Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) Źşë' válasza Blaise (#20798) üzenetére


Źşë'
addikt

de a '43 még meg sem jelent nem? legalábbis pcre biztos

Zack: ma haverral játszottam pár kört és nekem is igen bosszantó wtf helyzetek voltak, szinte mind1ik szerón amin játszottam :s lehet ea online roskadozik a sok usr alatt :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20802) zack válasza bul07 (#20794) üzenetére


zack
nagyúr

Pont ezekről beszéltem. :U Csalás? Elvileg nem. De ha a szerveren csak őt segíti akkor azzá válik. Gondolom ezz csak egy a sok közül ami előnyt jelenthet a többiekkel szemben. :U A sok WTF szitu is ilyenből adódhatott. Amikor pl. a työtyö lőtt, esélyem nem volt elugrani, még ha látótávolságon kívül volt és PP2000 lőtt akkor se. Ez nem WTF? Másoknál ha messzebről szórnak és találat ér, van időm 1-2 ugrásra, gugolásra főleg ha a HP 100%. De ennél semmi esélyem se volt. A PP2000 messzire ilyen formában egyébként se túl jó alap esetben. CROCK is profin tolja, talán az egyik legprofibb akivel eddig játszottam. Nála sosem volt semmi olyan tényező ami WTF lett volna. Lehet ő is használ ilyen-olyan reg. módosításokat, de jól csinálja, mert ezt játékban nem látom, nem érzem. De ennek a työtyönek túl nagy volt a "hendikepje" a többiekhez képest. Amikor 24 játékosból 10 beír, hogy "cheater" ott már azért lehet valami, amit nem csak én veszek észre, és nem csak én képzelek be magamnak. :U
Én egyébként sosem szoktam a "CG noob"-ozáson kívül mást írni (azt is csak akkor, amikor többször lőnek pofán CG-vel), és ezt bárki más is tanúsíthatja. Nem szoktam ok nélkül "csíterezni" csak azért mert lelőnek többször. Közel vagyok a 40-es ranghoz, és bár nem tartom magam profinak, de azért a kezdő szinttől is messze vagyok. Elfogadom ha valaki jobb, de mivel sok profibbal toltam az elmúlt időszakban, pontosan látom, hogy mi az a szint amihez még "kaparnom" kell, ill. nem kevés időt játszani, és nem bosszant ha az általam is jobbnak tartott játékosok fegyvereitől esek-kelek.
Persze ettől még látogatni fogom a battlefield szervert, de ha ez a világ szinten elismert "grand master" felmegy, akkor én meg lemegy, és ezzel el lesz intézve.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20803) harry3 válasza Joe-T (#20782) üzenetére


harry3
őstag

Örülök, hogy visszaállt a rend. :K
Hát igen, remélem, hogy az unatkozó, csaló emberek jó elfoglaltak lesznek. Sajnos így utolsó évben nekem sem lesz sok időm csak estefelé, ha még lesz kedvem. Tegnap mondom játszok még egy nagyot, de 0/5-nél abbahagytam, de még kétszer eljátszottam, úgyhogy hagytam. Arra volt jó, hogy 20-al növeljem a halálok számát.

(#20804) harry3 válasza harry3 (#20803) üzenetére


harry3
őstag

Most jut eszembe, hogy tegnap Arica Harbor-ön első M-COM-ot lerombolták én ekkor csatlakoztam a játékhoz. Láttam, hogy a hegyek mellett lévő kilátó aljában egy sniper boldogan lövöldözi a neki háttal álló támadókat, na mondom lekéselem. Szaladtam és lekéseltem, erre az egyik csapattársam is észrevette és küldött egy rakétákat, de az első rakéta után leomlott a kilátó, én meg ott ragadtam. Nem tudtam felállni, de nem engedett ki a vas alól, pedig már egy méterre voltam a romtól. Annyit tudtam csinálni, hogy küldtem a romra rakétákat és meghaltam. Kiírja a játék, hogy epic fail, csuklott is, aki megcsinálta azt a részt.

