Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) V/ válasza vacs (#20000) üzenetére


V/
Topikgazda

Elfelejtet jelszó a belépésnél.

(#20002) vacs válasza V/ (#20001) üzenetére


vacs
veterán

Oké, köszi.
Mondjuk azt nem gondoltam, hogy csak ilyen amatőr módon lehet jelszót cserélni ... :(((

(^)(>.<)(^)

(#20003) V/ válasza vacs (#20002) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom, de nincs ezzel gond szerintem, ha elfelejted akkor úgysem tudnád a fiókba belépve cserélni, eleve adott ez, minek belső menüpont? Csak egyszerűsítés.

[ Szerkesztve ]

(#20004) bertokl válasza vacs (#20000) üzenetére


bertokl
tag

Jelentkezz ki és kérj egy jelszó resetet:
https://www.banggood.com/forget_passwd.html

(#20005) sambenez válasza vacs (#20000) üzenetére


sambenez
addikt

Adatlapon van.

(#20006) Ciccuka


Ciccuka
veterán

RLxxxxxxxxxEE

PickPackPont-ra vitték ki :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#20007) V/ válasza Ciccuka (#20006) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt egyébként is oda vitték volna, mivel nem postai küldemény, csak olyan azonosítót írtak be, az MST kezdetű az igazi.

(#20008) Ciccuka válasza V/ (#20007) üzenetére


Ciccuka
veterán

A korábbi ugyanilyet február végén még nem oda vitték. :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#20009) V/ válasza sambenez (#20005) üzenetére


V/
Topikgazda

Az újított oldalon valóban ott van ahogy írod, a Website Service rész jobbra, de hosszú ideig nem volt itt elérhető. Ezért javasoltuk azt.
Tehát ahogy említetted a My Account és jobbra lent ez:

(#20010) aleister válasza aleister (#19999) üzenetére


aleister
veterán

Erre valaki? Vagy ennyire alap dolgot kérdeztem? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20011) V/ válasza aleister (#20010) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik lenne pontosan, mert többféle jöhet szóba, általánosságban akkor érvényes a kedvező ár, ha a csoport minden tagja egy meghatározott időpontig kifizeti, de itt mennek az ilyen dolgok és lehet hogy összefutsz olyannal aki szintén ilyet szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#20012) aleister válasza V/ (#20011) üzenetére


aleister
veterán

Erről a kameráról lenne szó, de nem biztos, hogy ugyanez az eladó/termék. Főnök telefonos appjában futott bele, így a pontos linket sajnos nem tudom. A csoportos rendeléssel 8800 körül jött volna ki.
Tegnap déltől 1 nap 20 óráig volt érvényes, szóval még elvileg él az ajánlat, de kétlem, hogy a csoport többi tagjának pont ilyenre lenne szüksége. :)

Esetleg van a topicban valami bővebb leírás erről? Akkor nem fárasztalak a kérdéseimmel, mert egyelőre elég fura nekem ez az egész. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20014) V/ válasza aleister (#20012) üzenetére


V/
Topikgazda

Oldalt a Rules mutatja a szabályokat.
Start Your Group :
Every Group needs at least 2 participants to unlock the discounted price. Choose "Start Your Group" to create a new group, or choose "Join Group" to enter an existing group. Anyone can start a new group, and anyone can join an existing group.Different quantities can be purchased according to different items.
Start Your Group :
1. Start a new group
2. Pay for the item.
3. Share and invite your friends.
4. Someone joins the group and completes payment within limited time.
5. The Group Buy order is confirmed and begins processing for shipment.
Time Limit: If no participants join your group within limited time, the order will be canceled, and your payment will be refunded in full.

Join Group :
1. Join a group.
2. Complete payment within limited time.
3. The Group Buy order is confirmed and begins processing for shipment.
Each user can participate in a group once, and the same device and ID are regarded as the same user.

Ha a megadott időtartamban kifizeti a vásárlás mindenki, akkor azon az áron kapjátok meg, ha nem lesz meg a csapat akkor viszont törlődik a vásárlás és visszakapod a pénzt.
Te is indíthatsz egyébként és direkt hívhatsz meg embert.
A 2 participants az 2 fős csoport, van amikor több is lehet a létszám. Annál nagyobb a kedvezmény. Ha van csoport akkor azt írja ki hogy mennyi csatlakozó kell még.
Arra figyelni kell hogy hogy Ha ez a szöveg van New users join a kép alatt balra, akkor abba csoportba csak új felhasználó csatlakozhat, de ezt írják is amikor csatlakoznál, ha azt látod Normal group, ahhoz meg értelemszerűen bárki csatlakozhat.
Amikor indítasz ezt akkor is vedd figyelembe mert új felhasználót aki még a BG-n nem vett semmit nehéz összeszedni.

