Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Bornie127 válasza V/ (#4997) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem is van két TN-es pakk, aminek csak a száma lett kikérve, több mint egy hete nem élnek. BG-s rendelés, kezd érdekes lenni. Tudom, a tied sokkal régebbi, csak ez nekem nem megszokott a BG-től.

(#5002) laskr99


laskr99
addikt

Nekem ma jött meg a 22-én rendelt csomagom. Sima 276 forintos cucc volt. A TN-es meg 12-én indult svédből(Nem tudom kb hány nap még de nagyon várom már. Valaki nem tudja? :F ).

[ Szerkesztve ]

(#5003) zeon.hu válasza bul07 (#5000) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, többek között ez se jött még meg.

#?*@&!

(#5004) mikej95 válasza zeon.hu (#5003) üzenetére


mikej95
aktív tag

Már annyi eltérő infót kaptam az összes létező forrásból, hogy nem tudom eldönteni, hogy minek tudhatóak be ezek a késések. 2 db múltheti leárazásokkor leadott rendeléshez már van TN, de még nem él(még csak 5 munkanap telt el szóval várok). Mi Band 2 még nem kapott TN-t, de ott írták, hogy 6-9 munkanap még postára adják, ez egyelőre nem para.

Követési számmal ellátott csomagok miután megkapják a repülőre adva tag-et, hosszú időre eltűnnek. Ezt be lehet tudni a magyar postának (a végén még karácsonyig se kell várni az összeomlásra), de a gépek nem idehaza szállnak le, hanem svéd, belga, stb reptereken, ahol normális körülmények uralkodnak és leolvassák a csomagokat.

Most vagy a kínai logisztikai cég gyártja a kamu követési adatokat vagy a tranzitországokban is trehányabbak lettek a postások?

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5005) Dluinet válasza mikej95 (#5004) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ne nézed a követéseket, hülyeség, attól nem jön meg előbb

rendelj, ha nem jön meg rendeléstől számított 42 nap alatt, akkor reklamálj, 59-dik napon kérj refundot

max a 42 és az 59-dik napon, a reklamálás megfogalmazása elött nézz rá a követésre, hogy ne égesd le magad

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5006) mikej95 válasza Dluinet (#5005) üzenetére


mikej95
aktív tag

Tehettem volna OFF-ba az egészet vagy a külföldi rendelések dühöngő topikba máshol, csak ott biztos nem kapnék értelmes választ. Szerencsére jönnek a csomagok(28 nap az egész jó), csak a követési adatok "mások" a korábbról megszokotthoz képest(2-3 hete ezen rugózok), de amint kézhez kapom a második ilyen tracking anomáliákkal érkező csomagot nem fog érdekelni a dolog. Ha működik akkor már nem annyira fontos mögé látni a dolognak.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5007) Dluinet válasza mikej95 (#5006) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mivel én nem fizetek a követésért, vagy a legolcsóbbat választom, ezért nálam 80%-ban szinte semmit nem érnek azok a számok amiket kapok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5008) Beni2360


Beni2360
félisten

nem értem. beváltottam US $ 5, 10.00 USD vagy annál nagyobb megrendelések esetén kupunt és nem engedi használni egy 15 $ árunál? Érvénytelen kuponkód. :F
Esetleg valami ötlet vagy segítség. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5009) FingR86 válasza Beni2360 (#5008) üzenetére


FingR86
őstag

add meg a kódot, kipróbálom nálam működik e ;]

(#5010) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Rendeltem múltkor a tablet billentyűzetet 7600ft értékben expedited shippinggel, jött sms a DHL-től hogy 20-án a vámkezelés után kézbesítik a csomagot. Rá lehet írva az értéke és az alapján vámkezelik vagy el kell küldenem a fizetési bizonylatot? Csak mert erről semmit sem írtak.

