Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali
Aki BF2-őzik neten az irja már meg mijen procival nyomja mert nekem egy athlon xp 2400+-al sokszor 25-30 fps körül megy és az elég szar neten. Tökmindegy mijen grafikán akkor is belassul. Nemrég vettem egy 9800 pro karit de ugytünik a proci a kevés neki. Nem értem hogy mért lassú pedig húzva is van a cpu(150x15,2250MHz@2800+).
Mi lehet a probléma?
Észrevételeiteket előre is kössz.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#502) F3@R válasza -=Sziszi=- (#501) üzenetére


F3@R
tag

hsz bf2-ben

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#503) Atomprof


Atomprof
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Megvettem a Ghost Recon Advanced Warfighter játékot. 1 hétig tökéletesen futott a gépemen, majd egyszercsak belassult a játék. Másnap akartam vele játszani és már nem indult el. Fekete képenyő, majd kilép az Windows asztalra. Újratelepitettem, de semmi nem változott. Valami ötlet?
Előre is köszi,
Atomprof

(#504) cimopata


cimopata
csendes tag

Kössz a tippet de sajnos ezzel sem megy!
Feltettem a progit rendesen kaptam is címet. Ezután létrehoztam egy szervert a hamachiba. Ott a progiba tudtak is csatlakozni a szerveremhez. Eddig jó az egész. Na de azután mit kell tenni? :F
Mert beléptem a játékba csináltam egy szervert és vártam a csatlakozó ismerőseimet. De nem ment, még így sem látták a gépemet. Nemtudom, hogy netán valamit rosszulcsináltam volna?

(#505) STC Speed válasza cimopata (#504) üzenetére


STC Speed
őstag

Jól csináltad!
Localban csinaltad ugye?

(#506) F3@R válasza cimopata (#504) üzenetére


F3@R
tag

lanban csináltad a szervert?
ha nem akkor abban csináld

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#507) cimopata válasza F3@R (#506) üzenetére


cimopata
csendes tag

Mármint hol a szervert?
A játékban? Mert ott az ITP/IP-re mentem.
Akkor lehet hogy ez a baj?
Remélem Amúgy köszönöm a segítséget :R :R :R :R :R :R

(#508) F3@R válasza cimopata (#507) üzenetére


F3@R
tag

hát nemtudom hogy aoe2-ben hogy kell (úgy emlékszek abban akarsz)
az a lényeg, hogy úgy csináld meg, mintha összekötöttétek volna a gépeket, LAN-ba
szóval ne netes módon csinád a szervert, hanem helyi hálózati módon
és mennie kell ;]
szívesen

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#509) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Nagyon Tycoon-os hangulatom van. Mit tudtok ajánlani? Mostanában nem figyeltem a Tycoon játékok alakulását. A lényeg hogy olyan legyen mint az örök klasszis Transport Tycoon Deluxe, vagy hozzá nagyon hasonló. Olyan is lehet, ahol pl várost/középületeket lehet menedzselni. Előre is köszönöm! :R

(#510) F3@R válasza mazda626 (#509) üzenetére


F3@R
tag

szerintem a roller coster tycoon 1-2 ami zsírul klasszis :)

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#511) cimopata


cimopata
csendes tag

Sziasztok!
Van egy kis probléma, pontosabban nagy probléma.
Feltelepítettem a Hamachi progit. kaptam címet is meg mindent tudtak is tá csatlakozni.
Na de amikor elindítom az Age of empires 2-t és ott rámegyek a LAN játékra de nam talál senkit.
Métr van ez?
Hogy nem tudok senkire sem csatlakozni, és más sem tud rám csatlakozni?
A tűzfal nem megy!
Kérlek titeket segítsetek semmi ötletem?

(#512) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Szevasztok! Van egy Nokia 9210-es telefonom rajta Flash playerrel

keresek rá játékokat szigorúan SFW kiterjesztésűt szóval az exe az sajnos nem jó (mármint ami flash letölthető de exe:D) aki ilyenekről tud az pls küldje már át nekem!!!! vagy ide válaszoljon!!

Előre is köszi!

