Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21901) F_Zolee válasza ciry (#21897) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát ez a közvetítés kb semmit se ér. Egy helyről távcsőből nézve kommentálva... :F

(#21902) r-chee válasza F_Zolee (#21901) üzenetére


r-chee
őstag

Na jah...félmegoldásnak se elég. De hogy is lehetne egy war-t jobban közvetíteni? Ha bemászik az illető a játékosok közé, leszedik őt is, mivel nem kamerával a vállán s TV-stábbal körülötte lesz látható a játékban :D.
Jobb lenne egy - mindkét fél részéről készített videókból - összevágott gameplay, némi szöveggel stb.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21903) Mrdevil válasza r-chee (#21902) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vagy "spectator mod". :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21904) ciry


ciry
őstag

UAV-val is lehetne közvetiteni, de azt meg nem adta senki :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21905) reset válasza munszu (#21899) üzenetére


reset
senior tag

Itt próbáld meg!

(#21906) BF.hu admin


BF.hu admin
csendes tag

Mi tortent a Hungarian Sun szerverrel? Napok ota uressen van.

(#21907) r-chee válasza BF.hu admin (#21906) üzenetére


r-chee
őstag

Mondjuk, hogy nem úgy megy a szekér, mint az elején. Mellesleg ITT van szeró topikja.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21908) F_Zolee válasza r-chee (#21902) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen de az már nem élő közvetítés lenne. Az meg valóban zűrt okozna, ha nem tudnák eldönteni, hogy ellenség vagy közvetítő. Gyakran kidőlne. ;] De ez a pálya végéről mondani azt amit amúgy is látsz... Ez a baj, hogy nincs spectator mód. :(

(#21909) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Látom Ciry megvan az 50. rang grat hozzá! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#21910) mackosajt


mackosajt
addikt

Ilyennel találkoztatok már?

Asszem kirobbantották alólam a járgányt, amikor pont leugrottam róla. Egy darabig járkáltam a "semmibe", aztán direkt mentem a jelölt piroskák felé, de a jelek szerint ők láttak engem. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21911) ciry válasza }{3@Đ$}{0ot (#21909) üzenetére


ciry
őstag

Meg, kösz ;)
Csináltam pár fotót [link] [link] [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21912) ADAM1337 válasza ciry (#21911) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ügyeskedni kellet hogy beleszálljak. ;]
A videót lehagytad: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21913) bul07


bul07
nagyúr

Battlefield Bad Company 2 kiegészítő: Vietnam (csak kód) 3 990 Ft
A játék várható magyarországi megjelenése: 2011. január

januárba ki fogja ezt megvenni ennyiért akkora már Medal of Honor-t,vagy Call of Duty: Black Ops -ot itt az aprón majd meg lehet kapni na jó lehet kicsit többért

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21914) ADAM1337 válasza bul07 (#21913) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én biztos megfogom venni. :K
Főleg hogy én ea store-ban fogom venni oda van 20euro-s utalványom. :D

[ Szerkesztve ]

(#21915) gergo0328 válasza ADAM1337 (#21914) üzenetére


gergo0328
senior tag

:P:P
Én is megveszem mert rég játszottam Vietnamos játékkal...:D

(#21916) lala42


lala42
őstag

...

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21917) Źşë' válasza lala42 (#21916) üzenetére


Źşë'
addikt

mizu? :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21918) ADAM1337 válasza Źşë' (#21917) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

;]

(#21919) F_Zolee válasza Źşë' (#21917) üzenetére


F_Zolee
veterán

Bejelentkezett. ;] Amúgy végre meglett a platina F2000-re. (Akit ez nem érdekel az ne is kommenteljen rá, hogy faxmérés. Ha tudná, hogy milyen nehéz egyes fegyverekkel... ;])

(#21920) ADAM1337 válasza F_Zolee (#21919) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Grat hozzá. :R
Nekem is idő volt mire össze jött.

(#21921) F_Zolee válasza ADAM1337 (#21920) üzenetére


F_Zolee
veterán

Főleg így, hogy az utóbbi időben csak hétvégén játszok szinte, kellett vagy 2 hónap rá. ;] Visszatérve a M416-ra azt hittem jobban fogok kaszálni. De csak egy 56/16 jött ki egyik körben. :D Viccet félretéve az is szór azért...abakan a legjobb de azt nem használom már jó ideje. A régmúltban majdnem 7k-t öltem vele és alig volt akkor még platinám. Így kicsit pofátlannak érzem a használatát. :U ;]

(#21922) BalaNce87 válasza bul07 (#21913) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez az ár valami vicc akar lenni, hát ezt kösz kihagyom, állítom hogy direkt nem lett moddolható a játék, ha az lett volna sec perc alatt összedobnak egy ilyet. Én ezt biztos nem veszem meg, mivel 2 rongy-al többért vettem maga a játékot, így ez totál bukta részemről, aki ezért pénzt ad azt támogatja ez a folyamatot, pöcs dlc-k túlárazva. Igaz a mostani játékok háromnegyede ilyen.

