Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20501) philoxenia válasza r-chee (#20497) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnos néha kegyetlennek kell lenni:
Kicsit így ""Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit"
Mivel azonban hozzászólásokról és nem emberekről van szó...
A húszezerből óvatos becslésem szerint is tízezer legalább nem tekinthető szakmainak....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20502) mackosajt válasza Źşë' (#20500) üzenetére


mackosajt
addikt

És neked fájt nagyon sokszor, hogy itt szó esik róla, és most te sajnálod a legjobban, hogy a topik és a közösség ide jutott. Csak gratulálni tudok.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20503) Zolás válasza mackosajt (#20498) üzenetére


Zolás
addikt

Konkrétan az a bajod velem hogy nem tartottam idevalónak a 3oldalas chatlogok bemásolását? Akármelyik irányból nézzük benne vagyok a 3ban és kiváncsi vagyok mi szurja a kicsi szived.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20504) mackosajt válasza Zolás (#20503) üzenetére


mackosajt
addikt

Emlékeim szerint 1 hosszabb chatlog került be ide, de te már utánna arra is haraptál, ha csak a szerver neve szóba került.
Stílusod alapján meg szerintem én nem fogok leállni veled vitatkozni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20505) Źşë' válasza mackosajt (#20498) üzenetére


Źşë'
addikt

aha értem már is, így érthetőbb: ADAM1337, én és Zolás (magyarán majdnem h csak a sérettek) akit még sérelem ért az jelentkezzen már ha olvassa a topikot tnx! :))
am én tökre nem így gondolom, kik miatt lett itt eléggé zord a hangulat? ki hívogat be folyton folyvást admint mert felnőtt létére nem tud megoldani egy apró dolgot?! ki írogat folyton olyan hangnemben ami mögöttes, lenéző, bunkó?! mindez +személyskedésekhez is vezet, ami nem csoda szvsz

a videó linkek meg ezek után szted mit számítanak, nyomnak a lattba? ahogy r-chee is fogalmazott "Nevetséges hogy a "Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek" stílusú topikok közé lett besorolva ez a topik."

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20506) bunfi válasza philoxenia (#20499) üzenetére


bunfi
őstag

Elmondok neked egy titkot. Rosszul írtad a nevét, mivel fatal1ty...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20507) Źşë' válasza mackosajt (#20504) üzenetére


Źşë'
addikt

de most te aki az egész bc2es pályafutásodat ott éled le, lássál meg dolgokat, a saját szemszögedből, nem is beszélve h akit te védesz jópajtásod, így sztem érthető a fennálló dolog a részedről

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20508) mackosajt válasza Źşë' (#20505) üzenetére


mackosajt
addikt

Na akkor kik miatt?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20509) Źşë' válasza mackosajt (#20508) üzenetére


Źşë'
addikt

ebben a hsz ben leírtam, am most kb úgy csinálsz mintha én hívtam volna modit és lett volna ez a következmény + megérdemeltük volna

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20510) philoxenia válasza bunfi (#20506) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ááááá. :W
Mindegy sok találatot kaptam így is, csak pont őt nem. Tehát ha valamit keresel, de nem pontosan tudod leírni, akkor jobb egy hely ahol mindent megtalálsz egy adott témáról, témakörről, mintha az internet bugyraiban kell kutakodnod, ahol az egyszer már rosszul leírt nevek is szaporodnak gombamód...
Van amire kapsz jobb javaslatot kereséskor, van amire nem:[link][link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20511) Audifan


Audifan
tag

ez egy kib@sz*tt nagy vicc........ :(

(#20512) mackosajt válasza Źşë' (#20507) üzenetére


mackosajt
addikt

Miből gondolod, hogy ott élem le?

Alapvető probléma, hogy veled ellentétben én ismerem azt, akire te azt mondod, hogy védem. Nem védem, megvédi ő saját magát.
Azt viszont "jól látod", hogy a saját szemszögemből nézem a dolgokat.
Pár év fórumozás, fórum fenntartás, moderálás stb. után úgy gondolom, talán elmondhatom, én hogy látom.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20513) bullseye válasza Źşë' (#20505) üzenetére


bullseye
addikt

"ki írogat folyton olyan hangnemben ami mögöttes, lenéző, bunkó?!"

ezt tudom! ezt tudom! Mindíg a másik fél...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20514) Źşë' válasza philoxenia (#20510) üzenetére