(#513) mazda626 válasza F3@R (#510) üzenetére


mazda626
addikt

Köszi!
Kölcsönkértem a Chris Sawyer féle Locomotion-t barátomtól. :)
Valami jó kis terepjárós játékot tudtok mondani? :DDD Bocsi, de most nagyn rámjött a kockulhatnék :D Olyan stílusú mint a Cabela's Offroad 4x4 [link] játék. Anno nagyon megfogott, most ismételten ilyen játékélményre vágynék, csak mai köntösben. Screamer 4x4, 1nsane megvan. Várom az Offroad/tereprally,teherautós jelentkezőket :) , de ne sima személygépkocsis rallyt. :U

(#514) F3@R válasza cimopata (#511) üzenetére


F3@R
tag

próbáljátok meg másik játékkal lanba menni.. akkor legalább rájöhettek arra, hogy a hama vagy az aoe2 vel van a gond... én css, cs1.6, warcraft3, cossacks, cod, cod2 játékokkal toltam nagyrészben... de próbáltuk nfsmw-vel is... ott láttuk egymást a lanba, csak nemtudtunk egymás versenyébe csatizni.... egyszerűen kiírt egy hibát... szóval.. lehetséges, hogy az aoe2-vel van nálatok is a probléma

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#515) Babetta-X válasza Babetta-X (#512) üzenetére


Babetta-X
senior tag

hát, hiába keresek nem találok semmit:(csak kis animáció szerűséégeket,de játékot egyet sem:(

(#516) akasp


akasp
senior tag

na ide is beszúrom: diablo II ben hogy lehetne megváltoztatni a cd kulcsot ujratelepítés nélkül?

(#517) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Üdv gamerek

Segítsen már valaki nekem plíz! Unalmas órámban kitaláltam,hogy játszok egyet a The cronicles of the Riddick-escape...... címú játékkal. Előgubiztam a lemezek közül,de az istennek se tudom elindítani. Mióta utoljára fent volt töbször is változtattam a gépemen.(konfig a reglapon) Eleinte Open.GL 1.3-at hiányolt aztán felraktam egy patchet azóta nem hiányol semmit,de így sem megy.Látszólag elindul,aztán egy fekete képernyő jön barna felirattal,és ott megáll végleg. Ha valaki tudja mi a gáz írjon légyszi pár sort.

Köszönöm szépen. :R

(#518) mazda626 válasza Z.m.Z (#517) üzenetére


mazda626
addikt

Szia! Egy hete jártam így én is. Megvettem, felraktam, és OpenGL 1.3-ra panaszkodott. :((( Mondom szép, bolt game aztán b.szik elindulni. A gamershell oldaláról lehúztam hozzá az 1.1-es euro patchet és utána jó lett.

Pontifex2-ben hogyan kell használni a hidraulikát? :F

[Szerkesztve]

(#519) Z.m.Z válasza mazda626 (#518) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Az enyém nem bolti. Csak a magyar gyártmányú jétékokat vagyok hajlandó pénzért megvenni. Amerika már elég gazdag,én még nem,pont. De ettől még kéne,hogy menjen. Az europatch fent van de így sem megy. És egyre inkább érzem,hogy senki sem tudja,hogy miért. Akármelyik fórumba írok,nincs segítség. Na midegy. :(((

(#520) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

'99 óta az egyik kedvenc játékom a Sierra által kiadott Pharaoh. Egy ideje vadásztam a küldetés CD-jére, a The Queen of the Nile: Cleopatra-ra. Legnagyobb örömömre sikerült ma egyben megvenni hivatalos formában is a 2 CD-s játékot. Leszedtem a ''régi verzióm'' :B , s felraktam kompletten az eredeti játékot, valamint a Cleopatra-t is. Hozzáteszem, azóta már friss Windows is csücsül a vinyómon, de a hibajelenség ugyanaz. Azóta a következő hibaüzenetet kapom a játék indításakor:

ERROR!

Unable to load function: FT_Thunk (KERNEL32.dll)


Ha tudtok segíteni nekem, annak nagyon örülnék. Írtam volna valamelyik Pharaoh topikba is, de egyik sem aktív.

