Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21801) v!ct0y válasza ADAM1337 (#21800) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pörgős egy jó csapattal. De ha full lámákkal vagy akkor te hiába pörögsz:)

(#21802) szabi62 válasza bul07 (#21798) üzenetére


szabi62
csendes tag

Hát lehet, hogy tényleg kifogtad a legsz@...bb szervert.

Keress olyat ahol csak Atacama vagy csak Arica fut azok a legpörgösebbek és ott nem igazán élnek meg a kempelő csipások.

Nekem mostanában a "DE BEG !! knife and pistol !! RANKED !! .. " szerver a kedvencem az igazán pörgős :C

Csak pisztoly és kés semmi más ( esetleg defib. vagy repair ) ... mortal, gránát tilos még füstgránát se lehet, Arica és White pályák futnak felváltva.

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21803) BalaNce87 válasza bul07 (#21795) üzenetére


BalaNce87
addikt

A rusht én hanyagolom egy pár hete, nem érzem fairnak hogy a támadó mindennel fossá tudja zúzni az mcomot a védő meg csak úgy tudja hatástalanítani ha ott kuksol az mcom körül pláne ha porig van rombolva a terület nah meg 2x olyan lassú a defuse, ezért se olyan jó a rombolhatóság, meg azért se mert ilyen kis beton tömbök mögé bebújnak az nem robban szét, de egy ház oldala meg igen... érdekes.
Ha az össz statitisztikát néznénk 100%-ből 80% hogy a védő csapat fog veszíteni, vannak kivételek pl 32-es szerón gránátdobálás megy végig védők részéről nah azt nagyon tudom utálni, ha mindenkinek 1 db gránátja lenne nem hajigálná el össze vissza hanem megfontolná, de így káosz. 32-es szerveren jó meccset nem lehet játszani, ez a játék max 24 főre jó és kész, hc-t meg már megse említem.

szabi: És azt hogy oldják meg hogy pisztoly és kés only? ilyen hülye mód van rá csak hogyha nem pisztollyal lősz akkor megöl a játék? mert az kurva gáz.

[ Szerkesztve ]

(#21804) szabi62 válasza BalaNce87 (#21803) üzenetére


szabi62
csendes tag

Nem öl meg, szerintem nincs beállítva semmilyen autómata tiltás, csak normális játékosok vannak többnyire akik betartják a szabályokat :)

Néha feltéved egy-két Rambo, de sokszor van fenn admin és hamar kirúgják :DD

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21805) Sz. Géza válasza szabi62 (#21804) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ja, mint a BF2 "Knife & Pistol" szerverei.

(#21806) pohár


pohár
félisten

skacok, ugye csak hivatalos szerveren lehet játszani?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21807) Źşë' válasza pohár (#21806) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, csak azokon :))

nektek nem szokott ilyen freget beadni? ellenfelet lőttem le, és kéken színezi be a nevet, mínuszt nem vont le, ez 100% uh ez is valami bug

szerk, most nézem h épp akkor váltott csapatot frissiben, és jött elő ellenfélként, mind1 de ezt már többször is megfigyeltem h kék volt az ellenfél neve

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21808) mackosajt válasza Źşë' (#21807) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez is ilyen "built in feature".
Ha megölöd, és csapatot vált( hogy most direkt, vagy a zseniális autobalansz miatt az lényegtelen) kellő gyorsasággal, akkor ezt a látványt élvezheted, hogy csapattársat öltél, és mégis bónuszpont jár érte. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21809) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Mondtam már, hogy mennyire utálom a sok baserampert? Hihetetlen mennyire idegesítő..

(#21810) Zsozsooooo válasza BalaNce87 (#21803) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Mostanság én is előnybe részesítem a conquestet, szerintem RUSH-ban már csak a sablon játék van, ha a PH! szerver nem abba futna akkor eszem ágába se lenne RUSH szerverre menni.

(#21811) gamek!ller válasza Zsozsooooo (#21810) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én már elég régóta csak conquest-et nyomok..:D

(#21812) lala42 válasza Źşë' (#21794) üzenetére


lala42
őstag

Biztos ott járt a Magyar útépitő vállalalt. :DDD

(#21795) bul07
Én tavaly játszottam rajta, nem sok szeró volt és ott sem tolongtunk. :F 1 szerver volt zsúfoltságig. Viszont ArmA-zni jó. :C Nagy a csapatmunka. Nem sokan vagyunk, de ott jó a buli. Nincs csíter, folyamatos a csapatmunka. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21813) mackosajt


mackosajt
addikt

Volna kedve valakinek tesztelni egy új plugint az adminprogihoz?
ELvileg ugyanis elkészült a régóta várt Quake játékosok elleni védelem, vagyis a CG/RPG büntetű automatikus metódus.
Aki akar, az jöjjön a PH!-ra tesztelni, ha jól sikerül a teszt, akkor lehet bent is hagyjuk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21814) szabi62 válasza mackosajt (#21813) üzenetére


szabi62
csendes tag

Inkább azzal csinálhatnának valamit, hogy az M-Comokat ne lehessen semmivel rombolni, csak "hagyományos" módon élesíteni :(

A CG leírása egyértelműen úgy szól, hogy kifejezetten élőerő és falbontásra való, a zombi medic squadokat mással nem is lehet kikapni, csak szerencsével.