(#5011) Beni2360 válasza FingR86 (#5009) üzenetére


Beni2360
félisten

Mobilból engedi érdekes. :DD
De azért köszi a felajánlást.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5012) V/ válasza PainKiller13 (#5010) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon sokszor írtuk már hogy 2004-től, de előtte is nem a ráírt érték az alapja a vámeljárásnak.
Az eBay topik Összefoglaló 15. Vám ügyintézésről néhány gondolat pont és az Aliexpress Összefoglaló Az AliExpressen megvásárolt termékek vámkezelési szabályai is ad segítséget, hogy mit és hogyan.
Kell a vásárlási igazolás hogy te mit vettél,rajta a címed is (ha a BG számla végösszege egyezik a PayPal-n fizetettel, akkor az is elég, egyébként meg az orders oldal, valamint kell a konkrét fizetési bizonylat a PayPal és a banki kártyás fizetés tételsora

Belépsz View Orders, az adott vásárlás jobb oldalon Orders Details, mivel most már jó a számla készítő Download invoice-ra letölti a számlát, csak ellenőrzésként ránézel a vég összegre, ha ez egyezik a PP-n fizetett összeggel, akkor ezt lehet csatolni, a PayPal-ről a fizetési igazolás e-mailje, a netbankba belépve csak erre a tételre le lehet szedni az igazolást.
Ezeket kell beküldened meg a hivatkozást, hogy kinek milyen csomagjához megy.

A DHL minimum 6000 Ft-t kér az eljárási költség fejében.

[ Szerkesztve ]

(#5013) PainKiller13 válasza V/ (#5012) üzenetére


PainKiller13
őstag

Tisztában vagyok a vámeljárással, csak azzal nem hogy a DHL formanyomtatányt hol találom illetve hova kell küldeni.

(#5014) V/ válasza PainKiller13 (#5013) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell megsértődni, hogy részletesebben leírtam. Ezt olvastam: Rá lehet írva az értéke és az alapján vámkezelik és ezért gondoltam a bővebb magyarázatot. De még egyszer elnézést kérek. :R

Itt letöltheted a nyomtatványt. A fejlécben ott az e-mail címük ahova küldeni kell.

[ Szerkesztve ]

(#5015) PainKiller13 válasza V/ (#5014) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszönöm :R :)

(#5016) Andralin válasza PainKiller13 (#5010) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ha nem írtak semmit, akkor nem tölteném az időmet azzal, hogy kérés nélkül küldözgessek papírokat nekik. Ez nem Magyar Posta :DD

Általában az ingyenes, királyi postázást szoktam választani, de eddig kétszer már rendeltem a BG-ről sürgős csomagot úgy, hogy DHL kézbesített és vámkezelt is. Egyszer sem kellett előre elküldeni nekik semmit.

Valamint már négy éve rendelgetek rendszeresen az USÁ-ból vitaminokat egy kisebb baráti társasággal összefogva, mindig a DHL hozza és vámkezeli is. Egyszer sem, soha nem kellett semmit küldözgetni nekik!

A meghatalmazást és az egyéb doksikat mindig csak utólag, kézbesítéskor kellett kitöltenem, a futár hozza a csomaggal együtt, mutatja hova mit írjak, hol írjam alá, megkapom a saját példányaimat tőle, fizetek és kész vagyunk. Ennyi. :R

Őszintén szólva meglepődnék, ha ennyi pénzt elkérnek és még elvárnák, hogy előre nyomtatgassak és szkennelgessek nekik. Úgy érzem, ez egy extra szolgáltatás, hogy nem kell ilyennel bíbelődnöd, mint a királyi postánál és ennek a kényelemnek meg is fizezeted az árát, ha velük vámoltatsz.

