Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) sambenez válasza piocasember (#22050) üzenetére


sambenez
addikt

Fizeted a vissza postát?
Egyébként a tablettartó nélkül nem lehet futni rajta? Kérj valamennyi árengedményt, mert a cserével biztosan rosszul jársz, ha egyáltalán emiatt cserélik.

(#22052) piocasember válasza sambenez (#22051) üzenetére


piocasember
tag

Köszi, de ahogy írtam is, van egy letört műanyag darab is, ami nem tudom honnan tört le és azt sem, hogy hosszútávon okoz-e majd problémát.

(#22053) herion


herion
tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy a Banggood szabotálja a termék negatív értékelését?
Még tavaly rendeltem egy terméket, ami bár megfelelt a leírásnak de iszonyat gagyi volt a kivitelezés. Normálisan korrekt hangvételben (angolul) leírtam a pro-kontra véleményt a termékről 2 csillagra értékelve, ami mint kiderült azóta sem került ki. A terméken kizárólag csak 4-5 csillagos értékelések vannak.

Ez úgy derült ki, hogy nemrég most február elején ismét rendeltem az oldalról, majd kíváncsiságból megnéztem az előzményekben, hogy a korábbi 2 csillagos cuccra írtak e mások is valamit. Akkor láttam, hogy az értékelésem fél év még mindig nem került ki.. csak 4-5 csillagos értékelések vannak.
Közben megjött a februári rendelésem, ami szintén megfelelt a leírásnak, de a szoftver amit adtak hozzá a kínaiak, optimalizáltalan, és indokolatlanul sok erőforrást használ (3-4GB RAM, 20-25% CPU)
Ezt leírva, képekkel bizonyítva 3 csillagosra értékeltem, ami most már lassan 3 hete, hogy nem került ki.

Tehát ebből feltételezem, hogy a Banggood szándékosan szabotálja azokat az értékeléseket, ami bár az igazságot tartalmazza, de ronthatja az üzletet.
Ez a két rendelésem volt összesen az oldalról, és vlsz. az utolsó kettő is.

Who Let The Dogs Out?

(#22054) V/ válasza herion (#22053) üzenetére


V/
Topikgazda

Az eladó kétheti a felülbírálást, szóval egyáltalán nem biztos hogy a BG az.

(#22055) herion válasza V/ (#22054) üzenetére


herion
tag

Köszi, ez mondjuk eszembe sem jutott.
Ettől függetlenül inkorrektnek tartom ezt a fajta hozzáállást.

Who Let The Dogs Out?

(#22056) V/ válasza herion (#22055) üzenetére


V/
Topikgazda

Természeten jól gondolod, a korrekt az lenne hogy mond a pozítív, mind a negatív értékelés látható legyen, ha akar tegyen megjegyezést a negatív értékelés mellé, de az hogy csak pozitív dolgokat olvashatjuk az már levon a minősítés értékéből és az eladó hozzáállását is negatívan befolyásolja.

(#22057) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Tanácsot kérnék! Rendeltem egy retro gameboy-t. Megérkezett, 5 csillag minden. Másnap próba. Kb két órás töltés után, nagyjából 10 perc alatt lemerül. Újra töltés, újra gyors merülés. Írtam egy ticketet, hogy mivel cserélhető, de valami ismeretlen alakú, méretű akksi, küldjenek egyet vagy másik készüléket. Jött a válasz, sajnálják, küldjem el a csomagolásról a vonalkódot és videót a hibáról! Gondolom nem várják el, hogy két és félórás videót készítsek. :-) Vagy akár 10 perceset, amíg lemerül. Szóval, hogy kellene ezt korrektül levideózni ebben az esetben? Köszi

(#22058) herrká


herrká
senior tag

A fenti hsz már nem aktuális! Új kérdés viszont van. Küldtem videót. Kérték, hogy legyek türelemmel, majd döntönek és értesítenek. Vártam. A BG egyszercsak küldött egy emailt, hogy nem válaszoltam, törölni fogják a jegyet. Írtam, hogy várok a döntés eredményére, és szeretném ha ez egy új akksi küldése lenne! Kaptam választ az eladótól, hogy küld egy akkut. Ott volt két gomb, igen és nem. Rányomtam, hogy igen, és írtam, hogy köszönöm! Erre most egy újabb üzenetben már van követési szám és, hogy küldi a terméket. De alul ott van a gomb, hogy válaszolj! Erre írjam megint, hogy köszi? Vagy mi legyen? Mikor záródik a jegy? Ha megérkezett az akksi? Vagy ha most nem válaszolok semmit, a BG zárja pár nap múlva? Köszi

(#22059) batai15


batai15
félisten

Sziasztok rendeltem a bgrol egy xioaomi porszívót.
Packeta automatában tették le. A gond az hogy mikor kinyílt a box üres volt, kétszer próbáltam összesen ,és mivel erősen fújt a szél és eső volt nem tudtam felvételt készíteni. Annyit tudtam hogy az alkalmazásban arra nyomtam hogy üres a box. Persze utána át váltott az oldalon átvettre a státus. Mit tudok tenni ? Igyak rá hideg vizet ?

