Hirdetés

2023. január 27., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-01-21 08:12:55

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

(#16001) MrDerekas válasza V/ (#15997) üzenetére

MrDerekas
addikt

:W Véletlen. Az életbe nem vettem volna észre.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16003) zadrian

zadrian
csendes tag

[link] teló
[link] mi band3
[link] csavarozó
[link] microsd kártya

(#16004) Vertigo18

Vertigo18
addikt

Kettő hely van még a telefonnál:
Xiaomi Redmi Note 8 Smartphone

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#16005) Imy válasza zadrian (#16003) üzenetére

Imy
veterán

a microsSD kivételével még mindenhol van hely.
Sd kártyára indítottam, csatlakozzatok :R :R :R
BlitzWolf® BW-TF1 Class 10 UHS-1 - 256G - [link]

(#16006) PainKiller13

PainKiller13
őstag

[link] 256GB BW MicroSD

(#16008) w.miki

w.miki
veterán

Xiaomi Mi band 3
18V 520N.m Cordless Brushless Impact Wrench
BlitzWolf® BW-TF1
Telefon nincs :((( Ide csatlakoztam

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16009) MrDerekas

MrDerekas
addikt

A hülyéje (azaz én) fentebb rontotta linket. Ez a redmi note 8 linkje.

Szerk: (#16007) csadi0011 :R Látom te figyelmesebb voltál. Köszi!

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#16010) gixxergabi

gixxergabi
senior tag

[link] teló

:R

(#16011) dudzsi

dudzsi
tag

[link] Csavarozó
[link] Memoria kártya

Köszi

(#16012) V/ válasza dudzsi (#16011) üzenetére

V/
Topikgazda

Egyezik a kettő, memóriakártya

(#16013) dudzsi válasza V/ (#16012) üzenetére

dudzsi
tag

Köszi. De már ugy is betelt :D

(#16015) cforgacs

cforgacs
kezdő

még egy hely van ebben :
Xiaomi Redmi Note 8

(#16016) Imy válasza Imy (#16005) üzenetére

Imy
veterán

Ittt még van 2 hely a 256Gb-os SD-re, kérlek csatlakozzatok. :R

(#16017) Imy válasza ptesza (#16014) üzenetére

Imy
veterán

Miért indítasz, amikor korábban linkelteknél is van szabad hely? :F

(#16018) V/ válasza Imy (#16017) üzenetére

V/
Topikgazda

Gondolom már csatlakozott mindenhova és szeretné a 2. esélyt az indításokkal. Általában ezt csináljuk.

(#16019) tigipuf válasza ptesza (#16014) üzenetére

tigipuf
senior tag

Itt még van 4 hely a redmi note 8-ra,,

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#16020) w.miki válasza w.miki (#16008) üzenetére

w.miki
veterán

Xiaomi Redmi Note 8
BlitzWolf® BW-TF1 Class 10 UHS-1

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16022) V/ válasza csadi0011 (#16021) üzenetére

V/
Topikgazda

Köszönöm és értékelem a segítőkészséget. :R

Telefon üres helyek:
3 hely:
4 hely:
7 hely:
7 hely:
7 hely:
Memóriakártya:
2 hely:

A link megosztást ha lehet akkor inkább a fentiek szerint.

(#16023) solor

solor
tag

Memóriakártya snach: link

(#16024) csadi0011 válasza V/ (#16022) üzenetére

csadi0011
őstag

Persze, nekem megfelel így is.

Frissítem:
Telefon üres helyek:
1 hely
1 hely
2 hely
6 hely
7 hely

Memóriakártya:
3 hely

(#16025) vpleft

vpleft
tag

(Böngészős snatchek)
Redmi Note8 Global:
5 hely ((#16024) csadi0011 hsz-éből)
7 hely (saját, friss, ropogós)

Friss sajátok:
Xiaomi MI Band 3
Csavarozó
BlitzWolf® BW-TF1 Class 10 UHS-1 256GB (Checkout-nál válasszatok 256GB-osat!)
Köszi! :R

(#16026) Salex1

Salex1
senior tag

(#16027) p.t.r

p.t.r
tag

Ahova tudtam csatlakoztam, illetve új böngészős linkek:
Xiaomi Redmi Note 8 Global
BlitzWolf® BW-TF1 256GB
18V 520N.m Cordless Wrench
Xiaomi Mi band 3
Köszönöm a lehetőséget :R

(#16028) storm4

storm4
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg, ha még valakinek szüksége lenne a snatchekre:

[Memóriakártya]
[Csavarozó]
[Band 3]
[Telefon]

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#16029) syler123

syler123
addikt

Sziasztok!

Szerintetek ebből lesz valami?

2020.02.10. 18:26 Felvétel a feladótól
2020.02.11. 6:47 Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
2020.02.11. 8:00 Küldemény előkészítése szállításhoz
2020.02.11. 8:00 Küldemény átadása nemzetközi szállításra
Az az érdekes, hogy CS-el kezdődő és DE-vel végződő a nyomkövetési szám, mégis a magyar posta nyomkövetési oldalán tudom követni.
Január 26. -án rendeltem. Február 11.-én mozdult meg (megérkezett az eu-ba), de azóta semmi.

