Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) Nikaré válasza V/ (#22350) üzenetére


Nikaré
őstag

Neked is boldog karácsonyt és a topiklakóknak is!
:K

(#22352) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!

December elején rendeltem egy Tab-ot EU raktárból, és a mai napig nem postázták ki. Élő chat-en lemondtam a megrendelést, és visszakértem a pénzt. Azt írta, hogy továbbította a kérésem a megfelelő csapat felé amit majd ők intéznek de ez 1-2 munkanap. Már korábban kétszer cseverésztem velük, hogy mi a bánat van, de nekem csak ígérgettek, hogy most már tuti jönni fog, de lószar sem történt, mert még csak el sem indult a csomag. Így maradt ez a verzió. Ez így működik majd, mert szeretném megrendelni kínai raktárból, és nem várnék, mivel most van akcióban 3 napig.
Ezt találtam a törölt megrendelések menüpont alatt. Ez azt jelenti, hogy elindult a projekt?

Előre is köszönöm!!! :R

(#22353) apszi válasza apszi (#22352) üzenetére


apszi
őstag

A rendelés törlése megoldódott, megjött a visszajelzés.
Viszont újabb kérdéseim merültek egy új rendeléssel kapcsolatban, ami nekem most nem tiszta.

Ezt szeretném megrendelni az alábbi módon, ahogy a képen is látszik. Látom, hogy HK szállítás, ok:

Miután ezt berakom a kosárba a következő fogad (pirossal keretezett rész):

Ha rákattintok a fenti pirosan keretezett részre ezt dobja fel:

Majd Ha tovább megyek ezt látom:

Akkor ez most mit jelent? Honnét jön (gondolom HK), és milyen szállítási költséggel? Illetve jön egyáltalán HK-ból, vagy megvárják míg lesz CN raktáron? Picit zavaros a kép nekem. Help Me please! :R :R :R

(#22354) yogibear válasza apszi (#22353) üzenetére


yogibear
addikt

Rettenet ez a mobil app, ráadásul magyarul... :(

"várhatóan jan 3 előtt érkezik" aha... érkezik... lfs...
In stock. Expected to ship before Jan 3 - ez inkább kb:
"Raktáron. Várhatóan jan 3 előtt postázzuk (elindítjuk, satöbbi)"...

Amúgy meg HK-ból jön, így ingyenes a szállítás... Banggood Priority Shipping-gel...

Ilyen hülyeségeket nekem a webes oldal fel sem dob, mint amiket mutatsz, ha berakom kosárba...
Fizetésnél meg ott van hogy ingyenes szállítás, csak a szállítási biztosítás 1083 huf plusz, ha akarod...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22355) apszi válasza yogibear (#22354) üzenetére


apszi
őstag

Köszi az infókat, én is így gondolnám, de nagyon nem egyértelmű. :R Rühellem én is. Nekem a webes felület is magyar, de akarja a fütykösöm, hogy magyar legyen, csak nem találom, hogy lehet angolra állítani. :D
amúgy igazad van, semmi ilyen baromságot nem dob fel a webes felület. Na mind1, berendeltem HK-ból böngészőből, hogy legalább ne lássam, hogy miért szívom be. :DDD Max ezt is lemondom, ha nem postázzák másfél héten belül. :DD

(#22356) yogibear válasza apszi (#22355) üzenetére


yogibear
addikt

de akarja a fütykösöm, hogy magyar legyen, csak nem találom, hogy lehet angolra állítani

weben főoldal felül jobbról balra...
kosár, bejelentkezés és mellette kiszállítás
ott állítható a nyelv, meg a valuta is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22357) apszi válasza yogibear (#22356) üzenetére


apszi
őstag

Azt hittem az a kiszállási ország, így nem állítottam át, nehogy huncut információkat adjon. 😃 Köszi, meglesem.

(#22358) V/


V/
Topikgazda

Nagyon találónak érzem :R

Forrás: https://hvg.hu/itthon/20231229_Marabu_Feknyuz_BUEK

(#22359) vandor01 válasza V/ (#22358) üzenetére


vandor01
őstag

na ja a HVG-nek mar 14 eve csak szar eve van :DDD
szeretnenek egy ujabb 2002/2006 de legalabb egy faja 2008-at "szamukra" :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22360) V/ válasza vandor01 (#22359) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a HVG volt a lényeg, a szerzői jogok miatt hagytam meg. De nekem is úgy 14 éve az van.