[ Szerkesztve ]

(#5017) V/ válasza Andralin (#5016) üzenetére


V/
Topikgazda

A meghatalmazást és az egyéb doksikat mindig csak utólag, kézbesítéskor kellett kitöltenem, a futár hozza a csomaggal együtt, mutatja hova mit írjak, hol írjam alá, megkapom a saját példányaimat tőle, fizetek és kész vagyunk

Hivatalosan, a jogszabályok alapján a DHL-nek nem így kell eljárnia, a vámteher kiszabásáról határozatot kell készíteni a küldemény értéke alapján.
Az új Vámkódex szabályai szerint 2013-tól a címzettnek igazolni kell az értéket, nem lehet a küldeményre ráírt, köztudottan kamu értéket figyelembe venni.
A fizetendő közterhekről az okmányokat még a kézbesítés előtt kell elkészíteni.

(#5018) PainKiller13 válasza Andralin (#5016) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az az igazság hogy 7600 ft-os termékre nem szívesen fizetnék 6000 ft vámkezelési díjat, annyit nem ér nekem, jó lenne ha ők is így gondolkodnának.

(#5019) V/ válasza PainKiller13 (#5015) üzenetére


V/
Topikgazda

Viszont ismerve a hozzáállásukat, ha csak ennyit írtak: 20-án a vámkezelés után kézbesítik a csomagot. mielőtt küldené bármit is, ami a nyomtatványon van telefonszám hívd fel őket és kérdezz rá, hogy kell-e nekik valami. Mert az hogy vámkezelés után kézbesítik az értelmezhető azokra a küldeményekre is ami után nem kell áfá-t fizetni.
Minden EU-n kívülről jövő küldemény vámkezelés után kerülhet vámjogi szabadforgalomba helyezésre, egyik esetben fizetünk, a másik esetben meg nem.
Lehet, hogy új fogalmakat használnak ők is.

(#5020) V/


V/
Topikgazda

Elég türelmes vagyok, de ha 3* leírom az Ügyfélszolgátuknak, hogy megnéztem, nincs postán a fel nem adott küldeményük akkor a 3.-ra válaszul miért azt írják, hogy nézzem meg a postán? :W
Úgy látom az olvasni nem tudás nem csak a magyar ügyfélszolgátok felvételi követelményei közt szerepel a szükséges feltételek közt és az ügyfél mindig hülye kritérium élsajátítása is feltétlen szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#5021) zeon.hu válasza V/ (#5020) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kicsit aggódom, mert hasonló levelet készülök írni nekik hamarosan :)

#?*@&!

(#5022) V/ válasza zeon.hu (#5021) üzenetére


V/
Topikgazda

Ma még megvárom a postást, reménykedem a csodában, de a realista énem az tudja, hogy ami nem létezik, az nem is érkezhet meg, ellentmond a fizika törvényeinek.

(#5023) cbrfireblade válasza V/ (#5020) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

nekem is hiányzik 3 csomagom aug. 9. óta nem érkezett meg.... már a a múlthéten írtem nekik, előre megírtam, hogy voltam a postán, de nincs ott... azt a választ kaptam, hogy várjak még 1 hetet, ha nem érkezik meg akkor refund vagy újraküldik. Hát kíváncsi leszek rá....

(#5024) V/ válasza cbrfireblade (#5023) üzenetére


V/
Topikgazda

Velem ez 3-szor játszották el, most 4.-jére a refund kérésre válaszul is menjek a postára. Volt postás sem nála, sem bent nincs semmi megy a válasz és a dispute.

(#5025) laskr99


laskr99
addikt

Nekem ma jött meg a 27 vagy 29-én rendelt táskám.

(#5026) mikej95 válasza V/ (#5024) üzenetére


mikej95
aktív tag

Nekem múlt héten megérkezett egy auguszus 18-án elvileg gépre tett csomagom(28 nap jó), de a másik vele egy géppel érkező nagyobb értékű (~3500 HUF "nagy érték") csomagról azóta sincs semmi. Ennek postán járok majd utána először. Bár nem tudom mivel tud többet mondani tündibündi a pult mögött, mint a webes követés.

