Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21151) v!ct0y válasza Def26 (#21150) üzenetére


v!ct0y
veterán

Be kell állni az mcom elé :DDD

(#21152) ciry válasza F_Zolee (#21149) üzenetére


ciry
őstag

Bizony.
Látszik is, ha jobban megnézi valaki, hogy Port Valdez támadó.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21153) bunfi válasza zack (#21141) üzenetére


bunfi
őstag

Agy sok nem kell majd hozzá, csak aimbot. Azt meg 1000 félét kapni...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21154) harry3 válasza Gonz0 (#21138) üzenetére


harry3
őstag

Ezek szinte mindegyike megtörtént velem. Mikor mellettem volt egy medic, meghaltam és még ott volt mellettem, de akkor sem élesztett újra.
Tegnap Nelson Bay-en hová rakott engem, a tenger melletti szakadékra. Persze, hogy leszülettem, megnyomtam az előre gombot és leestem, erre kiírja, hogy epic fail. Nem tudtam, hogy nevessek rajta vagy sírjak. :W
Azt is szeretem, amikor valaki guggol, le akarom késelni és nem sikerül, erre lelő.

(#21155) ADAM1337 válasza zack (#21141) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én játszottam a bétájával és szó mint szó siralmas lett...
Amit lehetett elbasztak benne. :K

(#21156) gergo0328 válasza v!ct0y (#21151) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én csináltam ezt Crock ellen...Arica Harbor volt a pálya... elkezdte lőni B pontot..Látom már nincs sok támadó ticket ezért mindig beálltam elé.És ezzel a hősi halálozással nyertünk:DD

(#21157) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#21155) üzenetére


BalaNce87
addikt

És erre még rájönnek a bc2-s bugok és lagg problémák, én mindenestre ilyenre nem költenék egy ft-ot se nemhogy 10ezret, igénytelen csak így tudom jellemezni.
Szerintem ezek a játékok túl gyerekesek, alíg van benne kihívás, sajnos volt kitől tanulni, lásd call of duty 4-től mostanáig.

(#21158) bunfi válasza BalaNce87 (#21157) üzenetére


bunfi
őstag

Ahogyan megírtam annó a béta alatt szerzett tapasztalataimat leíró cikkben: "fogták az mw2 és a bc2 legrosszab tulajdonságait és összegyúrták egy játékba, másoljunk a profitért címszó alatt". Az igénytelen jelző pedig igazából a vásárlókra igaz, mert ha nem kell az igénytelen játék, nem csinálnak egy újabbat.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21159) Def26 válasza BalaNce87 (#21157) üzenetére


Def26
félisten

Én bizony előrendeltem. Limited edition. Battlefield 3 beta kóddal. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21160) bunfi válasza Def26 (#21159) üzenetére


bunfi
őstag

Ha az utóbbi miatt, akkor majd jót röhögök jövő ilyenkor az ingyen kulcsommal :DD :DD

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21161) BalaNce87 válasza bunfi (#21158) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez jogos, én nem veszem meg ha tudom hogy összecsapott és ötlettelen egész, nem értem más miért van oda ennyire ezekért, valószínűsítem hogy érdemleges játékkal még nem játszott az ilyen, ingyenes játékok jobbak, ha grafikailag nem is. A bc2 se egy jó játék mert a hibák az élmény rovására mennek, és ameddig egy játék inkább bosszant mint élvezetes lenne akkor ott valószínűleg nem bennem van a hiba. Az ok hogy kénytelen vagy megszokni ezeket de még mindig rengeteg olyan szituáció van amiknél így elgondolkodok hogy ez most hogyan miért, aztán kilépek és hanyagolom, mert nekem az nem szórakoztató hogy minden 2. mozdulatomnál valami bugba ütközök.

(#21162) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#21161) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez jogos, én nem veszem meg ha tudom hogy összecsapott és ötlettelen egész, nem értem más miért van oda ennyire ezekért, ingyenes játékok jobbak, ha grafikailag nem is, de összeképileg esküszöm jobban össze van rakva. A bc2 se egy jó játék, igaz azért vettem meg, mert tetszett a videókból nagyon is, aztán elég volt játszani vele és már furcsáltam hogy héj ilyen hibákkal még nem találkoztam multis fps-be. Az tény, hogy kénytelen vagy megszokni ezeket de még mindig rengeteg olyan szituáció van amiknél így elgondolkodok hogy ez most hogyan miért, aztán kilépek és hanyagolom, mert nekem az nem szórakoztató hogy minden 2. mozdulatomnál valami bugba ütközök. Mondjuk mindenkinek saját döntése mi éri meg neki és mennyit, de tényleg ha ők se dolgoztak rajta normálisan, akkor én miért fizessek érte? fél év alatt alapvetően milyen játékot akarnak kiadni látszik is rajta hogy gyorsan készült.
Ha csak a cod sorozatot nézzük meg, az hol volt 2003 végén és hol van most, nah igen valamiért ösztönössé vált a játékok lebutítása és ez tényleg részben az új generációs játékosoknak is köszönhető, mert nekik elég és szinte elvárás ez az alacsony szint. Nekem már cod4-be se tetszett ez a szintlépés és attól függően kapok új fegyvereket, ami cs-be van szerintem az a legjobb csapattól függően vannak fegyverek és kész nem kell bonyolítani. Lásd a cs:s próbáltak a korral haladni, achievmentekkel kd aránnyal stb, ami hát rohadtul nem érdekel, ez a kd is azért lett kitalálva hogy mindenki arra menjen, nem is tudom minek kell ilyet nyilván tartani, azért hogy mindenkiből fragvadász legyen? Nem elég hogy játékon belül látom hgy szarul megy még nyilván is tartja nekem hogy mekkora szar vagyok?:D

