Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) Def26 válasza gergo0328 (#21546) üzenetére


Def26
félisten

Az is "baj", hogy a nevében benne volt a HUN előtag. Megint a Magyarok lesznek a szar gec**k, mert csítelnek, és ez ellen tenni sem lehet...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21552) gergo0328 válasza Def26 (#21551) üzenetére


gergo0328
senior tag

valamit elnéztél... everest azért lett az 1. mert beleült egy kocsiba a csaló meg mellé, így amikor elindult a kocsi everestel a volánnál és a csíterrel a jobb oldalán akkor a csíter maga elé dobálta az enemy-t...szval everest nem csíter csak épp jó helyen volt jó időben....

(#21553) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én még szerencsére nem találkoztam ilyen csíterekkel de lehet, hogy előbb-utóbb megesik majd. :F

[ Szerkesztve ]

(#21554) madgie válasza Źşë' (#21549) üzenetére


madgie
titán

Egyszerű, ez az egyetlen játék, amivel még játszom, de lerakom ezt is, így eladom a fenébe a VGA-t meg az SSD-t (meg a játék DVD-t), beépítem a maradék cuccot egy HTPC házba és örülök, hogy nem verem a térdemmel napi öt órát a gépházat no meg a vérnyomásom is rendben lesz... és persze az IMDB-n mindent fejből fogok vágni :DDD

(#21555) TomDog válasza gergo0328 (#21546) üzenetére


TomDog
tag

A Prototype 7.0-át most bannoltuk az IRAM-ról ott is csinálta a fesztivált

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#21556) Zolás válasza ciry (#21543) üzenetére


Zolás
addikt

A baj az szerintem hogy szépen lassan kikerültek a kis csirazsákok közé a szerverfileok. És ha már tudja a kis csirazsák hogy melyik szerverfilet hogy buherálja meg külső progival el lehet dobni a játékot. Onnantól hogy változtatod a szerver beállításait ilyen módon még a pb se fog tudni elkapni. Beállsz egy helyre nem kell aim csak jobbkézzel nyomod a tüzelést a ballal meg folyton elédspawnoltatod az ellent. Ilyen godmode ellen nem véd meg a PB mert nincs rá felkészülve. Beállsz medikkel és csak darálsz és darálsz. És mivel minden szerón ugyanazok a fileok vannak ha mindenki kitakarodott mert meguntak keresel egy másikat és azt is elqrod.
Most azon gondolkozom hogy nem lehet-e hogy direkt kiszivárgott valahonnan ez a csalástechnika. Ahogy az MW2őről átjöttek ide mert jó a játék és nincsenek csalók ugy mennek is tovább ha csak csiterek lesznek és veszik az uj Mohát meg az uj dolgokat. Elég jó és összeszedett lett ahhoz hogy ne tegye el valaki el uj játékért pláne ha az még koppintás is. Na de ha nem tudsz vele gémelni mert mindehonnan aimolnak lecseréled. És a kör bezárult. Aztán lehet csak én gondolkozom ilyen marhaságon de akárhonnan nézem ezzel rá lehet venni hogy vegyél valami újat és költsd a pénzed.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21557) Źşë'


Źşë'
addikt

múltkor egy ilyen emberkét pillantottam meg az úton :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21558) gergo0328 válasza Źşë' (#21557) üzenetére


gergo0328
senior tag

yoga?

(#21559) r-chee válasza Źşë' (#21557) üzenetére


r-chee
őstag

Eléggé ki van fordulva magából :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21560) mackosajt válasza madgie (#21554) üzenetére


mackosajt
addikt

SSD-t jó áron veszek :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21561) Def26 válasza mackosajt (#21560) üzenetére


Def26
félisten

Az engem is érdekelne. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21562) r-chee válasza Def26 (#21561) üzenetére


r-chee
őstag

+1 :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21563) madgie


madgie
titán

Nicsak, hogy gyűlnek egyből a vérszagra :DDD
( szólok, ha aktuális lenne :) )

(#21564) ciry válasza gergo0328 (#21546) üzenetére


ciry
őstag

45:1-ból csak sikerült 46:11-et csinálni :D :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21565) ciry


ciry
őstag

Megáll a kép, majd villogni kezd, csak a reset segit.
Ójraindul és sokszor nincs hang, megint újra kell inditani.
Mi lehet a probléma?
Hangkártyára van valami tesztféle?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21566) F_Zolee válasza ciry (#21565) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem tudok teszt progiról. Ha bajos lenne akkor gondolom win alatt is behalna. XP-t használsz amúgy?

