Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Bluetooth-s headsethez keresek fülhallgatót. A normál is jó hozzá, csak sajnos azoknak a kábele 1+ méter így nagyon hülyén néz ki. Rövidebb, 30-40 cm-est nem tudtok vagy ami külön BT-hez van? Nézegettem, de lehet átsiklottam felette.

(#9002) KisBundi


KisBundi
őstag

Nektek sem működik ez az új kereső? Semmit nem dob ki újra a 15 számjegyű TN-re. :F

(#9003) james008bond válasza KisBundi (#9002) üzenetére


james008bond
őstag

Napközben működött, most nálam se.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9004) Markizmark


Markizmark
addikt

Május 28-án rendelt csomagom tegnap meg is érkezett. Ez megint elég gyorsra sikerült, mint a legutóbbi rendelésem. Sima air parcel register csomag volt.
Ha jól számolom 9 munkanap.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9005) V/


V/
Topikgazda

Ma VIP nap van érdemes benézni aki már legalább VIP1-es.

(#9006) Beni2360 válasza V/ (#9005) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nem találom a lehetőséget VIP 3 vok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9007) V/ válasza Beni2360 (#9006) üzenetére


V/
Topikgazda

Esetleg erre a linkre kattintva?

[ Szerkesztve ]

(#9008) Beni2360 válasza V/ (#9007) üzenetére


Beni2360
félisten

köszi :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9009) KisBundi válasza Markizmark (#9004) üzenetére


KisBundi
őstag

Az én drónomról pedig azóta sincs infó. 25-én feladták és azóta semmi hír. :(((

(#9010) mokus1 válasza KisBundi (#9009) üzenetére


mokus1
addikt

Itt mi az ígéret meddig kell megjönnie? Mikor van refund?

(#9011) KisBundi válasza mokus1 (#9010) üzenetére


KisBundi
őstag

A tervezett 19, de akkor sincs róla infó, holott elméletileg követhető. :W

(#9012) mokus1 válasza KisBundi (#9011) üzenetére


mokus1
addikt

Én is most néztem rá az enyémre. Nekem 4.-én már Shipped volt, de most ma írja azt, hogy shipped. Ezt utólag is lehet változtatni? A track nekem sem működik.

(#9013) monchichi20 válasza KisBundi (#9011) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Nekem is a porszívóm elvileg akkor jön.., May/27/2019 08:10:22 adták fel.
A trace oldal szerint meg 2019-06-10 11:41:49 Have finished transit clearance, szóval nem tudom.

(#9014) KisBundi válasza mokus1 (#9012) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem először 23-án jött az, hogy shipped. Aztán módosult 27-re. Most az újonnan felfedezett keresővel pedig azt az infót írja, hogy "2019-06-04 18:09:16 ,shenzhen, Arrived at the operating center" . Szóval fel sem adták ezek szerint akkor mint amit írtak. Jelenlegi státusz 2019-06-10 11:41:49 Have finished transit clearance, bár ezt nem tudom mit jelent. :F

[ Szerkesztve ]

(#9015) mokus1 válasza KisBundi (#9014) üzenetére


mokus1
addikt

Melyik kereső? én track17en nem találok semmit. Van esetleg valami más?

Jó kérdés, vagy beért az EU-ba vagy most adták fel, de az erős lenne szerintem ha csak most adták volna fel.

[ Szerkesztve ]

(#9016) KisBundi válasza mokus1 (#9015) üzenetére


KisBundi
őstag

Ez. A 15 számjegyű tn-re lehet rákeresni. Valódi szerintem, mert a nevem szerepel a tn szám mellet.

(#9017) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok, tobb topicban erdeklodtem mar, az sjcam 4000 air ugyanaz, .int a sima wifi, illetve az sjcam m10 mar nem kaphato, vagy hasonlo kis hero session copy?

Everybody lies.

(#9018) james008bond válasza KisBundi (#9011) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem 22 van írva...eddig amit akörül rendeltem vagy kicsit előbb, sorra érkeznek meg...szóval bízom benne, meg fog érkezni a dronom...
23-án vettem meg, shipped 30, várható érkezés 22....napokig processing meg contact a vevővel, de nem kerestek meg, aztán meg feladva. Azzal a rejtélyes számsorral. Nekem azt írja, left Hong Kong.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9019) james008bond válasza james008bond (#9018) üzenetére


james008bond
őstag

S jún 6- án azt, hogy destination és clarence....a szám mellett HU és a nevem.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9020) luciferk válasza james008bond (#9018) üzenetére


luciferk
senior tag

Milyen típusú a drón és milyen postázással jön?

(#9021) james008bond válasza luciferk (#9020) üzenetére


james008bond
őstag

FIMI X8 SE EU priority Line

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9023) Primary92


Primary92
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni a hibás készülékemmel kapcsolatban.