(#20805) bunfi válasza zack (#20802) üzenetére


bunfi
őstag

Felesleges ezen lovagolni. Jobb volt és ennyi. Mellesleg ha 10-en mondják, akkor már jópár szerverről le lennék bannolva, köztük PH!-ról is... Szóval nem adok az ilyen rinyálásra és felesleges vele foglalkozni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20806) zack válasza bunfi (#20805) üzenetére


zack
nagyúr

Ebben igazad van. De azért adott pillanataban elég jó játékosok voltak fent. Nem azért volt, mert a "vér istvánokat" túl sokszor lőtték le. :U
Nem lovagolok én semmin. Közöltem, hogy ez volt tegnap.
Nem érdekel a työtyö, ha csal, ha nem csal...Akkor se. Viszont megválaszthatom hogy kikkel játszom és kikkel nem. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20807) ADAM1337 válasza zack (#20806) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én szeretek nálam jobbakkal ellen játszani úgy lehet fejlődni máshogy nem. :)

(#20808) zack válasza ADAM1337 (#20807) üzenetére


zack
nagyúr

És hol írtam hogy én nem? :U Ha végigolvastad volna amit írtam, eljutott volna, hogy nekem sincs gondom ha jobbakkal játszom, de ez a szitu más volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20809) bul07 válasza bunfi (#20800) üzenetére


bul07
nagyúr

én csak az eben leírtakat módosítottam egyenlőre
de majd jövőhéten jobban beleásom magam(ha eszembe jut)

engem mostanában az visz az őrületbe hogy 870 Combat -al a pálya másik feléről egy lövéssel megölnek :W :W én nem is látom de már meg is ölt a semmiből

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20810) ciry válasza bul07 (#20809) üzenetére


ciry
őstag

Az olyan fegyver ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20811) r-chee válasza bul07 (#20809) üzenetére


r-chee
őstag

Az a fegyó engem is idegesít. Ráadásul 90%-ban fejbe lőnek vele. Ellent persze nem látom.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20812) zack válasza ciry (#20810) üzenetére


zack
nagyúr

Próbáltam én is, de csak közelre megy vele. Mert az a zoom-os célkerszt elég vicces...Nem is értem hogy lehet vele pontosan lőni messzire. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20813) r-chee válasza bul07 (#20809) üzenetére


r-chee
őstag

LINK

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20814) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre meglett.:D Jó sokáig tartott pedig megjelenés óta megvan a gém igaz voltak nagyobb kihagyásaim főleg amikor ráuntam.:)

[ Szerkesztve ]

(#20815) Źşë' válasza SzlobiG (#20814) üzenetére


Źşë'
addikt

én nem értem mit kell nézni? :)) mert ez még nem az 50 es lvl, és egyéb pint sem látok amit nehéz lenne megcsinálni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20816) SzlobiG válasza Źşë' (#20815) üzenetére


SzlobiG
félisten

De ez az 50.:) Látod 0 pont kell hozzá. Amúgy meg itt is azt írja.

[ Szerkesztve ]

(#20817) Taplo válasza zack (#20802) üzenetére


Taplo
tag

zack te őstag....

"messzire ilyen formában egyébként se túl jó alap esetben. CROCK is profin tolja, talán az egyik legprofibb akivel eddig játszottam. "

pont jó,hogy CROCKOT emlitetted ő régi haverom személyesen is ismer.....

kérdez rá nyugodtan kb. ugyanezt eljátszottuk Crysisnál is.... mindig ment a duma,hogy nem lehet igy lőni.... aztán a végén már ő védet minket... most is ez fog történni...

de rá érsz bocsánatot kérni... és játékot váltanod sem kell.... inkább legyél büszke pár tehetséges honfi társadra aki simli nélkül is alázza a világot...