(#16030) V/ válasza syler123 (#16029) üzenetére

V/
Topikgazda

Mivel nemzetközi postai nyomkövetési szám ezért tudod követni és ők kézbesítik. A DHL-nek van postai és futár részlege ez utóbbi a DHL Express. Ha Feucht-ből elindul és nem veszítik el útközben akkor pár nap és megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#16031) syler123 válasza V/ (#16030) üzenetére

syler123
addikt

Szuper, köszi!

Akkor elvileg a héten meg kell kapnom. De ez hogy elszaporodtak a lopások, ez elég bosszantó... Bár visszatérnénk oda, hogy ilyenkor a keze bánná... Mármint ha nem azért lop, mert éhezik stb...

(#16032) Salex1

Salex1
senior tag

Még itt van hely:
Memkari
Teló

(#16033) kellerman válasza syler123 (#16029) üzenetére

kellerman
tag

Nekem január 30-án indult Feuchtból, azóta semmi. Már nem is fogom megkapni. Telefon volt a csomagban, valószínű lenyúlták. :((

(#16034) csadi0011

csadi0011
őstag

Üres helyek:
Telefon:
2 hely
4 hely
6 hely

SD kártya:
1 hely

Ütvecsavarozó:
1 hely

(#16035) syler123 válasza kellerman (#16033) üzenetére

syler123
addikt

Nekem is telefon, a mocsadékok tudják mit érdemes ellopni, hogy törne el a kezük... Azért még reménykedek, hogy nem kell a paypal-al cseszekedni. Banggood-os biztosítást se kötöttem szerintem, mert eddig még minden csomagom megjött, fene se gondolta hogy európán belül ellopják...

(#16036) Digitalpimp

Digitalpimp
senior tag

Mem.kártya: [link]
Csavarozó: [link]
Miband: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#16037) MrDerekas válasza syler123 (#16035) üzenetére

MrDerekas
addikt

Nem kell a PP, ha mégis eltűnt a csomag. A BG is áll rendelkezésre 60 nap után. Lehet pár levélváltás történik, de én is jártam már így és visszakaptam a teljes összeget.

(#16038) syler123 válasza MrDerekas (#16037) üzenetére

syler123
addikt

Hát igen, csak ha nem kötöttem biztosítást akkor majd felajánlják, hogy a felét visszafizetik gondolom... De előtte mindenképpen velük próbálkozom. De örülök hogy ilyennek kell szívnom majd, a kínai feladja a csomagom, a németek meg ellopják, nagyszerű... :W
Ráadásul most még drágább lett idehaza a telefon amit rendeltem, mint mikor megrendeltem kínából...

(#16039) V/ válasza syler123 (#16038) üzenetére

V/
Topikgazda

Már írtam, nem lehet egyértelműen kimondani hogy hol tűnik el. Ott elindítják Magyarországra viszont itt nem kerül a nyilvántartásba..
Három lehetőség van.
1. Csak beírják az elküldést.
2. Útközben ellopják.
3. Megérkezik de nem írják be a megérkezést.
Egy telefon értékre (ha 50k feletti) már mindkét országban lehet feljelentést tenni, kár hogy a feladó nem teszi meg, bár mivel ez postai szállítás és fizetünk érte, akkor a mint címzett is felléphetnénk az ügyben a Posta szabályai alapján.

[ Szerkesztve ]

(#16040) MrDerekas válasza V/ (#16039) üzenetére

MrDerekas
addikt

Viszont címzettként el is hajt a posta. Ezt tudom. A magánvéleményem az, hogy bizony a dájtcs posta nyúlkál bele a zsákba. Az ilyen eltűnések igen tetemes részében az "előkészítve nemzetközi átadásra" státusz szerepel. Ez esetben az átadás még nem történt meg a hazai szállító (esetünkben a magyar posta) felé.

(#16041) V/ válasza MrDerekas (#16040) üzenetére

V/
Topikgazda

Nem hajthat el, benne a Posta Üzletszabályzatban, 1/A és az 6.1. pont 5) bekezdés a 2. kép

Amiire hivatkozom azokat átadták szállításra, nem az előkészítve az utolsó bejegyzés, hanem ez:
Tu, 19.11.2019 06:51 Feucht, Germany The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=.........)

A Magyar Posta oldalán ez látszik:
Küldemény átadása nemzetközi szállításra Külföldi postai kicserélő üzem

Ezután a megérkezési bejegyzés jön a Magyar Postától, ha beírják.
Európa+ csomag érkeztetése Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

[ Szerkesztve ]

(#16042) MrDerekas válasza V/ (#16041) üzenetére

MrDerekas
addikt

A posta elhajtott azzal, hogy a csomag, miután nekik nem került átadásra, kizárólag a feladó felé tehetek jelentést, aki majd érdemben számon kérheti a nemzetközi szállítót.
A mit idézel, az nekem is megvan a csomagtörténetben, sőt még egy bejegyzés is került után: "The shipment has been processed by the sender. You will receive further information as soon as the shipment is received by DHL."
Nekem mindezekből nem jön le, hogy elhagyta volna postai nemzetközi kicserélő üzemet.