(#22060) sambenez válasza batai15 (#22059) üzenetére


sambenez
addikt

Esetleg hívd fel az ügyfélszolgálatot. Mondjuk én az automatától azonnal ezt tettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#22061) batai15 válasza sambenez (#22060) üzenetére


batai15
félisten

Hát 18ig voltak ,19kor mentem oda. Annyit tudtam tenni mivel sötét volt és erősen esett hogy rá nyomtam az alkalmazásban hogy üres a tároló.

(#22062) batai15


batai15
félisten

Úgy néz ki elveszett a csomagom. Legalábbis a dilettáns packeta 2 nap után sem tud érdemi információt adni csak mutogatnak a reklamációs osztályra. Nevetséges egy cég.

(#22063) ACE- válasza batai15 (#22061) üzenetére


ACE-
addikt

Elvileg van kamera minden ilyen automatánál, tehát ha akarják látják, hogy be lett-e rakva, és azt is hogy te nem vetted ki... bár nem tudom ilyen esetre mi szerepel az ÁSZF-jükben, érdemes elolvasni. Simán lehet egyébként hogy csak rossz tárolóba tették... Bár azt gondolnám hogy hülyebiztosra van csinálva és a csomagküldő is úgy rakosgatja be hogy lehúzza, ami kinyílik oda berakja, és így tovább, így elvileg elkerülhető a tévesztés...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#22064) NagyErick


NagyErick
újonc

Sziasztok adott BG-n egy rendelés melyet 2023.03.23. adtam le azóta is feldolgozás státuszban van , valakinek volt már ilyen tapasztalata ? :R

Nagy Erik

(#22065) Grawens válasza NagyErick (#22064) üzenetére


Grawens
senior tag

Raktáron volt a motyó amit rendeltél?

(#22066) NagyErick


NagyErick
újonc

Mikor megrendeltem volt igen rá egy napra már kiírták hogy 28-án lesz újra raktáron de még ha esetleg abba is belecsúsztam csak kellene valami változás azóta

Nagy Erik

(#22067) V/ válasza NagyErick (#22066) üzenetére


V/
Topikgazda

Pár nap csúszás előfordulhat, szerintem csütörtökig bezárólag elküldik.

(#22068) NagyErick válasza V/ (#22067) üzenetére


NagyErick
újonc

Meglátjuk akkor köszönöm szépen a segítséget 😁

Nagy Erik

(#22069) Beni2360


Beni2360
félisten

El tudna nekem reszletesen mondani, hogy mit kapok ha 1$ befizetek? És milyen árura? :R
Sajnos nem ertem mit tol minden nap a kepembe. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22070) Grawens válasza NagyErick (#22066) üzenetére


Grawens
senior tag

Tehát ha jól értem, akkor megrendeléskor még a következző volt feltüntetve: "Ships in 48 hours", és nem az, hogy pl.: "Expected to ship before Mar 25".

(#22071) NagyErick válasza Grawens (#22070) üzenetére


NagyErick
újonc

Igen de mire megrendeltem szerintem kicsúszhattam belőle , megrendeléseknél azt írja várható szállítási idő március 28. De igazából megrendelés óta változatlan a státusza

Nagy Erik

(#22072) Silent77 válasza Beni2360 (#22069) üzenetére


Silent77
veterán

Szinte bármire fel tudod használni, akár kuponnal együtt is.
Nálam még nem volt olyan termék amire nem fogadta volna el, de ismerős épp pár napja mondta,hogy Ő így járt.
Az értékek ott vannak, $3 kupon min $3.1-től, 13 dodo 60 dollár felett., és a végén $6 szállítási költségre.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22073) Beni2360 válasza Silent77 (#22072) üzenetére


Beni2360
félisten

:R vagyis be kell fizetnem 1$ es akkor kapom a kuponokat?
Az hogy Ő így járt mit takar? Hogy járt az lemaradt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22074) Silent77 válasza Beni2360 (#22073) üzenetére


Silent77
veterán

Igen be kell fizetni. :K
Olyan terméket nézett amire nem fogadta el. A másik termékre már nála is elfogadta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22075) Beni2360 válasza Silent77 (#22074) üzenetére


Beni2360
félisten

:R akkor ez is egy olcsó lottó játék. :)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22076) Silent77 válasza Beni2360 (#22075) üzenetére


Silent77
veterán

Annyira nem, kb 40 terméket vásároltam így. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22077) Beni2360 válasza Silent77 (#22076) üzenetére


Beni2360
félisten

Én már be húztam a kézi féket. Elvétve rendelek az Alirol is. De azert kösz az infót.
Utoljara innen Dec 03,előtte mek Okt 10.:U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22078) herrká válasza herrká (#22058) üzenetére


herrká
senior tag

Technikai kérdés. A bolt megígérte, hogy küld egy másik akksit. Több mint egy hete a feldolgozás alatt a státusza. Erre most kapok egy emailt, kiszállítva, minden rendben, lehet zárni a jegyet? De nem is kaptam semmit! Írjak nekik, vagy hagyjam figyelmen kívül és csak ha megérkezik az akksi, akkor zárjam? Vagy a BG zárja automatikusan? Köszi

(#22079) herrká válasza herrká (#22078) üzenetére


herrká
senior tag

Működik ez a fórum még? Két hét alatt egyik kérdésemre sem kapok választ...

