Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) janeko válasza frame>24 (#1849) üzenetére


janeko
őstag

nekem is.. nem is szoktam olyanokkal játszani :D

(#1852) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv!

Egy olyan felülnézetes autós játékot keresek amiben a többieket különböző fegyverekkel lehetett lőni, de a hangsúly a versenyzésen volt inkább. A versenyeken pénzt lehetett szerezni és abból a kocsit fejleszteni + új kocsikat venni. A játék története annyiban kimerül, hogy egy TOP listán kell felküzdeni magunkat a lista tetejére.
A játék elég régi... Talán Win95-n vagy DOS-n játszottam vele. (A 16bit-es SEGA-n is volt egy ehez hasonló játék)

Akinek beugrott, hogy melyik játék is lehet ez, akkor szívesen várom a játék címét! :)

Mostanában láttam a Death Race című filmet és akkor jutott eszembe ez a játék amivel régebben sokat játszottam.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#1853) b3er


b3er
aktív tag

Hy! all
Szerintetek mennyi FPS lesz Cod2 multiba ezzel a géppel? asus m2n alaplap athlon 4000+ 2giga ram , Radeon x1950pro-t

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#1854) mad1 válasza b3er (#1853) üzenetére


mad1
veterán

fullban meg lesz ott a 40-50simán...felbontástol függöen persze ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1855) b3er


b3er
aktív tag

hát azt kicsit keslem mer jah xd , én 1024x768 ra gondoltam minimum és directX 7
csakmert így a 8600gt-n volt 250...

[ Szerkesztve ]

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#1856) mad1 válasza Tottu (#1852) üzenetére


mad1
veterán

vigilante8?

Ne szemetelj ! = Steam

(#1857) Tottu válasza mad1 (#1856) üzenetére


Tottu
senior tag

Nem sajna nem ez az. Amit én keresek az teljesen 2D-s, és felülnézetes.
De kössz a tippet!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#1858) janeko válasza b3er (#1855) üzenetére


janeko
őstag

125 meglesz szerintem

(#1859) b3er


b3er
aktív tag

annyi biztos 250is... xD haver 1900gt-n 400-500 at mért

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#1860) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Nos mivel beköszöntött a rossz idő, ezért kellene nekem valami játék a hideg estékre amivel el tudok tölteni napi 1-2 órát. Nos az igények:
-kaland, rpg lehet diablo jellegű, vagy neverwinter nights féleség, de inkább kettő keveréke
-online játszható legyen

igazából valami olyasmit keresek amiben van normális karakterfejlődés, el lehet vele lenni hosszú órákon át és van is kivel játszani neten. Végülis olyasmi lenne jó mint a wow, csak biztos nem fogok havidíjat fizetni, meg több 10k-ért megvenni egy játékot. Tudtok valami alternatívát?

(#1861) mad1 válasza diegho (#1860) üzenetére


mad1
veterán

Runes of magic

Vistaboy jovoltábol

Vagy pedig az Arclord

mind ingyenes.te döntesz ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1862) diegho válasza mad1 (#1861) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi, a runes of magic jónak ígérkezik, de még csak béta van belőle, a másik meg húúú, mangát és hasonlót nem kérek, ezt elfelejtettem írni :D

(#1863) mad1 válasza diegho (#1862) üzenetére


mad1
veterán

nm. :D
szerintem itt is dobd fel a témát.biztos jobban vágják a srácok

Ne szemetelj ! = Steam

(#1864) diegho válasza mad1 (#1863) üzenetére


diegho
nagyúr

az a grid amit árulsz lehet érdekelni fog :D tököm keres mmorpg-t gridezek azt kész :)) kód gondolom eredeti hozzá.

(#1865) mad1 válasza diegho (#1864) üzenetére


mad1
veterán

priviben mehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1866) janeko válasza diegho (#1864) üzenetére


janeko
őstag

nem valószínű, hogy másolt játékot fog árulni a ph-n ;]

(#1867) west válasza janeko (#1866) üzenetére


west
őstag

jaja 4ezerert :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1868) janeko válasza west (#1867) üzenetére


janeko
őstag

hát ha nem őstag lenne, hanem mondjuk újonc, akkor azért nem lenne ennyire biztos ;]

(#1869) b1sti


b1sti
senior tag

Helo!

Tudja vki, hogy kell street legal racing redline-ba autókat telepíteni???

(#1870) Silenzio


Silenzio
addikt

Szevasztok!

Heroes 5 topikban jártam már, de ott már 2 hónapja nem fordult meg senki.