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#20818) Audifan válasza zack (#20812) üzenetére


Audifan
tag

könnyen és egyszerűen... :DDD

(#20819) Źşë' válasza SzlobiG (#20816) üzenetére


Źşë'
addikt

csak azért gondoltam mert ott van 1985 pont a 49 és 50 között : )) mind1 akk grat hozzá, nekem a 49 lesz meg lassan, lassan :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20820) ADAM1337 válasza Źşë' (#20819) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én tegnap hagytam el a 7millió pontot. :B
Remélem hamarosan kimaxolom a medic-et, mert kicsit dara az egész unalmasan egyszerű medic fegyokkal lőni. :DDD

(#20821) zack válasza Taplo (#20817) üzenetére


zack
nagyúr

Addig amíg te ott ülsz a gép előtt, én meg itt, mondhatsz bármit. Nem fogok megkérdezni senkit. Egyrészt annyira azért nem lételemem a játék, másrészt akkor hinnék el bárkinek bármit, ha 2 azonos beállítású gépen tolnánk egyenlő esélyekkel. Heti max. 6-8h tolom kb. Van más egyéb fontosabb teendőm is az életben, bár elhiszem hogy van akinek ez az első, és napi szinten tolja 6-8h...én sosem fogom ennyit. Láttunk már ide a topikba linkelt cheat módot, hogy a fákon hogy lehet átlőni, és szinte mindenen átlátsz még a sziklákon is. Nem azt mondom hogy te ehhez nyúlsz, csak amikor van ezer millió kiskapu, hogy butítsd le a gafikát, hogy állítsd a net kapcsolatot úgy, hogy az neked kedvezzen, addig nincs miről beszélni, és állíthat bárki bármit. Mert ezt a punkbuster nem szűri mert nem a klasszikus cheat, csak hozzásegít hogy jobb legyél mint a többiek.
Nincs ezzel semmi gond, csak akkor olyanokkal kell tolni akik szintén ismerik az okosságokat. Itt most nem arról beszélek hogy aki legálisan profi az ne menjen a hobbisták közé mert mészárlás lesz. Engem nem zavar aki úgy és annyival jobb, amennyivel a reflexei, és esetleg a hardvere gyorsabb. De hogy PP2000-rel szinte látótávolságon kívülről úgy szedsz ki, hogy esélyem sincs elugrani, ez azért több mint fura, ismerve a PP2000 tualajdonságait. Összességében sok WTF szitu volt, és ezek általában veled kapcsolatosak voltak, csak nálad volt hogy egyik fegyód elöl se tudtam 1mm-rel sem arrébb lépni vagy legugolni. Persze lehet hogy véletlen egybeesés, vagy az is lehet hogy te csak fejest tudsz lőni.
Nem kattogok a dolgon...csak azért írtam mert láttam hogy reagáltál. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20822) bul07 válasza r-chee (#20811) üzenetére


bul07
nagyúr

nem baj én is elővettem had szerese meg más is

nem kicsit csalóztak most engem és még a Mortar Strike -ra is meglett a Platina
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20823) bunfi válasza Taplo (#20817) üzenetére


bunfi
őstag

Hagyjad matt és dávid meg tudja magát védeni :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20824) ciry válasza zack (#20821) üzenetére


ciry
őstag

Ha profi játékos és csak 35-ös, hogy tolná napi szinten 6-8 órát?
Én sokkal szivesebben játszok ilyenek ellen, mint olyan franciák/németek/olaszok ellen, akik bot szinten vannak.
Úgyhogy jöjjenek csak bátran, ahogy észrevettem a battlefield.hu ilyen szempontból
prémium szerver.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20825) madgie válasza Taplo (#20793) üzenetére


madgie
titán

Megleltem, ő volt az, jellemző, hogy az össz killjének a fele M60-ból van meg, és 50-es szinten még a Recon kasztot ki kell nyomnia. Egyébként tényleg inspiráló volt olyanok ellen nyomni, akik nemesis-ig szívattak egy-egy körben :DDD

zack: PP2000 baromi pontos mindenfelé, csak ráhegeszted a red dotot oszt csók. A shoti is nagyon jó fegyver, de én is elfelejtettem vele játszani, mert hanyagoltam egy ideig. A titka talán az, hogy nem kell ész nélkül húzni a ravaszt, ha lőnek is rád, meg kell várni azt a pár század/tized másodpercet, míg "odaérsz" az ellenre az egérrel, és csak akkor lőni. Második esélyed nem lesz, tehát türelmet igénylő stuki, nem egy M416, vagy mediccucc, ahol ész nélkül húzhatod neki.

