Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21451) reset válasza BalaNce87 (#21434) üzenetére


reset
senior tag

Teszek még vagy 10 próbát, hátha nekem is összejön ;)

(#21452) ADAM1337 válasza Audifan (#21450) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Fullhd-ba dx11 maxon ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21453) Audifan válasza ADAM1337 (#21452) üzenetére


Audifan
tag

Siiiiiiiimááán :DD :)) :DDD

(#21454) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ma megcsináltam az eddigi legtöbb pontot amit kaptam.. :DDD

(#21455) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Gondolozom a játék megvételén, mert ha letöltöm akkor a netes játék macerás dolog lesz :F Am még az lenne a kérdés h ez a játék ha jól olvastam inkább ati párti mint nvidia? Ez így van és am lent látható a konfigom ezen egy 1280x1024 -es a többi highon gondolom elmegy nem?

Matthew 24:42

(#21456) F_Zolee válasza @matthew@ (#21455) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is szinte ilyen konfigom van csak Intel-es alapokkal és simán megy ezen a felbontáson.

(#21457) @matthew@ válasza F_Zolee (#21456) üzenetére


@matthew@
őstag

OK, akkor sztem hamarosan benevezek egyre ;]

Matthew 24:42

(#21458) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez itt bugos volt kicsit nem? 4arany alapból 20K.:U

(#21459) F_Zolee válasza SzlobiG (#21458) üzenetére


F_Zolee
veterán

Duplán bugos, mert csak 2 aranyat kaptál a valóságban. Valaki már mondta, hogy olyankor lehet ez amikor megkapod menet közben de lelőnek és nem láthatod. Így még1x viszont láthatod a listán csak nem ér semmit. ;]

(#21460) Źşë' válasza ADAM1337 (#21449) üzenetére


Źşë'
addikt

hát én nem tudom, de nekem ha nem megy 40 fps alá fullhdban dx11ben kimaxolva, akkor az már bőven jó. márpedig ennél lejjebb nem ment a tesztekben, ide vagy oda a fél kihasználtság, idővel meg talán megoldódik

(#21458) SzlobiG igen, ahogy (#21459) F_Zolee-ben írta mikor meghalsz és közben lőttél egy pint akkor az a kijelzéskor 2x fog szerepelni! egyszer a halálod előtt, másodszor pedig mikor újjáéledsz :D kiv lennék ha folyamatosan kilőnék az embert, akkor meddig menne ez el :DDD (gondolom annyiszor ahányszor le nem megy az animációja :D)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21461) madgie


madgie
titán

Mega lag-party volt ma, olyan helyzetek voltak, hogy csak pislogtam nagyokat.

Két gyors példa:

Valparaíso vége, kiugrok a heliből az "A" felett, landolás után felrohanok a lépcsőn, befordulok, az M-Comhoz, leguggolok, nyomnám az E gombot, erre szépen visszahúz valami a bejárathoz és lelőnek Heavy MG-vel.

Port Valdez eleje, szokás szerint sok a csipa, a "B" még áll, nosza, C4-et a Quad-ra oszt adjunk neki. Rárakok nyolcat (!), felpattanok rá, berontok az ellen közé, "B" előtt pár méterrel lepattanok, a Quad szépen pont odaér, az M-Com körül vagy négy védő, detonátor bekapcs, robbanás, öröm, boldogság... erre sem az M-Com, sem az emberek nem sérülnek, cserében engem lelő az egyik srác. Mondom neki, mivót, aszongya, az ő szemszögükből leugrottam a quadról, oszt közben le is kaptak, a detonátort tuti nem nyomtam meg, mivel nem is robbant mellettük semmi :DDD

Ja nem, nem töltöttem semmit torrenten, csak a BC2 ment.

(#21462) Źşë' válasza madgie (#21461) üzenetére


Źşë'
addikt

és milyen szeró volt ez? nemzet és slotszám?