F_zolee: Mondjuk én azzal a fegyóval megyek, amit szeretek tényleg nem az ilyen f...om csillagocskákra megyek rá, kipróbálom az összes fegyvert, de ami nem jó/nem szeretek, azt nem erőltetem, ez úgyis olyan dolog hogy az ember saját magán kivül nem nézi senki. Az ok hogy jó érzés hogy végre meglett, és soha többet nem használom, de ez nem kényszer hogy most meg kell rá csinálni, pláne ha nem is csípem az adott fegyvert.

[ Szerkesztve ]

(#21923) ADAM1337 válasza F_Zolee (#21921) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én nem nagyon szerzek már semmit kb, pubolni szinte nem is szoktam esl-en szoktam gatherezni heti szinten 1-2 óra maximum, ott meg ugye nonraknked az egész.
Ha véletlenül is pubolok valahol akkor is azokkal megyek amivel waron szoktam, kéne valami változatosság a játékba hogy vissza jöjjön a kedvem hozzá.

(#21924) bul07 válasza BalaNce87 (#21922) üzenetére


bul07
nagyúr

hát biztos viccnek szánták csak nem a játékosoknak, ők röhögnek a játékosokon hogy megveszik, újabb pénzmagot tudtak behúzni szinte semmiért

amúgy az apróba már elég olcsón lehet venni Medal of Honor Limited Edition-t akkor inkább már egy teljes játékot vennék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21925) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah megint uninstalláltam a játékot ebben a pillanatban, alig játszok már vele, de így legalább mégha kedvem is lenne akkor se tudok hozzérni. Ma felmegyek ph-ra, most jöttem le és olyan szinten szar az egész, hogy tényleg a fa..om, bosszant hogy egymás után úgy halok meg hogy tök egyértelmű hogy már ezer éve megkellett volna halnia annak aki megölt. A játék meg instabilul fut, amilyen kedve van. (nem nem a gépem szar)
Nekem most tényleg betelt a pohár, szopassa a halál fa..át most már. Mindig megjön a kedv, és néha nem is szívat a játék, de amikor sorba jönnek a durvábbnál durvább szituk akkor azt egyszerűen nem bírom elviselni. Jó lesz pihentetni úgy érzem egy darabig.
Tényleg sajnálom, mert annak idején nagyon tetszett a játék, de már nincs hozzá türelmem.

[ Szerkesztve ]

(#21926) Źşë' válasza F_Zolee (#21919) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is ma lett meg pont :DD sztem jó stukker! :K

(#21922) BalaNce87 így is lehetne a játékra tekinteni, de úgy is mint kihívás, de ha az ember megcsinálja mindet platinára és pl belinkeli ide, sztem sokan gratulálnak neki, mert nem kis munka na meg kihívás is ugye. A DLC-kel én is hasonlóképp érzek, egy olyan dologért nem fizetek amit nem tudok kézzel fogni, több mint valószínű h nem lesz neki külön sp kampánya így annyira engemet sem érdekel a dolog, ill. hát azért sem mert nem lesz más csak egy downloadable content :( és ezért a jelenlegi konzol piac tehető felelőssé! ott kezdett elterjedni, és jött át ide mikrofosnak hála! mintha nem lenne elég pénze géccnek, a mostani vörös iszap katasztrófát könnyesre röhögve magát kitudná fizetni!!! Kérdem ilyenkor hol vannak a milliomosok és milliárdosok?! Tisztelet a kivételnek!

(#21925) BalaNce87 más szervereken nem szoktál játszani? azért kérdem mert eléggé messze van, ahhoz h lag legyen, én általában német szervereket választom, ott kevesebb a wtf szitu

pár képet sikeredett lencsevégre kapnom az utóbbi időben így ezeket megosztom veletek :))

tisztára mint a star wars csak hílókkal :D
xbull-t a rakéták messziről elkerülik!
milyet repült
híló kicsit közelebbről
közel a halál
rakéta alulról helit telibe
erős fegyó ez a scar!
megfeneklett heli :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21927) r-chee válasza BalaNce87 (#21925) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem sokunknál jelen van már az uncsi feeling. Ejj, ha kiadtak volna hozzá mod tools-t vagy hogyhijjákot, pár tehetséges ember már igen ütős pályákat faragott volna ehhez a játékhoz :U .
Lehet, hogy a CoD: Black Ops váltja majd le nálam a BC2 unalmát :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21928) gergo0328 válasza Źşë' (#21926) üzenetére


gergo0328
senior tag

aranyos képek :DD és jók a címek.

