Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20951) ADAM1337 válasza Źşë' (#20950) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tényleg mutatok egy videót remek kör kezdés lehetett volna: [link]
(Egyik előző játékban assault+40mm shoti + M93r, ugyan ezen az útvonalon menve lepattantam a quadról, shoti elsüt 1killl, xm8 3kill és pisztoly 2 kill meg próbáltam medicként is ám csak ez jött össze ahogy a videón is látszik :DDD )

(#20952) Źşë' válasza ADAM1337 (#20951) üzenetére


Źşë'
addikt

az ilyenekből nehéz jól kijönni :D nekem ilyenkor az a legnagyobb bajom h idétlen mód össze vissza dobál kiszálláskor a játék... megfigyeltem még régebben, ha kiszállok egy járműből akkor baloldalra dob ki, de ez attól is függ ue h nincs e valami bal oldalt ami meggátol a kiszállásban. Többször is előfordult, tankcsaták közepette, menekülni akartam a tankomból, jó mondom úgy állok h baloldalra dob majd ki, és még csak akadály sem volt.... erre a jobb oldalra dobott a tank elé :@ nem voltam mérges

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20953) ADAM1337 válasza Źşë' (#20952) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Majd felveszem a jól sikerült megoldást is amit leírtam az nagyon jól nézett ki főleg hogy egyből csitereztek hogy aim meg speedhack. :DDD .

(#20954) Taplo válasza Źşë' (#20950) üzenetére


Taplo
tag

nah már megint.... a szokásos ph-s hozzá értést is alúúúl mulják

???????? ez a statok alapján találgatni,hogy ki csiiiter.... ??????????

mult héten ichit (akit évek ota ismerek) gyanusitgatátok... Most meg ezt a makit....
honnan tudjátok,hogy nem volt-e egy srác 0-110el azzon a szeron aki adigra már kilépet és a haverjával csinálták a statot viccből.....

MINDEN KÖR MINDEN SZERVER MINDEN ELLENFÉL MÁS........... EZÉRT NEM SZÁMIT EZ A STAT..... BAMBÁKAT LÖVÖLDÖZTÖK HÁTULRÓL...........

a csoda szuper 50es szintü 3mas k/d-s emberkéitek... jöjjenek fel a mi szeronkra...
0.3mas k/dt nem csinálnának.... pedig nálunk csak 30as szintű 1.3k/ds lurkók vannak :)

ooo jaj hozzáértés köbön

bocsi a kirohanásért.... majd törlöm ha nagy balhé lesz :)

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#20955) ciry válasza Taplo (#20954) üzenetére


ciry
őstag

Ez a gyerek már rég megmondta Źşë'-nek(ha jól emlékszem), hogy csalni fog, mert az alap játékot unja.
Amúgy melyik szerver a tiétek? :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20956) madgie válasza Taplo (#20954) üzenetére


madgie
titán

Itt nincsenek "emberkéink", mivel nincs PH! klán. Azt meg készséggel elhiszem, hogy például én 0.3-at csinálnék nálatok, mivel nem vagyok egy nagy zsugás, de azért van itt egy-két fórumtárs (neveket direkt nem írok), akik ellen elég sokat játszottam és bizony nagyon gyakran láttam őket a killcam-ben.

(#20957) Źşë' válasza Taplo (#20954) üzenetére


Źşë'
addikt

ha már a hozzáértésnél tartunk, biztos vagyok benne h mikor írtad ezt a hozzászólást, nem olvastad el az előzményeket... a helyedben nem írnék megalapozatlan tények nélkül, ha követed a történteket ezer bocs, de ezek után az jön le belőle h még az utolsó 20 hszt sem voltál képes végigolvasni, csak kapásból reagálni a hszemre.... igen említettem h a gyerek az ismerősöm, és ő mondta h mivel a játék nem nyújt számára újdonságot ezért csithez nyúl, dióhéjban ennyi a már elhangzottakról... de ha valaki megnézi ezt az eredményt 191 kill, és a legutóbb linkelt kép, mind emberfeletti.... oké ha az illető hal is legalább a felét, de h 191/7 meg 123/2, ugye te sem gondolod komolyan, egészen biztos vagyok benne komoly gyakorlattal rendelkezel fps téren, ezek után :U hány éve játszol fpst, fél?!

