Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Silent77 válasza dethroner (#21945) üzenetére


Silent77
veterán

Totál hülyeség ahogy írod! Én is mindig megírom, hogy azonnal kidobtam.
Időhúzás részükről, de szerencsére nem szoktak vele foglalkozni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21952) V/ válasza Silent77 (#21951) üzenetére


V/
Topikgazda

Én lefényképezem úgy ahogy emlegetik sku, csomag címke súllyal, pár perc és nem sok helyet foglal a két kép, aztán kérhetik, de már hosszú ideje nem volt szükség rá. Rögtön küldeném a reklamációval, szóval még a kéréssel sem kell vesződniük.

[ Szerkesztve ]

(#21953) Silent77 válasza V/ (#21952) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kínlódok vele. Volt, hogy még megvolt a csomagolás. Küldtem is nekik, erre jön a kérdés... :DDD
Hála isten nálam se, nagyon ritka. Idén 1 eltűnt csomagom volt, természetesen Feucth-ban. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21954) dethroner válasza Silent77 (#21951) üzenetére


dethroner
veterán

Megírtam hogy nincs meg a doboz, kidobtam, mit kezdenék egy kb 10x5 centis dobozzal.
Válaszoltak, már nem a kód a téma, már azt kérdezik megfelelő tápegységgel használom-e. És persze azzal, olyan táppal, ami benne van a termék leírása alatti táblázatban.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21955) Laxxon


Laxxon
csendes tag

Banggoodnál valami karácsonyi pénzgyüjtési akció van ? Nagyon berágtam rájuk most. December elején rendeltem közel 100 ezer forint értékben,akciós raktáron lévő terméket. Cseh raktár, 5 napos szállítás. 10 nap után még mindíg feldolgozás alatt.most rájuk írtam, hogy akkor mi van? Válasz, nincs raktáron. Kérdezem: mikor lesz ? Válasz, nem tudják :DD . Jó akkor törlés, refund de izibe... Persze a termék továbbra is rendelhető, raktárkészletes.. igaz már nem akciós :((( . Ha fél évig nem írok, addig ülnek a pénzemen ?. Egy bocs kifogytunk, mit szeretnél, és nincs harag, de így..

(#21956) axlfsi válasza Laxxon (#21955) üzenetére


axlfsi
veterán

... kezdenek ők is el gírbesztesedni?! ... ők is ezt csinálták, hogy folyton mindent "eladtak", miközben kb. semmi nem volt raktáron, mint utóbb kiderült :(

... értem én, hogy kell nekik a pénz, de ne legyenek már parasztok behazudni az EU-s készletet, melynek reményében rendelünk tőlük, bízva abban, hogy várhatóan ideér karácsonyig, aztán meg kiderül, hogy a kontinensen sincs az áru...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#21957) Torony 1.


Torony 1.
tag

sziasztok.érdeklődni szeretnék,hogy a mobilalkalmazásban lévő pénzváltós játék az miért nem müködik már vagy 2 hónapja? :W vagy csak nálam van valami gebasz? továbbra is engedi a pénzt gyűjteni változatlanul,csak nem látom hol lehetne beváltani mint régen 2-3 naponta,és persze minden hónap végén lenulláz teljesen,érdemes foglalkozni vele egyáltalán? :F előre is köszi a segitséget. :K

(#21958) Ronaldohun válasza Laxxon (#21955) üzenetére


Ronaldohun
tag

Ugyanez nálam is. Karácsonyi ajándéknak rendeltem konzolt 2 hete a csehországi raktárból, mivel elhittem a pár napos szállítási időt. A tracking szerint "előkészítés" alatt van, úgyhogy nyilván ebből jövő hónapra sem lesz semmi. Na meg most hirtelen oldjam meg máshogy az ajándékozást. Amint lehet lemondom a francba. Remélem a refunddal nem fognak sz*rakodni, 50 ezer forintom van benne. :W

(#21959) sambenez válasza Ronaldohun (#21958) üzenetére


sambenez
addikt

Nem akarlak megbántani, de külföldről karácsonyi ajándékot nem 2 héttel karácsony előtt rendelünk.

