Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) V/ válasza cree (#22199) üzenetére


V/
Topikgazda

Tényleg nem megy át hogy a Banggood-tól te már vámolt és áfázott terméket fogsz megkapni, akár EU, akár Kína, akár Hong Kong az eredeti indulási ország?
SEMMIT NEM KELL BENYÚJTANOD!!!
Nem fogják vámolni és áfát kiszabni MO-on mert nem kell, te mindet kifizetsz a vásárláskor a Banggood-on.

Az amit írtál az nem az automata vámoláshoz van, hanem az igazi vámoláshoz és amikor pontosan tudod hogy Magyar Posta lesz a szállító, amely egy harmadik ország postai szállítójától kapja meg a csomagot amley ilyesmi azonosítójú: RX999999999CN vagy RX999999999HK, de a Banggood nem ilyenekkel küldi.

Megadnád a linket hogy mit szeretnél vásárolni és akkor lehet látni az értékét és azt hogy mi a szállítási mód.

[ Szerkesztve ]

(#22202) cree válasza V/ (#22201) üzenetére


cree
csendes tag

Ok! :) Ezt akartam csak megtudni!Csak már annyi parazita van az Euba és ithon is hogy nem lehet követni a nyerészkedő hazugságukat!Ezért is irtam a"most"..... :D

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22203) V/ válasza cree (#22202) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem hogy biztosra akarsz menni, de a legtöbb esetben nem a Magyar Posta kézbesíti és EU-s vagy belföldi a kézbesítő céghez való kerülése.
Az sem változott amit a Banggood felajánlott, ha teljesen véletlenül (valami okmányolás félrecsúszik) újból vámolnák, áfát kénének akkor a termék árának 60%-áig megtérítik a beszedett összeget. De ilyen újbóli áfa kérés nem igazán fordul elő és tényleg csak a Magyar Posta kézbesítése esetén merülhet fel.
Ami most inkább gond szokott lenni hogy késve adják fel ami EU-n kívül, főleg a héten mert Kínában péntekig nem dolgozós nemzeti ünnep van..

(#22204) jojoando válasza V/ (#22203) üzenetére


jojoando
senior tag

Azt elfelejtetted írni hogy a vásárolt termék 150Euró feletti áron vásárolta, illetve van-e csomagszállítási díja.
Ezeket összeadva a fenti ár fölött Magyarországon vámolhatják, de nem tudni a terméket sem, az árát sem. Nehéz a korrekt válasz adása ilyenkor.

(#22205) V/ válasza jojoando (#22204) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez a Banggood, itt némileg máshogy mennek a dolgok, nem felejtettem el semmit és korrekt a válaszom, továbbra is az van amit a Banggood itt az alábbi képen összefoglalt, mindig ők szedik be az áfát és minden benne van a kifizetett árban.

[ Szerkesztve ]

(#22206) jojoando válasza V/ (#22205) üzenetére


jojoando
senior tag

OK Bocsiiii!

(#22207) YxVs


YxVs
senior tag

Milyen email címre lehet ezeknek írni 1 hónapja folyamatban lévő rendeléssel kapcsolatban? Még fel sem adták...
Nem, nem a nyomoronc chatbot-al akarok kommunikálni, aki nem érti a kérdésem!

(#22208) V/ válasza YxVs (#22207) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig azon keresztül jutsz el emberhez.
Itt kezdeményezve adottak az opciók a témához.

3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüt használni.
Itt is elérhető: Help, Contact Us,

Az 1 hónap ezért egy kicsit sok, nem szokott eddig húzódni, kivéve ha előrendeléses volt mert az függ a beszállítótól is.

[ Szerkesztve ]

(#22209) YxVs válasza V/ (#22208) üzenetére


YxVs
senior tag

Ezen keresztül próbáltam. Nem tudok élő emberhez eljutni, és megkérdezni, hogy mikor adják fel, csak a chatbot dobja a sablon válaszokat...

(#22210) V/ válasza YxVs (#22209) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig két lehetőség is van emberrel beszélgetni miután nem fogadod el a robot válaszát.