Vásároltak egy strapatelefont, aminek a kommunikációs képességei finoman szólva nem hibátlanok. Röviden: annak ellenére, hogy tudja az itthoni frekvenciákat, közel 0 a feltöltési sebesség mobil neten, de úgy egyébként is folytok megszakad és lefelé is elég lassú. Ezen kívül pont ugyanígy szakadozik a wifi, a bluetooth, és a GPS kapcsolat is. Gyakorlatilag használhatatlanok a kommunikációs képességei.

Felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, ahol videóval alátámasztva leírtam a hibákat. Kértem, hogy cseréljék, vagy fizessék vissza a vételárat.
Erre azt válaszolták, hogy keressek fel egy helyi szervizt, ahol kérjek árajánlatot, ami továbbítsak a Banggoodnak. Eldöntik, hogy elfogadható-e az ajánlat, ha igen, akkor teljesen térítik. Ezzel nekem két bajom van: egyrészt aligha találok szervizt, ahol ezt a problémát megtudnák oldani, és vállalnák is, illetve a strapatelefonnak az álmos könyvek szerintem sem tesz jót a megbontás.
Ráadásul kikötik, hogy garancia elvesztésével jár a készülék megbontása...

Ti mit tennétek? Mit javasoltok?

(#9024) james008bond


james008bond
őstag

Úgy tűnik a gépem már a gépen van....

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9025) V/ válasza Primary92 (#9023) üzenetére


V/
Topikgazda

Én elhiszem amit írsz, de esetleg a linkje a telefonnak, melyik mobil szolgáltatónál az adott sim kártya és a szakadozások az más helyen is, másik egy másik adótoronyhoz való csatlakozáskor is jelentkeznek-e?
Ha 2G-re van állítva akkor miként működik?
A bluetooth és wifi szakadozásnál mi az "ellenfél"?
Az hogy van letöltés, de nincs feltöltés az érdekes szituáció, 4G vagy 3G lenne?
Miért kellene ahhoz szétszedni hogy egy szervizes alátámassza a panaszodat? Ezért kérik a szakvéleményt és a javításra az árajánlatot.
Ha a leírás szerint is képes a telefon az adott szolgáltató hálózatát használni akkor más helyen illetve más szolgáltató sim-jét is kipróbálnám.
Hozzáteszem nekem cseréltetnem kellett sim kártyát mert mindenféle szakadozás volt és mint kiderült a kártya volt bibis, nem az új telefonom.
Keresnék egy olyan szervizt ahol ismerik ezt a telefont vagy olyat keresni ahol megfelelő szakértelem van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#9026) mokus1 válasza james008bond (#9024) üzenetére


mokus1
addikt

Mikor rendelted? Itt egyébként van valami idő amíg garantálják hogy megkapod?

Nálam az a ciki hogy Julius 7en elutazom es tobb mint egy hobapig nem leszek itthon. Amikor meg nyilvan vissza megy a feladóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#9027) V/ válasza mokus1 (#9026) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha 60 napon belül nem kapod meg visszafizetik az árát.

Banggood General Item Return Policy

All products being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 60 days (90 days for Brazil). Buyers can get a full refund if they have not received their products within this time ,and in most cases, items shipped from Banggood can be returned within 3 days after delivery.

Please contact us before returning a defective item, you will receive an e-mail containing the shipment date and other details of your order after it has been shipped.

Adsz valakinek meghatalmazást az átvételre, vagy a távollét idejére postán maradó megbízást adsz le a postán, vagy más címre kézbesítteted. Futár szolgálatokkal is lehet egyezkedni. Ha akarod akkor meg tudod oldani hogy ne küldjék vissza.

[ Szerkesztve ]

(#9028) KisBundi


KisBundi
őstag

Kezd kicsit unalmas lenni, hogy tényleg mindenki hamarabb megkapja a cuccát, pedig később rendelte. 05.17-én rendeltem, de alig-alig akar mozdulni. Most péntek óta megint áll. Ez mit jelent? :(((

(#9029) PainKiller13 válasza KisBundi (#9028) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hogy csak kedd van :DDD

(#9030) Primary92 válasza V/ (#9025) üzenetére


Primary92
senior tag

Ulefone Armor 6E
Másik szolgáltató kártyájával is ez a helyzet, ugyanakkor ezek a kártyák két másik készülékben is hibátlanul működnek (az egyiken ráadásul korlátlan az adatforgalom). Próbáltam mindkettő kártya foglalatban. A hiba 60km-re odébb is fennáll. A telefonbeszélgetések során nem észleltem problémát.
A szolgáltató a Telenor, illetve a Telekom.
A wifit otthon és a munkahelyen próbáltam (Mikrotik, TP-Link routerek), illetve egy másik androidos telefon hotspotjához kapcsolódva is szakadozik.
A bluetooth-t egy autó gyári kihangosítójával próbáltam (Ford SYNC), ahol a másik két telefonnal semmi gond nincs.