Kicsit átszerkesztettem a mondanivalómat, de már ez is sokra sikeredett, szóval bocsesz all. :B

(#21163) Def26 válasza bunfi (#21160) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Ilyen hülye lennék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21164) Zolás válasza BalaNce87 (#21162) üzenetére


Zolás
addikt

Jaj már nem értesz a cséhez se ember. Az a lényeg hogy neked legyen sok kis dávid/zsidó csillagod a végén és akkor te vagy a májer ;] Kd meg jön magától :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21165) bunfi válasza Def26 (#21163) üzenetére


bunfi
őstag

Hát, ha olyan egyszerű 9000.- megkeresni, akkor nem. :U

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21166) Def26 válasza bunfi (#21165) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nagyon tetszik a játék. Azért rendeltem limited edition -t, mert ugyanannyiba került mint a sima és ugye ez melle csak ott van a kód is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21167) Mrdevil válasza ADAM1337 (#21155) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is végig nyomtam a betat,állítólag nagyon sokat változtattak rajta,mind grafikailag,mind játszhatóság szempontjából.De ezeknek ellenére lehet én sem veszem meg,(pedig elő vagyok rendelve)talán inkább a Black Ops-t,valamelyiket a kettő közül tuti meg szeretném venni,majd elválik. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21168) bunfi válasza Def26 (#21166) üzenetére


bunfi
őstag

Hát erre nincsen érvem, csak megkérdezem, hogy mi tetszik benne annyira, mert én akárhogy gondolkodom nem értem, hogy mi a jó egy gyenge cod-bc2 klónban? :( :(

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21169) Def26 válasza bunfi (#21168) üzenetére


Def26
félisten

Én fps multival komolyabban csak a bc2 -vel játszottam, nem volt szerencsém, sem a cod -okhoz sem cs -hez. Tetszik, hogy olyan pörgős, gyors. Nem kell benne annyit taktikázni csak lőni. Szvsz a single része is jó lesz, mert a medal of honor mindegyik része tetszett. Mint mondtam multiban csak bc2 -őztem, tehát nem tudok mellé rakni semmit, csak azt tudom, hogy más mint ez. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21170) Źşë'


Źşë'
addikt

nem tudom h ti hogy vagytok vele, de még mindig van akkora hitbox bug mint a fene (legalábbis nálam)... benn voltam a házban és ott estem össze a küszöbtől 3 méterre :s :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21171) bunfi válasza Def26 (#21169) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor visszajutottunk az első témához kapcsolódó kommentemhez. Agy nem kell hozzá csak aimbot. A baj csak az, hogy a többségnek nincs másra igénye. Lassan már nincs olyan új játék, ahol a játékosnak az agyát is használnia kellene, mert az összes ilyen "pörgős". De inkább agyatlan darálásnak nevezem. A probléma ott kezdődik, hogy csak ilyenre adnak pénzt a kiadók, pedig ez lófasz, nem játék. Az meg, hogy az afgánok megint be vannak állítva népellenségnek, szerintem pofátlanság. De sok mindenkit ez sem érdekel különösebben.

A BC2ben is ez a szitu sokszor... m60, cg, sabot, 3dspot, motion mine... És a büdös nagy helyzet az, hogy ezeket nem is akarják kiegyensúlyozni.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21172) bul07 válasza Źşë' (#21170) üzenetére


bul07
nagyúr

én az komázom mikkor elbújok egy szikla mögé de úgy hogy a teljes monitoromon csak az látom de simán kilőnek mögüle
vagy mikkor visszahúz a robbanás sugarába

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21173) Gonz0 válasza bul07 (#21172) üzenetére


Gonz0
tag

Tudod, ha befogod a szemed attól még látszol. :) A szikla mögül is simán kilátszódhat a fejed búbja, vagy épp a piros sapkád világít ki mögüle.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21174) Def26 válasza bunfi (#21171) üzenetére


