Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) sing1ep1ayer válasza MaxxDamage (#13000) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mostmár menni fog. ;)

(#13002) zadrian


zadrian
csendes tag

Hozzám lehet csatlakozni
Füles
Óra
Bag
Hőmérő

(#13004) w.miki


w.miki
veterán

Amit néztem, megteltek, ezért:
Xiaomi Redmi 8A
Blitzwolf® BW-FYE2
Bakeey S10
Xmund XD-DY25
T09 LED

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13005) netseft válasza w.miki (#13004) üzenetére


netseft
aktív tag

(#13006) ptesza


ptesza
senior tag

Frissek és ropogósak!
[Xiaomi Redmi 8A]
[Blitzwolf® BW-FYE2]
[Bakeey S10]
[Xmund XD-DY25]
[T09 Thermometer]

Telefonon kívül mindenhez tudnék még csatlakozni, visszamenőleg átfutottam és úgy tűnik beteltek.

[ Szerkesztve ]

(#13009) V/


V/
Topikgazda

Lenne egy fekete táska böngészős link és egy fekete Xiaomi Redmi 8A böngészős link

Köszi a csatlakozást :R

(#13010) #22743424


#22743424
törölt tag

Xiaomi Redmi 8 A app link [link]
V/ Telefonból megy a táblázatba való beillesztés? Nekem nem sikerült :((

(#13011) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch:
Xiaomi Youpin T09 lázmérő

(#13012) luciferk válasza V/ (#12979) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi a választ, de vajon mi lehet az oka, hogy se a posta tracking se a 17tracking nem látja a csomagot? Mivel postán maradóra kértem a csomagot, igy nem tudom meg, hogy mikor ér postára a csomag.🤔

(#13013) V/ válasza luciferk (#13012) üzenetére


V/
Topikgazda

A Posta még nem mutatja, a 17track már igen, (2019-10-31 11:01 The item is pre-advised),azért adtam ezt a linket mert ez a követő pontosabb, nézd itt.
Azt is írtuk már hogy ez a EU Priority line úgy működik hogy elindul Hong Kongból vagy Kínából, itt a hollandiai megérkezéskor kap egy új csomagolást ezzel a számmal és majd egy holland postafiókos címről küldik ide, ekkor fogják igazából "látni" a postai nyomkövetők, nem véletlen hogy ezt olvasod most The item is pre-advised to PostnL a linkelt oldalon.
Ha simán jönne egy Kínában igényelt holland azonosítóval akkor fizetned kellene áfá-t ha értékhatár feletti. Azért választottad ezt mert azt nem akartál fizetni, így egyáltakán nem releváns hogy mi az útvonal, majd látod ha Hollandiában feladják.
De látom nem egészen volt világos hogy ha nem a címedre kéred, úgy erre a leírt szerződési feltételek szerint nem érvényes a PayPal védelem.
Ez is gond hogy nem kapsz értesítést a megérkezésről, az oké hogy látod a Parcelsapp.com-on az oda megérkezést, de ha megint lesz egy egy olyan probléma a Magyar Postánál ami volt 10.25-29 közt amikor nem tudták használni a nyomkövetési adatbázist és így nem biztos hogy mindent bejegyzést látunk, még sem lesz információd a megérkezésről. Míg ha címre kéred, vinni fogja a postás az adatbázistól függetlenül.
Ugyanúgy a címzett azonosítása is gond lehet, mert te hiába ismered a portást, a posta szabályai alapján nem neki kell átadni, nem köteles keresgélni a postás a címzett személyt.

[ Szerkesztve ]

(#13014) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Én is linkelek 5 snatch-t, hátha innen lesz a győztes...

Xiaomi Redmi 8A

Blitzwolf® BW-FYE2

Xmund XD-DY25 Cable Bag

T09 LED Digital Thermometer

Bakeey S10 Smart Watch

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#13015) V/ válasza V/ (#13013) üzenetére


V/
Topikgazda

Most is lehalt a Magyar Posta nyomkövetése.

(#13016) erdey_a válasza luciferk (#13012) üzenetére


erdey_a
őstag

megkérdezhetem, hogy milyen előnyökkel jár (a tárgyalt hátrányokon túl) a postán maradóra kért csomag?

Vérboci

(#13017) luciferk válasza erdey_a (#13016) üzenetére


luciferk
senior tag

A postásunk megbízhatatlan, egyszer felhozza a levelet csomagot egyszer nem, az értesítővel is így van, egyszer bedobja a ládába egyszer nem, pl pár hónapja az önkormányzat kűldött egy ajánlott levelet, a drága postásunk az értesítőt nem dobta be a postaládába, így vissza ment az ajánlott levél a feladónak, hogy nem kereste, azok meg azt hitték, hogy nem akartam át venni a levelet. Mivel mindennap a posta mellett megyek el nem tart semmibe beugrani, hogy van e postán maradó levél.

