Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) V/ válasza herrká (#21750) üzenetére


V/
Topikgazda

Tévedés, mert ez nem postai kézbesítésű, így semmikép nem kerülhet ide: the local post
És esetleg egy másik időzónában írják a bejegyzéseket.

[ Szerkesztve ]

(#21752) herrká válasza V/ (#21751) üzenetére


herrká
senior tag

Csak azért írtam be ide, hogy mennyire hiteles a BG nyomkövetése. :D
Ez a másik időzóna be se ugrott! Ez igaz is lehet.

(#21753) V/ válasza herrká (#21752) üzenetére


V/
Topikgazda

Biztos egy várható dolgot írt a a programjuk, a hétvégén nem igazán szoktam látni hogy dolgoznának a futárcégek, de én is úgy gondolod hogy rövid időn belül megkapod.

(#21754) herrká válasza V/ (#21753) üzenetére


herrká
senior tag

Köszi! 07. 16. - 07. 20. Ezt látom várható kézbesítési dátumnak egyébként az Ordersben.

(#21755) MittuDomain_ válasza pn4hvq (#21749) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Bocs, elfelejtettem válaszolni.
Én böngészőből kattintok rá naponta, de mobilos link.

A linkben elvileg nincs semmi referral, csak nem mertem többet kitörölni a végéről, hogy biztosan működjön.
Ha mégsem oké, kérem egy TG javítsa!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#21756) sambenez


sambenez
addikt

Rendeltem egy vésőkalapácsot.
Nagyon elégedett vagyok a szállítással.
Rendeléstől számított 5. nap reggel a kezemben volt. :Y :C

(#21757) pn4hvq válasza MittuDomain_ (#21755) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szuper, köszönöm :R

(#21758) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Sziasztok!

Voltam már itt pár hete. Vásároltam Bangoodról 250-ért, de a paypal rávágott +10-et... Mint utóbb megtudtam tőletek, a váltás miatt. Mondjuk azt akkor sem tudta megmondani senki, hogy miért nem lehet banggoodon csak simán a kártyámmal fizetni, miért csak a paypal megy végig... Most gépen próbáltuk feleségem kártyájával. Az OTP appban megjön a fizetési kérelem, jóvá is hagyjuk, de a banggood honlapján nem megy tovább a fizetés... Mindegy. Elengedtem a kártyás vásárlást, legyen a paypal.

Gondoltam majd a következő vásárlásnál paypalon mostmár tudom mit kell átállítani. Hát persze, hogy nincs ott semmi ahol az átállításnak kellene lennie... Hol tudom átállítani máshol, hogy ne a paypal hanem a bankom váltsa? :F

Köszönöm szépen! :R

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#21759) V/ válasza Bikkrom (#21758) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon sokszor írtam már hogy NE a PayPal gyorsfizetést használja senki sem, mert annál nem lehet semmit sem állítani, esetleg a szállítási és a vám biztosítás is kellene vagy rosszul viszi át a szállítási módot. Ezért a Proceed to Checkout választandó, ott a szükséges opciók és azután a PayPal normál fizetéssel megy a dolog, a felső a PP gyyors fizetés és ott nincs állítás.

Ha PayPal-on USD-re van a állítva a kártya és a BG-n is USD akkor fizethetsz így is mert ott nem kell a váltást állítani, USD terhelés megy a bank felé és majd az váltja.

[ Szerkesztve ]

(#21760) Bikkrom válasza V/ (#21759) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Köszönöm a megoldást.

Azért nem nyom senki a Proceed to check out-ra, mert nincs ott. Mobilos nézetben legalábbis én nem találom. Manapság meg a 99% mobillal vásárol. De hiába teszed át asztali nézetre akkor sincs ott. :W Aztán PC-hez átbattyog az ember, 20 próbálkozás után belép, összerakod a rendelést megint (mert a meglévő rendelésednél nincs már proceed to check out), aztán összerakod megint a rendelésed, ott a Proceed to check out JEEE, de akkor meg kiírja, hogy már van egy ilyen kuponod felhasználva.

