Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) bunfi válasza ciry (#21250) üzenetére


bunfi
őstag

Ugyanez a csapat, ugyanez az engine, ugyanez a profitorientált kiadó. Ugyan mit vársz?

#21245 Zsé: "de ez van ezt kell szeretni..." Most akkor ha valami szar, akkor törődj bele és kuss? Fél éve várunk a normális chatboxra, a kiegyensúlyozott fegyverekre, a betöltés közben kilépés gombra, a normális ATI supportra, a késlag kijavítására... és még sorolhatnám. De szólt bármelyik újság, oldal, apámfasza bármit is, hogy az internet hajnalán ez még elment, de úgy konkrétan mit képzeltetek mikor ezt így kiadtátok? Nem. Így veszett, mint a BF2 és 2142 ordas bugjai...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21252) Zolás válasza bunfi (#21251) üzenetére


Zolás
addikt

Tudsz mást csinálni mint beletörődni? Vagy játszol mást vagy megszokod.
MW2ben se tetszik senkinek a dedikált szerver hiánya de sajna ha már megvette nem tud hova továbblépni. Eladni normális áron lehetetlen amennyiért meg megvennék inkább megtartod.
Amugy meg bármi hibát találsz: Ez nem bug, ez ficsör :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21253) Źşë' válasza bunfi (#21251) üzenetére


Źşë'
addikt

miért tehetsz mást? azon kívül h osztod az igét itt másoknak h ne vedd meg? aki akar játszani ilyenekkel az megveszi, amúgy is el lehet kerülni sztem többnyire a hibákat... pl nem késelsz ;] meg ez az h a választási lehetőség nem nagy fps játékok terén, bc2 is még a normálisabb kategóriába sorolható szvsz. a bugok ellenére is. Ati supportja az olyan amilyen eddig is volt, ezért nem kell nekem Ati vga il már AMD, egy normális drivert nem tudnak összelapátolni... ha meg nem tetszik nyilvánítsd ki feléjük a nem tetszésedet, indíts egy petíciót! am elárulom manapság ez megy, a legtöbb játék supportja kb ennyi... mindenki azzal van elfoglalva miből lehet még pénzt csinálni, lásd mafia2, az eredetileg tervezett 100küldetést megvágták 15re, és majd idővel jön a többi is valamilyen dlc formában, így lesz teljes kerek/egész a termék!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21254) bul07


bul07
nagyúr

most az elmúlt két órába 2x dobot ki asztalra és vagy 5x network hibával rakott ki a szerverről és még fizessek nekik +pénzt egy kiegészítőért hát nem inkább megveszem valamelyik most megjelenő játékot(Medal of Honor 2010,Call of Duty: Black Ops ) lehet azok is tele lesznek hibával de legalább teljes játék és nem csak egy nyamvadt "DLC"
[link]

nem minden hibát lehet elkerülni főleg ha gyorsan kellene fedezékbe húzódni és egy nyamvadt gazszálba elakadok, vagy nem lép fel egy lépcsőfokot ilyenkor szoktam csapkodni a billentyűzetet

Zolás: MW2 -be meg lehetett szokni az IWnet -et csak azt a terménytelen sok csalóval nem lehetett megbékélni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21255) ADAM1337 válasza bul07 (#21254) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

[link] :U
Inkább akkor már bc2 dlc :DDD

(#21256) bunfi válasza Źşë' (#21253) üzenetére


bunfi
őstag

Tudom mi megy manapság, nem kell elmagyarázni. Én nem csak játszom a játékkal és minden nap lejelentem, hogy mekkorát gyaláztam ma. Ellenben nem csak szerintem érdekes, hogy a szoftvereknek nincs semmilyen fogyasztóvédelme. Nem azért veszem meg, hogy szar legyen és tanuljak meg együtt élni a hibáival. Ha te így gondolkodsz, mikor játékot veszel, a hiba nem nálam van.