Źşë'
addikt

igen valamit kijavítana, valamit nem :D úgy látszik fatal1ty mégsem annyira hírhedt förszt perzon súter : )

(#20513) bullseye ezt kifejtenéd bővebben, nem nagyon értem mire gondolsz

más: végre zárjuk le a témát, mert ezen már rágódni kár és felesleges... beszélgetni azért jó lesz így is :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20515) v!ct0y válasza philoxenia (#20488) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vissza is került az őstag rang :)

(#20516) Zolás válasza mackosajt (#20504) üzenetére


Zolás
addikt

Volt az több is csak törlésre kerültek mivel a kutya nem volt rájuk kiváncsi. És már előtte is kértem hogy csak a szerverrel kapcsolatos dolgokat ne ide írják. De mivel mindenki ugy gondolta hogy ez egy nagy játszótér és oda lehet sz@rni a közepére bárkinek megmaradtak ezek a felemelő hszek. Közben mások is ráéreztek hogy ez tényleg marhára nem idevaló azokat is elkezdtétek lehurrogni(ez itt a mit topikunk stb. dumák tömkelege). Ezután lett bekérve moderátor és nemcsak én kértem hanem más is.
Ezekután le lett zárva ez a fórum is a másik fórum miatt mert ott se birt magával a banda. Ezt meg magatoknak köszönhettétek de sehol nem láttam egy postot hogy : Bocs srácok de miattunk b@szták el a fórumot mert nem birtunk magunkkal.
És most ezekután engem hibáztatsz? Egy kicsit érdekesen gondolkodsz de sebaj. Biztos neked van igazad. Nyugodtan menj át duzzogni a másik topicba.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20517) mackosajt válasza Zolás (#20516) üzenetére


mackosajt
addikt

Figyelj, ha eddig az volt a bajod, hogy itt nem szakmai hozzászólások születnek, hanem nagyon sok az off, akkor most miről beszélsz?
Elértétek, hogy ez a topik átkerült olyan helyre, ahol ezért már nem lehet szólni.
Öngól?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20518) bullseye válasza Źşë' (#20514) üzenetére


bullseye
addikt

úgy értettem, hogy ilyen "komoly" vitákban ált. mindkét fél meg van ilyen kor győződve, hogy a másik szemét, meg személyeskedik, meg lenéző, ő csak visszavág szellemi fölénnyel. A kívülállók meg nézik a totál egyenlő iszapbirkózást, amíg nem jön arra a modera...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20519) Zolás válasza mackosajt (#20517) üzenetére


Zolás
addikt

A bajom az volt hogy NEM a játékról szólt a topik hanem egy szerverről ami marhára nem ugyanaz. De most ezt is lehuztátok ugyanarra a szintre hogy bármit lehet irkálni aminek 0.0000001 % köze van a játékhoz és még sirtok is miatta! Öngól csak nem jó embernek irtad...

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20520) mackosajt válasza Zolás (#20519) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem én lőttem az öngólt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20521) bullseye válasza Zolás (#20516) üzenetére


bullseye
addikt

nem mintha szép lett volna ami ott ment, de bezárni a Bosszuálló7-kocsogok tsunami miatt kellett egy napra, ha jól emlékszem. vagy nem?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20522) mackosajt válasza bullseye (#20521) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát ők tényleg mi vagyunk :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20523) bunfi válasza Zolás (#20519) üzenetére


bunfi
őstag

Igen, hibáztak. Jogos volt a kifogásod. Ám akkor áruld el, hogy a moderátor és gabipaci kérése ellenére is miért ebben a topicban vonták újra felelősségre a szervertulajdonosokat, hogy mit merészelnek csinálni a saját szerverükkel?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20524) Źşë' válasza bullseye (#20518) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek után azt vágom le h halvány lila gőzöd nem volt a történtekről, és ha valami gondod van akkor nem vagy hajlandó megoldani azt... kvázi ráhagyod arra aki téged "elnyom" ez is egy álláspont, csak ilyenkor szar ha sulis az ember mert folyton a wcbe szarra szivatjak :)) amerikai példával élve

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20525) Zolás válasza bullseye (#20521) üzenetére


Zolás
addikt

Igen az miatt. Ha olyan sokéves modis tapasztalat lett volna a hátuk mögött az uraknak nem fajultak volna idáig a dolgok. Dehát nem volt... És ezzel sok-sok embert megszivattak.
mackosajt nem te rugtad ez igaz. De a sztárcspatban benne voltál :DDD
bunfi mivel nem voltak hajlandók átmenni(csakazértisideírom mert megtehetem) és mivel ez volt a szakmai topikja. Huszadrangu topikkal a modik se törödnek annyit ezt remélem megérted.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20526) ciry


ciry
őstag

A modi baszta át ide a topikot nem más.
Ennyi.
Sosem értettem, hogy miért kell embereknek visszaélni a moderátori/admini jogukkal.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20527) mackosajt


mackosajt
addikt

Jó lenne eldöntenétek Zolás és Zsé, hogy most akkor melyikőtök mondja a frankót az adott esettel kapcsolatban, mert így kicsit vicces a kép.