Egyébként böngészés és youtube videó nézése közben tűnt fel a kapcsolat megszakadása. Várok, nem történik semmi, aztán fél perc múlva hopp betölt. A feltöltési sebesség lassulása akkor tűnt fel, amikor egy videót próbált felszinkronizálni a szerveremre. Mértem a speedtesttel, és teljesen alátámasztotta, amit tapasztaltam. A feltöltési sebesség vagy 0 és 0,1 Mbit között van. A feltöltésnél három eset volt jellemzően: nincs kapcsolat, van, de 2-5 Mbitnél nem gyorsabb (másik telefon ugyanennél a szolgáltatónak akár 100+ Mbit-et tud), a harmadik esetben ritkán ugyan, de meg van a 50-100 Mbit, de a feltöltési sebesség ilyenkor is értékelhetetlen.
Speedtest mérés

Mivel elég új típus, ezért aligha vállalná bármelyik szerviz a javítást, meg mi alapján adna árajánlatot?
Esetleg tudsz javasolni egy szervizt, ahol sanszos, hogy vállalnák?

[ Szerkesztve ]

(#9031) V/ válasza Primary92 (#9030) üzenetére


V/
Topikgazda

Az is javaslat a szerviz részéről hogy valóban hibás, de nem tudják itt javítani. Lényeg az hogy amit kértek megtetted és azután nekik kell kitalálni hogy mi legyen.
Az biztos hogy EU-s verziót küldtek, mert esetleg összekeverhették?
De ez képes a VoLTE-ra, de szerintem egyik említett szolgáltató sem ad ehhez a készülékhez támogatást és az is okozhatja a hibát.
Egyébként ez nem rossz telefon, de lehet hogy kifogtál egy hibásat, nem jellemző az ilyen meghibásodás, a külföldi oldalakon böngészve róla a dolgokat..

(#9032) Primary92 válasza V/ (#9031) üzenetére


Primary92
senior tag

Írassam le egy szervizzel, hogy mit gondolnak, aztán küldjem el a BG-nak?
Az Ulefone Armor 6E-ről kb. semmit nem találni, csak a sima 6-osról.
Miért kellene a szolgáltatónak adnia támogatást? Teljesen sztenderd interfészekről beszélünk, amit ha mindkét fél helyes használ, akkor működnie kell.

(#9033) V/ válasza Primary92 (#9032) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.
A technológiai részbe nem mennék bele itt mélyebben, de nem egészen úgy van ahogy gondolod. Az enyém is tudja, de a Telekom nem tudja, akarja aktiválni.
Telenor:
A VoLTE-t jelenleg támogató, és a technológiával fokozatosan frissülő készülékek listája elérhető a Telenor weboldalán.
Telekom oldal
Kell a szolgáltatói részről is valami ahhoz hogy egy készülék használható legyen.
Itt lehet hogy megcáfolják amit írtam.

(#9034) Primary92 válasza V/ (#9033) üzenetére


Primary92
senior tag

De nem a beszélgetés nem működik, hanem a mezei mobilinternet kapcsolat szakadozik, illetve jó közelítéssel nincs feltöltési lehetőség.

(#9035) mokus1 válasza V/ (#9027) üzenetére


mokus1
addikt

Fasza mert ha tudom hogy ez ilyen lassú nem innen rendelem. Ki volt írva hogy 15 munkanap. Tobb mint egy hónapja van megérkezni...de mar kezdek izgulni.

(#9036) shinmegaten válasza james008bond (#9024) üzenetére


shinmegaten
aktív tag

Pazar...
Én egy nappal később rendeltem, mint te. A RoyalShipment szerint még "pending", a 10000post szerint viszont "Have finished transit clearance". Majd csak lesz valami. Pedig bíztam benne, hogy az enyém is elindult. (Talán holnap?)

(#9037) V/ válasza mokus1 (#9035) üzenetére


V/
Topikgazda

Félreérted, vagy én. Ez amit írtam az ha nem érkezik meg és ez a vásárlói védelem.
Ha a vásárlásodnál megnézed ott van egy dátum a várható szállítási időnek, az Expected delivery date.

(#9038) walakyb válasza shinmegaten (#9036) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ha megnyugtat titeket, nekem 31-e óta pending, illetve "The guanzhong qing/", szóval még a kinti vámhoz se jutott el 3 hét alatt...

(#9039) mokus1 válasza V/ (#9037) üzenetére


mokus1
addikt

Nem értettem félre. Értem amit írsz csak az a szomorú, hogy amikor megveszed az van ott, hogy 24 óra a feldolgozási idő és 15 munkanap mire megérkezik.
Nálam először expectednek Junius 27 volt, de már ugrott július 5-re ami az utolsó jó dátum nekem. Igazából az a probléma, hogy konkrétan ehhez az utazáshoz vásároltam volna. Így ezért kezd morcosítani a dolog.

