy srác azzal, hogy assaultként elhatározta, hogy senki nem lehet csipa, mert ő elfüstöli. Értem, oké, nem kell nyolc csipa, de Atacama-n igenis jól lehet jobbról, az égő roncstól fedezni a többieket. Mondom, jó, váltok, megnézzük mit szól. Ment tovább a többiekre: ha egy szem csipa is volt ő odarohant, követte és füstgránátot lőtt nonstop. Baromi sokat segített így a támadásban, nulla killel...

(#21645) harry3 válasza madgie (#21644) üzenetére


harry3
őstag

LoL Ettől jól érezte magát vagy jobban telt a nap többi része? Micsoda józan gondolkodás.

(#21646) madgie válasza madgie (#21644) üzenetére


madgie
titán

Jobbról=balról, mi van velem? :D

(#21647) bul07 válasza madgie (#21644) üzenetére


bul07
nagyúr

ezt én is így szoktam főleg ha mar 3-nál több van a csapatomba támadásnál ha már ő elrontja a játékélményt azzal hogy nem támad akkor én is az övét
védésnél nem zavar annyira de ha ott villog mellette a m-com és nem mozdul felé(persze ha már futnak vagy 3-4en akkor oké) csak távcsövezik tovább biztos hogy team kill-be megölöm
nem véletlen van mát közel 1000 team kill-em

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21648) madgie válasza bul07 (#21647) üzenetére


madgie
titán

Mondtam, hogy megértem, ha sok csipa van és annak a háromnegyede is használhatatlan. De akkor én vezetettem a scoreboard-ot, szépen fedeztem a bal oldalt előretámadókat, spotoltam, kill assist, ami kell. Ilyenkor tök értelmetlen elfüstölni az embert, nem?

(#21649) bul07 válasza madgie (#21648) üzenetére


bul07
nagyúr

persze amit írtam HC-re igaz mert sima szerveren más ott a piros pöttyre való lövöldözés a menő így kell pár távcsöves
a múltkor felmentem egy normál szervere elkezdtem a pöttyökre lövöldözni lett is hirtelen egy 11:0 arányom ekkora már mindenki csalózott amibe részbe igazuk is volt mert én piros pöttyre lőttem egy csaló meg kockára nem sok különbség van közte

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21650) Zolás válasza bul07 (#21649) üzenetére


Zolás
addikt

Pedig a piros pöttyös az igazi :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.