Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) yogibear válasza V/ (#21250) üzenetére


yogibear
addikt

Azóta már odabiggyesztették hozzá, hogy
"Külső szállító nyömkövetése HU MPL HD"

De MPL még nem hozott nekem BG cuccot cseh raktárból, Paketán át, azért volt fura... :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21252) rushty válasza yogibear (#21251) üzenetére


rushty
senior tag

Követek egy csomagot, a szokásos menet, hajnalban megérkezett az elosztóba,
várnám, hogy ma, de nem vette fel a futár. Lehet sok lomjuk van és nem fért fel az emberre.
Lehet várni még egy napot 8-19-ig, a mai lyukra futással. :U

Sokkal jobb lenne közeli ponton átvenni, nem napokat futárt várni. :P

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#21253) yogibear válasza rushty (#21252) üzenetére


yogibear
addikt

Ha Paketás, akkor hiába hozzák át éjjel ide a pesti raktárukba és kap reggel futár kijelölést meg számot, azt legkorábban délután/este veszi fel a futárcég és adja le a saját raktárában, ahonnan legkorábban másnap reggel veszi fel a kiszállító futár és viszi ki a userhez... de most, hogy el vannak havazva, van hogy estére ugyan a futár raktárában van, de csak másnap vételezik be, így egy napig ott is áll, az előző cuccom pont így járt... reggel itt volt a Paketa raktárban, este elvitte EO, de csak másnap délelőtt vételezték be, így a harmadik napon hozták csak ki... ez van... lényeg hogy megjöjjön. :))

Mondjuk az nem tudom, hogy a Paketa a saját futáraival miért nem hozza ki, nem csak Paketa csomagpontra szállításuk van, hanem házhoz is elvileg... plusz nem kellene a másik futárcéggel osztozni a zsetonon...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21254) V/ válasza yogibear (#21251) üzenetére


V/
Topikgazda

Világos, de a Packeta dolgozik az MPL futárral is, a saját futár részük be lehet dugulva, szállít nekünk is és nagyon sok csomagja volt, így próbálkoznak átpasszolni a másik cégnek a szállítást. Jön valami Karácsony az lehet a gond. ;]

(#21255) yogibear válasza V/ (#21254) üzenetére


yogibear
addikt

Saját futárukkal még sosem találkoztam házhoz szállítással, csak csomagpontra... pedig belföldről is szoktam velük szállíttatni, ha van rá lehetőség, de ott is csak csomagpont kérhető (ami nekem jó itt van egy ugrásra egy GLS/DPD/Paketa pont... PPP csak azért nem, mert túl sokat kértek a bolt tulajától)...
Tudom hogy mind el van havazva most... csak nem tudtam, hogy Paketa MPL-lel is dolgozik... eddig csak EO-t és Fámát láttam...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21256) V/ válasza yogibear (#21255) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez a 3 van Mo-n: HU Packeta Z-Point PP, HU Házhozszállítás HD és HU MPL HD.

(#21257) Jarod1


Jarod1
addikt

rendeltem 1 cuccot cseh raktárról, track info szerint Németorszában Neumarkban nemzetközi szállítás,
de a rendszer azt írja kiszállítva.....

In transit

The international shipment has been processed in the parcel center of origin

Ez mi akar lenni? 16 át írt várható kiszállításnak

(#21258) V/ válasza Jarod1 (#21257) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi az azonosítója? De ki szokták szállítani a raktárból ha szó szerint fordítjuk. A kézbesítés lenne a probléma, ha az lenne írva.

[ Szerkesztve ]

(#21259) bl4ze válasza Jarod1 (#21257) üzenetére


bl4ze
veterán

Feucht az, és már írtam, hogy 1-7 nap között megérkezik kb. Tapasztalat szerint.

.:. bl4ze .:.

(#21260) Asztalos56


Asztalos56
friss újonc

VIGYÁZZ Banggood!!!! Akinek jó tapasztalatai vannak annak szerencséje volt. Én még ilyen szemét kicsinyes áruházzal nem találkoztam. Rendeltem tőlük egy robot prszívót 5cm magasat helyette küldtek 7 cm magasat, ami nem fér be a bútoraim alá. Jeleztem nekik a problémát, hosszú levelezés után mindig más kifogást találtak ki.A payPalon keresztül újra és újra jeleztem a gondomat, azonban a PayPal is csak az időt húzta nem segítettek. Pedig ennél egyértelműbb problémát nem tudok elképzelni.A vége az lett, hogy elutasították a kérelmemet. Aki jót akar magának Ne vásároljon a BANGGOOD-tól. ÉN SOHA TÖBBÉ NEM VÁSÁROLOK tőlük. Valamint a PAYPALLAL sem fizetek.

