Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) sambenez válasza Dani82 (#22300) üzenetére


sambenez
addikt

Ő az okostojás, de te hisztizel mert hétvégén nem adták fel a csomagod.
Na ez a no comment. ;]
Nem való neked a külföldről rendelés.

(#22302) Dani82


Dani82
senior tag

nem hisztiztem, kerdeztem, mert ez volt az elso rendelesem innen, es ha mar van topicja, akkor gondoltam megkerdezem, mi a helyzet, vajon ide er e a gyerek szuletesnapjara.
De tudod mit? Valoban nem valo nekem.
Remelem most jobban erzitek magatokat, hogy megmondtatok!
elkepeszto hogy a prohardveren is megjelent ez az undorito stilus. Gratulalok hozza. Viszlat.

[ Szerkesztve ]

(#22303) RVR400 válasza Dani82 (#22300) üzenetére


RVR400
veterán

Csak annyit tudnék erre és a következődre szalonképesen írni, hogy nem vagy okos, a stílusod pedig mindezt remekül tükrözi is. Gondolkodás 0%, fröcsögés 1000%...

(#22304) siege5 válasza Dani82 (#22294) üzenetére


siege5
aktív tag

Sajnos, most az ünnepi nagy leárazások miatt a legtöbb rendelés csúszásban van. Sokunknak 2-3 hétre jött meg a rendelt eszköz. Megérkezik előbb utóbb, és talán a 18 is belefér de ezt 100%-ra nem tudjuk sem mi, sem ők megmondani. Ha a gyerek nagyobb és megérti, hogy pár napot esetleg csúszik az ajándéka nem variálnek vele, ha jóval olcsóbban jutottál hozzá, mint ha idehaza vennéd meg. Ha sürgős és biztosra akarsz menni, akkor jövő héten még ha lemondod, addig visszaérkezik a pénz és marad az itthoni vásárlás.
Lemondási egyszerű, a termék rendelési felületen van egy rendelési szám, arra hivatkozva az oldalon tudsz nyitni reklamációt és elállást. Fent a topiknyitó összegzésben leirják hogy hol kell.

(#22305) Beni2360 válasza siege5 (#22304) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha jól emlékszem a másik topikbol 3 éves és a kemény fedelu 3D kihajtos vagy egyéb mese könyv, társas játék helyett kapja a tabot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22306) Sungoo válasza Dani82 (#22300) üzenetére


Sungoo
addikt

A kolléga arra gondolhatott, hogy a cseheknél sem kelnek vasárnap hajnalban, hogy feldolgozzák a megrendelésed. Mint ahogy itthon, egyetlen webshop sem.

(#22307) yogibear válasza Sungoo (#22306) üzenetére


yogibear
addikt

Na erre kíváncsi leszek... 11 napos a rendelés CZ-ből, 7 napra ígérve, szóval rájuk írtam chaten, hogy sztornózzák...
Melina kedves rettentő nagyon utána nézett és azt állította hogy a kollégái 22-én kezdtek foglalkozni vele...
Ha hétfőig sem történik semmi megint menni fogok chatelni, de akkor már mindenképpen sztornóztatom, mert 11.11 ide vagy oda ennyi idő alatt Aliról már rég elindult volna...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22308) yogibear


yogibear
addikt

Apropó, még egy apróság...
Ha valaki chatelésre kényszerül és megkopott az angol tudása, netán nulla angol tudással rendelkezik, ne a guglit használja, hanem a DeepL-t.
Ingyenes és sokkal szabatosabban fordít mint a gugli.
Megnyitja egy második böngésző ablakban és bemásolja az angol szöveget, amit a biodroid ír neki és meg fogja érteni magyarul, illetve magyarul beírja amit ő akar válaszolni és azt sokkal szabatosabban fordítja le az oldal angolra, utána csak azt kell bekopizni a chat ablakba...
Ez a prog sem 100-as mindenben, de fejlesztik, javítják folyamatosan és jórészt inkább a szinonima szavaknál használhat nem egészen odaillőt... de az alap egyszerű szövegeket, amik egy ilyen chat beszélgetésben előfordulnak, azt nagyon jól fordítja oda és vissza is...
Nulla angol tudással is működik (control C, control V, és Alt Tab az ablakváltásokhoz és gyorsan megy), vagy ha csak egy-egy szót keres az ember, ami épp nem jut eszébe, mert nem használja napi szinten az angolját. :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22309) sambenez válasza yogibear (#22307) üzenetére


sambenez
addikt

Aliról már rég elindult volna...
Erre ne vegyél mérget. Nekem van egy 14-i rendelésem ami 21-én került feladásra.

