Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21101) Def26 válasza madgie (#21100) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom, nekem a GOL sem jött be. Megszoktam ahogy az M24 mozog, és mindig rászámítom azt a kis magasságot, hogy meglegyen a fejlövés. Már nagyon jól megy, elég sokszor a futó ellent is leszedem egy lövéssel marksmann headshottal. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21102) madgie válasza Def26 (#21101) üzenetére


madgie
titán

Elhiszem, én is az M24-et szeretem a legjobban, vagyis inkább azt szoktam meg. A legpontosabb az M95-tel vagyok, mert az annyira lassú, hogy kétszer meggondolja az ember, mire lőjön :D

(#21103) Target78hu válasza zack (#21099) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A GOL nekem se jön be ,ezért is hagytam most a "végére" a recon kasztnak ,mert banga könnyű vele összeszedni a platinát. Eddig fav nekem közelre(távolra is) az SVU ,távolra meg inkább az SV98 +a vss is jó csak mivel nem szoktak lőszert adni általában az assaultok ,így hamar egy szál pisztollyal kell rohambilizni sűrű áj níd emmó felkiáltás közepette :D

hkv.hu

(#21104) Źşë' válasza zack (#21099) üzenetére


Źşë'
addikt

Gol nagyon pontos, túlságosan is talán. Azzal sokkal előbb nyírok ki valakit mint a többivel, ezért az a fav reconnál nekem. Most az M95 van terítéken, de lassú, és néha elég érdekes lövéseket adok le vele, sokszor nem is halálos, hál ég lassan megvan a platina, aztán meg lerakom egy időre :D megvan már a golra,, m24re, sv98ra, és most meglesz az m95 is
T88 picit érdekes még, de talán a köv az lesz : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21105) Target78hu válasza Źşë' (#21104) üzenetére


Target78hu
aktív tag

T88 szuper csak rá kell érezni ;)

hkv.hu

(#21106) BalaNce87 válasza Target78hu (#21103) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én ezért rakom be az ammo upgradet és akkor szarom le az assaultokat, sajnos megszoktam hogy nem adnak, bár alapból kevés töltény van hozzá szerintem. Amúgy sokszor jobb messzire az svu vagy t88, mivel ott van két lehetőséged lőni, az m24-el lősz egyet azt utána elbújik az illető, meg néha 1 golyós fejest is lehet lőni az automatákkal. VSS-re rákaptam, szerintem azzal lehet a legdinamikusabban játszani és tenni azt amire való a kaszt. Igazából nooboztak le vss miatt, bár nem igazán értem az összes medic és assault fegyó erősebb nála... és persze iszonyat távokat lehet lőni velük, pedig a medic fegyóknak medium rangnek kéne lennie a maxnak, és assaultok közül is csak 1-2-nek kéne pontosnak lennie messzire.
Más téma: Shotgunt ti milyen kaszthoz szoktátok használni én általába assault vagy recon, valahogy többihez nem szükséges részemről, assaultnak azért adom, mert ha mással vagyok megint csak ammo hiányba ütközök.

[ Szerkesztve ]

(#21107) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#21106) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sniperekhez visszatérve az a legviccesebb hogy pont arra alkalmatlanok amire valók azaz messzi távolságból kiszedni az ellent, kb erre alkalmasabb már a shotgun. :U

(#21108) zack válasza BalaNce87 (#21106) üzenetére


zack
nagyúr

Én a shotit még csak most tanulom, de nekem elég szokott lenni a 16db lőszer amíg meghalok. :) Csipával is szoktam shotizni. Mivel baromi nehéz lőni vele távolra, nem lesz a kedvenc fegyverem. :U
GOL-ra visszatérve, valahogy képtelen vagyok ráérezni. Akkora "U" alakot ír le a lövedék, hogy papír, ceruza, körző kell hogy kiszámítsam mennyi az annyi a fejeshez. Mint a középkorba a hajítógépekkel kb. olyan a GOL-lal célozni. :DDD Közelről még hagyján, de nagy távra...pfff. :( M95-öt nagyon szeretem, jól ráéreztem, és az utóbbi időben lazán lövögettem vele a 260-280 Marksman headshot-okat. De így hogy megvan rá a platina, nincs kihívás, ezért is váltottam. VSS is jó, de távolra gyengus, és gyorsan kifossa a tárat. Rohamcsipa fegyó, és támadni kell vele, megbújni nem igazán jó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21109) Źşë' válasza BalaNce87 (#21107) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nemtom de én viszonylag hatásosan tudom használni, főleg kasztok között taktikázva/ugrálva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21110) ciry


ciry
őstag

Csináltam egy ilyet ma
Reggeli előtt jól esett :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21111) lala42 válasza Def26 (#21083) üzenetére


lala42
őstag

Gepárd M1

M-95 barett

Az 1 a magyr fejlesztés. Melyik is a jobb? ;]

