Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) luciferk


luciferk
senior tag

Tegnap délelött 12-én rendeltem CZ szállítással egy cuccott, most jött sms a Packetától, hogy a közelemben lévő átvételi ponton átvehető a cucc. Elég gyorsnak tűnik ez a biznisz:C

(#21852) Somnus válasza Somnus (#21828) üzenetére


Somnus
csendes tag

Csak hogy megosszam veletek:
Banggoodról rendelt 3MP-nek hirdetett de csak 1MP-es kamera érkezett témában, még folyik a kommunikáció (Return/Repair ticket) augusztus vége óta! Kb. 3-4nap a reakcióidejük minden egyes üzenetre, ami nem is lenne annyira bántó ha jutnánk valamerre.
Először megírtam nekik, hogy 3MP-es kamera helyett küldtek egy 720P-s kamerát, szeretném visszaküldeni. Erre jött a válasz, hogy türelmemet kérik a technikai csapatnak továbbítják a problémámat és jelentkeznek.... ez tartott kb 5 napig. Aztán megérkezett a "technikai" válasz, hogy valószínúleg valamit félreérthetek, az MP és a felbontás nem ugyanaz, nemes egyszerűséggel lehülyéztek. :Y Visszaírtam nekik a pontos paraméterekkel, hogy a kamera 1280x720 felbontású videóra képes csak, ami felkerekítve is csak 1MP-nek minősül. (mielőtt valaki belekötne, ugyanekkora felbontású képeket csinál!) Erre felajánlottak 500BG pontot (100BGpont=1USD), amit nem fogadtam el. Nem voltak hajlandóak elfogadni a visszaküldési igényemet sem. További képeket csatoltam és videót, a következő ajánlatuk 1000BG pont volt amit szintén nem fogadtam el, és megírtam kínomban, hogy bankkártyára küldjék el a 1000BG pont értékű 10USD-t és lezárhatjuk az ügyet és nem kívánok vele többet foglalkozni, de ebbe sajnos nem mentek bele. Közben kíváncsiságból feltettem egy kérdést a termékadatlapon, hogy a kamerának mekkora a pontos felbontása, amire szívélyesen válaszolt is az admin, hogy 3MP 2048x1536 pixel. Válaszolni sajnos nem tudok a kérdésemre, mert azt írja, csak az válaszolhat aki már megvásárolta a terméket. :W :F
Több mint egy hete küldtem be egy egycsillagos értékelést, leírva a kapott kamera pontos paramétereit és hogy nem ajánlott megvételre. Kezd kirajzolódni miért is vannak többségben a pozitív értékelések (eddig 489db-ot adtak el, amelyekből csak 64 esetben publikáltak értékelést :F ). Az általam közölt negatív értékelést egyszerűen a mai napig nem publikálták.
Már többször rendeltem Banggoodról, többnyire ismertebb márkákat, Xiaomi, Blitzwolf stb... termékeket. Volt hogy elveszett a kiszállítás közben a csomagom, azt szó nélkül megtérítették, mivel volt rá biztosítás. Viszont ha valami más probléma adódik, már nem annyira készségesek. Annyit tudok tenni, hogy Aliexpress-t használom a továbbiakban. :))

Csak konstruktívan! ;)

(#21853) PROTRON válasza Somnus (#21852) üzenetére


PROTRON
addikt

Amúgy következő levélváltásba beleraktad a screenshotot a termékadatlap kérdésedre adott válaszról, beidézve az első válaszukat miszerint MP nem egyenlő MP ? :D :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#21854) JóGéza válasza Somnus (#21852) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Paypal?