(#22310) yogibear válasza sambenez (#22309) üzenetére


yogibear
addikt

Az attól is függ, hogy a termék oldalán mennyit ír feladási időnek Alin... volt, hogy 12 napra írta (max), de azt is elindította 5 nap után... általában igyekszem olyat választani ahol max 1 hétre írja, ez kivétel volt...
Tudom ez sem mérvadó, főleg nem 11.11 vagy egyéb ünnepek kapcsán, de Aliról nekem eddig mindig, minden értelmes időben elindult és meg is érkezett, soha sem kellett 10 plusz napot várni ahhoz, hogy egyáltalán foglalkozzanak vele, nem hogy chaten reklamálni miatta, hogy rá sem bagóztak, főleg nem 7 naposra ígért szállítás esetén...
Sajnos nem ez az első, hogy reklamálnom kell BG-n, egyre trehányabbak... :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22311) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Rég rendeltem banggoodról, nem tudom, most mi a helyzet. Cseh raktárból vettem. Futár hozza ki, postán lesz, vagy csomagpont?

(#22312) yogibear válasza yogibear (#22307) üzenetére


yogibear
addikt

Na tessék, csak rájuk kellett írni chaten és 4 órával később már jött az email, hogy kegyeskedtek elindítani a cuccot... remélem nem csak kamu. :DDD
The expected arrival time is 2023-12-04.
Bebacna ha a csehektől ide még megkerülné párszor a Földet is Priority shippinggel a GLS... :P
Mondjuk érdekes, hogy mindenhol GLS-t Ír, de Madridot... az meg nem Csehország :DDD

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22313) sambenez válasza yogibear (#22312) üzenetére


sambenez
addikt

Lehet nincs a cseh raktárban, és jófejségből :DDD a spanyolból küldik.

(#22314) yogibear válasza sambenez (#22313) üzenetére


yogibear
addikt

Azon se csodálkoznék, ha Kínából hoznák... csak ne írja már hogy van cseh raktáron hét nap delivery-vel... még most is, mert most is akciósan árulja... 11.11 előtt óta, több, mint 2 hete, csak most Bleck Friday-jel..
Review-k meg kb október közepéig vannak csak... kizárt hogy ne lenne vásárló rá, 9.9 akcióban is árulták anno... akkor még ideért egy hét alatt a vásárlónak...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22315) MaciG


MaciG
addikt

Üdv!

Elsőnek rendeltem az oldalról (egy e rollert), és olyan kérdésem volna, hogy a házhozszállítás ugyan úgy zajlik mint ha Magyarországról rendeltem volna? Arra gondolok, hogy a futár cég küld sms t vagy e mailt, hogy melyik nap jön pontosan, illetve telefonszámot amin tudok egyeztetni az aktuális futárral?

BANZAII

(#22316) siege5 válasza MaciG (#22315) üzenetére


siege5
aktív tag

Amint a hazai futárcég átveszi, onnantól ugyanaz a jellemző, mint ha hazai rendelés lenne.

(#22317) RVR400


RVR400
veterán

Kicsit érdekes sztori amúgy a vámkezelési kérdés. Rendeltem egy csavarhúzókészletet kínai raktárból, ami Packetán keresztül jött címre, viszont a magyar Posta hozta ki üzleti csomagként a Packeta által feladva országon keresztül, tehát mindenféle extra költség nélkül. Ha ugyanezt mezei postán keresztül küldték volna, akkor ki sem hozta volna a posta, de még fizethettem is volna alsó hangon 400 Ft-ot.

(#22318) V/ válasza RVR400 (#22317) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem érdekes, itt az árban benne az áfa és nem kell vele foglalkozni. Az Összefoglalóba is beraktam hogy a BG-n miként megy.