Más. Az álcázás mestere. :DDD

(#21567) ciry válasza F_Zolee (#21566) üzenetére


ciry
őstag

Win7-et.
Azt én lőttem le asszem :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21568) SzlobiG válasza F_Zolee (#21553) üzenetére


SzlobiG
félisten

Örülj neki, látnátok MW2-be mennyi van 10-ből 5-6 hoston aimbotossal rak össze, ezért is hagytam abba a fenébe azt tértem át bc2-re, ha nem is dobja ki a pb, de legalább van admin ami kitudja.

(#21569) qwertzu29 válasza ciry (#21567) üzenetére


qwertzu29
újonc

heló tudnál segiteni valahogy azt állitottam be hogy minden hozá szolást elküld az email cimemre nem tudod hogyan kel azt megszüntetni hogy ne küldjön többet

(#21570) harry3 válasza SzlobiG (#21568) üzenetére


harry3
őstag

A hackelt hostokról sem feledkezzünk meg. Gyors futás, magasra ugrás, vagy éppen lassítás, szintugrás: 43-ról 70-re.

(#21571) Zolás válasza qwertzu29 (#21569) üzenetére


Zolás
addikt


Ott ahol a képen is bekarikáztam neked be van pipálva a kis boriték. Ha kiveszed a pipát nem kapsz több mailt.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21572) Def26 válasza qwertzu29 (#21569) üzenetére


Def26
félisten

Beraktad a topikot a kedvencek közé és kipipáltad kis levélkét ami azt jelenti, hogy emailben értesítsen minden hozzászólásról.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21573) szabi62


szabi62
csendes tag

"nandor90 2 órája 160 hozzászólás 1215. Új csit/hack van kint ami szerver laggoltatásig húzza,vagy akár szerver crashig is. Ha ilyen esetet eszleltek szóljatok adminak. Ha nincs elérhető admin a Battlefield.hu szerveren akkor itt értek el:x-fire:deathdevil90
msn:nandorb@beotel.net

DICE állitólag dolgozik a patchen amit a szerver fog kapni.

Server R22 is being rolled out. It is available with nearly every RSP; now it is up to them to deploy it to the server machines.
This is a minor security update, it does not affect features/bugs/performance of the game server."

Idézet a Battlefield.hu fórumból a teleportálós csíttel kapcsolatban.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21574) BF.hu admin válasza szabi62 (#21573) üzenetére


BF.hu admin
csendes tag

Az R22 megérkezett,és olyan hogy ha teli ha üres a szerver kifog rakni mindenkit csakhogy felrakja a szerver patchet épp az előbb üritette ki a szervert.

(#21575) papaya96


papaya96
csendes tag

Jó játék, nekem meg van eredetibe! :P

(#21576) BF.hu admin


BF.hu admin
csendes tag

Youtubes videon szépen látszik mi mindenre képes ez a csit.

[ Szerkesztve ]

(#21577) Źşë' válasza bul07 (#21545) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy nekem is szarakszik a modemem uh mindenképp szólok a szolgáltatómnak h mi van, tegnap ki kellett vinni hideg levegőre a modemet h lehűljön picit, mert az istenért nem volt hajlandó felcsatlakozni, routerem kicseréltem egy switchre, uaz volt a szitu, modemen meg aktív volt a link is meg a lan is, és mégsem csatlakozott fel... de ez a hideg levegős dolog megoldotta

ma megint láttam egy átkozott csítert, kívánom nekik h banolják ki a teljes accountjukat az EA-tól... beálltam a fák közé, mert igencsak csitszagot éreztem, erre kiszed, ott vártam.. előtte meghaltam, és gyorsan besprinteltem és sokat is mentem szóval nem lehet arra fogni sem a dolgot h mert látott h hol álltam meg mert nem mentem be a sűrűjébe... stb, a bementem megálltam és pukk, már halott is voltam.. ő volt az igaz gyér a statja, de egy okkal több h nekiálljon... csak ott azon a port valdez 1. támadó hegyen csinált 29/3as arányt méghozzá kb 5 percen belül M95el! és ahogy nézem szépen gyarapodott neki a hs arra a fegyverre! egy ilyen gyér stattal rendelkező egyén! Engemet 4x szedett ki egymás után!

