Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-02-01 07:53:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18001) Ciccuka válasza Zoli-bácsi (#17985) üzenetére

Ciccuka
veterán

Milyen "nagylelkűek" :W

Igazából, mintha függene ez az érték attól, hogy mi van a kosárban.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#18002) Zoli-bácsi válasza Ciccuka (#18001) üzenetére

Zoli-bácsi
senior tag

Mármint? Ha a kosárban nagy értékű termék van, akkor többet ad? Vagy fordítva?

(#18003) ez_meg_emaz

ez_meg_emaz
őstag

Értem én hogy "EU-ból rendelve nincs vám és áfa fizetési kötelezettség, de innen rendelve általában drágábbak a termékek", de ha egyszer kiválasztom, hogy Location Magyarország akkor mi a francért akarnak megvezetni egy olcsóbb árral? Miért nem a valós árat tüntetik fel? :(

(#18004) V/ válasza ez_meg_emaz (#18003) üzenetére

V/
Topikgazda

Ha promo akkor kupont és pontot nem használhatsz, töröld ha ott valamelyiket megadtad és akkor az 589,99 $ lesz az ára, ha nem járt le az akció közben és Magyarországra is vonatkozik az akció.
Biztosítás nélkül -amit nem kellene kihagyni- pont Total: US$595.97 az ára, én ennyiért tudom megvenni MO-ra történő szállítással. De nem kell, így törlöm is a kosárból.

Az akciók nem vonhatók egybe legtöbbször. Választani kell.

Eleve Mo volt szállítás, ez a location nem világos.

[ Szerkesztve ]

(#18005) Bobby G.

Bobby G.
senior tag

Azért azt hozzá kell tenni, hogy sok terméknél kicsit megemelik az árat, majd visszaakciózzák normál árra, vagy adnak 1-2% kedvezményt és egyből nem tudod használni a kuponodat, vagy rosszabbul jársz vele. Nyilván ez nem egyedi dolog, itthon is ezt csinálják a nagy webes piacterek. Ha nem figyelsz, benyeled, ha észreveszed csak bosszankodsz. :(

(#18006) ez_meg_emaz válasza V/ (#18004) üzenetére

ez_meg_emaz
őstag

Köszi az infokat! :R Ezt jól benéztem akkor... :W Látszik nem rendeltem még Banggood-ról :DDD Kód nélkül tényleg annyi amennyiért ki van írva.

[ Szerkesztve ]

(#18007) vegyszer

vegyszer
addikt

Ti mennyire vagytok türelmesek?
A június 14-én cse raktárról rendelt motyót nem sikerült feladniuk még mindig.
Most ugyanez Kínából lenne, majd dulpa áron.
Az elképzelhetető, hogy mondjuk 3 hónap után adják fel, vagy mondják vissza?

Egyszerűen egyre tanácstalanabb vagyok. Pont, mint egy kisközség...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18008) JoinR válasza vegyszer (#18007) üzenetére

JoinR
senior tag

Teljesen bizonytalan, ilyenkor mindig refundot kérek, felajánlanak pár száz pontot 2 hét múlvára, kivárom, míg letelik az idő és kérem a refundot. Lehet pár hónap múlva lesz raktáron, de az is lehet, hogy nem.

(#18009) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#18006) üzenetére

ez_meg_emaz
őstag

Még egy kérdés... Aliexpress-t már ismerem... onnan 20-30$al tudnám olcsóbban rendelni a telefont... Banggood-nak van bármi előnye Alival szemben? Érdemesebb BG-ről rendelni vagy teljesen mindegy? (A termék ugyanaz lenne, ugyanazokkal a feltételekkel, Global ROM, US charger, stb)

(#18010) JoinR válasza ez_meg_emaz (#18009) üzenetére

JoinR
senior tag

BG-n tudsz garantáltan áfa/vámmentesen vásárolni a megfelelő szállítás kiválasztásával, illetve nálam sokkal jobb az ügyfélszolgálat is. Többségében azért ha olcsóbb az Ali, én is onnan rendelek, bár van ami kuponozva BG-n a legolcsóbb.

(#18011) ez_meg_emaz válasza JoinR (#18010) üzenetére

ez_meg_emaz
őstag

Kivételesen ez Alin most Spanyol raktárból jönne (Kínából odaküldik és onnan adják fel). Az eladó szerint kb 6-7 nap és a visszafizetési garancia is 15 napos, tehát 2 hét alatt garantáltan itt kell lennie, így gondolom tényleg onnan küldik.

BG-n drágább is meg kb 2-4 hetet írnak szállításra, azért is kérdeztem, hogy esetleg van-e valami amiért érdemes többet fizetni és várni...