nekem most volt egy pici "istenes" rush-om :DDD -001- -002-

kb lőttem még vagy ezen felül 4-5 embert :DDD mire kaptam egy ilyen szövegű kicket :D csupán annyit csináltam h tankkal mentem enginerként :)) egyedül! másodlagos fegyó rátéttel! nemtom de nekem a tankok iszonyat fekszenek! annyira megy velük, néha a semmiből hozom vissza a meccset mihelyst bepattanok egy bradleybe, és ez most nem túlzás és öndicséret, iszonyat megy velük... az ellenfél igencsak gyér volt :D ja és 2x kickeltek, csak visszamentem, akkor is támadóban kezdtem így legurultam tankkal az első 2 pontra, és megállás nélkül szedtem az embereket :D picit talán rájuk is mentem, és kaptam egy spawnki(ll)cket (14/0), de mondom visszamegyek kíváncsiságból h hogyan reagálnak. Annyira jól ment h elüldöztem vagy 3-4 embert és védőbe rakott vissza. kb 5 perc alatt veszítettünk is :D és újra támadó... valahogy a storm nevű csapat ismét defender volt (kb ilyen 5/15ös k/d vel végeztek az előző körben szinte mindegyik)! megint tankkal mentem elébük, és direkt nem mentem a bázis seggébe, most megálltam előtte, nehogy megint kapjak valami spawnkilles kicket. Jött a tracer nyíl+rpg, de mihelyst találat ért én megjavítottam a tankot! Másodlagos tűzerővel meg azokat szedtem ki akik nem kaptak a lövegből :DDD önkényes kick lett a vége :U :B

am nagyon frankó fedezéket tud nyújtani a tank! :K a rám szaladókat meg scarral lekaptam, próbálták repair toolal rongálni a járművet de hiába... ezen is jót nevettem, atakama deserten, elkezdi rongálni a gyerek erre annyira szar volt a tank h kipattantam mondom mit veszíthetek?! erre a gyerek meg be a tankba :D előszedtem az at4et és oldalba szedtem a tankot a gyereknek meg annyi lett :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21463) madgie válasza Źşë' (#21462) üzenetére


madgie
titán

Több szeró is volt, talán németek voltak. A tankozást én is szeretem, Valparaiso harmadik részén a dombon lefelé nagyon lehet irtani a Bradley-vel, csak az épületeket kell lőni mindennel :)

(#21464) r-chee válasza Źşë' (#21462) üzenetére


r-chee
őstag

Azt még megérteném, ha pl. 53/0-ás stattal kitesznek, de hogy 29/0-sal...
A cheating helyett beírhatták volna, hogy: túl jó játékos :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21465) Źşë' válasza r-chee (#21464) üzenetére


Źşë'
addikt

szerintem ez a klán több mint valószínű h nem annyira veterán fps téren, elnéztem amit játszottak, és egyszerűen nem tudták kiszedni még csapatmunkával sem a tankot, aztán az egyiknek eldurranhatott nagyon az agya és kirakott :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21466) eugabesz válasza Źşë' (#21465) üzenetére


eugabesz
őstag

Na látjátok,nálunk nem kell személyeskedni.. ;] ,megteszi az admin -progi helyettünk. :DD :DDD :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21467) madgie válasza Źşë' (#21465) üzenetére


madgie
titán

Gondolom a tank ellen volt egy szem engineer-ük, az is gusztival :D

(#21468) r-chee válasza eugabesz (#21466) üzenetére


r-chee
őstag

Ha kick-re kerül valaki nálatok stat miatt, az admin programra mutogattok, hogy
"Ő volt az!" :) . Csak azt be is állítja valaki :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21469) Źşë' válasza madgie (#21467) üzenetére


Źşë'
addikt

2 biztos volt, meg doki is, de érted ha kilövöm akkor miért nem jön be mind azzal? ráadásul exp upgrel, ill rpg7el?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21470) madgie válasza Źşë' (#21469) üzenetére


madgie
titán

Tegnap előszedtem az aknát, mert itt olyan jókat írtak róla. Tényleg jó buli, csak az a baj, hogy már elég rég játsszuk ezt a játékot és a tankosok rendszerint sejtik, hová rakja az ember őket. De jó buli, vagy három-négy így is összejött, a Humwee-k olyan szépen repülnek tőle, hogy ihajj :)

(#21471) SzlobiG válasza F_Zolee (#21459) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gondoltam, hogy valami nem stimmel tegnap is volt egy ilyen eset kettő aranyt mutatott miközbe egyet kaptam csak épp lelőttek.

(#21472) Target78hu válasza r-chee (#21468) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja nem dobunk ki senkit a stat alapján (meg a játékosok javaslata alapján) majd a PB megteszi ,aztán mégse vagy mégis :D
A balanszot kéne megoldani ,mert eléggé izé ,hogy meneteken keresztül az egyik oldalt 4-5 50 es a másikon 1 ,de a többi 30 alatti - ez számomra zavaróbb ,mint egy db "pro nem csíter gyanús lelövi a (nem ügyes játékos) admint ezért kickelem a statjára fogva" dolognál :DD

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#21473) eugabesz


eugabesz
őstag

Annyit nem érdemeltek meg,hogy egy sort ideírjon az ember...na pá.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21474) gamek!ller válasza eugabesz (#21473) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mégis ideírtál 1 sort. Amúgy köszi, szia.