(#16043) V/ válasza MrDerekas (#16042) üzenetére

V/
Topikgazda

Pont ez a bökkenő, ha mellé teszik a csomagot lepakoláskor és nem írják be, az tényleg nem került átadásra, de csak azért mert itt ellopták.
Falmelléki dumát azt tudnak mondani, a német posta pedig meg tudja mondani hogy mikor érkezett ide az jármű amire felrakták.
Gondolom értelmezési problémája van azzal, hogy feladó lemond és a Magyar Postán keresztül a címzett intézi, egy fikarcnyi utalás nincs arra amire hivatkoztak, de igaz lehet és én értem félre mert én nem tudom bizonyítani a Magyarországra érkezés tényét esetleg miattuk. Arra ügyelnek a az egységképző érkeztetés se legyen beírva.
Szóval tényleg az van amit írtál. :R
Ez amit idézel az mielőtt Feucht-ba került volna szállításra akkor van írva, amikor megkapja a nyomkövetési számot.
Miért nem hagyta el? Pont ezért írtam a 3 opciót.
Nekem azzal van tele a hócipőm hogy a Világ összes postáján lopnak a magyarok szerint, mit gondolsz hol nem lopnak?
Még is mit vársz? A szállító jármű rendszámát, fuvarlevélszámot vagy sofőr nevét? Nem ez a könyvelési metódus, sajnos és így van lehetőség lopni.

(#16044) V/

V/
Topikgazda

Csak kezdeményezek egy eszmecserét a két posta illetékeseivel + BG.
Annyit tegyetek már meg, hogy akinek van a német posta számos (Cx999999999DE) eltűnt, Mo-ra nem megérkezett küldeménye azt a számot privátba üziben küldjétek már el.
Arra akarok rákérdezni hogy miként tudnak eltűnni a küldemények és az elmúlt évek alatt miért nem sikerült ezt megakadályozni, miért nincs igazi könyvelésük?

[ Szerkesztve ]

(#16045) atos30

atos30
aktív tag

Üdv, lenne egy kérdésem:
Most nézem ,van 2900 creditem. Ez mire jó? Azt látom, hogy VIP tagság növeléséhez kell, de azon kívül?

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#16046) storm4 válasza V/ (#16044) üzenetére

storm4
aktív tag

Üdv!
Ment privát
Tisztelettel,
Péter :R

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#16047) zeon.hu

zeon.hu
nagyúr

Snatch

Sd kártya

?#@*&%!

(#16048) p.t.r válasza V/ (#16041) üzenetére

p.t.r
tag

Feucht, Germany The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=.........)

Na az én csomagom is pont ebben a státuszban áll 02.12. óta

(#16049) V/ válasza V/ (#16044) üzenetére

V/
Topikgazda

Köszönöm akik küldtek azonosítót. Nem azonnal lesz válasz mert mindkét helyen a posti kézbesítésért felelő igazgatónak ajánlott levet írok és mindkét Postánál -sajnos- az írásbeli panaszra 30 napos a válaszadási határidő. Ez nem tűnik hatékonynak, de ilyenkor könyvelt küldeményben és továbbviteli lehetőséges levélben kell válaszolniuk.

Ez egyébként röhejes, azt tudom hogy itt nálunk csak arra hogy egy 5 m-re lévő szobában megnézzék hogy ott van-e a csomagom, írásban kellett leadni egy panasz nyomtatványt és a 28. napra sikerült válaszolni, hogy nincs ott.
Azt a postást már nem kérem meg ilyenre, a másik műszakban egy másik esetnél 2 percen belül megnézte és hozta is a nem egy, hanem két csomagot.

(#16050) syler123

syler123
addikt

Érdekes válasz a dhl-től, nesze semmi...

Dear XY,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

Please note that the delivery may be delayed due to poor weather conditions, customs inspections or other incidents disrupting regular business. We apologize for the inconvenience this may have caused to you.

If you do not receive the shipment at your shipping address within 10 business days from the estimated delivery date, kindly contact your online merchant/sender. Your online merchant/sender will advise you on the next available options.
Best regards,

Még csak ne is őket keressem. Ezt nem értem, nincs valami nyilvántartásuk, hogy ez a csomag ezzel a trackingel hol van?

A DHL Express-es Eugene, aki válaszolt teljesen korrekt volt, sőt, még továbbította az emailemet az eCommerce részleghez. De akik az eCommerce-nél válaszoltak, na azok még csak normális válaszra sem méltattak.

Még valami:

Hi Eugene,

Message noted on the below mentioned enquiry. Our PeP team will take this up internally from their end, thanks!

Aside to CS PeP colleagues,

Appreciate your assistance to take on this case and advise the recipient by emailing directly to the recipient’s email.

Thank You.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.