Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) ciry válasza Mrdevil (#21200) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk 2007-es a cikk.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21202) Mrdevil válasza ciry (#21201) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor helyesbítek,"hol tartottunk már akkor is...." :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21203) Norb3rto válasza ciry (#21201) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Most már pici pézé tuti meg lehet venni :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21204) bonat válasza Mrdevil (#21200) üzenetére


bonat
senior tag

oda figyeljél!!
nyomás játszani :DD

(#21205) bonat válasza Norb3rto (#21203) üzenetére


bonat
senior tag

jah ...e-bay :DD

(#21206) r-chee válasza Norb3rto (#21198) üzenetére


r-chee
őstag

- A fiának súlyos belsőszervi károsodásai vannak. Hol volt tegnap este?
- Otthon játszott a Bad Company 2-vel, amikor 20 méterről RPG támadás érte.
:D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21207) Gonz0 válasza ciry (#21201) üzenetére


Gonz0
tag

Indexesek nem olyan rég csináltak egy videót, amiben kipróbálták a mellényt. De most nem keresem vissza. Összességében nem voltak túlságosan elragadtatva tőle.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21208) Źşë'


Źşë'
addikt

csendélet :DDD slowmo :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21209) Mrdevil válasza bonat (#21204) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na mizus,jól látok,te is elő kerültél,szabin vóótáá?
Nyomás játszani. :)) :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21210) eugabesz


eugabesz
őstag

Döntsétek el ti,ha kérhetem...geforce 8600 gts,vagy Sapphire HD4670 ??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21211) Def26 válasza eugabesz (#21210) üzenetére


Def26
félisten

Mire kell? Ha "játék" akkor én a 8600gt -t venném. Ha inkább multimédia akkor az ati -t.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21212) F_Zolee válasza eugabesz (#21210) üzenetére


F_Zolee
veterán

Utóbbi ha csak ez a kettő az össz lehetőség.

(#21213) gabipaci válasza Def26 (#21211) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is ezt akartam kérdezni, hogy mire kell...
Levélnehezéknek, vagy ajtót kitámasztani? :DD

Logitech hardware tester

(#21214) mackosajt válasza eugabesz (#21210) üzenetére


mackosajt
addikt

a 4670, pláne ha 1 GB-os

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21215) ADAM1337 válasza mackosajt (#21214) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is inkább ezt ajánlanám.
De mi értelme van erre a vga-ra 1gb vram-nak ? 512-t se használja ki a gpu-ja a kártyának. :U

(#21216) mackosajt válasza ADAM1337 (#21215) üzenetére


mackosajt
addikt

Lehet nem használja ki, de érdekes módon mégis jobb az a változata. Van szerencsém olyat ismerni, aki örült, hogy 1 gb-osra váltott belőle.
bc2 lehet nem nyög neki, de gta4 igen. Igaz, oda elég sovány minden. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21217) eugabesz


eugabesz
őstag

A fiam felajánlotta,hogy cserél velem,övé a GeForce...
Jah és természetesen BC2-höz kell.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21218) Źşë'


Źşë'
addikt

járt már valaki úgy h tankban volt, megsebesítették, nekiment egy quadnak és suciddal meghalt? :DDD én már 2x :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21219) bonat válasza Mrdevil (#21209) üzenetére


bonat
senior tag

itt halkan olvasgatok a háttérbe sunyulok :DDD :DD

(#21220) Mrdevil válasza bonat (#21219) üzenetére


Mrdevil
addikt

Detto,tudod én is halkan,csöndbe szoktam lenni.... ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21221) Tam991


Tam991
csendes tag

http://i.imgur.com/8Q3Ck.jpg

[ Szerkesztve ]

(#21222) ciry válasza Tam991 (#21221) üzenetére


ciry
őstag

Így akartad nem? [link]
Toltál off:
Ezt láttátok már?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21223) Def26


Def26
félisten

Azt hittem, hogy a Vietnam -ból valami videó. Lassan lesz már arról is valami bővebb infó, mert megy a Tokyo game show.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21224) ciry válasza Def26 (#21223) üzenetére


ciry
őstag

Remélem nem lesz drága.
X-fire-el ha veszek fel nincs hang.
Mit kell állítgatni, hogy legyen?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21225) ADAM1337 válasza ciry (#21224) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A videónál hogy record sound viszont felvesz mindent ami a gépeden megy nem csak a játék hangját.
ts mumble mindent felvesz.

(#21226) Tam991 válasza ciry (#21222) üzenetére


Tam991
csendes tag

Pont úgy akartam ahogy leírtad de hajnal 1kor pont nem azon kezdtem el gondolkozni hogy vajon a fórum milyen html kódokat fogad el hogy így meg tudjam jeleníteni. Majd legközelebb olyan lesz mint ahogy leírtad.

