Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) dany27 válasza krokk (#350) üzenetére


dany27
őstag

megnézzük!!

De akkor másoknak is kellen hogy szarkodjon mert ugyanazokat a fileokat szedtük át színte!

De azé megnézzük!

(#352) dany27


dany27
őstag

0 vírus

(#353) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#334) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Vagyis nincs? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#354) dany27 válasza BlacKSouL (#353) üzenetére


dany27
őstag

igen egy darab sincs vagy legalábbis a NOD nem talált! A legfrisebb adatbázissal küldtem végig!

(#355) dany27


dany27
őstag

nah senki semmi?

(#356) krokk válasza dany27 (#355) üzenetére


krokk
senior tag

ön nyert egy xp újratelepítést. de sajnos nem vállaljuk a felelősséget ha utána se menne a játék....

fogalmam nincs mi lehet a baja.... én ha nagyon fontos lenne megpróbálnám újrarakni az xpt. hátha úgy megy.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#357) BlacKSouL válasza dany27 (#354) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:DDD Speciel én erre gondoltam: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#358) Colgate


Colgate
csendes tag

Üdv Mindenkinek.Na szoval nekem nagy problemam van vettem új gepet minden jol fut, 1 játék kivételével ez pedig a Warcraft III.A régi gépen tökéletesen futott csak néha akatt, de az uj gépen fura dolgot csinal. Elinditom a játékot és egyszerre sötét lessz a képernyő hallom a játékot de nem látom:(.Pedig azt is probaltam , hogy drivert frissítek de semmi.

Crystal Method

(#359) Dpower válasza Colgate (#358) üzenetére


Dpower
csendes tag

CSá nekem is volt ilyen problémám a thiefnél de új driver megoldotta. próbálgass másfajtát is letölteni hátha az egyiket megeszi! :)

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#360) Dpower


Dpower
csendes tag

HAli Tudnátok segíteni abban h a call of duty 2 -ben hová kell írni a többieknek IP címet hogy lássák a szerveremet? (csak a haverokkal akarok játszani nem publikus szerver). ma este szeretnénk gamelni 1 kicsit!

'Mi erősek pedig tartozunk azzal, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne a magunk kedvére éljünk.' Romans 15.1

(#361) dany27 válasza krokk (#356) üzenetére


dany27
őstag

az k*rva jó mer LAN--on is újra kellet raknom mert nem láttam senki de viszont játéban igen.

Újra raktam IP beállítom máris jó. és azóta szarakszik!!

(#362) Colgate


Colgate
csendes tag

Már próbáltam vagy 3 drivert es nem akar müködni:(.9600gt es nem megy a wc3:(

Crystal Method

(#363) dany27


dany27
őstag

még 1 olyan kérdésem lenne hogy megvan az F1 2006 csak az a gond hogy olaszúl valahogy kilehetne benne cserélni a nyelvet??

(#364) Sßence


Sßence
tag

Az a problémám hogy ha a GTA SA-ba berakok kocsikat akkor nem tölti be a mentéseket és új játékot sem kezd.Már 3 szor telepítettem újra emiatt és már kezd idegesítő lenni.GGMM-mel tettem be az autókat és én hüle nem csináltam biztonsági másolatot az eredeti kocsiról.Tundtáok segíteni :O

(#365) dany27


dany27
őstag

bocs hogy szaklatlak benneteket a gonjaimmal!!

DE az a helyzet hogy a carbon mindíg megfagy a kilépéskor!!

Mi lehet a baja??? Eddig ment úgy hogy ALT+F4el léptem ki de már úgysem!!

előre is thx

(#366) krokk válasza dany27 (#365) üzenetére


krokk
senior tag

gépcsere:) vmi nagyon nem kóser azon a gépen.
amúgy akkor ez most egy majdnem tiszta winxp? 2napja volt a lanparty vagy fél éve?:)

olasznyelvű játékra meg máskor ne költs ha nem értesz olaszul,... nagyon rossz befektetés volt:)

carbon meg ahogy láttam topicjában elég sok embernek hibás...


de mivel ez is hibás meg a cod2 is... mi lenne ha másik vga drivert próbálnál? directx? új van fenn?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#367) dany27 válasza krokk (#366) üzenetére


dany27
őstag

A LAN Tegnap volt!!!

VGA driver az ami eddig is volt és eddig nem volt vele semmi baj sem!!

(#368) krokk válasza dany27 (#367) üzenetére


krokk
senior tag

ha tegnapelött jó volt. és tegnap új xpt raktál fel. akkor vagy valamit kihagytál vagy valami nem jól telepedett fel amiről nem tehetsz. vagy valami olyan programot is felraktál amivel baja lehet. én még mindig az új xp mellett szavazok ha annyira játszani akarsz vele. ha nem akkor játsz mással.... sajnos jobbat nemtudok

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#369) Detox!