eddigi egyének akikkel találkoztam és szvsz 100% csítszagúak

LGShocker
=RY=
=MiniiG=
Avatar>
baster789
Cobra070
Hlop_Unknown
Tisdale us
dulli13

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21578) bul07 válasza szabi62 (#21573) üzenetére


bul07
nagyúr

biztos hogy dolgoznak rajta mert ki fogja megvenni a kiegészítést "DLC-t" ha ilyen látványos csalással rontják a játékélményt

mert aim+WH kombó miatt semmit nem csináltak volna, eben biztos vagyok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21579) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a név is ismerős nekem: 2k_Optimus_Prime ! nagy valószínűséggel láttam is a gyereket, nagyon ismerős a neve. A gáz az az h annyira h+lye a gyerek h felrakja hdban a videóját!! h még a nevét is lássák! :W :C vadb**om

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21580) Def26 válasza BF.hu admin (#21576) üzenetére


Def26
félisten

Na ez már tényleg az a szint, hogy elmehet az ilyen a picsába. Ez mire jó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21581) F_Zolee válasza Def26 (#21580) üzenetére


F_Zolee
veterán

Arra jó, hogy ki használ lámábbnál lámább csítet. Már nem elég az, hogy csak fejest oszthat...túl snassz. :F

(#21582) szabi62 válasza Źşë' (#21577) üzenetére


szabi62
csendes tag

Nem semmi :K

Főleg ez a Tisdale Us ... 69 játék alatt összesen csak 7 fegyvert használt, de abból 2-t platináig vitt :Y kb 4,5 óra alatt :W

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21583) SzlobiG válasza Źşë' (#21579) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mekkora egy noob a futókat nem is tudta kilőni a sniperrel haha. Az ilyen gyökér rohadjon meg ott ahol van. Látom előre, hogy mi lesz a medal of honorba is.:(

(#21584) Def26


Def26
félisten

Banned for SWEARING. Level 50 csicska campelt támadóként az egyik elhagyott bázisról. Adtam egy fejest neki, aztán beírtam, hogy fucking camper... erre kirakott az automata. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21585) Zolás válasza Def26 (#21584) üzenetére


Zolás
addikt

Óvatosan az automatákkal. Veszélyesek :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21586) r-chee válasza Def26 (#21584) üzenetére


r-chee
őstag

Lassan már nem lesz sehol admin, hanem a beállított program dobál ki minden hülyeségért :( . Amikor meg egy cq szerón az összes zászlót ellenörző ellen a bázisunkat kempeli, sőt, be is másznak mindenfelől, azt nem veszi észre semmi...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21587) gergo0328 válasza BF.hu admin (#21576) üzenetére


gergo0328
senior tag

elég szánalmas egy dolog. Nem értem h a DICE csak kiszarja a játékot és tessék egyétek...aztán csinálják a következőt az előzővel nem is foglalva vagy mi? Igaz így lehet pénzt nyerni...ezt elcsesszük így a következőt veszik ami még jó jó fél évig utána megint egy új. Ennyi az egész játékipar sztem...Élvezem a játékot amíg lehet és ha majd elfajúl annyira mint a MW2 akkor elmegyek máriózni...hátha ott nincsenek csítere

(#21588) harry3 válasza BF.hu admin (#21576) üzenetére


harry3
őstag

Remélem leszárad a keze, annak aki ezt kitalálta és ez még csak jókívánság volt.

(#21589) Target78hu válasza r-chee (#21586) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Biztos hasznosak ezek az előre belőtt dolgok ,de nem a szerveren játszó játékosoknak ;)
Ahol az aimbotossal találkoztam az egész szerver hőzöngött miatta ,de egy admin se volt sehol természetesen... minek az ,majd az autómata cucc megfogja a delikvenst ,bár addig meg kilép mindenki a "szupi" szerverről .. Egy jó admin minden proginál többet ér ,de ez relatív ,mert kinek mi a jó admin ,mert akit kidob annak a szemében egy *!+*! ,de a több 30 meg nyugodtan tud tovább játszani és nem csak a nevét látja az adminnak ,hanem ,hogy teszi a dolgát ;)

hkv.hu

(#21590) Def26


Def26
félisten

Egyébként valaki próbálta már ezeket az aimbot cuccokat? Hogy kell ezeket telepíteni? Honnan kell leszedni stb...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21591) gergo0328 válasza Def26 (#21590) üzenetére


gergo0328
senior tag

neee....ne ásd el magad...

