Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21301) Theodolit válasza lala42 (#21300) üzenetére


Theodolit
tag

köszi a választ! akkor így teszek, csak féltem hogyha letöltöm nem hivatalos helyről akkor már valamit belenyúltak a cd-be és nem fog passzolni:)

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#21302) Def26 válasza Theodolit (#21301) üzenetére


Def26
félisten

Csak a tört verzióval nehogy kikerüljön, vagy lenyúlják a cd kulcsod. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21303) harry3 válasza Źşë' (#21293) üzenetére


harry3
őstag

Meglett. Valószínűleg másik fegyvernél nem az volt beállítva, ezért nem ment.
Ma olyan rossz minden kör. Van egy csomó csodabogár. :((

(#21304) Źşë'


Źşë'
addikt

lehet páran ismerik ezt, aki esetleg nem annak kötelező :DDD pici bf feeling is van benne :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21305) Def26


Def26
félisten

semmi, sok a köcsög.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21306) ADAM1337 válasza Def26 (#21305) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:U :F

(#21307) Źşë'


Źşë'
addikt

pontozás terén sztem kaphatna többet is pl a heli pilóta a gunner killjei után, ill az akinek a tracerje befog egy járművet de más szedi ki, magyarán a trace kill assist, pl 200at mindenképp többet mint ami a jármű leszedéséért jár (így a kill motiválná az embert a pont meg plusz jutalom lenne)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21308) v!ct0y válasza Źşë' (#21307) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akit a pontok motiválnak az menjen inkább cod mw2-ni ott van, hogy egy killért kapsz 300 pontot is.

(#21309) Def26 válasza ADAM1337 (#21306) üzenetére


Def26
félisten

Belefutottam egy olyan fickóba aki qrva élet, hogy valamiféle olyan csalást csinált, hogy látta az ellenfeleket akárhol is vannak. Valami hasonlót csinált végig. Lehetetlen módon szedett le pisztollyal headshot -ot lőve egymás után egy lövéssel úgy, hogy a már elhagyott bázison volt. Szerintem kapott érte vagy 200+ Marksman -t. :U Többen irtunk, hogy szemét csíter de nem történt semmi.

Persze kibaszott ruszki szerver volt ez is. Legalábbis .ru volt a szerver nevében. Már megfogattam egy párszor, hogy nem megyek orosz szerverre... :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21310) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Megfejtettem egy régi ügyet. Emlékeztek még erre?[link] Az első kép lenne a lényeg. ;]

(#21311) Def26 válasza F_Zolee (#21310) üzenetére


Def26
félisten

Igen...? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21312) Źşë' válasza v!ct0y (#21308) üzenetére


Źşë'
addikt

az értelme csak annyi lenne h motiválná az embert... -> jobb csapat játék / összhang !

(#21310) F_Zolee na kíváncsian várom a megoldást :DDD am ezek a képek hh nem törlődtek még?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21313) F_Zolee válasza Źşë' (#21312) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha ph-n keresztül teszed fel akkor azok archiválódnak amúgy és nem vesznek el. Amúgy gondolom annyian nem fognak tolongani a megfejtéssel, mint a bézkempes képemnél. :)

[ Szerkesztve ]

(#21314) Źşë' válasza F_Zolee (#21313) üzenetére


Źşë'
addikt

ez picit nehezebb sztem azért :DD én annál azt hittem h biztos nem arra gondoltál, mert a képen valósággal kiabáltak a játékosok h baserapelünk, hihi :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21315) F_Zolee válasza Źşë' (#21314) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na még várok azért. Nem hirdetünk ilyen hamar, mert még sokan lehet nem is néztek fel. ;]

(#21316) F_Zolee válasza Źşë' (#21314) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja és jut eszembe. Te csináltad a képet és nem tudod mi az? ;]

[ Szerkesztve ]

(#21317) Źşë' válasza F_Zolee (#21316) üzenetére


Źşë'
addikt

de, tudom h mi az :D kiv vok h te mit mondasz rá majd :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21318) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Tököm kivan. Ma már másodjára dobott le az EA. Aztán visszajelentkezés után meg nem mozdul az a hülye ápdét jor stats kép. :(((