(#21475) Def26 válasza eugabesz (#21473) üzenetére


Def26
félisten

Már megint mi van? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21476) mackosajt válasza Def26 (#21475) üzenetére


mackosajt
addikt

Náluk nincs agyon szabályozva a szerver, csak az adminprogram oldja meg a dolgokat. Érted. ;]
Máshol meg ki is van írva a szabály.

Mert hát a k/d alapú autokick is szabály, elvégre a program a beállított "szabályok" szerint végzi a dolgát.
De nem akarok én itt erről vitába szállni Gabeszékkal, úgyse nekem van igazam.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21477) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kettő nyomi alkotott léptem is gyorsba.:(

(#21478) HEMP


HEMP
aktív tag

Sziasztok,

megvettem a gémet, szégyellem bevallani de mióta nem követem a piacot( 2 éve) elkerülte a figyelmem és én balga csak a bf 3at vártam mint messiást.. mindeközben bf 2n maradtam. Most hogy megvan és megvagytok teljesen rabja is lettem.. (a "na a noob" megjegyzéseket természetesnek veszem ezek után, ne is fárasszátok magatokat beirogatni)

Visszaolvasgatni még nem volt időm, inkább játszom. Találkozunk a harctéren, biztosan felveszem a tempót, miután lenyomtam a single-t. :DD

üdv mindenkinek: h3mpy

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#21479) Źşë' válasza HEMP (#21478) üzenetére


Źşë'
addikt

üdv a táborban katona! :)) mp sokkalta több mindent tartogat, beleértve a lagot és a bugokat, de azért nem annyira vészes :D pecs óta mondhatni játszható, mondjuk nekem csak HC-n

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21480) Def26


Def26
félisten

Már kétszer belefutottam olyanba, hogy az egyik elvetemült csapattársam c4 -el robbantgatja az épületeket és az m-comot. Hiába nyomtuk neki, hogy álljon már le, nem vette a lapot. Végül nagy nehezen kibaszta egy admin. Nem tudom, hogy miféle divat ez most de ma is belefutottam egy ilyenbe.
Ez mire jó? Még csak pontokat sem kap érte az idióta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21481) Zolás válasza Def26 (#21480) üzenetére


Zolás
addikt

Szénné húzta a grafikát és ilyenkor rázza a fütyit :DDD Más ötletem nincs kérem kapcsolja ki :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21482) Def26 válasza Zolás (#21481) üzenetére


Def26
félisten

Egyébként qrva idegesítő....
Szépen lassan védőként mindenki feláll a megszokott helyekre, erre pár másodperc múlva Destroyed... összeomlik a ház. Aztán következő mcom -ot találat érte, mindenki nézelődik, hogy mi fasz hiszen még a támadók java része a levegőben ereszkedik. Valami barom meg mindig dobja neki a muníciót...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21483) Zolás válasza Def26 (#21482) üzenetére


Zolás
addikt

Lehet hogy a legnagyobb lúzer pontra hajt. Minél több minuszt akar összeszedni egy körön belül :DDD
Mondjuk én a másik felével találkozok amelyik RPG-vel védi az mcomot :DDD Lassabban szedi szét szóval van idő játékra de akkor is lövi ha nincs ott senki. Azt mikor ráirok hogy ne csinálja beirja hogy hát ő vadul védi az mcomot azé sérül. Igazi idióták :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21484) Def26 válasza Zolás (#21483) üzenetére


Def26
félisten

Van ám másik barom is. Ebben sem tudom, hogy mi a jó. Heli farkát megpakolja c4 -el aztán amikor valaki beül és felszáll vele szétrobbantja... :U

Srácok ez a Mézes Milka isteni... :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21485) szabi62 válasza Def26 (#21484) üzenetére


szabi62
csendes tag

Az "BugaJ" vagy hogy is hívják, Ő egy 12 éves, és így szórakozik, vele már én is összefutottam.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21486) Target78hu válasza Def26 (#21482) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Islán vagy port valdezen lehet helizni akarnak (bár szép látvány mikor 4-5 en a helipadon hesszelnek miközben a többi szenved) ... sok ilyen van ,nem számít ,hogy a másik 14 az első szakaszon legyürné a népet.
Többnyire én csak olyanokkal találkoztam eddig akik az m-com köré tesznek c4-t (védőként) ,no persze jó közel hozzá.. ilyenkor szoktam pár másodpercet egy helyben állni és nézni ,hogy most ezt mié' ? :D
Még a bétában annó egyszer engiként megpróbáltam javítani az m-comot nem tudván ,hogy ellenkező hatása van a dolognak és hát alig volt már szuflája és elpukkant szegényke émmeg reméltem ,hogy nem látta senki az akcióm :DD

hkv.hu

(#21487) madgie válasza Target78hu (#21486) üzenetére


madgie
titán

Islán én is dobom védőként már az elején, de nem az M-Com-ra, hanem mert a bal oldalinál (védő oldalról nézve) szépen meg szoktak bújni élesítés után a betonbigyók mögött. Na, ott öröm és boldogság van, ha körberobbantom őket vagy négy C4-gyel :)

