Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) Joe-T válasza mackosajt (#20849) üzenetére


Joe-T
tag

Élményben mindenképp jobb volt mint egy fullos szeró! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20852) Fortissimus válasza Gonz0 (#20850) üzenetére


Fortissimus
őstag

hehe, birom ezt a palit :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#20853) Zolás válasza Gonz0 (#20850) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen ez a csóka minden hülyeségre rámutat amit egy játékban el lehet követni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20854) pgergo


pgergo
tag

Hello!

Mi a külömbség a limited edition és a sima bad company között, amit a ea download manengerről szedek le?

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#20855) F_Zolee válasza pgergo (#20854) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megkapsz előre pár cuccot amit a sima verzióba csak akkor éred el ha összegyűjtöttél elég pontot. Két fegyver meg fejlesztések...

(#20856) Źşë' válasza F_Zolee (#20855) üzenetére


Źşë'
addikt

a közelgő moh -ban is hasonló lesz igaz? tehát annyira nem éri meg feltéve ha egy árban lesz a 2 verzió

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20857) F_Zolee válasza Źşë' (#20856) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem néztem még, hogy mit tartalmaz de nagy valószínűséggel hasonló lesz a "kínálat". Ők csak a marketing szinten nyomják a limitált kiadást aminek a jelentősége nulla.

(#20858) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Mi a helyzet a PH-s szerokkal? Ma felnéztem az 1-esre(tudtommal márcsak az üzemel) de full üres volt o.O De mar egy hete néztem hogy a server listaban minidg 0/32 a players :S

(#20859) r-chee válasza Dantenero72 (#20858) üzenetére


r-chee
őstag

Jelenleg (21:40) 18/32 játékos. Amúgy meg: LINK ;)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20860) Źşë' válasza F_Zolee (#20857) üzenetére


Źşë'
addikt

ez pontosan így van :/

ma lőttem m95el keresztül 2 embert :)) elég funny volt :DDD meg akadt még pár hiba,egyre kevésbé akaszt ki (legalábbis mikor egymagam játszok:), asszem kezdek hozzászokni a bugokhoz :C annyi golyóelveszésem volt h nem igaz, jaj meg jót nevettem az egyik szerón :D cq ment arikán, és a nyerő csapatban voltam erre átrak a másikba, mind a 3 zászló a miénk volt... erre mehettem lefele a bázisról, a c körül kempelők között szlalomozva :s de végül is szépen felhoztuk, de így is veszítettünk.ami végképp kiborított h ellenségé volt a 3 zászlaj, és a cre mentem, elég sok arcot kiszedtem onnan, mire egyszer csak meghalok, és látom mert a c-n kempeltem azt írta :U no komment :s ilyen volt még pár alkalommal...

pár kép

eksön :D

varázsablak

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20861) WhiteWalker válasza Źşë' (#20860) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hehe az nem varázsablak...az egy térkapu a különböző dimenziók közt,ott jönnek át az ártó démonok...mint a consantine-ban :DDD

(#20862) bul07


bul07
nagyúr

kelet nekik 870 Combat-el megölni
én is elővetem :))
hogy lehet így elb@szni egy fegyver sebzését erősebb mint egy snaper fegyver
meg is kaptam 870 Combat noob -ot
[link]

és észrevettem a csordaszelemet is a szerveren, pályáról pályára egyre többen használták nem is tetszett sok mindenkinek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20863) bunfi válasza bul07 (#20862) üzenetére


bunfi
őstag

Miért a one-hit one-kill az jó?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20864) bul07 válasza bunfi (#20863) üzenetére


bul07
nagyúr

mi?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20865) onereborn válasza Źşë' (#20815) üzenetére


onereborn
tag

Na ez az amik engem nem érdekelnek! Keresd meg az utolsó elrejtett pakkot, minden fegyvert aranyfokozatra, max szint ..stb.. ez engem egyetlen egy játékban sem érdekelt, se maffia se GTA - se BF ... xD

Én nem vagyok ennyire karrierista - meg aztán sok idő is... :D

(#20866) ciry válasza bul07 (#20862) üzenetére


ciry
őstag

Nekem a cg-sek, az abakanosok a noobok(bár én nem szoktam kiirni), úgy látom van 870 combat noob is :D
Tegnap egy gyerek Saiga-val lőtt olyanokat, hogy az már kinos volt :F :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20867) Zolás válasza ciry (#20866) üzenetére