(#21855) Somnus válasza PROTRON (#21853) üzenetére


Somnus
csendes tag

Persze, mindennel próbálkoztam már ami eszembe jutott. :D

Csak konstruktívan! ;)

(#21856) Somnus válasza JóGéza (#21854) üzenetére


Somnus
csendes tag

Sajnos nem, sima kártyás vásárlás. Ha paypal-al fizettem volna, már visszakértem volna a pénzem. Legközelebb figyelek erre is, ha egyáltalán lesz legközelebb és paypallal fizetek. :)

Csak konstruktívan! ;)

(#21857) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Sajnos nem találtam választ a fórumon.
Banggood expedited shipping Nov 10-15
Banggood priority shipping Nov 16-20

Mi a különbség a kettő szállítás között? Melyiket válasszam ha nem akarok még itthon is fizetni?

(#21858) V/ válasza Shummo (#21857) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyiknél sem kell fizetni nem postai szállításúak, az első futáros az elejétől és azért gyorsabb

(#21859) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Összegyűlt 45dollárnyi pontom az elmúlt időszakban.
Tudnátok ajánlani valamit (pc,multimédia,mobil,szerszámgép,háztartási gép),amire érdemes lenne "elkölteni"?

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#21860) Beni2360 válasza storm4 (#21859) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez sajnos nem így működik, nekem is több mint 4000 pontom van de alig lehet felhasználni. Mi de t akciónak és máris nem engedi bevaltani. Tegyél egy két próba vásárlást. Fizetés előtt vissza lépsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21861) Későtavaszi


Későtavaszi
friss újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Van ez a slash it és csak annyit kell tenni, hogy rányomtok a gombra. Nem kér semmit. Hatalmas segítség lenne. Előre is köszönöm szépen! :)

https://banggood.onelink.me/zMT7/xigkyd7o

(#21862) Somnus válasza Beni2360 (#21860) üzenetére


Somnus
csendes tag

Ezt csak megerősíteni tudom, csakis teljes árú termékek árából lehet 15%-nyit lecsípni a pontokkal, ami az esetek túlnyomó részében egyáltalán nem éri meg. Ez szimpla parasztvakítás. :))

Csak konstruktívan! ;)

(#21863) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Tud valaki telefon tablet akciót az 50ezres kategóriában, amik meg is érik :F

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21865) V/ válasza okoska5995 (#21864) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi a szám?

(#21866) varmi2 válasza Ciccuka (#21863) üzenetére


varmi2
nagyúr

Itt a topikban van téma összefoglaló, ahol vannak ajánlások.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21867) Ciccuka válasza varmi2 (#21866) üzenetére


Ciccuka
veterán

Köszi megnézem. Csak gondoltam hátha van most valami sláger most, mint régen volt a Poco X3.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21869) V/ válasza okoska5995 (#21868) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem mindig 158, nekem és másnak is már jött ilyen számmal, de mivel hiányosan adtad meg nem tudok ránézni. De ez akkor éled fel ha konkrétan átadják nekik.

[ Szerkesztve ]

(#21871) V/ válasza okoska5995 (#21870) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig miután beérkezik az EU-ba és a logisztika átadja az Express One-nak (ekkor kezd élni ez a nyomkövetés mert addig nem egyedi a szállítás) akkor náluk követhető ugyanúgy mint az országon belül feladottak.

(#21873) RedCactus


RedCactus
senior tag

Tudja valaki, hogy mi történt az androidos applikációval? Nem tudom frissíteni és ahogy nézem, el is tűnt a Play áruházból.

(#21874) V/ válasza RedCactus (#21873) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi sem történt, a mostani verzió a 7.51.0 ennél nincs újabb.

(#21875) zeon.hu válasza V/ (#21874) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De a play-en nincs fent...

#?*@&!

(#21876) V/ válasza zeon.hu (#21875) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy a Google mit vacakol vele nem számít, biztos nem tudtak megegyezni az árban vagy valami bajuk van egymással.
Máshol is megtalálható, nem a Google a mindenható.
Frissíteni akarta, leírtam hogy mi a legutolsó verzió, hasznája azt ami van, ha nem a 7.51.0 Az App Store-ban elérhető Iphone, Ipad-ra.
Akinek kell az alábbi linken letölthető és csak telepíteni kell.
Töltsétek le innen.

Itt is megtalálható.

Mindkét hely vírusmentes.

