Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13413) zack válasza Madn!ght (#13412) üzenetére


zack
nagyúr

De...ez is lehetséges. Én is gondoltam rá. Több külföldi szerón is tolom, német, osztrák szervereken is. Ezeken kb. 60-70 a pinggem, de 100 felett senkinek sincs. A PH-s szerókat meg nézd meg egyszer...van aki 200-300 pinggel csatlakozik, de az enyém is több mint a többi szerón...100 körüli. Ahogy nézegettem, a többségnek (valószínű a szerver miatt) 100 feletti a pingje, és amikor jön egy "ping huszár" 200-300 pinggel az mindenkinek a játékát hazab@ssza, és lehetséges hogy tényleg akkor jönnek elő ilyen gondok. 60-120 között nem hinném hogy lennének ilyen gondok. Valószínű a késelés is ezért rapszódikus, és a csipával lőtt fejesek is. Azt tudom hogy ma nagyon sokszor haltam meg úgy, hogy nem kellett volna, mert én voltam a gyorsabb. Valamit kellene ezzel kezdeni! :U

Adminok:

Nem lehetne olyat megszabni, hogy aki 120-as pinggel vagy magasabbal jönne játszani azt autómatán kidobja a szerver? Mert az is lehet hogy a háttérben sz@rik lelőni a torrentet, fusson csak addig, a játék meg éppen ezért tele van anomáliával, és mindenki pingjét lerontja. Mert elég csak 1 játékos akinek magas a pingje. :U :F
Azt tudom hogy Crysis Wars szerverek kihajítanak ha magas a ping, tehát autómatikusan "kicked" van. Remélem itt is van valami hasonló megoldás. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.