(#13018) erdey_a válasza luciferk (#13017) üzenetére


erdey_a
őstag

így értem, köszi

Vérboci

(#13019) Imy


Imy
veterán

Már nem találttam ezekhez szabad helyet, így indítottam:
Hőmérő: [link]
Redmi 8A: [link]
Tároló: [link]
Okosóra: [link]
Blitzwold vezetéknélküli füles: [link]

(#13020) Imy válasza Imy (#13019) üzenetére


Imy
veterán

Tároló jó link: [link]

(#13021) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch:
Blitzwolf® BW-FYE2 BT füles

(#13022) Salex1 válasza JohnnyBoy (#13021) üzenetére


Salex1
senior tag

(#13023) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Sziasztok,
ez a snatch, amit irtok, mire jo, mi ez? :F

OK

(#13024) V/ válasza Z_A_P (#13023) üzenetére


V/
Topikgazda

Flashy rendületlenül írja minden héten, mert "nehéz megtalálni" a leírást
Idézet a legutóbbiból:
elég jól leírja a help egyébként. kiraknak X darab nyereményt, adnak pár napot csapat alakítására, ezalatt az userek kialakítanak a világon Y csapatot, X darab csapatot kisorsolnak, az a csapat "nyert", majd minden "nyertes" csapatból kisorsolnak 1-1 embert, azok nyerik a nyereményt, a többieknek visszamegy a pénz a BGPay egyenlegére, kivéve ha pontokkal fizetett mert az sehova. az esély kiszámolható, de változó a nyeremények száma és a kialakult csapatok száma. a másik változat (ritkább), hogy kihirdetik hogy X darab nyeremény lesz, és az első X darab betelt csapat után nem is lehet többet indítani, ilyenkor minden csapat nyer, pontosabban minden csapatból 1 ember.
egyfajta érdekes lottó abból a célból, hogy egyre több pénz kerüljön be a BGPay egyenlegekre, mert onnan már valószínűleg előbb-utóbb náluk fogod elkölteni.
nyertek már magyarok sokszor, bár több helyen olvastam, hogy a nyereménnyel húzzák az időt, vagy nincs raktáron vagy hasonló trükközés. de azt biztos nem csinálják meg hogy soha senkinek nem küldenek semmit.

A link megosztás tudnivalói:
Ha megosztunk linkeket akkor alapvetően a következők fordulnak elő
https://banggood.app.link/smDbbZ4gfZ - ezt fajtát javasolt a Banggood app-ban megtekinteni. (Nevezhetjük: app linknek)
https://m.banggood.com/onecentsnatch-detail-720374.html - ez egy mobil böngészőben célszerű megtekinteni. (Nevezhetjük: mobil böngésző linknek)
https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-720051.html - ezt asztali gépes böngészőben vagy a mobil böngészőben, az asztali oldal kérése után javasolt megtekinteni. (Nevezhetjük: böngészős linknek)

Még annyit, ha a BG link gombbal kerül átemelésre a link, akkor a .html utáni részeket el kell hagyni és a https://banggood.......... az indulás a link szövegnek, ha benne mara az előtti rész, akkor nem fog linkként működni.
Ha a végére vagy az elejére még az is oda van írva hogy milyen fajta link akkor azzal segítünk egymásnak is.

(#13025) Z_A_P válasza V/ (#13024) üzenetére


Z_A_P
addikt

:R
Koszi, szerintem ez igy egy az egyben mehetne is az Osszefoglaloba

OK

(#13026) ahmedrafal


ahmedrafal
lelkes újonc

Sziasztok!

Vannak pár dolláros kuponok amiket telefon tok vásárláshoz lehetne használni?

(#13027) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch:
Xmund XD-DY25 tároló

(#13028) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Jön most ugye a 11.11 akció, ahol pár termék már meg van jelölve, hogy szerepelni fog (a termék képének bal felső sarkában szerepel a 11.11 logo). Ha rámegyek a 11.11-es akció főoldalra akkor ott viszont nem találom ezeket a termékeket. Honnan tudom, hogy mennyibe fog kerülni? Leginkább az a kérdés, hogy a kb 10%-ot biztosító állandó kuponnál vajon többet von le? :R

(#13029) V/ válasza motoflug (#13028) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem értem amit kérdezel, lehet látnia az árakat, bal alsó sarok a termékeknél.

Itt meg a kb középen a jobb szélen:

Van amit le kell foglalni és ezen az áron kapod meg.
Vannak 50%-os kuponok is.
De add meg a konkrét linket.

[ Szerkesztve ]

(#13030) motoflug válasza V/ (#13029) üzenetére


motoflug
őstag

Akkor lehet, hogy csak promozzák ezt az akciót egyes termékeken. Mert pl. ezen szerepel a logo, de nincs külön feltüntetve 11.11-es ár: [link] Vagy valamit benézek. :B

(#13031) atee_13 válasza motoflug (#13030) üzenetére


atee_13
őstag

(#13032) motoflug válasza atee_13 (#13031) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi, ezt néztem én is, de itt alig van valami sajna. Arra tippelek, hogy esetleg a 11.11-es logoval ellátott termékekből lejön valami majd aznap.