Tegnap előkaptam az M14-et meg a G3-at, pfúú, azok nagyon baba kis stukik, egy Type 88 Sniper meg USAS-12 után felüdülés volt azokkal irtani :)

[ Szerkesztve ]

(#20826) Joe-T


Joe-T
tag

A tegnap est játékban nagyrészt tankkal toltam! Beállítottam, hogy nagyobbat sebezzen a jármű, de nem igazán tapasztaltam változást! Eltaláltam a másik tankot és ugyanúgy 30%-os sebzést írt mintha alap beállításokkal mentem volna! Egy másik dolog. Tankoknál nincs az beállítva sebzésnél, hogyha hátulról meglövöm, akkor esetleg nagyobbat sebzek rajta? Vagy tökmindegy melyik részét találom el a sebzés mindig ugyanannyi!?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20827) gabipaci válasza Joe-T (#20826) üzenetére


gabipaci
addikt

Hali!

Ha a tegnap esti atacama marhulásra gondolsz, elárulom, hogy akkorát sebeztél egy lövéssel, mint állat. Még mackó is megjegyezte, hogy hogy a francba...
A tankot nem mindegy hol találod el, amikor a fenekét találtad el a világ végéről, asszem 14% heal maradt.
Menj be egy üres szerverre, és próbálgasd. Van olyan pontja a tanknak, ahova kell vagy 7 lövés, de upgrader nélkül is elég kettő egy-két helyre.

Logitech hardware tester

(#20828) Joe-T válasza gabipaci (#20827) üzenetére


Joe-T
tag

Szia!

Igen a tegnap esti tankrodeóra gondoltam! Jó volt nagyon tankozni és jók voltatok ti is! Egynéhányszor meg lettem szívatva rendesen! :B
Az én tankomból sajnos nem látszott annyira, hogy mekkorát sebeztem mindig a 30%-ot dobálta!
Igen volt egyszer amikor nagyon közelről lőttem meg hátulról a tankot, de akkor is csak 30%-ot írt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20829) Taplo válasza Joe-T (#20828) üzenetére


Taplo
tag

JOOEEE-TTTT az hogy ki irja: vehicle damage 30 az nem azt jelenti 30% hanem,hogy amiért sokat sebeztél egy jármübe kapsz 30 pontot.....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#20830) SzlobiG válasza ADAM1337 (#20820) üzenetére


SzlobiG
félisten

Medicet egyszerűbb húzni mint assault fegyókat az biztos főleg M60 volt nagyon egyszerű.:D

(#20831) Joe-T válasza Taplo (#20829) üzenetére


Joe-T
tag

Bocsesz, sutyerák voltam! Ott a pont! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20832) Zsozsooooo válasza zack (#20802) üzenetére


Zsozsooooo
tag

"Nála sosem volt semmi olyan tényező ami WTF lett volna. Lehet ő is használ ilyen-olyan reg. módosításokat, de jól csinálja, mert ezt játékban nem látom, nem érzem." Azért nem érzed, mivel nem használok semmit ! :B

A többiről pedig csak annyit, azért volt a BECUP hogy ott összemérhette mindenki a tudását a kétes emberekkel ( gépen utána pedig ökölharcban) :DDD

Furcsaságok azok vannak az tény, de ennek számtalan okai lehetnek de erről inkább TS-en !

