Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Giot


Giot
addikt

Sziasztok!

Kis problémába ütköztem a bangoodnál. 10.26-án vettem egy porszívót náluk. Csehországi raktárból jönne. De azóta sem indították útnak.
Mi a tapasztalat velük? Várjak még vagy keressem meg őket!

(#22252) Silent77 válasza Giot (#22251) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Ha a P12-ről van szó, 10-e körül kapnak belőle, akkor lesznek feladva.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22253) Giot válasza Silent77 (#22252) üzenetére


Giot
addikt

Köszi
De ez a P11. Erről esetleg van infód?

(#22254) siege5 válasza Giot (#22253) üzenetére


siege5
aktív tag

Én is arra várok, jelenleg úgy tudom november 1-3 között töltötték fel a raktárat. Talán jövő héten már megkapjuk.

(#22255) Silent77 válasza Giot (#22253) üzenetére


Silent77
veterán

Elírtam, P11-re gondoltam. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22256) Giot válasza siege5 (#22254) üzenetére


Giot
addikt

Köszi! No akkor türelem.

Silent77: Okay, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#22257) siege5 válasza Silent77 (#22255) üzenetére


siege5
aktív tag

Akkor már azóta ez is változott, mindenesetre előbb utóbb csak megjön :DD

(#22258) tibuka1


tibuka1
csendes tag

Rendeltem egy 3.5" másodlagos kijelzőt megérkezett de,nem működik.Felraktam a használati utasításnak nevezett kis cetlin lévő programot,más információból szerzett illesztő programot semmi.Próbáltam felvenni velük a kapcsolatot a visszatérítésről/képet is küldtem/ de válaszra sem méltattak. Ezt a webárúházat senkinek nem ajánlom!

Üdv. Tibor

(#22259) RVR400 válasza tibuka1 (#22258) üzenetére


RVR400
veterán

Nyitottál ticketet? Ha igen, mikor? Mennyi időt vártál a válaszra?

(#22260) saint555


saint555
tag

Üdv.
Olvasgattam vissza vagy 2 lapot itt és meglepően sokat olvastam hasonlóan jártakról, mint én. 2 hónapja rendeltem akciós(nak mondott) Li-ion akkupakkot robogóba Cseh raktárból ( banggood ) és egy hozzávaló töltőt is Kínából, 2 perc eltéréssel. A töltő a világ túlfeléről alig több, mint egy hét múlva megjött. Az akkupakk, azóta is " Order Processing " Rendelés ideje: Sep/08/2023 04:46:43 .
Expected Shipping Time: 2023-09-13
2x vettem már fel velük a kapcsolatot, a webheldeskjükkel, de annyit kaptam, legyek türelemmel, folyamatban a dolog, meg fogom kapni. Kicsi híján 90e.-ről beszélek. Nem látok ebben a fázisban olyan lehetőséget, hogy akkor dugják fel maguknak és utalják vissza a pénzemet, máshogy azt választanám. Konkrétan akkupakkal van valakinek hasonló tapasztalata? Érdemes várni, vagy kezdjem el verni az asztalt, hogy vissza a lóvét. Egyáltalán van esélyem a pénzt visszautaltatni, vagy ezt bebuktam és gondoljak az összegre, mint tanulópénz? Első rendelésem volt innen ez a kettő, de úgy sejtem az utolsó is.

[ Szerkesztve ]

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#22261) V/ válasza saint555 (#22260) üzenetére


V/
Topikgazda

Gondolom PayPal-al fizettél, ott 180 nap a reklamációs időtartam. Akkor is visszaadják a pénzt ha ragaszkodsz ahhoz hogy nem kell és kéred a vásárlás törlését.

Link és a sárga szinezésű pontok, Cancel order a Live Chat-en keresztül ha nem akarsz várni.

[ Szerkesztve ]

(#22262) RVR400 válasza saint555 (#22260) üzenetére


RVR400
veterán

Nyilván nekik az az érdekük, hogy ne állj el a vásárlástól, ne is várd el, hogy azt fogják mondani, hogy máris visszaadjuk a pénzed, kérned sem kell, tehát fogják húzni az időt, amíg csak lehet.

Ha az ilyen kereskedelmi hozzáállás miatt nem akarnék vásárolni valahol, akkor mindent magamnak kellene megtermelnem, meg legyártanom...

(#22263) saint555 válasza V/ (#22261) üzenetére


saint555
tag

Igen, a Paypal rendszerén keresztül fizettem, de bankkártyával.

