Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) vicamuso


vicamuso
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy terméket amivel van egy kis probléma. Működik,de hibásan (légtisztító és a ventilátor visít mint a barom tehát éjszaka nem igazán használható). Nyitottam egy Repair/Return ahol először azt ajánlották fel, hogy javíttasam meg aztán ha elfogadható kifizizetik, ezt elutasítottam. Most 4000BG pontot ajánlottak fel. Mennyi a max BG pont amit egy vásárlásnál fel lehet használni? (Pont vennék egy másik légtisztítót ami jó áron van és ha itt fel lehet használni mind a 4000et akkor az elég jó). Nem találtam erről semmit, hogy mi a maximum.
Köszi

(#22102) Beni2360 válasza vicamuso (#22101) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem minden évben elveszik egy sdomo pontom alig használható fel. Most is van 2900 de ha jol emlekszem ahol lehet ott 15%. De mihelyt akciós már nem lehet felhasznalni. Ezert akcioznak sok mindenet. :W
Kerj reszleges refundot, avval jobban jarsz. Nekem a 31$ gépnél 15$ utaltak vissza a hibas akkumlatorok végett.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22103) Beni2360 válasza Beni2360 (#22102) üzenetére


Beni2360
félisten

50$ volt a kezi fűrész nem 31.:U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22104) vandor01 válasza Beni2360 (#22102) üzenetére


vandor01
őstag

az esetek 99% ban nem az aksik fossak el magukat
hanem a tolto elektronika 15dezsobol lehet parat rendelni :DDD
pl ez.... vagy is ilyent keressetek : [link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22105) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nem nagyon követem figyelemmel a topikot, az összefoglalóban pedig nem találtam ezt a kifejezést, hogy "Banggood priority shipping". Ráadásul, ha jól látom egyszer volt csak megemlítve itt a topikban is.

Kérdésem a szokásos, ez mindenféle utólagos fizetéstől mentes szállítási mód? Mi hozza és mennyi kb. a kézbesítési idő?

Előre is köszi... :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22106) V/ válasza Vertigo18 (#22105) üzenetére


V/
Topikgazda

BG-nél semmi nem változott szállítás ügyileg + fizetés szempontjából. Amit írnak várható kézbesítési időt az 95%-ban teljesül.
Ennél általában Yanwen szám lesz az első és Express One fogja egy másikkal kézbesíteni 8-12 nap a feladástól.
Még mindig van a tariff indurance is, amikor kifizetik ha véletlenül itt kérnék az áfát.

[ Szerkesztve ]

(#22107) Vertigo18 válasza V/ (#22106) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22108) Mcomp


Mcomp
tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segiteni hogy hol lehet reklamálni náluk ha a szállitás helyet csak süket szöveggel etettnek folyamatosan Május 05-én rendeltem tölük egy terméket de megrendelés benyújtása állapotban van folyamatosan, csak a cheat szolgáltatásban tudtam érdeklödni de ott mindig ugyan az a válasz várjak 24 órát majd 48 órát de semmi érdemleges válasz nincs

(#22109) Bence008 válasza Mcomp (#22108) üzenetére


Bence008
tag

Szia! Cseh raktár? Április végén rendeltem egy rollert onnan, azóta megy a hitegetés, süketelés. Először szállítóra várnak legyek türelemmel, majd várjak 24 órát és megkeres a manager, utána várjak 1 hetet, majd kétszer kamuzták azt is, hogy kapnom kellett email-t az üggyel kapcsolatban (egyszer sem küldtek). Közben olvasom más fórumokon, hogy akadozik a szállítás a Cseh raktárból. Inkább visszakérem az összeget mielőtt a Gearbest sorsára jutnak (ne így legyen).

(#22110) csonkadavid válasza Bence008 (#22109) üzenetére


csonkadavid
tag

Ne várj. Nincs mire. Én is rendeltem 04.25. Ment a tili toli. Nem akarták a rendelést sem törölni. Paypal vita után visszajött a lóve. Megrendeltem a Geekbuyingtól 10000 el olcsóbban. Már 1 hete azzal járok melózni. Még most sem adták volna fel.

(#22111) sambenez válasza Bence008 (#22109) üzenetére


sambenez
addikt

Minden biztos nem akadozik, mert a szombati rendelésem ma feladták.