SZERK: mindenkinek további kellemes mulatást és nyugodalmas jóccakát, de nékem a munka mezejére kell lépnem.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20528) Def26


Def26
félisten

Az előbb megkérdeztem a bc2 topikban, hogy nektek mi az xfire nevetek? Erre valaki kitörölte a posztomat. Most az a topik úgy marad üresen vagy mi a fasz? Már az is off -nak számít, hogy fel szeretnék venni 1 2 bad company 2 arcot a barátlistámra? :U

Komolyan mondom eldobom az agyam. :W

ciry: De miért? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20529) bunfi válasza Zolás (#20525) üzenetére


bunfi
őstag

Szóval akkor neked az a bajod, hogy mások máshogy gondolkodnak. De ez kicsit sarkított. Definiáld kérlek nekem (vagy akár a modi is), hogy mi tartozik a BF: BC2 játékkal kapcsolatos szakmai hozzászólások körébe és milyen hozzászólások megtűrtek az új topicban. Tudom kötekedésnek hangzik, de tényleg érdekelnek, hogy miért ilyen szűk látókörűek az emberek. Mellesleg sok szerencsét a szakmai topicban!

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20530) Audifan válasza Def26 (#20528) üzenetére


Audifan
tag

aláírás.

asd

(#20531) bullseye válasza Źşë' (#20524) üzenetére


bullseye
addikt

Attól tartok pont erről beszélek. Nem, nem szoktam ráhagyni valakire, ha szerintem lényeges dologban téved. Csak ha - épp nem vagyok direkt gonosz hangulatban, és - szeretném simán, békével lezárni a vitát, akkor kihagyom az olyan elemeket, amik hangulatosak ám feleslegesek ("gőzöd sincs az egészről"), vagy nem tényeken, hanem félig megalapozott feltételezéseken alapszanak ("ha gondod van, nem vagy hajlandó megoldani"). Sőt, már a párhuzamokkal is visszafogottabb vagyok, mert ha valakinek nem esik le (mint nekem ez a sulis-wc), akkor még félreérti, és megsértődik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20532) philoxenia válasza Def26 (#20528) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából ez sem általános kérdés a játékban, nem igazán szakmai...

Mindenkinek:
Ellenben, hogy ne az apróhirdetések között legyen a topik, áttettem a Gamepod olyan helyére ahová valóban illik. A szakmai hozzászólások így sem térnek vissza, de a topik karaktere ide sokkal jobban illik. Átnevezhetnénk
" Battlefield: Bad Company 2 PH!-sok nemcsak magyar szervereken" -ké mondjuk, így sem mindenkinek felel talán meg, de a többség remélem elfogadja, vagy várok jobb javaslatot...
Régen is sok szó esett a szerverekről, mint most visszaolvastam:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20533) feka007


feka007
nagyúr

Látom lefokozták a topikomat közösségivé.. :D
Mi folyt itt, chat-recska? :((( :U

(#20534) Def26 válasza philoxenia (#20532) üzenetére


Def26
félisten

És miért raktad át a PC játékokból? Ott mi volt ezzel a topikkal a probléma? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20535) bunfi válasza philoxenia (#20532) üzenetére


bunfi
őstag

Mi a probléma a jelenlegi címmel? szerk: ha régen is sok volt az off és a PH! szerverrel kapcsolatos társalgás, akkor miért 10000 hozzászólással később borult ki a bili?

