Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20701) gabipaci válasza Źşë' (#20673) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez érdekes, mert ahogy én emlékszem (had ne keressem vissza) a Te hangnemedet sem kellett félteni.
Nekem meg ez az eszvéeszem!

Valamelyik nap azt mondtad bullseye-nek: "kvázi ráhagyod arra aki téged "elnyom" ez is egy álláspont, csak ilyenkor szar ha sulis az ember mert folyton a wcbe szarra szivatjak"
Csak Neked akartam imponálni azzal, hogy nem hagytam magam offnak minősíteni, a többi más szerver meg mehetett on-ban.

Ekkor még nem tudtam, hogy a magyar mentalitás bélyege meg azt jelenti, hogy hanyatlás esetén magával húzza a másikat is. Tehát az sem jó, ha az ember kiáll az igaza mellett, és az sem, ha hagyja magát elnyomni. Bevallom nem értem :(

Ennek a mostani ügynek semmi köze ahhoz, hogy a szervereink dolgai el lettek költöztetve. Már legalább kétszer leírtam (pl itt is), hogy az jogos is volt, nekünk kellett volna hamarabb észbekapnunk, és visszafogni magunkat.

De az, hogy meg sem lehet bennünket említeni, kicsit sok volt.
És mielőtt vádaskodsz, nézz be a modker topikba, hogy valójában ki is hívott modit ide.
Én csak megkértem, ha már úgy is itt van, ássa bele magát (utólag is köszönöm) a témába, és döntse már el, hogy miért lehet a többi szerverről beszélni, a miénkről meg semmit sem.

Ha tényleg követed a fórumot, nagyon jól tudod, hogy soha nem tudtam le egy szerveres sérelmet sem egy szimpla hozzászólással, ezért is voltunk túlzásba víve. Ezel megint kicsit ellentmondasz saját magadnak.

:F

Amúgy meg ha problémád van a moderátori döntéssel, akkor van rá topik, ahol ki kell fejteni az álláspontodat, és akkor nem csak az az egy moderátor olvassa, aki azóta is ide jár, hanem az is, aki esetleg felül tudja bírálni ezt a döntést. Tehát nem csak veszekedés lenne itt, hanem esetleg eredmény ott.

Logitech hardware tester

(#20702) mackosajt


mackosajt
addikt

Akinek nem tetszik a topik helye, az mi lenne, ha elhúzna a moderálással kapcsolatos topikba, és nem itt szemetelné tele a topikot a sírással?

Tudom, lehet most ezzel bele gázolok egyes gyerekek lelkébe, de míg korábban baj volt, ha mi a szerverről offoltunk, most mást se lehet itt olvasni, mint a sírást a topik helye miatt, és pont azok sírnak a legjobban (1-2 kivételtől eltekintve), akik korábban beszóltak, ha itt szerintük off keletkezett nagyobb mennyiségben.

Egyszerűen röhejes, hogy mi megy itt, és nem a moderátorral van a fő probléma, hanem egyesek felfogásával.

szerk: én a modik helyett már rég törölgetnék, meg lehet már osztottam volna pár büntit is s moderátor személyét valamelyest sértő megnyílvánulások miatt. Nőjjetek már fel végre!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20703) Zolás válasza mackosajt (#20702) üzenetére