na megyek vár a meló :s byby all

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20958) ciry válasza Źşë' (#20957) üzenetére


ciry
őstag

Te is rossz nyomon vagy[link]
[link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20959) bul07 válasza ciry (#20958) üzenetére


bul07
nagyúr

megnyilvánulása alapján én úgy 14éves kis tejfölösszájúnak gondoltam volna
már bocs de így gondolom
képei alapján nem így van

csalókra meg, aki játszik egy ideje egy játékkal simán meg lehet érezni hogy kinek vannak természetfeletti képességei
persze ez bizonyítéknak kevés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20960) glspeter1 válasza bul07 (#20959) üzenetére


glspeter1
őstag

Hát ezt nagyon benézted....... :DDD

A csíterek meg pusztuljanak! :C

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#20961) ciry


ciry
őstag

Mindig van valami új [link] [link]
Azt hittem én vagyok rossz helyen :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20962) bunfi válasza bul07 (#20959) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor ezt magyarázd meg azoknak, akik napi szinten lecsalóznak.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20963) bullseye válasza Źşë' (#20957) üzenetére


bullseye
addikt

de hogy mán, hogy nem veszi észre a rendszer? mert gondolo, PB mentes szerveren úgysem játszik senki, még csíttel sem, mert ptt másnak is lehet :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20964) gergo0328


gergo0328
senior tag

Ma Carsida, Bledi és én hülyültünk Port Valdez-en...ezek az eredmények:

1.

2.

3.

4.

5.

a mai nap folyamán még csinálunk pár kisfilmet.

:R

(#20965) lala42 válasza glspeter1 (#20917) üzenetére


lala42
őstag

Bocsi csak most jutottam géphez, nos valamelyik napi hsz.-ben ezt a 1chig_o nevü játékost említettem, hogy a fiam összeakadt vele. Siralmas a gyerek, főleg mert Magyar :((

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20966) ADAM1337 válasza gergo0328 (#20964) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#20967) gergo0328 válasza gergo0328 (#20964) üzenetére


gergo0328
senior tag

(#20968) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

OFF

Íme az ebem,akit már sokan hallottak játék közben,de még nem láttak, alias Karak :DDD

OFF END

[ Szerkesztve ]

(#20969) gergo0328 válasza WhiteWalker (#20968) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én nagyobbnak gondoltam és rondábbnak xD nem is olyan csúnya:D

bocs h másodszor is elküldtem a defis vidit.

(#20970) lala42 válasza WhiteWalker (#20968) üzenetére


lala42
őstag

Szóval ennek nem adtok enni. ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20971) ciry válasza WhiteWalker (#20968) üzenetére


ciry
őstag

Nagyon beteg kinézete van, biztos kinzod :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20972) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ez még az előnyösebb arca :DDD , éheztetjük mert ébernek kell lennie :DDD

(#20973) harry3 válasza bul07 (#20959) üzenetére


harry3
őstag

uristen de lyó a hejesirása. :Y

(#20974) Mrdevil válasza WhiteWalker (#20968) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azta,beszarok egy az egyben szegény megboldogult nagyapán volt kutyája (azóta más gazdija lett a kutyinak),csak őt Bobinak hívják. :K :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20975) WhiteWalker válasza Mrdevil (#20974) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

reinkarnáció ;]

(#20976) lala42 válasza WhiteWalker (#20975) üzenetére


lala42
őstag

Vagy az evolúció megcsúfolása. :DDD
Szerencsétlen Darwin ha ezt láthatta volna :U ;] :))

A gyílkos! Ez már torokra megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20977) Zsozsooooo válasza WhiteWalker (#20968) üzenetére


Zsozsooooo
tag

OFF
Akkor én is bemutatom őket:


Maxi

Rusty

OFF VÉGE

[ Szerkesztve ]

(#20978) gergo0328 válasza Zsozsooooo (#20977) üzenetére


gergo0328
senior tag

nah de ők aranyosak es nem szidod őket mint a ronda karakkutyát xD

Lehetőleg ne mutassunk be minden házi állatot (közük zsiráfot, dingót, pumát, és vízilovat.) a többi jöhet. :D :D

szerk.: nincs egy rusty nevezetű játékos? Vagy csak én emlékszek rosszul?:D

[ Szerkesztve ]