Detox!
senior tag

Hali!
Segítséget szeretnék kérni mert nem egészen eredeti a CRC-m :B és a Star Force védelemmel nem tudok mit kezdeni :(
Hallottam olyasmi megoldásokról hogy le kell húzni a CD/DVD meghajtó kábelét és akkor elindul, de ez nekem nem sikerült. :O Lehet hogy vmit nem jól csináltam :F
Sorrendben:
1. föltelepítettem a gémet
2.lehúztam a kábeleket a meghajtóról
3.Deamon Toolsal indítottam, de mindig ugyanazt írja ki :O :O :O
Help my Pls!!!!!!
Előre is THX!

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#370) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hahó emberek!
A microsofték HALO-ján kívül nem tudtok valami játékot amit lehetne hálózatban játszani úgy hogy 1 történet 1 vagy több szereplővel egymást segítve stb stb.
Kooperáció vagy nemtom hogy nevezik

Ha valami régebbi játék lenne az sem baj,mert az eggyik gép az ugyis csak egy 1,3-as PIII,és lehetőleg FPS kellene

Thnx!

...

(#371) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég feltelepítettem a Warhammer 40k Dark Crusade-et, fut is a játék, de egy bizonyos idő után rendszeresen kilép hibaüzenettel. :( Már próbáltam sokféleképpen megoldani a problémát, win újratelelepítés (nem csak emiatt kellett... :) ), játék újratelepítése, új ForceWare (97.02-es van fent, más alkalmazásokban nincs vele gond), de a probléma ugyanúgy fennáll. A gépem konfigja ott van az adataimnál...aki esetleg találkozott hasonló problémával vagy van vmi ötlete mit lehetne tenni kérem segítsen! :R

Let the Zone take me if I am.

(#372) mcadam


mcadam
csendes tag

Sziasztok!!!HELP!!!S.O.S.!!!!!
Segítségetek kellene!!!
Keresek egy számomra nagyon fontos játékot!!!!A játék neve Redneck Rampage (kb 2000es játék lehet?).Ha valakinek megvan a játék vagy valaki tudja hogy tudom megszerezni, akkor feltétlen írjon Nekem emailt!!! /De lehet egyéb részei is!!/
mcadamenator@gmail.com
Előre is köszi!!!!

Speed Up!

(#373) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hali emberek! Red Alert 1-el lenne egy kérdésem (remélem tudtok nekem segíteni :) )
nos. szovjet missön, 13. v 14. pálya. küldetés: romboljam le a radar domeokat majd utána fogalajam be a Chronospheret. nos. lerombolom az összes domeot, majd befoglalom mérnökkel a C-t. amint elfoglalja, azt mondja ''objective met'' majd azonnal kiírja: Mission Failed... :F nem hogy Domeja de épülte sem maradt a végére, ez hogy lehet? :F

[Szerkesztve]

(#374) Notes


Notes
senior tag

Tud valaki olyan autós játékot ami egy 633-as Cerkófon meg egy Savage 4-en is működik? TOCA már megvolt. Köszi!

Romanes eunt domus!

(#375) kutga


kutga
nagyúr

#371 valaki? :Y

Let the Zone take me if I am.

(#376) drumsiii válasza kutga (#375) üzenetére


drumsiii
csendes tag

MI a gépigénye a játéknak? lehet nem bírj a géped... amúgy milyen vga driver van fenn?

Bocs haver, én kérek elnézést, nekem kellemetlen! heee_

(#377) kutga válasza drumsiii (#376) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

A gépigénnyel nincs baj, a régebbi Warhammer epizódok elfutottak rajta gond nélkül. Most 97.02-es ForceWare van fent, a topikjában ajánlotta valaki, előtte 93.71-es, de azzal ugyanúgy előfordult a probléma (már DirectX-et is újraraktam). Én is a vidikártyára gyanakodtam először, de minden más fut vele. Ha már itt tartunk mit ajánlanál, milyen ForecaWaret rakjak fel? :U Na és ez már tényleg nem a topic témája, de hogy lehet régebbi driverre cserélni a mostanit? Csak mert gondolom vmi csak fent marad a mostaniból ami bekavarhat...

Let the Zone take me if I am.

(#378) drumsiii válasza kutga (#377) üzenetére


drumsiii
csendes tag

yo kérdés! sztem szedd le először ami most fenn van, aztán rakd fel azt ameiket akarod! Ya és ForceWareből a legfrisebbet pakold fel! Ha így sem működik akkor nemtom :F

Bocs haver, én kérek elnézést, nekem kellemetlen! heee_

(#379) DroneZ^


DroneZ^
őstag

sziasztok, aki ért counter-strike 1.6 konfigoláshoz (net-re), beállításhoz, bármiféle javításhoz, meg ilyesmi, az írjon!

(#380) Detox!


Detox!
senior tag

#369 :F :O:O:O

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#381) DroneZ^


DroneZ^
őstag

kb az a marhavicces problémám hogy én nem adom a fejest, viszont kapom rendesen:D lanon meg nem igy van!