Zolás
addikt

Te is sírsz vagy csak neked lehet? Vagy a te magasröptű sirásod ideillőbb? :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20704) philoxenia válasza Zolás (#20696) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tehát a gondolatmeneted folytatva nyitunk egy topikot a PC játékok között valamelyik Hello Kitty játékról, írunk bele húszan, megtárgyaljuk, hogy melyik böngésző alatt fut jobban és OK.?
Semmi gond, csak nyiss egy szervert valahol erre a célra, bízz meg ott moderátorokat, odamegyek és a huszadik hsz után megtárgyalom, a másik két "júzerrel" , hogy melyik ruci milyen cuki a cicun.....
Ha szól ott a modi, hogy ez off és ne írjak, majd jól felháborodok és kikérem magamnak, hogy demokrácia van? :F
Nem képzeltek túl sokat erről a játékról és ezen belül arról a pár emberről aki ide írogat? :F
Gyakorlatilag amit írok, az falra hányt borsó, csak azt hallom vissza. hogy "nekünk így nem jó".
Milyen alapon vindikál itt jogokat magának pár itt magát őstagnak gondoló júzer az alapján, hogy ebbe a topikba milyen sokat írt már? :F Az fáj, hogy az "őstag" rang, amit máshol komoly és tartalmas hozzászólásokkal szereztek meg elveszett, mert a hülye modi nem minősíti szakmainak a szerveren ilyen szabályt kéne bevezetni hszt.? :F
Részemről befejeztem a meggyőzésre irányuló próbálkozásokat. Akinek az élete múlik rajta, hogy szakmai hozzászólásokat gyűjtsön egy topikban, amiben valójában a húszezerből 200 talán szakmainak nevezhető hozzászólás, az a megfelelő helyen reklamáljon.Persze nem árt, ha a saját hozzászólásaiból linkel legalább 20-30% olyat, amit rajta kívül más is szakmainak tart.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20705) mackosajt válasza Zolás (#20703) üzenetére


mackosajt
addikt

Engem te hol láttál sírni a topik áthelyezése miatt? Ébresztő! CsipkeJózsika! :F

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20706) WhiteWalker válasza mackosajt (#20702) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyire nem kéne azért a dolgokba beletörődni.... :U

(#20707) Zolás válasza philoxenia (#20704) üzenetére


Zolás
addikt

Te nagyon el vagy varázsolva. Nincs ilyan játékról szóló topik ahol nincs off. Ennyi. Te kiemeltél egyet és csodálkozol hogy többeknek nem tetszik.
Azért falra hányt borsó mert nem tudod megmagyarázni miért is legyen igazad. Pont lesz@rom a rangomat és szerintem nem a hszvadászatért jártak ide az emberek hanem hogy megosszák az élményeiket a játékkal kapcsolatban.
Ja és szavaiddal élve: Rangot egy topiknak amúgy sem a címe/besorolása ad, hanem a benne beszélgetők. És te a benne beszélgetőket szépen levitted a Béla bá blogja szintre és csodálkozol hogy a benne "beszélgetők"-nek nem tetszik.

mackosajt: Épp most csinálod. Te másért sírsz. Attól az még sírás....

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20708) mackosajt válasza Zolás (#20707) üzenetére


mackosajt
addikt

vazze... írtam 1 db hozzászólást azzal kapcsolatban, hogy lehet menni sírni a moderációkkal kapcsolatos topikba, és neked ez sírás. Nekem az a sírás, hogy oldalak óta mást se olvasni, mint azt, hogy TE meg még páran itt "vitatkoztok" a modival. Lehetne végre erről a fostalicska játékról is beszélni, vagy olyan dolgokról, hogy mi zajlik a szervereken?

Te sem látod a fától az erdőt, meg más szemében a szálkát is, de a sajátodban lévő gerendát se.
Jó reggelt!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20709) Zolás válasza mackosajt (#20708) üzenetére


Zolás
addikt

Nem látom hogy írnál a játékról. Vagy írtál? Nem? Miért nem?
Jó reggelt neked is.
Nektek köszönhetően van szakmai topik. Átmész és ott olvasgatsz. Ja hogy nem akarsz mert itt szeretnél. Azt próbálom elérni hogy ezt elérjük. Ha nem tudod felfogni esetleg a másik topikot ajánlom oda is offolhatsz okosságot.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20710) mackosajt válasza Zolás (#20709) üzenetére


mackosajt
addikt

Te azt nem érted, hogy a másik topikba Szakmai hozzászólás kell, vagyis pl. olyanok, mint r-chee pb-s problémája, és a megoldás.
Az élmények, a szerverek furcsaságai, vagy a játékban elért eredmények meg off-ok, és azoknak nem ott van a helye, hanem mondjuk itt. Erre itt csak a Ti sírásotok gyarapodik, meg b@szogatjátok a modit addig, míg azt nem mondja, hogy na jó, lehet menni végleg máshova társalogni minden fosról, mert itt oldalakon, napokon keresztül nincs úgyse szó a játékról. Grátiszban esetleg még kioszt pár büntit, ha nagyon b@sztatjátok, és ki fog szívni ismét? Ti!