(#13033) V/


V/
Topikgazda

Van egy Mikulásig tartó PayPal fizetés esetén járó kupon, de nem vonható össze más kedvezménnyel.

(#13034) V/ válasza motoflug (#13030) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennél vagy lemaradt vagy úgy lesz ahogy gondolod.

(#13035) Surci1


Surci1
tag

Van most valami gond a banggood weboldalán vagy nálam van a hiba? Egy vásárolt terméknél a "Repair & Refund & Resending" gombot megnyomva kitöltöttem a lapot, de a submit gombra kattintva mindig "param error" hibát ír ki. Kisebbek a képek mint 2MB.

szerk: kb. 40 próbálkozás után sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#13036) V/ válasza Surci1 (#13035) üzenetére


V/
Topikgazda

Néha a png-vel vacakol meg esetleg a z üzeneteben valami nem tetszik neki

[ Szerkesztve ]

(#13037) RevoneX


RevoneX
csendes tag

[link] Sziasztok! Valaki tud erre egy jó kupont? Esetleg a 11.11 akciókor olcsóbb lesz? Köszi

(#13038) Nxn908xxx válasza V/ (#12936) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Már értem miért dekkolt náluk egy hétig.
75453595-2499420596837854-9147123336419999744-n
Szerencsére minden megvan és sértetlennek tűnik, úgyhogy király. :)

[ Szerkesztve ]

(#13039) V/ válasza Nxn908xxx (#13038) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ez rendeződött, nekem nincs szerencsém, az enyémek eltűntek, pontosabban mivel nem írták be az NKK-ban hogy átvették -amit a küldő posta igazolt- még nem érkezett meg.
Futom a köröket, de egyenlőre semmi megoldás nincs rá.

(#13040) Nxn908xxx válasza V/ (#13039) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Sajnálom! Ezek trackinges csomagok? Az én kis csavarhúzókészletem is elveszett, tracking nélkül nem vesznek komolyan a kerestetésnél. Vagy a postán dekkol/dekkolt és már visszaküldték, értesítő azóta sincs.

(#13041) V/ válasza Nxn908xxx (#13040) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, mert akkor nem tudná a küldő posta igazolni hogy átadták.

(#13042) V.Stryker válasza V/ (#13041) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért siralmas, hogy pl. 20 dolláros cuccoknál sincs tracking. Én is egy hónapja várok egy EP51-es fülhallgatót. A franc tudja hol van... tracking nincs.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13043) V/ válasza V.Stryker (#13042) üzenetére


V/
Topikgazda

25 $ a határ a standard-nél, vagy olyan szállítással kéred ahol van. Az Air parcel register az ennél 1,3 $ lenne

[ Szerkesztve ]

(#13044) bl4ze


bl4ze
veterán

Banggood EU Priority shipping, ez most nem a GLS féle "szokott" hanem PostNL :
2019.10.28. | 20:29GBASMA SzállításKüldemény előkészítése szállításhoz
2019.10.29. | 22:35GBASMA Szállítás
2019.11.05. | 11:12Nemzetközi Posta Kicserélö Közp. Egységképző érkeztetése

Szerintetek ez most EU küldemény, vagy bekerül a vámra , vámkezelésre ?
GBASMA nem valami Angol feladást jelöl? (GB)
Köszi.

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#13045) Nxn908xxx válasza bl4ze (#13044) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Legutóbbi NL-es rendelésem ilyen volt:
image

(#13046) V/ válasza bl4ze (#13044) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egy Holland EU küldemény, itt egy minta, a 08 Okt 2019 18:42 bejegyzés amivel szállítják

(#13047) V/ válasza Nxn908xxx (#13045) üzenetére


V/
Topikgazda

Most megijeszted ezzel a vámkezelés vége szöveggel, az egy hülyeség, hiszen az EU-s küldeményt nem kell vámkezelni, a te címkéden is holland postafiókos cím volt a feladási hely. Semmit nem vámkezeltek rajta csak a sarokba rakták és nem foglalkoztak vele.
Pont ezzel van gondom, mert az Amszterdamban feladottal is csak tö..ek egy hétig, küldtem nekik a feladó címét hogy ugyan nézzék már meg Google Maps-on, annak is bevésték ezt a szöveget.

[ Szerkesztve ]

(#13048) bl4ze válasza V/ (#13047) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, kicsit félrevezető :
2019.10.16. | 16:09 Nemzetközi Posta Kicserélő KözpontSzállítás Szállítás Vámkezelés vége
2019.10.16. | 16:09Nemzetközi Posta Kicserélő Központ Bejövő küldemény belföldi továbbküldése

Na bízom benne itt nincsen tényleg "vámkezelés" mert elvileg EU és 4 db TWS ami 70 USD....

.:. bl4ze .:.

(#13049) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag

Böngészős snatch:
T09 lázmérő - 1 szabad hely

(#13050) JohnnyBoy


JohnnyBoy
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.