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20536) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bazz hogy lezüllött ez a topic, uram atyám... :W :W :W
Komolyan, mint egy fertő. Már legalább 2 hónapja nem olvastam bele, de amikor itt hagytam, nem ilyen szenny volt... :U

(#20537) Zolás válasza bunfi (#20529) üzenetére


Zolás
addikt

Engem ne zavar ha más máshogy gondolkozik. Mindenki más mivel mindenki egyedi(legalábbis én igy gondolkodom egy másik emberről) . Az hogy milyen hszek tartoznak oda : alap hogy a játékkal foglalkozzon. Itt ez nem volt meg mindig. Egy szerver, a beállitásai, hogy épp ki az admin rajta és miért dobott ki xy játékost szerintem bőven máshová tartozik. Az egy szerverről szóló dolog. Nem a játékról szól. Az hogy a játék fut a szerveren nem azt jelenti hogy az összes chatlog-beállitás-xy @nyázott rajta rögtön a játék fórumának részét kell képezze. Ezt nem tartották be itt páran. És most meglepődtek mert az orrukra lett koppintva kivülröl.
Én sem értek egyet hogy új szakmai fórum ez meg megy a süllyesztőbe. Nem nyer vele senki. Viszont sokat veszitett vele mindenki. Csodálkozom hogy ez ilyen gyorsan megtörtént anélkül hogy a fórumozókat egyáltalán kérdezték volna. De ez van. Az élet megy tovább.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20538) philoxenia válasza Def26 (#20534) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rengeteg olyan hozzászólás volt, ami off volt, elkezdtem kitörölgetni, azt a választ kaptam, hogy rombolom a közösséget, ha nem szólhatnak szabadon a saját élményekről, szervereken történésekről stb.
Mivel a probléma már régen fennállt, igazából szigorúan véve már hónapok óta, de addig, míg egymás tyúkszemére nem léptek senki nem jelzett a modkerbe, nehéz lett volna igazságot tenni.
Gyors megoldásként olyan helyre tettem át, ahol ez nem off.
Igazából szakmai hozzászólásnak azt tekinthetjük, ha a játék valamely sajátosságáról folyik a kérdés-felelet, ha arról, hogy ki mit csinált, fog, vagy éppen most csinál a játékban, azt nem.
A topikban ellenben az utóbbi hozzászólások már gyakorlatilag túlsúlyba kerültek, ameddig gyorsan visszalapoztam.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20539) Def26 válasza bunfi (#20535) üzenetére


Def26
félisten

philoxenia:

Ha az off miatt volt, akkor igazán lehetne még egy jó pár topikot zárni/lekezelni.

Anno, hogy sírtunk, azért, mert a GTX480/470 topikba az ATI buzik oltják a nv kártyákat szartak/tok, rá. Hiába szóltunk, hogy ezt nem kéne. mondjuk ott Abu jószívűsége volt a toppon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20540) Zolás válasza philoxenia (#20538) üzenetére


Zolás
addikt

A baj az hogy a játék egyszerü mint a fakocka: mész-lősz-kapsz cuccokat elég hamar-szintet lépsz. Sajna erről nem lehet tul sokmindent szakmailag írni. Egyszerüen nincs annyi a játékban hogy szakmailag 3hónap alatt ne vesézzük ki. Néha jön egy patch ami felkavarja az állóvizet kb 2hétre és annyi.
Viszont megirnád hogy miért ez a sietség? Ide-oda dobálod a topikot mintha muszály volna. Egy olyasmi mint amit a Hogyan is néznek ki gépeink(mi legyen a topikkal) topikban láttam 2hétig kérdéskör nem lett volna jó ide is? Tudom hogy a Ph a tiétek de azért nekünk is részünk van benne még ha csak kicsi is....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20541) philoxenia válasza Def26 (#20539) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnos sok topikban vannak problémák, de ez a topik sem ilyen volt eleinte[link]
Ellenben a más hibája nem mentesít senkit a saját hibái alól.
Itt próbáltam más megoldást:[link] Olvasd el innentől milyen reakciókat kaptam! Mint a gyerekek, akiktől elvették a játékukat.... :(

Zolás: Jó megoldást próbálok keresni, ami mindenkinek kevésbé fáj.
A harmadik hónap után kellett volna egy közösségi topikot nyitni a csetre/beszélgetésre.
Ha valakinek lett volna még kérdése, beírta volna, megválaszolták volna. Akár havonta csak egy hsz is elég, hiszen topikokat nem törlünk. Játékos topikokban van mikor fél év múlva jön esetleg egy kérdés.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20542) Źşë' válasza bullseye (#20531) üzenetére


Źşë'
addikt

persze h nem gondoltam komolyan, csak hülyeségből írtam, de igazat adok h ahány ember van itt annyiféle stílus, pl haverom nem díjazza a mai nap folyamán, általam belinkelt videókat.. nem tartja viccesnek, mondom szar neked :D nem tudsz min nevetni.. mert hülyülni csak jó... bár ezek után neki nem :D