Tehát ha te vagy a második egy idegennel az nem számít, csak fizessétek ki időben.

Pl van most is 3 főre hirdetve oximéter 906 Ft-os áron 90% kedvezménnyel, egy fő van aki indította és még két új felhasználós ember kell és kapnak mindannyian egy-egy darabot azon az áron.

[ Szerkesztve ]

(#20015) aleister válasza V/ (#20014) üzenetére


aleister
veterán

Köszi a részletes választ! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20016) mjuti


mjuti
tag

Sziasztok,

hogy lehet paypales fizetessel zen.comot beiktatni?

koszi

(#20017) zsola400 válasza mjuti (#20016) üzenetére


zsola400
aktív tag

Sehogy, vagy paypal vagy zen. A zen saját ref. linken keresztül, saját kártyájával működik csak, különben nem kapod meg a 8% visszatérítést.

(#20018) mjuti válasza zsola400 (#20017) üzenetére


mjuti
tag

Koszi,

ha jol ertem, telon bongeszoben nyilik meg a banggood es hiaba teszem be paypal moge a zen virtual kartyat, nem mukodik a visszaterites?

(#20019) V/ válasza mjuti (#20018) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha elfogadja azt a kártyát a PayPal és a Zen a PayPal-t is kereskedőnek tartja a fizetés típus besorolásnál, akkor megkaphatod a visszatérítést.
Nem kereskedő lesz a pénz címzettje hanem a PayPal. A Zen feltételeket kéne megnézni, ez nem a PayPal dolga.

[ Szerkesztve ]

(#20020) mathgery


mathgery
aktív tag

Elektromos légycsapó. 2 ember kell még. 3 dollár plusz posta.
Participants needed!Come group shopping together and save more!
https://banggood.app.link/G3JvKoRM8fb

(#20021) V/ válasza mathgery (#20020) üzenetére


V/
Topikgazda

Légy szíves tedd már át ide Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.), mert ott jön össze neked a létszámod, ott a helye.

[ Szerkesztve ]

(#20022) mjuti


mjuti
tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#20023) mjuti válasza V/ (#20019) üzenetére


mjuti
tag

Köszönöm a válaszokat, zennek írtam ez ügyben, paypal még kérdés, lehet írok nekik is vagy itt a paypal fórumban.
Kipróbálni nem tudom, mivel csak akkor zeneznék, ha ez így működik...
Zen buyer protection nem olyan teljes körű mint a paypal ( nincs visszaküldési költség jóváírás pl. ) és dispute esetén is súlyosabbnak gondolom a paypalt a zennél

(#20024) mjuti válasza mjuti (#20023) üzenetére


mjuti
tag

Nem akarom szétoffolni a banggood topicot, csak a téma lezárásaként: 30 percen belül válaszolt a zen support, ezt írták:

"Hello,

Thank you for reaching out to ZEN Customer Care! My name is Cezary and I will do my best so that you can feel ZEN today.

It's possible to finalise the payment with a ZEN card linked to the PayPal account and still receive a cashback - however, we recommend it only if there's no available option of a direct card payment.
In this case, it's best to contact PayPal customer support for details on their offer validity.

In case of any more questions, feel free to contact us.

Stay ZEN,

Cezary (ZEN Customer Care)"

Innentől a paypal a kérdés

(#20025) zsola400 válasza mjuti (#20023) üzenetére


zsola400
aktív tag

Szerintem nem fog működni ha közbeiktatod a paypalt, de a zen support válaszát várd meg, viszonylag gyorsan szoktak válaszolni. Vagy kisebb vásárlással kipróbálni, akár az Alin ott is van 4% visszatérítés. Ha működik majd írd meg.
Szerk. Látom már közben megjött a válasz is.

[ Szerkesztve ]

(#20026) eron009


eron009
tag

Sziasztok

UK raktárból ha EU Tracked shippingel rendelnék 17,5$értékben, ebben benne van a szállítás is.
Jól sejtem, hogy erre még rájön az áfa?
Vagy ez áfamentes szállítási mód?

(#20027) V/ válasza eron009 (#20026) üzenetére


V/
Topikgazda

44,19 $-ig nem, de mi a pontos megnevezése a szállítási módnak?

[ Szerkesztve ]

(#20028) anadroid válasza mjuti (#20024) üzenetére


anadroid
senior tag

Működik a Zen.com visszatérítés PayPallel, kétszer is fizettem Banggoodra.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20029) llaszlo válasza anadroid (#20028) üzenetére


llaszlo
veterán

Hogyan kell használni? Tudnál benne segíteni?