Hanyagoljátok az áthelyezés körüli vitát, vagy írjátok be a megfelelő topikba, és beszéljetek/beszéljünk újra a játékról.

Mellesleg ha neked válaszolok, nem fogok feltétlen a játékról is írni. Vagy kötelezel rá? Te miért nem írsz már napok óta a játékról?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20711) Zolás válasza mackosajt (#20710) üzenetére


Zolás
addikt

Érdekes idáig nem voltak ilyen problémáid a hszek-el kapcsolatban csak most. Eddig offoltál a hülyeségeiddel mostmár rendes tisztelettudó fórumozó lettél.
Miattatok szivunk. Legalább most ne b@szogass minket az okosságaiddal. Köszi. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20712) mackosajt válasza Zolás (#20711) üzenetére


mackosajt
addikt

Mutass rá légyszíves, hogy melyik hozzászólásom miatt "szívunk".
Hol offoltam teli a topikot? Te úgy el vagy tévedve, mint Makó Jeruzsálemtől.
Lehet jót tenne, ha tényleg a falba veregetnéd a fejed.

Blu: van rá topik, miért nem oda írják? Nem vagyok az, elég nekem az aláírásomban is szerplő márkaklub admin/modi/egyesületi izgatása.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20713) bul07 válasza philoxenia (#20704) üzenetére


bul07
nagyúr

itt nem az a gond hogy át lett rakva hanem az indok amivel át lett rakva mert nem állja meg a helyét nyugodtan meglehet nézni más PC játékok fórumát és teljesen ugyanez a helyzet ott is
tehát az az indok sok az off ami élménybeszámoló ,megállja a helyét a többi PC játék fórumára is és azokat mégse mozgatta senki akkor gyerünk nézd végig az összeset és lehet idehozni e mellé a többit is

egyszerűbb lett indoknak az írni hogy elegetek van a folyamatos mod-ért való siránkozásból
ezt viszont mindenki elfogadta volna szerintem indoknak

(#20702) mackosajt
mivel át lett rakva egy olyan helyre ami nem szakmai így igen kitágult az off határa tehát ha erről szeretnének vitatkozni akkor miért ne tehetnék meg mod majd meghúzza a határt ha akarja vagy te is az vagy titkosan

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20714) Def26


Def26
félisten

Hahh, sikerült Port Valdezban védőként fejlövéssel kiteríteni egy mukit, miközben ejtőernyővel zuhant le. Régóta próbálkoztam de csak összejött, biztos qrva anyázott rendeseden, hogy földet sem ér de már halott is. :DD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20715) Zolás válasza mackosajt (#20712) üzenetére


Zolás
addikt

Miért nem mész át a saját kis álomtopikodba a kis barátaidhoz. Itt elb@sztatok mindent rendesen.
Továbbá mivel nektek köszönhetően offolós topik is lett igy nyugodtan idefér mostmár ez is.
Ja és nyugodtan a falba verheted a fejed. De megpróbálhatod az enyémmel is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20716) Źşë' válasza gabipaci (#20701) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg olyan vagyok h nem hagyom magamat, amit kapok adok :R ok nélkül nem szokásom lehurrogni senkit sem, bunkó stílusban hozzászólni... esetlegesen mögöttes szándékkal lekezelő hozzászólást írni. bullseyenak írtam is h amolyan hülyülés volt, nem gondoltam komolyan (de őszintén megmondom ennek ellenére picit olyannak hatott a hozzászólása rám nézve ill. a többiekre nézve az előzőekben h na ezek a marhák megint vitáznak, legalább lesz min nevetni, hurrá... (ez is picit nyomott az irányba h elnyomjam a hszemet anélkül h végiggondoljam h ez bizony sértő lehet) csak ő az egészről nem tud semmit szinte, csupán külsősként megítélni, ami nem pont jó ...