Szóval: elakadtam az 5. hadjárat első pályáján. Be kell védeni a tünde-territóriumot, asszem 5 garrison van. Easy-n kezdtem nyomni ezt a pályát, mert normalon a 2. roham levert, mint a huzat. Easy-n még nehezebbnek tűnik, ugyanis normalon az első rohamot hős nélkül, a garrisonnal vertem vissza. Itt már az első sem ment. A probléma a következő: elvileg egy démon-seregnek kéne spawn-olnia, miután sikeresen védekeztem. De nem történik semmi. A gép rettentő geci, csak akkor támad, ha elég gyengének találja a seregem. Különben rám se bagózik. A 2 erősebb seregemnek neki se kezd. Ha odaállok a garrisonhoz, egyből menekül a várába és kikapcsolja magát. 2-szer vertem meg a heaven sereget, de egy harmadik bunyót képtelen vagyok összehozni, mert mindig eliszkol, vagy leveri az "üres" végváraimat...
Olvastam, hogy ez egy bug, dehát nekem az 1.5-ös van telepítve, elvileg nem szabadna előfordulnia. Tiszta ideg vagyok, letelt 12 hónap és csak megy a sárdagasztás. (egyébként ezért utálom a körökre osztott játékokat, ezen a pályán pl. lehetetlen taktikázni, ha a gép érzi, hogy veszíthet, nekem se jön, ha kiteszem a lábam a határon túlra, mission failed. Keresi a gyenge pontjaimat, ha rám száll, és átcsoportosítok némi embert, megint elmenekül. a legidegesítőbb pálya amivel valaha dolgom volt stratégiai játékban)...

Mit csináljak? Csíteljek és váltsak pályát?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1871) ollie válasza Silenzio (#1870) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én sajnos ugyan nem tudom, de tedd fel a kérdésed az sg.hu fórumában (van ott heroes topik), oda sokkal több gamer jár.

***

(#1872) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

engem valami igazán jó autós szimulátor játék érdekelne, LFS-en, rFactor-on és GTR2-n kívűl...
rfactor meg gtr2 oké hogy moddolható agybafőbe de marhára ugyan az az egésznek a megjelenése meg minden-e, ezért az annyira nem fexik
race07 meg ugyan az nagyrészt mint a már említettek csak szebb grafikával
LFS jó-jó, de kicsit ráuntam egy idő után

szóval valami jóféle szimulátor esetlegesen ha még létezik, türhető grafikával az érdekelne, nemsokára úgyis megjön a momo kormányom :C

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1873) Silenzio válasza ollie (#1871) üzenetére


Silenzio
addikt

Kösz a tippet! Már írtam is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1874) diegho


diegho
nagyúr

megint kérdezek egy játékot.

fps kellene. realisztikus (valós fegyverek ne 100 töltény kelljen az emberbe), és cooperativ játékmóddal. A lényeg, hogy haverrel ketten akarunk nyomulni néha valami olyan játékkal amivel el lehet lenni akár hetekig is. Lehetőleg fusson el egy 2400xt-n, az van a notiban. Várom az ötleteket

(#1875) mad1 válasza diegho (#1874) üzenetére


mad1
veterán

ha jol tudom a Conflict sorozat nagy resze cooperativeban is van ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1876) diegho válasza mad1 (#1875) üzenetére


diegho
nagyúr

erre gondolsz? Ghost recon és társai (rainbow six) nem játszhatók így?

(#1877) mad1 válasza diegho (#1876) üzenetére


mad1
veterán

igen de csomo van vienam denied ops stb...amik azert szebbek talan.
advanced warfighterig es a vegas ig siman elfutnak. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#1878) diegho


diegho
nagyúr

esetleg más valami ami beszerezhető 4-5k környékén és nincs nagy gépigénye és tuti van benne cooperativ.

(#1879) mad1 válasza diegho (#1878) üzenetére


mad1
veterán

talan 1kis segitseg

Ne szemetelj ! = Steam

(#1880) diegho válasza mad1 (#1879) üzenetére


diegho
nagyúr

asszem megvan az én barátom [link] újkori grafika, reális fegyverek, olcsó és tökéletesen játszható.

most nézem Quake4-hez is van coop mód, az van is eredetibe, sőt hl2 is van meg far cry is és ezekhez mindhez létezik coop mod, mindenesetre haveromnak (gyorsreagálású erős katona) szerintem inkább a graw2 fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

(#1881) mad1 válasza diegho (#1880) üzenetére


mad1
veterán

graw nak kiba nagy a gepigenye...2400hoz kepest...szoval mielott megveszed,probaljatok ki,mert nagyon csunya lesz minden lowon...

Ne szemetelj ! = Steam

(#1882) diegho válasza mad1 (#1881) üzenetére


diegho
nagyúr

még régen játszottam vele egy próba erejéig annó 7600gt-n szépen ment, szerintem ha én vagyok a szerver ő meg medium-on tolja 800*600-ban akkor menni fog neki rendesen. Biztonság kedvéért leszedem valahonnan kipróbáljuk nála hétvégén, ha tetszik neki, akkor megvesszük, mert fillérekbe kerül.