(#21317) Źşë': akkor meg miért nem fedted fel anno? :)

[ Szerkesztve ]

(#21319) Źşë' válasza F_Zolee (#21318) üzenetére


Źşë'
addikt

vártam hátha valaki kitalálja, de még csak a halvány megoldó készség jelét sem láttam, aztán én is hagytam a fenébe

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21320) eugabesz válasza Źşë' (#21319) üzenetére


eugabesz
őstag

Szerintem most is úgy jársz vele.. ;] :P :B :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21321) Źşë' válasza eugabesz (#21320) üzenetére


Źşë'
addikt

hát a jelek szerint F_Zolee-t nem hagyta nyugodni a kép :)) ez már fél siker :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21322) F_Zolee válasza eugabesz (#21320) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már ketten is tudjuk. Én indítottam most a folyamot, mert feltűnt és emlékeztem, hogy valaki feltette már a kérdést ez ügyben.

(#21323) eugabesz válasza F_Zolee (#21322) üzenetére


eugabesz
őstag

Én passzolom,akkor sem tudtam,most sem...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21324) r-chee válasza F_Zolee (#21322) üzenetére


r-chee
őstag

Hm...vadászok kicsit én is a megfejtésre. Felkeltette az érdeklődésem :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21325) Dantenero72 válasza bognar110 (#21272) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Neked milyen beállitások mellet fut a jatek,mennyi fps-el? :S

(#21326) r-chee válasza F_Zolee (#21310) üzenetére


r-chee
őstag

Helyszín és pozíció is megvan, de ez a koporsó formájú valami nem látszik ill. nem tudom előidézni. Hm...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21327) F_Zolee válasza r-chee (#21326) üzenetére


F_Zolee
veterán

Helyszínhez nem kötött. :)

De amúgy szerintem az a Panama Canal.

[ Szerkesztve ]

(#21328) Źşë' válasza r-chee (#21326) üzenetére


Źşë'
addikt

és a helyszín az hol van? :)) koporsó :D ez tetszik :DDD

igen nem kötött annyira a helyszínhez, de ha tudja én kiv várom h felismerte e azt is :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21329) F_Zolee válasza Źşë' (#21328) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem kötött annyira? Inkább egyáltalán nem kötött. :N :)

(#21330) r-chee válasza Źşë' (#21328) üzenetére


r-chee
őstag

koporsó helyett találtam már más kifejezést: sebezhető gyapjas tárgy :)
nem pályához/helyszínhez kötött, akkor próbálok máshonnan közelíteni a dologhoz...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21331) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap erre az emberre lettem figyelmes, ahányszor leszedett mindig hs volt!

és most h nézem a statját, mennyi fejest lőtt mediccel :D :Y :C sőőt a többi fegyverrel is szép arányban osztotta eddig a fejeseket! néhol több mint 70%ban :(((

sebezhető gyapjas tárgy ezt nem értem :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21332) gergo0328 válasza Źşë' (#21331) üzenetére


gergo0328
senior tag

most azt kell kitalálni h az a "koporsó" mit takar? Mert akkor van megfejtésem.:D Majd ha lehet elmondom addig elküldöm privátba hogy jkó-e mert ha igen elrontom a játékot.

(#21333) gergo0328 válasza Źşë' (#21328) üzenetére


gergo0328
senior tag

a Helyszín Panama Canal C-ről D-re nézve bal oldalt van a konténereknél:D

(#21334) Źşë'


Źşë'
addikt

akár privibe is jöhetnek válaszok! :D már van egy, esetleg Zolee írd meg te is, a gondolatodat, és akkor majd elválik h hány helyes megoldás van :DD pl este 7ig lehet rajta gondolkozni! :D

perfekt helymeghatározás! :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21335) F_Zolee válasza Źşë' (#21334) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na megírtam neked. ;]

(#21336) gergo0328 válasza Źşë' (#21334) üzenetére


gergo0328
senior tag

örülök neki h a "dolog" is megvan és a helyszín is... látszik h sokat játszok xD.... :R :R

(#21337) Źşë'