6.Speak with the operator
7.i need assistance

A számok beírásával is eljutsz oda, vagy beírsz egy-két betűt és feladja a listát ami az első képen van.

Ez a 7-es

[ Szerkesztve ]

(#22211) YxVs válasza V/ (#22210) üzenetére


YxVs
senior tag

Chat with Agents - ezt kerestem, köszi! :)

(#22212) cree


cree
csendes tag

Bangood termék defektes ügyet akarok nyitni de nemtudom elküldeni mert rossz mailcimre hivatkozik de ez érvényes @t-online.hu de másik is de másik sem hoz eredményt @gmail.com sal sem!

[ Szerkesztve ]

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22213) V/ válasza cree (#22212) üzenetére


V/
Topikgazda

Betünként írd be, ne vágólappal másold, de előtte töröld a Banggood sütiket a böngészőből vagy a BG app gyorsítótárat.
Melyik e-mail cím van használva BG-n a fiókhoz, célszerű azt használni, mert csak úgy kötődnek össze a dolgok.

(#22214) cree válasza V/ (#22213) üzenetére


cree
csendes tag

egy van ez a t-online!

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22215) V/ válasza cree (#22214) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha be tudsz vele lépni akkor jónak kell lenni. A Google drive-ot feltöltési felületnek ők adták meg?

(#22216) cree


cree
csendes tag

Az ö hanyagságukat nekünk kell megfözni!
Bangood informatikus üzemeltetői hát :F :Y

[link]
ö neki ez érvényes :DDD igy el küldte a vita felvételt az oldaluk! :)
banggood@t-online.hu

De ha még sem sikerülne még paypalon a bangoodos tétel vásárlási számlánál is el indíthatod az ügyedet!

Se chat se mail az ügyfél szolgálatnál csak körbe jársz az oldalain ha probléma adódik !De ez jóóóóó messzire az ilyen webshop tol! :o

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22218) V/ válasza cree (#22216) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a Reddit egy 5 éves valami, Somewhere between April 25th and 26th 2019
Nekem nem volt gondom a Gmail-es címemmel ezen a részen, eleve azt adja fel nem kell beírnom és nem kér nevet.
Pontosan mi a probléma?
Az átvétel utáni garanciás témához a vásárlás után rész kell Contact
After sales,
Other after-sales inquiries,
Other after-sales issues
Email Us

Videónak meg Youtube videót kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#22219) cree válasza V/ (#22215) üzenetére


cree
csendes tag

Perszte hogy jó a mail! Igen gogle drivert küldjük a z olyan videot ahol személyes adatok látszanak ilyet youtube nem teszek ki mert ök youtube video csatolmányt lehetőséget ajánják bizonyitékra! Enélkül senki ne is bontson fel külföldi csomagot mesékell nem érsz semit ha mondod inkább mutasd meg!

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22220) cree válasza V/ (#22218) üzenetére


cree
csendes tag

Inditasz ügyet és nemtudod elküldeni mert ilyet kapsz érvényes mailra is! :))
valami a veboldali szerveri oldalrol van hiba ami elöt álsz tétlenül! amit linkeltem weboldal ahol eröl irnak nincs megoldva!

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22221) V/ válasza cree (#22220) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem próbálnád meg azokat amit leírtam? Ott azon az oldalon nem kér nevet, a képeden meg az van ezért nem értem hogy mit is használsz akkor.
És Youtube linket tegyél oda, a Google drive-os nem jó, még akkor sem ha te nem szeretnéd. Esetleg azért kapod ezt az üzenetet.
2019-től azért hidd el több változás történt. Én 2015-től vásárolok náluk és soha nem került elő ilyen dolog.
De ha van Gmail címed, mi lenne ha arra változtatnád meg az Account Settings-ben és akkor azt adja fel automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#22222) kigyi_23 válasza cree (#22219) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tök mindegy, hogy youtube-ra töltesz fel videót vagy drive-ra? Mindkettő ugyanannak a vállalatnak a kezében van. Youtube-ra sem kell publikus videóba tenni van lehetőség csak a link birtokában megnézhető videót is készíteni. Ebben az esetben más nem tudja megnézni csak aki a videóhoz közvetlen linkkel rendelkezik.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22223) nullpoint


nullpoint
senior tag

Haliho!