a szerveres dolgot emberekre nézve úgy értettem hogy sose adtál igazat senkinek sem, annyival letudtad h ez a szabály, a te szervered stb... sose hoztál köztes megoldásokat az emberek problémáira, igaz próbáltatok a sok negatív kritika ellenére is olyan szabályokat hozni amelyek barátságosabbak, ez becsülendő... csak még mindig nem elég

tegnap voltam egy olyan szerveren ahol nem voltak szabályok! és normálisan ment a játék, igaz ez emberfüggő, én ha a helyedben lennék csak a nagyon alap dolgokat próbálnám szabályozni, mint pl baserape (ami nem fer).. sok a fiatal akik ugye próbálnak úgy játszani ahogy nekik éppen kedvezőbb, akár rakétával akár sniperrel stb... és első lenne a játékos mint vendég, igaz elismerem nem könnyű mindezt úgy csinálni h az mindenkinek jó legyen...

modért rohangálni nem szoktam, megírom a saját véleményemet az illetőnek, am értékelem h most kevésbé írtál olyan hangnemben (sőt) hozzászólást mint amilyenben szoktál

(#20702) mackosajt te meg beláthatnád h nem csak a te igazad a jó, az igazsághoz több út is vezethet... ha nem gabipaci akkor vlaki más hívott modit, tök mind1 el lett qrva, ez van, én már beletörődtem csak mindig feltépi valaki azt a bizonyos sebet... nekem uolyannak hat a topik mint az előzőekben, most h nem fogok ph félisten lenni szted hol érdekel?! nem azért járok ide hogy gyűjtsem a szakmai hozzászólást és az avatarom alatt ott legyen a legmagasabb rang... a többi felhasználó véleménye érdekel, megbeszélni dolgokat... hisz: emberi kapcsolatok nélkül mit sem ér az élet!

(#20704) philoxenia itt a legtöbb embernek nem a ranggal van baja hanem azzal h önkényesen cselekedtél, ha esetleg egy modi kerekasztal állt volna a döntésre készen, előbb belenyugodnának az emberek hidd el... a legtöbb játék szakmai topikjához elég lenne valóban a max 50 hsz, h minden nemű segítséget megvitasson... nem mondok topik nevet (nehogy láncreakció keletkezzen itt és engem küldjenek el a sunyiba:) ) de elég csak párba belenézni h uolyan mint ez. Itt szvsz nem azon van a hangsúly hogy sok az off... ez nem randi vonal és társkereső, a játékról magáról folyik a csevej, mely sztem eléggé az On kategória, saját meglátásom szerint. Éppen ezét lenne olyan fontos hogy aktív topikban menjen a csevej, ne pedig egy olyanban ahova ha ír valaki valami kis tapasztalatot xy szerverről akkor azt kapásból töröljék... ezzel potenciálisan elérve azt hogy a júzerek ne látogassák, mindazonáltal egy halott szakmai topikot létrehozva amiben csak várhatnak a válaszra az éppen postolo júzerek. Ellenkező esetben, azaz ebben picit szégyen kategória hogy egy Off topikban megy a szakmai segítségnyújtás! -> ki látott még ilyet...

(#20710) mackosajt ismét szépen adod a jobbnál jobb 5leteket a modinak :R :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20717) WhiteWalker válasza r-chee (#20677) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

OFF
Télleg router gond lesz...Az x-fire-t letoltam erre ma az msn-kezdett szarakodni,de ugy hogy net kapcsolat folyamatosan volt...
Az üzenetek nem mentek el a küldötthöz,kb 3 perc mulva mutatta csak....
A sim kártya routerből ki, bepattintom az usb pendrive-ba és ott működik azóta is....
Majd kap egy resetet a routerem, ahogy irtad :R
OFF END

(#20718) gabipaci válasza Źşë' (#20716) üzenetére


gabipaci
addikt

Mindenekelőtt szívből örülök, hogy tudunk értelmes hangnemben is egymáshoz szólni :R

Azért nem egy olyan helyzet volt, hogy engedtem az adminolási szigoromból.
Pl káromkodás miatt volt már hogy levettem végleges bant, vagy port valdeznél volt nagy vita a hegyre felmenetellel, mert nem esett le, hogy a bétához képest tovább visszaenged a game. Ott a hegyre fel lehet már menni, de onnan a bázis felé lőni nem lehet.