Źşë'
addikt

2 válasz van, de sztem sokkal többen nem leszünk :D

még 1x a linkek 19:00ig :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21338) gergo0328 válasza Źşë' (#21337) üzenetére


gergo0328
senior tag

már csak 3:15 perc van :D HAJRÁÁ srácok :D

[ Szerkesztve ]

(#21339) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na közben játszogattam. Eugabesznél valami felüthette a szöget a fejében. :DDD

Az a vicces, hogy az MG álláson portyázott. :D

[ Szerkesztve ]

(#21340) gergo0328 válasza Źşë' (#21337) üzenetére


gergo0328
senior tag

te amúgy hogy csinálod ezt a sok képet? x-fire,fraps? és mindig a gombon van a kezed? Esetleg csináltál egy 20x20cm-es piros gombot és ha olyan a helyzet rácsapsz? :DD :DDD

(#21341) gergo0328 válasza F_Zolee (#21339) üzenetére


gergo0328
senior tag

eugabesz megtanult repülni?:D dejó neki:D

(#21342) F_Zolee válasza gergo0328 (#21341) üzenetére


F_Zolee
veterán

Biztos megnézte a Rocketeer-t aztán próbálkozott. ;]

(#21343) Źşë' válasza gergo0328 (#21340) üzenetére


Źşë'
addikt

xfire :) iránygombokkal ill a körülötte lévőkkel irányítok, és beállítottam a ctrl+shift kombót a képkészítésre, így a legjobb akciójeleneteket is meg tudom örökíteni! sokszor igen jó helyzeteket kapok le

:))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21344) ciry válasza Źşë' (#21331) üzenetére


ciry
őstag

Mi ma találkoztunk egy német hc szerveren egy remek gyerekkel: mindenki 1-3 killnél tartott, ő meg már 26-ot ölt :C
Először csak néztem, hogy kinyirt egy faszit közülünk, majd mikor abbahagyta a darálását, már rám is fordult és egyszerre haltunk meg, úgy, hogy +82 pontot kaptam kaptam marksman headshotért :Y
PING! ennyi volt az MG36-ja :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21345) r-chee válasza Źşë' (#21343) üzenetére


r-chee
őstag

Jó képeket lősz, csinálhatnál belőlük picasaweb-en egy galériát :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21346) Źşë' válasza r-chee (#21345) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, galériát megfontolom, lehet feltöltöm oda a jobbakat :))

mindjárt 19:00! :P

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21347) mackosajt


mackosajt
addikt

F_Zolee!! Aimodat kaccsoljad ki, mert gyanúba keveredtél sg.hu-n. :DD

Túl profin toltad az IRAM-on, meg úgy mindig. :)

Zsééé: Írd be a megfejtést, mert nálam már 19 elmúlt.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21348) F_Zolee válasza mackosajt (#21347) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megnéztem mit írtak. Látom te regelve vagy akkor üzenhetsz a nevemben. Csak röhögni tudok rajtuk. Bár ez egyfajta elismerés is lehet, hogy tudok célozni legalább. Azért van sok killem, mert nem állok le egy helyben lövöldözni. Szóval Falsegod is skubizhat de nem fog találni semmit. Meg még azok is akik majd rám pályáznak. :)

(#21349) Źşë'


Źşë'
addikt

time is up! : ) nos: F_Zolee és gergo0328 is helyes válaszokat adott a következő kép esztétikai megfejtésére:

a kép az m95 50.cal sniper rifle fegyverről készült, a találatot mindenki látja, és mikor ellőttem a skullót a szememről leemelve a puska tus látszódik hátul nézetből

minden elismerésem nekik! érdemük egy elismerés miszerint kiváló játékosok, akik otthonosan mozognak minden harctéren, a rosszak társaságban!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21350) mackosajt válasza F_Zolee (#21348) üzenetére


mackosajt
addikt

NEm üzengetek, csak linkeltem az üzeneted.

Zséé: Érdekes bug, meglehet, azért nem találkoztam még vele, mert ritkán csipulok.
Amúgy lol, hogy leemeled a fegyót a szemedről, de még mindig a célkereszten keresztül nézed a végét. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.