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#22264) V/ válasza saint555 (#22263) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindegy mi a fizetési forrás ha a PayPal fiókodon keresztül megy., ott is van egy BG vásárlási tételsor. H nem léptél be és csak a bankkártya adatokat pötyögted be akkor elméletben nincs védelem (ekkor nincs is a vásárlási listában) de szokták nyaggatni a BG-t ha elfogadják a reklamációdat.

(#22265) saint555 válasza RVR400 (#22262) üzenetére


saint555
tag

Elsősorban nem is a pénzem szeretném vissza, hanem az akkupakkot nyüstölni. Csak éppen kezdem elveszíteni a hitem abban, hogy majd fél év múlva a processing felirat átváltozik kiszállítottra és másnap csönget vele a posta/futár. Ez valahol, valamiért szerintem beakadt a rendszerbe, máshogyan csak értesítettek volna... Hogy Prágában készleten levőnek mutatták 2 hónapja, azt gondoltam én balga, 1-2 hónap és itt lesz. Hát nem...

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#22266) saint555 válasza V/ (#22264) üzenetére


saint555
tag

Nem kellett sehova belépnem. Bankkártya adatokat kért és kapott. Csak láttam, hogy átváltott a Paypal rendszerére. A rendelések között ott is van, hogy az összeg megérkezését csekkolták, tehát odaért.

[ Szerkesztve ]

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#22267) V/ válasza saint555 (#22266) üzenetére


V/
Topikgazda

Mármint arra gondoltam hogy a PayPal fiókba belépve is látod a BG vásárlást, ha nem ígí van akkor az a "vendég mód" fizetés és arra a PP nem ad védelmet.

(#22268) saint555 válasza V/ (#22267) üzenetére


saint555
tag

Köszönöm a segítséget. Még 1x próbálkozom a sablonszöveget puffogtató live chattel, azután törlöm a rendelést és kérem vissza a pénzem. Mégpedig azért, mert meg sem próbáltak eddig valami időpontot adni, mikor ér ide a pakk, innen 800 km.-ről... Csak a sablonszöveg, hogy várjak, majd egyszer megkapom... Az biztos, hogy így vagy úgy, de ez nekem jó lecke volt. Tuti nem rendelek tőlük többé semmit. megveszem itthon, 30-40%-al drágábban...

[ Szerkesztve ]

Árat mondani nem tudó és használt lomjukért új árat kérő eladók kíméljenek. Köszönöm.

(#22269) Giot válasza Giot (#22256) üzenetére


Giot
addikt

Ma tették fel a postára.
Pontos volt az info. Köszönöm!

(#22270) siege5 válasza Giot (#22269) üzenetére


siege5
aktív tag

Én is tegnap kaptam meg ma már elvileg el is küldték.

(#22271) Giot válasza siege5 (#22270) üzenetére


Giot
addikt

Ez elég nehezen ment. Ez volt az első rendelésem tőlük de lehet az utolsó is. :U

(#22272) siege5 válasza Giot (#22271) üzenetére


siege5
aktív tag

Nem szokott ezzel gond lenni, szerencsére még nem volt, hogy nem hozták ki amit rendeltem.

(#22273) Silent77 válasza Giot (#22271) üzenetére


Silent77
veterán

Ez ne vegye el a kedved, előfordulhat.
Nyugodtan írj rám és megkérdezem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22274) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.
Ha múlt héten pénteken rendeltem egy tabletet eu raktárból priority szállítással és az appban azt írja, hogy várható érkezés november 15 (amit már akkor is kizártnak tartottam) és a mai napon még feldolgozás van a rendelésnél, akkor mire számítsak?
Egyszer már rendeltem ugyanígy, csak akkor szombaton és kedden délben jött a mail, hogy feladták. Most még semmi.
Valaki tapasztaltabb véleménye?

(#22275) siege5 válasza siege5 (#22272) üzenetére


siege5
aktív tag

Na mai nap megkaptam, volt egy kis csúszás, de összességében most sincs okom panaszra (legfeljebb a kommunikációjukban :)) )

Rothfb: sok most a rendelés, biztosan lesz egy kis csúszás, de nekem eddig a mostani leghosszabb is 3 héten belül volt. Általában 1-2 alatt megvan. Azért nyugodtan írj rájuk egy hét múlva, hogy érezzék a törődést :DD

(#22276) rothfb válasza siege5 (#22275) üzenetére


rothfb
veterán

Ja de még azt sem tudom hol írjak... Láttam van valami chat, de angolul max google fordítóval tudok.:U:D