Banggood rendelésem 15 napja ácsorog.

5 napja lett írva nekik, gép után elvileg nemgéppel lett beszélve, persze jött a szöveg hogy bocsi, igen intézzük persze. Nem történt semmi, ma is lett írva nekik, megint ugyanaz a szöveg.

Mi a javaslat, tapasztalat, várjak még, vagy töröljem a rendelést.

Ha törlöm a rendelést érdemes újra rendelni, hátha akkor nem akad be nekik?

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22224) Ebisu68


Ebisu68
csendes tag

Sziasztok

Rádiófrekvenciás termosztátot keresek egy kondenzációs kazánhoz, amin be tudom állítani, hogy minden órában hány fokot tartson. Tudnátok ajánlani egyet?
A moeshouse bht-3000 néztem, jó áron van, de úgy tűnik ezt direktbe kell kötni, nem lehet rádiófrekvenciásan.
Eddig egy computherm készülékem van, amin manuálisan tudom a nappali és éjszakai hőmérsékletet beállítani. Néztem a computherm okos megoldásait, de a 40k-t kicsit sokallom.

(#22225) Sungoo válasza nullpoint (#22223) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem szabad ez mindig komolyan venni. Volt már olyan, hogy a tracking szerint még kínában volt a termék, valóságban meg már használtam.

(#22226) kigyi_23 válasza Sungoo (#22225) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem minden tracking működik a végpontig. Vannak amik csak országon belül (pl. Kína) követhetők, vannak amik kapnak másik számot később és azzal követhetők tovább. És vannak amik csak az európai földrész eléréséig követhetők. Banggoodnál ugyan nem szokás, de léteznek természetesen kamu tracker szolgáltatók is amik adnak egy számot követhető egy darabig, de természetesen semmi köze a csomag valós helyzetéhez :D Van itt minden mi szem, száj ingere :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22227) nullpoint válasza Sungoo (#22225) üzenetére


nullpoint
senior tag

Az oké, ez még nem érkezett meg, miközben 7 napot igértek. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22228) pn4hvq válasza nullpoint (#22227) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ez még fel sem lett adva. Kérdezz rá, hogy mi a helyzet a rendeléseddel.

(#22229) Silent77 válasza nullpoint (#22223) üzenetére


Silent77
veterán

Küld el az order id-t privátba, rákérdezek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22230) nullpoint válasza Silent77 (#22229) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm neked, és a többieknek is a válaszokat. :R

Holnapig kaptak határidőt az utolsó beszélgetésben, ha nem történik változás holnap sem, akkor küldöm a csomagszámot privátban.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22231) cree


cree
csendes tag

Kiderül!
Van egy nyitot vita BG ahonan 5 napja nincs válasz sem 24/48 igért ügyfél kapcsolat idövel sem! Paypalon is nyitot vita a BG felé ott is egy robotal csevegsz sablonos válasz jön vissza feltet kérdésekre feltételekre nincs inteligens reakció (robot)szerü !
Bukás inen bármit is vásárolni + tulárazásrol nem is beszélve! :F
Adig vagy itt biztositva amig nincs probléma azal amit ott vetél !
3 év alat szerencsére 2x volt szerencsénk itt vásárolni nagy kár nem lett! :DDD

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22232) Sungoo válasza cree (#22231) üzenetére


Sungoo
addikt

Mindezt 2 vásárlásból szűrted le…3 év “tapasztalatát” böfögted ide be.