(#20979) WhiteWalker válasza Zsozsooooo (#20977) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezek aranyos négylábúak,pofásak :C ,bokára támadnak? :DDD
így lesz aztán szakmai a topic :P

[ Szerkesztve ]

(#20980) ADAM1337 válasza Zsozsooooo (#20977) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rusty aranyosabb, mennyi idős ? (saccra félévet mondanék)

(#20981) Audifan válasza gergo0328 (#20978) üzenetére


Audifan
tag

miért ne?? :U ha már ugyis szabad az off :DDD :DD
az én kisállatom itt taláható

[ Szerkesztve ]

(#20982) WhiteWalker válasza Audifan (#20981) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:C ebből egy egész falka van a szobámban...a kis genyók még a gépbe is befészkelnek ;]

(#20983) gergo0328 válasza Audifan (#20981) üzenetére


gergo0328
senior tag

Porcica...az mindenkinél ott van...Etetni legalább nem kell és még az állatvédők se jönnek ki ha elpusztítod. ;]

(#20984) Audifan válasza WhiteWalker (#20982) üzenetére


Audifan
tag

De az éngépembe ugyan nem másznak bele:P Kép

(#20985) Źşë' válasza bul07 (#20959) üzenetére


Źşë'
addikt

én is elsőre a megszólalás alapján tizenévesnek ítéltem, most érted aki egy ilyen elért eredményre azt mondja h lehetséges... :U elég fura.. de ez ahogy te írtad, ez természetfeletti képesség! ha az elért fregeket nézzük, ok tegyük fel h meg lett növelve a ticket, DE ott van a halál is, ami ekkora freg szám mellett lehetetlen, és aki sokat (több száz órát játszott bc2vel, az tudja h még egy pró játékos is mennyit szokott lőni egy átlag kör alatt, és ez sűrűn halálozással is jár :DDD -> nem is beszélve a tényről, h a többi fps shúter játékban miket szoktak az emberek összehozni, akár hogy is nézzük ez 60> as k/d :DDD wtf :F :W

(#20963) bullseye privát hekk, megveszed, és még a pb sem ismeri, vagy szimplán direkt nem ismeri mivel valakinek fizettél érte, majd meginformálódom ezt is ha lesz időm

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20986) r-chee válasza Źşë' (#20985) üzenetére


r-chee
őstag

Befizetünk ketten vmi spécire, amiben van sebezhetetlenség is. Többi funkciót meghagyom neked :D . De legjobb az lenne, ha lenne részem a PB-ben és a PBBans-ben, aztán jöhetne hozzám a sok csíter pár ezresért kiváltani a ban-ját :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20987) Źşë' válasza r-chee (#20986) üzenetére


Źşë'
addikt

az nagy biznisz lenne :DDD ebben van valami, tetszik : )) ide vállalkozás kell!
mai utolsó körömben voltak fura dolgok : ) m1 garand + c4el mentem, laguna alta-n, és 16/1ig elvittem a statomat, csupán az A pont bevédésével, c4+garand :d a végén 25/6 lett de nagyon ultrán ment :)) ezen a mapon volt h felfelé a C irányába haladva az A-tól, van az a kis ház ott a sziklán, ami körül valami hullámpala kerítés féleség van, ott elszaladt a kerítésen belül egy fószer, én meg ugrálva, garandal kiszedtem. Előtte már láttam h oda sasszézik be, miután meghalt, több sem kellett jött a hax becézgetés, ja és közben már hallottam h valaki kiabált de nem tudtam honnan jön a hang : )) ugye kinyírtam, és átugrottam a kerítés túloldalára, majd gondoltam fedezékbe megyek, be a házba, késelem a ház ajtaját, és kiírja h megöltem xy-t :DD ekkora meglepetés sem volt még a játékban mint ez :DDD ja és persze az ajtó egyben maradt!

ebből a képből szép wall lehetett volna ha az az átkozott cset ablak nem takarja ki :s :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20988) medvezsolt válasza Audifan (#20984) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Na ez durva, a te gépedbe tényleg nem telepednek meg a porcicák:) mivel egy misztikus porpajzs védi az egészet már.
:DD

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20989) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Reggeli gyanánt találtam egy jó kis servert (cq panama 1000ticket) egész jól adta így korán reggel. :D
A vége valahogy 500/0 nekünk lehetett :DDD (És igen ez már bruttó benne van a baserape által szerzett fragek is.)