(#382) drumsiii válasza DroneZ^ (#381) üzenetére


drumsiii
csendes tag

hát ilyenről még nem igazán hallottam^^ viccesnek tűnik... :Y

Bocs haver, én kérek elnézést, nekem kellemetlen! heee_

(#383) Raptus válasza Notes (#374) üzenetére


Raptus
tag

test drive :DDD

De félre a tréfát. Screamer 4x4, kiváló program, vagy NFS: Porsche Unleashed, ez is nagyon prof game. És tudom ajánlani a Hard Truck-ot, ami kamionszimulátor. Ezeken kívül megmoccan még a Mercedes Benz Truck Racing is talán.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#384) Satyricon


Satyricon
addikt

Hogy a acskómba kell végig vinni az utolsó pályáját ennek a g*cc Postal 2AW-nek???

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#385) Lacika25


Lacika25
tag

Sziasztok!

Nem akartam új topicot nyitni, azért írok ide. Keresek 1 játékot aminek sajnos nem tudom a címét. Úgy néz ki, hogy felülről látom az emberem, akifelé minden irányból bogarak jönnek amik fellett angol szavak vannak és azt a szót begépelve kiírtja a bogarat. Aki tudja melyik ez a játék az írja meg légyszi. Köszi!

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#386) Djuree válasza Devid_81 (#370) üzenetére


Djuree
félisten

serious sam, bármelyik. nagyon addiktív.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#387) Djuree válasza whitezo88 (#373) üzenetére


Djuree
félisten

öröm látni hogy valaki még ezzel játszik, egyik kedvenc játékom volt anno...
nem emléxem már, de van benne néhány ilyen bug, volt nekem is ilyesmi, én mégegyszer megcsináltam a pályát és úgy működött, próbáld meg talán ezt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#388) Djuree válasza mcadam (#372) üzenetére


Djuree
félisten

keress rá és meglesz. régebben láttam valakit akinek ez megvolt meg az összes rész és árulta cd-n (sajna nem ingyé)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#389) Djuree válasza Detox! (#369) üzenetére


Djuree
félisten

nem kellene itt ilyeneket írni, szbályzatot olvasd el.
amúgy a starforce az rémálom, amelyik játéko ilyen védelemmel van, az nagyon ritkán megy normálisan feltörve (googlizz erősen és lesz megoldás)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#390) Djuree


Djuree
félisten

na, segíthetek még valakinek :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#391) DroneZ^ válasza Djuree (#390) üzenetére


DroneZ^
őstag

igen, nekem counter-strike 1.6 config ban a lag ellen! :)) :R

(#392) Djuree válasza DroneZ^ (#391) üzenetére


Djuree
félisten

ebben sajna nem tudok, cs-ztem egy darabig lanon, de annyira a beállításokat nem firtattam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#393) Raptus válasza DroneZ^ (#391) üzenetére


Raptus
tag

a lag-on nem tudsz segíteni, ha normálisan beállítottad a hálózati beállításoknál az interneted sebességét, akkor mindent megtettél a dolog érdekében. Válassz alacsonyabb ping-gel rendelkező szervert.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#394) DroneZ^ válasza Raptus (#393) üzenetére


DroneZ^
őstag

köszönöm mindenkinek! A ping kipipálva, mert elromlott a 2 éves cs, ezért ujraraktam :D szal ping nincs, csak nem adja be a fejest :D á csak én vok lama ma is 1v3 ban 2x megöltek, ez sok... (én voltam egyedül) :D

(#395) gabor128


gabor128
aktív tag

Valaki mondja már el, hogy miért nem műxik a Neighbours from hell 2 Win Xp Sp2 alatt.

Felrakom, de amikor indítanám abszolut semmi nem történik, mintha nem csináltam volna semmit. Sp1-nél működött rendesen.

Most raktam Xp-t, vírus nincs, vírusirtó kikapcsolva, ami blokkolná. A Nfh 1 egyébként simán megy.

Mi lehet a gond? :F

(#396) Dj Sügi válasza gabor128 (#395) üzenetére


Dj Sügi
őstag

nekem simán ment!Tegyél fel mindenből a legfrisebbet!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#397) Fáraó válasza gabor128 (#395) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja, nálam sem volt gond...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#398) Raptus válasza gabor128 (#395) üzenetére


Raptus
tag

Ez így elég homályos...hibaüzenet van? Vagy mi a jelenség? El sem indul, vagy csak nagy feketeség? Írj valami konkrétat

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#399) gabor128 válasza Raptus (#398) üzenetére


gabor128
aktív tag

Szia!

Nincs semmi hibaüzenet. Annyi történik, hogy duplán kattintok az ikonra, ekkor megváltozik az egér mutatója (mutató+homokóra), azaz egy kicsit elkezd dolgozni a gép, kb 1,5 másodpercig, majd ismét normál egér mutató lesz; de ezen kívül se a képernyő se más nem változik meg. Azaz mintha nem történt volna semmi. Ugyanott vagyok az asztalon és csinálhatom a dolgom, mintha el sem indítottam volna.

Ennél konkrétabban már nem megy...

(#400) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag


Hi all .. Sziasztok ..

Please adjatok már bolt címeket , ahonnan lehet gamékat rendelni , mert naon kéne EQ2 Kingdom of The Sky , de nem tudok címet , csak a cdgalaxis.hu-t ott meg nincs készleten .. :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.