Érdekes egyébként, hogy elég nagy vita alakult ki a szerverünk topikjában a baserape-ről. Én semmilyen formában nem engedem, és ezek szerint Te is tiltanád, ha rajtad múlna.
Az a baj, hogy azok a hozzászólások egy felső erő hatására eltüntek, pedig érdekelne a véleményed.
Vonatkoztassunk el a nevektől, akivel vitáztam, úgyis tudja, és ha akar, kapcsolódjon be a beszélgetésbe, és javítson ki ha rosszul emlékszem.
Nem is fontos, hogy a mi szerverünk, csak úgy általánosságban beszéljünk.

Tehát adott pl atacama desert cq map, két főbázis levédve. Onnan se kilőni nem enged az adminprogram, se oda belőni. Első eset figyelmeztetéssel jár, második adminkillel, harmadik kick.
Szóbajött, hogy a helipadot vegye ki az admin a védelem alól, mert a pilóta amíg gunnerre vár, átül, és simán kidarálja a levegőben lévő ellenséges helit, és nem szabad visszalőni.
Aszondja az admin, hogy hajaj, a védett terület mindkét félre vonatkozik, ha nem lőhetsz be oda, akkor onnan ki sem lőhetsz....
User ilyet szól, hogy akkor is kilő, és nem lőhetek vissza!
Admin meg, hogy de büntit kap!
User meg hogy admin szava szent, nem lehet meggyőzni semmiről, meg amúgy is kárnak írtam ide, semmi értelme...
:F

Ha az érintett hozzászól a témához, kérem tartsa szem előtt, hogy nem veszekedni szeretnék, hanem érdekelne, hogy hol siklott ki a beszélgetés!?

Logitech hardware tester

(#20719) r-chee


r-chee
őstag

Emberek, ébredjünk rá arra, hogy amit mindannyian itt csinálunk egy ideje, azzal magunkat minősítettük le saját magunk, a topiktársak és a topik olvasói szemében. Nézzen mindenki magába. Ez nem mehet így tovább. Ez az út oda csak egy irányba vezet: hogy kidobatjuk magunkat a Prohardver!-ről, és netán ez a topik is megszűnik létezni. Elég volt a sok személyeskedésből, a szó-szót követ vitákból, elég volt a moderátorokhoz futkozásból és a felszínes felbujtásokból is. Ideje felállnunk és viselkednünk. Aki a való életben sem szimpatikus nekünk, azt elkerüljük, nem szólunk hozzá, tegyünk hát itt is így.

Nem papolásként írom ide ezt a kommentet, csak elegem lett abból, amit itt művelünk. Én is sáros vagyok, épp úgy min Ti.

Távoli hangok suttogják a szavakat: összefogás, összetartozás (link, link) ...

Peace.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20720) mackosajt válasza Zolás (#20715) üzenetére


mackosajt
addikt

Milyen saját álomtopikról beszélsz? Milyen kis barátaimról? Miért lett nekünk köszönhető?
Te annyira negatívan állsz itt mindig minden vitához, hogy veled értelmetlen vitatkozni, hisz meg vagy arról győződve, hogy amit te gondolsz, az szent és sérthetetlen.
Engem meg lehetne győzni, de eddig semmit nem mutattál meg abból, amivel "vádolsz"!

A fejedet meg veregesd egyedül a falba. Leld benne örömöd.

Zsé@20716 Én tudom, hogy nem csak az én igazam a jó, de van aki csak egyet fúj, mint a pereces, de alátámasztani nem képes semmivel. A rangot én is letojom, ha arra gyúrnék, valószínüleg nem csak pár topikban olvasgatnék főleg. Igen, főleg olvasok, csak sajnos amikor úgy látom, hogy érintőlegesen engem is "vádolnak", akkor reagálok, akár sokszor, sokat. Emberi kapcsolatok? Nálam rendben van. ;)
A modiknak meg nem én adom az ötleteket, ha úgy látják, úgyis megteszik. 1 kezeden megszámolhatod, hányszor jártam a modis topikban kérni, sőt, időben is elég ritka alkalom. Ha annyi ujjad lenne, te lennél az ügyetlen favágó.

