Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1951) Mathiask válasza mad1 (#1950) üzenetére


Mathiask
senior tag

Köszi az ötleteket, bár nem volt feltétel, hogy ingyenes legyen.:)

A gran turismo -ból nem jött ki mostanában pc-re valami?

(#1952) Dilikutya válasza mad1 (#1943) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pontosítok: offline:). A wow-szerűt grafikára értettem főleg, tehát nem kell életszerűnek lennie.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1953) mad1 válasza Dilikutya (#1952) üzenetére


mad1
veterán

Esetleg onimusha-3?
Mondj olyat ami bejott,mar es olyat keresel...valami nev esetleg :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#1954) peet88


peet88
csendes tag

Hali

Tegnap vettem egy Manta MM816-os analogos ELVILEG rezgős gamepadot.

Minden fasza rajta, csak egyszerűen semmilyen játékkal se bírtam rezgésre bírni.

Amivel próbáltam: Prince of persia 1-3, Tomb Raider: Annyiversary Ezeknek a játékoknak támogatni kéne ezt a funkciót.

Gyakorlatilag mindent kipróbáltam hogy működjön, sajnos eredménytelenül.
Akinek van ezzel a fajta gamepaddal kapcsolatban tapasztalata, és tudja az okát hogy miért nem működik a rumble funkció az feltétlenül írjon

(#1955) Mathiask


Mathiask
senior tag

Kicsit összekavarodtam directX ügyben.
Felraktam a Vista x64 SP1-et gondoltam frissítem a directx-et. De microsoft honlapjáról letöltve valami exe-t ami a webről töltené le a cuccot, csak valami directx optional componenst akar letölteni. Amúgy Ati 4850 van 8:10-es driverrel, amiben Direct3D verzió: 7.14.10.0618

Akkor most nekem milyen directX-em van fennt?

(#1956) mad1 válasza Mathiask (#1955) üzenetére


mad1
veterán

sp1az compatibilis a dx10.1el,ha joltudom.Akkor viszont mar neked 10 van fennt.
Everest megmondja...

Ne szemetelj ! = Steam

(#1957) littlelion21


littlelion21
addikt

Az AvP3-ról lehet tudni valamit? Mintha jó régen olvastam volna hogy készül UE3-al...
Tudom use google, de lusta sertés vagyok, és amúgy is...késő van. :B

(#1958) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok! WoW-ot hogyan lehet fizetni? neten lehet? PayPal vagy Moneybookerssel megoldható ? vagy csak hitelkártya?

(#1959) littlelion21 válasza lakisoft (#1958) üzenetére


littlelion21
addikt

Nekem kell utalni, és én majd megpróbálom elintézni. Vagy nem próbálom.
Számlaszámot küldök priviben.

Jó...?

:D

(#1960) dépé


dépé
csendes tag

Sziasztok,

tudna nekem valaki segíteni a következőben?

Feltelepítettem a Crysis Warheadet, de nem akar elindulni a játék. Ilyen hibaüzenetet ír ki:

Az eljárás belépési pontja nem található: msvcrt.dll

Mi lehet ennek az oka?

előre is köszi

(#1961) pityeszka válasza dépé (#1960) üzenetére


pityeszka
őstag

Eredeti a játék?Legfrissebb dx fent van?Esetleg driver csere?!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1962) dépé válasza pityeszka (#1961) üzenetére


dépé
csendes tag

nem eredeti, friss dx van fent, a msvcrt.ddl-nek nincs köze driverekhez úgy tudom

(#1963) Ice!? válasza dépé (#1962) üzenetére


Ice!?
őstag

Reinstall után is fenn áll a hiba?

(#1964) fila


fila
senior tag

Hi!

Mondjatok légyszi egy olyan magyar oldalt, ahol fel van sorolva időrendben, hogy milyen PC játék megjelenések várhatóak a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1965) Ice!? válasza fila (#1964) üzenetére


Ice!?
őstag

Talán a gamestar.hu?

(#1966) fila válasza Ice!? (#1965) üzenetére


fila
senior tag

Köszi, a webshopban megvan az info ami kell nekem.
Kár, hogy nem lehet szűrni csak pc játékra.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1967) dépé válasza Ice!? (#1963) üzenetére


dépé
csendes tag

igen, már újrainstalláltam

és a többieknek ez a verzió működik, csak nekem nem

(#1968) Ice!? válasza fila (#1966) üzenetére


Ice!?
őstag

Okés, ennek örülök. :K

dépé: :( Akkor sajnos nincs ötletem, egyébként a játékkal nekem is gondjaim vannak... Álltalában be szokott válni a reinstall. Nem akarok hülyeséget írni, de talán ha a registry-ben törölnéd a dolgokat...(Lehet, hogy marhanagy hülyeség :) )

(#1969) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Használ itt valaki Xbox360 joy-t PC-hez?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1970) mad1 válasza TazLeacher (#1969) üzenetére


mad1
veterán

Igen en.De kanocost. :K
Miert..

Ne szemetelj ! = Steam

(#1971) TazLeacher válasza mad1 (#1970) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mármint vezetékest?