Eszem megáll, hogy minden létező módon a paypal gyorsfizetésre terelnek... Azért köt ott ki mindenki. Zsákutca után, zsákutca és mindig csak a pay now van, de az fixen. :W Nade sebaj, kitörlöm a két rendelést, megcsinálom újra. Kupont mostmár elfogadja. Jeeee. Ééés nincs Proceed to check out... Csak pay now. Gépen, ahogy korábban volt proceed to check out, most nincs.... Na ezért arra nyom mindenki, mert az útvonalak 99%-án amin el lehet jutni a fizetéshez NINCS proceed to check out. Most hagyom egy kicsit, mert felhúzott a Banggood, egy óra alatt nem lehet megrendelni gyors fizetés nélkül... Végem van. Komolyan, a csillagok, bolygók együttállásán túl már éppen egy kecskét nem áldoztam fel... De akkor sem megy. :W :W

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#21761) V/ válasza Bikkrom (#21760) üzenetére


V/
Topikgazda

Leírtam hogy mit csinálj. Lépj be a PayPal-ra a kártyánál válaszd az USD-t alapértelmezettnek. Ezután a Banggood-on USD-n állva azt választasz fizetésre amit akarsz, akár a PayPal gyors fizetést is. Ezen állások esetén nem történik a PayPal-on váltás így ott azt nem is kell beállítani.
De most hogy írod megnézem a mobil app-ot mert ott is két lehetőség volt eddig a fizetésre.
Update: Az app-ban is maradt kettő, az azonnali fizetés és a kosaras fizetés

[ Szerkesztve ]

(#21762) Bikkrom válasza V/ (#21761) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Persze, de, csak sokszor vásárolok HUF-ban paypallal. Vagy azt korlátlanul állítgathatom naponta is akár?

Marad ez akkor, mert a Proceed to check out megszűnt létezni. Mobilon is végignyomtam megint új rendeléssel. Meg gépen is. Csak a pay now. Esküszöm tuti jutalékot kapnak a paypaltól. :(((

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#21763) V/ válasza Bikkrom (#21762) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egy mostani kép:

Ha a PayPal-on HUF forint a kártya és a BG-én is HUF forint akkor mit szerettél volna váltani? Forint terhelés jön a BG-ről és az forintban lesz kifizetve. Akkor sincs váltás. De a BG rosszabb árfolyamon váltja a náluk alapértelmezett USD-ről HUF-ra.
Van havi korlát az átállításra. 6-10 közt.
Leírom hogy nálam miként van a PayPal-on a kártya téma.
Három kártyaszám van hozzáadva.
1. Erste Visa virtuális kártya, ez HUF-ra állítva a forintos fizetésekhez.
2. Egy Wise digitális kártya USD-re állítva
3. Egy Wise digitális kártya EUR-ra állítva.
Fizetéskor az a kártya választva amiben fizeti kell.

A PayPal szedi tőlük a jutalékot mert az eladónak van fizetési kötelezettsége ezen a területen, ha te használod a PayPal-t a BG-n fizetésre az nekik kerül pénzbe. Kevesebb pénzt kapnak, szóval a PayPal nem oszt semmit.

[ Szerkesztve ]

(#21764) sambenez válasza Bikkrom (#21762) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem van proceed to checkout, és pc-n is elsőre belép. Nálad lesz valami gubanc.

(#21765) V/


V/
Topikgazda

Van akit érinthet:
A CIB Bank informatikai rendszerének fejlesztése miatt szolgáltatáskiesésre figyelmeztet közleményében a pénzintézet. Eszerint 2022.07.08-tól (péntektől) egészen 07.17-ig (vasárnapig) olyan területek nem fognak megfelelően működni este tíz és reggel hat óra között, mint a CIB BANK Mobilalkalmazás, CIB BANK Online, CIB Internet Bank, Business Terminal, CIB Business Online és a TPP csatorna.
Ez azt is jelenti, hogy az online (internetes) bankkártyás vásárlások jóváhagyása a CIB Bank Mobilalkalmazáson keresztül sem lesz elérhető. Mindez idő alatt a CIB24 telefonos ügyfélszolgálat is korlátozottan lesz elérhető.

(#21766) Grawens


Grawens
senior tag

Mi a túró van a CZ raktárral?
Az elmúlt héten Cs. és P. -is rendeltem raktáron lévő termékeket, valamint most Hétfőn is, de azóta mindegyik Processing státuszban van. :U

(#21767) sambenez válasza Grawens (#21766) üzenetére


sambenez
addikt

Én szerdán este rendeltem, csütörtökön feladták, hétfőn reggel nálam volt. Remélem átmeneti a gond ha van.

(#21768) Grawens válasza sambenez (#21767) üzenetére


Grawens
senior tag

Nem tudom mi lehet, a chat-es emberke sem tudta, így kértem redelés törlést és visszatérítést. Nem akadékoskodott.

(#21769) bobek72


bobek72
tag

Sziasztok.
Cz raktárból rendeltem, melyik szállító kézbesíti a csomagot? (3751892393) nem találom melyik cég hozza.

(#21770) Grawens válasza bobek72 (#21769) üzenetére


Grawens
senior tag

Fáma
A Packeta hozza be.