[ Szerkesztve ]

(#20990) ciry válasza ADAM1337 (#20989) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom így se 5 perces party volt :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20991) ADAM1337 válasza ciry (#20990) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem ám. :)
3 tankal tartottam vissza őket(bradley, bakhcha, t90) a sunyik szökni akartak A-ról de nem jött be nekik.

(#20992) szabi62 válasza ADAM1337 (#20989) üzenetére


szabi62
csendes tag

1000 ticket :Y az nem semmi, mi a sero pontos neve oda benéznék, már csak a kíváncsiság kedvéért is :P

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#20993) ADAM1337 válasza szabi62 (#20992) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#20994) anshin


anshin
csendes tag

Nem is tudom, hova írjam ezt a talán szakmai kérdést ;Đ Remélem erről még nem volt szó, de ennyi balhé után, nem kezdenék visszaolvasni ;Đ

Szóval, szerverrel kapcsolatban van megint kérdés. A csapaton belül (vlr) egy kis privát bóklászást szeretnénk megvalósítani, egységesíteni a jelenleg nem létező csapat stratégiánkat ;Đ A gond, hogy azonnal más emberek is feltévednek a szerverre ha fent vagyunk páran, ami normál esetben nagyon jó dolog, mert nem hajtják szét a népek a szervert, de ebben az esetben bosszantó.

A kérdés innentől egyértelmű, hogyan tudnám / tudnánk priváttá tenni időnként a szervert? Állítólag ranked szervert nem lehet jelszavazni, próbáltuk átállítani majd lejelszavazni, de nem lett jó. Van erre megoldás? Vagy a csapatoknak két szervert kell fenntartani?

Köszönöm előre is a lehetséges válaszokat ;Đ

(#20995) Tam991 válasza anshin (#20994) üzenetére


Tam991
csendes tag

Leveszed a player limitet annyira amennyien éppen fenn akartok lenni a klánból. Legalább is én így csináltam. Lejelszavazni nem lehet a ranked public szervert ami probléma :( Remélem tudtam segíteni.

(#20996) anshin válasza Tam991 (#20995) üzenetére


anshin
csendes tag

8 a min players, legalábbis én így tudom e szent pillanatban, ami nem feltétlen igaz is ;Đ Viszont, mi talán, ha összesen vagyunk 8-an, 9-en a vLr-ben, és nagyon nem tudunk pontosan egy időpontban mind fent lenni, így ez változat buktának tűnik számunkra :'( ;Đ

Kevés az ember, hiába a TGF ;Đ

(#20997) reset válasza Audifan (#20984) üzenetére


reset
senior tag

:))

(#20998) gabipaci válasza anshin (#20996) üzenetére


gabipaci
addikt

en is ugy tudom, hogy nem lehet jelszavazni a ranked szerver, legalabbis en egyszer probaltam, es nem ment.
viszont van egy "parsztosabb" megoldas.
a clan tagjait beteszer reserved slotba.
csinalsz 4 szabalyt a 4 kasztra.
barmelyikkel leszulet valaki, kap egy ora bant. reasonnak beirod, hogy sorry, server is closed for clanwar, vagy barmi. a reserved slotos embereket berakod white list-be, igy rajuk nem vonatkoznak a kaszt limit szabalyai.
ez proconban megoldhato.
ha kell segitek este 10 utan.

Logitech hardware tester

(#20999) gergo0328 válasza Audifan (#20984) üzenetére


gergo0328
senior tag

Megvan a gépház ahogy látom. Esetleg csavard a szőnyegbe.

(#21000) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok !

Tudnátok ajánlani vidkarit?

DX10-ben 1980*1080-ban,

Level of Detail : High
Texture Quality: High
AA:4*
Aniso Filter:16*

minden más off.

ezen beállítások mellett 80-100 fps-el futna a game.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.