(#21488) r-chee válasza Def26 (#21480) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy a srác/fóxer vmi robbantási szakértő, aki bontásra ítélt épületek eltüntetésével foglakozik, és játékban sem bír elszakadni a szakmájától :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21489) Zolás válasza r-chee (#21488) üzenetére


Zolás
addikt

Van üres területen lévő Mcom akkor oda minek megy? Nagyobb gödörbe akarja rakni? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21490) gergo0328 válasza r-chee (#21488) üzenetére


gergo0328
senior tag

mint a discovery-n...ott is szépeket robbantanak :D csak az a gond h itt nem adatik meg az h szétrobbantsak egy 20 emeletes házat :D mennyi C4 kelen e bele:DD de tiszta jó lenne :D

Zolás biztos el akarja ásni h ne találják meg a támadók :DD ha sikerül vkinek szóljon h meg lehet csinálni én is ezzel fogok védekezni a támadók ellen :D

[ Szerkesztve ]

(#21491) Def26 válasza gergo0328 (#21490) üzenetére


Def26
félisten

Csak egy pár darab az alsó szintre.
Én általában ha UAV -hez jutok 3 max. 4 lövéssel (extra robbanással) leterítek egy házat m-comostul. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21492) bul07


bul07
nagyúr

kis diavetítés
[link][link]
[link][link]
[link]

én szoktam épületeket robbantani C4-el főleg Laguna Presa pályán védőbe a A m-com körüli épületeket így a támadóknak sokkal nehezebb eljutni az m-com-hoz mert nyílt a terep

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21493) gergo0328 válasza Def26 (#21491) üzenetére


gergo0328
senior tag

sarkokra lősz, vagy hova?

(#21494) Def26 válasza gergo0328 (#21493) üzenetére


Def26
félisten

Nem. Ki kell választani a robbanás rásegítést (erősebbek a robbanások a harci gépekkel) és pl. Port valdez második részénél a nagy kétszintes ház 3 oldal falába kell középre lőni 1-1 -et. Aztán összeomlik. Direkt megnéztem, mi van ha robbanás rásegítés nélkül nyomom, és fele akkora rombolást sem csinál nélküle... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21495) gergo0328 válasza Def26 (#21494) üzenetére


gergo0328
senior tag

ok akkor 3 oldalon középre... fel is mek egy üres szeróra és tesztelem nekem mennyire megy :D köszi.

(#21496) Def26


Def26
félisten

Az miért van, hogy a védők szeretnek egészen a támadók bázisáig elballagni aztán meg anyáznak, hogy ha 1-2 támadó átjut a láncszemen és időzítik az m-comot. Utána meg már könnyű dolguk van, mert lespawnolnak a többiek és mire visszaérnek a védők már késő... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21497) ADAM1337 válasza Def26 (#21496) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Legjobb védekezés a támadás tudod. :)
Én pl portvaldezen védőbe felszoktam futni az első pontnál a hegyre onnan kell megfogni a támadást mert ha lejönnek a tankok vagy fentről rpg-zik a pontokat esélytelen bevédeni.

(#21498) SzlobiG: én célzó nélkül toltam ki úgy volt a legjobb az F2000, de a legnehezebb volt még úgy is, mondjuk legjobban cq arica és whitepass-en lehet húzni azt a stukkert pont oda való.

[ Szerkesztve ]

(#21498) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megvan a platina.:D Az összes assault platina már, most még kettő medic van aztán húzom az engit.

(#21497) ADAM1337: Én Red dot-al húztam 8 goldig aztán tegnap rátettem a 4X zoomot és sokkal jobban adta nem gondoltam volna, amúgy arica cq az egyik legjobb fegyver húzó map.:U

[ Szerkesztve ]

(#21499) ADAM1337 válasza SzlobiG (#21498) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igaz, nekem arica cq és whitepass cq a favorit mapon arica úgye infranty white pass meg 1-1 bmd-vel nem vészes.

(#21500) Źşë' válasza bul07 (#21492) üzenetére


Źşë'
addikt

baszki, gyönyörű képek :D!!!

[link] ezen olyan mintha 3 rakéta csapódna be ill, az ember mintha húzna egy kis kondenz csíkot:D

[link] ezen meg átrepült az utasfülkén a rakéta?! :C :K

szép sottok! :R

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.