Zolás
addikt

Miért baj az Abakan? Kell rá a platina csillag :DDD Meg nehogymá pistike szar fegyóval futkorásszon még valami baja lesz :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20868) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Azt mondja meg valaki, hogy lehet így parkolni? ;]

(#20869) ciry válasza F_Zolee (#20868) üzenetére


ciry
őstag

Nem piti :Y

Én 2 dolgot fotóztam ma az IRAM-on: alap optikával
ezt meg nem tom miért

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20870) r-chee válasza onereborn (#20865) üzenetére


r-chee
őstag

Én sem törekszem arra, hogy minden fegyverre, vagy akár csak egyre is meglegyen a platina, nem is érdekel. Nem azért játszok, hogy csillagokat meg jelvényeket gyűjtsek. Képzelem, milyen sz*r lehet az előbbiekre hajazóknak: "bazz, muszáj ezzel mennem, mert még 200 kill kell a platinához" :) .
GTA az más tészta, szabadon bejárható nagy terület, ráér az ember kutakodni, nem versenyzik senkivel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20871) ADAM1337 válasza bunfi (#20863) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:K

(#20872) madgie válasza ciry (#20869) üzenetére


madgie
titán

Én meg paraszt vótam, beszálltam a tankba :D

Meg ma megint kib*sztak egy szerverről, tehetek én róla, hogy a 40mm shotgun-t próbálgatom, mellé meg az Abakant választottam? :D

(#20873) ciry válasza madgie (#20872) üzenetére


ciry
őstag

Nem csúnya ez se :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20874) pgergo


pgergo
tag

Csövi!

A BC2 multijában spanommal 2 en akarnánk játszani, de nem kapunk pontot mert kevesen vagyunk, van erre valami megoldás, hogy kapjunk?
Köszi!

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#20875) bul07 válasza pgergo (#20874) üzenetére


bul07
nagyúr

keresetek olyan szervert ami ad pontot 2 embernél is van ilyen szerver csak nagyon ritka

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20876) lala42


lala42
őstag

:)) Hali!
Vélemény?
:R

Jééééé. Most nézem,hogy senior lettem :Y :DD

biztos visszafele pőrőg a számláló, mint a megpiszkált villanyórában. :DD :))

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20877) Źşë' válasza onereborn (#20865) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt nem nevezném karrierizmusnak, mindenki annyit játszik amennyit az ideje enged, nem is csodálom h nem játszol a baba mellett, de vannak tőled fiatalabbak akik sulistressz után kiadják az állatot :DD régen sem játszottál mondjuk sokat, kivittél pár játékot, téged mindig is a grafika meg a technikai háttere érdekelt a dolognak (sztem), kvázi nem játék miatt újítottál gépet folyton hanem mert talán ez neked egy hobbi

aki kedvel egy játékot, fan szinten az kivesézi minden egyes porcikáját... ez normális is... na meg ha már megveszed akkor sztem egyértelmű h azért vetted meg mert tetszik és nem azért mert egyszer végigvittem aztán többet nem - játszol vele amíg újat ad és ha egyszer fan vagy akkor sztem az ilyeneket is megcsinálod + ezek az apró dolgok kitolják a játékidőt, ami miatt jó darabig "nem unsz rá" (ez is éppúgy emberfüggő sztem), ill. ezeket lehet egyfajta kihívásnak is tekinteni... nem véletlen van manapság favorizált achivement rendszer!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20878) Def26 válasza lala42 (#20876) üzenetére