[ Szerkesztve ]

(#21771) bobek72 válasza Grawens (#21770) üzenetére


bobek72
tag

Köszi. Ide a másik 24 számjegyűt kell beírni?
Ja már látom szerkesztetted a hszt

[ Szerkesztve ]

(#21772) nademiez1tt


nademiez1tt
újonc

Sziasztok!

Hogy működik a regisztráció banggoodnál? Először vásároltam terméket náluk és automatikusan regisztrált a vásárlást követően a paypal-es emailcímemhez. Erről viszont semmit sem küldött, csak hogy rendelésed elfogadva és folyamatban stb. Ha a banggood honlapjára lépek egy generált felhasználónévvel vagyok ott és hogy megerősítésre vár.

(#21773) V/ válasza nademiez1tt (#21772) üzenetére


V/
Topikgazda

Én előbb regisztráltam és azután vásároltam. Ha azzal az e-mail címmel és jelszóval be tudsz lépni akkor töltsd ki a My Account-nál az adataidat.
My Account a jobbra fent név alatt
Bal oldalt a Account Management résznél kell adat az Address bookhoz és az Account settings résznél a profil szerkesztése, ezzel kellene kezdeni és azután a szállítási cím.
A telefonszámot nem tudjuk megerősíteni így azzal nem kell foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#21774) sisi22


sisi22
tag

Tudna valaki segiteni, hogyan lehet az idiota banggood-osokat elerni emilen vagy weben?
elore is koszonom!

A help-juk csak bejelentkezes utan erheto el, csak eppen a regisztracio utan megadott jelszora - amit ketszer kellett beirnom - szepen rabolintott, utana viszont kozli, hogy nem egyezik.
Mar haromszor valtottam jelszot, ugyan az a jelenseg, csak az idiota reklamjait kuldi, persze "noreply" emilen.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#21775) V/ válasza sisi22 (#21774) üzenetére


V/
Topikgazda

Böngésző vagy mobil app? Mindkettőn próbáld.

(#21776) sisi22 válasza V/ (#21775) üzenetére


sisi22
tag

weben probaltam, mindig csak odadob a bejelentkezesi oldalra, ott meg nem enged bejelentkezni.
rokafogta csuka esete. :(

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#21777) V/ válasza sisi22 (#21776) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezen a linken próbálod? De az új jelszót megerősíted az e-mailben? Reset Password gomb

[ Szerkesztve ]

(#21778) nademiez1tt válasza V/ (#21773) üzenetére


nademiez1tt
újonc

Szerintem paypal megad nekik minden lényeges adatot ( de lehet hogy külön nekem is meg kellett adnom már nem emlékszem ) viszont nem tudom miért regisztrál engem automatikusan. A regisztrálás törlésére van valamilyen lehetőség? Mert nem találtam. Egy terméket rendeltem tőlük, de még azt se tudom visszaküldeni. Nem hiszem hogy valaha még egyszer próbálkozom. Ennél az ebay fényévekkel jobb.

(#21779) V/ válasza nademiez1tt (#21778) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen így van, a szállítási cím kerülhetne csak át.
Fiók törlés:
Ide kell egy e-mailt küldeni cservice@banggood.com
A tárgya REQUEST TO DELETE MY ACCOUNT
Megadod az azonosítódat amit törölni kell.

(#21780) sisi22 válasza V/ (#21777) üzenetére


sisi22
tag

Igen, ott, emil megerosites nincs, hanem egy linket kuldtek, arra kattintva kellett ujra beirni.

A vicc az egeszben, hogy regisztraciokor beengedett, mar majdnem a vasarlasig is eljutottam, csak furcsa volt, hogy az igert kedvezmeny az eltunt. Kilepes utan pedig kozolte, hogy a jelszo nem megfelelo.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#21781) nademiez1tt válasza V/ (#21779) üzenetére


nademiez1tt
újonc

Köszi a segítséget!

(#21782) V/ válasza sisi22 (#21780) üzenetére


V/
Topikgazda

Most kipróbáltam, miután megjött az e-mail ott Reset Password beírtam az új jelszót kétszer. Majd a Login linkjükön beírtam az újat, mert a böngésző a régit ajánlotta fel és sikeresen beléptem, azután frissítettem a böngészőben a jelszót az újra.
Most tényleg nem küldtek másik e-mailt utána.

(#21783) csuhi17


csuhi17
tag

Hali van egy rendelésem a CZ raktárból egy porszívó.

A státusza még mindíg processing
Szállítási mód: Ship from CZ via Eu priority shipping
Most látom hogy az exp. shipping time júli 12. re írja.
Ezzel a csomagszámmal kaptam a DPD-től egy mailt. természetesen angolul.
13499302874880
Lehetséges hogy a processing státuszban küldték el nekem? Talán megjön pár nap múlva és akkor meglátom hogy mi az.