[ Szerkesztve ]

(#21877) RedCactus válasza V/ (#21876) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszönöm! Akkor valami mégis van...

(#21878) V/ válasza RedCactus (#21877) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de nem a BG-vel.

(#21879) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy szeretnék rendelni 2 db masszázs pisztolyt. Azonban a hozzá kapcsolódó kupon egy és két darab esetén is csak 22$ von le. Ezért egyelőre csak 1 db-ra adtam le tegnap a rendelést. Nagyon háklisak rá, ha megint rendelek egyet a kuponnal? Nem fogják törölni az elsőt is?
Előre is köszönöm. :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21880) V/ válasza SkiDev (#21879) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megvárod hogy elküldjék - 1-2 napon belül feladják- és azután veszed meg nem lesz gond.

(#21881) slice14 válasza V/ (#21876) üzenetére


slice14
veterán

Hát lehet hogy vírus mentes, de mivel mobillal bankolok és fizetek is, így ez számomra kizárt.
Tudom hogy a Play-ről is benyelhető virus, de annak kisebb az esélye, főleg ha csak a megszokott app-jaimat frissítgetem és nem próbálgatok appokat.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21882) V/ válasza slice14 (#21881) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel valószínűleg sokat kérte Google azt nem volt hajlandó a BG megfizetni, vagy más elszámolási vita lehet a háttérben, az app-ot nem a Google gyártotta, hanem a BG és azt éred el ezen a két helyen és van az Androidra is víruskereső program. Így nem igazán világos hogy az hogy a Googel Pay-en érsz el egy adott alkalmazást az miért lenne jobb, ők ráengednek egy vírus ellenőrzőt? azt te is megtudod csinálni.
Vagy használd a régit.
Nem mindig korrekt a Google-n egy app elérhetőségi lehetősége. Néha már zsarolás tűnik ahogy hozzáállnak

(#21883) slice14 válasza V/ (#21882) üzenetére


slice14
veterán

Valszeg így van, de nem szeretek külső forrásból telepíteni telóra.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21884) ®abstract® válasza V/ (#21876) üzenetére


®abstract®
őstag

az hogy mind2 oldal virusmentes nem biztos 🤔 tapasztalataim szerint ez ugy 70-80 % ban igaz lehet-de ott van a 2 vagy 3 alkalom 10 ből amikor trojait vagy malwaret tartalmaz az állomány..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#21885) V/ válasza ®abstract® (#21884) üzenetére


V/
Topikgazda

A Google Pay sem biztonságos ilyen szempontból, náluk is szokott átcsúszni.
De nem egészen ez a lényeg, én BG aktuális app elérhetőségét adtam meg, azt letöltöd, leellenőrzöd vírus szempontjából és telepíted.
Vagy vársz addig amíg a Google meggondolja magát és újból hozzáférhetővé teszi, addig meg böngészőben vásárolsz.
Az azért elég gázos lenne hogy Windows PC-re csak a Microsoft Store-n keresztül lehetne letölteni programokat, mert minden más külsős nem biztonságos.
Nem vagyok hasra esve attól hogy Androidra csak Google-n keresztül lehet beszerezni dolgokat, miért akarnak mindent kontrollálni?

[ Szerkesztve ]

(#21886) ®abstract® válasza V/ (#21885) üzenetére


®abstract®
őstag

Ja igazad van írom ezt úgyhogy én nem is használok droid marketet egyáltalán 😎
A Microsoft boltot is utálom.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#21887) demars


demars
addikt

Sziasztok.
Szeretnék rendelni BG ről, az oldalt böngészve fel is dobta a lehetőséget, hogy új vásárlóként rendeljek, erre létre hozott nekem egy profilt. (Ott szúrtam el, hogy a nagyon okos telefonom felajánlotta a belépést, mentett jelszóval azt hittem már regisztráltam).
A profilnál átírtam a Nick nevet, de pl telefonszámot, címet nem enged beállítani.
Mit tehetek? Töröljem (hogy kell) és hozzak létre új profilt? Vagy állítsam be amit generált (telefonszám megadásakor sms kód nem érkezett, a +36 os előhívó számot nem fogadta el)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#21888) V/ válasza demars (#21887) üzenetére


V/
Topikgazda

Kérni kell a fiók törlését.
Próbáltad már böngészővel belépni és úgy változtatni az adatokat?