(#22277) Silent77 válasza rothfb (#22276) üzenetére


Silent77
veterán

írj privit order id-vel és megkérdezem neked.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22278) rothfb válasza Silent77 (#22277) üzenetére


rothfb
veterán

Még várok, de köszi, még lehet, szavadon foglak.:R

(#22279) yogibear válasza siege5 (#22275) üzenetére


yogibear
addikt

sok most a rendelés, biztosan lesz egy kis csúszás,

Veszem észre, több, mint 2 napos már a rendelés és még mindig "processing" innen a csehektől, 7 naposra ígért szállítással és "Expected Shipping Time: 2023-11-18"... még a Packeta sem ilyen gyors, ők is minimum 2 nap, ha odaát átveszik... elég esélyes hogy pár nap csúszás biztosan benne lesz... kivárom :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22280) Beni2360 válasza AlyrArkhon (#22181) üzenetére


Beni2360
félisten

Te is 5 pontért nyerted? Én is azt használom, tőkéletes.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22281) V/


V/
Topikgazda

Némileg off téma, de beszélgetéseink során fel szoktak merülni problémák, ezért figyelmetekbe ajánlom ezt a topikot: Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád

(#22282) mateus


mateus
senior tag

Sziasztok! Végre megjött a várva várt Prosenic P11 Smart porszívó, de az örömbe üröm vegyült, ugyanis a porszívón a cső csatlakoztatására szolgáló kis műanyag rész törötten érkezett. Ami azért is érdekes, mert a porszívón nem látok használati nyomokat, én pedig ágyon bontottam ki, szóval még odaütődni sem tudott sehova, na meg ilyenhez azért komoly erőhatás kellhet.
Ilyen esetben mi a következő lépés? Okézzam le hogy megérkezett és nyissak rá jegyet? Ilyen esetben mi szokott a bevált forgatókönyv lenni?

[kép1]
[kép2]

[ Szerkesztve ]

(#22283) Dani82


Dani82
senior tag

Rendeltem tegnap egy tabletet es jott most hajnalban egy ilyen email elvileg a magyar postatol:
Helló, Anomáliát tapasztaltunk a csomagjával Kérjük, fizesse meg az 524,67 UHF alatti összeget
es ilyen a link: [link]

ez valos vagy valami scam, mert ez a hellozas nem igazan a magyar posta nyelvezete, illetve nem gondolnam hogy elirjak. Huf-ot uhf-re :D

[ Szerkesztve ]

(#22284) pn4hvq válasza Dani82 (#22283) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerintem te is tudod a választ: hogy fizetnél 67 fillért? :U

(#22285) Dani82 válasza pn4hvq (#22284) üzenetére


Dani82
senior tag

Igaz, ezt mar eszre sem vettem :D
(meg sosem rendeltem innen, ez az elso rendelesem, es maga az app es a honlap nyelvezete is olyan volt, mint egy masfel hete magyarul tanulo kinai diaknak, ezert nem voltam biztos, hogy ez most mi :D )

[ Szerkesztve ]

(#22286) yogibear válasza Dani82 (#22283) üzenetére


yogibear
addikt

Nézd már meg a linked címét a címsorban (amit kb senki nem néz meg és ezért szoktak ráfaragni)

https://mytrack-magyarposta.com/

Ez nem a Magyar Postáé...
Plusz gugli kereső rá:
Ki hívott

Én smst kaptam ezzel a szöveggel: "A 20394XNDHFG345B számú csomagja jelenleg a raktárunkban rekedt. Kérjük, fizessen 3,99 €-t a csomag további szállításához ezen a linken keresztül: https://mytrack-magyarposta.com" Én nem rendeltem semmit! Biztosan csalók!!!!

Amúgy nekem a Tűzróka meg sem engedi nyitni a linked, egyből rávágja nagy veres oldallal, hogy "félrevezető link"

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22287) yogibear


yogibear
addikt

Holnap le fogom mondani a rendelést, mert cseh rakiból raktáron lévő cucc egyhetes szállítás elvileg és 6 napja processing a státusz...
Idén egyszer már szívattak ilyennel... azt is le kellett mondani, különben még mindig várhatnám...
Régebben mindig minden megjött, akár európai akár kínai raktárból... az ígért idő alatt...
6 nap időhúzásra már nem lehet ráfogni, hogy tele a kezük a 11.11-es rendelésekkel... :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22288) RVR400 válasza yogibear (#22287) üzenetére


RVR400
veterán

A pepita.hu-ról rendeltem múlt pénteken (Black friday) pár dolgot, aminek azóta sincs nyoma sem. Egy általános szövegű emailt küldtek ki mindenkinek, hogy a BF miatt sok volt a rendelés, így késnek a csomagok...