én az olyan dolgokra vagyok allergiás amelyek lekezelőek, amelynek a hátterében állnak esetleges rosszindulatú dolgok, és akkor ezzel mindent elárultam (kvázi nem szeretem ha hülyének néznek stb..) sokszor próbálom megérteni a másik ember álláspontját, végiggondolni az ő szemszögéből a dolgot... megtárgyalni azt h mi fér bele abba a bizonyos dologba ami még normál emberi kereteken belül van... de sokszor a másik féltől a megoldás csöpp jelét sem látom, nemhogy még a megértést.... persze ilyenkor nincs mit tenni :s

pl nekünk volt anno q3as szerverünk, de nem raktunk ki senkit sem mert annyit szólt h te f*sz, menj a p***ba... és ennél dúrvább dolgok nem is történtek... lezajlottak a meccsek, kupák voltak, ott egy kétszer be is rágott hawer mert nem ment neki, de ettől még megmaradt uolyan embernek mint mi, és lecsillapodott - elnézést kért mindenkitől, és minden visszatért a rég ikerékvágásba ellenben a phszerverrel ami nekem olyan mint egy bölcsöde vagy óvoda, mindenkit próbálnak megnevelni, ami nem éppen jó5let, aki szabálytalanul játszik mert bc2ben lehet olyat is azt oké jutalmazzák meg egy felszólítással és utána kirúgással, de neám felszólítás nélkül kick stb (ez már amolyan hatalommal való visszaélés - mert meddig tart beírni h a következő kick lesz? és mennyire egyszerű a töltőképernyő alján lévő szabályzatra nem hivatkozva kitenni valakit?!)... voltak kemperek, akik ellen sokat nem tudtunk tenni, de őket sem rúgtuk ki... engem a ph szerver mondom leginkább egy óvodára emlékeztet ahol kiélhetik az adminok gyereknevelési hajlamaikat - engem ne neveljen senki sem ennyi idős fejjel, ismerem a fer játékot, és a határvonalakat is, meddig lehet elmenni, de az olyan dolgot rühellem ha valami olyanért vesznek elő amiről nem tehetek! ezt még lehetne tovább boncolgatni de aki az eddigiekből nem tanult annak kár venni továbbiakban a fáradtságot, felesleges, erre is lehetne azt mondani h kutyából nem lesz szalonna

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20543) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Amúgy ez kemény hogy mindig megy valamin a vita csak tudnám miről:D ebbe már az is bele keveredik aki nem akar. Tényleg kicsit túlzás az amit most művelnek. Amúgy valamilyen szinten mindenhol van egy kis off, és annyi bele is fér, de amikor már tényleg az egész arról szólt hogy aznap kit rúgtunk ki a szerverről már sok volt=nem érdekelt senkit. Mondjuk ha nincs mit írnom akkor tényleg nemtudom minek kell egyáltalán írni valamit.
Picsányi dolgokon megy a vita, bolhából elefánt szitu.

(#20544) harry3


harry3
őstag

Hát ez szívás, de inkább vicces. :Y
Napok óta nem tudtam hozzászólni a témához, ezért elég régen írtam, de mikor megláttam ezt, köpni nyelni nem tudtam. Most is megy az egymásra mutogatás, de mindegy ez van, nem lehet visszafordítani, talán ha egyszer jól fogunk viselkedni, hiszen a remény hal meg utoljára.
Azóta elértem a húszas szintet, assault és engineer befejezve. Ma az egyik játékban nekem volt a legtöbb pontom, majdnem 4000, a legtöbb 2000-nél kicsit több volt. :C

(#20545) DieHard


DieHard
senior tag

Ki kell törölni az összes hsz-t a megjelenés napjáig. :U és lehet folytatni. nem köl az uj topik. ez csak vélemény, de látom lehet off is. :K

(#20546) Źşë'


Źşë'
addikt

de amúgy ez a kérdezek, felelnek dolog tényleg olyan h akkor tud csak valaki kérdezni és a kérdésére választ kapni ha az adott topik pörög, ellenkező esetben mire választ kap leunja a fél életét az illető... csak példa után írom, haver vett egy notebookot és valamit elnyomott benne, feltettem az adott helyen a kérdésem, és nem igen jön rá válasz, mert ha 3-4en látogatják de a kérdésemre nem tudnak felelni halott ügy, ha pörögne, többen látogatnák, nagyobb eséllyel kapnék segítséget és ami még fontosabb minél hamarabb... 3napos gari stb..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20547) siriq válasza philoxenia (#20495) üzenetére


siriq
őstag

Szerintem mar az elejen igy kellet volna megoldani. Akkor nem kerult volna ilyen nagy durranasba a mostani atalakitas.