(#21227) Def26 válasza Tam991 (#21226) üzenetére


Def26
félisten

És mit kell nézni a képen? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21228) Blindfish


Blindfish
tag

Azt meglehet vhogyan csinálni h kitörölöm az EA adatbankból a regkódomat és akkor tudnak mások regelni az én kódommal??? :) mert szívesen eladnám ám... :D:D

(#21229) lala42 válasza Blindfish (#21228) üzenetére


lala42
őstag

Nem. :N

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21230) Zolás válasza Def26 (#21227) üzenetére


Zolás
addikt

Arany dögcédula :DDD
Pisztolyos kört csinált. Csak pisztoly.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21231) reset válasza Źşë' (#21218) üzenetére


reset
senior tag

Ma hasonló élményem volt..Feszítettem a tankban, amikor előtört a porfüggöny mögül és nekemrongyolt az ellen quadja (sztem ő is véletlenül, pánikszerű menekülése közben...) - oszt hirtelen suicid-del a túlvilágon találtam magam. Arra gondoltam, bizton ráhajtott közvetlenül mellettem a mine-ra; és mindketten elszálltunk...
Egyébként sok a fura suicid a játékban :K

(#21232) ciry válasza Tam991 (#21226) üzenetére


ciry
őstag

Súlyos hibát követtél el, a héten már nem játszhatsz a barátaiddal :((

( :D )

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21233) Źşë' válasza reset (#21231) üzenetére


Źşë'
addikt

igen meglepően sok! ma volt egy olyanom h haver felszórta panama canal B műhelyét anti tank aknákkal, én ott futottam keresztül, lövi a csapattársam bradleyvel, és ahogy felrobbant suicide lett belőle... :D érdekes

+egy olyan h a D utáni részt bec4eztem, haver ráment tankkal és ahogy az ellenfél szétlőtte az övé lett a c4 kill :DDD kétlem h mellette lett volna mert a pont a miénk volt... bár aztán ki tudja, csak mert olyan volt az egész h az ellenfél akinek ment a pont az kb 10 méterre volt. mind1 legalább nem lett teamkill... ettől is a falra tudnék mászni... picit nekiér a tank oldala a gyereknek és megölöm! :W nem is beszélve arról h mikor az ember menekülni akar a lelőtt heliből, ha nem is szedik le akkor is meghal a bepörgött farok résztől! mert úgy hátba veregeti h a levegőben teamkill lesz belőle :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21234) gergo0328 válasza Źşë' (#21233) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen ez a heli teamroadkill nagyon jó...de ahol nincs róóódkill ott meg ellő a fenébe :D

(#21235) Źşë' válasza gergo0328 (#21234) üzenetére


Źşë'
addikt

hűde pörög a topik, mivan emberek mindenki alszik? :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21236) SzlobiG válasza Źşë' (#21235) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tessék lehet keresni a kakukktojást.:D

(#21237) gergo0328 válasza Źşë' (#21235) üzenetére


gergo0328
senior tag

Aki velünk tartott eddig is Mumble-n vagy most jönnének az új szervercím: server.mumble.hu, Port: 10030 Battlefield szoba :R :R

[ Szerkesztve ]

(#21238) Źşë' válasza SzlobiG (#21236) üzenetére


Źşë'
addikt

érdekes az a 0/0, mert ha tápolt volna akkor se lehetne ennyit összeszedni... még ha folyton életet dobál vagy ammoládát

(#21237) gergo0328 ez ilyen csevej szoba féleség? :))

hogy picit feldobjam a hangulatot, brand new vietnam video

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21239) Mrdevil válasza Źşë' (#21238) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vietnam TGS 2010 Trailer. [link] ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21240) gergo0328 válasza Źşë' (#21238) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen ez egy beszélgető program.letöltési linkje itt regisztrálni is lehet de én nem vettem több pluszt észre csak annyi h a beállított kép mindig megmarad. Elindítod beírod a címet és a portot majd kikeresed a Battlefield szobát és mi ott várunk téged :D Gyere nyugodtan :R

(#21241) bunfi válasza Źşë' (#21238) üzenetére


bunfi
őstag

Feldobni? Azzal, hogy "jé itt jön egy újabb szar, amiért fizethettek". Ugyan már kérem... én nem vágyom egy "betömjük a pofátokat a látvánnyal" jeligével készül kiegészítőre. Már elnézést, de ezt pár évvel ezelőtt INGYEN megcsinálta pár lelkes ember, akik nem hazudták le az eget a TGS keretében mutatott KONZOLOS gameplay videóval. Ha nem lenne ebben a nyomorult játékban helikopter, konzolon is halál lenne. Fura, hogy a fix 100-as kliensping, a EA statszervere miatt meglévő késelési bug és a számtalan apróbb finomítanivaló helyett egy ilyen szaron dolgoznak... Sértődjön meg aki akar, az ilyen hülyék miatt, akik ezt meg fogják venni lett a BC2 is olyan szar, amilyen. Mert csak a látvány számít és a marketing. Az, hogy alatta egy kalap szar van, kit érdekel... #1!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21242) bul07 válasza bunfi (#21241) üzenetére


bul07
nagyúr

teljesen egyetértek veled

AK47-ből egy tárnyi golyó keljen valaki megöléséhez na ne már, biztos nem HC volt de akkor is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21243) v!ct0y válasza bul07 (#21242) üzenetére


v!ct0y
veterán

3/4 ét mellélövi akkor jóhogy.