Az érdekelne, hogy milyen? Van hozzá valami telepítő? Vagy win egyből felismeri? Játékok hogy kezelik? Meg egyébként, mik a tapasztalatok?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1972) DocHoliday válasza fila (#1964) üzenetére


DocHoliday
csendes tag

Én itt szoktam nézegetni a megjelenéseket: [link] Bár nem magyar, de elég jól előrevetíti a megjelenéseket, szerintem jól használható. :)

Lumia 1320

(#1973) TazLeacher válasza mad1 (#1970) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már mind1. Vettem egyet.... :D Gyorsan jött az ajánlat, egy próbát megér.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1974) mad1 válasza TazLeacher (#1973) üzenetére


mad1
veterán

nem fogod megbanni.a jatekok alapbol konfiguralljak,nagyon jol jott az alone5ben vagy pl a dead spaceben mikor kesik az eger ez nem. ;)
vista kompatibilis.xp hez driver kell :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#1975) TazLeacher válasza mad1 (#1974) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vista lesz. 7vége körül lesz meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1976) mad1 válasza TazLeacher (#1975) üzenetére


mad1
veterán

Remelem segithettem .Mennyibe jott?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1977) TazLeacher válasza mad1 (#1976) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

5K.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1978) kosian24


kosian24
tag

Sziasztok! Az a problémám, hogy több játék is hibaüzenettel bezárja a telepítést. Olyanokat ír, hogy a .cab fájl korrupt, vagy a telepítendő fájl nem egyezik meg a .cab fájlban találhatóval. Az eddig próbált játékok: Crysis, Motogp 08, FarCry 2, Test Drive unlimited. Ezek mind ezt csinálják és nem létezik, hogy ne tudjak semmi játékot feltelepíteni. A gépem nem a legmodernebb, de szerintem a telepítésnek mennie kéne. Sempron 2200+ (hamarosan csere Athlonra) nincs húzva (legalábbis amit a biosban állítani lehet, ott szerintem egyik sincs magasabbra állítva az alapnál. Gigabyte Ga7n400L alaplap, 1,5Ghz DDR1 memória és egy 7600 Gs silent videókártya. Ja és a tápom 300W. Most Xp sp3-at használok, minden frissítéssel együtt. Próbáltam másmilyennel is és más driverekkel is. Ugyanaz az eredmény. Valaki segítsen, mert napok óta ezzel küzdök és nem tudok játszani. Előre is köszönöm! Üdv.

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1979) mad1 válasza kosian24 (#1978) üzenetére


mad1
veterán

Mem tesztet nyomj.Szerintem hibazik a memoriad.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1980) changbácsi


changbácsi
tag

egy kérdés.

Nevemnél a gépem. Vista alatt a sima crysis high beállításra tesz optimális beállban, viszont a warhead csak átlagosra... MIÉRT? Igazából iszonyatosan receg a warhead high en, de mintha ram szűkében lennék...2 giga nem elég a warhead nek??

help.

(#1981) mad1 válasza changbácsi (#1980) üzenetére


mad1
veterán

Vistan nem eleg sajna.Xpn igen.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1982) kosian24


kosian24
tag

Futtattam memtestet, nem hibázott sehol. Amúgy úgy van a gépemben, hogy 2x256Mb és 1x 1Gb. Dualos az alaplap és 400-asok a ramok, de a proci miatt most csak 333-on mennek.

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1983) mad1 válasza kosian24 (#1982) üzenetére


mad1
veterán

Akkor probald ki kulon 1 modullal.De ha mem teszt megvolt,akkor passz. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#1984) Tomoty


Tomoty
aktív tag

Van egy kis problémám!

Szeretnék játszani a bf1942-es gyári játékommal, és ezt írja ki: "Unload the debugger and try again".

Mi lehet ez?
Gép:
Quad core CPU Q6600 3,4GHz-en
P5B Deluxe alaplap
Radeon 3850 256MB VGA 8.1 catalyst
2*1GB Kinmax 800MHz ram
Full újra telepített Win XP Prof

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#1985) kosian24


kosian24
tag

Na, most a Bioshock-ot simán feltelepítette és igaz directx 9-en, de fullban megy is. Ezen felbuzdulva megpróbáltam megint a Crysis-t, de az ugyanúgy, ahogy eddig, most is hibával leállt, azt írja, hogy a .cab file sérült. Ez hogy lehet?

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1986) ollie válasza kosian24 (#1978) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Memóriahibának tűnik. Lehet, hogy lejjebb kéne venned a memória órajelét, vagykésleltetését. Továbbá futtass le egy memtestet.

***

(#1987) 7 válasza kosian24 (#1985) üzenetére


7
addikt

Látom, memtestet már próbáltál.
Elképzelhető esetleg, hogy az a forrás sérült, amiről telepíteni próbálod?
Esetleg ha nem eredeti játékokkal próbálkozol, akkor próbáld meg valahonnan beszerezni legalább kölcsönbe az egyiket eredetiben, és úgy próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#1988) kosian24


kosian24
tag

Most nem voltam itthon délután és mielőtt elmentem, elindítottam a memtestet. Mire hazaértem, 4x futott le és semmi hibát nem talált. Ezzel gondolom kizárható a memória hiba. Az lehet, hogy a procim 333 FSB-s, a memória meg 400Mhz-en megy gondot okozzon?