Def26
félisten

Amióta át lett rakva a topik ide, nem szakmainak minősítették az itteni hozzászólásokat. Vagyis a közösségibe számít bele a ahsz. -ed.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20879) bunfi válasza Źşë' (#20877) üzenetére


bunfi
őstag

Igen, sajnos az emberek nem játékszeretetből játszanak vagy azért mert van egy jó társaság és azzal szeretnek játszani, hanem adni kell nekik ilyen egyébként 90%-ban felesleges szarokat, amin elrágódhatnak vagy valami. Nem jól van ez így...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20880) BalaNce87 válasza lala42 (#20876) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erről a vélemény? 250 óra alatt nem tudsz ennyit ölni, bőven a duplája kéne ehhez, meg elég sok platinája van, kb én is ennyit játszottam vele és még csak most lesz meg a 2. platinám....valahogy arányosan elkéne olszlania az egésznek. Átlagba meg legalább 30/5-ös statokat kell ehhez elérni, az meg lehetetlen, mert ugye simán elkapok olyanokat hogy csak halok és úgy hogy közöm nem volt az egészhez azaz nem én voltam a béna szimplán szerencsétlen, kétlem hogy ez csak velem fordulna elő nah meg szar hitbox és a folyamatos ping problémák, amik a megjelenés óta fenn állnak. Ha ez te vagy sorry de így elsőre nem tűnik hitelesnek ilyen rövid idő alatt ennyi mindent elérni és ilyen statot produkálni. Én ráadásul a bátyjámmal játszottam legalábbis eleinte és úgy leszek lassan 40-es szintű, igaz már rég nem játszott vele, én is hagytam ki 1 hónapokat mert kihúzta egy párszor a gyufát a játék.

[ Szerkesztve ]

(#20881) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egész jó kis darálás volt a bátlefíld szerveren. Nelson-on cq-ba egy fél percre se volt pihenő. 20 tiketen múlt csak, hogy kikaptunk abban a körben. Következő kört már behúztuk. :) Felétől már miénk volt 3 zászló is de még így se tudtunk erőfölényt kialakítani. Aztán mikor a negyedik is meglett már könnyebb dolgunk volt. De viszont eldobtam az agyam, hogy egy ember háttal volt nekem és lekezdem sorozni XM8-al és megfordul majd lelő sotival. Na már most ez csak azért érdekes, mert ha engem elkezdenek lőni bármivel akkor már úgymond beakad a mozgásom és nem igazán tudok még forgolódni se. Tehát a golyók belassítanak de ez meg nyugodtan megfordult. :N

(#20882) ADAM1337 válasza F_Zolee (#20881) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez az akadás nagyon sokszor megtörténik velem is sajnos, hogy mintha megállna a karakterem.

(#20883) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#20882) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez bónusz tartalom a játékhoz, nah meg amikor elfutok a gránát elől az meg visszahúz a gránát sebzési zónájába, ugyanez amikor már fal mögé befutok és kihúz a fedezék mögül és kapom tovább a sebzést. Ping és lagg problémák azóta vannak mióta kijött a játék, az a vicc hogy egy 10 éves cs-be nincs ilyen hiba, 10 évvel később meg ilyenek vannak hogy nem regisztrálja a találatokat, mert akit lősz az már nem is ott van hanem arréb pár méterrel, azt gyakorilatilag a semmit lövöd. Tegnap is olyanokat produkált a játék skerült egy 3/8-as statot összehoznom...és természetesen nem a sát hibámból, ahogy az lenni szokott. Én megláttam előbb, abakannal belemegy a fejébe testébe 15 golyó megfordul lelő és ez megtörtént kb 5x, meg a kis ak-val is szarrá lövöm de nem is a lábát hanem mellkasát, mutatja hogy találat éri aztán még ő lő le és 55 hp-ja marad, nekem meg 0 töltény a táramba... nah mind1 is csak ez kész hogy ezért halok meg elég sokszor, alapból ilyen nem is lehet ha te valakit előbb lősz ő meg még letud lőni.. szóval jó nagyot nézek ilyenkor, tudom hogy a játék szar, de basszus ezt nem veszik észre amikor tesztelik a játékot, már a beta is tele volt ilyen szitukkal.