(#21261) solti válasza Asztalos56 (#21260) üzenetére


solti
senior tag

sajnáljuk, hogy rossz tapasztalatot szereztél, szerencsére a többség boldogan használja (és a paypalt is).
Tanács : máshonnan se rendelj kétes cuccokat, nem éri meg. Van jópár kínai márka (is) ahol a specifikációk stimmelnek a termékkel...

(#21262) spiderpig820 válasza Asztalos56 (#21260) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Belinkelnéd, hogy melyiket renelted?
Hogy más ne járjon így.
Köszönöm!

4B

(#21263) Zsolt_16 válasza Zsolt_16 (#21227) üzenetére


Zsolt_16
tag

Eltelt 15 nap és 0 mozgás, most ez nagyon gáz vagy én reagálom túl és nyugodtnak kéne lennem?

(#21264) Jarod1 válasza Asztalos56 (#21260) üzenetére


Jarod1
addikt

ja ne vegyél sehol semmit:R:DD

(#21265) vandor01 válasza Asztalos56 (#21260) üzenetére


vandor01
őstag

sajnos a kinai az ilyen mindenkinek van negativ tapasztalata de ettol meg rendelgetunk mintha nem lenne mas valasztasunk :) csak pill "asztalos" egy rutin feladat? :D
meg kell a butorokat emelni 3cm-el?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#21266) PainKiller13 válasza solti (#21261) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem is csak rossz tapasztalatom van mostanában, pedig van párszáz rendelésem tőlük. 11.11 környékén rendeltem oclean x pro-t cseh raktárból, azóta sem adták fel, pedig akkor volt készleten az oldal szerint, azóta szerintem már cseh raktár sincs...

(#21267) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok,

rendeltem Banggood-ról egy Blitzwolf párásítót, meg is érkezett hétfőn(cseh raktár), ellenben nem működik. Még aznap vittem fel hibajegyet az oldalon és ugye kértek videot amiben bemutatom a tényleges hibát, meg fényképeket. Eddig rendben is vagyunk, állítólag kapcsolatba léptek a gyártóval, hogy mi lehet a hiba oka és legyek türelmes.
Ma rájuk írtam, hogy mi a helyzet és azt a választ kaptam, csináltassam meg itthon és ha ésszerű a javítási költésg akkor azt állják, de vegyem figyelembe, ha megbontják az eszközt akkor onnantól vége a garanciának. :)
Őszintén szólva nem szívesen választanám ezt az utat, de érdekelne a véleményetek ilyen esetben mit érdemes tenni/válaszolni. Ragaszkodjak a vissza postázáshoz? Egyébként a Blitzwolf helyi képviseletét felhívtam, nem tudnak segíteni a javításban.
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#21268) V/ válasza kene84 (#21267) üzenetére


V/
Topikgazda

Kínába kell visszaküldened, nem a cseh raktárba az a gond és a a becsomagolt súlya 500g-2000 g van a legolcsóbb nyomkövetéses visszaküldés úgy 10700 Ft, a PayPal viszont csak 9300 Ft-ot adna vissza ha rajtuk keresztül fizetted volna. Persze a visszaküldést díját fizetné a BG mert hibás a termék, de elég nyögvenyelősen és ugye azt volt az ajánlat hogy kifizetik a javítási költséget

(#21269) kene84 válasza V/ (#21268) üzenetére


kene84
senior tag

Igen, paypal-n keresztül fizettem a terméket.
Fogalmam sincs, miként reagáljak, hogy jövök ki a legjobban/legfájdalommentesebben ezzel a sztorival, mert nekem ez nem volt meg, hogy Kínába kell majd küldenem. Az egész összeg volt 18 500Ft, szóval ez senkinek "nem éri meg" így. A garanciát sem szeretném elveszíteni azzal ha keresek valakit aki tudna segíteni, ha egyáltalán találok.

