Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) V/ válasza Voice24 (#21050) üzenetére


V/
Topikgazda

Én többet vásárolok az AliExpressen, szóval hidd el ott is vannak gondok bőven a feladással és a szállítással.
Kapásból feladottra jelöli azt is ami nincs neki, aztán minimum 10 nap hogy visszakövetelhesd a pénzedet. Amíg nem volt itt a Cainiao központ, 45-75 napos szállítási idők, de legalább 21-35 nap minimumok voltak. Azonfelül többször előfordul hogy "rossz" nyomkövetési azonosítót kapsz ami nem tied, mert máshol kézbesítik azzal.
Nem azt küldik el amit kifizetnek. Nem a kifizette szállítási móddal küldik, vagy EU raktár aztán csak Kínából jön, ami már vámolós téma. Szóval vannak itt is be nem tartott ígéretek hidd el.
Itt meg nincs az a rossz tapasztalat amit te írsz, egyszerűen nincs szerencséd velük.

[ Szerkesztve ]

(#21052) yogibear válasza erzol (#21041) üzenetére


yogibear
addikt

Nekem felhozta postás bácsi, mindkettőt, sőt simán megnézte volna az Alis hétfő reggel óta náluk lévő cuccom is de mondtam várok még egy napot az sms-re az ma reggel meg is jött.
Más kérdés, hogy a két BG cucc közül az egyik xar, hibás. nem jegyzi meg az utolsó beállítást, az utoljára használt módozatot (töltő, usb/TF player és BT adó/vevő is egyben), vagyis áram alá helyezve a BT csak vevőként funkciónál, holott a leírás szerint és a másik példányom így is működik, meg kellene jegyeznie az utolsó beállítást, de ez nem teszi.
Mindegy, szétkaptam, mint Floki a lábtörlőt, doboz kicsit meg is sínylette sajnos, de másként nem ment, és addig vakarásztam, míg kiderült, hogy a jack csatis Bluetooth panelen az egyik smd elektrolit kondi le volt válva és szét is esett, rendeltem idehaza alkatrészt este kb 2 nap mire ideér aztán meglátom működésre tudom-e bírni, ha nem kukázom és elfelejtem a BG-t egy jó időre... de legalábbis azt, ami nem cseh raktár...
Szerencsére a tanítható távirányító, az megy pöpecül, manuálisan is hamar be lehet tanítani 8 eszközt neki...
Tudom, reklamálhatnék, meg küldjem vissza (ez már a szétszedés miatt ugye tárgytalan) meg egyebek, de a herce-hurca nem ér annyit nekem...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21053) st6969 válasza V/ (#21048) üzenetére


st6969
őstag

Félreérthető volt, amit írtam, elnézést. Nem állítani akartam, hogy hazudoznak, csak az eredeti hsz-re akartam reagálni, hogy szerintem miért érheti meg nekik a nem valós dátumok megadása. Valóban lehetséges, hogy egyedi vagy ritka esetről van szó. Nekem sincs egyébként rossz tapasztalatom velük, igaz elég régen nem rendeltem már tőlük. De egy ilyen eset engem is bosszantana, jobban szeretem az egyenes beszédet.
Rendelnék én, de nem nagyon látok jó akciókat náluk (lehet, rossz helyen keresgetek), amiket nézegetek, azok eléggé megdrágultak, és ezt a helyi ÁFA sarcolási eseteket sem tudom lekövetni, hogy akkor most milyen szállítással is érdemes rendelni.

(#21054) V/ válasza st6969 (#21053) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is látok drágulást és írtam én is hogy a szállítás az problémás lett mostanában, annak ellenére hogy én nem tapasztaltam eddig. Bosszantó de én nem hiszem hogy szándékos lenne , inkább nem megfelelő hozzáállás. Azt nem csak itt, hanem más cégeknél, akár magyar webshopnál sem értem hogy miért hirdet olyat ami nincs raktári készleten azonnal megvásárolhatóként. Írja be hogy megrendelésre, itt preorder X időpontig történő elküldéssel amit ha lehet be is tart. Persze ezeknél is lehet beszállítói probléma, ami csak azzal jár hogy a beszállító hitegetését tudja tovább adni a BG.
Senki nem gondolt chip hiány és ritkaföldfém nyersanyag hiány problémákra, energia problémákra Kínába ami a gyártást befolyásolja és ugye nem publikálják hogy náluk mi is van Covid témában most.