Mindenki húzzon aludni, és holnap a BC2 és offtopik dolgokról diskuráljunk inkább, mint a modi döntéséről, vagy egymás b@szogatásáról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20721) WhiteWalker válasza r-chee (#20719) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hmm... a "régi" szép idők :U

(#20722) eugabesz


eugabesz
őstag

Én megmondtam... :K :U ..a fa ugrál a mókuson.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#20723) Target78hu válasza r-chee (#20719) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Két hónap telt el ahogy néztem a dátumokat ,hát izé ez szép és jó volt meg sokan vótunk ,de ... mi lett volna ,ha -hát ezen már kár rágódni tényleg és felesleges -szerintem (is) ,sza' semmi közöm hozzá tudom ,de ne vitázzunk mán lécci lécci :D
Szakmai nem szakmai ,hát ez is eléggé izé dolog ,de egy kimondottan multi fps gémnél kapcs. a szakmai besorolás is eleve vakvágány szerintem (multiplayer - többjátékos - közösség ,élménybeszámolók ,tapasztalatok stb ,nem oblivion pl.: ,hogy hogy lehet 87% -os sebzés visszatükrözést szerezni :D) . Volt már ,hogy valami után kerestem (gugli néha csodákra képes) és bedobott egy témát/topicot/Hsz-st a PH-n és a megoldást is -de sosem figyeltem ,hogy szakmai vagy sem , a problemámra választ adott ,ez vót a lényeg nékem. Béke!

hkv.hu

(#20724) bullseye válasza r-chee (#20719) üzenetére


bullseye
addikt

:R

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20725) Zolás válasza Źşë' (#20716) üzenetére


Zolás
addikt

Elvileg összeült a moderátor kerekasztal és mivel tul sok moderáció lett kérve(ez is off meg az is off) megunták és átrakták az egészet.
Bővebben [link]
mackosajt: amit leirtál szóról szóra rólad szól. De nekem mit akarsz mondani?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20726) ciry


ciry
őstag

Amíg veszekedtetek tegnap, addig mi játszottunk [link]
Elég nagy csaták voltak és az átlag játékosrang itt több mint 35(!), csak ezért linkeltem be.

Mindenki benne van amúgy az Nagy Elbaszásban, ebben r-chee-nek igaza van.
Miután jól kibeszéli magát mindenki, hogy mi az ami fájt neki, én örülnék, ha béke lenne végre :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20727) mackosajt válasza Zolás (#20725) üzenetére


mackosajt
addikt

Semmit drága Zuzu.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20728) pgergo


pgergo
tag

Bad company 2 ben hol tudom a dx11 et átállitani dx10 re?

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#20729) mackosajt válasza pgergo (#20728) üzenetére


mackosajt
addikt

Játékon belül sehogy.
Keresd meg a documents and settings-ben a mappáját(vagy simán dokumentumok/BFBC2), és ott a settings.ini-ben a dxversion= sorba írd be amelyiket akarod.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20730) bunfi válasza pgergo (#20728) üzenetére


bunfi
őstag

...\Dokumentumok\BFBC2\settings.ini-ben a [Graphics] résznél DxVersion=10 legyen. Hogy az embernek már egy perce sincs megírni egy szakmai hozzászólást :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20731) pgergo válasza bunfi (#20730) üzenetére


pgergo
tag

Köszi minden mindenkinek!