(#22319) RVR400 válasza V/ (#22318) üzenetére


RVR400
veterán

Az oké, de ha sima posta hozza Kínából, akkor nem hozza ki házhoz, és még 400 Ft-omba is kerül, hogy bemehetek érte a postára.

[ Szerkesztve ]

(#22320) V/ válasza RVR400 (#22319) üzenetére


V/
Topikgazda

A BG nagyon ritkán küldi Magyar Postás kézbesítéssel. Nem is igazán emlékszem már rá hogy mikor volt szokásuk.

(#22321) Tibusz00 válasza V/ (#22320) üzenetére


Tibusz00
tag

Nekem az utolsó 3 rendelésemet MPL futár hozta. A Packeta értesített hogy átadta szerződése partnerének. A csomagkövetőben is Magyar Posta szerepelt.

(#22322) V/ válasza Tibusz00 (#22321) üzenetére


V/
Topikgazda

Az MPL az egy futár cég, még akkor is ha Posta hozta létre, nem tekintjük a klasszikus postának, szóval igaz hogy nem Magyar Postás kézbesítés, a Packeta az elsődleges szállító aki az országon belüli kézbesítést adta ki az MPL-nek, esetleg egy másik cégnek mert a DPD és az Express One is szóba jöhet.
Azt értem postás szállításnak amikor postai azonosítót kap és Kínából a postai úton jön végig.
Egy publikus nyomkövetőjük van, mert azt nem szedték szét a cégekre, így persze hogy Magyar Posta a bejegyző az adatoknál. De ez a Parcelsapp nyomkövető képe.

[ Szerkesztve ]

(#22323) Gigant20


Gigant20
tag

Sziasztok!
Anno nekem egy csomag sose jött meg a Banggod-tól még az újraindulás elöttről.
Most rendelnék egy olyan 600euros rollert elvileg Cseh raktárból. Mennyire megbízható most a banggood?
Köszi előre is!

uplay: jul3s4ty_HUN

(#22324) V/ válasza Gigant20 (#22323) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosítod hogy tényleg van-e abban a raktárban. Mert a raktár készlet kiírást nem szokták frissíteni. Ugyanannyira megbízható mint egy webshop.

(#22325) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!
Jelszót a Bangood oldalán hogy tudok változtatni? sehol se találom...

(#22326) Sungoo válasza Jarod1 (#22325) üzenetére


Sungoo
addikt

Bejelentkezel, saját fióknál beállítások, jelszó módosítása.

(#22327) V/ válasza Sungoo (#22326) üzenetére


V/
Topikgazda

Az nem mindig szokott működni, most épp igen, de használható a Forgot your password? a belépési oldalon

(#22328) Jarod1 válasza V/ (#22327) üzenetére


Jarod1
addikt

Köszi!

(#22329) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Banggood egy kínai online áruház. Nem e-piac mint az aliexpress vagy az ebay. A Banggood-on csak eredeti árucikkek vannak. Hamisítvány nem lehet közük, ugye?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#22330) V/ válasza tknof1871 (#22329) üzenetére


V/
Topikgazda

Kereskedő és ahogy a többiek itt sem ellenőrzik hogy a beszállító hamis vagy valódi termék ad el nekik, főleg ha zárt csomagolásban van. Általánosságban nem lehet hamis termék, de őket is átverhetik.

(#22331) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Sziasztok! Ha csoportban vennék egy vászon anyagot 26 usd helyett 16, fog magától becsatlakozni a groupba bárki vagy nekem kell feltétlen keresni valakit? Másik kérdés, hogyha a groupot elindítom és nem lesz ember akkor a 16 usd visszajár?

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#22332) V/ válasza Bikkrom (#22331) üzenetére


V/
Topikgazda

Bárki csatlakozhat, de itt kereshetsz társakat Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.)
Ha nem jön össze a pénzt visszakapod, írják a szabályoknál.