Még két rendelésnek szeptember 8 és 13-óta van követési száma, csak a szám nem él egyik esetben sem. Ezekkel megvárom a 10 munkanapot, volt már rá példa Gearbest rendelésnél is, hogy a tengeren túl tökölt a posta. A gazdaságos Mi Band 2 pedig "back order" státuszban van szeptember 9 óta, pedig weboldal szerint már múlt péntek kaptak készletet.

Összességébe nem tesz jót olvasni ezt a topikot csak ideges lesz az ember.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5027) zeon.hu válasza V/ (#5024) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem eleve küldök nekik egy fotót a postáról, "Zeon was here" felirattal :DD

#?*@&!

(#5028) sysrq válasza mikej95 (#5026) üzenetére


sysrq
őstag

Ne izgulj. Az Augusztus 13.-án kifizetett mibandek ma érkeztek meg. Igaz csak 13 és fél dollárba kerültek, én tudtam rájuk várni.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#5029) vargalex válasza sysrq (#5028) üzenetére


vargalex
félisten

Ha jól emlékszem, az augusztus 13-án (én ugyan 11-én) rendelt Mi Band 2-t eredetileg augusztus 30-ra ígérték, hogy postára adják (az enyémet végül augusztus 25-én adták fel és szeptember 12-én érkezett).

Alex

(#5030) sysrq válasza vargalex (#5029) üzenetére


sysrq
őstag

Igen, ezeket is 25.-én adták postára. Elég nagy a szórás a megérkezésre. Előtte élénken érdeklődtek nem e akarok refundot, de mindig megnyugtattam őket hogy várom a feladást. Ezt az alacsony értékeknél szeretik. A 10 dolláros akciókamerát se kapkodták el feladni, és még úton van. 40-50 napig nem is idegeskedek.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#5031) vargalex válasza sysrq (#5030) üzenetére


vargalex
félisten

Ha jól értem, a kollégának feladták a csomagot...
Egyébként engem nem kerestek a Mi Band 2-vel, hogy visszamondom-e.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#5032) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hócipő...
10 napja vártam, hogy feladják.
Természetesen dátumot nem írnak, bár a terméknél most okt.20 van kiírva.

"Item 1: [1142285]SONOFF® S20 10A 2200W Wifi Wireless Remote Control Socket Smart Timer Plug Smart Home Power Socket EU US UK AU Standard Via App Phone Support Alexa[+Adaptor:EU]
Predicted Restocked Date:

We are so sorry about the delay and would like to know what you would like to do with your order. And this email notification could only show 10 items at most. Please visit your order list to check or operate by clicking here.

Also we would like to let you know that we will split this order to ship the available item(s) to you first after 24h of receiving this e-mail.

We sincerely apologize for the inconvenience caused to you. If you have any other question, please feel free to contact us at order@banggood.com"

#?*@&!

(#5033) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Eddigi rekord kézbesítésem.
Július 30.-án feladott csomag ma futott be.
Ez bizony 50 nap. :(

(#5034) Bornie127 válasza zeon.hu (#5032) üzenetére


Bornie127
senior tag

Amikor rendeltük is már back-orderes volt, csak sokkal korábbi dátummal. Én megvárom :)

(#5035) Druss válasza nyirzoz (#5033) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem 148 nap :DDD

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#5036) zeon.hu válasza Bornie127 (#5034) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nyilván én is várok, mert ki tudja, mikor lesz ennyiért megint.
Csak ugye a többi meg nem érkezett rendeléssel együtt ez már kicsit sok(k)a jóból.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5037) nyogo83 válasza zeon.hu (#5032) üzenetére


nyogo83
senior tag

En is igy jartam, csak az az erdekes hogy nalam mikor rendeltem, nem pre-orderes volt, semmi ilyesmit nem irt.
Persze miutan kifizettem, majd vkesobb visszaneztem, akkor mar Back order volt a statusz, a termek adatlapjan pedig re-stock date szeptember 22.
Most kaptam egy ugyanilyen levelet, ott mar eleve predicted re-stock date van kiirva, szept. 30.