[ Szerkesztve ]

(#21592) v!ct0y válasza Def26 (#21590) üzenetére


v!ct0y
veterán

Téged tuti egyből bannolna a pb nem úgy mind ezeket a szarházikat.

(#21593) madgie válasza BF.hu admin (#21576) üzenetére


madgie
titán

Teljesen és tökéletesen használhatatlan így a multi, ha a DICE nem lép valamit, ilyen csalások mellett én tuti nem folytatom majd tovább.

(#21594) Def26 válasza gergo0328 (#21591) üzenetére


Def26
félisten

Komolyan mondom kipróbálnám, hogy mi a jó abban. Feláldoznék egy szervert, mert gondolom onnan ahol észreveszik végleges ban a jutalom.

Egyébként pont most bannoltak egy srácot valami lackyrat HUN -t MULTIHACK miatt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21595) ADAM1337 válasza Def26 (#21594) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem egy serverről hanem az összesről bannolnak ez a pb lényege, illetve ahol fut a pb oda többet nem tudsz felmenni.

[ Szerkesztve ]

(#21596) Def26 válasza ADAM1337 (#21595) üzenetére


Def26
félisten

Akkor ennyi. Nem szóltam. :B Csak már annyira idegesített a dolog, hogy tényleg mi a fene olyan jó benne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21597) r-chee válasza Def26 (#21590) üzenetére


r-chee
őstag

Vannak ilyen célra létrehozott weboldalak, amik különféle - elősorban - FPS játékokhoz kínálnak PB undetected csíteket. Az ember beregel az oldalra, kiválasztja a kívánt csomagot, elutalja a havidíjat vagy éves díjat stb., letölti a programot, belövi a felhasználónevét és jelszavát, elindítja a programot, ami csatlakozik a weboldal szerveréhez(?), játék indít, egy gombbal a csít progi menüje akítválva, kívánt dolgok beállítása, és play.

Az a legszomorúbb az egészben, hogy pl. az Aimbot nem csak fejeseket tud osztogatni, hanem pl. mellkasra vagy lábra is beállítható az automata célzás, így nem feltétlen lövöldöz az illető állandóan headshotokat. Viszont az esetek többségében kiszúrható a killcam-ban a fegyverrángatás, ahogy a program befogja a célterület felé irányított fegyverrel a következő áldozatot, na és a stat tutira kiemelkedő lesz (nem feltétlenül 75/4, lehet 75/45 is), mert ugyan melyik csíter fogja kikapcsolni menet közben a programot, hogy ne legyen feltűnő...
Ahogy olvastam PBBans fórumán, rajta vannak ennek az új fajta teleportálós csítnek a kiszűrésén. Biztos jön majd vmi szerver patch stb. Aztán egy darabig jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21598) gergo0328 válasza r-chee (#21597) üzenetére


gergo0328
senior tag

"Aztán egy darabig jobb lesz." igen na de meddig? amíg vki aki ezzel keresi a pénzét meg nem találja a módját a hack-re és kezdődik ez az egész elölről és utána a Dice már rég szarik ránk mert rájöttek hogy pár hacker okosabb mint egy "nagy" játékgyártó cég... én inkább jó pénzt kínálnék a hackereknek és csináltatnám velük a PB-t.

szerk: Még régen amikor COD2-tem és KB Kept szintjén voltam akkor kaptam csalást de normális szerveren zavart és szarabbul játszottam...amikor zombiztam makkor eg annyian voltak hogy minden rózsaszín volt :D így töröltem egy életre azt h én csaló legyek....(ha vkinek mégis van jó küldje el vkinek aki tovább küldhetné a DICE-nak...):DD

[ Szerkesztve ]

(#21599) Zolás válasza v!ct0y (#21592) üzenetére


Zolás
addikt

Van szerver PB nélkül is. Ezzel az a baj hogy habár te kipróbálhatod az xy csitet anélkül hogy a kulcsod veszélybe kerülne de ezeket használják a csitgyártók is nagyobbrészt.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21600) gergo0328 válasza Zolás (#21599) üzenetére


gergo0328
senior tag

meg ami PB off-os az nem ranked általában szval ennyi.használhatod a csítedet de nem fejlődsz sehova se...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.