(#22289) yogibear válasza RVR400 (#22288) üzenetére


yogibear
addikt

BG-n már nem először van, hogy raktáron lévőnek írja, közben meg lehet hogy nem jött meg Kínából és hallgatnak, mint a sír, ha meg lemondod nem is kapacitálnak hogy várj még...
GB-n is van, majd lesz onnan... a BG meg kapja be, idén kifogtam, vagy csak trehányabbak lettek... ;]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22290) vandor01 válasza yogibear (#22287) üzenetére


vandor01
őstag

BG???....
hááát nálam rolo lehuz! lassacskan a GB sorsara jut... de temetni nem kell meg :)
Ebben az evben 6 rendelesem volt BG rol
3rendeles hosszas varakoztatas utan de elindult
a hosszas nem 6nap volt hanem tobb mint 1 honap de raert es jo aron volt
ertekben kb 60e ft
volt masik 3 rendelesem (60eft) ami 3het varakozas utan refund!
es meg jo aron sem volt mert 11.11 ben 10%-al occobban megvettem alirol!
2021ben a BG a rendeleseim 50%-a volt es 30% Alirol
2023ban a BG a rendeleseim 5%-a volt es 95% Aliriol

nos az erosebb kutya esete....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22291) yogibear válasza vandor01 (#22290) üzenetére


yogibear
addikt

Aliról még az is elindult max 4-5 nap alatt, aminél azt írja az eladó oldala hogy akár 12 nap is lehet az indítás... és mindig minden ideért...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22292) vandor01 válasza yogibear (#22291) üzenetére


vandor01
őstag

es raadasul!!!.....
belgaba rendelek belga TN-el kuldik es van 5napos erkezese!
Kinabol???? 5nap! :Y :Y :Y
na jo 6nap.... mert kell nekik 10-20ora feladni a postara!
pl ez: [link]

BG csak akkor ha valoban jo aron tukmalja a kinai szemetet :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22293) hargitomi válasza hargitomi (#22173) üzenetére


hargitomi
tag

2 hónappal később egy kis update a témámban:

A Banggood ügyfélszolgálata kérte, hogy küldjem vissza a terméket a gyártónak, amit megtettem. Ezután semmi sem történt hetekig, így felvettem a kapcsolatot a gyártóval (Proscenic), akik jelezték hogy nem találják / elhagyták azt. :U

Ennek ellenére a gyártóval történő levelezés után küldtek egy új terméket, ami ma megérkezett, és elkezdtem használni. Reméljük ez volt a sztori végre...

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#22294) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok, 2 napja rendeltem egy tabletet, kifizettem paypallal, cseh raktarbol kertem ezert dragabb is volt mintha kinabol jonne.
viszont 2 napja feldolgozas statusban van a rendeles, tehat semmi nem tortenik vele. Ha holnap sem valtozik, akkor van lehetoseg torolni a rendelest es visszakerni a penzt? Inkabb vennek akkor dragabban, itthon alza vagy hasonlonal, mert a gyerek szulinapjara rendeltem, december 18ra, de nagyon aggodok hogy meg igy se fog ideerni. :(((

(#22295) V/ válasza Dani82 (#22294) üzenetére


V/
Topikgazda

A két nap nem szombat és vasárnap volt?

(#22296) Dani82 válasza V/ (#22295) üzenetére


Dani82
senior tag

de :K

(#22297) vandor01 válasza Dani82 (#22296) üzenetére


vandor01
őstag

ket nap utan felesleges a rinya-fat razni! majd 2 hét utan! de akkor aztan HAJRA!
maskulonben meg ott van az MM! 2perc alatt kezedben a cuccod! :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22298) yogibear válasza Dani82 (#22294) üzenetére


yogibear
addikt

Nekem 8. napja processing státuszban van a 7 napos szállítású, csak még nem jutottam oda hogy lemondjam a francba... sosem fog megjönni... nem először...
Amíg el nem indítják, addig le tudod mondani...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22299) RVR400 válasza Dani82 (#22296) üzenetére


RVR400
veterán

No comment...

(#22300) Dani82 válasza RVR400 (#22299) üzenetére


Dani82
senior tag

Mi a no komment okostojas?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.