Mindegy, vissza biztos nem kerem a penzt, mert mostani akcioban is meg mindig dupla aron van, mint ahogy vettem.

Aug. 9.-i rendeles felol pedig en is most keszulok nekik irni, hogy kuldjek ujra, vagy valamit csinaljanak.
Amugy erdekes, mert ugyanakkor rendeltem es ugyanakkor postaztak a masik 7 csomagot, ami mind megjott, csak 1 nem.

(#5038) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Van még valaki rajtam kívül, aki rendelt WowStick-et és kapott róla e-mailt? Nagyon elmérték magukat, holnapig van "Preorder promo" rá, szept. 30 a restock, gyanítom még utána is várni kell rá, közel 300 ember van preorder-ben, és én még preorder előtt vettem, és még ki tudja hányan. 20$ alatt...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5039) nyogo83 válasza DJ. Ru$y (#5038) üzenetére


nyogo83
senior tag

Igen, en is azt vettem. Fentebb arrol irtam, hogy hasonloan jartam vele. Amikor megvettem, marhara nem pre-order volt, rendes keszletet mutatott.

(#5040) DJ. Ru$y válasza nyogo83 (#5039) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én szívtam vele... Snapupban akartam megvenni, 2x sem jött össze, akkor volt kb. 600 Ft diff a snapupos ár és a sima között, körülnéztem eBay-en, majd meg akartam rendelni BG-ről. Először Ft-os árral tettem kosárba, Paypal oldalon esett le, hogy így szar lesz a váltás Paypalon, jó, megszakítottam, utána nem engedte kosárba tenni semmit nem írt, kosár gomb volt, de nem tette be. Aztán átváltott Out of stockra, mondom király... Ránéztem még az nap este vagy másnap reggel, nem rémlik, akkor megint engedte kosárba rakni, dollár, kosár, Paypal, jött a mail. Utána láttam 1-2 napon belül, hogy Preorder, na mondom ebből szívás lesz megint... Hát az is van. Szerintem szeptember 22-én kapnak egy adagot és gondolom majd, ahogy esik úgy puffan alapon küldik ki amennyit tudnak.

Ilyen áron máshol nincs, én sem kértem vissza a pénzem, kattintottam egy Wait-et, és reménykedek, hogy a 22-ei szállításból jut esetleg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5041) laskr99


laskr99
addikt

szept 8-án rendelt kanalakat back order után most rakták shippedre.

(#5042) Beni2360


Beni2360
félisten

Rendeltem egy wifis konnektort
Rendelés helye: 2017-09-09 15:47:26
Várható szállítás dátuma: 2017-09-18 15:47:26 - most okt.20 van írva érkezésre.

És most valami olyat írnak, hogy mindjárt fel robbanok. :W
Hi Beni2360,

Thank you very much for your order from Banggood.com.

1 items in your order are out of stock at the moment.

Order Number:#34931870

Item 1: [1142285]SONOFF® S20 10A 2200W Wifi Wireless Remote Control Socket Smart Timer Plug Smart Home Power Socket EU US UK AU Standard Via App Phone Support Alexa[+Adaptor:EU]
Predicted Restocked Date:

We are so sorry about the delay and would like to know what you would like to do with your order. And this email notification could only show 10 items at most. Please visit your order list to check or operate by clicking here.

Also we would like to let you know that we will split this order to ship the available item(s) to you first after 24h of receiving this e-mail.

We sincerely apologize for the inconvenience caused to you. If you have any other question, please feel free to contact us at order@banggood.com.

Best regards,
Customer Service Team

Tovább küldve a levelet válaszolt opcióval és ezt írtam: Thanks, I'm waiting for the goods.
Vagy mit kell tennem? Ez rájuk vall.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5043) ANOka válasza Beni2360 (#5042) üzenetére


ANOka
őstag

Na, ilyet én is kaptam.
Kell erre válaszolni egyáltalán, ha a terméket továbbra is akarjuk? (Megvárjuk, még beérkezik a raktárra.)