(#22080) BaLee válasza herrká (#22078) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem csak akkor zárd ha megérkezik rendben a termék és működik.

(#22081) herrká válasza BaLee (#22080) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm!

(#22082) spike70


spike70
tag

Hogy tudom az email címem megváltoztatni? Nem jön meg a link amit elvileg küldenek.

(#22083) V/ válasza spike70 (#22082) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig megjön a link, ebben a percben próbáltam ki keresd a spam mappában. De a reklámblokkolót ha használsz az ne működjön a BG-n.
Erről az e-mail címről: trigger@deals.banggood.com

[ Szerkesztve ]

(#22084) spike70 válasza V/ (#22083) üzenetére


spike70
tag

Nekem valamiért nem, pedig naponta próbálom. CitroMailt cserélném. Fontos ez egyáltalán, vagy úgyis látok mindent az appban?

(#22085) V/ válasza spike70 (#22084) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez az azonosítód szóval ha nem használható a citrom akkor jó lenne cserélni. Az app-ban sem megy?

(#22086) spike70 válasza V/ (#22085) üzenetére


spike70
tag

Ott próbáltam.

(#22087) V/ válasza spike70 (#22086) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor böngészőben próbáld,mert nekem ott működik

(#22088) spike70 válasza V/ (#22087) üzenetére


spike70
tag

Ugyan az ott is

(#22089) hfrici válasza spike70 (#22084) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nekem sem érkezik meg....

(#22090) V/


V/
Topikgazda

(#22091) csonkadavid


csonkadavid
tag

Aki jót akar magának messziŕől elkerüli a cseh raktárból való vásárlást. Valami balhé lehet mert minden nap 1 nappal tologatják a feladási időt szinte mindenre. Mondom akkor adjátok vissza a lóvét. Erre sincs semmi. Lassan eljutunk a paypal vita fázisába.

(#22092) IQfályter


IQfályter
tag

Sziasztok :) Mentett bankkártya adatait, hogy lehet törölni ? Előre is köszönöm a választ :R

(#22093) Jarod1 válasza IQfályter (#22092) üzenetére


Jarod1
addikt

böngészőben vagy alkalmazásban vagy a bangood fiókban?

(#22094) IQfályter válasza Jarod1 (#22093) üzenetére


IQfályter
tag

A bangood fiókban .

(#22095) V/ válasza IQfályter (#22092) üzenetére


V/
Topikgazda

Böngészőben belépés után, My Account, Payment, a kártyára kattintás és eltávolítás,. De nem PayPal-t használtál fizetésre?

[ Szerkesztve ]

(#22096) IQfályter válasza V/ (#22095) üzenetére


IQfályter
tag

Ez a gond, hogy én nem találok Payment menüpontot .Kigúvad a szemem de nem látom :)

(#22097) V/ válasza IQfályter (#22096) üzenetére


V/
Topikgazda

De eltároltad a kártya adatot? Amikor fizettél jelölted a beírt kártyaadatok alatt a Remember this card for later use kockát? Mert csak akkor jegyzi meg.

(#22098) IQfályter válasza V/ (#22097) üzenetére


IQfályter
tag

Nem mostani vásárlás volt kb 3 éve vettem de be volt jelölve. Most beraktam egy vackot a kosárba és a vásárlásnál ki is írta, hogy akarom- e használni a mentett kártyát. Ott tudtam törölni.

Köszönöm szépen a segítséget :R

(#22099) Imy


Imy
veterán

ECSCCA0019795723
Ez mire érkezhet meg hozzám?

(#22100) V/ válasza Imy (#22099) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem BG-s küldeméyn, hanem AliExpress.
05 Máj 2023 10:05 került átadásra a Magyar Postának azután 2-10 munkanap a kézbesítés. Az Arrived at local delivery center vagy a Received by local delivery company azt jelenti hogy akkor adta át a Cainiao a Magyar Postának, nem a kézbesítő postára érkezik meg.
A Magyar Posta dolgozója kézbesíti a levél kézbesítési szabályok alapján. Ami azt jelenti hogy ha a küldemény 24 mm-nél vékonyabb és behelyezhető a postaládába akkor a leveles postás kézbesíti, ha nem ilyen a küldemény (vastagabb 24 mm-nél vagy más okból nem helyezhető a postaládába) akkor értesítést kapsz (sms vagy papíros) és postán a hivatali kézbesítőknél veheted át. Mivel csak normál levél, nincs nyomkövetési száma, ha nem kapod meg nem tudsz a Postán reklamálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.