Mafia 2 mellesleg üzletileg fail, és a normálisabb helyeken nem kapott túl jó pontszámokat.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21257) WhiteWalker válasza bunfi (#21256) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"szoftvereknek nincs semmilyen fogyasztóvédelme"
De van,Te vagy a fogyasztóvédelem : add el ha nem tetszik ! ;]

(#21258) bunfi válasza WhiteWalker (#21257) üzenetére


bunfi
őstag

Ja és gondolom azt az 5000 forintot, amit buknék rajta, azt majd az EA visszautalja a számlámra... :W

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21259) ADAM1337 válasza bunfi (#21258) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Miért vagy ennyire negatív ? :U

(#21260) bunfi válasza ADAM1337 (#21259) üzenetére


bunfi
őstag

Miért te szereted, ha hülyének néznek a pénzedért?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21261) Źşë' válasza bunfi (#21260) üzenetére


Źşë'
addikt

érdekes h csak most jön ki rajtad...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21262) bul07 válasza ADAM1337 (#21255) üzenetére


bul07
nagyúr

ha jól tudom Call of Duty: Black Ops -ban ismét lesz dedikált szerver (nem tudom pontosan hogy lesz vagy nem és hogy hogy fog működni)
ha tényleg lesz akkor max annyira fognak zavarnia csalók mint a BC2-ben a heti egy két alakalommal
mert gondolom én ha valaki fizet szerverért elvárja hogy tudja rendesen szűrni a csalókat és nem az a nyamvadt VAC lesz a védelme ami MW2-be csúnyán leszerepelt(most olvasom hogy valószínű VAC lesz a csalófigyelője,de csak lesznek jogai a bérlőnek és nem csak annyi hogy fizess és kuss)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21263) ADAM1337 válasza bunfi (#21260) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:N

(#21264) bunfi válasza bul07 (#21262) üzenetére


bunfi
őstag

Lesznek jogai a bérlőnek, amennyiben unranked szervert futtat. Emellett lesznek még addicionális költségek is, valamint nagy lesz a választék hosztingokból (EGY!).

#21261 Zsé: Ja a vietnámosditól kifordultak a beleim és attól mindig depressziós leszek. De ez nem változtat a tényeken. Szar és így is marad.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21265) bul07


bul07
nagyúr

valami másik játékot is tenni kéne a gépemre mert nagyon kezd unalmas lenni a BC2-ő
ugyanazok a pályák, ugyanott támad az ellenfél, ugyanott védekeznek, valami változás már jól jönne(nem fizetősre gondolok)
nem tud valaki zombi BC2 szervert(tudom hogy nincs de hátha :)) )
akkor egy kis Traktor ritmus

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21266) ADAM1337 válasza bul07 (#21265) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

comquest-ez is. :U
Amúgy a squad rush egész jó ha összeszokott4-essel vagytok.
Meg a squadrush war is. :K

(#21267) bul07 válasza ADAM1337 (#21266) üzenetére


bul07
nagyúr

én csak Rush-t játszok a többit nem szeretem
az olyan játékmódot nem szeretem ahol fix a fő bázis
4x4 is próbáltam de az se jó egyedül idegenekkel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21268) r-chee


r-chee
őstag

Néha az az érzésem támad, hogy szerencsém van, hogy nem vagyok az átlagból 8 millió üzemórás, kiemelkedő teljesítményű, és ezáltal kiemelkedő statú és véleményű játékos, s így nem kell magas röptű eszmefuttatásokat alkotnom körberágott, megváltoztathatatlan dolgokról. :) :U
Elvagyok én időközi hobbista játékosként.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21269) BalaNce87 válasza bul07 (#21267) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én szeretem a squad rusht jóval hamarabb érezni azt hogy nem egyedül játszol hanem csapatban és igen idegenekkel is. A rusht már nagyon unom így conquestezek, pl arica harbor szerintem sokkal értelmesebb conquestbe. A rush többször basz fel, mert ott a defuse luxus, a plant meg gyors vagy lerombolják a picsába az mcomot. Támadni annyival könnyebb ebbe a játékba, kivéve egy két pálya részt ahol egy szabad dombtetőről kell lerohanni a támadóknak, és csak a gránátot kapom egyfolytába, azt nagyon rühellem.

(#21270) robyg


robyg
senior tag

Srácok hogy lehet veterán lenni a Badbe?