(#20884) bunfi válasza BalaNce87 (#20883) üzenetére


bunfi
őstag

Már megfogalmazták a problémát előttem is: a játék default 100-as latenciával számolja a találatokat. Amennyiben ettől eltér a késleltetés, akkor... ahogy írtad, szívás. (Amúgy vicces, de mintha magamat olvasnám, én is a cs és 10 éve most meg nem elmélettel szoktam példálózni, és az a fájdalmas, hogy igaz. Nagyon igaz.)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20885) lala42 válasza BalaNce87 (#20880) üzenetére


lala42
őstag

Ez nem én vagyok. (MesserHUN) a böcsületes nevem. :K
A fiam hívta fel a figyelmemet a srácra - megjegyzem magyar a gyerek - a mianp. Velük játszott egy szerón, amikor valami 60/0-ás K/D-nál szóltak neki, hogy abba kellene hagyni. Megsértődött és lelépett, amikor PB-ve fenyegették. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20886) lala42 válasza BalaNce87 (#20880) üzenetére


lala42
őstag

Na ez vagyok én.MesserHUN :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20887) harry3


harry3
őstag

Sikerült minden fegyvert és eszközt feloldanom, most már játszhatok assaultként, mert azt szeretem a legjobban. Ez az eddigi legtöbb jelvényem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20888) ciry


ciry
őstag

Csak szereltem és szereltem :U

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20889) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Megvolt nemrég a napi núb betevőm. Lett egy multiple kill cg-vel. :B :D De sajnos lépnem kellett utána nem sokkal. Érdekes módon nem tette szóvá senki a megmozdulásom, igaz nem is azzal rohangáltam. Elég jó kiegyenlített harcok mentek és nem volt beirkálás se csak a kör végén. Meg a squadomba is volt egy segítőm aki még verdát is szerzett nekem meg javította amikor kell. :) Csak nekem tartotta fent a bradley-t.

(#20890) Źşë'


Źşë'
addikt

sokan nem szeretitek itt az F2000et, pedig sztem jó stukker :DD

ez a kép olyan mintha kirúgná a falat a gyerek :DD

ez meg olyan mint ha a kifröccsent vére "festette" volna azt a graffitit ott balra :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20891) F_Zolee válasza Źşë' (#20890) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most már jobb az F2000. Csak néha miatta maradok alul. :((( :D

(#20892) Źşë' válasza F_Zolee (#20891) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetlen baj vele h nem annyira pontos, de jó, mert gyors, és magnummal hallálllllos :D am az a gyerek ott nem halt bele abba a glbe, pedig még HC is volt ráadásul :DD gondolom a lag miatt elveszett az ereje:D ement az éterbe : ))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20893) Target78hu válasza Źşë' (#20890) üzenetére


Target78hu
aktív tag

f20004ever ;)

hkv.hu

(#20894) lala42


lala42
őstag

Priviben a Hungarian SUN jelszava?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20895) gabipaci válasza lala42 (#20894) üzenetére


gabipaci
addikt

?

Logitech hardware tester

(#20896) pgergo


pgergo
tag

Nah találtam olyan szervert ahol 2 en lehet menni és megadja a pontokad, de amikor kilépek a szerverből eltünnek azok a pontok, ez miért lehet?

Am van valami magyar szero?

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#20897) Def26 válasza Źşë' (#20890) üzenetére


Def26
félisten

Sokszor azon gondolkodom, hogy a fenébe tudsz Te menet közben ilyen screenshotot csinálni? :U Arra nincs reakcióm sokszor, hogy újratöltsem a táram, nemhogy F akárhányat nyomkodni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20898) gabipaci válasza pgergo (#20896) üzenetére


gabipaci
addikt

nincs olyan szerver, ahol ketten mentek, és számolja a pontokat!
viszont amikor kiürül egy szerver, nem áll le a pontozás, és ha egyedül felmégy egy olyanra, ahol előtte volt élet, akkor egyedül is számolja a pontokat. De kör végén megáll, és akkor indul újra, ha megint 4-en vagytok.
Ha mégis találtál valami ilyesmit, akkor az valami ruszki hackelt szerver, és ne is csodálkozz, ha nem maradnak meg a pontok.

Magyar szervereket a HUN varázsszócskával lehet keresni. :K

Logitech hardware tester

(#20899) Źşë' válasza Def26 (#20897) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor ezt csekkold meg :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20900) r-chee válasza lala42 (#20894) üzenetére


r-chee
őstag

Nálad van vmi gubanc, mert simán be lehet lépni IRAM TS3-ára, amin belül vagyunk mi is (cím: vps228.nlg.hu / port: 9987 / jelszó: nincs). Telepítsd újra a TS3-at, ha nem mükszik, talán akkor be tudsz lépni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.