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1989) ollie válasza kosian24 (#1988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

elvileg nem

***

(#1990) kosian24


kosian24
tag

És ha másik gépen is kipróbáltam és ugyanott állt meg ugyanazzal a hibával, akkor nem lehet, hogy mégis inkább a telepítőben van hiba és nem a gépemben? A másik gépen is win sp3 van, de az egy ilyen buherált xp. De a lényeg az, hogy másik gép, másik oprendszer.

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1991) ollie válasza kosian24 (#1990) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De azt írtad, hogy több játéknál is ez van, nem? Mert ha más gépen is ez a gond ,akkor igen, a telepítővel van baj. Vidd vissza a forgalmazóhoz, hogy cseréljék ki a DVD-t.

***

(#1992) mad1 válasza ollie (#1991) üzenetére


mad1
veterán

BIzony :K
Ezt irta:Az eddig próbált játékok: Crysis, Motogp 08, FarCry 2, Test Drive unlimited. Ezek mind ezt csinálják...

Ne szemetelj ! = Steam

(#1993) kosian24 válasza mad1 (#1992) üzenetére


kosian24
tag

Igen. eddig ezekből a Test Drive-ot és a Far Cry-t próbáltam másik gépen, de ott is ugyanazzal a hibával, ugyanott lett vége. Visszaviszem majd a lemezeket, de azért csak furdal, hogy nincs-e a gépemmel valami? Vagy a windowsommal. Már próbáltam újratelepítést.

[ Szerkesztve ]

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#1994) bozont


bozont
veterán

Sziasztok
Még régebben játszottam egy kalandjáték demójával, eléggé tetszett, de a címére sajnos nem emlékszem. :( Valami olyasmiről szólt, hogy egy elhagyatott hajón nekünk az irányítófülkéből egy nőt kellett irányítani, csak a kamerákon keresztül láttuk és a lámpák le-fel kapcsolgatásával lehetett a helyes irányba terelni, meg később más módon is lehetett segíteni a továbbjutását.
Mi ennek a játéknak a címe? Mintha "E" betűvel kezdődne és egy szám, 117 is szerepelne a címében, de ez nem 100%.

(#1995) eXodus


eXodus
őstag

Keresek egy flash játékot.

Valahogy így nézett ki. (a kép nem a keresett játékból van)

Egérrel lehetett irányítani, 3 fegyver volt, minimális domborzat volt és a dombok között és kicsit fölötte lehetett menni. Pár küldetés volt csak.
Ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1996) Zolás


Zolás
addikt

Sziasztok egy fagyási gondom van a gépemmel játék közben.
Tehát ami adott
Abit IB9 alaplap
E6420(teszteleve max 50c)
2x1 gb ram
inno3d 7600gst
chifi 450es táp
A probléma: Counter Strike Source közben megzöldül a kép. Nézek egy adott tárgyat és a tárgy zöld szinben a képen marad aztán fagy. A teljes rendszer kifagy semmire nem reagál(bill-en se numlock se shiftlock-ra nem reagál) Virusírtót lefutatttam semmit nem talált. Csak ennél a játéknál van ez! Teljesen eredeti nem warez. Ezt mai nappal kezdte csinálni. Valahogy megpróbálom lefényképezni a dolgot. Eddig teljesen jól ment minden game és pont amit a legtöbbször használnék annál hal meg. 1hónapja vettem egy uj vinyót és a winxp is eredeti és a rendszer is frissnek mondható.
Akinek van jó ötlete az mondja el ne tartsa vissza köszönöm

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1997) Gabás válasza Zolás (#1996) üzenetére


Gabás
addikt

vezérlőhiba, próbálj egy másik drivert

(#1998) ollie válasza Zolás (#1996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg túlmelegszik a vga (lehet, hogy tele van porral a borda), vagy valami gond lett az alaplappal (pl megfolyt egy kondenzátor; érdemes végignézni mindet), vagy lehet, hogy kimozdult a VGA csatlakozó a kártyából (volt már nálam is e miatt fagyás meg fura szin).

***

(#1999) Zolás válasza ollie (#1998) üzenetére


Zolás
addikt

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Tegnapelőtt pucoltam a gépet és valszeg elmozdíthattam a hűtőt igy nem hűtötte a procit renesen amitől természetesen melege lett.(vga proci) Por meg piszok nálam nagyon nincs. Vga driver meg nem tudom elromolhat-e hirtelen felindulásból.
Kentem fel új pasztát és hirtelen minden frankó lett:) Most tesztelem hogy maradandó kár érte-e esetleg habár nem hiszem hogy elindulna ha meghalt volna.
Mindenkinek mégegyszer köszi:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2000) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nekem egy jófajta pecás game kellene...akad ilyen?
mert ismerek vagy 2-t de halat egyikbe se tudtam fogni:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.