Szerk.:
Nem inkább a levélben levő "Please visit your order list to check or operate by clicking here." linkre kellene kattintani és ott a <Wait> gombot lenyomni?

[ Szerkesztve ]

(#5044) Beni2360 válasza ANOka (#5043) üzenetére


Beni2360
félisten

Az is megtörtént most még egyszer megnyomtam és még mindig a 3 válaszlehetőség fent volt, na újból nyomtam egy Waitot. :DD
Kivárom mert 5.80 $ megérne. :C
majdnem ugyan így állok az egérfogókkal. De ott még 09-17-ről 23-ra módosítottak az érkezést.
Nehogy addigra nagyon szaporodjanak az egerek. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5045) ANOka válasza Beni2360 (#5044) üzenetére


ANOka
őstag

Annyit bőven meg...

(#5046) DJ. Ru$y válasza ANOka (#5043) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Wait után nem alul középen kellett egy Submit-ot nyomnom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5047) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#5046) üzenetére


Beni2360
félisten

De és most átváltott a rendelés frissítve. vagy hasonló. :R
És most el is tűnt a refund lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5048) ANOka válasza DJ. Ru$y (#5046) üzenetére


ANOka
őstag

Vazze'! :(((
Bezzeg azt a gombot nem rakhatták volna az egyéb árult sz@rjaik fölé, hogy a vakok is észrevegyék! :R :W

[ Szerkesztve ]

(#5049) V/


V/
Topikgazda

ANOka Nem csak a gomb van rossz helyen, bár lehet, hogy kicsi a képernyőd. ;]

Valami nagyon nem jól működik náluk.
A nem élő nyomkövetési szám és így a már 4 alkalommal bizonygatott szállítás alatt várjak levelekre igényelt visszatérítésre, ahol utoljára elmagyaráztam hogy ami nem létezik az nem fog megérkezni, akárhányszor is írják, jött az 5. válasz:
Concerning your order was shipped on August 11, 2017. If you still not receive your package tomorrow, we could refund for you. Még mindig várjam, igaz csak holnapig. Pedig tömör érthető angol mondatokban fogalmaztam meg, hogy el sem küldték, nincs mit várni.
Meg írtak egy indoklást, hogy azért húzzák az időt, mert miután visszaadták a pénzt a vevő jelzi, hogy mégis megérkezett, gondolom mellékesen szeretné kifizetni, nem pedig az orruk alá dörgölni, hogy így jártatok.
There are so many cases, we refund for the customer, and he wrote to us he received his package just after we refund for him.

De közben, mivel 4 levél után már írni szoktam a PayPal-nek dispute ügyileg, ez jött a fenti levelük előtt:
Your seller has issued a refund of 19,99 USD and this case has been closed.
Szóval úgy gondolta a BG másik részlege, hogy ne várjak és az van a PP könyvelésnél: Refunded to VISA x-9999 You'll see "PAYPAL *BANGGOOD" on your card statement.

[ Szerkesztve ]

(#5050) eisento


eisento
addikt

Sziasztok.
Segitseget szeretnek kerni egy rendeléssel kapcsolatban rengetegszer rendeltem mar banggoodrol mindig meg is jott (altalaban blitzwolf termekeket) most viszont sógornak rendeltem egy ilyen autos toltot [link] augusztus 26.-an (standard shipping) viszont elkovettem azt a hibát (amit eddig soha) hogy nem kertem ra trackinges kézbesítést (ahol ugye kapok egy kovetesi szamot.) es a mai napig nem erkezett meg a cucc.

Ilyenkor mit lehet tenni? Angolul nem nagyon tudok, ha lehet kuldjek mar ujra de most tracking szammal... kifizetem a plusz koltseget, vagy ilyenkor mit csinaljak? Varjak hatha megjon? Vagy pénzt kuldjek vissza majd rendeljem meg ujra nyomkovetessel? :F :F :F

A segitseget elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.