Vigneau

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#521) Vigneau válasza Vigneau (#520) üzenetére


Vigneau
félisten

Nesze neked Program kompatibilitása varázsló...
Eddig sosem volt jó semmire, de most legalább bevált. Az FT_Thunk-kal szerencsére másnak is volt gondja. No de 5 évvel ezelőtt. Hiába, lassan haladok a korral. :B
Csak azt nem értem, ha az alapjáték normálisan megy az XP-vel, akkor a küldetéslemez miért nem? :F
Elvileg Win98/ME kompatibilis a leírása szerint, de csak Win2000 beállítással és a képi sémák letiltásával hajlandó normálisan menni. De legalább megy - végre...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#522) illusiON


illusiON
őstag

üdv, valaki kérem segítsen, adott ps-re a tony hawk's pro skater nevü játék (nem 2 nem 3, az első rész) ebben van 1 kicsit wu tangre hajazó rapszám, amiben emléxem a 'do with yo' handgun' sorra, legalábbis ilyesmi... nem tudja vki a szám címét v legalább az előadót? mert soundtrackes listában amit találtam nincs benne pedig én tisztán emléxem a szám dallmára is... saja nincs már meg a játék, így nem tudom megnézni benne...

( : no woman no cry : )

(#523) Babetta-X válasza Babetta-X (#515) üzenetére


Babetta-X
senior tag

help pls :D

(#524) illusiON


illusiON
őstag

np.ááp valaki segitsen :O:DDD

( : no woman no cry : )

(#525) Nimda


Nimda
addikt

Ismeri valaki ezt a játékot? Evil Dead-Regeneration [link]

(#526) athomi válasza Nimda (#525) üzenetére


athomi
veterán

nekem nem tetszik :D

[Szerkesztve]

(#527) Nimda válasza athomi (#526) üzenetére


Nimda
addikt

inkább nem mondok semmit :D

[Szerkesztve]

(#528) athomi válasza Nimda (#527) üzenetére


athomi
veterán

még a grafikája sem :DDD

(#529) Nimda válasza athomi (#528) üzenetére


Nimda
addikt

Grafika?...a feeling a lényeg vazze..:D

(#530) deedee


deedee
őstag

hi

ha egy gémben 65 az átlag fps,akkor még mennyire érdemes felfelé állítani a grafon?kb 45fps-ig?vagy meddig?

(#531) mazda626 válasza deedee (#530) üzenetére


mazda626
addikt

Nem értem a kérdésed. Ízlések és pofonok. Ha beéred kevesebb FPS-sel és szebb graffal, akkor állítsd. Speciel én sebességre és látványra egyaránt gyúrok. Múfaj függő mit hogy szeretek. Autó gammában elég a 30FPS is, FPS-ben ragaszkododm az 50-hez.

Többiek: Stalker című játékból nem is tudom hány sreenshot jelent meg idáig, több száz, vagy akár ezer is, de egyiken sem láttam vizet. :F :F Nem hinném, hogy nincs azon a környéken egy folyó sem, vagy tó, tócsa :DDD Kíváncsi lennék hogyan néz ki benne a víz. Vízmániás vagyok. :D :DDD

(#532) deedee válasza mazda626 (#531) üzenetére


deedee
őstag

értem.... :)

(#533) Djuree válasza mazda626 (#531) üzenetére


Djuree
félisten

azt hiszem a trailerekben van víz, elég jól néz ki...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#534) mazda626 válasza Djuree (#533) üzenetére


mazda626
addikt

Tudnál pontos Trailer nevet adni? :B Megnéztem az eddig kiadott összes screenshoto + trailert, de nem találkoztam még egyiken sem vízzel, egyet kivéve, de ott meg takar a nádas. :(

(#535) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hali mindenki!

Feltettem néhány régebbi játékot (Thief 1, EF2000 stb...). Az a gondom velük, hogy túl gyors a megjelenítés. Hogyan lehet őket normális tempóval futtatni?
Az Nvidia Panelben lévő Vertical Sync bekapcsolása nem hatásos, mivel ezek szoftveres módban futnak és az csak a D3D és az OpenGL-re van hatással.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#536) mazda626 válasza Dr. Romano (#535) üzenetére


mazda626
addikt

Ennek kell örülni. :DDD Próbáld meg downclockolni a géped ha lehetséges.