(#20833) Źşë' válasza bul07 (#20822) üzenetére


Źşë'
addikt

az dúrva, szép k/d! : )) grat! :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20834) burny válasza Joe-T (#20828) üzenetére


burny
aktív tag

http://www.german-fun-fighter.de/wbb3/index.php?page=Board&boardID=30

Ezeket olvasgasd el, minden vs. minden-nek a sebzése :D
(még annyi: drone = uav)

[ Szerkesztve ]

(#20835) madgie


madgie
titán

Grrr, mondtam már, hogy gyűlölöm a csalókat? Persze az én hibám, egy orosz szerveren mit vár az ember? Mindig tudták hol vagyok, minimum az egyik olyan aimbotot használt mint a ház, átlag két-három lövéssel (nem sorozattal!) kinyírt bárhonnan, bármikor az M416-tal. Ja, és a lelkem valami 0.8-as W/L és K/D-vel nyomta eddig (direkt megnéztem, megjegyeztem a nevét), gondolom javítani akar a "tudásán" ezzel :(((

(#20836) madgie válasza madgie (#20835) üzenetére


madgie
titán

Hát ez nem az én napom. Felmegyek egy másik szerverre, erre nyerésre állunk, élesítem be az M-Com-okat, majdnem nyerünk, erre a második helyről átraknak a védőkhöz. Pár kör múlva legelső vagyok a csapatban, kirúgnak, mert kell a hely egy VIP tagnak. Értitek, nem egy csipát, aki alig csinál valaki... eszem megáll :(

(#20837) F_Zolee válasza madgie (#20836) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jól kifogtad akkor. Engem még sosem tettek ki vip tag miatt.

(#20838) bul07


bul07
nagyúr

870 Combat jó jó de mozgásos támadásra 32es szerveren nem igazán mert ha elsőre nem találok akkor annyi így lehet meghagyom másnak bár védőbe azért használni fogom
[link]

megvan az új egerem még szoknom kell de nagyon, ti milyen DPI -vel játszotok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20839) Tam991 válasza madgie (#20836) üzenetére


Tam991
csendes tag

A VIP kick-et az admin program választja ki és nem az admin. Tehát hogy ha egy reserved slotos ember fel akar menni a szerverre akkor helyette az ADMIN PROGRAM választ ki vkit akit sajnos ki kickel. Legalább is nálunk is előfordult hogy valaki vip kickel távozott a szerverről és nem én dobtam ki. Szóval ezért szerintem kár hőbörögni mert nem az admin tehet róla.

(#20840) madgie válasza Tam991 (#20839) üzenetére


madgie
titán

Okézsoké. Nem hőbörgőm én, csak érted, mi alapján választ akkor a program? Ki futott a legtöbbet? Legelső voltam a csapatunkban, mi a fenének nem olyat rak ki, aki a domboldalon szerencsétlenkedik mondjuk 2/12-es stattal?

(#20841) Audifan válasza madgie (#20840) üzenetére


Audifan
tag

mer a progi random választ ki
(sztem)

(#20842) Tam991 válasza madgie (#20840) üzenetére


Tam991
csendes tag

:) A program szerintem nem olyan szisztéma szerint választ hogy ki ül csipával a domb oldalában és szerencsétlenkedik. Pedig jó lenne :P Erre tényleg az a legjobb kifejezés hogy: random. Elég szarul van megoldva ez tény :S

(#20843) madgie válasza Tam991 (#20842) üzenetére


madgie
titán

Akkor tényleg sz*r napom volt tegnap, ennyi :)

(#20844) gabipaci válasza Tam991 (#20839) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak a tisztánlátás érdekében jegyzem meg, hogy az adminprogram nem kickel senkit, ha VIP tag szeretne becsatlakozni. Azt a szerver intézi. és teljesen random csinálja, egyedül azt nézi, hogy nem rúg ki olyat VIP miatt, aki maga is VIP tag.

Az adminprogram csak a becsatlakozott játékosokról kap információt, a csatlakozási szándékot, sorbanállást nem tudja érzékelni.