Def26
félisten

Kiknek mire van igénye. :U Nekem az egész napi meló után ez esik jól. Van aki meg a taktikásabb játékokat szereti.
Ez szerintem arról szól, hogy jól érzed magad, és nem feltétlenül függ az adott ember értelmi szintjétől. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21175) bul07 válasza Gonz0 (#21173) üzenetére


bul07
nagyúr

azt ne mond nekem hogy [link] így a szikla mögött vagyok és hogy kilátszanék nem hiszem de viszont ha rám lőnek sebződök nem minden lövésre de előbb utóbb megöl, ha nem futok arrébb
pirosat a spotra érteted az nem játszik mert csak HC szervere járok ahol nincs

most hogy felmentem képet készíteni meg is kaptam rendesen hogy milyen csaló is vagyok 4x késeltem le a drágámat [link]
bár azt nem értem hogy bfbcs.com miért nem jelent meg a neve a dögcéduláknál viszont nála ott vagyok , lehet azért mert a pálya vége előtt kiléptem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21176) Def26 válasza bul07 (#21175) üzenetére


Def26
félisten

Vannak olyan helyzetek amikor Te azt hiszed, hogy tökéletesen elbújtál a szikla mögött, de kívülről azért látni, hogy a fejed búbja kilóg. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21177) bullseye válasza bunfi (#21171) üzenetére


bullseye
addikt

tudtommal nem az afgánok, hanem a taliban. persze lehetnél a mudzsahedinnel is ellenük USA helyett, csak nem nagyon tudnád ki kivel van :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21178) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A 12X optikának amúgy van valami haszna? mert én régen azt használtam aztán kiszedtem mert rohadtul nem érezni hogy távolabbra látnál vagy pontosabb lenne a fegyver, ugyanilyen baromság az auto spot is. Mondjuk van még jó pár ilyen felesleges extra.

(#21179) madgie válasza BalaNce87 (#21178) üzenetére


madgie
titán

No.1 csipa noob cucc. Még annyira sem kell közel mennyi vele, mint a sima scope-pal, beáll két m-com-mal hátrébb, oszt onnan próbálkozik a láma.

(#21180) BalaNce87 válasza madgie (#21179) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah tehát ez azoknak jó akik a lerombolt bázisről próbálnak lövöldözni az épp akítv bázison lévő emberekre. Én most reconnál ammo upgradet használok meg magnumot vagy magnum helyett hogy többet sebeznek a robbanás által okozott sérülések. Van ugye hogy kevesebbet sebeznek, bár azt se használtam még soha, gondolom 1 tár helyett másfél kell egy emberbe.:D Amúgy nem is a sebzés rossz benne hanem az említett ping, ha 100-tól eltér akkor már a tár fele elveszik a levegőben, így jön ez a szólás hogy egy tár egy ember. Szóval ez a hc is azért lett hogy ha elveszik jó pár golyó akkor is hamarabb halnak meg így az elveszett golyók nem is számítanak. :))

[ Szerkesztve ]

(#21181) Źşë' válasza bul07 (#21175) üzenetére


Źşë'
addikt

egyik bizonyítéka egy régi elképzelésemnek, miszerint nincsenek szinkronban a kliensek, és ez ebben ütközik ki, te a szikla mögött vagy, de mivel nincs szinkronban a te hitboxod (és egyben a modeled) a másik klienssel, ezért ő, máshol lát tégedet, és így talál el, én ezt tartom ésszerű magyarázatnak :s mint az én esetemben, hátrébb voltam neki, de nálam már rég beértem az ajtón... és ezért szed(het)ett le

(#21180) BalaNce87 én még HC-n is benyomom a magnum skullót, mert észrevettem h az esetek döntő többségében szart sem ér a mezei 50.Cal :s röhej... a 12x zoomnak nagyon nagy hasznát veszed, én is abban a hitben éltem h eleve rajta van a lövészfegyveren a scope, de ezzel tényleg sokkal! messzebbre el lehet látni... a sniper csak annyira tud haszontalan lenni mint egy assault vagy medic! emlékezzünk vissza a bc2 scenemuvira! ki mentette meg a dokit?! 2x is?! a sniper :D itt az a legfőbb baj h legtöbb szerveren, nincs %osan korlátozva a sniper, mert ha elszaporodnak olyanok mint a csótányok, nehezen lehet kiirtani őket! aki meg nem képes váltogatni a kasztokat az az igazi noob, kinyírnak egy helyen, hoppá tudom hol haltam meg, gyorsan bejövök sniperrel és lefedezem azt a területet... ésatöbbi taktika, ez a legjobb a játékban szvsz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21182) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