(#22333) yogibear válasza yogibear (#22312) üzenetére


yogibear
addikt

Tegnap a GLS kihozta a rendelést, csütörtökön, 10 nappal a megrendelés után beszéltem live chaten Melinával és intézkedett, pár órán belül be is csomagolták és még aznap a spanyol GLS depóba került, pénteken Neuenstein-ben és hétfőn már Alsónémediben volt, tegnap pedig kézhez is kaptam sértetlenül...
Minden jó, ha jó a vége, Centrum nélkül nincs hétvége. :P
Innen is thx Melinának. :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22334) Digitalis válasza yogibear (#22333) üzenetére


Digitalis
senior tag

Jó neked :), nekem meg hétfőn este esett be Neuenstein-be, három munkanapja ott dekkol. :F

Csomag megérkezett a depóba.
Németország Neuenstein.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#22335) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Sziasztok! Egy kis tanácsra lenne szükségem, mivel bangood reklamáció terén még nem vagyok otthon!
A story nagyjából annyi, hogy rendeltem egy Alldocube iplay 50pro tabot, ami sértetlenül megérkezett, de már az első nap a kijelző bal alsó sarkán elkeztdte a random "ghost touch"-okat, ami kicsit azért idegesítő, plusz recseg-ropog a készülék kézbe véve! Nyilván megreklamáltam, mivel aliexpresshez vagyok szokva, a visszatérítést választottam! Az első hibajegyet 7nap után törölték, mivel nem válaszoltak rá, a másodiknál már rutinosabban, 1-2nap után újra hozz@szóltam, hogy újrainduljon a 7nap! Bankkártyával fizettem(nincs paypalom), szállítási biztosítást kértem a csomaghoz! Most jött egy válasz, amiben közölték, hogy nekik nincs magyar honban szervizük, így keressek egyet én és kérjek árajánlatot a javításra(ugye ez kijelzőcserével orvosolható) és, ha ésszerű a javítási költség, akkor megtérítik! Nem javíttatnám(megszokható, csak nagyon bosszantó a hiba), inkább pénzt szeretnék tőlük! Mit javasoltok, hogyan tovább, mit válaszoljak/reagáljak nekik? Köszönöm :R

(#22336) Digitalis válasza Bizsu1st (#22335) üzenetére


Digitalis
senior tag

Szia!

Itt a hozzászólásoknál azt írják, hogy a "ghost touch" probléma az Android 13-ra való frissítéssel megoldódott. [link] Ha esetleg nem tudsz Banggood-al zöldágra vergődni, egy próbát megérhet. (Persze lehet még számos egyéb oka is [link] )

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#22337) Bizsu1st válasza Digitalis (#22336) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Köszönöm, ezt én még nem találtam meg :DD
Most elsőkörben a bangoddal sheretnék zöld ágra vergődni, úgy, hogy jól jöjjek ki a szituból! Azt is hallottam már, hogy simán kérjem a teljes visszatérítést a szállítási biztosításra hivatkozva! Egyenlőre még nem válaszoltam!

(#22338) nullpoint válasza Digitalis (#22336) üzenetére


nullpoint
senior tag

Iplay50pro modellre nincs (még) android13.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22339) Digitalis válasza nullpoint (#22338) üzenetére


Digitalis
senior tag

Pedig de. Ott a link, és alatta a hozzászólások. (OTA-n, még valóban nincs.)

"user0502
iPlay50Pro(T1030M)_EN_20230907T
I tried this and become android 13"

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#22340) nullpoint válasza Digitalis (#22339) üzenetére


nullpoint
senior tag

Elnézést, benéztem, az enyémen 20230814 van az még 12. Azt hittem a legfrissebben vagyok.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22341) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Ez a csomagom vajon hol tarthat? Nem egyértelműek a bejegyzések, egyrészt ugye a repülő felszállt, a következő meg az, hogy a csomag megérkezett a reptérre. Ha a repülő érkezik meg, akkor azt szokták írni, hogy "the flight has arrived". Mivel a várható kézbesítést már kitolták egy héttel, feltételezhető, hogy valami átszálló városba érkezett a csomag? [kép]

(#22342) V/ válasza Voice24 (#22341) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem Magyarországra érkeztetik és nem mindig ugyanazon a szöveg a szállító cégeknél, a Item has been arrive in airport azt vehető the flight has arrived, csomag megérkezett a repülőtérre csak úgy lehetséges ha a repülő megérkezik a repülőtérre.