Amúgy, hogy működik ... minden ölésre büntet, vagy szelektálni tud?

Csak azért mert lehet nem szándékos emberre lövés is.

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21815) Yany


Yany
addikt

Na mi a szitu R-Chee? Elfüstölt a géped a cserétől, hogy nem jelentkezel? :DDD Mit tud a Q9550-esed? Hozd a híreket...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#21816) Yany válasza szabi62 (#21814) üzenetére


Yany
addikt

Ez mondjuk engem is érdekelne. Mi történik, ha egy ház pusztítását kezdeném meg CG-vel, s közben mondjuk 3 campert aprítottam le így akár egyetlen lövéssel? Látja az admin plugin, hogy a cg feladatát is ellátta, miközben ölt, vagy csak azt nézi, hogy jármű, avagy gyalogos volt-e az áldozat?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#21817) r-chee válasza Yany (#21815) üzenetére


r-chee
őstag

1. A nicekem leírva még mondat elején állva is r-chee (kiejtése még véletlenül sem "ricsi" ) :)
2. Nem füstölt el a gépem, csak mióta megvan, kevés az időm foglalkozni vele. Sok a meló itthon, délelőttöm elrepül, délután megyek melózni, késő este meg böngészgetek neten, hogy mi történt napközben a nagyvilágban. Hétvégén majd szakítok időt tuningra.
Most egyenlőre 3.7GHz-en megy a proci 1.28V mellett.
Bad Company 2-ben +10 FPS-t mutat Fraps high beállítások mellett, mint E8400-al.
Crysis warhead-ben és MoH (2010) alatt többszöri méréssel is kevesebb FPS-em van, mint E8400-al volt, azonos, 3.5GHz-es órajel mellett. Nem tudom miért van ez, de nem is érdekel :D .
CoD4 és Dead Space egyaránt sokkal jobban repül ezzel a procival.
GTA4-ben +14 FPS-t mértem high beállítások mellett.
(Minden játékban ugyanazaon a helyen áltam vagy ugyanazon az úton haladtam mindkét procinál.)
Összességében játékok stabilabban futnak, és sokkal kisebb a 4 magra jutó terhelés, mint E8400-nál két magra.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21818) gamek!ller válasza szabi62 (#21814) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az nem lenne túl realisztikus nem?

(#21819) Yany válasza r-chee (#21817) üzenetére


Yany
addikt

1. értettem :)
2. Az a +10-15 fps azért elég szép eredmény, mivel feltételezhetően elsősorban a minimum fps-eid emelkedhettek meg

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#21820) szabi62 válasza gamek!ller (#21818) üzenetére


szabi62
csendes tag

Az igaz, de lassan már a többség inkább conquestezik, mert unja védőként, hogy messziről szétlövik az összes M-Comot és semmit nem tud ellene tenni :F

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21821) gamek!ller válasza szabi62 (#21820) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Dehogynem. Le kell lőni a messziről lövő ellenséget.

(#21822) mackosajt válasza szabi62 (#21814) üzenetére


mackosajt
addikt

Műkszik, és figyeli, hogy mondjuk ha egyszerre 2 vagy több embert szedsz ki, akkor azt 1-nek veszi. Elsőre nem csinál semmit, csak megjegyzi. Ha sorozatban nyomod a CG/RPG kombókat, akkor egyszer megöl, utána kirúg/kitilt. Itt ezt variálhatjuk.
Illetve ha cg/rpg után ölsz egyet normál mód, akkor az -1, vagyis nem nulláz. Ergo, ha ismét cg/rpg megy, akkor hamarabb halsz meg/ dobódsz ki.
Még majd finomítani kell a nyelvezetét, mert alapban csak RPG-t ír, de mindent figyel.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21823) szabi62 válasza mackosajt (#21822) üzenetére


szabi62
csendes tag

Ez igy egész jónak tűnik :D , ha valaki nem veszi a lapot az "autoadmin kill" után se, annak kick vagy bann.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21824) lala42 válasza mackosajt (#21822) üzenetére


lala42
őstag

És ha járműt szedsz ki vele, benne-mellette több emberrel, akkor mi történik?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21825) gamek!ller válasza lala42 (#21824) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mondjuk erre pont kíváncsi lennék én is.

(#21826) harry3 válasza bul07 (#21795) üzenetére


harry3
őstag

Én is így vagyok vele, hogy még a héten 1x játszottam vele, a Medal of Honort próbálgattam. Unom én is a pályákat, meg minden olyan kiszámítható.