(#22361) vandor01 válasza V/ (#22360) üzenetére


vandor01
őstag

elnezest ha politikat kavartam a topikba.... :DDD

nekem az elmult 14 bol csak 5 ev volt szar 2013dec-2018maj....
a tobbi az faja volt es talan a tovabbiakban is faja lesz :DDD
nem fogom a regieket visszasirni... habár??? :F
2007-2012-ot jo lenne megismetelni de nem vagyok telhetetlen
de a 1997-2001 es eleg kiraly volt... es meg fiatalabb is voltam :O

nagyon jo az ami van..... el tudtam tapsolnii egy kalap zseet kinara :C

BUEK mindenkinek
sos sok lovit tudjatok eltapsolni a kinai "draga" sagokra :)
na es ha mar megvettetek nos akkor minnel gyorsabban kapjatok meg 2024ben! :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22362) eisento


eisento
addikt

Sziasztok.
Rendelnem kellett karacsony utan (dec 26) egy alldocube iplay 50 minit. Le is vonta a penzt de azota nem tortenik semmi. Cseh raktarbol kertem a track infoba szinte semmi mit csinaljak kerjem vissza a penzt? Mielott ranyomtam a rendelesre januar 6 volt irva erkezesnek...

Mihamarabb kellene mert anyosom ugye vett egy tabletet karira a gyereknek de 512mb rammal szerelt ergo semmire nem valo azota meg napi szinten nyaggat a lanyom, hogy mikor lesz tablet...
Kerjem vissza a penzt es vegyem meg alirol? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#22363) V/ válasza eisento (#22362) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs szállítva, beszerzés alatt, mert ez olvasható ha most akarnád rendelni: Expected to ship before Jan 8 és a várható kézbesítés Estimated Delivery on Jan 15th,2024
Az AliExpress-el nem járnál jobban, mert ha kéred a vásárlás törlését és elfogadják eltelik pár nap mire megkapod a pénzt.

(#22364) eisento válasza V/ (#22363) üzenetére


eisento
addikt

Koszonom az infot :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#22365) apszi válasza eisento (#22364) üzenetére


apszi
őstag

Én december elején rendeltem 50 mini pro-t szintén cseh raktárból (karira lett volna). Semmi nem történt ígérgetéseken kívül december végéig. December végén lemondtam és megrendeltem HK raktárból, ami már úton van. Kb. hónap végére van érkezése "elvileg".

(#22366) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

Majdnem 50ezerhuf értékben vásároltam egy darab terméket cz raktárról pár napja. A bank oldalán látszik az összeg foglalása.
A Banggood oldalán pedig a lentebbi szöveg látható. Persze semmit nem küldtek a rendelést megerősítő email-en kívül. Van tippetek, hogy most mi van?

(#22367) V/ válasza Marci79 (#22366) üzenetére


V/
Topikgazda

Ellenőrizd a spam mappát is.

(#22368) PainKiller13 válasza Marci79 (#22366) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ugyanez itt is.

(#22369) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Szintén ugyan ez ,harmadikán rendeltem. :U

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#22370) kenand


kenand
veterán

Így még nem vert át a Banggood a Tesztaréna közreműködésével..

Tesztaréna írta
https://tesztarena.hu/ultraolcso-1000gb-os-kulso-ssd-meghajto

500 GB-s is volt még olcsóbban.....

Megrendeltem, majd érkezett egy külső 500GB-s HDD külső SSD helyett!. Ráadásul a HDD egy használt, 2900 órát futott bad sectoros 2.5" WD HDD.

Gondolom többen reklamáltak, ert a termék teljesen eltűnt a Banood oldalról. Most 6% kupontakarnak felajánlani....

(#22371) kenand válasza kenand (#22370) üzenetére


kenand
veterán

Nem a tesztaréna hibája, őket is megvezették, csak a hír miatt nem voltam gyanakvó, gondoltam kipróbált termék..

(#22372) sambenez válasza kenand (#22370) üzenetére


sambenez
addikt

Ez nem 2900 órát, hanem 2900 napot futott.

(#22373) V/ válasza kenand (#22370) üzenetére


V/
Topikgazda

Eleve nem azt kaptad amit kifizettél, meg kell reklamálni.
Nem a tesztelgetés a lényeg, az persze jó alap hogy itt lehet látni az azonosítókat az adatok mellett.
Már most szólok hogy a reklamációhoz szükséged lesz a terméken vagy a csomagoláson lévő SKU azonosítóra és ha van kicsomagolási videó az is jó lenne.
A Tesztaréna oldaláról is eltávolítva, csak egy kereséséi utalás van a december 17-i cikkre.