Azt nem értem h most a multit tolom ás sokkal rosszaban fut mind singel ben még dx10 en is.
Ennyire gyenge a procim nem, mert nem hajtja ki sztem a vidimet

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#20732) ciry válasza pgergo (#20731) üzenetére


ciry
őstag

Szereti a 4 magot a játék.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20733) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egész jó fegyver a kis AKS, közepes távig nagyon erős, közelre aztán mégjobb. Legutóbbi patch óta még nem használtam minden fegyvert de ez is durva lett. Csak úgy hullottak az emberek. Szegények kaptak tőlem áldást is bőven. Megint lett tripla killem, igaz rpgvel. :U De szigorúan csak épületre volt célozva, az más, hogy a közelben tanyáztak ennyien. ;]

(#20734) ciry válasza F_Zolee (#20733) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap egy nagy kavarodás közben nem volt idő tárazni, a pisztolyból is kifogyott a skúló, úgy kaptam fel egy PKM-et, mert és csak lestem, hogy darál az a fegyver :Y
Mindig érik meglepetések az embert :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20735) F_Zolee válasza ciry (#20734) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már mondtam pár hete, hogy nagyon durva a PKM. Azóta már meg is van a platina rá. :D Vége felé már egy másik lvl50es írogatta nekem, hogy pkm nub vagyok. Mondjuk egy Thompson ellen nem is tudom melyik esélyesebb. ;] AKS-t is próbáld ha még nem tetted, az se rossz.

(#20736) Odin_James válasza bullseye (#20700) üzenetére


Odin_James
tag

Közben megtaláltam a gamekapocs-on, de azért köszi! :R
Nyomnám én a multi részét is, de mivel mobil netem van, így marad a single, amit nagyon élvezek. Szerintem simán veri a COD: MW 2-t!

"ez a fölösleges/anyászós topik!"
Tényleg? Fel sem tűnt! :DD
Amúgy elég unalmas ez a cigánykodás, ami itt zajlik! Nem mindegy, hogy hol van a topic?
Akik eddig ide írtak, azok ezután is ezt a topic-ot fogják látogatni, nem pedig az újat.

[ Szerkesztve ]

(#20737) madgie válasza F_Zolee (#20735) üzenetére


madgie
titán

Én is nemrég szoktam rá az AKS-re, megyek végig a fegyókon, de én csak kicsiben nyomom, bronzot mindre :D

A VSS-t például megszerettem, a Type 88 viszont egy hullaék f*s, míg single-ben nagyon finoman használható volt, itt, multiban nagyon beránt és mellé lassú is. A Medic-fegyók közül az MG3 jött be nagyon, úgy lehet vele kaszálni közelharcban, hogy ihajj (4x zoom-mal meg féltávolra is baba).

(#20738) zack válasza ciry (#20732) üzenetére


zack
nagyúr

Persze szereti...de jobban nem megy tőle. :U Illetve lehet hogy néhol mutat többlet teljesítményt, de ott ahol beszaggatott 2 maggal 4,3Ghz-en, ott beszaggat 4200Mhz ketyegő 4 magossal is. Ennyit arról hogy a 2 mag miatt csinálja. 10.8 Catalyst-et 1-2 napja használom, de amióta fent van nem tapasztaltam belassulást. De majd kiderül hosszabb távon, korai még bármit is leszűrni ebből... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20739) F_Zolee válasza madgie (#20737) üzenetére


F_Zolee
veterán

A type 88-as csipa fegyvert én még csak szinte red dottal használtam, mert távolra picsafüst.

(#20740) ciry válasza F_Zolee (#20739) üzenetére


ciry
őstag

4-szeressel se rossz szerintem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20741) F_Zolee válasza zack (#20738) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ne de az illető esetében nem mindegy, hogy milyen procival hajtja a játékot. Az átlag fps-ben nem mindegy, hogy 35 vagy 70+. Sokkal élvezhetőbb sebességű 4magon, a belassulás meg más tészta. Amúgy nálam nagy ritkán lassul be, legfőképp akkor ha valami füstös/robbantásos helyszínen vagyok de akkor ha közelében vagyok, máskor nem igazán veszem észre. Én egy E8400@3.6 után váltottam alapórajeles Q9550-re és mindjárt megugrott a sebesség és még nem is húztam rajta semmit.