(#22112) Beni2360


Beni2360
félisten

Rendtem elorendelere egy iplay 50 mini tabot és most elfogyott címszó alatt május 30-ra írjak a szállítást. Kifizettem, hol tudom lemondani a rendelés. A cancel order-nel vissza dob a rendelési oldalra. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22113) V/ válasza Beni2360 (#22112) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt próbálod? Összefoglaló 3 pont szerint
3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüt használni.
Itt is elérhető: Help, Contact Us

[ Szerkesztve ]

(#22114) Beni2360 válasza V/ (#22113) üzenetére


Beni2360
félisten

Sajnos ott nem. Kérdés, hogy kevesebb pénzt kapok vissza forintba a számlámon? Meg mindig nem könyvelte le az OTP, erősödött a forint a vásárláshoz képest.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22115) petya80


petya80
tag

Sziasztok,

Gyerekeknek szerettem volna SUP-ot vásárolni, @Silent77 kolléga próbált is kupont szerezni a kinézett példányra és bár in Stock volt neki azt jelezték vissza, hogy az nincs készleten és másikra tudott intézni kupont, de az meg a srácoknak nem tetszett itthon úgyhogy én nagyon okosan az eredetileg kinézettre kattintottam május 19.-én :) Cseh raktárból

A történet innentől ismerős lehet azóta semmi nem történt volt egy contact us/email majd múlt pénteken sikerült chat-elnem refundról , de természetesen jött a sűrű bocsánatkérés és eszkalálás és, hogy majd jeleznek.

Na most, hogy kell mihamarabb visszaszereznem a pénzem ? Paypal-al fizettem.

Köszi

(#22116) motrola


motrola
aktív tag

Sziasztok. Vásároltam egy fúró csavarozót a Banggood ról még 2023.05.10.-én ami nem érkezett meg. 5 napos CZ szállłtással. CG338897722DE ez a követési szám.
Levélbeni reklamációra egy pdf. file-t küldtek töltsem ki.
Valami támpontot kérek, hogyan tovább.
Explanation of the recipient for the following consignment:
Shipment no.
from
to
Content :
According to track and trace, the shipment was delivered to me/us* on _____________.
I/we, the recipient/s*
name: first name:
address:
declare the following:
The shipment mentioned above was delivered on ________________.
was not delivered.
I /we* have no information regarding
the whereabouts of the shipment.
The amount to be collected on delivery was collected by the postman.
was collected by the employees of
the post office
_____________________________
was not collected.
I/we* assure that the information above is correct and complete.
Place, date, signature
*please delete as appropriate

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#22117) V/ válasza motrola (#22116) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen értem, a Banggood felületén ott a lehetőség az ilyen probléma megoldásának.
De akkor a chat felületen keresztül ment a dolog és ott kell ilyet kitölteni?
Contact Us,
After-Sales,
Delivery&Logistics,
Not received after estimated shipping time és itt az ajánlott kapcsolatfelvételi csatorna.
Adottak hogy hova mit írj, szóval töltsd ki és küldd vissza de tudtommal ez nem így ment eddig. Mert egy meg nem érkezett csomagnál mi szükség van arra hogy a postának fizettél-e valamit a kézbesítéskor.

[ Szerkesztve ]

(#22118) motrola válasza V/ (#22117) üzenetére


motrola
aktív tag

Contact Us,
Ezen az úton kezdtem én is próbálkozni arra az e-mail re jött a válasz és a pdf.
A posta nyomkövetésben látszott egy darabig, hogy elindult de a DHL rendszerét már nem érte el, most már nincs rá eredmény.
Majd megint próbálkozok. Köszönöm a választ.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#22119) V/ válasza motrola (#22118) üzenetére


V/
Topikgazda

A Magyar Posta ezen bejegyzése: 12 Máj 2023 06:39 Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra az a DHL rendszeréből kapott és ezzel egyezik meg:
12 Máj 2023 06:39 The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization
Ezt úgy kell venni hogy elindították, de nem érkezett meg. A Banggoodnak mint feladónak kellene reklamálni a kézbesítés elmaradása miatt a szállítónál, nem a vevőnek.

Most él a chat esetleg próbáld meg újból és ha ragaszkodnak ilyen doksihoz akkor majd kitöltesz egyet.