[ Szerkesztve ]

(#22374) nfer válasza kenand (#22370) üzenetére


nfer
tag

1. Ők hibáztak tehát pénz vissza, de fizessék a vissza küldést ami kb. 30$.
2. Könnyíthetsz a döntésükön ha beválasz 20% mínuszt a hibás de nem teljesen használhatatlan eszközért.
Hosszú lesz, minden alkalommal más válaszol akinek újra le kell írni mindent, de lehet alkudni, sőt kötelező.
Kitartás.

(#22375) V/ válasza nfer (#22374) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a teszt program szerint 94 napja van hátra egyáltalán nem opció a használat, küldjenek egy új ssd meghajtót ami ki lett fizetve, az hogy valaki náluk egy használt más terméket küldött nem a vásárló hibája, ha ragaszkodnak hogy visszaküldje az egyébként semmire sem használhatót akkor egyébként is nekik kell kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#22376) notika77 válasza kenand (#22371) üzenetére


notika77
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#22377) WestBam válasza kenand (#22370) üzenetére


WestBam
senior tag

100% refundot kérj, amit küldtek az gyakorlatilag szemét.
A hasonló tesztoldalakat csak a kattintás érdekli, soha ne alapozz az ilyen “tesztekre”, ezek a marketingoldalak mindig elfogultak az aktuális webshop irányába, mert jutalékot kapnak a kattintás-vásárlás után.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#22378) kenand válasza WestBam (#22377) üzenetére


kenand
veterán

Megírtam nekik, ha nincs refund Paypal dispute-ot indítok, ezután refundot ígértek néhány nap alatt, addig várok.
De hiheteten hogy sokéves laptopból kiszrelt HDD-t paokltak egy új külső tokba és új SSD-ként árulták...
De a termék azért lett eltávolítva, mert mások is reklamáltak

Persze az Alin is legalább 30 üzlet árul fake 2TB/4TBs SSD-et, ami 128GBs...

[ Szerkesztve ]

(#22379) speter33


speter33
aktív tag

Sziasztok!
Rendelkezik valaki BLITZWOLF BW-SX31 vezetéknélküli csíptetős lavalier mikrofonnal?
Valami nem kerek, mert a mikrofon mozgatása valami különleges hangeffekttel párosul :DDD
Ha nem mozgatom a mikrofont, akkor tiszta a felvétel.
De ha felcsíptetem a ruhámra, és séta közben használom, akkor mozgás hatására sajnos előjön ez a fura hang.
Ezt vajon mi idézheti elő?
Előre is köszönöm a segítséget :R
Videó

Felvettem velük tegnap a kapcsolatot, leírtam mit tapasztalok, és YT videót is küldtem, ahogy ugye kérik.
A videó rendben megnyitható, de ők ezt küldték most:
" Elnézést a kellemetlenségért, nem tudjuk megnyitni a videót, küldhetnél videót MP4 formátumban a Warranty@banggood.com e-mail címre. "

Ez komoly hogy YT videót kérnek, amit aztán nem tudnak megnyitni?
Leellenőriztem újra, a videó megy.
Vagy csak sz.patnak?
Ez előfordult már mással is?

[ Szerkesztve ]

(#22380) sambenez válasza speter33 (#22379) üzenetére


sambenez
addikt

Kifejezetten YT -ra kérték a videót? Mert én úgy tudom nem tudják megnézni a YT-on.

A hang meg olyan mintha mozogna benne valami alkatrész.

[ Szerkesztve ]

(#22383) V/ válasza speter33 (#22379) üzenetére


V/
Topikgazda

Küldd el akkor oda. Itt a videód mp4-ben, töltsd le és küldd el nekik.
Kínában a Youtube még mindig blokkolva, ha oda is kérték, akkor most nem tudják továbbra sem megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#22384) speter33 válasza V/ (#22383) üzenetére


speter33
aktív tag

sambenez:
Az oldalon ez szerepel, ezért gondoltam hogy teljesen mindennapos a linkelt YT videó.
K-perny-k-p-2024-01-25-1452202
Igen, valami tuti mozog, csak az a fura, hogy mindkét mikrofon ugyanezzel a hibával küzd.
Akkor ez lehet szériahiba is akár...