(#20030) anadroid válasza llaszlo (#20029) üzenetére


anadroid
senior tag

Praktikusan legyen minden helyen € beállítva (Banggood, Zen, PayPal)!
A PP-en legyen a Zen az alapértelmezett, és a kártyakibocsátó váltson!
Töltsd fel a Zent kártyával (forint), és váltsd át a kellő mennyiséget euróra!
Még a Zenen kívül tedd be a BG kosaradba, amit meg akarsz venni! Állítsd be, hogy a PayPal legyen az alapértelmezett fizetőeszköz!
Indítsd el a Zent, és a Zenefitek oldalán válaszd ki a Banggoodot! Bedob a BG főoldalra, ahol ott a kosarad, jelöld ki a termék(ek)et, és indítsd el a fizetést!
Értelemszerűen mindent mobilról kell csinálnod.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20031) mjuti válasza anadroid (#20030) üzenetére


mjuti
tag

Épp ezen dolgozom én is, köszi a leírást.
Miért pont euró legyen? Dollár is lehet, nemde?
Miért váltsam árt előre a forintot, nem jó ha fizetéskor vált a zen?
BG-n hol állítom be hogy PP legyen az alapértelmezett?

Köszi még1x

(#20032) V/ válasza mjuti (#20031) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak apró megjegyzés.
A Banggood alap devizája a $, ha attól eltérő a deviza beállítás akkor ők számolják át valamilyen árfolyamon, így az több lesz.
Itt az online payment fizetés az alap, nem lehet alapértelmezettre állítani, hanem választani kell, de amin fizetve volt utoljára azon marad, ez nem egészen alapértelmezett beállítás, még ha úgy tűnik is. De egyébként fizetéskor bármelyik választható.

(#20033) mjuti válasza V/ (#20032) üzenetére


mjuti
tag

Koszi az eszreveteleket, en is igy tudtam, pont ezert kerdeztem ra anadroid forumtarstol.
A tobbi zen specifikus, remelem nem a zen miatt javasolta az eurot. Bar forint megy ra, igy mind1 lehet az eur vagy usd. Ami meg nem tiszta, mas az arfolyam, ha vasarlaskor konvertal, vagy ha elore szamlak kozt?

(#20034) anadroid válasza mjuti (#20033) üzenetére


anadroid
senior tag

De igen, a Zen miatt. Úgy érzem, az a tisztább ügy, ha egy pénznemben zajlik az ügylet, másrészt ugyan Alival, de volt elutasított ügyletem, amikor nem azonos pénznemben vásároltam és indítottam fizetést Zen háttérrel.

A "kényszerváltásnak megvan az a pici rizikója is, hogy mivel néhány másodpercenként változnak az árfolyamok, ha túl pontosan lőtted be a feltöltés értékét, akkor a fizetéskor gond lehet.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#20035) V/ válasza anadroid (#20034) üzenetére


V/
Topikgazda

Én azt olvasom hogy piaci árfolyamot használnak, nincs vételi és eladási árfolyam lehet használni csak a $-t ahol $-al kell fizetni. Ha $-ként van tárolva a Zen fiókban és $-ban fizetsz az miért nem működne? Miért fizetnél többet valamiért mert + konverziót használsz az €-ban történő fizetés miatt?
Nem másodpercenként változnak azt árfolyamok, a folyamatos frissítést nem így kell érteni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20036) mjuti válasza anadroid (#20034) üzenetére


mjuti
tag

Ertem, de ha mind3 usd-ra van allitva, ugy is jo , nem? Azonos deviza, a zen meg nem vivid ami ragaszkodna az eur-hoz...
:F

(#20037) llaszlo válasza anadroid (#20034) üzenetére


llaszlo
veterán

Hogy kell feltölteni a zen kártyát?

(#20038) V/


V/
Topikgazda

Azért már egy kicsit sok lesz a ZEN

(#20039) zumics


zumics
tag

Sziasztok,
Kérdésem a következő lenne a tapasztalt rókáktól :):
CZ raktárból rendelt cucc 3-6 napos kézbesítéssel, priority line-al ezt mutatja.
Bebuktam? (egészen tegnapig május 12 volt az estimated date)
(a tétel egy 70k-s tablet egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#20040) V/ válasza zumics (#20039) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem, megnézve ez ott tarthat hogy itt van Magyarországon, csak a Magyar Posta nem könyvelte le az átvételt még. Az adatok nem azt mutatják mint ami az ellopott csomagoknál vannak.

[ Szerkesztve ]

(#20041) ecaddsell


ecaddsell
aktív tag

Mióta elég sok dologra várni kell a Banggoodon, hogy készleten legyen nagyon sok turpisságra fény derül.
Betettem pár olyan elemet a kosárba ami szerintük is kb. május végén elérhető ("Expected to ship before May 29").
Ezekre is simán jön a szabvány levél: "Amazing items in your cart may be out of stock soon, don't hesitate, grab now before it's to late!"
Aha, 1 review van rá több mint 1 hónapról és elég kevés ember kedveli, szóval biztos sorban állnak érte...