(#20742) zack válasza F_Zolee (#20741) üzenetére


zack
nagyúr

Én ezt értem, és van is benne igazság. Csak amikor az én konkrét esetem merült fel, akkor is az volt az állítólagos megoldás, hogy "cseréld le 4 magosra" és jó lesz. Vita is volt belőle, ciry azt mondta a 4 mag hiánya okozza, mi meg egy páran azt, hogy egy 4,3Ghz 2 magos nehogy már kevés legyen. Lecseréltem 4 magosra (persze nem csak ezért), és a füstös részeknél megmaradtak a belassulások. Az pedig hogy jobban megy 4 maggal...Fraps-al mérve jön csak ki a különbség és ott se számottevő. 1920x1080 felbontás eleve VGA limites. Itt a proci ereje kevésbé számít X Mhz felett...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20743) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ki lettem dobva egy szerverről, mert nem lehet cg-t használni. Mondjuk olyan pályán nem tudom mi a gond vele, hogy csak a járműre használom, pedig az kevésbé sebez. :F (Ezzel is segítve az ellent. ;] )Atacama cq. Kilőttem vele 2x helit meg tankot, gyalogosra direkt nem is szándékoztam. Így is bedaráltuk az ellent míg fent voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#20744) ciry válasza zack (#20742) üzenetére


ciry
őstag

Te azt mondtad anno, hogy laggos a szerver, mert be-beszaggat, erre mondtam, hogy cseréld le akkor 4 magosra, mert a szerverrel nincs gond.
Lecserélted, majd leírtad, hogy hú mennyivel jobb lett, majd egy hét múlva az ellenkezőjét.
Ember legyen a talpán aki bír követni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20745) petXYZW válasza Odin_James (#20736) üzenetére


petXYZW
tag

"Nyomnám én a multi részét is, de mivel mobil netem van,"

Kiválóan működik mobil nettel is.

[ Szerkesztve ]

(#20746) zack válasza ciry (#20744) üzenetére


zack
nagyúr

Mikro akadások nincsenek. De az lehet attól is, hogy jobb lett a PH szerver. Amikor ugyanis ez téma volt, nem csak nálam volt sok a lag. A belassulások viszont megmaradtak, bár az is tény hogy ritkábban van ilyen. Amikor beírtam hogy jobb lett, valószínű Fraps értékek alapján jutottam erre a konklúzióra. Gyakorlatilag attól hogy a 2 magossal kevesebb fps-t produkált valamennyivel, az oké, de hogy bármilyen hiba ettől szünt volna meg, azt kétlem. A 2 magossal is bőven játsszhatósági érték felett voltak még a minimum fps-ek is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20747) ciry válasza zack (#20746) üzenetére


ciry
őstag

Azok az akadások szerintem mindenkinél vannak, lehet az a meccs közbeni adatküldés okozza amiről már írtak.
Az olyan akadások sokkal jobban zavarnak, amikor egy fűszálban megakadok, vagy beszorulok valahová.
Tegnap úgy robbantottak ki egy oszlop és ház közül(nem volt tk) :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20748) Target78hu válasza ciry (#20740) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Gyári scope-val és dáble +magnum lőszerrel ütős fegyver szinte minden távra ;) -de ízlések és szaglások ...

hkv.hu

(#20749) F_Zolee válasza ciry (#20747) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem az a kedvencem amikor látom, hogy túlerőben jönnek felém de azért leadok pár ijesztgető lövés aztán szaladnák el de valami láma tuti biztos mögöttem sz@rik guggolva és nem tudok elszaladni. Aztán meg lelőnek, mert feltartanak. :((( És persze aki miatt nem tudok elmenni az meg megússza mindig. :(

(#20750) ADAM1337 válasza F_Zolee (#20749) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a jó amikor tudod hogy padláson vannak és 2-en 200golyós lmg-vel szétszeditek a padláson lévőket.
Jókat lehet röhögni amikor hallod hogy feletted elkezd tüzelni a semmire úgy megijednek. :DDD
Jah meg Bledi-vel volt hogy olyanokat játszottunk hogy megláttunk valakit/vagy spotot a közelbe és eddig nem engedtük el a gombot mig nem feküdt az enemy.
Kicsit túl könnyűnek találom a medic-et de legalább hamar kilehet huzni a kasztot. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.