Logitech hardware tester

(#20845) madgie válasza gabipaci (#20844) üzenetére


madgie
titán

Akkor ez is szarul van megcsinálva, nem meglepő, ennek a játéknak az ötven százaléka tiszta bug... azért szeretem így is :)

(#20846) gabipaci válasza madgie (#20845) üzenetére


gabipaci
addikt

azert egy fokkal jobb mint BF2-ben. ott a vip slot foglalasa annyit jelentett, hogy lefoglalt egy helyet, amire nem mehettett fel senki, csak a vip-es, meg akkor sem, ha a vip-es eppen aludni ment.

Logitech hardware tester

(#20847) mackosajt válasza Joe-T (#20826) üzenetére


mackosajt
addikt

Ahogy Gabi is írta, sebeztél akkorákat, még amikor csak mellém lőttél, akkor is, hogy igen sűrűn kellett a tankot szerelni.
Érdekes volt így játszani. :)
2-3 lövés, szerelés, 2-3 lövés, szerelés. A legrosszabb az, hogy a spottolási bug sokszor zavart. Láttam a hátra beosonó gyalogot, vagy tankot, de hiába nyomtam a Q-t, nem csinált semmit. Ilyenkor visítottam TS-en, hogy hátul van egy ellen.

Üresség tekintetében meg úgy vettem észre, hogy amint a beépített WH-t kinyomtuk próbaképp (3d spot), igen sokan átmentek máshová.

Hihetetlen, hogy tényleg ennyire elkényelmesednek a játékosok, és amint egy picit is jobban kéne "dolgozni", inkább odébb állnak. Pedig nem olyan rossz az, hogy végre van lehetőséged osonni, vagy szaladni a fák közt, mert nincs rajtad a piros háromszög, és nincs mondjuk egy medic, aki húzza a ravaszt a piroskára 300 méterről.

Viszont a pangás helyett jobb, ha vannak is a szerveren, vissza is lett kapcsolva, pedig igazán élvezetes volt az a pár nap nélküle.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20848) Joe-T válasza mackosajt (#20847) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is össze-vissza működött a spot! Volt, hogy egymás mellett álltatok két tankkal és hiába nyomtam a Q-t nem történt semmi!

Nekem jobban bejött a 3D spot mentesség, így legalább lehetett taktikázni míg ha be van kapcsolva osonhatsz bárhogyan mindig ott a kis piros háromszög feletted! A másik dolog, hogyha ki volt kapcsolva a 3D spot attól még a minimappon jelölve volt az ellenfél! :K

A pangásra visszatérve én sokkal-sokkal jobban élvezem amikor kevesebben vagyunk fent a szerveren mintha fullon lenne! 32 játékos esetén mindenki futkos össze-vissza, azt sem tudod ki, honnét lőtt le, arról nem is beszélve!Sok esetben inkább csak a k/d-re mennek rá! Kevesebb játékos esetén érzésem szerint jobban előtérbe kerül az objektíva! Kevés játékos esetén is lehet hihetetlen zúzásokat csinálni! Múlt hét vége környékén volt amikor CROCK-al Veled és még néhány sráccal (8-an voltunk csak!) számomra egy nagyon jót játszottunk! :R Rettentően élveztem és először sikerült egy teljes kör alatt húszezer pontot összeszednem! Nem kicsit voltam meglepődve! :K

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20849) mackosajt válasza Joe-T (#20848) üzenetére


mackosajt
addikt

Mondjuk az a kör maratoni volt.
Lehet 20k-t szedtél össze, de ha úgy nézzük, hogy lehet volt 40 perces a kör, akkor ha mondjuk ezt az időt egy 32 fős fullos szerón töltöd, lehet többet is össze tudsz kaparni, igaz, több körből.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20850) Gonz0


Gonz0
tag

Freddie Wong ismét alkotott: rocket jump

Bár nekem még mindig az aimbot a kedvencem..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.