(#21055) Voice24 válasza V/ (#21054) üzenetére


Voice24
őstag

A telefonok esetében valós ok lehet a chiphiány, de ez nem mentség a BG hozzáállására, ami szerintem simán minősíthető rosszhiszeműnek. Az általam korábban emlegetett telefont én szeptember 2-án rendeltem meg, akkor szeptember 24-ét írtak, ami előtt várhatóan szállítható lesz. Nem lett az, visszakértem és kaptam a pénzemet, de a telefon a mai napig ugyanúgy rendelhető, kosárba rakható, most "expected to ship before Nov 18". Magyarul tényleg halvány lila f.ngjuk nincs, hogy mikor lesz készleten, de te nyugodtan rendeld meg és fizesd ki. Ha két hónap hiány után nem tudják kiírni, hogy out of stock, ott már szándékos magatartás van, nem pedig hanyagság.
A repülős csomagomnál immár 6 napja nem jutnak el odáig, hogy legalább papíron leszálljon már az a szerencsétlen gép. Az ember ezek után már azt is kétségbe vonja, hogy egyáltalán felszállt...

[ Szerkesztve ]

(#21056) V/ válasza Voice24 (#21055) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ezt látod "expected to ship before Nov 18" akkor már írtam úgy kell érteni hogy ezt a dátumot követően küldik el, ez már elfogadható tájékoztatás, a preorder jelző nélkül is.
Ha te ennek tudatában kifizeted akkor annyi hogy meg kell várnod hogy az idő addig elpörögjön, nincs itt rosszhiszeműség. Nem kellene a tájékoztatás hiányt és a várható elküldést összekeverni.
Mivel ez egy várható, ezért változhat is a beszállítótól függően. De erről is volt már szó.

(#21057) Voice24 válasza V/ (#21056) üzenetére


Voice24
őstag

Értem, hogy mit jelent az expected to ship kezdetű igérvény, de írtam, hogy ez az adott telefon esetében ordas nagy kamu. Akkor lenne elfogadható tájékoztatás, ha az adott dátum előtt valóban küldenék a terméket, de mivel szeptember eleje óta nincs náluk raktáron, már november 18-ig ígérik a szállítást mai rendelés esetén. Ez a dátum a konkrét esetben minden nappal eggyel tolódik, tehát nem az van, hogy kaptak egy konkrét beszállítói ígéretet mondjuk november 10-re, hanem ha ma rendeled, akkor november 18-at ígérnek, ha holnap rendeled, akkor már november 19. lesz, és így tovább. Ez minden, csak nem tájékoztatás. Kb. olyan, mint a kocsmában a felirat, hogy hitel majd holnap. A telefont szállítjuk (azaz shipped lesz) 3 héten belül, és tök mindegy, hogy mikor rendeled, a 3 hét az 3 hét marad, telefon pedig sehol.
Amúgy a before az előtt, vagyis azt ígérik, hogy november 18. előtt szállítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21058) yogibear válasza V/ (#21056) üzenetére


yogibear
addikt

Ha ezt látod "expected to ship before Nov 18"...
Akkor vagy lesz, vagy nem lesz...
Ugyanis rendszerint naponta tologatják a dátumot újabb egy nappal...
Magyarán, nincs készleten és azt sem tudják lesz-e valaha, valamikor...
Én is 2 hét időpont tologatás után kértem vissza annak idején a pénzt chaten a biodroidtól... nem kösz, nem várok, nem kösz, nem kell 50 pont... és ha ezeken a próbálkozásokon sikerül túljutni, lezárja a rendelést és kb 2-3 nap alatt visszautalják a pénzt...
Olyat szabad rendelni, aminél odaírja, hogy "in stock"... persze azzal is be lehet fürödni, ha épp a világ másik végén valakik megrendelik az egész készletet előtted, de nekem olyan is megjött, amiből csak egyetlen darab volt készleten, vagy max 2-3...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21059) V/ válasza yogibear (#21058) üzenetére


V/
Topikgazda

A lényeg az lett volna hogy ez egy tájékoztatás nem pedig titkolt dolog, a várható szó adja azt amit írsz és raktáron is működhet úgy ahogy írod.