(#21110) ciry

Ja gépesítetten könnyü :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21112) szabi62 válasza lala42 (#21111) üzenetére


szabi62
csendes tag

[link]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21113) lala42 válasza szabi62 (#21112) üzenetére


lala42
őstag

Igen ez az elsőből kifejlesztett cucc. Én ezzel már nem lőttem, sem az első változatával (igaz szerettem volna). Minden esetre ez a romboló puska, az M1 a mesterlövész puska. Ebből is látszik, ( a fejlesztés idejéből ) hogy a szocializmus és vele együtt a Szovjetunió testvérisége összeomlik. Le kellett váltani a Dragunovot. :K Na olyannal lőttem is. Nem volt semmi. Igaz nem képzett mesterlövész voltam :N , csak hiénáztam vele. A lővészetvezető megállapította, hogy ez nem az én műfajom. Mármint a sniperkedés. :DDD De jó volt vele puffogtatni. :C :R off.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21114) ADAM1337 válasza Def26 (#21096) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megkérhetlek egy szívességre ?
Futtatnál egy msi afterburner vagy evga precision-t a háttérbe hogy mennyin teker bc2 alatt a vga-d ergo a gpu usage a lényeg, csak hogy teker-e 80-90%-on mert különböző fórumokon azt láttam az egész gtx 4xx szériával ilyen baj van a bc2 alatt.

(#21115) r-chee válasza zack (#21108) üzenetére


r-chee
őstag

A GOL-lal való célzásnál egyáltalán nincs ilyen probléma, amit felvázoltál. Mindegyik sniper fegyónál ráérzés kérdése a sikeres találat ;) . Célzáskor pillanatok alatt felmérsz és döntesz, attól függően, hogy az ellen milyen távolságban van, stabilan áll-e egyhelyben, vagy olyan helyzetben áll-e, ahol várható elmozdulás oldalirányban, fut-e, ha fut, egyenes terepen halad, vagy várható, hogy egy tereptárgy vagy gödör miatt "szintezés" vagy irányváltás lesz-e nála... Ha találatot akarsz, azért ezeket érdemes gyorsan átgondolni, nem csak vaktában lőni :) .

Tankoknál is, ha az ember érzi a távolságot és kitapasztalja, hogy a célra tartva milyen osztásnál meddgi repül el a lövedék, akkor rutinból lehet nyomatni, hogy ellen távol, hatodik osztásig fel és tűz és killing an enemy :) (már ahol van osztás a szálkeresztnél) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21116) Źşë' válasza r-chee (#21115) üzenetére


Źşë'
addikt

meg helire vadászva tankokból :DDD azt szeretem, de sokszor nagyon nehéz, mert ahogy írtad sebesség függvénye is, és kiszámolni h mikor találkozik a löveg a helivel, nem 1xű
múltkor lőtt egy heli engemet mint a fene, akkora port csinált és vaktában poron keresztül lőttem le : ) megmenekültem, meg sűrűn használom azt a taktikát is miszerint feljárok tankkal egy dombra/buckára és ezzel megnövelem a függőleges pásztázás távolságát, és máris belefér a közelgő heli a látómezőmbe :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21117) bul07 válasza r-chee (#21115) üzenetére


bul07
nagyúr

figyelembe lehet venni bármit még azt is hogy buggos a map és takarásban van akire célzol csak ugye ez a távcsövön keresztül nem látszik csak lövés után hogy porzik előtte a golyó valamin ha közelebb megyek hozzá akkor látszik hogy a domb takarásába van
távolra főleg mozgóra szerencse kérdése az egész

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21118) Źşë'


Źşë'
addikt

sc szerókat már tudom miért nem kedvelem... most huzamosabb ideig voltam fenn egyiken, és olyan dolgok voltak rajta amitől az elején majdnem abbahagytam a játékot :s lövöm lövöm, és én halok meg kb 5 golyótól.. stb effektus úgy lehacoltak minket mint a huzat 232ticket vs 0... érdekes is volt... ezért is rühellem a spotot, valaki bejelöl és az összes többi már lő is rám, azt sem tudtam honnan a fenéből... csodálkozom rajta h egyesek ezt szeretik kom mondom... am csak azért mentem fel mert egy laguna altas map volt amin szeretek c4ezni, és mivel nagyon akartam bizonyítani h megy ez a gém, most is, maradtam több körön át, de kiakasztottak ezek a dolgok ismét :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21119) ciry válasza lala42 (#21111) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk totál gépesitve nehéz dogtagot szerezni :P
Talán ez megfelel? :)) [link] [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21120) madgie


madgie
titán

Az előbb legránátozott a csapattársam egy medicet, olyan cigánykereket hányt, hogy aszittem besz*rok. Komolyan, tiszta cigánykerék volt. Miért nincs ilyenkor Xfire a gépemen? :)