(#20042) tsilver


tsilver
aktív tag

mennyi idő után utal vissza pénzt a Banggood ha az állandó csúszás és készlethiány miatt visszakértem?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#20043) V/ válasza tsilver (#20042) üzenetére


V/
Topikgazda

48 órán belül utalják vissza. de persze kell idő arra hogy a bankod lekönyvelje, leghamarabb a PayPal jelzi hogy megindult a dolog, ha rajtuk keresztül lett fizetve

[ Szerkesztve ]

(#20044) zumics válasza V/ (#20040) üzenetére


zumics
tag

Nem ebben a Feucht-ban szokták lenyúlni a cuccokat? Mintha olvastam volna régebben ilyet.
10 nap óta ott áll (a 3-6 napos kézbesítéses csomag), erős kétségeim vannak, hogy én ezt megkapom...de persze még reménykedek.

[ Szerkesztve ]

(#20045) sambenez válasza zumics (#20044) üzenetére


sambenez
addikt

De igen. Erős a gyanúm ezzel is ez történt.

(#20046) V/ válasza zumics (#20044) üzenetére


V/
Topikgazda

Azoknál mindig 08:00 órai bejegyzés van és nincs feltüntetve a súly és a kézbesítési módszer, ennél nem látszik.
De csak akkor változik a szállítási bejegyzés ha itt beírják a megérkezést. Több példa volt rá hogy ott voltak a csomagok a postai központban, a német posta egyértelműen tudta igazolni hogy a magyaroknak oda lett adva, annak ellenére hogy itt azt mondták hogy nem kapták még meg.
Ennél én nem tudom azt egyértelműen kijelenteni hogy Feucht-ban tűnt el, de azt tudom hogy itt el vannak havazva a csomagokkal és itt is eltűnhet.

[ Szerkesztve ]

(#20047) zumics válasza V/ (#20046) üzenetére


zumics
tag

Ok, engem meg lehet győzni, csak rákérdeztem :)
Amúgy dühít a dolog, mert több ismerősömnek is simán megjött 5-6 napon belül (mondjuk nekik a GLS vitte.), én meg először rendelek, és ma vagyok a 13. napban (és ránézésre 10 napja áll az egész.). Gyereknek lenne a cucc ráadásul...

(#20048) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!
Mostanában nem rendeltem semmi olyat, ami EU-ból jött volna, ezzel kapcsolatban szeretnék egy tanácsot kérni.
Érdemes most EU-s raktárból rendelni? Előfordulhat olyan, hogy akkor is Kínából küldik a terméket, vagy ilyentől nem kell tartani?

Ez lenne a kinézett termék, ami elérhető spanyol és cseh raktárból is:
https://www.banggood.com/TOPSHAK-K3010D-4-Digits-LED-Display-110V-or-220V-30V-10A-Adjustable-DC-Power-Supply-Switching-Regulated-Power-Supply-p-1419678.html

Cseh raktárból rendelve 7 euróval olcsóbb az összköltség. Van bármi hátránya, ha CZ-ből rendelem, vagy nyugodtan rendelhetem onnan is?

(#20049) V/ válasza Andralin (#20048) üzenetére


V/
Topikgazda

Néha drágább mint a kínai raktár, a rendelkezésre álló szállítási módtól is függ hogy honna indul, de ez a része téged nem érint ha EU-s a szállítás. Ennél két szállítás van EU Priority Mail és a EU Priority Line, ez utóbbi használatos ha Kínából küldik, de Magyarországra EU-ban feladottként jön. 3-6 nap és 4-6 nap esetén azért nem valószínű a kínai indulás, főleg úgy hogy most 24 órán belüli feladást Ships in 24 hours is írnak és 1 hetes megérkezést 1-week delivery
Ha Kínából rendeled akkor 4 féle szállítási mód van, annál csak a Air Parcel Register és a Express Shipping esetén kell a Tariff Insurance amikor a termék értékének 60%-ig kifizetik az esetleg beszedett áfát és vámeljárási költséget amit bőven fedezne.
De neked most a cseh raktár a kedvezőbb és EU Priority Mail

[ Szerkesztve ]

(#20050) bl4ze válasza Andralin (#20048) üzenetére


bl4ze
veterán

Én ezt a Cseh raktárból venném, ingyenes szállítással: [link]
Spanyol raktár drágább, lassabb az a tapasztalat.
Vedd a CZ/Cseh raktárból, onnan utóbbi időben minden hamar megérkezett.

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.