(#21929) bul07 válasza Źşë' (#21926) üzenetére


bul07
nagyúr

jót heliztünk tegnap
most akartam menni játszani mikkor néztem még játszottál utána 5percel már nem voltál fent így egyenlőre nem mentem fel játszani egymagamba idegenekkel valahogy nehéz kedvet kapni
bár most lehet felmegyek megint kicsit helikopterezni

(lehet ajánltatott teszek az egyik eladó MoH-ra pofátlanul alacsony ajánlatot)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21930) gergo0328 válasza bul07 (#21929) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem pofátlan még a 3-4 ezer sem mert annyit ér a game.

(#21931) Źşë' válasza bul07 (#21929) üzenetére


Źşë'
addikt

Macival gémeltem egy keveset így este, de mi is meguntuk

a MoH az ilyen bolti bontatlan, original, vagy ilyen hardverapros?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21932) bul07 válasza Źşë' (#21931) üzenetére


bul07
nagyúr

na voltam helikopterezni nem igaz hogy tankkal hogy kilőtték alólam vicc az egész és nem közelről áá

itt az aprón van már csomó
egyszer telepítetteket árulnak meg van aki csak a kódot ami még nem volt felhasználva
3-4e Ft lehet adnák érte
csak én még ezt is meggondolom mert ha jön a Call of Duty: Black Ops és ara is kíváncsi vagyok és egyszerre kettővel úgyse fogok játszani akkor meg az egyik felesleges pénzkidobás lenne még akkor is ha olcsón hozzá lehetne jutni,meg amúgy is próbáltam a MoH BETA-t meg a singlet is végigtoltam és nekem nem jön be olyan cod2 színvonal szerintem és nem jó értelembe, persze a cod2 a maga idejébe nagyon jó volt de egy 2010-ben kiadott játék ne legyen már ennyire lemaradva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21933) F_Zolee válasza BalaNce87 (#21922) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most azért félreértés ne essék. Én nem azért hajtok a platinákra, hogy imába foglalják a nevem vagy valami hasonló. Csak mivel már a játék úgy újat nem ad ezért még kihasználom a pontrendszer. Na meg mellesleg ha az ember végigszenved valami szar fegyverrel egy platinát az azért a javára is válik, mert utána jobb is lehet a célzása. Alias F2000...az elején még kb 5 méterről is gondot okozott, hogy megöljek bárkit is vele. A felétől meg már sikerült messzebb lévő embereket is kiszedni. Na és akkor jött az ominózus IRAM szerveres csíterkedésem. :C Annyira belejöttem, hogy már sokaknak habzott a szája. ;] Szóval van előnye annak is ha csak platináig viszi az ember és leteszi...

(#21934) r-chee


r-chee
őstag

Idézet egy weboldalról:

"Kurva idegesítő tud lenni ha egy hülye medic folyamatosan felébreszt kereszttűzben, üres tárral természetesen. "

Elbóbiskolsz a fársztó csata tűzharcában, erre felébreszt egy medic, hogy nesze, itt egy üres tár. Hát, én is kiakadnék :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21935) gergo0328 válasza r-chee (#21934) üzenetére


gergo0328
senior tag

:DDD :DDD

(#21936) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ma kipróbáltam(nem először) 5.1be a játékot. Genius Home Theater-em van. Még a régebbi típus.[link] Rendesen eltér a fülestől a hangok rajta. Pedig az sem 2Ft-os. Sharkoon Rush.[link] Aztán abrams-ba voltam másodpilóta és teljesen más a fegyver hangja. A többire fegyverre is igaz, hogy eltér a megszokottól. Ti nem próbáltátok még? Mondjuk így kicsit szokatlan, mert kevésbé közvetlenek a zörejek meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#21937) Mrdevil válasza F_Zolee (#21936) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem szinre szagra ugyan ez az 5.1-es cuccom van már régóta,én minden játékomat evvel játszom.Hangerő csutkára fel,aztán hagy dübörögjenek az ablakok.Nagy élmény. :C :C
Persze ha nincs itthon az asszony,ha itthon van füles fel. :O :(

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21938) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Na még pár nap és újra leszek én is.