(#21121) BalaNce87 válasza Źşë' (#21118) üzenetére


BalaNce87
addikt

HC-ba meg az a baj hogy nincs spot én is utálom a spotot nagyon is, de hc-ba aztán keresheted honnan lőtt le a kör végéig bokorban csücsülő recon. A spotot egyszerűen egy squadra kéne leszűrni, pont az lenne a lényege hogy sunyiba bemész a bázisra, de spottal ez lehetetlen, pláne 32-es szerón, mondjuk ebben nem különb a 32-es HC sem, ott aztán nézheted honnan lőttek le amikor a legszarabb smg-k is kicsinálnak 5 golyóból és persze jó messziről, egyszerűen HC-ba nem érezni a fegyverek közti különbséget. Jó a hc de csakis ilyen 15-20 főre, teljesen a szerencsén múlik az egész hogy épp hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#21122) Źşë' válasza madgie (#21120) üzenetére


Źşë'
addikt

mégjobb lenne a beépített videoszerkesztő amivel még felvenni is tudod az elmúlt min 1 percet : )) mint gta4ben, én személy szerint nagyon hiányolom!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21123) Źşë' válasza BalaNce87 (#21121) üzenetére


Źşë'
addikt

az esetek döntő többségében kiszűröm, hang/kép alapján (látom a skulló röppályáját)
meg ha haverral közben beszélgetünk ,általában próbálunk 1másnak segíteni h merre kit láttunk meg stb

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21124) gergo0328 válasza szabi62 (#21112) üzenetére


gergo0328
senior tag

Tiszta aranyos lehet amikor téged simogat a kiscica...

(#21125) BalaNce87 válasza Źşë' (#21123) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen a kommunikáció hozzá tartozna a játékhoz de az sincs megcsinálva rendesen a játékba... úgy én is szívesebben játszanék ha lenne kivel dumálni ki hol.

(#21126) Źşë' válasza BalaNce87 (#21125) üzenetére


Źşë'
addikt

én is ha haverok még többen csatlakoznának, pl van 2 is akiknek elég gyengus a gépük, és jó lenne ha tudnának jönni.. csak sajnálnak gépre költeni :DDD mondjuk 1iknek lehet h lesz új, csak idővel ha tisztázódnak az árfolyamok, és elfogadható árak lesznek, mert már végülis szemezgetett pár hw elemmel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21127) Def26 válasza ADAM1337 (#21114) üzenetére


Def26
félisten

Megnéztem, nálam max. 75% -ig ment. Minden alapon van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21128) ADAM1337 válasza Def26 (#21127) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Átlag mennyi körül mozog ?
Mert nálam sli-vel 40-50% ami siralmas, legalább 80-90% kéne csináltam mérést is ott ha robbanás volt vagy füst stb akkor felmegy a kihasználtság és az fps is ezért érdekelne.

(#21129) Def26 válasza ADAM1337 (#21128) üzenetére


Def26
félisten

Olyan 50-60%. Ati kártyáknál hogy van ez?

SLI meg tudod, hogy mindig szarabbul skálázódik mint egy kártya.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21130) ADAM1337 válasza Def26 (#21129) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen valahogy erre számítottam jó kevés.
80-90körül kéne lennie sokkal több fps van ilyen gpu használat mellett mint 50-60 nál.
Sli-ben crysis warhead és más játékok 95%-ban használják a vga-kat, szóval a bc2 gtx4xx-re nem alkalmas mondjuk úgy kb félgázzal megy nálad is.