[ Szerkesztve ]

(#22120) motrola válasza V/ (#22119) üzenetére


motrola
aktív tag

A chat nálam csak homokozik kis kör forog, már ott is próbáltam de hiába.
Közben mivel a paypal-on keresztül fizettem ott kértem egy refund-ot amit gyorsan meg is ítéltek, remélem a pénz is megjön.
Egyébként most is forgalmazzák [link] Az előző gépet is itt vettem de a motorját sikerült megpörkölni. (működik de égett szaga van)
Az Alin van hozzá motor, majd veszek egyet és kicserélem.
Köszönöm a választ. Várok a fejleményekre.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#22121) Beni2360 válasza motrola (#22120) üzenetére


Beni2360
félisten

"de a motorját sikerült megpörkölni. (működik de égett szaga van)" azt a szagot a szénkefe produkalja. Nem szikrazik belül? Szet kell szedni es cserélni kell. Ha meg égett, le égett volna a motor akkor mar nem menne.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22122) motrola válasza Beni2360 (#22121) üzenetére


motrola
aktív tag

Nem szénkefés motor. Egyébként sok égett motorral találkoztam már eddig.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#22123) motrola válasza V/ (#22119) üzenetére


motrola
aktív tag

Csak lezárásként, a Paypal reklamációra visszafizették a pénzt, most csörrent a számlámon.
Az igaz jobb lett volna a fúró-csavarozó de majd veszek másikat.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#22124) V/ válasza motrola (#22123) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor most ez gyorsabb volt mint írogatni a chat-en, de lehet hogy ott is az lett volna végeredmény.

(#22125) luciferk


luciferk
senior tag

Eu Priority shipping szállításnál melyik furár várható? One express, GLS stb

(#22126) V/ válasza luciferk (#22125) üzenetére


V/
Topikgazda

Az azonosítóból derül ki pontosan, mert még csomagpont is lehet.

(#22127) kisguly


kisguly
tag

Sziasztok!
Szeretném visszaküldeni a tabletet. Mi a menete? Magyarul írtam emailt. Megértik? Vagy a chat? De gondolom az is csak angolul. Átnéztem az oldalukat de konkrét választ nem találtam. Biztos bennem van a hiba.

(#22128) sambenez válasza kisguly (#22127) üzenetére


sambenez
addikt

Az attól függ miért szeretnéd visszaküldeni.
Leírod a problémádat, szerintem angolul kellene, aztán az alapján a válaszban biztosan benne lesz mit kell tenned.

(#22129) V/ válasza kisguly (#22127) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló, 3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák leírás és link
Esetleg az 5. pont is.
Magánál a vásárlási tételsornál is szokott lenni reklamációs lehetőséghez link, gomb.
Angol a kommunikáció nyelve.

[ Szerkesztve ]

(#22130) kisguly


kisguly
tag

Köszönöm. Tabletet vettem és nem működik a wifi. Írtam nekik angolul.

(#22131) lallern


lallern
csendes tag

Sziasztok!
CN raktáros, Banggood priority shipping esetén mekkora esély van, hogy a posta mégis berakja vámkezelni? (Blitzwolf pcm9 külső monitor)
Termék még sajnos csak a CN raktárban van, árnál írva van, hogy a "VAT-ot tartalmazza", viszont biztosításnál shipping insurance van lost or damaged.
Elmúlt időszakban ilyen szállítással mi volt a tapasztalat?

(#22132) V/ válasza lallern (#22131) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi, mert nem a Posta kézbesíti.
Egyébként ha esetleg a postához kerül és esetleg vámolnák és esetleg kérnek pénzt akkor azt Banggood visszaadja neked.

(#22133) yogibear válasza V/ (#22132) üzenetére


yogibear
addikt

CN raktáros, Banggood priority shipping esetén...

nem a Posta kézbesíti....

Hó eleji 2 rendelésemet ma kapom majd meg... Packeta raktárba jött meg BP-re, onnan Posta vette át és kézbesíti... Mindkettő BG P S...és CN rakis...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22134) V/ válasza yogibear (#22133) üzenetére


V/
Topikgazda

Bocsi de nem értem, ha a Packeta átadja a Postának az nem egészen az amiről írva van. Ha postai azonosító és CN a vége azt vámolja a Magyar Posta és kér kezelési díjat, azt is fizettél? Nem az MPL kézbesiti?