(#537) Dr. Romano válasza mazda626 (#536) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Örülök is hidd el :DDD

De ezt ''szoftverből'' szertném valahogy megoldani a downclockot kihagynám...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#538) mazda626 válasza Dr. Romano (#537) üzenetére


mazda626
addikt

Még 1.8as cerkánál használtam egy CPU lassító progot. Win alól működött, és jó is volt. Hirtelen nem tudom mi a neve.

(#539) Dr. Romano válasza mazda626 (#538) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kár hogy nem emlékszel a nevére... :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#540) FehérHolló válasza Dr. Romano (#539) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én csak arra emlékszek, hogy a Syndicate Wars-t valami külön progival lehetett futtatni WinXP alól. Ebben a progiban vissza lehetett venni a CPU gyorsaságát (számítási teljesítményét), hogy a régi játékok is fussanak. Ezt ha jól tudom úgy érte el, hogy szétterhelte a CPU-t és az úgy ment azután, mint a kívánt lassabb proci (mondjuk egy P200-as). Emlékeim szerint DoSbox volt a neve, de találtam egy fórumot, amin épp erről beszélgettek 3 hónapja. :) Ha sikerül kihámoznod valamit, akkor egészségedre, de nekem most nem volt se erőm, sem türelmem. [link] (kicsit előrébb érdemes keresgélni, mint ahova a link mutat)

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#541) Djuree válasza mazda626 (#534) üzenetére


Djuree
félisten

fúúú,sajna igy fejböl nem megy...
de ha mindet megnézted és nincs, akkor biztos rosszul emléxem, lehet más játékból láttam azokat a traileket...
de elhiheted nem lesz gond a vizzel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#542) athomi válasza mazda626 (#534) üzenetére


athomi
veterán

itt van egy kis víz: [link][link][link](semmi durva nincs benne)
itt inkább esőnek nevezném: [link](hiányolom az esőcseppek csapódását és egy-két tócsát)

(#543) gregorik


gregorik
senior tag

valaki légyszi adja el a NWN1-es SOU-t és HOTU-t eredetiben!... úgyse nyomultok már az 1-gyel, én meg irreális összeget is hajlandó vagyok áldozni értük :D.

(#544) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

SZiasztok!

Engem az érdekelne, hogy melyik játéknak van a legjobb grfaikája, ami ma kapható (Oblivion nem érdekel)?
Ami tényleg next-gen érzés, full effektekkel, stb...

Meg akarom hajtani a vga-mat és tátani akarom a számat. :B

(#545) Ry0K3N válasza (Kolombusz) (#544) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ami kapható? Hááát szerintem a Supreme Commander. De nem biztos.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#546) Djuree válasza (Kolombusz) (#544) üzenetére


Djuree
félisten

Tomb Raider Legend, Next gen graf be, és ámulhatsz.... :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#547) Djuree válasza Ry0K3N (#545) üzenetére


Djuree
félisten

a supreme commander nem néz ki valami jól, viszont tényleg nagyon meghuzza a vga-t. nálam 4 playernél majdnem minimumon akadozott mint állat (10fps).... :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#548) piqla


piqla
őstag

Hejho!

Volt anno egy jatek, a Rage of Mages. Na, valami olyasmit szeretnek, csak ujabbat! :)

Tudjatok, egy szemelyes, varazslos-ijaszos, ket kuldetes kozott a kocsmaban zsoldosokat felberlos...

Szereted az állatokat?

(#549) Vice


Vice
csendes tag

Sziasztok lenne egy gyors kérdésem az mitől lehet hoyg nem tudok acot csinálni a C&C generalshoz hoyg online játszhassak. csak csinálnám azz accot de azt irja rosz password. :W Valaki tudna nekem segíteni most vettem meg eredetibe direkt azért hogy játszhassak vele online erre meg semmi??

(#550) mazda626 válasza athomi (#542) üzenetére


mazda626
addikt

Köszi! :R
Ha jól láttam, akkor ezek a képek még a régi grafikus motorból valóak. Az esős kép már nem szerintem. Szépen meg van oldva az időjárás, a víz is bejön. :D
Djuree: Köszi! :R Alig várom már 23.-át. :DD Csak jöjjön ki. Gyorsan kipörgetjük a single részt, majd nyomulhatunk online-on.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.