(#21939) Źşë'


Źşë'
addikt

az eszem megáll, fenn voltam egy szerveren, panama canal, d előtt kezdtünk mi, erre nekiáll egy kis f*szláma p*csgyerek baserapelni, beírom STOP BASERAPE! meghalok, erre előjövök várom a tankunkat, mire jön fel 1 tank, megint meghalok, páran kiszedték az ellenséges tankot és abból a bradleyből kimenekült egy... mire a bázis hátuljába jön és lelövi a társamat, én meg őt! beírom votekick icecube, mert azt a k*cs*g*t úgy hívták, erre pár másodperc eltelik ,és kinnt találom magamat a menüben! ezzel a szöveggel: ur boring, nem kicsit ment bennem fel a pumpa, itt lenne velem szemtől szemben úgy orrba vágnám h azt sem tudná kicsoda! :W f*szkalap és még ez admin? :((( asszem személyit kérnék szerver bérléshez is! meg azt bánom h az ilyen kis férgeket nem lehet EAnak jelenteni, mint liveon van az a bizonyos opció! el is ment a kedvem a játéktól, kiléptem a fenébe :/ kíváncsi lettem volna hogy ha mi csináltunk volna baserapet, velünk mi történik.... tipikus esete annak mikor egy admin visszaél a jogaival és iq mellé hatalom párosul!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21940) Def26 válasza Źşë' (#21939) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld ki a medal of honort, ott is vannak érdekességek. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21941) Gebriel válasza Def26 (#21940) üzenetére


Gebriel
veterán

Te meg ami a Viasat 3-on megy azt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21942) ciry válasza Zoli1222 (#21938) üzenetére


ciry
őstag

Neeee! :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21943) Zoli1222 válasza ciry (#21942) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mi a baj? Ennyire nem kell nekem örülni! :D

(#21944) F_Zolee válasza Źşë' (#21939) üzenetére


F_Zolee
veterán

Linkeltem korábban, hogy képes volt beírni nekem, hogy f*ck off cheater. :) Ne akard megérteni ezeket az embereket. Annyi szerver van még. Amúgy küldtem neked meghívót, már vagy 2x is de még semmi...

(#21945) F_Zolee válasza Mrdevil (#21937) üzenetére


F_Zolee
veterán

Van benne kraft az tuti. Elég volt az abrams gunnereként osztani a halált. Ott is puffogott a láda rendesen, igaz én nem nyomatom hangosan, mert társasházban lakunk. ;] Amúgy integrált hangkártyával hajtod?

(#21946) Źşë' válasza F_Zolee (#21944) üzenetére


Źşë'
addikt

sok száz közül szúrtam ki ezt az egy franciát, az inviteot nem is néztem még őszintén megmondom, csekkolom is most azonnal ;)

szerk, nem jött semmi, én is megkerestelek és addoltalak (elvileg, F_Zolee, ha játékban is ez akkor : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21947) Mrdevil válasza F_Zolee (#21945) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most egyenlőre itt pihen a fiokba a jó kis audigy2,nem rég cseréltem konfigot és ebbe a lapba még nem raktam be.Így alaplapival hajtom most,de ég és föld,az alaplapi sokkal halkabban küldi meg mint az audigy2. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21948) r-chee


r-chee
őstag

Van még előttem tisztázatlan kérdés Vietnam kieggel kapcsolatban :) . Pl. külön szerver kell hozzá, vagy futtaható a jelenlegieken is?

Kéne írni egy petíciót DICE-hoz, hogy legyen már eszük, adjanak ki a BC2-höz egy pályaszerkesztő programot textúrákkal, tereptárgyakkal együtt, hogy hozzáértő emberek új mapokat készíthessenek. Ez nekik is jó lenne, mert nem szivárognának el az emberek más játékokba, és többen is bennék a BC2-t. Ez nekik is biznisz lenne.
Vagy ez hülye ötlet, úgy is tojnak a fejünkre? :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21949) Źşë' válasza r-chee (#21948) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem nem hülye 5let, csak ezt világ szintűre felhozni, az már iszonyat nagy meló lenne! Nem indítottam még petíciót, és nem tudom hogyan lehetne bele vágni, írunk egy levelet angolul, akinek jobbfajta az angol tudása fogalmaz egyet és egy weblapra feltölti és orrba szájba reklámozzuk azt? felnyomjuk iwiwre körüzenetként, ha nem írod alá 5 napon belül, akkor a hátralevő életedben nem nyersz semmilyen szerencsejátékon xD nagyon trék ezek a körüzenetek, nemhogy még azok az emberek akik hisznek benne :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21950) r-chee válasza Źşë' (#21949) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, én vmi ilyesmi felületre gondoltam: link :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.