(#21060) V/ válasza Voice24 (#21057) üzenetére


V/
Topikgazda

Tudom mit jelent a before magyarul hidd el, de azt is hogy ők hogyan értik jó pár éve, azért írtam azt.

[ Szerkesztve ]

(#21061) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Erre pl. nem jönne már rá semmi díj itthon :F

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21062) Voice24


Voice24
őstag

A banggood-os csávó szerint nyomkövetésnél csak a lényeges, releváns információk jelennek meg, ezért nem látok mindent, de nyugodjak meg, úton van a csomag. Na, ehhez képest ezek a megjelenő lényeges, releváns információk a BG oldalán a tracking infóban:
- október 16.: The flight will take off soon (azaz hamarosan felszáll a repülő)
- október 21.: The flight has taken off (azaz felszállt a repülő).
Igen, a repülő 5 napon keresztül szállt fel hamarosan, majd 6 napja a levegőben van, mivel ha szerintük a hamarosan felszáll lényegi infó, akkor a leszállásnak is annak kellene lennie.
A nyomkövető oldalakon meg csak annyit látok, hogy szerencsétlen GLS október 6. óta várja Belgiumban, hogy fizikailag is megkapja a csomagot az elektronikus jelzés mellé...

Ez egy október 6-án leadott EU Priority Line-os megrendelés helyzetjelentése volt, amire a megrendeléskor (és utána még kb. két hétig) október 22. és 29. közötti kézbesítést ígértek...

[ Szerkesztve ]

(#21063) V/ válasza Ciccuka (#21061) üzenetére


V/
Topikgazda

Még az a 399 Ft sem.

(#21064) yogibear válasza Voice24 (#21062) üzenetére


yogibear
addikt

"ha majd felszáll a repülőgépem, nem tudom hogy látlak-e még"
:P :DDD

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21065) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek ebből mikor lehet már "valami"?

LD270004591BE

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21066) Voice24 válasza yogibear (#21064) üzenetére


Voice24
őstag

Jelentem, kedvenc repülőm papíron még mindig a levegőben köröz... :Y

(#21067) Voice24 válasza Voice24 (#21066) üzenetére


Voice24
őstag

Miközben a státusz nem változott, azaz papíron a repülő még a levegőben van, kaptam egy levelet a BG-tól:
"Sajnálattal tudatjuk, hogy rendelése 4 napot késik a vámkezelés folyamata miatt, és 600 pontot küldtünk jóindulatként. Már sürgősen foglalkozunk vele, a nyomkövetési információk a következő tranzitállomásra érkezéskor vagy a vámkezelés befejezése után frissülnek."
Hogy honnan szedik a 4 napot és hogy épp hol a csomag, rejtély, de ők nyilván többet látnak, mint én. Viszont ha tényleg most, hét nappal a repülő felszállása után kezdik el az ügyintézést valszeg Belgiumban, megint csak botrányosan lassú, mivel a repülő legkésőbb a felszállás után másnap le kellett, hogy szálljon.
Vegyük úgy a rendeléseimet, mint állatorvosi lovakat, mert ami késés csak lehet, azt én összeszedem.

A pontok felhasználására esetleg tud valaki valamilyen okosságot? Mert eddig akármihez próbáltam felhasználni, az vagy nem volt lehetséges (promó és egyéb kifogások), vagy ha engedte, akkor 99,9%-ban jóval többre jött volna ki a fizetnivaló, mint pont vagy kupon nélkül.
Vagyis ezekkel az engesztelő pontokkal nagyjából kitörölhetem...

(#21068) vandor01 válasza Voice24 (#21067) üzenetére


vandor01
őstag

ajaj mikor ilyen vamkezelesi problemak vannak??
(vagyis azzal takaroznak) jobb mint a Feutch-i feketeluk? :)
lehet elobb-utobb bukik a BG fajta okositott vamolas es postazas
aggodom uton van egy ilyen fajta csomagom....

6napot vart a repterre? hogy mikor kerul repcsire?
de meg hataridoben vannak kb az uccso bejegyzes utan 12-14napon landol a repcsi!
jovohetre varom a leszallast es talan Nov 8-10 utan erkezhet a dragasag?? :F ....