(#21827) mackosajt válasza lala42 (#21824) üzenetére


mackosajt
addikt

Mivel azokat is egyszerre ölöd meg, így az is egynek számít. Eleve a játék is double/multi kill-nek adja be. Vagyis csak akkor kerülhet egy normális játékos bajba, ha csak a járműveket sikerül megölnie, és közben "ember" ellen mindig alulmarad kiscsúzlival. De szerintem azért az a ritkább. Illetve ha csak a nagycsövet használja, akkor megérdemli.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21828) lala42 válasza mackosajt (#21827) üzenetére


lala42
őstag

Hát ma már nem, de holnap kipróbálom. Láttam ma délben ( ha jól láttam ) próbálgattad egyedül. (csaptam egy kört ebédidőben :DDD ;] )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21829) ciry


ciry
őstag

Volt nekem is egy fejesem, mint Zolinak [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21830) F_Zolee válasza ciry (#21829) üzenetére


F_Zolee
veterán

Aha, szóval nálad is működik a leleplezhetetlen csít...a jó célzás, amit a pb se szűr ki. ;]

(#21831) ADAM1337 válasza F_Zolee (#21830) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azért cink lehet megfejelni egy ágyú töltetett.
Megcsinálhatnák majd bf3-ra hogy szétszakadjanak az emberek, úgy viccesebb lenne. :D

(#21832) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem semmi, negyed órát karikáztam helyre várva. Meguntam. :DDD

(#21833) F_Zolee válasza ADAM1337 (#21831) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igazából itt már az is jó lenne ha kicsit megreptetné az embert. De semmi ilyen nincs pedig lenne benne kraft. ;]

(#21834) mackosajt válasza lala42 (#21828) üzenetére


mackosajt
addikt

végül úgy beindult a szeró, hogy megtelt.
Én meg leléptem családi vacsira.
Amúgy jó volt látni, hogy "műkszik", és nem volt reklamálás a büntetett személyek részéről.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21835) Źşë'


Źşë'
addikt

http://h-4.abload.de/img/wookie136323original2lq57.jpeg

:))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21836) ciry


ciry
őstag

Ezt-azt nem tudtam felvenni barátlistára, bocs. Megtelt a 20 hely és komoly sértődés nélkül senkit se tudnék kirakni, igy is a passzivakat már lecseréltem :B
Kevés ez a 20 hely nagyon :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21837) ADAM1337 válasza ciry (#21836) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

úgy mondanám hangyaf@szni az a 20 hely. :K

(#21838) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Áh de jó is ha lámákkal játszik az ember. :DDD

Kb 14/3-nál járhattam Type88 LMG-vel.

[ Szerkesztve ]

(#21839) ciry válasza F_Zolee (#21838) üzenetére


ciry
őstag

jesszus

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21840) r-chee válasza F_Zolee (#21838) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyenkor nyugodtab tüntesd fel a szerver nevét, akkor is, ha külföldi ;) . Sőt, kéne vmi nemzetközi feketlista, és oda is felírni őket. Megérdemelnék.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21841) Mrdevil válasza Źşë' (#21835) üzenetére


Mrdevil
addikt

BC2 csuvakka edition.

Coming Soon......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21842) szabi62 válasza F_Zolee (#21838) üzenetére


szabi62
csendes tag

r-chee jól mondja, írd csak meg, hogy melyik szerver .... majd benézünk mi is oda :C

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21843) Źşë' válasza F_Zolee (#21838) üzenetére


Źşë'
addikt

engemet ma egy magyar noname emberke szidott de mint a rongyot pedig nem is ment, ennek ellenére nagyon csúnyákat írt, sztem több mint valószínű h tizenéves korosztály alja lehetett. ill. ez a szerver telis tele volt a szájukat be nem fogó iqbetyárokkal, picit idegesítő is volt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21844) F_Zolee válasza r-chee (#21840) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. Még ma jön a szerver neve. :)

(#21845) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na itt van a vérprofi szerver.

(#21846) ciry


ciry
őstag

Én ma toltam egy igazi "profi" ellen [link]
A leggányabb pisztollyal lövöldözött, ami 1tár/ember, na nála nem igy volt :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21847) v!ct0y válasza F_Zolee (#21845) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az igazi csiterek meg röhögnek a markukba mint múltkor a sunon az a csóka.

(#21848) F_Zolee válasza v!ct0y (#21847) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az én esetemben megunták inkább a szenvedést. Arican mindhárom pont nálunk volt és nem bírtak lejönni. Aztán messziről soroztam őket T88 LMG-vel. Ez után jött a szép üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#21849) Gonz0


Gonz0
tag

Megvan az első banom:

Pedig nem is volt vészes a KD-m valami 66/28-nál jártam arica conquesten. Gondolom az admin is néhányszor tűzvonalba került. :DDD

Hja a szerver neve 'noobs r welcome'. Nem javaslom senkinek aki tud lőni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21850) Źşë' válasza Gonz0 (#21849) üzenetére


Źşë'
addikt

és a neved miért tüntetted el?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.