[ Szerkesztve ]

(#21270) DarkByte


DarkByte
addikt

Hmm, gondoltam leírom mert úgy látom más még nem írta.
Szegedre érkezett most meg az imént kisebb kínai motyóm Banggood-ról, CN raktárról, 3 hét alatt. Az MPL átadta a ViddL-nek, ők pedig biciklis futárral hozták meg, mintha valami kaja futár lenne. Ilyet se láttam még, de amúgy tetszik. Még csak hallani sem hallottam erről a cégről eddig.
Egy hete a Blitzwolf mini projektor amit ajándékba vettünk azt Express One hozta (mindkettőt amúgy a Packeta-án át).

(#21271) bl4ze válasza DarkByte (#21270) üzenetére


bl4ze
veterán

MPL egyre többször adja át a ViddL-nek, diákok hozzák ki a cuccot...

.:. bl4ze .:.

(#21272) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ilyenkor mi a bánatot lehet csinálni? [link]
Hogyan tovább? Az idegbaj kerülget. :W :W :W :W :W
A posta mossa kezeit, a banggood nem elérhető.

Marad a Paypal?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21273) Jarod1


Jarod1
addikt

No megjött a sör Hűtőm 6L -es némi kuponnal meglöttyintve
8 db 0.33 as cucc belefér, vagy a tálca kiszedve 4 sör.

ID=6287845][link]

(#21274) zsamiatt válasza Jarod1 (#21273) üzenetére


zsamiatt
őstag

kompreszoros?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#21275) V/ válasza Predator2 (#21272) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen méretű lehetett? 24 mm-nél vastagabb? Mert ha nem akkor postaládába kézbesítik.
Ez eljutott a helyi postáig vagy postaláda, vagy kapnod kellett egy saját számos értesítőt hogy menj be érte.
13-án a helyi posta vissza küldhette az NPKK-ba mert a szokásos gondjuk volt vele hogy nem tudták kézbesítésre kiadni, 21-én csinált az NPKK vele valamit, majd újból kikerült 22-én a helyi postára és itt a vége.
Nem kaptad meg a várható szállítási idő végéig a csomagot, ezt jelzed nekik a kapcsolatfelvételi űrlapon, csatolod a posta igazolását, a nyomkövetést és ezzel éred el őket.

(#21276) V/ válasza Jarod1 (#21273) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon menő :C

(#21277) yogibear válasza DarkByte (#21270) üzenetére


yogibear
addikt

Nekem a múlt szombati CZ rendelésem Paketa hozta be, innen motoros MPL-es hozta ki késő délután.
Délelőtt hívott MPL futár, jönne, jöjjön, látom autós, felhozza a csomagot azt mondja 5200 ficcs. Mi van? Ja hogy ez a másik, ami belföldi cucc és követő szerint hajnal 3-kor volt a bázison, de nem írták, hogy kiadták futárnak... persze így jobb volt, hogy még tegnap kihozták de a BG-s csomag meg sehol, amihez meg írta a követő, hogy futárnál van, aztán fél ötkor csörgött rám a másik futár aki mint kiderült motoros volt... Vagyis egy címre 2 csomag 2 futár. :)

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#21278) csibe1 válasza zsamiatt (#21274) üzenetére


csibe1
addikt

Jó pici kompresszor lehet... :C
Biztos jó, csak nem tudom mire...

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21279) bl4ze válasza Jarod1 (#21273) üzenetére


bl4ze
veterán

Vagány :C

.:. bl4ze .:.

(#21280) zsamiatt válasza csibe1 (#21278) üzenetére


zsamiatt
őstag

mivel nem látod a méreteit simán lehet a hátuljába.- Van kompresszoros hűtőládám. A kompresszor abba se foglal túl sok helyet.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#21281) Jarod1 válasza zsamiatt (#21274) üzenetére


Jarod1
addikt

IGEN, 220 as és szivagyújtóról is üzemel

(#21282) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, segítsetek.
Nem tudom egyszerűen Angolul használni a Banggood-ot, mint korábban:

Bármit csinálok a nyelv vissza ugrik azonnal "FR"-re, amikor beállítom az "English EN"-re
Mit lehet tenni?
Bármilyen böngészőből próbálom, ez van :( (Chrome,Firefox, Edge, Opera)

Kérlek, segítsetek mert a hajam tépem ki már kb....

.:. bl4ze .:.