Üdvözlet!
Segítséget kérnék. Korábban XP-n nyomultam, gond nélkül. Most felraktam a Win7-est és a gém pár perc játék után vagy kihajít az asztalra vagy újraindul az egész gép (sőt, kék halál is volt már). Járt már valaki hasonló cipőben, esetleg megoldás rá?!
Tisztelettel:
SzinesGeza

(#21183) Mrdevil válasza Sz. Géza (#21182) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem használsz véletlen egy "Alcohol 120%" nevű emulator progit?
Nekem akkor csinált ilyen baromságokat a játék amikor azt használtam (de mire erre rájöttem),azóta MagicIso-t használok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21184) Mrdevil válasza Mrdevil (#21183) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bocsánat pontosabban "Daemon Tools"-t akartam írni nem az Alcoholt.Nem is a Daemonnal van baja,hanem amit az használ egy bizonyos "SPTD.sys"-t.Van hozzá külön uninstall,a külföldi forumok zengenek erről a gondról,néhány embernél ez a probléma elő jöhet. [link] :W

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21185) ciry válasza Sz. Géza (#21182) üzenetére


ciry
őstag

Engem is szopat a játék, de kifagy(restartolni kell) vagy ledob az asztalra szimplán :(
Épp most fagytam meg Arican a lépcsőn(battlefiled.hu-n) :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21186) proof88 válasza ciry (#21185) üzenetére


proof88
addikt

Sobri Jóska :C

(#21187) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a gyerek lőtt elennünk egy 32/0át, megmoccani nem tudtunk mert folyton kiszedett a semmiből, beült a uavba, és másodlagos tűzerővel szedte a népet... mikor megláttam a picirepcsit, kertek alatt bokrokban osontam h észre ne vegyen, bázisunkról akartam kiszedni csipával, de mikor elkezdtem sprintelni hirtelen a heli 100%os pontossággal engem lőtt és k.o. akkora csiter szag volt a szerveren h az csak na, még a saját csapattársai is írták... mire jó ez az egész én nem tudom felfogni.... :((( am nekem is szarakszik a játék, tegnap 2x egymás után szimplán kilépett...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21188) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Sziasztok!

Helicopterezéshez keresek joy-t milyet ajánlotok(tapasztalatok) jöhetnek win7 rendszerhez :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21189) madgie válasza Norb3rto (#21188) üzenetére


madgie
titán

Xbox vezetékes gamepad.. Az tuti menni fog minden játékkal (bár a BC2-nél pont egy külső progival - pl. Xpadder - kell konfigolni, ha jót akarsz magadnak).

(#21190) ADAM1337 válasza Norb3rto (#21188) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egér bill a legjobb kombó. :K
De ha hummerhez a kormány jó eskü kipróbálom és úgy fogok játszani hogy: kormány joy egér bill. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21191) Tam991 válasza ADAM1337 (#21190) üzenetére


Tam991
csendes tag

Meg kevlárt is veszel fel nem? Sőt ha meghalsz meglövöd magad a nemlétező szolgálati fegyvereddel. Őszintén szólva a f***om se szórakozna xbox kontrollerrel azért hogy helikoptert vezessek...

(#21192) ADAM1337 válasza Tam991 (#21191) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen röviden én is hasonlóra akartam rávilágítani. :DDD

(#21193) ciry válasza proof88 (#21186) üzenetére


ciry
őstag

:D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21194) Def26 válasza Norb3rto (#21188) üzenetére


Def26
félisten

Régebben én sem tudtam repülni a helivel, de üres szerverek tök jól meg lehet tanulni az irányítást. Most már elég jól megy. Azt kell nézned mindig, hogy vízszintes legyen a gép, szvsz ennyi a titka.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21195) Gonz0 válasza Def26 (#21194) üzenetére


Gonz0
tag

És fontos, hogy ne nagyon billegtesd a gépet. Lehetőleg egyenes vonalban repülj fix sebességgel. Így sokkal könnyebb nekünk talpasoknak kiszedni téged. :D

Btw tegnap heliztem atacama rushon. Valamiért sorra lépkedtek ki az ellenféltől. Nem értem. ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#21196) Def26 válasza Gonz0 (#21195) üzenetére


Def26
félisten

Én általában megállok hátul a és onnan lövöldözök/-ünk. Szinte mindig bejön. Úgyhogy le vagy ejtve... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21197) ciry válasza Gonz0 (#21195) üzenetére


ciry
őstag

Ha sikerül kiszedni a légvédelmet onnan kezdve maga a paradicsom a gunnerkedés :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21198) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget :R ,most már csak olyan mellényt kell szerezni amiben érzed ha meglőnek :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21199) Def26 válasza Norb3rto (#21198) üzenetére


Def26
félisten

Beszarás... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21200) Mrdevil válasza Norb3rto (#21198) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azta qva nem hiszem el,hol tartunk már.... :Y

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.