(#21960) Ronaldohun válasza sambenez (#21959) üzenetére


Ronaldohun
tag

Itt Magyarországon sosem tapasztaltam hosszabb szállítási időt karácsony környékén (most hagyjuk a pandémiás időszakot), ebből indultam ki. És ha egyszer a mai napig 4-5 munkanapot ígérnek - ami teljesen reális "innen" Csehországból, hiszen mégsem Indiáról beszélünk - akkor miért kellett volna kételkednem?
Karácsony ide vagy oda fene sem gondolta, hogy több hét után a magyar határig sem jut el.

(#21961) V/


V/
Topikgazda

(#21962) Ronaldohun


Ronaldohun
tag

Újra ránéztem a megrendelésre, de semmi változás #21958.
Azt látom, hogy 2 hete "Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra" fázisban van. Ezzel mit lehet kezdeni?
Azt meg nem igazán látom, hol lehet reklamálni. Hiába nézem a helpet nekem nem azok a menüpontok jönnek fel, amit ott leír, de lehet hogy nagyon vak vagyok.

(#21963) V/ válasza Ronaldohun (#21962) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi a nyomkövetési azonosító, az alapján lehet hogy tudunk pontosabb információt.
Pontosan mit akarsz reklamálni, letelt már a várható érkezési idő dátuma?

[ Szerkesztve ]

(#21964) Ronaldohun válasza V/ (#21963) üzenetére


Ronaldohun
tag

Azt hiszem 12.09-én rendeltem, és az ordersben a várható érkezés 12.18-ra van írva. (Bár az emailben már 12.22-őt írnak, de akárhogy nézzük ez is bőven letelt.)
Tracking Number: CG333411086DE

(#21965) V/ válasza Ronaldohun (#21964) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez elveszett, de nem ahogy szokott lenni hogy Feucht-ban, hanem miután onnan elküldték. Ami ott tűnik el annál nem szokott súly adat lenni, mert addig sem jut el, de ha van súly (ennél 335 gramm) akkor az bizony szállítójárműre került. Onnan 2 munkanap alatt érkeztetni szokta a Magyar Posta és ennél mivel 15-én 06:44 van írva legkésőbb 19-én meg kellet volna kapnod. Ha a Magyar Posta nem könyveli le az átvételt akkor úgy tűnik hogy az indulási helyen veszett el, de mint írtam a több éves tapasztalat a súly megléte vagy nem megléte ami eldönti hogy nyúlták le vagy itt.
Azt tudod jelezni hogy nem kaptad, ők írnak 1 hét várakozást, neked az alatt kellene a Postától szerezni egy igazolást hogy nem került hozzájuk, nem fellelhető és ezért nem tudták kézbesíteni, ami az értelmes embereknek azt jelenti hogy elveszett, de ők ilyet nem írnak le.
Ezután ezen igazolás alapján visszakéred a pénzed.
Ha közben a MP nem találja meg, mert még az is lehetséges hogy csak egy sötét sarokban vesztegel.
Az Összefoglaló 3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüt használni.
Itt is elérhető: Help, Contact Us, segíthet.

Ha tényleg letelt a szállítási védelmi idő, ezt a dátumot aktuálisan a vásárlásnál a nyomkövetési információknál látod, nem az e-mailben kapott dátum számít, akkor látnod kellene a leírás szerinti menüpontot a reklamációra.