(#21283) cof válasza bl4ze (#21282) üzenetére


cof
veterán

így?

https://www.banggood.com/en/?DCC=HU&currency=USD

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21284) bl4ze válasza cof (#21283) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, így is : HUNGARY / Français (FR) / USD

Egyszerűen bármit csinálok, azonnal átvált FR-re EN helyett :(

.:. bl4ze .:.

(#21285) cof válasza bl4ze (#21284) üzenetére


cof
veterán

Esetleg még Banggood sütik törlését megpróbálnám.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21286) rushty válasza cof (#21285) üzenetére


rushty
senior tag

Lehet egy site sutijeit külön törölni? Az egész web törlése túl drasztikus.

Revolut meghívó pü-ben

(#21287) notika77 válasza rushty (#21286) üzenetére


notika77
senior tag

Firefoxban lehet a beállítások közt, a Privacy and Security fülön.

(#21288) V/ válasza rushty (#21286) üzenetére


V/
Topikgazda

Beírod hogy kiét akarod törölni.
Sütik és oldaladatok
Adatok kezelése
El kezded írni majd ha előjön kijelölöd és Kijelölt eltávolítása és Váltotzások mentése, a Chrome esetén is hasonló.
Firefox

Chrome

Adatvédelem és biztonság, Cookie-k és egyéb webhelyadatok, Összes cookie és webhelyadat megtekintése és ott ami nem kell annál a mellette lévő kuka ikon

[ Szerkesztve ]

(#21289) bl4ze válasza cof (#21285) üzenetére


bl4ze
veterán

Megvolt, természetesen.
Semmi.... :( Agyf+%% kapok

.:. bl4ze .:.

(#21290) zsamiatt válasza bl4ze (#21289) üzenetére


zsamiatt
őstag

keresés-> command-> format C:
:DD

Próbáld meg a routert újraindítani, lehet a hálózaton ragadt be valami a fejébe. Ha ez se megy akor tényleg a süti ürítés, böngésző újra telepítést lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#21291) bl4ze válasza zsamiatt (#21290) üzenetére


bl4ze
veterán

Céges hálózat, céges laptop.
Router nem játszik.

.:. bl4ze .:.

(#21292) cof válasza bl4ze (#21291) üzenetére


cof
veterán

Cég nem francia IP címet kap?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21293) bl4ze válasza cof (#21292) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, minden rendben.
IPv4: ? 213.137.170.xxx
ISP: BT
Country: Hungary
---
IP4 Address:213.137.170.xxx
IP6 Address:No IPv6 address found.
ISP:British Telecommunications PLC
City:Budapest
Region Name:Budapest
Country:Hungary
Timezone:Europe/Budapest – Local time is 03:41 pm
Device:Desktop
Browser: Google Chrome
OS: Windows 10

.:. bl4ze .:.

(#21294) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv sziasztok!

Most először rendelek Banggoodról és azt szeretném megkérdezni, hogy melyik szállítási opciót válasszam?

: Elsőbbségi közvetlen levelezés. - ingyenes
Banggood expressz . 160Ft
EU prioritási sor: 1614Ft.

A banggood expressz írja, hogy hamarabb érhet ide.
20eFt alatt van a termék értéke, vámot kell fizetni?

(Összefoglalót átolvastam,de azért hálás lennék ha tudnátok segíteni)
:R

[ Szerkesztve ]

(#21295) bl4ze válasza bghistvan (#21294) üzenetére


bl4ze
veterán

BG Express

.:. bl4ze .:.

(#21296) bghistvan válasza bl4ze (#21295) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszi szépen,meg is oldódott!

(#21297) p87 válasza zsamiatt (#21274) üzenetére


p87
senior tag

Biztos, hogy nem kompresszoros, túl kicsi és olcsó egy mini kompresszorhoz is.
Ez sima peltier elemes mint a hűtőtáskák.

(#21298) V/


V/
Topikgazda

(#21299) atos30


atos30
aktív tag

Dec 10.- én rendelt csomagom Bangood expressel ,insurancel kínából megjött magyar MPL által kézbesítve tréfamentesen. Érdekes, hogy nincs rajta a címkék alatt kínai címke, csak a magyar Packeta Hungary címkéje. Jól nyomon lehetett követni és a MPL is gyors volt.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#21300) bl4ze válasza atos30 (#21299) üzenetére


bl4ze
veterán

Nincsen, mivel Prágában vámkezelik, és onnan jön tovább Packeta-val. Ezért teljesen EU-s küldeményként érkezik :)
Ez ilyen :)

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.