(#22233) V/ válasza cree (#22231) üzenetére


V/
Topikgazda

Én nem így látom, túlárazás sem igen van, sőt olcsóbb szokott lenni.
A külföldi rendelések esetén sosem számolok garanciával, mert nagyon nehezen kivitelezhető még EU-n belüli vásárlás esetén is pedig ott még van a vásárlóknak jogszabályi támogatás is. Aztán ha összejön mégis akkorörülök neki, ha nem akkor meg így jártam.
Ha ez még az hogy a t-online-os emailt nem fogadja el arra azért írtam javaslatot ha érvényes a garancia, meg tudják nézni a bizonyítékokat, akkor nem zárkóznak el valami megoldás elől.

[ Szerkesztve ]

(#22234) cree válasza Sungoo (#22232) üzenetére


cree
csendes tag

alibaba,express,ebay...15 éve részben ismerem a külföldi trüköket amit te böfögésnek iletél! ;)

[ Szerkesztve ]

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22235) cree válasza V/ (#22233) üzenetére


cree
csendes tag

Sajnos a Paypalis is teljesen elfordult az ügyfél védelme alol (ebay korszak) ez ugy 3..4 éve kezdödöt amikor kezdek az ügyfél védelmére hivatkozot oldalai csendben eltüntek 404 hivatkozásal folyamatba lévö kifizetési kitolta 180napi feltételek nélkül (kártéritést) !
Nem a károm a probléma amit ide irok csak a szép mézes madzag nem olyan édes ha nem keserübb ! :o

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22236) Sungoo válasza cree (#22234) üzenetére


Sungoo
addikt

Mégis két vásárlásból levonod a következtetést.

(#22237) vandor01 válasza cree (#22231) üzenetére


vandor01
őstag

tudni ismerni kell magadat mi az az osszeg amit kockaztatsz ami ha elveszik nem faj!
ezeket ugy ballanszirozni hogy az elerheto 'nyereseg' pariban legyen a veszteseggel... mert ami occobb itthon vagy csak kicsivel dragabb azt nem ali bg paypal etc megoldassal kell megvenni.....
ha magaddal es ezekkel a tenyekkel tisztaban vagy akkor vasarolj kinabol.....
mindenkinek van negativ tapasztalata de a vasarlasi mennyisegunkre kivetitve elenyeszo a rossz erzes.... sokkal de sokkal tobb a pozitiv erzes.....
elveszteni piizt nem csak az hogy megjon vagy nem jon meg? lesz karterites vagy nem?
hanem az is ott van hogy nem brand/-et rendelsz es futod a kockazatat hogy hamarabb befossa magat mintha 2x/3x ennyiert az MMbol vetted volna.... de enek a kockazatnak ott a masik a pozitiv oldala hogy jol valsztottal es a termek joval occobban adja azt vagy tobbet mint a brandek..... etc etc etc
ezeknek a kockazatara nem vagy felkeszulve nem tudod elfogadni... es neked a kiszamithato a tut kell? akkor nem erdemes probalkozni vele 2 utan rajottel ez nem a te mufajod akkor ne csinald irany az MM..... vegul is tutira akarnank menni akkor a baby korbol sose nonenk ki a pelenkat mert biztonsagossabb lenne egesz eleten at liberoban jarni kelni tutira nem fosnank ossze magunkat :) felnott emberek nagyresze az eleteben sose fosik be.... remelhetoleg? :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22238) cree válasza Sungoo (#22236) üzenetére


cree
csendes tag

Le! A trükk az időhuzás !

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22239) cree válasza vandor01 (#22237) üzenetére


cree
csendes tag

Nem kell a nyakadba veni a kockázatot mert ök vacak minöséget küldenek vagy soznak rád igy használnak ki és lesz egy marék haszontalan ingoságod ami a fiok aján köt ki ez mire jó?Ö röhög a markábba hogy jó profitot csinál mások tudatlanságábol és ök elnézik mert nem tudják hogy mit kéne csinálni ezzel és ráhadja (igy jártam)al ! :U

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#22240) atyca


atyca
senior tag

Ez vajon elindult, csak még nem kopogtatott a határon, vagy csak a tracking szám lett kikérve? [link]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#22241) Topi70


Topi70
tag

Sziasztok! Indítottam egy rollerrel kapcsolatosan egy reklamácíót az aplikációban. Fényképes, videós feltöltéssel és egy részletes magyarázattal. A kérdésem ehhez kapcsolódik. Mi a további menet? Sehol nem látok semmilyen válaszreakciót. Se emailen se aplikációban. App-ban még a helyét se találom a kommunikációnak, azon kívül, hogy én elküldtem, megírtam mindent.