A másik amit néztünk az a Brothers In Arms, igaz egy WWII-es.

(#1883) diegho


diegho
nagyúr

kipróbáltuk graw2-őt, hát tényleg elég necces a 2400xt-n, de összedobok neki egy gépet még ebben a hónapban és akkor menni fog szépen nála is. Azt mondja ez nagyon közel van a valósághoz.

(#1884) mad1 válasza diegho (#1883) üzenetére


mad1
veterán

legelso,unreal engine ha jol tudom.azert fogja meg ennyire szerintem. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1885) Seep válasza diegho (#1883) üzenetére


Seep
senior tag

Esetleg meg probald meg az Americas Army -t.

(#1886) copin


copin
őstag

Melyik az a játék, amiben egy fekete bárány bőrében a nyájban kell futni stb.. Illetve néha felbukkan egy UFO, ami extra erőt ad és a gyapjút zöldre festi.

(#1887) mad1 válasza copin (#1886) üzenetére


mad1
veterán

sheep :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#1888) PazsitZ válasza copin (#1886) üzenetére


PazsitZ
addikt

Sven Bomwollen

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#1889) copin válasza PazsitZ (#1888) üzenetére


copin
őstag

Ez lesz az! Köszi! :D

Uh a kutyára nem emlékeztem. 4 éve játszottam ezzel és most jutott eszembe. Társaságban, mindenki padlót fogott a röhögéstől, csak ajánlani tudom. A lényeg hogy ne vegyük komolyan. :)

[ Szerkesztve ]

(#1890) Dead_slow válasza Tottu (#1852) üzenetére


Dead_slow
tag

Üdv!
Szerintem te a Micro Machines-re gondolsz csak nem tudom melyik részre nézz utána a címnek hátha, vagy esetleg az Ignition nevű játék bár az nem teljesen olyan mint amilyet leírtál.

(#1891) diegho válasza mad1 (#1884) üzenetére


diegho
nagyúr

graw végül jó lett, viszont kéne valami élvezetes stratégia is. Voltunk ma teszkóban :DDD és körbenéztem, de semmi érdekeset nem találtam. Valami olyan kéne ami középkorban játszódik, vagy jelenben, esetleg kicsit újabb időkben. Kapásból az jutott eszembe, hogy Empire Earth 3 és meg is van oldva minden, esetleg más ötlet? Age of empire 3 milyen?

(#1892) mad1 válasza diegho (#1891) üzenetére


mad1
veterán

Nah örülök. ;) Tescoban ne vegyel eredetit,vagy bontsd fel mielott megveszed....nekem a farcryhoz nem volt cd key ,amikor meg visszavittem azt mondtak én loptam ki :Y
Black n white2 a favorit de en coopban nem nyomtam azt sem tudom lehet e.
aminek jo a gepigenye az szerintem a lord of the rings 2 lesz ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1893) diegho válasza mad1 (#1892) üzenetére


diegho
nagyúr

kiderült, hogy 2 hétig fontos csak a gépigény utána már lesz elvileg egy 4000+ x2, 1 giga ram, 7600gt vagy jobb második gép összerakva az ilyen játékos estékre. Lotr? Hm... megnézem majd a képeket, hogy milyen. Age of 3 nagyon gépigényes?

(#1894) mad1 válasza diegho (#1893) üzenetére


mad1
veterán

Lowon az is elfut szerintem ;)
talán a medium is de nem tom...

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1895) diegho válasza mad1 (#1894) üzenetére


diegho
nagyúr

egy 8600gt-t bármikor be tudok majd dobni a 7600gt helyére, azon meg már szerintem szinte minden élvezhetően fog menni.

(#1896) mad1 válasza diegho (#1895) üzenetére


mad1
veterán

Eleg lesz a 7600 szerintem is.egyellore :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#1897) Doom válasza diegho (#1891) üzenetére


Doom
aktív tag

Volt itt a logout-on egy Empire Earth bemutató, a srác azt írta, hogy a 3. rész katasztrófa... Keress rá.

(#1898) Eagl3


Eagl3
veterán

ziasztok!
Felteszem ide is a kérdésem, mert gyorsba kéne. Hátha tudja valaki.

Tegnap meg akartam venni a játékot, hogy kicsit játszak esténként online, de nem tudom, h. mi kell nekem :F
Half life 2 - 3990.- ??? Ez kell? Nem találtam külön Conter-Strike Source lemezt a Mediában :(

(#1899) diegho válasza Eagl3 (#1898) üzenetére


diegho
nagyúr

(#1900) Eagl3 válasza diegho (#1899) üzenetére


Eagl3
veterán

Köszönöm.
De ezt boltba miért nem lehet megkapni? :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.