(#21784) V/ válasza csuhi17 (#21783) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez igencsak Lengyelországból jön és 11-én lett éles ez a nyomkövetési szám. De lehetséges hogy ez lesz az.

(#21785) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Ha a Packeta nyomkövetője szerint kb 3/4 órája felvették Prágában a csomagomat, az ideér a hétvégéig?
Köszi

(#21786) V/ válasza herrká (#21785) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen. 1 nap alatt szokta hozni a futár és másnap kézbesítik. De legyen rátartással 2 nap az ideérkezés.

[ Szerkesztve ]

(#21787) herrká válasza V/ (#21786) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm!

(#21788) csuhi17 válasza V/ (#21784) üzenetére


csuhi17
tag

Jajj bocsi nem írtam hogy 7 hó 7.-én rendeltem :))
Akkor nem pörgök miatta. Ha esetleg megjön a termék és az lesz amit rendeltem, de az oldalon nem változik a státusza processing-ről akkor várjak pár napot, vagy majd írjak rájuk?
Nem szeretném ha ilyen miatt letiltanának.
Köszi a választ :)

(#21789) V/ válasza csuhi17 (#21788) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában később indítják a szállítást mint a rendelést és volt hogy nem volt a cseh raktárban és ezért lengyelből küldték, szóval szerintem ez rendben lesz. Az is volt hogy nem lett beírva hogy elküldték, az átvétel után lehetett látni az egész szállítást.

(#21790) bl4ze válasza herrká (#21785) üzenetére


bl4ze
veterán

Simán. Elvileg látod már, hogy kinek fogják átadni, ott lesz az a nyomkövetés is már :)

.:. bl4ze .:.

(#21791) sisi22 válasza V/ (#21782) üzenetére


sisi22
tag

Rajottem a hibara, most agyalnak rajta, az a nagy kerdes, hogy holnapig van hataridom a kedvezmenyes vasarlasra, azzal mi lesz.

a weboldaluk egy kalap kaki, nincs rendes kereso tematikusan, csak ezerrel ontik a szankba a szirszarokat, hogy nesze, azonnal vedd meg, de ugy, hogy ne is nezd meg, mi az, kulonben buksz mindent.

aliexpresszel is igy volt anno, ha rakattintottal, akkor derult ki, hogy az nem is az es nem is annyi, es attol kezdve kozolte, hogy mar buktad is az elso kedvezmenyt.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#21792) herrká válasza bl4ze (#21790) üzenetére


herrká
senior tag

Köszi! A Packetánál még az utolsó bejegyzés, hogy Prága Depo. A DPD-nél pedig, hogy megkapták a megbízást másfél órával később.

(#21793) bl4ze válasza herrká (#21792) üzenetére


bl4ze
veterán

Prága depótól számítva 1 nap és itthon van, és átveszi a DPD.
Péntekre nálad van a cuccos :D

.:. bl4ze .:.

(#21794) herrká válasza bl4ze (#21793) üzenetére


herrká
senior tag

:) Úgy legyen! "Aji" lenne szombaton... :)

(#21795) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

A "Snap UP" akciók tulajdonképpen mit jelentenek?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#21796) pn4hvq válasza sonar (#21795) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Adott időpontban elérhető lesz x darab általában nagyon kedvező, vagy 0,01$-os áron. Aki kapja, marja, a leggyorsabbak vehetik, míg el nem fogy a promóciós 1-3-5-10db.

(#21797) sunnysys


sunnysys
tag

helló!

Banggood Expected Shipping ebben az állapotban mennyi ideig szokott tartózkodni?
tracking oldalakon sem találok semmi sem róla.

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21798) V/ válasza sunnysys (#21797) üzenetére


V/
Topikgazda

1-14 munkanap, nem írt ki dátumot? Ha volt raktári készleten akkor pár nap.
De a képen azt látom hogy szállítva és majd július 29 a várható kézbesítés. Amíg konténerben szállítják addig nem látsz nyomkövetést, majd ha az itteni kézbesítő cégnek egyedi csomagként átadják. 5 napja jön Kínából, időben van.
Majd látod ha megkapja az Express One, addig nem.
Az Expected Shipping és az Expected Delivery date az két eltérő dolog, feladás és kézbesítés

[ Szerkesztve ]

(#21799) sunnysys válasza V/ (#21798) üzenetére


sunnysys
tag

"Amíg konténerben szállítják addig nem látsz nyomkövetést" - na, ezt nem tudtam (vagy elfelejtettem, régen rendeltem már tőlük). akkor még nem aggódok ezen.

köszi szépen!

(#21800) bl4ze válasza sunnysys (#21797) üzenetére


bl4ze
veterán

Kb 10-15 nap rémlik. ExpressOne fogja hozni.

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.