(#18012) V/ válasza ez_meg_emaz (#18009) üzenetére

V/
Topikgazda

Onnan nem ajánlom a telefon beszerzést, nem igazán van kedvezményes szállítású és megbízhatósági problémák is vannak az eladóknál. A BG-is néha problémás, de itt a Paypal + vásárlói védelme miatt te vagy előnyben.

Alin most Spanyol raktárból jönne (Kínából odaküldik és onnan adják fel). Az eladó szerint kb 6-7 nap és a visszafizetési garancia is 15 napos, tehát 2 hét alatt garantáltan itt kell lennie
Vagy nem, némi problémákat érzékelünk a szállítás terén. Ha nincs raktáron akkor felejtős. Biztos az információ amit a Kínában lévő eladó ír?

[ Szerkesztve ]

(#18013) ez_meg_emaz válasza V/ (#18012) üzenetére

ez_meg_emaz
őstag

Vásárlói védelem Alin is van, nekem mindig működött ha problémám volt...

Amúgy beleástam magam az értékelésekbe... hááát, voltak érdekesek... inkább BG lesz ebből :)

(#18014) V/ válasza ez_meg_emaz (#18013) üzenetére

V/
Topikgazda

Hidd el tudom hogy mi a különbség a kettő közt. 90 nap várakozás után 15 nap és vége. Vagy vásárlás napjától számolt 180 nap, ha vissza kell küldeni 9300 Ft-ig kifizetik a visszaküldés költségét és ez a BG 30 napos még sem kell visszaküldési idejére is igénybe vehető, amott semmi ilyen.

(#18015) JoinR válasza ez_meg_emaz (#18013) üzenetére

JoinR
senior tag

Az elején nekem is működött, most már imádkoznom kell, hogy visszakapjam a pénzem...mióta egy 30$-os dispute november óta nyitva van (10x beszéltem agentekkel, akik ígérik hogy n órán/napon belül biztos bezáródik), nem rendelek semmi drágát. Volt 1-2 olcsóbb cucc, ami nem érkezett meg, nem kaptam rá refundot, simán lezárta az Ali az eladót preferálva.
Ma érkezett volna meg egy 44$-os olasz raktáras termékem (15 nap ma lejárt, pont határidőre), erre kiderült, hogy rossz címre adták fel, újraküldenék...most örülök, ha megkapom a refundot a hitvány Alitól...sajna sokminden ott a legolcsóbb de néha már tényleg az ideg meg az utánajárás miatt nem éri meg, max pár $-ig.

(#18016) Bobby G. válasza V/ (#17997) üzenetére

Bobby G.
senior tag

Meghozta a postás! Nálam ez a rekord, 14 nap! :))

(#18017) V/ válasza Bobby G. (#18016) üzenetére

V/
Topikgazda

Örülnék ha ennyi lenne minden küldeménynél az idő. Ez elfogadható.

(#18018) Bobby G. válasza V/ (#18017) üzenetére

Bobby G.
senior tag

Szerintem ez nagyon jó! :C Mostanában ez a második nagyon pozitív tapasztalatom a BG-ról, bár tudom, hogy ez nem feltétlenül az ő érdemük. :)

(#18019) osonte válasza Bobby G. (#18016) üzenetére

osonte
senior tag

Nekem is pozitív tapasztalatom van, 17 nap alatt megjött a telefon, úgy hogy annyi hétvége volt benne amennyi csak belefért.

poporiacoustics.com

(#18020) TripleB

TripleB
senior tag

Sziasztok!
Eu priority line opcióval szeretnék rendelni, valamiért nem hagyja a rendszer. Megszűnt a magyarországo küldés ezen módja?
Konkrétan ezt rendelném
[link]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#18021) V/ válasza TripleB (#18020) üzenetére

V/
Topikgazda

Honnan rendelnéd mert EU Priority csak CN esetén van és nem szűnt meg.
Spanyol az eleve EU-s szállítás, USA meg mindig USPS

[ Szerkesztve ]

(#18022) TripleB válasza V/ (#18021) üzenetére

TripleB
senior tag

Szimultán megvolt nyitva a Gearbest-en is ugyanez a termék, azzal van a bajom, elnézést. Figyelmetlen voltam

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#18023) zeon.hu

zeon.hu
nagyúr

Ha a Gwtr is kínai raktár, mi a különbség?
Terméknél Kína vagy Gwtr a választható.

Mondjuk ettől sem lettem okosabb, hogy miért is jó... :D

"Both are located in China but they operate on a different stock, so they do not have the same available items.
Whether you order from the CN or GWTR warehouse you are fully covered by our store policy, we wish you a pleasant shopping experience."