(#21131) Def26 válasza ADAM1337 (#21130) üzenetére


Def26
félisten

Átneveztem crysis.exe -re a játékindító exe -t de az sem hozott változást. Viszont most elfelejtettem mi volt az exe eredeti neve. Leírná valaki és akkor visszanevezem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21132) ADAM1337 válasza Def26 (#21131) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

BFBC2Game.exe

(#21133) bul07


bul07
nagyúr

Atacama Desert pálya védő oldal első két m-com
VADS -al szedtem le a heliket volt hogy 4en ültek benne és nem unták meg mindig próbálkoztak
[link]

elég bosszantó hogy minden kis szál gazba beakadok vagy nem lép át egy lépcsőt és e miatt ölnek meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21134) ciry válasza bul07 (#21133) üzenetére


ciry
őstag

Sokszor olyan hülye az ellen, hogy már kinos :F
Főleg külföldi szervereken van ez, igaz tegnap a full tele IRAM-on is sikerült egy 28/3-at összehozni, nem is értem, hogy :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21135) Źşë' válasza bul07 (#21133) üzenetére


Źşë'
addikt

ez engemet is kiakasztott tegnap egy francia szerveren :s meg az is h full 100%os headshootot lőttem, és nem lett belőle semmi.... meg még ezen kívül olyan luftokat lőttem mint a szar, kiakasztott teljesen :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21136) ciry


ciry
őstag

Igy se jártam még: megkaptam az Ace pint+a Gold squad pint és semmi mást [link]
Tök fura :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21137) Def26 válasza ADAM1337 (#21130) üzenetére


Def26
félisten

Állítólag hétfőn jön valami 260 -as driver. Az megint valami mérföldkő lesz. Igaz, ha jobban belegondolok, akkor van még lehetőség a 258.96 után egy verzióra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21138) Gonz0 válasza ciry (#21136) üzenetére


Gonz0
tag

Hát.. 700 ponttal ace pin az azért sokat elárul a társaságról.

Egyébként meg vicces videó: link

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21139) Def26 válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


Def26
félisten

Bmeg, qrva jót nevettem rajta. Nagyon hasonló szitiációk ezreivel találkoztam már. Főleg az elején a medices defis újraélesztés volt állat. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21140) zH. válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


zH.
senior tag

Hát ezen befostam. :D:D :C A újraélesztős hányszor megtörtént velem.. igaz a gránátos is. :D És a többi..

just be

(#21141) zack


zack
nagyúr

Láttam az új Medal Of Honor gameplay-t. Mit mondjak. Nagyon bejövős. Megvárom amíg kijön, és lesz róla teszt, mert ha a multi is olyan jó, mint amilyen gameplay alapján tünik, akkor sokkal jobb lesz mint a BC2, és nem is túl drága (9k). Még 1 hónap a megjelenés, addig meg lesz még bőven új videó akit érdekel... :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21142) SzlobiG válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pofás alkotás.:))

(#21143) ciry válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


ciry
őstag

1900, de mindegy, mert 32-es szerveren elég gáz ennyivel első lenni.
Lőttem ma egy ejtőernyős killt :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21144) Fortissimus válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem rossz :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21145) zH.


zH.
senior tag

Huh ,azt hiszem ráéreztem erre a sniperre. Támadóként nagyon szépeket beadott - én sem hittem el. :D
Sikerült többször füstben lévő embert belőnöm ,akit csak az uav jelzett. Makkoltam 1-2 nozoom-ot és sikerült 1embert ugrás közben leszedni. :D Megkaptam a GOL-t. Ez a fegyver kurvajó. Rendesen beadja testre a hit-et ,így nem 1 futó embert sikerült ellőnöm vele.

just be

(#21146) madgie válasza ciry (#21143) üzenetére


madgie
titán

Bocs, de szerintem ordenáré dolog egy frissen spawnoló ejtőernyőt pofánlőni :(((

(#21147) madgie válasza madgie (#21146) üzenetére


madgie
titán

Úgy értem, ejtőernyőst :D (mindegy, te dógod, csak én harapok érte, ha a sok csipa miatt nincs kire ráspawnolni és elölről kezdeném, de már a levegőben lőnek rám)

(#21148) Def26 válasza madgie (#21146) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is volt már ilyen. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21149) F_Zolee válasza madgie (#21147) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez a paracsút kill azt jelenti, hogy ő ölt még a levegőből és nem fordítva.

(#21150) Def26


Def26
félisten

Van egy arc S3BA a neve. Állandóan PORT VALDEZ -on nyomja és olyan tökélyre fejlesztette a tankkal az m-com kilövését, hogy az nem igaz. Az utolsó részig, mindet kiszedi tankkal. :Y Az első szakaszban a gödörben lévőt is ki tudja lőni, úgy hogy egész hátul van bal oldalt és onnan olyan ügyesen lő, hogy eltalálja az m-com -ot.

Jól nyomja, csak így nincs sok értelme játszani, mert szinte védhetetlen a dolog. Sokan lépnek is még a saját csapatából (látom, hogy cserélődnek az emberek ezerrel), mert annyira könnyen nyernek. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.