De ez a téma hogy nem kaptad meg itt van:
After-Sales
Delivery&Logistics
Not received after estimated shipping time

[ Szerkesztve ]

(#21966) Ronaldohun válasza V/ (#21965) üzenetére


Ronaldohun
tag

Köszi. Én is egyből a contact us-t néztem, de valamelyik oldalon ahol az enyémhez hasonló probléma felmerült, a payment ablakhoz írták a "nem kaptam meg a csomagot" opciót, én meg hülye fejjel csak ott kerestem, ezért nem találtam.
Azt viszont nem értem, miért csak live chat van. Az email lehetőség innaktív, nem lehet rákattintani. Miért? Levélben bármit leírok, de élő szóban nem szeretnék beszélni, mert nem túl acélos az angolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#21967) V/ válasza Ronaldohun (#21966) üzenetére


V/
Topikgazda

Google fordító bőven elég, egyszerű tőmondatok legyenek, hogy az X számú rendelést nem kaptad meg és letelt a várható szállítási idő, de azt ugye megnézted hogy nem lett meghosszabbítva?
Azért van chat mert az most elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#21968) Ronaldohun válasza V/ (#21967) üzenetére


Ronaldohun
tag

"nem lett meghosszabbítva?"
Nem tudom, hogy itt az order detailsben valid infónak kell-e szerepelni, de továbbra is 18-át ír.

(#21969) dethroner válasza dethroner (#21954) üzenetére


dethroner
veterán

Futottunk pár kört, de a vételár visszatérítésével megoldódott az ügy. A hibás terméket nem kell visszaküldenem. Ha körülményes is volt a dolog, de végülis korrekt lezárás :C

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21970) V/ válasza Ronaldohun (#21968) üzenetére


V/
Topikgazda

Erre gondoltam, nyugodtan indítsd az hogy nem érkezett meg, csak döntsd el előtte hogy mit szeretnél, nagy a valószínűsége hogy elveszett, ha tudsz rögtön mellékelni azt a postai igazolást amit említettem és a nyomkövetés állását, akkor simán visszaadják a pénzt, ha nincs igazolás akkor 10 nap várakozást fognak javasolni.

(#21971) Ronaldohun válasza V/ (#21970) üzenetére


Ronaldohun
tag

Rendben, köszönöm szépen a segítséget.

(#21972) Ombre2


Ombre2
csendes újonc

Sziasztok!
Az utolsó rendelésem a Cseh központból egy tablet volt, 2022.12.18 érkezést ígértek.
2022.22.15-én megjött az üzenet, csomag átadva a Postának :W csomagazonosító csatolva. A mai napig szállítás alatt van a posta szerint:

Mit tanácsoltok? Várjak még?
Visszamondható a rendelés?
Azt nem értem, ha Csehországból DHL viszi Németországba, hogy kerül ebbe a Magyar Posta, mint EU Prority Mail?

Előre is köszönöm a tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

(#21973) Grawens válasza Ombre2 (#21972) üzenetére


Grawens
senior tag

Ezt Feucht-ban megfújták. Szerintem ne várj. Írj nekik.

(#21974) V/ válasza Ombre2 (#21972) üzenetére


V/
Topikgazda

Tieddel is az van amit Ronaldohun-nak írtam feljebb #21965, ugyanaz a szállítmány. Ezt is elküldték onnan, mert le is mérték: Európa+ csomag Küldemény súlya:1400 gramm. Nem Feucht-ban tűnt el, itt nem könyvelték le.
Ugyanazt tudod meglépni amit írtam.

(#21975) Ombre2 válasza V/ (#21974) üzenetére


Ombre2
csendes újonc

Köszönöm a segítséget!

Írok nekik. A postától már kértem tájékoztatást a csomagról. Ez ügyben nem vagyok túl optimista.
Kicsit megnyugodva több bejegyzést is végigolvastam, sajnos nem az én eltűnt tabletem az egyetlen....

Egy adott rendelésnél meg tudjuk nézni valahol, hogy ki fogja itthon szállítani?
(korábban jött csomagom tőlük volt DPD, csomagpont, meg is érkeztek időben)
A posta közreműködésével nem szeretnék bármit is rendelni.. :((

(#21976) V/ válasza Ombre2 (#21975) üzenetére


V/
Topikgazda

A nyomkövetési azonosító adja hogy ki a szállító, ennél mivel Europa+ postai csomag száma van csak a Posta lehet a kézbesítő.