(#21889) demars válasza V/ (#21888) üzenetére


demars
addikt

Még nem.
Megpróbálom ha gépközelbe kerülök.
Köszönöm!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#21890) demars válasza V/ (#21888) üzenetére


demars
addikt

Szia. Végül megtaláltam a címet is. Mivel google fiókkkal regelt a rendszer, minden adat stimmelt.
Sikerült a rendelést leadni és ki is fizettem paypal -on keresztül.
Ma reggel visszaigazolták a kézbesítést. Elvileg CZ raktárból kértem, remélem hamar ideér :)
Köszönöm a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#21891) V/ válasza demars (#21890) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem a múlt héten 4 nap múlva a kezembe volt a vásárlás napjától számolva a CZ raktárból.

(#21892) Ciccuka


Ciccuka
veterán

BG-n elég jó leárazások lesznek holnapután, pl. telefonok

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21893) MasterDeeJay

Valamilyen oknál fogva nem a címemre/postára került a banggoodos rendelésem hanem furcsa módon zbox-ba.
Azt hittem valami átverés így majdnem töröltem de kíváncsi voltam így pár napra rá utánanéztem.
Az első sms arról szólt hogy a csomag a boxban van és 2 napon van átvenni, ekkor nem is törődtem vele mert nem rendeltem semmit zboxba, de megnéztem és frucsa módon valami cseh boxba került a csomag (szóval eleve furcsa lenne átvenni) aztán rá pár napra meg újra kaptam sms-t hogy átvehetem egy közeli zboxnál.
Ship from CZ via EU Priority Line volt a szállítás, nem választottam ki mást.
Ezek szerint ez az eu priority line lenne a zbox? (csak mert a közeljövőben nem így akarnék rendelni, nem esik útba)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21894) V/ válasza MasterDeeJay (#21893) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem lehet előre tudni hogy mi lesz a szabad kapacitás, de én másfél hete ezzel én címre kaptam.

(#21895) Ciccuka válasza MasterDeeJay (#21893) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem is tudtam, hogy Z-Box-ba is lehet kérni.
Egyébként eléggé elterjedtek ezek a csomagautomaták idén.

Lehet ez lesz az új trend, hogy ott lehet átvenni a csomagot.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21896) MasterDeeJay válasza Ciccuka (#21895) üzenetére

Hát ezaz hogy nem oda kértem, de valahogy oda került. Nem lenne baj csak írják le hogy hova és mivel küldik mert első látszatra simán spamnek vettem az üzenetet arról nem is beszélve hogy pont nem esik útba az az automata de van olyan a városban ami meg igen.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21897) V/ válasza Ciccuka (#21895) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem te kéred, ők küldik oda annak ellenére hogy te házhozszállítást fizetsz.

(#21898) MasterDeeJay válasza V/ (#21897) üzenetére

Az elég nagy baj. Még értékelni sem tudom pedig beírnám nekik.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#21899) V/ válasza MasterDeeJay (#21898) üzenetére


V/
Topikgazda

Mentségükre legyen írva hogy a 11.11-es Világ akció a több értékesítési helyen azért mindig bekavar a szállításba, én meg emlékszem azokra az időkre hogy 2-3 hét lett az 5 napos garantált szállításból és sok csomag is eltűnt a fekete lyukakban. szóval ha inkább a biztos és gyors kézbesítést így oldják meg ilyen időszakban akkor azért az még elfogadható, de normál körülmények közt azért én sem díjazom.

[ Szerkesztve ]

(#21900) luciferk


luciferk
senior tag

Vajon ez a csomag 605946193538000013601151 one expresses lesz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.