(#22343) sunavlys


sunavlys
senior tag

marhajó
a 11.11-én megrendelt csomagot 12.01-én adták fel

menjenek a sunyiba

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#22344) tukko1


tukko1
aktív tag

Sziasztok!

NsPanel-t szeretnék vennni! Nem tud valaki kupont rá? Régóta nem vettem innen semmit pontjaim nem nagyon vannak! Ha kell még valamit vennem mellé, 100$-os vásárlást össze tudok hozni! Vagy inkább vegyem meg itthon!

(#22345) Silent77 válasza tukko1 (#22344) üzenetére


Silent77
veterán

$54.99-re van kupon, de itthon is majdnem annyi a fehér.
2db estén lejön még belőle $7

Feketére lehet tudok jobb árat, októberben vettem én is 4db-ot. Azt hiszem $40/db körül volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22346) fecus


fecus
őstag

2023. december 8-án rendeltem egy ilyet: FNIRSI 2C23T 3IN1 Dual Channel 10MHZ*2 50MS/s Handheld Digital Oscilloscope. Sikerült kuponozni. De nem adják postára. Írtak, hogy várok vagy visszaadják a pénzt, de ha visszamondom a VIP kuponok elvesznek ugye? Ezért a várakozásra böktem. Közben vadul akciózzák.
Tudok innen valamit tenni az ügy érdekében?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#22347) yogibear válasza fecus (#22346) üzenetére


yogibear
addikt

Chaten beszélj egy biodroiddal, ne az automatával vacakolj és ott kérdezz rá, ha ugyanezt mondja, esélyes, hogy egyik raktárukban sem találja... ha valahol mégis, lehet el tudják küldeni onnan...
A 7 napos cseh raktáras rendelésemre 10 nap után kérdeztem rá chaten, kislány kért pár nap várakozást, nem ajánlotta fel egyből a visszafizetést (eredetileg az volt a célom), és még aznap elindult a cucc GLS-sel spanyoloktól... ott talált elküldhető példányt...
Ha lemondod, a kupon ugrik persze, de megrendelheted Aliexpressről, ott is láttam a termék nevére rákeresve, persze az ára más, de lehet ott is van jóárasítva, de idén szinte biztos, hogy nem fog megérkezni onnan sem, csak jövőre...
Az hogy mit és mikor és mikortól akcióznak vadul, semmit nem jelent, előfordulhat, hogy, mivel a tied Kínából lenne szállítva, ott sincs nekik készleten, vagy csak a karácsonyi diliházban nem tudják elindítani... talán csak a topikgazdának lehet róla valami ötlete, neki van rengeteg tapasztalata...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22348) fecus válasza yogibear (#22347) üzenetére


fecus
őstag

Nem tudott segíteni. Ő már nem ajánlotta fel a visszatérítést csak a várakozást meg hogy cseréljük más hasonló termékre. Nem tudok ebben az árban hasonlót, azért ezt rendeltem meg. Gondolom a "hasonló" termék árának felét nem fogják elengedni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#22349) yogibear válasza fecus (#22348) üzenetére


yogibear
addikt

Ő már nem ajánlotta fel a visszatérítést csak a várakozást

Kizárt... Amíg el nem indítják a csomagot csak "processing" van, addig ha kéred vissza kell utalniuk... Ha már elindították a csomagot, csak legfeljebb áll valahol Kínában, akkor már nem...
Amúgy nem is fogja alapban felajánlani neked kell szólnod és ragaszkodni hozzá... hülye lenne felajánlani magától... ha 2 hónapig várod, akkor 2 hónapig használják a pénzed... szó szerint... berakják számlára és napi kamatozással is ingyen pénz... vagy felhasználják más áruk megvásárlására.. tartozások kifizetésére, satöbbi...sok kicsi ingyen pénz is sokra megy...
Ha meg felajánlott "hasonlót"... akkor pláne nem látja, hogy érkezik-e egyáltalán belőle valamikor is... szal ragaszkodj csak a pénz visszaadásához...
Az sajnos nem mérvadó náluk, hogy hirdetik, akciózzák... attól még lehet, hogy az árú nem jön meg hozzá Kínából (a tiédnél Kínából érkezést látok)...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22350) V/


V/
Topikgazda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.