(#22242) V/ válasza atyca (#22240) üzenetére


V/
Topikgazda

Arra várnak hogy az MPL megkapja a logisztikai cégtől, ez azért lehet akár 5 munkanap is mostanában.

(#22243) V/ válasza Topi70 (#22241) üzenetére


V/
Topikgazda

Hány nap telt el, de külön kapsz értesítést, én ennél sem számolom a hétvégét dolgos napoknak.

(#22244) atyca válasza V/ (#22242) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Rég vásároltam innen, furcsa, hogy az MPL előtt nem látni a csomag mozgását.
Akkor türelem....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#22245) V/ válasza atyca (#22244) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert ez a szám egy belföldi üzleti csomag azonosító, esetleg egy másik azonosítóval küldték kintről, a mobil parcelsapp-on nem látom hogy volt másik a böngészős az mutatja ha volt.

(#22246) mizsi81 válasza nullpoint (#22223) üzenetére


mizsi81
friss újonc

Szia,
történt már azóta valami? Nekem is majd egy hete "Feldolgozás alatt" van CZ raktárról. Még soha nem jártam így, pedig elég sűrűn rendelek. Tegnap már chateltem egy élő ügyf.-al, de csak a 24/48 órás válaszidőt kaptam a végére.

(#22247) bloggiold válasza mizsi81 (#22246) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nem kell ezen fen akadni, időközben elfogyott a CZ raktárból a termék (nem csak te rendeltét, globálisan még baromi sokan), Kínából újra behozzák az EU raktárba és onnantól 3-5 napon belül, VÁM, ÁFA és egyéb hercehurca nélkül megkapod a motyót. Most volt nálunk ünnep, előtte náluk volt 1 hetes bazáj, most nálunk lesz megint ünnep, szóval nyugi, a karácsonyi pörgés is hamarosan kezdődik...
Ez nem a MediMark, hogy besétálsz és másfélszeres áron megveszed........
Nem csak neked írtam, csak uncsi már a sok felesleges hozzászólás ez ügyben

https://fontecone.blog.hu/

(#22248) nullpoint válasza mizsi81 (#22246) üzenetére


nullpoint
senior tag

A rendelés leadása utáni 23. napon, tegnap, megérkezett. Lassú munkához idő kell. :D

Ugyanez volt itt is,"feldolgozás alatt".

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#22249) siege5 válasza nullpoint (#22248) üzenetére


siege5
aktív tag

Na így, hogy visszaolvastam már nem teszem fel a kérdést, de egyébként én is október közepén rendeltem meg az akkor raktáron lévő "jóárasaított" állóporszívót, ami azóta is feldolgozás alatt áll. Persze a 7 napos lejárt, gondolom többet adtak el, mint amennyi raktáron volt. Közben figyelgettem utána nem sokra elfogyott a termék raktározás előrendelés stb. Mindenesetre bár gondolom, hogy ha feltöltik az EUs raktárat majd jön utána egy héten belül, ettől függetlenül írtam nekik, hogy ne felejtődjön el.

[ Szerkesztve ]

(#22250) nullpoint válasza siege5 (#22249) üzenetére


nullpoint
senior tag

Itt az volt hogy folyamatosan volt, és van is nekik az adott cucc.

Azt gondolom, (vagy jól vagy nem) hogy amikor az eu raktáras cucc leürül, akkor várnak amíg van annyi rendelés hogy egy konténerrel lehessen hozniuk, a megrendelő meg várjon csak, nem számít hogy 7 nap van beigérve, jó lesz az 7 hét múlva is neki, ha úgy adódik.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.