2021-10-26 17:06:17 In transit
Item has been arrive in airport.

2021-10-20 04:01:00
Announced

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#21069) Voice24 válasza vandor01 (#21068) üzenetére


Voice24
őstag

Rohadtul idegesítő a csomagom cammogása, vagy inkább a BG szállítási információ közlése. Azt írták, csak lényegi infókat közölnek, de a repcsi még mindig a levegőben van papíron. Tegnap ugye írták emailben, hogy 4 napot csúszik a vámolás miatt, de hogy mihez képest 4 nap és hogy hol van a csomag, gőzöm nincs.
Ma elindult az általuk megadott tervezett kézbesítés időszaka, október 29. és november 7. közöttre írják. Bár ugye a chat-en a csávó erre simán azt mondta, hogy ez hibás megadás.

Amúgy nem zaklatom tovább a topikot a sirámaimmal, legközelebb akkor fogok jelentkezni, ha megkaptam végre a csomagot.

(#21070) vandor01 válasza Voice24 (#21069) üzenetére


vandor01
őstag

na az enyem repcsire kerult 1nap alatt... allitolag :)

2021-10-27 04:00:00
The flight has taken off.

2021-10-26 17:06:17
Item has been arrive in airport.

2021-10-20 04:01:00
Announced
...
...
...
2021-10-19 23:55:02
Shipped
Package has been sterilized and shipped out.

2021-10-19 22:15:56
Our warehouse has started packing your items.

2021-10-19 22:04:06
Order submit.

nalam fogjak tartani az igeretuket? max 4het lesz de lehet csak 3?
Expected delivery date: 2021-11-08 ~ 2021-11-18

ha csak nem lesz vmi VAMolas gebasz?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#21071) V/ válasza vandor01 (#21070) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem megkapod.

(#21072) vandor01 válasza V/ (#21071) üzenetére


vandor01
őstag

jaja tuti megjon csak probalom nyugtatni a kedelyeket :)
volt egy hasonlom... egy LTN-es szam es egy belga belsos hosszuszamos
323211383300001261572030
annak is olyan 2-3hetes atfutasa volt belgaba! Mo-ra meg rajon a kir posta ideje!
es igen Ali tobb esetben jobb max 10nap es BG-s pontok nelkul Ali olcsobb is!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#21073) Predator2 válasza Predator2 (#21065) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21074) Voice24 válasza vandor01 (#21070) üzenetére


Voice24
őstag

Na, az elmúlt 3 órában frissült a BG oldalán a tracking infó, mégis csak leszállt az a fránya repülő, mégpedig aznap, amikor felszállt (21-én), 9 órával a felszállás után. De most jutottak el odáig a fiúk, hogy ezt bekönyveljék az adatok közé. Emiatt úgy tűnik, a V/ által jósolt 1-3 munkanap kicsit több lesz, mire a GLS meg fogja kapni...

Egy technikai kérdésem lenne: a BG oldalán hogyan kell visszaállítani a nyelvet angolra? Valamiért pár napja minden megnyitáskor olaszul jelenik meg, pedig international site-on van. Ha átállítom angolra a nyelvet, akkor a szállítási célnál nem lehet Hungary-t megadni, ha pedig visszamegyek az international-ra, egyből megint olasz lesz. De végülis akármilyen nyelvet választok ki, következő alkalommal ismét olaszul jön be az oldal.

Predator2: Posta szerint 22. óta az OLK-ban van, már meg kellett volna kapnod ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#21075) Predator2 válasza Voice24 (#21074) üzenetére


Predator2
addikt

Hívtam a postát (kis falusi posta) Senki nem tud róla semmit.

Meddig várjak még szerintetek mire panaszt tehetek mint a banggoodnál mint a postánál?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21076) V/ válasza Predator2 (#21073) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még nem igazán került a helyi postára inkább hívd fel a posta ügyfélszolgálatát és meg tudják mondani hogy az OLK-ban mit szerencsétlenkednek vele, szerintem a hülye helyi posta visszaküldte az NPKK-ba mert nem volt vámolásos bejegyzés, pedig ennél hétszentség hogy nem kell, mert ez normál belga könyvelt küldemény, nálunk meg prime levélre átminősített nem könyvelt, ez nem Banggood probléma.