(#21977) Ombre2 válasza V/ (#21976) üzenetére


Ombre2
csendes újonc

A csomagazonosítót már fizetés után kaptam meg, számomra akkor derült ki a posta "közreműködése".

Akkor jól értem, ha a legközelebbi rendelésnél nem az EU Prority Mail-t választom, akkor a posta nem fog "közreműködni" a kiszállításban? :R

(#21978) V/ válasza Ombre2 (#21977) üzenetére


V/
Topikgazda

Én úgy emlékszem hogy nem, de én nem szoktam ilyet választani EU Prority Mail mert ami mail az nekem posta, annak ellenére hogy ez nem elsőbbségi levél volt. A cseh raktárból Europa+ német csomaggal szokták küldeni.

(#21979) Ombre2 válasza V/ (#21978) üzenetére


Ombre2
csendes újonc

Még egyszer köszönöm a segítséget!

(#21980) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Érdemes még pontokat gyűjtögetni, pl a napi belépésekkel? Hónapok óta nem rendeltem a BG-ről, ha igen, akkor se lehetett beváltani egy-két esettől eltekintve. Ezzel kapcsolatban másik kérdésem! Néhány pontnyira voltam december végén a 6000-től. Januári első belépésnél meglepődve láttam, hogy 3800 pont. Ez normális? Vagy úgysincs jelentősége... Köszi

(#21981) spiderpig820 válasza herrká (#21980) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

December 31-én mindig elveszik egy csomó pont, de ezt év közben folyamatosan jelzi az alkalmazásban.

4B

(#21982) herrká válasza spiderpig820 (#21981) üzenetére


herrká
senior tag

Köszi! Ezt nem tudtam. Nem is figyeltem.

(#21983) BMizutani


BMizutani
tag

Üdv két hónappal ezelőtt vásároltam egy BlitzWolf BW-HP2 Pro fejhallgatót mely az egyik pillanatról a másikra az egyik oldala bal megszűnt működni nem szól így használhatatlanná vált ez javítható esetleg? Gariztatás esetleges? Vagy felejtsem el kuka ?
A fenti hibát hogyan tudnám dokumentálni fénykép videó?
Tanácsokat köszönöm.

(#21984) dethroner válasza BMizutani (#21983) üzenetére


dethroner
veterán

Telefont odarakod az egyik, majd a másik hangszóróhoz is, így szerintem a videón hallható lesz a különbség.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21985) laskr99


laskr99
addikt

Banggood priority shipping kb mennyi idő? Alis rendes rendelés 10 nap volt.

(#21986) V/ válasza laskr99 (#21985) üzenetére


V/
Topikgazda

Legtöbb esetben annyi mint amit írnak és ha nincs rendkivüli dolog a szállítási útvonalon.

(#21987) laskr99 válasza V/ (#21986) üzenetére


laskr99
addikt

Remélem a 22-i újév előtt kijut tőlük.

(#21988) V/ válasza laskr99 (#21987) üzenetére


V/
Topikgazda

Kínából vagy Hong Kongból jönne?

(#21989) laskr99 válasza V/ (#21988) üzenetére


laskr99
addikt

Fupaasz nézem. CN-t ír.

(#21990) V/ válasza laskr99 (#21989) üzenetére


V/
Topikgazda

01.21-27-ig lesz munkaszünet. Ha előtte kilép az országból akkor az ünnep semmit nem befolyásol és 28-án és 29-én meg munkanap van már.

(#21991) laskr99 válasza V/ (#21990) üzenetére


laskr99
addikt

Elvileg ma kilépett, remélem nem csak beírás.

(#21992) V/ válasza laskr99 (#21991) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, úgy tűnik.