(#21271) Źşë' válasza r-chee (#21268) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ha így érzed, bár én inkább tudjak többet mint kevesebbet :))

ma volt egy szép killstreakem laguna altan : ) egymás után 3 késelés! :D doki mellett befutok, bök, hal, jön egy quad rajta 2 ember, sofőr leszáll, bök, hal, csomagtartóról leszáll, bök, hal :DD 2 arany, 1 bronz :P meg rushban arica harboron, nagyon ment, és sajnos úgy gondolták h a csúcson kell abbahagynom, kaptam egy kicket, mert jött egy VIP :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21272) bognar110


bognar110
őstag

Lett egy gtx 460-om nagyon jó dx11-ben a bc2 :)

(#21273) Def26 válasza bognar110 (#21272) üzenetére


Def26
félisten

Pl. miben? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21274) bognar110 válasza Def26 (#21273) üzenetére


bognar110
őstag

32x élsimitás már eleve :DD Textúrák jármű fegyver minden :)

[ Szerkesztve ]

(#21275) gergo0328


gergo0328
senior tag

ez miez?:omfg

(#21276) r-chee válasza gergo0328 (#21275) üzenetére


r-chee
őstag

Bepöccent a paraszt-AI (mesterséges intelligencia). :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21277) gergo0328 válasza bunfi (#21251) üzenetére


gergo0328
senior tag

ne haragudj meg de nem muszáj vele játszani...senki se fog a fejedhez egy fegyvert és mondja h játsszál különben lelő. Ne rontsd el a mi hangulatunkat is ezzel a sok hittérítő szöveggel. Mi még jól eljátszogatunk a játékkal... köszönöm :R :R

(#21278) BalaNce87 válasza gergo0328 (#21277) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk igaza van, én is leszoktam többször írni a véleményem, persze tudom hogy ezzel a legtöbb embert nem hatom meg és még le is szarnak. Lehet hogy unalmas hallgatni, de valahogy olvasva a híreket mindig kijön belőlem a tuti.:D
Amúgy átnevezhetnénk a fórum nevét: Bad Company 2 off is| warez is! ;] nah poénkodásnak vége, mert még megkapom a tutit a modiktól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21279) eugabesz válasza gergo0328 (#21275) üzenetére


eugabesz
őstag

Ez az admn-progi...szerinte túl jó volt a statod.Nálunk is működik pl. :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21280) eugabesz válasza BalaNce87 (#21278) üzenetére


eugabesz
őstag

Hogy te milyen nagy igazságot írsz.... :DDD :N ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21281) gergo0328 válasza eugabesz (#21279) üzenetére


gergo0328
senior tag

szval nem szabad jónak lenni mert akkor rossz vagyok?:DD

Remélem jól megcsavartam így fél 2-kor :D de ez annyira nagy butaság sztem... amm ez egy rush atacamán volt támadóban és HC-n és én a gunner voltam a heliben egy jó pilóta mellett majd M95+12X optikkal fedeztem az előre nyomulókat(csak h ne nézzetek csalónak elmondom):D Gabesz asszem nállatok van még az a buta "pápá player mert 280 a pinged" szabály... amikor spawnolok akkor felmegy a pingem de amikor leéledek tök jó(már amennyire ebben a játékban lehet) és mégis kibasz...

a topicban mindent lehet off nélkül írni :D szval beszélgethetünk akár a hüvelygombáról is. Kinek mihez van kedve...

:R :R

nah lépek jó éjt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#21282) bullseye válasza robyg (#21270) üzenetére


bullseye
addikt

ha más BF-ekkel is játszottál, be kell írni adatokat, és az alapján kaphatsz veterán szintet...
nem működik túl jól...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21283) bul07


bul07
nagyúr

na megvan hogy szórakoztatom magam ha unom a játékot
ha szar a csapat(sok távcsöves nem támadnak) felrobbantom a tereptárgyakat ami mögé elbújnak védőbe meg elkezdem rombolni a saját m-com-jainkat
ha ezzel végeztem átmegyek kamikazéba telepakolom a járműveket C4-el majd beülve behatok az ellenség közepébe
igaz két óra alatt 50 Teamkills-t szedtem össze

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21284) Def26 válasza bul07 (#21283) üzenetére


Def26
félisten

Az is jó poén, ha megjelölöd őket, tracerel megjelölöd őket. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21285) F_Zolee válasza Def26 (#21284) üzenetére


F_Zolee
veterán

Biztos jelöljük meg? :DDD

(#21286) Def26 válasza F_Zolee (#21285) üzenetére


Def26
félisten

Jólvanna. A lényeg átment. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21287) bul07 válasza Def26 (#21284) üzenetére


bul07
nagyúr

mivel is jelöljem meg
jó van na tudom

ki fogom próbálni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21288) medvezsolt válasza Źşë' (#21271) üzenetére


medvezsolt
senior tag

48/8 .. huu:) csíííterrr:))))
:P

jó kis stat, grat.:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#21289) ciry válasza Źşë' (#21271) üzenetére


ciry
őstag

Volt ott nekem is egy jó sok pontos köröm reggel [link]
Ilyet láttatok már? :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21290) Źşë' válasza BalaNce87 (#21278) üzenetére