(#21077) luciferk


luciferk
senior tag

Az alábbi csomagot a postás fogja kihozni? nem normál követési számot adtak így nem tudok utána nézni :U

(#21078) axlfsi


axlfsi
veterán

Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok akkora lúzer, hogy a heti pontjátékba fektetett 40 pontot szinte mindig elbukom, mert tuti lesz egy nap, amikor elfelejtek becsekkolni :U:W:DDD:DDD:DDD (5-ből ha egyszer összejön?:DDD ...velem aztán jól járnak, kaszinóznom sem kell, veszítem a pontjaim anélkül is, mint ha Vegasban lennék).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21079) Beni2360 válasza axlfsi (#21078) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem kell azt kivalasztani csak simán a napi pontokat begyujteni. Ha egy nap ki árad akkor kezdi elölről de nem veszik el az addigi pontok. Így is annyi pontom van, hogy nincs mire költeni mivel szí te minden akciós.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21080) V/ válasza luciferk (#21077) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, de normál nyomkövetési számot kaptál a Banggood Express nem postai szállítás. A kézbesítés vagy ők vagy a Packeta valamelyik alvállalkozója vagy a DPD, vagy az Express One viszi. Itt is követheted és itt is látod

[ Szerkesztve ]

(#21081) Predator2 válasza V/ (#21076) üzenetére


Predator2
addikt



Ezen a számon elérem őket szerintetek?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21082) V/ válasza Predator2 (#21081) üzenetére


V/
Topikgazda

Ügyfélszolgálatot kell hívni, ahogy írtam, ez nem a te telefonszámod ez a Logisztikai cég központi szám, az más.
Lakossági ügyfeleinknek: 06-1-767-8282
Hétfőtől szerdáig és pénteken 08:00-17:00 Csütörtökön 08:00-20:00 óráig.
Bár én arra gondoltam hogy akkor hívod amikor írtam, mert a hétvégén nem lehet elérni őket és addig sok minden történhet a csomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#21083) bl4ze válasza luciferk (#21077) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, ez Packeta/Csomagküldő.hu Ott trackeld. (elé egy Z)

.:. bl4ze .:.

(#21084) axlfsi válasza Beni2360 (#21079) üzenetére


axlfsi
veterán

Persze, nem kell... De adott a lehetőség és ha nem hagysz ki egy napot sem, akkor 40 pont befektetéssel, 80 pontod lesz (plusz a napik) :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21085) Beni2360 válasza axlfsi (#21084) üzenetére


Beni2360
félisten

Már végig csináltam de nem lettem boldogabb tőle, mivel írtam, hogy nem nagyon lehet felhasználni. :W 2015 pontom van de minek?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21086) V/ válasza Beni2360 (#21085) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyűjtsed még, mert már 2021 van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21087) DrenX


DrenX
csendes tag

Sziasztok, rendeltem egy 13$-os ( Banggood Express, ) alkatrészt kínából banggood-on keresztül. Pénteken rendeltem, mondom ránézek a csomagkövetésre. Magyar posta rendszerében látható a csomag. Akkor ezek szerint a posta hozza?(PNLUC) Mert Ba.Expressel mindig kikerülte edigg a postát.

[ Szerkesztve ]

(#21088) Beni2360 válasza DrenX (#21087) üzenetére


Beni2360
félisten

Elég ha a posta látja és mi nem. Hogyan vársz választ? Azt térnek ok is a BE végű szállításra mivel az olcsóbb nekik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21089) axlfsi válasza Beni2360 (#21085) üzenetére


axlfsi
veterán

... teljesen jogos; csak egy hülye szokás részemről is, ...soha nem használom fel én sem! :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21090) V/ válasza DrenX (#21087) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi a nyomkövetési szám? Ux999999999BE vagy Lx999999999BE forma? Ha igen akkor akkor ez Belgiumban történő feladással , mint EU-n belüli jön, ha Lx999999999NL akkor meg úgyszintén EU-s csak Hollandiából.
De még változhat a száma.

[ Szerkesztve ]

(#21091) DrenX válasza V/ (#21090) üzenetére


DrenX
csendes tag

PNLUC99999999 formátum. Többi csomagom mind BE végződésű. Ezt a formátumot magyar posta rendszere látja.
A küldeményt a feladó előrejelezte, az átadást követően megkezdjük a feldolgozást.