Termeszetesen a BC2 topic folytatodik(szerintem). "normalisabb" hangulatban.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20548) siriq


siriq
őstag

A havernak ajanlottam a BC2 megvetelet majd tajtekozva kozolte, hogy nem mukodik a multi. Ezektutan ajanlottam a pb update-t. Azota nem szolt vissza=mukodik. azert janlatos az ismerosunknek elmondani eme hasznos tanacsot ha csak a jatekhoz ert.
Amugy nem tudom mit vacilalnak annyian. A serveres dolgok mennyenek mashova, a maradek meg ide. Nem lenne(let volna) a kavarodas.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20549) gabipaci válasza siriq (#20548) üzenetére


gabipaci
addikt

A szerveres dolgaink már régen elköltöztek innen, ha nem tűnt volna fel. Annak idején azért volt a jogos felháborodás, mert tényleg tulzásba vittük a chat logokkal az élen.
Másról sem szólt, csak rólunk ez az egész topik.
Erre hoztam létre a topikunkat, hogy legalább az olyan szélsőséges dolgok kerüljenek oda.
Aztán jött a szabályainkal kapcsolatos mizéria (személyeskedés oda-vissza), és hiába kértem megannyiszor, csak ide írták az userek, pedig nem egyszer linkleltem a topikot, ahova való lett volna.
Moderátori felszólításra átköltöztünk majdnem teljesen.
De könyörgöm, egyesek azt képzelik, hogy félrevonulunk, mint a debilek a sarokba?
Megemlítjük a szervert, és szalad a modkerbe?
Kicsit igazságtalan lenne kizárni egy olyan szervert a BC2 közösségi topikból, ami ha ma már nem is a legforgalmasabb, de még mindíg piacvezető helyen van.
Ezért kellett végre tisztába tenni, hogy egy szakmai topikban mi számít off-nak, és mi nem. Én nem sajnálom azt az ezer párszáz hsz-emet, hogy visszaminősítették, nem érdekel a nevem alatt kiírt szócska.
Ha ez az ára, hogy rendbe legyen szedve a "hovatartozásunk", akkor ez.
Most leminősítették a topik "értékét", de minden mehet ugyan úgy.
Esetleg, ha valakinek van kedve, megírhatja a kezdő hsz-t a szakmai részbe, és abban lehetne linkelni ezt a topikot.
Arrol meg lehet leszakadni, hogy a mi szerverünket PH! előtaggal áldottam meg! Semmiféle előjoggal nem rendelkezünk itt, sőt inkább jobban csattan az ostor.
Bármiféle fórumon vagy egyéb helyen szóba kerül, mindíg az elsők között szögezem le, hogy nem vagyunk hivatalos Prohardver Team, így ezen sem kell tovább lovagolni.
Sokaoknak fáj ez a PH előtag, de én léptem idejében, elkértem és használhatom.
Azon kívül, hogy itt mondjuk max 10 ember joggal vagy jog nélkül besértődött valamin, többször ennyi van, akik jól szórakoznak a szerverünkön.
Mostmár tudjuk, hogy ide jöhetnek az infók a szerverekről is, de nem kell parázni, nem fogunk ezzel visszaélni. De ha szóba kerül, biztos nem a másik topikban fogok válaszolni, és idelinkelni, mint már jópárszor ezelőtt.

Az üzenet nem csak siriq-nek szólt, csak válasz-t nyomtam.

Üdv

Logitech hardware tester

(#20550) siriq válasza gabipaci (#20549) üzenetére


siriq
őstag

Nem szaladtam meg soha a moderekert. Gondolom masokra gondoltal. Mondom, ha nem lett volna keverve a szerveres dolog es rendesen kulon lett volna valasztva az egesz nem lenne a mostani helyzet. Ennyi. (az hogy elkotoztek teged nem zavart abban, hogy nem oda illo beirasokat ...) Mindegy, ennek mar vege. Uj szabaly, uj jatek.
Amugy lathato, hogy en sem a hsz gyujtesert regeltem be ide.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.