(#21993) Dozer1


Dozer1
csendes tag

Most lett elegem a banggood-ból, rendeltem cseh raktárból két külön csomagot, kaptam visszaigazolást is, a számlákon az én címem van, mint postázási cím. Az a gondom, hogy most kaptam a packetatól email-t, hogy boxba mennek a csomagok, ha ezt tudom inkább nem rendelek semmit. Ezt azért mondom, mert a paketaval nem felhőtlen a kapcsolatom. A banggood is csak így mindenféle rákérdezés nélkül megteheti ezt?

(#21994) ACE- válasza Dozer1 (#21993) üzenetére


ACE-
addikt

Én a magam részéről jobban örülök a Packeta-nak, de én leginkább Alzabox-ba szoktam kérni az itt van a ház előtt. Nincs lehetőséged módosítani sem? A Magyar Postánál mindenképpen jobb...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#21995) laskr99 válasza V/ (#21992) üzenetére


laskr99
addikt

Elvileg tegnap Arrived into destination port volt. Azóta semmi.

(#21996) V/ válasza Dozer1 (#21993) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen megteheti, de ezt a cseh raktár szervezte le, a posta sem visz ki már minden csomagot címre egyébként. Otthon lettél volna a délelőtti órákban egyébként?

(#21997) Dozer1 válasza ACE- (#21994) üzenetére


Dozer1
csendes tag

A packeta olyan szinten megszívatott, hogy arra nincsenek szavak. Először nem tudtam kivenni egy csomagot a boxból, rendszerhiba miatt, majd több óra telefonálgatás után (beszéltem mindenkivel a cégnél, de tényleg) átkértem a csomagom egy átvételi pontra. Kb. 2 hét múlva kaptam sms-t, hogy átvehető a csomag, ami nem volt ott, újabb rendszerhiba, még két hétig hitegettek, hogy foglalkoznak az ügyemmel. Ezek után indítottam egy űrlapot náluk, hogy elveszett a csomagom, aminek a vizsgálata újabb 30 nap volt. Egy alkalommal sem hívtak vissza ill. kerestek fel email-ben (pedig ígértek, minden esetben én hívtam őket), csak akkor voltak hajlandóak visszaírni, mikor belengettem a fogyasztóvédelmet. Ekkor elismerték, hogy tényleg elveszett a csomagom, de itt még nincs vége. Kaptam tőlük egy levelet, hogy nem ők fognak kártalanítani, hanem a feladó, mivel én nem velük vagyok szerződéses kapcsolatban (WTF?). Annyi szerencsém volt, hogy a feladó tök normálisan állt a dologhoz. Ezek után megfogadtam, hogy ezzel a bandával nem szállíttatok semmit.

(#21998) Dozer1 válasza V/ (#21996) üzenetére


Dozer1
csendes tag

Még azzal sem lenne gond, hogy esetleg nem hozza ki a posta a csomagot (nekem kihozza, a postás a szomszédom :DD ), de az lenne a minimum, hogy legalább ad valami választási opciót a Bg., hogy nekem mi lenne a jobb.

(#21999) V/ válasza Dozer1 (#21998) üzenetére


V/
Topikgazda

Na most akkor nem értem, ha a postás nem viszi ki és Postapontra kell menni az nem gond, viszont ha BG nem címre szállítja az már gond.
Kérhetted volna postai szállítással, is legtöbb esetben 2 féle mód van, ha ennél a rendelésnél nem volt más akkor nem szóltam.
Egyébként ha előtte megkérdezel említhettem volna hogy mire lehet számolni.

[ Szerkesztve ]

(#22000) Dozer1 válasza V/ (#21999) üzenetére


Dozer1
csendes tag

Nem azzal van a probléma, hogy esetleg nem címre szállít a BG. Hanem azzal, hogy kivel. Kb. egy éve rendeltem a BG.-től utoljára pont úgy, mint most is akkor ill. előtte is a posta hozta a csomagokat. Annyi változott, hogy azóta regisztráltam a packetára, gondolom a telefonszám egyezés miatt gondolták a BG-nél, hogy ez milyen jó lesz nekem. A packetás köröket meg semmi kedvem nincs újra lefutni. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.