(#9040) And válasza KisBundi (#9028) üzenetére


And
veterán

Szia! Az enyém most érkezett meg, a GLS hozta ki. Reggel telefonált a futár, addig nem sokat tudtam róla, csak annyit, amennyit te is látsz a saját csomagod adatainál. A Royal Shipments oldalán a csomagom utolsó bejegyzése egy másodperc (!) különbséggel ugyanaz, mint a te pakkod esetén, és azóta sem frissült. A 10000post.com-on hasonló: jún. 14-i bejegyzés az utolsó, "Have finished transit clearance", mint itt másoknak, az sem frissült egyelőre.

(#9041) V/ válasza And (#9040) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi volt a GLS azonosítód és a másik, mert akkor esetleg találhatunk egy normális követési lehetőséget?

(#9042) KisBundi válasza And (#9040) üzenetére


KisBundi
őstag

Visszaszívtam minden rosszat! Nekem is 1 perce hozta a GLS, de tényleg nem tudtunk róla semmit. Nem hívtak és nem jelezte sehol, hogy GLS lesz. Igazából már sejtettem, hogy GLS lesz, mert már jött ebay-es csomagom a royal shipments-en keresztül. :C A GLS csomagszám él és működik, de csak a csomagon van rajta. Sehol nem kaptam róla előzetesen információt, hogy ezzel a számmal csomag érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#9043) james008bond válasza And (#9040) üzenetére


james008bond
őstag

Szia! Akkor ez most mit jelent? Engem nem hívott futár és a munkahelyem se, ahova a szállítást kértem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9044) And válasza V/ (#9041) üzenetére


And
veterán

A GLS-féle 9-jegyű (Parcel nr.) azonosítót bepötyögve nem igazán lehetünk előrébb, mert a GLS oldalán a legkorábbi / első bejegyzés ehhez a számhoz tegnap (06.17.) délután 16h utáni, és csak annyit mond, hogy "Csomagadatok bekerültek a GLS IT rendszerébe; a csomagot még nem adták át a GLS részére."
A Posta nyomkövetője, a 17track.net és az előbb említett másik két egzotikus 'nyomkövető nem talál rá semmit..
Mod. james008bond: azt, hogy várd a postást, vagy a GLS-futárt. A te dátumod itt négy nappal későbbi, mint az én csomagomé, szóval jó esetben pár munkanapon belül megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#9045) V/ válasza And (#9044) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem. Akkor annyit adjatok már meg hogy mikor lett vásárolva és így a mai dátummal tudni fogjuk a szállítási időt erre a csomagokra, mert számoljunk a vásárlás napjától, ne a konkrét szállítást vegyük alapul. Lényeg az lenne hogy a 15 munkanapban benne van-e, vagy nincs.

(#9046) mj1981


mj1981
tag

Sziasztok most én is meg vagyok kicsit lőve....
Mindig EU Priority Line al rendelek a vámmentesség miatt.
Minap ránéztem a 05.26-.i rendelésemre erre Air Parcel Register szerepel
Több oldalon kerestem a követést szám alapján csak egy oldal hozoot némi adatot hogy mar 10-én az országba érkezett ezzel nem is lenne baj de igy mi lesz a vámmal?

(#9047) And válasza V/ (#9045) üzenetére


And
veterán

- Vásárlás: 05.24. (péntek) délelőtt,
- Banggood levele a feladásról: 05.26 (ebben a várható érkezésre 06.17-i dátumot adtak),
- Várható érkezés a Banggood weboldalán, a rendelés részletezésnél: 06.19,
- 10000post.com utolsó bejegyzés (Have finished transit clearance): 06.10,
- Royal Shipments utolsó bejegyzés (Outgoing manifest generated): 06.14,
- GLS csomagszám első bejegyzés: 06.17,
- Csomag érkezés: 06.18.
Mod.: az 16 munkanap összesen, ha jól számolom.

[ Szerkesztve ]

(#9048) V/ válasza And (#9047) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi az információkat.
Nálad mondjuk 1 nap csúszás volt, de akkor is a másik ok miatt ez még mindig elfogadható, ugyan nem lehet követni, de mások sem tudják és így egy "picit" olcsóbb.

(#9049) V/ válasza mj1981 (#9046) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi a szám? Esetleg itt bővebb információd lesz.
Amikor kifizetted a legutolsó összesítő fizető oldalon lenyitottad a szállításokat és ott jelölted az EU Priority Line-t? Mert a kosárba pakolásnál nem mindig azzal kerül be.
Ha vámeljárás alá kerül akkor azt fizetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#9050) V/ válasza KisBundi (#9042) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez az aminél a 06.19-et írták várható érkezésnek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.