[ Szerkesztve ]

?#@*&%!

(#18024) Bobby G. válasza TripleB (#18020) üzenetére

Bobby G.
senior tag

Kospet Probe rendelésnél figyelj oda, hogy melyik verziót küldik, mert van belőle egy régibb meg egy újabb, és hol ezt adják-hol azt. Még nem sikerült rájönnöm, hogy mi alapján döntik el... :(

(#18025) Razermazer

Razermazer
őstag

Megjött ez a termék is[link] a rendszer még nem dogozta fel a kézbesítést, de már nálam van, így majdnem 1 héttel korábban megkaptam ezt is.
Így véleményem az, hogy kapnak tőlem egy mézes puszedlit. Nagyobb értékű dolgot úgysem rendelek onnan, arra marad az e-bay, az igazat megvallva onnan is csak Európából és számtech alkatrészt vettem eddig és nincs panasz. Európából azért 5 napon belül itt van jó persze, nem a világ másik végéről kell szállítani.
Ahhoz képest korrekt, mert mindegyik 15-16-nap alatt ide is ért egybe.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18026) BMizutani

BMizutani
tag

Üdv . Az kérdezném a bangood on a" us international shipping " melyik szállító , mivel követhető , itthon ki kézbesíti ? Előre is köszönöm .

(#18027) V/ válasza BMizutani (#18026) üzenetére

V/
Topikgazda

Posta szokott lenni. Ha kapsz azonosítót akkor itt próbáld követni vagy itt.

[ Szerkesztve ]

(#18028) JKalo

JKalo
tag

Sziasztok!
Én egy Redmi note 9 pro-t rendeltem a BG-ről jun.03.-án, ami jun. 12. óta "Küldemény átadása nemzetközi szállításra" stádiumban van :-(
cservice megoldja annyival, varjam ki a 90 napot :-(, holott elvileg 20 munkanapot irt a kosárnál!

Előtte GB-n rendelt 9S is refundra futott, visszafizettek, ezután a BG - vel is rafaragok...

Mire ideer kiadjak a Redmi 10 -et is..

(#18029) Wasp91 válasza JKalo (#18028) üzenetére

Wasp91
aktív tag

Vicc amúgy, hogy ilyen sok telefon eltűnik és nem tudnak másik szállítási útvonalat találni.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#18030) V/ válasza Wasp91 (#18029) üzenetére

V/
Topikgazda

Nem az vicc, hanem azt hogy a német posta semmit nem csinál ennek megakadályozására, illetve ha igen, az nem igazán hatékony.

(#18031) JKalo válasza V/ (#18030) üzenetére

JKalo
tag

Gondolom, ez a megrendelés is már felejtős ...
Mi a tapasztalatotok, érdemes ezekutan BG, GB, Ali és társaitól telot rendelni?

Régóta rendelgetek tőlük kisebb értékű cuccokat, melyek a telefonokat kivéve meg is érkeztek többnyire...
Legutóbb, az efogkefek majdnem 3honap után, de megérkeztek.

"
Tracking:
------------------------------
Jun 10, 2020 12:35 / DHL Germany / Hagen, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin
Jun 10, 2020 14:35 / Magyar Posta / Felvétel a feladótól
Jun 11, 2020 23:28 / DHL Germany / Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center
Jun 12, 2020 04:47 / DHL Germany / Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization
Jun 12, 2020 06:47 / Magyar Posta / Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
Jun 12, 2020 08:00 / Magyar Posta / Küldemény előkészítése szállításhoz
Jun 12, 2020 08:00 / Magyar Posta / Küldemény átadása nemzetközi szállításra
------------------------------
View more: https://postal.ninja/en/track/Jm7BkW

"

[ Szerkesztve ]

(#18032) p.t.r válasza V/ (#18030) üzenetére

p.t.r
tag

Miután a 2. tabom is elveszett és visszautalták az árát, gondoltam harmadjára hátha mégiscsak átcsusszan :) szoval adtak egy ilyen TN-t: 612371027594 :) Szerintem ez lesz a megoldás :) Egyelőre csak az a furi, hogy miért olasz fele megy. Amúgy meg a sima Eu Prioity Line volt. Mit gondolsz?

(#18033) V/ válasza p.t.r (#18032) üzenetére

V/
Topikgazda

GLS és nem posta, így az olasz irány nem számít a parcelsapp-on, majd a GLS-nél nézd.
Ez is EU-s és elsőbbségi mert Belgiumból jön ide gyorsan. :))

[ Szerkesztve ]

(#18034) Feri 59

Feri 59
csendes tag

Sziasztok
Kezdő vagyok mit jelent tapasztalatotok szerint hogy a cikk szállítás alatt Európa feldolgozó központ.
Köszönöm szépen 😀

(#18035) V/ válasza Feri 59 (#18034) üzenetére

V/
Topikgazda

Az hogy az még Kínában van, onnan jön majd ide.