Źşë'
addikt

az elején nekem is elszállt elég sokszor az agyam ettől a játéktól és páran írták is h minek játsszom ha ez van - ha jól emlékszem még bunfi is, de a HC mod és a pecs megoldotta a dolgot, és az is h nem megyek fel német szervereknél messzebbiekre. vannak még benne hibák azért, de véleményem szerint jócskán leredukálódott! méghozzá élvezhető szintre :))

bogi azzt a vgat a procid mennyire tekeri ki? pl vantage alatt mérted már? 1280x1024, minden def, és a physx off?

(#21284) Def26 de én azt vettem észre ha saját csapattársamat megjelölöm akkor az enemy nem tudja befogni őket! vagy már de?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21291) Źşë' válasza medvezsolt (#21288) üzenetére


Źşë'
addikt

tnx, tegnap nem voltál! bakker voltak jó akció jelenetek! :DDD

(#21289) ciry desukár :D én is megcsináltam azt a bugot amit 3.ként említettem asszem majd ma valamikor feltöltöm és talán a lényegére is rájöttem, de nem vagyok benne biztos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21292) harry3


harry3
őstag

Rég jártam erre. Szoktam olyat látni, hogy UAV-val lövöldöznek folyamatosan vagy helikopterből fegyverrel bombáznak azt hogy lehet megcsinálni? Az Alternate Weapon Package lenne az? Tanknál van rakéta, de UAV-nél csak rakéta van.

(#21293) Źşë' válasza harry3 (#21292) üzenetére


Źşë'
addikt

uavra teszed be az alt weapon pakkot és akkor golyószóró is lesz :D egyik nap bementem enemy bázisa felé laguna presa támadóban az utolsó előtti / előtti pontra :D és elkezdtem szedni őket, 12embert kiszedtem csak rakétával! :D de le se szartak ott lebegtem valami negyed órát felettük majdnem, azt bántam h nem tettem be a quick reloadot :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21294) eugabesz válasza ciry (#21289) üzenetére


eugabesz
őstag

nézd csak a játékos választékot...talán 3 veteránost ha látok.Mikor tele van olyanokkal,akkor csinálj ilyen statot.... :N ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#21295) Def26 válasza Źşë' (#21290) üzenetére


Def26
félisten

De látni látja a villogó piros fényt nem? :U Vagy azt se?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21296) Źşë' válasza Def26 (#21295) üzenetére


Źşë'
addikt

hát de azzal sokra nem mész :D sztem anélkül is könnyű észrevenni az ellenséget, még a bokorban is!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21297) bul07


bul07
nagyúr

na most volt egy érdekes jelenetem
kiugrottam a heliböl mert kilőtték leértem a földre futottam pár métert eldobtam két aknát majd futottam megint ere visszaránt a levegőbe és jelzi hogy meghaltam majd potty a hullám leesik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21298) ciry válasza eugabesz (#21294) üzenetére


ciry
őstag

Az, hogy valaki veterán, még nem feltétlen jó játékos.
KL-nek sincs veterán rangja, mégis belövi a szervert ha kell.
7325 pont 32-es szerveren, akárhogy is nézzük, nem trágya :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21299) Theodolit


Theodolit
tag

hali!
Az a helyzet hogy megvettem a játékot, de a dvd-m fenn van Pesten én meg Sopronban (durván 220km), az lenne a kérdésem, hogy nem lehet valahonnan, mondjuk EA-honlapról direct downloadba leszedni és simán bejelentkezni az acc-omba, mert eddig kerestem de nem láttam ilyen opciót, Vagy töltsek le valami kétes cd képet valami torrent oldalról és írjam be a normális cd-keyemet és menni fog?(remélem ez nem számít wareznak vagy másik szabályszegésnek)

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#21300) lala42 válasza Theodolit (#21299) üzenetére


lala42
őstag

Mindegy mit telepítesz fel, ha eredeti a cd-key-ed. Csak akkor telepítés végén az online opciót kell választanod, ahhoz, hogy ne kérje a cd-t. (DVD-t) :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.