(#21092) V/ válasza DrenX (#21091) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha itt is ezt látod akkor ez valami üzleti csomag és MPL szállítás.

(#21093) DrenX válasza V/ (#21092) üzenetére


DrenX
csendes tag

Megnéztem, Magyar postának van itt 1 db bejegyzése, más nincs is. .

(#21094) bl4ze válasza DrenX (#21091) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez vélhetően egy EU-s csomag lesz, MPL fogja szállítani.
BG Express jellemzően Packeta.hu (Csomagküldő.hu) vagy UxxxxBE, LxxxxBE - mindegyik vám, áfamentesen érkezik.

.:. bl4ze .:.

(#21095) Voice24


Voice24
őstag

A GLS német depójából kamionnal vagy repülővel érkeznek a csomagok hozzánk? Mert az én kis csomagom Belgiumból tegnap a német depóba érkezett, ott produkált 6 db bejegyzést, 4 érkezést és 2 elhagyást, ma viszont még semmi. Lehetséges, hogy még mindig ott lenne a csomagom?
[kép]

(#21096) V/ válasza Voice24 (#21095) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem repkednek, mert drága. Néha előfordul duplikált bejegyzés mondjuk azárt mert már nem fért rá arra a járműre amire tervezték az elhozását és a következőre tervezik és rakják rá, bedöglött a kamion és majd egy új fuvarlevéllel másik járművel jön vagy számítógépes hiba, nekem is volt sorrendiség probléma a bejeygzéseknél.
Ha már Neuensteinben van onnan 2 nap és itt van.

(#21097) RVR400


RVR400
veterán

Nem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok ide írni, de nagyjából senkinek sem ajánlom a Banggoodot. Ahogy szoktam volt mondani, eladni bárki tud, ahogyan ők is, de amint gond van, ott derül ki, hogy mennyire ajánlható egy-egy webshop.

Szóval a sztori:

Rendeltem egy Blitzwolf BW-HL4 órát 15.400 Ft-ért, ami meg is jött 2021.07.26-án. Használtam is az órát egészen 2 hónapig, amikor is elkezdett random lefagyni. Jeleztem is nekik ezt 10.06-án, majd nagy nehezen eljutottunk oda, hogy nincs rá frissítés, nincs ötletük, hogy mi lehet, mondjam meg, hogy beázott-e, stb.

Közöltem, hogy nem ázott be, de nagyon szívesen visszaküldöm, hogy ellenőrizzék, aztán javítsák, vagy cseréljék. Erre írnak, hogy igazából ők úgy gondolják, hogy adnak 4.619 Ft-ot kompenzációként, merthogy több mint egy hónapig tudtam használni az órát...

"For this order 101359769, we would like to refund HUF4619.4 to your payment account. Would you like to consider this solution?
The product has been used for more than one month,would you like to consider this solution as compensation ?"

Elég sokat rendeltem már tőlük, VIP4 szintű vagyok, és részükről ez a vásárló "megbecsülése". Nálam leszerepeltek, ennyit még Aliexpressen a legutolsó senkiházi eladó is fel tud mutatni, akitől egyszer rendeltem, nem többszázezer forint összegben az utóbbi 6 hónapban...

[ Szerkesztve ]

(#21098) bl4ze válasza Voice24 (#21095) üzenetére


bl4ze
veterán

Közúton jönnek.

.:. bl4ze .:.

(#21099) Pityu99


Pityu99
tag

Sziasztok, emlékeztek a 3 hete nagy port kavart USA raktáras kérdésemre, amit végül svéd postával adtak fel? Na ma jött az sms a postától, hogy fizessek, mert csomagom jött. Végülis a 10 dolláros kütyüre 144 Forintot kell fizetnem, plusz ugye a 399 Ft. Itt a sztori vége, gondolom jövőhét elején meg is érkezik a csomag.

(#21100) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Tegnap végre meghozta a GLS az EU Prio-s csomagomat, így végülis benne voltak a megadott október 29. - november 7. közötti időszakban. A rendelés október 6-án történt, tehát elfogadható a szállítási idő. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.