(#22135) llll


llll
senior tag

Sziasztok!
Ha már 1 hete leadtam a rendelést és még el sem indult a csomag, akkor tudom vhogy törölni a rendelést?
Sehol nem találok ilyen opciót.

Soha többet DPD!

(#22136) vandor01 válasza llll (#22135) üzenetére


vandor01
őstag

varjal turelemmel..... vasaroltal volna az Ali-n!
de ha occooee adjak? felenek a feleert?
akkor ki kell varni mire elkuldik nekem volt 2 honapos varaozasom is!
kb 2-3 het mulva megjelenik a visszaterites lehetosege
de hamarabb akarod akkor fel kell venni veluk a kapcsolatot
FB....chat..... email.... uzenet.... valogass a lehetosegek kozul!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22137) V/ válasza llll (#22135) üzenetére


V/
Topikgazda

Keress rá a topikban, egyébként az Összefoglaló kapcsolat fel vételi pont és ott megkeresed a cancel order menüpontjukat

(#22138) llll válasza V/ (#22137) üzenetére


llll
senior tag

...köszi, pc-n úgy tűnik sikerült intézni vmit. Az alkalmazásban vmiért nem.

Soha többet DPD!

(#22139) llll válasza vandor01 (#22136) üzenetére


llll
senior tag

Ahogy mondod majdnem az alis ár feléért adják. Csak 1 másik shopban meg a felének a feléért. Persze kis túlzással.
De 250.000 helyett már 120.000Ft-ról van szó.
Ezért próbálnám meg stornózni.

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#22140) AlyrArkhon válasza llll (#22139) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

-Pacal van, Mennyibe kerul?
- Van, kérem, 2300 ft egy adag.
- Ez rablás! A szembeni étteremben csak 1800!
- Akkor tessék ott enni...
- De ott most nincs!
- Jah kérem, ha nálunk nincs, akkor nálunk 1500...

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#22141) llll válasza AlyrArkhon (#22140) üzenetére


llll
senior tag

Nem 2500? :)
(Amúgy 1 Bafang ebike motorról van szó.)

Soha többet DPD!

(#22142) vandor01 válasza llll (#22139) üzenetére


vandor01
őstag

csak ovatosan....
mert ezek szeretnek egymasrol copykazni es lopikazni :DD
a szitagepek gyorsan beroffennek..... :DDD
az aksik teljesitmenye az arral felenek a felehez tendalhat!
ugye a 18650 aksikbol letezik jo sok fajta
akar 9900-as rairt teljesitmennyel is :DDD
aztan csak le kell huzni az uccso nullat akkor talan igaz!
nos egy ilyen elektromos ebiken is lehet jatszani az aksikkal....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22143) llll válasza vandor01 (#22142) üzenetére


llll
senior tag

Az aksit itthoni shopból rendeltem. (zoldalkatreszek.hu)
Csak a motoron variálok.
Ezt a pswpower.com-ot pedig szintén itt a prohardveren ajánlotta vki, aki már többször is rendelt onnan és meg van elégedve.
És paypal-lal lehet fizetni, ami talán jó jel.

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#22144) ACE- válasza llll (#22141) üzenetére


ACE-
addikt

Ha azt mondod 2500, akkor feltehetően nem is értetted a történet lényegét...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#22145) katy2018


katy2018
kezdő

Sziasztok!
A BG-ról rendeltem egy csomagot 07.24-én Banggood priority shipping szállítással. Kb. mennyi idő alatt szokott megérkezni? Packeta nyomonkövetési számot kapott.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#22146) V/ válasza katy2018 (#22145) üzenetére


V/
Topikgazda

12-20 nap közt.

(#22147) katy2018 válasza V/ (#22146) üzenetére


katy2018
kezdő

Köszönöm szépen a válaszod!

(#22148) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.
Rendeltem Bangoodról cseh raktárból a mai napon egy Alldocube IPlay 50 mini tabletet.
Valaki meg tudná mondani, hogy kb mikorra várhatom és ki fogja kiszállítani?
Előre is köszönöm a választ!:R

(#22149) V/ válasza rothfb (#22148) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha minden jól megy akkor 12 napon belül, a nyomkövetési azonosítóból látni fogod hogy ki fogja kézbesíteni.

(#22150) rothfb válasza V/ (#22149) üzenetére


rothfb
veterán

Köszönöm!:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.