(#18036) Feri 59 válasza V/ (#18035) üzenetére

Feri 59
csendes tag

Köszönöm akkor még 2-3 hét várakozás

(#18037) sambenez

sambenez
addikt

Tudtok fizetni paypallal?
Nekem ezt a hibaüzenetet dobja:
Error 403 Forbidden

Gerbestről meg teljesen jó lenne.

(#18038) Pancsermeste válasza p.t.r (#18032) üzenetére

Pancsermeste
őstag

No, akkor az én telefonommal együtt utazik. (22 Júl 2020 - ugyan ez a GLS bejegyzés) :)

-= Pancsermeste® =-

(#18039) sambenez válasza sambenez (#18037) üzenetére

sambenez
addikt

Na most meg jó. Már azt hittem BG tiltólistás lett PP-nál.

(#18040) V/ válasza sambenez (#18037) üzenetére

V/
Topikgazda

A 403-as vagy Hozzáférés megtagadva/tiltott hibaüzenet egy HTTP válaszkód, ami azt jelzi, hogy a kliens kapcsolatba tudott lépni a szerverrel, de az általa kért tartalom megtekintése olyan engedélyhez kötött, amely nem teljesül, ezért megtagadja annak megjelenítését. Wikipédia

(#18041) sambenez válasza V/ (#18040) üzenetére

sambenez
addikt

Ezért gondoltam hogy BG és a PP között nincs valami rendben.
De már megoldódott, sikerült fizetnem is.

(#18042) JKalo válasza p.t.r (#18032) üzenetére

JKalo
tag

Szia, én a 2. -al jarok pórul, de sztem 3x -rra nem kiserletezek, megkapom itthon is max 5-10ezerrel dragabban, de 3 nap alatt a kezemben lesz...
Netalátán a covid miatt még rosszabb is lehet a helyzet heteken belül...

(#18043) V/ válasza JKalo (#18042) üzenetére

V/
Topikgazda

Kb életünk végéig mindig itt lesz ez, vagy a másik a rosszabb helyzetet nem a vírus okozza, most már tanultak a hibás védekezésből így a szállításokat,vásárlásokat nem kellene hogy befolyásolja.

(#18044) herrká

herrká
senior tag

Ez most mi? Mit kell, vagy kell egyáltalán valamit tennem? A My Orders-ben a terméknél a Tracking info - View all-nál jelent meg ma. Pár sorral feljebb ott a nevem, címem...
Jul 31, 2020 07:32Addressee not available and required to pickup the item - pirossal!!!
Jul 30, 2020 09:15Departure from inward Office of Exchange
Jul 30, 2020 00:31Arrival at inward Office of Exchange
LL771919161LU

[ Szerkesztve ]

(#18045) V/ válasza herrká (#18044) üzenetére

V/
Topikgazda

Menj be a postára érte. Nem vitték ki.

(#18046) herrká válasza V/ (#18045) üzenetére

herrká
senior tag

Köszönöm szépen! Még csak értesítőt se dobtak be... 3 postás váltogatja egymást a faluban. A régi sajnos beteg lett. Ezek meg, egyik hü....bb, mint a másik... Nem egy csomagot a kutya bontott ki, mert "nem látta a postaládát"! A kerítésen, szemmagasságban van.

(#18047) V/ válasza herrká (#18046) üzenetére

V/
Topikgazda

Nyomtasd ki az MP nyomkövetést hogy látszódjon a nyomkövetési szám add oda hogy ez az értesítő. Lehet hogy sms-t akartak küldeni, csak nem jött össze.

(#18048) herrká válasza V/ (#18047) üzenetére

herrká
senior tag

Rendben. Köszönöm!

(#18049) vegyszer válasza herrká (#18046) üzenetére

vegyszer
addikt

Nem biztos, hogy ilyen van a háttérben.
Nekem az XVII kerületben vannak olyan gyöngyírású részleg, akik előre megírják, hogy csomagom jött.
A postás csak ennyit kap kb minden olyanról ami vastagabb, mint egy-másfél cm.
Mire megjön az értesítésem, sokszor át is vettem közben... Mert ez lassan jön meg.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18050) V/ válasza vegyszer (#18049) üzenetére

V/
Topikgazda

Ez egy könyvelt, címen kézbesítendő küldemény, nincs köze a vastagsághoz, nekem kihozták pedig nem fért bele postaládába.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.