V/
Köszönöm, elküldtem már, nem ezzel volt a gond, csak mivel nem volt még ilyenben részem ( hibás termék reklamációja), kicsit furcsálltam ezt a helyzetet.
Így viszont már nem szidok senkit, nemtudtam erről a kínai YT mizériáról :)

Köszönöm srácok a segítséget :R

(#22385) nexuspolaris


nexuspolaris
tag

Most rendeltem BG-ról egy soundbart, Paypal-on keresztül fizettem, viszont nem írtam be a kupon kódot, amivel 10e Ft-ot spórolhattam volna. Utólag tudom módosítani a rendelést, vagy mondjam el, és küldjem el újra? Ilyenkor mennyi idő alatt utalják vissza a pénzt a kártyámra?

[ Szerkesztve ]

(#22386) V/ válasza nexuspolaris (#22385) üzenetére


V/
Topikgazda

Legegyszerűbb lemondani és újból megvenni, utólag nem lehet a kupon kódot elfogadtatni, de a pénzed csak több munkanap után lesz a bankszámládon, 3-5 legalább.

[ Szerkesztve ]

(#22387) nexuspolaris válasza V/ (#22386) üzenetére


nexuspolaris
tag

Hol tudom lemondani? Sehol nem találok a fiókban erre vonatkozó opciót

(#22388) yogibear válasza nexuspolaris (#22387) üzenetére


yogibear
addikt

Mondjuk Chaten egy biodroidnál ? Mint mindig? :U

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22389) yogibear válasza yogibear (#22388) üzenetére


yogibear
addikt

[link]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22390) V/ válasza nexuspolaris (#22387) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem ezt nem vették ki:

Link és a sárga színezésű pontok, Cancel order a Live Chat-en keresztül ha nem akarsz várni.

(#22391) nexuspolaris válasza V/ (#22390) üzenetére


nexuspolaris
tag

A Live Chat a chatbot-hoz visz, azt már próbáltam, kb mint halottnak a csók

(#22392) V/ válasza nexuspolaris (#22391) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig ott lehet töröltetni, máshol nem. Működni szokott.

(#22393) Spongyabob76 válasza Marci79 (#22366) üzenetére


Spongyabob76
csendes tag

Szia,
Én is ugyanígy jártam. Neked azóta megoldódott?

(#22394) nexuspolaris válasza Marci79 (#22366) üzenetére


nexuspolaris
tag

Én is kaptam ilyen üzenetet, de emailt nem küldtek. Ami még furcsább, hogy állítólag cseh (CZ) raktárból küldik a terméket, a tracking alapján Franciaországból jön Németországon keresztül.

Állítólag ma kellene megérkeznie, de GLS-től még semmilyen üzenetet nem küldtek, hogy ma csomagot szállítanak ki nekem.

(#22395) yogibear válasza nexuspolaris (#22394) üzenetére


yogibear
addikt

Ami még furcsább...

Nem az... ha nincs cseh raktárban, keres másikban és ha ott van, onnan küldik ki...
Nekem spanyolból küldték, igaz ott a 7 napos szállítás nem jött be, 10. napon cseteltem, hogy sztornózzuk akkor, de a biodroid pár perc alatt elintézte spanyolból, mert ott volt belőle raktáron ugyanígy a németeken át hozta a GLS 5 nap alatt, beleértve a 7végét is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#22396) V/


V/
Topikgazda

Ha valakinek nem tűnt fel, tájékoztatásul:

Pénteken, azaz február 16-án reggel 10 órától teljes leállás lesz a lapcsaládon, ami minden oldalt és szolgáltatást érint. A leállás legalább késő délutánig tart.

(#22397) rothfb


rothfb
veterán

Ma megrendeltem valamit, azt írja, holnap szállítják...:U:D
Na erre befizetek.

(#22398) rothfb


rothfb
veterán

Valaki meg tudná mondani, hogy ami Németországból jön és a Deutsch Post-DHL Packet szállítja, azt itthon várhatóan milyen cég fogja kiszállítani?

(#22399) sambenez válasza rothfb (#22398) üzenetére


sambenez
addikt

Posta

(#22400) V/ válasza rothfb (#22398) üzenetére


V/
Topikgazda

A Magyar Posta MPL, a nyomkövetési azonosító eleve az Europa+ csomag szokott lenni és a Posta oldalán követhető.
De minimum 4-5 nap

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.