(#21244) gergo0328 válasza bunfi (#21241) üzenetére


gergo0328
senior tag

Igen igazad van...De még mindig mennyien játszanak a BC2-el...igaz ha egyedül tolod baromira fel tud idegesíteni de ha egy jó társasággal csinálod mindezt akkor nagyon jó dolog...Nekem igenis tetszik a skin ami sajnos pénzes. Pár évvel ezelett nem az számított h ki mennyivel ad el több játékot és h mennyi pénzt zsebel be hanem milyen jó játékot csinálunk...lásd crysis. :R

ui. nem nagyon szeretnék uszítani senkit sem. :R

(#21245) Źşë' válasza bul07 (#21242) üzenetére


Źşë'
addikt

jó de mindez a szerverhosting hiánya miatt van... ne akarjatok csodákat várni egy olyan szervertől ami tőletek több ezer kilométerre van, amúgy nem lennének ilyen hibák szvsz, azaz nem a motor hibája a legtöbb... ha már ratyi fpsnél tartunk ugye bunfi akkor először körül kellene nézni a lehetőségek között... mert sok online fps nincs, igaz h pofátlanul 0 a support, de ez van ezt kell szeretni... cod4nek se nagy az official supportja, ott a modderek alkottak, itt meg leredukálták mert divat ebben a kapitalista világban a dlc kifejezés és akkor mindent kifejeztem ezzel az egy rövidítéssel.

am sztem a játék pofás, bc2 utánzat csak régebbi időkből, végre legalább új pályákkal

AK47-ből egy tárnyi golyó keljen valaki megöléséhez na ne már, biztos nem HC volt de akkor is

szinkronhiba miatt elvesző golyók, meg eleve lag miatt én azt játszhatatlannak is találom, ezért is szinte csak hcn játszom (nem mondom h ott nincsenek fura dolgok, de sokkalta kevesebb, és nem lesz tőle idegbeteg az ember)

(#21243) v!ct0y ez a 3/4 bőven jó az elveszett golyóknak és máris ott tartunk hogy...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21246) v!ct0y válasza Źşë' (#21245) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha nem rá lő akkor miért hallna meg ?
Én ebbe az elveszett golyó baromságba meg nem hiszek. Szvsz hülyeség.

(#21247) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ne vesszetek már össze pls. :D
Szerintem is mellé lő de konzol nem csoda, amúgy engem érdekel ez a map ami a videóban van bf2-ből emlékeztet egyik mapra igaz ott sokkal nagyobb volt. (Amúgy jó béna hogy mellé lőtt mert így is egy elefánt méretű hitboxa van lassan az embereknek...)
Én várom unalmas hogy módolhatatlan a játék, nincs új map kevés a helis map ez vissza adja a hangulatot kicsit. :K

[ Szerkesztve ]

(#21248) gergo0328 válasza ADAM1337 (#21247) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen...a jól megszokott játék egy kicsit feldobna meg pár új cuccal...sztem ez így mind jó...a faszikám meg tényleg elég béna :D majd ha meglesz a fix ár átgondolom megéri-e?

:R

(#21249) Źşë' válasza v!ct0y (#21246) üzenetére


Źşë'
addikt

pont azért írtam, mert még ha el sem találja...

miért nem hiszel az elveszésben? pl mint a hang terjedési sebessége, avagy mint a lag... már az is elég h a hostok nincsenek szinkronban (lag miatt), lövöd de annyira nagy a ping hogy később ér oda a golyó, legtöbb esetben ezért ölik meg mind2en egymást a delikvensek. Mindezek fejében még egy delag szerű dolog is próbál javítani a hosztok közötti kommunikáció sebességén (magas pingen tudsz viszonylag jól játszani), mindazonáltal h szinkronba hozza egymással őket, ami közben én nem csodálkoznék ha jelveszteség keletkezne... az említett golyóelveszés példáján (egy másik példa mint mikor egy hangfájlt akarsz felboostolni és egy bizonyos amplitúdóemelés után levágja a görbéket és kapsz egy megnyesett karakterisztikát, az a feletti jel elveszik...)
amúgy én már észrevettem h mikor telibe lövöm a célszemélyt, hiába van rajta a célkereszt 100%, nem jön elő a találat jelző, pedig 1 helyben állt! vagy mint a késelés, böksz de valamiért nem jelez találatot, közben meg az animáció ott van, meghallja a nyögéseidet az a valaki és megfordul aztán dzseki dzsun rúgással homlokon tol :)) az esés meg tiszta mátrix effekt

sztem ez a jelenség megnyilvánulhat hitboxhibában is ill jelveszteségben szintén

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21250) ciry


ciry
őstag

Én megveszem ha nem lesz túl drága, de igazán a Bf3-at várom már, bár szerintem addig 1-2 millió forint adót levonnak még tőlem, amig kijön :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.